» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
332 / 360
»»

mtosev ::

Je pri telemachu internet trenutno ok, ker vceraj so pri meni bli problemi?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

predi ::

Maribor Pobrežje ima večji izpad danes od šestih zjutraj dalje. Odpravili bodo tekom dneva.

telen ::

A ima danes še kdo visok ping? Kraj: Ljubljana.
Pinging google.com [172.217.20.14] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Reply from 172.217.20.14: bytes=32 time=1658ms TTL=54
Reply from 172.217.20.14: bytes=32 time=2038ms TTL=54
Reply from 172.217.20.14: bytes=32 time=1849ms TTL=54

Ping statistics for 172.217.20.14:
    Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 1658ms, Maximum = 2038ms, Average = 1848ms

XS!D3 ::

Nope.
~# ping google.com -c4
PING google.com (172.217.20.14) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ham02s13-in-f14.1e100.net (172.217.20.14): icmp_seq=1 ttl=54 time=14.7 ms
64 bytes from ham02s13-in-f14.1e100.net (172.217.20.14): icmp_seq=2 ttl=54 time=14.8 ms
64 bytes from ham02s13-in-f14.1e100.net (172.217.20.14): icmp_seq=3 ttl=54 time=14.8 ms
64 bytes from ham02s13-in-f14.1e100.net (172.217.20.14): icmp_seq=4 ttl=54 time=14.8 ms

--- google.com ping statistics ---
4 packets transmitted, 4 received, 0% packet loss, time 6ms
rtt min/avg/max/mdev = 14.727/14.797/14.836/0.095 ms

~# ping 1.1.1.1 -c4
PING 1.1.1.1 (1.1.1.1) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 1.1.1.1: icmp_seq=1 ttl=59 time=5.72 ms
64 bytes from 1.1.1.1: icmp_seq=2 ttl=59 time=5.66 ms
64 bytes from 1.1.1.1: icmp_seq=3 ttl=59 time=5.73 ms
64 bytes from 1.1.1.1: icmp_seq=4 ttl=59 time=5.61 ms

--- 1.1.1.1 ping statistics ---
4 packets transmitted, 4 received, 0% packet loss, time 8ms
rtt min/avg/max/mdev = 5.610/5.679/5.726/0.104 ms

~# ping 193.2.1.66 -c4
PING 193.2.1.66 (193.2.1.66) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 193.2.1.66: icmp_seq=1 ttl=56 time=0.755 ms
64 bytes from 193.2.1.66: icmp_seq=2 ttl=56 time=0.707 ms
64 bytes from 193.2.1.66: icmp_seq=3 ttl=56 time=0.791 ms
64 bytes from 193.2.1.66: icmp_seq=4 ttl=56 time=0.832 ms

--- 193.2.1.66 ping statistics ---
4 packets transmitted, 4 received, 0% packet loss, time 65ms
rtt min/avg/max/mdev = 0.707/0.771/0.832/0.050 ms

Tudi čez dan nisem opazil kakšnih težav pri delu. Verjetno bolj lokalne težave v vašem koncu.

Blazz ::

hoj, ima kdo tanov telemachov modem Technicolor CGA2121 in 500 mbit linijo? meni vsakič ko poskusim downloadat in gre nad 30 mega na sec , vrže celoten internet dol in traja 2-3 minute da dobim nazaj internet. in to se dogaja na vsakih 5 min. Če ne downloadam je linija stabilna, brez packetlossov, visokih latenc itd. So mi zamenjali modem z drugim, enakim, in se dogaja isto. Enako je ali je modem v "router" ali "bridge" modeu. Modem sam pa ne pokaže nobenih znakov (npr da bi se restartal) da je kaj narobe. To se je začelo dogajati takoj ko so mi dali ta technicolor modem namesto Ubeeta. Na downstreamu mam 10 db, na upstreamu mam 40db, tako da tudi tu ni nič narobe. Zamenjal sem kable, priklopil gor direkt drug laptop z novim kablom, vedno je ista štorija. Tehniki ne vedo kva je narobe :S

p.s. pa nima veze kaj downloadam, al torrente, al pa kaj iz Steama, weba itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Han ::

Zahtevaj nazaj UBEE v bridge mode...

bombicar ::

Boš mogu počakat na firmware upgrade. Do takrat pa reči naj ti dajo nazaj ubee. Drugače pa modem v bridge pa v port 1 prištekaš svoj switch/router pa potem preko tega obremeniš ali kako si to testiral?

