» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
310 / 361
»»

Daniel ::

Samo res, analogne sheme se bojijo... česa pravzaprav, reklam? Res bedni izgovori. Sicer pa dokler na P2P optiki ne ponudijo kaj boljšega kot 50 uploada je to norčevanje iz uporabnikov :)

harvey ::

MrStein je izjavil:

Vau, tistih 5 programov pa je res ful dodana vrednost.
Sploh sneg na analognih...

Čisti presežek, kar je še ostalo od analogne sheme po 08/2018. Lahko mirno zaprejo štacuno in brez TV furajo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

stara mama ::

Tistih 5 programov na analogni shemi je, kot da jih ne bi bilo. Lahk še tiste skinejo, nihče jih ne bo pogrešal.
Ekologija™ in Trajnost™

Vanquish ::

MrStein je izjavil:

Vau, tistih 5 programov pa je res ful dodana vrednost.
Sploh sneg na analognih...


pa sosedova conax kartica v tvoji TV je dodana vrednost ;)

predi ::

Ve kdo komu moram pisat hate mail, če mi gre na živce, da premiere filmov na HBO tv programu sedaj namesto ob 20:00 predvajajo ob 21:00? Če grem na hbo.si, avtomatsko dobim support za HBO Go.. Za kanal dodatno plačujem Telemachu.

Vanquish ::

predi je izjavil:

Ve kdo komu moram pisat hate mail, če mi gre na živce, da premiere filmov na HBO tv programu sedaj namesto ob 20:00 predvajajo ob 21:00? Če grem na hbo.si, avtomatsko dobim support za HBO Go.. Za kanal dodatno plačujem Telemachu.


idi raje na zrak za tisto eno uro...

predi ::

Vanquish je izjavil:

predi je izjavil:

Ve kdo komu moram pisat hate mail, če mi gre na živce, da premiere filmov na HBO tv programu sedaj namesto ob 20:00 predvajajo ob 21:00? Če grem na hbo.si, avtomatsko dobim support za HBO Go.. Za kanal dodatno plačujem Telemachu.


idi raje na zrak za tisto eno uro...
Mojster, si bil kdaj v trenutnem letnem času zunaj na "luftu" ob tem času? Nisi, ti kar jaz povem.

Torej, ve kdo kam naj pošljem svoj rant v zvezi z HBO TV?

stara mama ::

Vanquish je izjavil:

MrStein je izjavil:

Vau, tistih 5 programov pa je res ful dodana vrednost.
Sploh sneg na analognih...


pa sosedova conax kartica v tvoji TV je dodana vrednost ;)

Ravno tako kot sosedov wifi ;)
Ekologija™ in Trajnost™

Vanquish ::

predi je izjavil:

Mojster, si bil kdaj v trenutnem letnem času zunaj na "luftu" ob tem času? Nisi, ti kar jaz povem.

Torej, ve kdo kam naj pošljem svoj rant v zvezi z HBO TV?


nisi razumel poante lufta.
Da ti pa "mojster" odgovori - lahko ti posljem iz strave koliko krat sem bil veni in to ne na pijaci, kar pa dejansko niti ni bistveno ;)

Zdaj pa le idi pisat hate mail, da se bos pocutil boljse...

MadMen ::

predi je izjavil:


Torej, ve kdo kam naj pošljem svoj rant v zvezi z HBO TV?

Še ena cvetka, ja pošlji na HBO Adria, mail pa boš ja lahko sam izbrskal, če očitno znaš pisat.

mijav7 ::

So komu že zvišali hitrost interneta?

Daniel ::

Že okrog 25. januarja.

