» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
337 / 361
»»

andy2k13 ::

Ker dan v mescu telemach poslje e-rcaun na email? Ze drugi mesec zapored ga nisem dobil kljub aktivaciji.

Saintek ::

Če si ga aktiviral z sms ali nekak online, to meni ni delovalo, sem jim po 3h ali 4h mesecih moral poslat mail na info mail z vsemi podatki, šele tedaj so uredili.

misek ::

Jaz jih dobivam med petim in desetim v mesecu.

carlosk1966 ::

Dobil danes.

prescott ::

Je komu delal roland garros na eurosport 4K?

Ista zgodba ko pri SK 4K - druga ko crne slike se nisem videl sploh na Eurosport 4K! (MB Tabor)

carlosk1966 ::

Oboje dela normalno (Sl. Bistrica).

prescott ::

carlosk1966 je izjavil:

Oboje dela normalno (Sl. Bistrica).

Ne me j****?

Dela 24/7 brez crne slike ali kakrsnihkoli nimajo dovoljenj?

Je to normalna praksa da kanali ne delajo na kabelskem omrezju ali smo mi petnajstorazredni? Imamo telemach 50+ let + razen ojacevalcev + veckrat vse kable menjali vsepovsod je po rihtanju vse delalo, res je da mocno potrkam po debelem lesu po vseh mukah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: prescott ()

Alexius Heristalski ::

Morda je težava v tvojem sprejemniku. Lahko več napišeš o tvoji opremi za kabelsko televizijo?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

nergac ::

Sam sem že leta predplačnik Telemacha in sem izredno zadovoljen.

Vsak mesec dobivam klice od njih, ali bi šel na naročnino, vedno od druge osebe, čeprav so obljubili, da me ne bodo več motili.

A obstaja kaka tehnična rešitev za to?

Operaterja ne mislim menjati niti pod razno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

prescott ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Morda je težava v tvojem sprejemniku. Lahko več napišeš o tvoji opremi za kabelsko televizijo?

Eon premium + ubee + eon box

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: prescott ()

hojnikb ::

nergac je izjavil:

Sam sem že leta predplačnik Telemacha in sem izredno zadovoljen.

Vsak mesec dobivam klice od njih, ali bi šel na naročnino, vedno od druge osebe, čeprav so obljubili, da me ne bodo več motili.

A obstaja kaka tehnična rešitev za to?

Operaterja ne mislim menjati niti pod razno.

Ene parkrat jih vprašaj, če imajo kakšen boljši ali cenejši paket od revolucije za "3.5EUR" pa bo mir. Če te vprašajo, kako 3,5EUR, jim pa razložiš da lahko kupiš kartice pol ceneje in s tem efektivno znizaš paketu ceno na 3,5EUR. Vsaj po mojih izkušnjah v svoji skripti nimajo odgovora na to in potem ne kličejo več.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

nergac ::

hojnikb je izjavil:

nergac je izjavil:

Sam sem že leta predplačnik Telemacha in sem izredno zadovoljen.

Vsak mesec dobivam klice od njih, ali bi šel na naročnino, vedno od druge osebe, čeprav so obljubili, da me ne bodo več motili.

A obstaja kaka tehnična rešitev za to?

Operaterja ne mislim menjati niti pod razno.

Ene parkrat jih vprašaj, če imajo kakšen boljši ali cenejši paket od revolucije za "3.5EUR" pa bo mir. Če te vprašajo, kako 3,5EUR, jim pa razložiš da lahko kupiš kartice pol ceneje in s tem efektivno znizaš paketu ceno na 3,5EUR. Vsaj po mojih izkušnjah v svoji skripti nimajo odgovora na to in potem ne kličejo več.


Nič ne pomaga.

Dejansko so to zunanji izvajalci.

Blokada neznanih številk je edina rešitev.

hojnikb ::

men je pomagal, ene parkrat sn jim mogu razlozit situacjo, zdej pa ne klicejo vec ze kaksne pol leta.
#brezpodpisa

nergac ::

Kolikokrat?

Sam sem imel vedno različne ...