Isti problem je biu pri hgw3928s, ko si obremenil linijo nad 250Mbps za več kot 30? sekund se je modem sam od sebe resetiru zato si pač mogu met 3208 ali 3212.

Blazz ::

sem že zahteval nazaj Ubee k sm ga mel v bridgeu, sam so mi tud povedal, da novih več nimajo, da bom dobil rabljenga, upam da bo ok.

testiral sem na miljon načinov. Prvo sm imel v bridgeu pa zadaj Cisco RV325 router (lan 1 iz modema v WAN). Potem sem vzel laptop in ga poču direkt v lan 1 na modemu in spet testiru, nato sm klicu na telemach, ker ko je technicolor v bridgeu sploh ne morš dostopat do njega (noben password ni pravi), da mi ga prestavijo v router mode, in spet testiral zadaj z mojim routerjem in nato še brez direktno v lan 1,2,3... probal sem s 3 računalniki. Vsakič je ista zgodba. Sem pa traceroutal in takoj za modem IPjem (ki je 192.168.0.1 v router modeu) se pojavi Ip 10.243.0.1. in ta je prvi IP ki nima več odziva, in seveda nato vsi ostali IPji navzven.

Btw čist v info, ker telemach marsičesa ne ve (oz njihovi top tehniki):
- če je modem v bridgeu ni šans da prideš notr, se je tehnik sam matral fizično pri meni pol ure)
- če je modem v bridgeu je ip 192.168.100.1 in ne 192.168.0.1 kot vsi pr telemachu trdijo
- tudi če je modem v bridgeu, delajo lan 2 3 4 vhodi, kar so mi tehniki zatrjevali, da je nemogoče, pa se je tehnik na lastne oči prepričal pri meni, da temu ni tako...
- če modemu premikaš nastavitev iz router mode v bridge mode sam, ne bo delovalo, se modem ko dobi povezavo s telemachom, še enkrat restarta in pobera kar je pri njih nastavljeno, kljub temu da so mi nekateri tehniki trdili, da temu ni tako

bombicar ::

Blazz je izjavil:


ker ko je technicolor v bridgeu sploh ne morš dostopat do njega (noben password ni pravi)
- če je modem v bridgeu ni šans da prideš notr, se je tehnik sam matral fizično pri meni pol ure)

Ko je modem v bridgu ti sploh ne rabiš dostopa do modema. Vse ti more handlat naprej tvoj router/switch.

Blazz je izjavil:


- tudi če je modem v bridgeu, delajo lan 2 3 4 vhodi, kar so mi tehniki zatrjevali, da je nemogoče, pa se je tehnik na lastne oči prepričal pri meni, da temu ni tako...

Dela že dela sam je neka fora glede porta 2,3,4 ki se ga trenutno ne spomnim. Za hgw3928s vem da si nekaj časa nazaj dobil drug public IP na drugemu portu.

Blazz je izjavil:


- če modemu premikaš nastavitev iz router mode v bridge mode sam, ne bo delovalo, se modem ko dobi povezavo s telemachom, še enkrat restarta in pobera kar je pri njih nastavljeno, kljub temu da so mi nekateri tehniki trdili, da temu ni tako

Ko spremeniš v bridge sam se ti bo modem rebootal med rebootom bo pa potegnil tvoj config file direktno iz DACS-a. Bridge ti more vklopit tehnik/agent direktno v DACS-u.
Nekatere vrednosti ti pač ne moreš spremeniti kot so hitrost, bridge, unifi, static ip ... ker jih zmeraj potegne iz sistema ob prvi inicijalizaciji in ne iz modema zato ti jih tudi povozi :)

Drugače pa bi to "top tehnik" že moral vedeti. Samo "top tehniki" ne hodijo k strankam pa menjavajo opremo ;)

Blazz ::

bombicar je izjavil:

Blazz je izjavil:


ker ko je technicolor v bridgeu sploh ne morš dostopat do njega (noben password ni pravi)
- če je modem v bridgeu ni šans da prideš notr, se je tehnik sam matral fizično pri meni pol ure)

Ko je modem v bridgu ti sploh ne rabiš dostopa do modema. Vse ti more handlat naprej tvoj router/switch.

