» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
171 / 360
»»

Spc ::

Jaz sem pa 200% da drži.
Se tudi opazi po telemachovi shemi.
 

TechBeats ::

anyway.. Imam eno vprašanje glede te digitalne cisco škatle.

Imamo navaden scart TV (katoda) in me zanima, če bi lahko stlačil kartico namesto tega cisco šrota? Zadeva včasih sploh ne dela oz. jo moram ugasnit pa spet prižgat da pokaže kakšne programe.
AciD TriP

Silck ::

Ne. TV mora podpirati DVB-C in imeti režo za kartico kar pa imajo samo novejši TV-ji.

Lp

TechBeats ::

Aha, ok hvala za hitri odgovor. :)
AciD TriP

Silck ::

Pa še eno vprašanje od mene.

A je komu uspelo D3GO usposobit na linuxu?
Na pc-ju mam ubuntu 12.04 in sem prek virtualbox-a zagnal win7 ultimate in če gem na www.d3go.tv mi stran odpre ko pa instaliram viewright plugin pa firefox zmrzne isto se zgodi z internet explorerjem.

Za foro sem na laptopa instaliral win7 in dela brez problema.

A se komu sanja zakaj na virtualbox-u noče delat?

Lp

Spc ::

Vpašanje: Zakaj je Viasat History kodiran ? sedaj je delal 6 mesecev in tudi v tem paketu je ki ga imam jaz.

8-O
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

RuskiSnajper ::

Najbol na zivce mi gre kr tak dugo rabi ta tehnologija da pokaze/zamenja program.

Samo je od televizje odvisno, te poceni samsung televijze so počasne med programi.

Ta UE40D6750 je kar hiter ki ga uporablam jas vecinoma, samo to prokleto branje z kartice in odkodiranje vzame tolk cajta ker 50/50 napisuje "scrambled signal" ... torej HDTV je hiter in se poveže in nalozi ampak se odkodira mal pozneje (2 sec)


Kaj se tiče pa neta .... pa je vse zivo zadn mesec , po 6+ mescih normalnega stanja, ven metalo za 10 sekund vsak dan ob 7 , vsak tedn drugače, vglavnem je blo OK samo da je random prekinlo, ampak se je nazaj povezalo preden sem sploh lahko poklical - potem sem vse obrazlozo in so spet zamenjali dusilec na malo manjsega ... pomoje iz 5 (ali 6)db na 3db ... in zdaj je okej spet.

Tukaj je zdaj trenuten status (kdo se spozna ... dobro, slabo ?, po tel mi pravijo da je dobro in bolse nebi moglo bit samo kaj sploh tam gledajo)

 Arris Status

Arris Status

plavko61 ::

tezave z sliko, snr 96%,agc 37%. Vsaki 2 min kocke za 1sekundo in err>30000. Internet dela normalno. Ktv šentjanž
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Tilen ::

Vrednosti v mejah normale so:
DS: -15 dBmV do 15 dBmV
US: 30 dBmV do 60 dBmV
SNR: 35 dB do 55 dB
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

V-i-p ::

Tilen je izjavil:

Vrednosti v mejah normale so:
DS: -15 dBmV do 15 dBmV
US: 30 dBmV do 60 dBmV
SNR: 35 dB do 55 dB

Uff, si pa za časom :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

TechBeats ::

A je zdej kej drugač? :)

Pol je to kul;
DS: 6 dBmV
US: 38 dBmV
SNR: 39 dBmV

Aja, učer zvečer je bil DS: 8 dBmV in ponavad je glih ponoč hitr k šus :D
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

Yossarian ::

A kdo ve, kje naj najdem spored od programa Fox movies?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Tilen ::

V-i-p je izjavil:

Tilen je izjavil:

Vrednosti v mejah normale so:
DS: -15 dBmV do 15 dBmV
US: 30 dBmV do 60 dBmV
SNR: 35 dB do 55 dB

Uff, si pa za časom :).


Lahko posodobiš. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

alexz ::

Yossarian je izjavil:

A kdo ve, kje naj najdem spored od programa Fox movies?

http://mediavision.hr/hr/epghighlights
http://mojtv.hr/kanal/tv-program/286/fo...

Yossarian ::

Šefe, štima. Hvala.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

C00PER ::

A je komu znana informacija, če je v primeru menjave operaterja možno zadržati e-mail ? (konkretno triera.net) ?
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

Tilen ::

Ponavadi je to mogoče. Z mesečno naročnino na e-mail seveda ali pa da si kakšen tvoj kolega na Trieri oz Telemachu zaželi točno takšen email in ga da tebi v souporabo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Mad_Lion ::

C00PER je izjavil:

A je komu znana informacija, če je v primeru menjave operaterja možno zadržati e-mail ? (konkretno triera.net) ?