Kakih petkrat.

hojnikb ::

ene parkrat in vedno so bli zacudeni, ker nimajo v skripti za ponudit nek paket.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

nergac ::

In kaj naj meni ponudijo.

Če bodo še karantene, bom letno porabil natanko 8 eur.

hojnikb ::

sj to. Ko jim razlozis, da je najcenejsi narocniski paket slabsi in drazji od revolucije, jim vrze syntax error, ker nimajo pametnega odgovora na to.
Mislim, paket je z 3gb podatkov in ceno 8,90EUR, revolucija je pa 10GB (ali 20 v promocjah) za 7 oz 3,5EUR.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

nergac ::

Pa revolucije ne morem porabiti niti pod razno, pa če gledam en mesec p0rn.

Tu pa tam vklopim mini revolucijo, pa ne tisto permanentno.

Klemen13 ::

A bi mi lahko kdo prosim pomagal s povezovanjem Telemachovega Ubee gatewaya in nove dostopne tocke ( tp-link TL-WR940N ). Ko povezem kabel iz Ubee LAN v tp-link ethernet, nastavim tp-link napravo na Access Point nacin, se nekako sesuja vsa mreza in internet na nobenem omrezju ne deluje vec... Ce nastavim tp-link kot standalone-router pa signal iz Ubee-ja sploh ne deluje vec, iz tp-linka pa zelo inkosistentno - malo deluje(vendar pocasi), malo ne deluje... A ima kdo podoben setup in bi bil pripravljen pomagat?

Fsegula62 ::

Lokalni ip spremeni ne nekaj drugega kot je ubee

Klemen13 je izjavil:

A bi mi lahko kdo prosim pomagal s povezovanjem Telemachovega Ubee gatewaya in nove dostopne tocke ( tp-link TL-WR940N ). Ko povezem kabel iz Ubee LAN v tp-link ethernet, nastavim tp-link napravo na Access Point nacin, se nekako sesuja vsa mreza in internet na nobenem omrezju ne deluje vec... Ce nastavim tp-link kot standalone-router pa signal iz Ubee-ja sploh ne deluje vec, iz tp-linka pa zelo inkosistentno - malo deluje(vendar pocasi), malo ne deluje... A ima kdo podoben setup in bi bil pripravljen pomagat?

panja003 ::

nergac je izjavil:

Sam sem že leta predplačnik Telemacha in sem izredno zadovoljen.

Vsak mesec dobivam klice od njih, ali bi šel na naročnino, vedno od druge osebe, čeprav so obljubili, da me ne bodo več motili.

A obstaja kaka tehnična rešitev za to?

Operaterja ne mislim menjati niti pod razno.


Katerega operaterja imaš? Oz. Koliko plačaš na mesec za net?

nergac ::

Uporabljam istega operaterja.

Vedno.

Sem zvesta stranka.

Uporabljam gmail, photos pa ne ali zelo zelo malo.

V čem je problem?

V čem sem kršil vaše pravice?

A nimam pravice do svojih lastnih odločitev, seveda znotraj pravnih okvirjev?

Če pa bodo še vedno klicarili, jih bom zamenjal.

Izbire operaterjev je koliko hočeš.

5 G na mesec so moje potrebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

andy2k13 ::

A HBO GO deluje tut izven Telemach omrezja al ne?

modelno1 ::

Go ni vezan na omrežje, ga lahko vzameš tudi mimo operaterja.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

makucv ::

Definitivno pa ima Telemach čedalje slabšo podporo uporabnikom, v bistvu že zelo zelo slabo. Danes potrebni 4 klici na njihov helpdesk in 7h za prvi odziv za popolni izpad vseh storitev (internet, tv, fiksna telefonija) v Ljubljani, po nadaljnih 2h in petem klicu so odprli delovni nalog in bo baje nekdo prišel enkrat pogledat crknjen modem. Tko da upam, bodo vsaj do ponedeljka zrihtal da bom lahko delal. Nobene številke incidenta, nobenih klicev nazaj, samo bedasti odzivniki in ponavljanje, da vas bomo poklicali v dveh minutah...