Blazz je izjavil:


- tudi če je modem v bridgeu, delajo lan 2 3 4 vhodi, kar so mi tehniki zatrjevali, da je nemogoče, pa se je tehnik na lastne oči prepričal pri meni, da temu ni tako...

Dela že dela sam je neka fora glede porta 2,3,4 ki se ga trenutno ne spomnim. Za hgw3928s vem da si nekaj časa nazaj dobil drug public IP na drugemu portu.

Blazz je izjavil:


- če modemu premikaš nastavitev iz router mode v bridge mode sam, ne bo delovalo, se modem ko dobi povezavo s telemachom, še enkrat restarta in pobera kar je pri njih nastavljeno, kljub temu da so mi nekateri tehniki trdili, da temu ni tako

Ko spremeniš v bridge sam se ti bo modem rebootal med rebootom bo pa potegnil tvoj config file direktno iz DACS-a. Bridge ti more vklopit tehnik/agent direktno v DACS-u.
Nekatere vrednosti ti pač ne moreš spremeniti kot so hitrost, bridge, unifi, static ip ... ker jih zmeraj potegne iz sistema ob prvi inicijalizaciji in ne iz modema zato ti jih tudi povozi :)

Drugače pa bi to "top tehnik" že moral vedeti. Samo "top tehniki" ne hodijo k strankam pa menjavajo opremo ;)



dostop do modema bi rad imel v bridgeu (tako kot to dela pri UBEE), da ga lahko restartam remotely, da ne hodim 4 štuke po bajti. Verjemi, smo imeli tehnike na liniji med tem ko je bil tehnik pri meni že 3x, uni k so bli na liniji je vsak malce drugače govoril...

Filipko ::

Telemach končno startal s personaliziranimi profili. Podobno kot NETFLIX. Mislite, da imajo dober algoritem in koliko userjev bo to sploh uporabljalo (ustvarilo profil)?

XS!D3 ::

Jaz sem ga ustvaril, kok se bodo uporabljali različni znotraj gospodinjstva bom pa še videl. V končni fazi večino stvari z mojo gledava skupaj. Mi je pa dark tema super, da v temi ne seka ven tista bela (na OLEDu sploh prav pride), pa tudi novi fonti so mi všečni. Kids modea zaenkrat še ne rabim, deluje pa cool :)

Buggy ::

mene pa moti sedaj s temi profili ali pa je povezano s cim drugim, ker ko cez noc ugasnem box in potem prizgem, ne gre avtomaticno na zadnje gledan program, temvec na menu :S

bombicar ::

Buggy je izjavil:

mene pa moti sedaj s temi profili ali pa je povezano s cim drugim, ker ko cez noc ugasnem box in potem prizgem, ne gre avtomaticno na zadnje gledan program, temvec na menu :S


Oh jezus no 8-O

Fsegula62 ::

Ima še kdo težave, Velenje in okolica?



ledd ::

Ima ali je imel mogoče še kdo podoben primer. Preko strani speedtest.net mi pokaže samo rezultat za ping (pa še ta ni tako nizek kot bi moral biti), ne pokaže pa izmerjene hitrosti za download in upload? Hvala vnaprej!

BorutK-73 ::

Gapi ::

No person is rich enough,to buy back his past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

fruc900 ::

Je možno tale router+modem cisco EPC3928 dat v bridge mode ?

Bakunin ::

Gapi je izjavil:

https://www.akostest.net/sl/



ta je še najbolj "politicno nevtralen" in pokaže največ...

bombicar ::

fruc900 je izjavil:

Je možno tale router+modem cisco EPC3928 dat v bridge mode ?


Da. Poklici klicni center in ti bodo uredili.

flisko ::

bombicar je izjavil:

fruc900 je izjavil:

Je možno tale router+modem cisco EPC3928 dat v bridge mode ?


Da. Poklici klicni center in ti bodo uredili.

lahka ti pa jaz zrihtam,več na zs

st12 ::

Je kaj novic kdaj naj bi povišali upload? Rečeno je bilo že lansko leto tak čas.
Ali pa če bi vsaj ponujali za doplačilo 20 namesto 10 Mbps za nekih 5-10€. Zdaj je pa samo pri najboljšem paketu, ampak to pride potem že 90€ na mesec.