V pisarni (SP) smo imeli telemachov internet. Mislim da je bilo 2009 ko smo ga odjavili. Njihov triera mail predal še danes deluje brez problema, prav tako ni bilo nobenega opozorila poslanega z njihove strani da bodo ukinili predal oziroma da je treba karkoli plačat.

DIGITel ::

Naročnina za e-poštni predal za naročnike brez naročene Telemach internet storitve ter za ne-naročnike se obračuna po veljavnem ceniku oziroma 4€ na mesec.

Spc ::

Telemach se je danes znašel v dnevniku:
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/...
 

plavko61 ::

Prava svinjarija, sem že sam razmišljal kak se bodo kakšni penzionisti nasrali.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Spc ::

plavko61 je izjavil:

Prava svinjarija, sem že sam razmišljal kak se bodo kakšni penzionisti nasrali.

Grem stavit da sigurno.
Sej tako pop tv dobiva naročnike ker če tega ne bi naredili bi jih imeli 0.
 

Alexius Heristalski ::

plavko61 je izjavil:

Prava svinjarija, sem že sam razmišljal kak se bodo kakšni penzionisti nasrali.

Moja soseda se je in to že pred meseci, ko so začeli to pošiljati. Je pač mislila, da je vse za plačati in se je s tem naročila.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

PARTyZAN ::

Nepismenost je jeba ja.

logit ::

Najšibkejše je treba zaščititi. Zelo nekorektno od Telemacha, da tako testira svoje zveste naročnike.

SmeskoSnezak ::

A je kdo pisal tržnemu inšpektoratu mogoče?
@ Pusti soncu v srce... @

asm ::

Inštaliral sem viewright vtičnik za d3go, ampak ko želim gledati program pravi da vtičnik ni nameščen. Sem že 100x inštaliral in odinštaliral. Mogoče kdo ve v čem je problem?

DIGITel ::

asm je izjavil:

Inštaliral sem viewright vtičnik za d3go, ampak ko želim gledati program pravi da vtičnik ni nameščen. Sem že 100x inštaliral in odinštaliral. Mogoče kdo ve v čem je problem?


Žal je res prišlo do napake,storitev trenutno ne deluje na osebnih računalnikih,tehniki se trudijo napako odpraviti.

PrimozR ::

seminal je izjavil:

Na enem izmed forumomv sem zasledil da bi naj z aprilom poveačli hitrosti ali je to res? Bi bilo že čas da zdginete hitrost


ameba je izjavil:

Povečal bodo hitrosti UPLOADA !!!!
TELEMACH je TOP :-)


In iz tega, kot vidimo, ni bilo NIČ :D

OttoParts ::

Mi lahko kdo iz Mb, ki ima Telemach za ISP pove, ali njemu tudi prekinja internetno povezavo?

Tilen ::

Ja. Tudi jaz imam težave. Sem na Rotovžu. Modem iz neznanega razloga sproži ponovno inicializacijo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Silck ::

PrimozR je izjavil:

seminal je izjavil:

Na enem izmed forumomv sem zasledil da bi naj z aprilom poveačli hitrosti ali je to res? Bi bilo že čas da zdginete hitrost


ameba je izjavil:

Povečal bodo hitrosti UPLOADA !!!!
TELEMACH je TOP :-)


In iz tega, kot vidimo, ni bilo NIČ :D


Bojo raje uvedli še kakšno storitev kot je D3Go, ki je nihče ne bo hotel ali ne bo mogel uporabljat!

OttoParts ::

Tilen je izjavil:

Ja. Tudi jaz imam težave. Sem na Rotovžu. Modem iz neznanega razloga sproži ponovno inicializacijo.

Aha. Torej spet nekaj delajo...
Je možno, da je to zaradi neviht? Ker so se prvi izpadi začeli nekako z zadnjo nevihto?

DIGITel ::

Promocijsko brezplačno obdobje storitve D3 GO se podaljšuje do 31.12.2012.

Mad_Lion ::

Verjetno samo zato ker je to tolko neuporabna zadeva da je nihče noče naročiti. Ko boste porihtali da bo zadeva delovala na vseh internetnih povezavah ne le na telemachu, ko boste porihtali da bo zadeva imela vse programe, ki so drugače v mojem programskem paketu, ko boste porihtali da bo delalo na rootanem androidu (aplikacija bi se zaradi tega lahko uvrstila na lestvico 10 najbolj glupih android aplikacij leta), ko boste porihtali štekanje...
Takrat se mogoče spet vidimo.

Silck ::

Mad_Lion je izjavil:

Verjetno samo zato ker je to tolko neuporabna zadeva da je nihče noče naročiti. Ko boste porihtali da bo zadeva delovala na vseh internetnih povezavah ne le na telemachu, ko boste porihtali da bo zadeva imela vse programe, ki so drugače v mojem programskem paketu, ko boste porihtali da bo delalo na rootanem androidu (aplikacija bi se zaradi tega lahko uvrstila na lestvico 10 najbolj glupih android aplikacij leta), ko boste porihtali štekanje...
Takrat se mogoče spet vidimo.