BorutK-73 ::

Osebno še nisem imel težav z 080 številko, res da traja da prideš na vrsto, ampak potem se da vse lepo dogovorit.
Parkrat sem raje na FB pisal in dobil odgovor v cca pol ure.

Zgodovina sprememb…

techfreak :) ::

Jaz sem preko 080 stevilke preklical mobilni paket, 2 meseca pozneje (vem, moja krivda da sem tako dolgo odlasal), niso nic vedeli o tem, niti mi niso hoteli povrniti narocnine za nazaj.

webmaher ::

Prosim, če lahko kdo preveri na štajerskem koncu in v Ljubljani, če na kanalih SK 1 HD, SK 2 HD in SK 3HD poleg slovenskega tona obstaja še kak drug...do nedavnega je bilo moč preklopiti na srbski ali hrvatski potem sta pa očitno samovšečna braća Obrez slišala, da ju ljudje ne marajo preveč in očitno dosegla svoje tu na gorenjskem koncu... na SK HD in SK 4K je še vedno moč izbirati, ampak to sta itak brezvredna kanala... še več SK 4K je čisti nateg saj 24ur na dan, 7 dni v tednu vrti ponovitve tekem Premiershipa in La Lige, zatemnjuje F1, ki nima pravic za Slovenijo in ponavadi v soboto prenaša eno samcato tekmo V živo...za La ligo očitno teh pravic za prenose v 4K sploh nimajo, saj bi El Clasico včeraj 100% prenašali...
Bom pisal danes na Areno in jih mal povprašal nekaj stvari...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

prescott ::

webmaher je izjavil:

Prosim, če lahko kdo preveri na štajerskem koncu in v Ljubljani, če na kanalih SK 1 HD, SK 2 HD in SK 3HD poleg slovenskega tona obstaja še kak drug...do nedavnega je bilo moč preklopiti na srbski ali hrvatski potem sta pa očitno samovšečna braća Obrez slišala, da ju ljudje ne marajo preveč in očitno dosegla svoje tu na gorenjskem koncu... na SK HD in SK 4K je še vedno moč izbirati, ampak to sta itak brezvredna kanala... še več SK 4K je čisti nateg saj 24ur na dan, 7 dni v tednu vrti ponovitve tekem Premiershipa in La Lige, zatemnjuje F1, ki nima pravic za Slovenijo in ponavadi v soboto prenaša eno samcato tekmo V živo...za La ligo očitno teh pravic za prenose v 4K sploh nimajo, saj bi El Clasico včeraj 100% prenašali...
Bom pisal danes na Areno in jih mal povprašal nekaj stvari...

Potrjujem da je situacija enaka v MB Tabor.

yoco ::

Kako pa preklopiš na različni zvok? Imam pa samsung tv.

webmaher ::

Conax modul moraš imeti...pol pa na daljincu kako AUDIO gumb...in šaltaš
Preko EON boxa ali appa ne moreš nič izbirat...

yoco ::

Imam Conax kartico. Moram na daljincu pogledat če imam Audio gumb!

delfinus ::

Evo frekvence, ce bo kdo potreboval po novi shemi

Frekvence med: 266000 - 570000
Symbolrate: 6875
Modulation: 258 QAM

Vsega skupaj 447 kanalov, skupaj z audio kanali in nekaj service kanali.

lp, d.

QAM Modulation: 256 za vse. Zgoraj je typo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

delfinus ::

Se en popravek
Frekvenca 434000 in 442000
Symbolrate 6875
Modulation: 64 QAM

mit3k ::

Kaj se danes dogaja MB - Tabor, hitrosti so podpovprečne?