Orias ::

So obljubljali povišanje uploada. Brez, da bi kaj vložili v omrežje pač ne gre. Veliko operaterjev v tujini ponuja upload hitrosti ( do 50 Mbitov) ponujajo na docsis 3.0. Še SBB v Srbiji je dvignil upload ( v njihovem giga omrežju). In potem se naš Telemach hvali o najboljšem kabelskem omrežju...... .

XS!D3 ::

Orias je izjavil:

So obljubljali povišanje uploada. Brez, da bi kaj vložili v omrežje pač ne gre. Veliko operaterjev v tujini ponuja upload hitrosti ( do 50 Mbitov) ponujajo na docsis 3.0. Še SBB v Srbiji je dvignil upload ( v njihovem giga omrežju). In potem se naš Telemach hvali o najboljšem kabelskem omrežju...... .

Sej tudi Telemach ponuja 50Mb/s na docsisu, samo plačat je treba.

bombicar ::

Orias je izjavil:

So obljubljali povišanje uploada. Brez, da bi kaj vložili v omrežje pač ne gre. Veliko operaterjev v tujini ponuja upload hitrosti ( do 50 Mbitov) ponujajo na docsis 3.0. Še SBB v Srbiji je dvignil upload ( v njihovem giga omrežju). In potem se naš Telemach hvali o najboljšem kabelskem omrežju...... .


V omrežje so vložili velike zneske(menjava ampliferjov, drop kablov, segmentacije, itd...) Postopoma se vklapljajo dodatne US frekvence za potrebe po večjih upload hitrostih. Vse je odvisno od fiber node-a in stevilo uporabnikov/obremenjenosti na njem.

Tehnično ti tudi ne bom na dolgo razlagal, ker nima smisla. Se dela na tem vendar počasi in z previdnostjo vsaj na našem območju. Ni samo da vklopiš in pozabiš.

yogy ::

Vse lepo in prav. Ampak Telesmeh je večji upload (50Mbit/s) obljubljal do konca lanskega poletja in od tega ni ne duha ne sluha več. Pa ne mi prosim razlagat, da ga že ponuja ampak je treba plačat, ker za to ceno kar zdaj ponuja se imenuje rop. Po moje se bo treba dokončno rešit analognih kanalov, potem pa zna bit kaj iz tega.

hojnikb ::

RUNE optika cant come soon enough.
#brezpodpisa

MrStein ::

Jamranje na forumih ne slišijo.
Odpovedi (no monez!) pa še kako.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bombicar ::

yogy je izjavil:

Vse lepo in prav. Ampak Telesmeh je večji upload (50Mbit/s) obljubljal do konca lanskega poletja in od tega ni ne duha ne sluha več. Pa ne mi prosim razlagat, da ga že ponuja ampak je treba plačat, ker za to ceno kar zdaj ponuja se imenuje rop. Po moje se bo treba dokončno rešit analognih kanalov, potem pa zna bit kaj iz tega.


50Mbps ne bos videl v paketu razen kot kaksen add-on. V premiumu bo mogoce 25/30. Analogni kanali nimajo veze z upload-om ampak download-om.
Upload je v early adopters fazi. Če hoces 50Mbps pač moraš plačat. Za tiste ki imajo adsl je že 15mbps majka.

Drugače pa tudi ko bo 30/50 w/e vam spet ne bo dovolj. Sam imam 10mbps pa nimam nikoli problemov. Pač pustim čez noč na serverju in je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bombicar ()

MrStein ::

Kakšnem serverju? Kako spraviš na server?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hojnikb ::

MrStein je izjavil:

Jamranje na forumih ne slišijo.
Odpovedi (no monez!) pa še kako.

obrobnim celjanom nam kaj druga at this point kot jamrjanje ne ostane. Razn če začnemo vlečt svoj fiber.