Pa lahko bi porihtali da bi delalo tudi na Linuxu.

Lp

PrimozR ::

Mad Lion ne misli, da je to edini primer aplikacije s streamanjem, ki ne deluje na Androidu. Blokada za rootane telefone je povsem običajna praksa, ker root omogoča enostavno krajo vsebin ;)

PARTyZAN ::

Ja, s telefonom se bo spravil snemat stream. /facepalm

Mad_Lion ::

Ja seveda. Ker se bom snemanja streama lotil na majhnem in nerodnem telefonu in ne na računalniku kjer omejitev praktično ni, ali pa na svojem digitalnem snemalniku. (Pa še boljša slika je.) Za razne travnike pa tako ali tako nevem da sploh obstajajo :)

*Verjetno takole razmišljajo njihovi superpametni programerji. Google bi moral uvesti iq test za play store developerje in sem prepričan da tega sedaj nebi rabli gledati.

PrimozR ::

Em... Google je sam ukinil streamanje filom in serij iz Play Store-a za rootane device...

Pogoje verjetno postavljajo založniki.

Yossarian ::

Meni na prenosniku 3DGo deluje brez problemov.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

KuntaKinte ::

DIGITel je izjavil:

Promocijsko brezplačno obdobje storitve D3 GO se podaljšuje do 31.12.2012.

za naročnike trojčka bi itak morala biti zastonj,brez kakršnekoli vezave,sprobal in pozabil,ne da se mi niti gesla več vpisat

bsslo ::

Zadnje 3 dni je Telemach v Polju obupno delal (internet + tv + telefon). Račun nameravam reklamirati, koliko nižji račun lahko pričakujem?

Burek14 ::

asm je izjavil:

Inštaliral sem viewright vtičnik za d3go, ampak ko želim gledati program pravi da vtičnik ni nameščen. Sem že 100x inštaliral in odinštaliral. Mogoče kdo ve v čem je problem?


enaka težava, 29.05.12.

asm ::

danes sem odinštaliral in ponovno inštaliral in sedaj deluje

TechBeats ::

bsslo je izjavil:

Zadnje 3 dni je Telemach v Polju obupno delal (internet + tv + telefon). Račun nameravam reklamirati, koliko nižji račun lahko pričakujem?

Hm, pri meni je "kul", okolica Lj-Polja (Zadobrova)
AciD TriP

Gapi ::

@Bsslo
Ta račun plačaš in pri naslednjem računu dobiš pol popust. Tako nekako je praksa.
No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

Burek14 ::

asm je izjavil:

danes sem odinštaliral in ponovno inštaliral in sedaj deluje


ok, danes tudi pri meni dela vtičnik viewright za D3go na Win 7 + Chrome.

na Mac-u , Lion + Safari, pa je še vedno enak problem.

Tilen ::

Danes je modem že 2x izgubil sinhronizacijo. V event logu seveda ni ničesar.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

d0rK ::

Ena sramota je ta Telemach. SRAMOTA. Tole je moja realnost:

C:\Users\dork>ping google.com

Pinging google.com [209.85.148.100] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.148.100: bytes=32 time=3708ms TTL=52
Reply from 209.85.148.100: bytes=32 time=2601ms TTL=52
Reply from 209.85.148.100: bytes=32 time=2244ms TTL=52
Reply from 209.85.148.100: bytes=32 time=1373ms TTL=52

Ping statistics for 209.85.148.100:
    Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 1373ms, Maximum = 3708ms, Average = 2481ms

C:\Users\dork>ping google.com

Pinging google.com [209.85.148.139] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.148.139: bytes=32 time=879ms TTL=52
Reply from 209.85.148.139: bytes=32 time=1072ms TTL=52
Reply from 209.85.148.139: bytes=32 time=2751ms TTL=52
Request timed out.

Ping statistics for 209.85.148.139:
    Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 879ms, Maximum = 2751ms, Average = 1567ms

C:\Users\dork>ping google.com

Pinging google.com [209.85.148.100] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 209.85.148.100:
    Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),


Vsak dan mi pada net dol, lučke na modemu se ne spremenijo, tukaj pa ničesar ne odpre. Ne vem če sem imel od priklopa per parimi meseci tri dni brez problemov. Tehniki so nekaj drmali signal, pravijo mi da je šum na omrežju a zrihrano ni pol kurca. Začenjam razmišljat da bi začel masirat ljudi ki jih poznam na Telekomu da pripeljejo optiko v našo ulico. Tole zdaj ni uporabno.
««
171 / 360
»»