MrStein ::

Včeraj so nekaj TV in radijske postaje štekale.
Mogoče kaj nadgrajujejo, ali imajo težave/okvare?
(Maribor)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

maverick25 ::

Jst imam žal že od upgrejda hitrosti na iz 500 na 600 Mbps, polovično hitrost torej nekje med 300 in 400 mbps in tudi nižje.....po večkratnih klicih mi je tehnik prišel pogledat modem, za katerega pravi da je signal in delovanje čisto vredu.....in sedaj čakam klic od tako imenovane višje podpore - minilo je 24 ur pa še zmeraj nič, torej postajam resnično razočaran nad Telemachom...ima še kdo podobne težave....pred nadgradnjo je delalo res super...

spyker123 ::

So morda komu ze znane kake decemberske akcije mobitelov ali naprav, zanima me predvsem ps4 pro in huawei p40.
Lp

Sneijderman ::

Živijo.

Imam eno vprašanje. Pri telemachu smo že več kot 10 let. Na edinem televizorju v zgornjem nadstropju imamo paket ŠE VEČ. Zdaj me pa nekaj zanima. V spodnjem nadstropju sem si preuredil stanovanje. Ker mi televizor ni bil prioriteta, ker ga gledam ravno 1h na teden, sem sedaj kljub temu malo prišparal in se mi je zaluštal nov TV in kakšen film ali nogometna tekma ter PS4, sploh v teh bednih in turobnih časih. Zanima me, če se da kako uredit, da bi imel telemach na svojem tvju brez vrtanja, štemanja ipd. ? Ali je opcija, da vzamem EON Na tem področju sem čisti laik in nimam pojma glede teh stvari :/. Gledal sem en običen tv ( https://www.harveynorman.si/tv-sprejemn... ). A rabiš za EON android/smart tv? Pardon za bedasta vprašanja in hvala že naprej za odgovore :)

DarwiN ::

Tukaj imaš seznam uradno podprtih TVjev. Namestiš aplikacijo in TV povežeš na internet. Najboljš s kablom, ker vprašanje kakšno kvaliteto bi dosegel z brezžično povezavo. To je to. Pa seveda boš potreboval enega od EON paketov.

Sem ravno pred kratkim vzel tega Samsunga in lepo deluje aplikacija. Čez 2 dni imajo črni petek in bo cena najbrž pod 400€ za ta TV.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Han ::

EON deluje tekoče prek običajne N (2,4 GHz) WiFi povezave, če je vir signala relativno blizu, npr. v sosednji sobi 5 metrov stran.

MrStein ::

A ima Telemach možnost dodatne SIM kartice?
Torej ena naročnina, dve SIM?

Kot recimo Telekomov Paket SIM 2 : https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

Za drugo kartico bi rabil samo podporo za prenos podatkov, brez SMS in klicev.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Daniel ::

Dodatna SIM je 10 EUR, dela pa vse gor, klici, sms, podatki.

Silck ::

A kdo ve kakšno je geslo za dostop do technicolor cga2121 modema?
Lp
Danas je teško biti lud... Velika je konkurencija!

MooM ::

Zdravo. Lokalni ponudnik KKS ponuja časovni zamik (ogled za 7 dni nazaj) preko android aplikacije MEGA-TV, kamor se prijaviš z up. imenom in geslov. Nad aplikacijo nisem pretirano navdušen, temu primerno ima tudi oceno v google store. Zanima me, ali obstaja alternativa tej aplikaciji; imam android TV box.

hojnikb ::

nope.
#brezpodpisa

Fsegula62 ::

Silck je izjavil:

A kdo ve kakšno je geslo za dostop do technicolor cga2121 modema?
Lp


Sem že jaz spraševal, pa nisem dobil odgovora

KlasikaMTB ::

Silck je izjavil:

A kdo ve kakšno je geslo za dostop do technicolor cga2121 modema?
Lp

admin/admin
prazno/admin
admin/prazno
prazno/prazno

Nekaj izmed tega je. Kaj tocno ne vem

Fsegula62 ::

KlasikaMTB je izjavil:

Silck je izjavil:

A kdo ve kakšno je geslo za dostop do technicolor cga2121 modema?
Lp

admin/admin
prazno/admin
admin/prazno
prazno/prazno

Nekaj izmed tega je. Kaj tocno ne vem

Zame ni delovalo nic, tudi po madzarskih/italjanskih forumih iskal pa ni nic delovalo

XS!D3 ::

Ni zadaj na nalepki gesla?
««
337 / 361
»»