MrStein je izjavil:

Kakšnem serverju? Kako spraviš na server?

boljšo vprašanje je, kako iz svojga serverja streamaš stuff, ki ma večji bitrate kot maš uploada :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

yogy ::

@bombicar, če bi dobro prebral moj prispevek bi videl, da sem omenjal kaj je Telesmeh obljubljal in ni izpolnil. Kaj bodo naredili glede uploada v prihodnosti bomo videli. Še enkrat, doplačilo za 50Mbit/s uploada je več kot pretirano v razmerju ponudbe in cene. Če si zadovoljen z 10Mbit uploada oziroma, če ti ta hitrost popolnoma zadošča, super. Je pa nekaj uporabnikov na tem forumu, ki pa jim ne, ki imajo npr. kamere, delijo datoteke preko P2P omrežja, imajo razne IoT naprave, NASe, serverje in si v 21. stoletju želijo večji upload, ki pa ga ni. Poleg tega pa so/smo prikovani na Telesmeh, ker konkurenca stoji oziroma nima interesa, da v določenih območjih napelje optiko. Nihče te ne ogroža, izražamo zgolj osebna mnenja in izlivamo svoja čustva do ponudnika internetnih storitev. Nekaj kar ustreza tebi ni nujno, da ustreza večini na tem forumu.

techfreak :) ::

hojnikb je izjavil:

obrobnim celjanom nam kaj druga at this point kot jamrjanje ne ostane. Razn če začnemo vlečt svoj fiber.
Ne rabis biti na obrobju, da je Telemach ali xDSL edina opcija, in tukaj ima Telemach monopol, ker je xDSL precej pocasnejsi. Podobna zgodba je tudi v ostali mestih, ker precej ulic/blokov ni pokritih z optiko.

bombicar ::

Te popolnoma razumem kaj hočeš povedat ampak "normalen" uporabnik uporablja čez dan cca 2-5% svoje zakupljene kapacitete kar je praktično nič in dokler ne bo pri normalnih uporabnikih ta poraba večja tudi ne bodo spreminjali hitrosti. Že zdajle lahko po 90% slovenije spremenijo upload hitrost × 2, ker praktično kjer nima konkurenca optike jih telemach poje.

Jaz osebno sem za to da TM kupi en super docsis 3.1 modem in začne forsirat ofdm za vse premium in full pakete in s tem omogoči hitrejšo in večjo kapaciteto ampak glede na to koliko so vložili v te nove CGA-je bo zgleda treba še malce počakat.

Fsegula62 ::

V Srbiji ima Telemach (SBB) v rednih paketih 50Mbps UL




Cenik: https://sbb.rs/Binary/30965/Ponuda-sa-c...

Gapi ::

bombicar je izjavil:

Jaz osebno sem za to da TM kupi en super docsis 3.1 modem in začne forsirat ofdm za vse premium in full pakete in s tem omogoči hitrejšo in večjo kapaciteto ampak glede na to koliko so vložili v te nove CGA-je bo zgleda treba še malce počakat.


Naj 3.1 preskoči in počaka na 4.0

XS!D3 ::

Fsegula62 je izjavil:

V Srbiji ima Telemach (SBB) v rednih paketih 50Mbps UL




Cenik: https://sbb.rs/Binary/30965/Ponuda-sa-c...

Če pustimo ob strani dejstvo, da jih to košta cca. 10% njihove povprečne plače, je predvsem vprašanje kakšno hitrost dejansko lahko dosegaš (s čim na TM načeloma nisem imeli nikoli težav, vedno leto praktično maks). Poznam par ljudi dol, ki imajo SBB, pa vrjemi, da imaš rajši Telemach. Pa BTW, po defaultu si kar lepo za CG-NATom....

st12 ::

bombicar je izjavil:

Te popolnoma razumem kaj hočeš povedat ampak "normalen" uporabnik uporablja čez dan cca 2-5% svoje zakupljene kapacitete kar je praktično nič in dokler ne bo pri normalnih uporabnikih ta poraba večja tudi ne bodo spreminjali hitrosti.

Saj to, zakaj če itak noben ne uporablja, kar vsem ne dvignejo uploada za 2x. Pač ne morejo gledat porabe pri vsakem in je tako še najbolj enostavno.
Če bo teh 5% uporabnikov 24/7 izkoriščalo 2x višji upload, bi morale biti kapacitete več kot zadostne.
Vsekakor če bi to naredili, ne bi zaradi tega vsi uporabniki začeli neprestano uploadati na Google Drive. Enako kot če bi povišali omejitev hitrosti na AC iz 130 na 260, bo večina še vedno vozila 100-130, tisti redki so pa že prej več.
Saj vprašanje že sedaj, če je tako da bi lahko kar vsak uporabnik izkoriščal 100% povezave, kot smo videli med čakanjem na delo aprila (ali tudi maja?), to ni možno.

Veron ::

Telemach ima očitno res zelo ohlapna pravila za pogodbene izvajalce.

Imajo očitno neko bazo naročnikov, ki jih na polno klicarijo (avtomatično kliče, deklca v službi ne vrti številk) in seveda to ni klicni center Telemach-a (ampak X firma).
Kljub temu, da smo dali zahtevo za prepoved komercialnih klicev, vsakemu ki je klical rekli, da ne želimo teh klicev... še vedno kličejo (predvsem pred iztekom vezave).

Kako annoying ;((

Klicni center 070888201 pa očitno menja imena firme/lastnika kot spodnje gate. Po kratkem googlnju, ta klicni center obstaja že nakaj časa, lastniki in ime firme pa se pogosto menja... shady

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

S!lentHunter ::

Kateri modem+routar, ki ga daje TM je najboljši, oz. ima najboljši wifi,:cisco, ubee...?
AMD Ryzen 5 2600x,MSI 450 Tomahawk,Gigabyte RX580 8GB,16GB DDR4, SSD Samsung
Huawei

Yossarian ::

Kaj Comedy Central ni več v programski shemi?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

strom_15 ::

Program Nicktoons bo zamenjal televizijski program Comedy Central Extra, ki se je odločil, da preneha s predvajanjem v celotni regiji.

bombicar ::

S!lentHunter je izjavil:

Kateri modem+routar, ki ga daje TM je najboljši, oz. ima najboljši wifi,:cisco, ubee...?


Katerkol modem dej v bridge pa si sam kupi AP če se ti gre za wifi.

Yossarian ::

strom_15 je izjavil:

Program Nicktoons bo zamenjal televizijski program Comedy Central Extra, ki se je odločil, da preneha s predvajanjem v celotni regiji.


Sranje, eden redkih, ki sem jih gledal
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

alexz ::

Če imamo sedaj kanal samo za animirane serije bi se spodobilo da takšen material pol umaknejo iz NICK-a kjer trenutno zapolnjuje 50 % programa. Tudi jutrani blok od NICK JR bi morali umakniti.

Ko smo že pri NICK kanalih me na iptv moti da na njih ni možno spremeniti zvoka iz slovenščine v angleščino.

Je na kabelski na EON BOX to možno ?

bombicar ::

Nick Jr - Deluje Slo/Eng

Drugi ne smirglajo spremembo nastavitve.

Veron ::

Telemach je izredno prijazen, da prvo pošlje po pošti in nato še pokličejo, da javijo neke nadgradnje s 4.8.

Spremenile so bodo frekvence določnih kanalov.

Super, hvala za obvestilo. Povprašam, če mi lahko povedo ali pošljejo seznam kanalov in spremenjenih frekvenc. Tega podatka pa nimajo.

Ko se to zgodi, si bom zapisal kateri kanali mankajo, nato pa prosil koga, ki bo dal avtomatično iskanje, če bo lahko posredoval frekvence.

BorutK-73 ::

Če kaj pomaga veron:
https://telemach.si/Pomoc/Novosti-in-Ob...

glej
Nadgradnja digitalne programske sheme D3 na širšem območju Ljubljana Šiška in okolice
ali
Nadgradnja digitalne programske sheme D3 na širšem območju Ljubljana Moste Polje in okolice

Kaj prinaša nova shema EON?
Programi so razvrščeni v 9 žanrskih sklopov, kot so Domači, Filmski, Otroški, Športni in drugi, ki se začenjajo na programskih mestih 1, 100, 200, 300 … Na ta način boste lažje iskali programe znotraj posameznih žanrskih sklopov.

Ker sledimo standardom predvajanja vsebin v visoki kakovosti, bodo programi, ki so bili sedaj v shemi podvojeni v standardni SD in visoki ločljivosti HD, odslej vidni samo še v ločljivosti HD.

Zgodovina sprememb…

Veron ::

Mi tale obvestilo ne pomagajo, bi potreboval frekvence, na katerih se kanali nahajajo (uporabljamo kartico direktno v TVju)

http://www.kabelska.net/viewtopic.php?t...

Takole. Seznam kanalov, katerim se frekvenca spremeni in nova frekvenca spremenjenih kanalov.
««
332 / 360
»»