Anney ::

Pri mojih starših še niso kaj višali, imata Gold Trojka Extra (150/4) naj bi se zvišalo na 200/6 Mbps, pa se še ni.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

BivšiUser2 ::

jaz komot dosegam 6mbps, 200 pa trenutno ne dosegam, ker kao nekaj na štajerskem koncu trenutno delajo,pa je zgleda tam vozlišče
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Buggy ::

Anney je izjavil:

Pri mojih starših še niso kaj višali, imata Gold Trojka Extra (150/4) naj bi se zvišalo na 200/6 Mbps, pa se še ni.


pri meni je bilo konec januarja dvignjeno iz 150/4 na 200/6 in deluje ok.

strom_15 ::

Tudi meni niso še dvignili hitrosti, čeprav na njihovi spletni strani piše, da so vsem uporabnikom starih paketov dvignili hitrost vsaj za tretjino. Nekaj pišejo, drugo delajo.

dejanslo ::

Kolega je šel danes na Telemach - baje da gre net only. Ampak se kao ne splača :D
There`s More Than One Way To Do It

misek ::

dejanslo je izjavil:

Kolega je šel danes na Telemach - baje da gre net only. Ampak se kao ne splača :D
Zakaj se ne bi splačalo če ne potrebuješ TV? Saj je ceneje.

Akits ::

MrStein je izjavil:

MrStein je izjavil:

Akits je izjavil:

Če koga zanima ima Telemach sedaj samostojno tudi samo internet pakete (prej pogoj TV).


o NET Light do 100 / 10 Mbps 30,00€
o NET Full do 300 / 15 Mbps 45,00€
o NET Premium do 1 GB / 50 Mbps - 100,00€

Preko koaksa ali optike?

Baje oboje, po isti ceni.
Vir: februarski cenik

Zveni konkurenčno.


Oboje ja, ampak zgolj lastno omrežje, pa za 1gb dl, morajo dat prvo preverbo, če je tehnično izvedljivo :D vsaj nekaj se premika

MrStein ::

dejanslo je izjavil:

Kolega je šel danes na Telemach - baje da gre net only. Ampak se kao ne splača :D

Zakaj ne? Imajo kje ceneje? Bolje?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

dejanslo ::

Tako ti dečva za pultom reče ;)
There`s More Than One Way To Do It

mit3k ::

Torej gre zdaj vzet net only, če že imaš kabelski priključek s televizijo?

stara mama ::

Naj bi šlo. glede na prebrano.
Sicer pa tista dečva za pultom je mal preveč pametna, glede na to, da je najcenejši EON paket 41EUR.
Nekaterim ni vredno doplačevat 10EUR za nekaj, kar ne koristijo.
Kot alternativo se recimo naročiš na netflix.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

M.B. ::

Jaz sem dans ko sem TV prižgal imel obvestilo na TVju. WTF? Pa ga odprem pa je pisalo da so mi dvignili internet hitrost iz 70/2 na 100/5. Speedtest kaže pa 50/2, moj telemach pa 70/2 tak da nevem morem modem reštartat al pač več ko 50 ne nese tu. Vsaj upload bi blo fajn če bi več ko 2 potegno mogoče bi lahko pol backup delal.

@predi: Zakaj ti je te v 21. stoletju važno kdaj je kaj na TV? Lahko na EONu pogledaš kadarkoli ti paše.

Pa ravno opazo, da so zgleda vsi VOD servisi (razen HBO OD) odklenjeni februrarja na EONu vsaj tak v reklami piše. Poleg cinestar premire, voyota, Pixkboxa pa AXN je še NG z dokumentarci, Hopsterja (Z Pingujem) za otroke pa Zaunder z xXx vsebinami. Hopster pa Zaunder sta čisto nova.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M.B. ()

predi ::

M.B. je izjavil:

@predi: Zakaj ti je te v 21. stoletju važno kdaj je kaj na TV? Lahko na EONu pogledaš kadarkoli ti paše.
Ker nimam EONa in plačujem dodatno za HBO in Cinemax, nimam HBO Go, ki je po kvaliteti itak subpar proti TV programu (5.1 DD, HD).

ledd ::

Še komu, ki je na Telemach-u občasno ne dela stran www.rtvslo.si? To se dogaja od včeraj.

yoco ::

ledd je izjavil:

Še komu, ki je na Telemach-u občasno ne dela stran www.rtvslo.si? To se dogaja od včeraj.

Meni jo odpre takoj!

webmaher ::

tudi na Gorenjskem ne poznam nikogar, ki bi imel te težave :)

ledd ::

webmaher je izjavil:

tudi na Gorenjskem ne poznam nikogar, ki bi imel te težave :)


Ko ping-am www.rtvslo.si stran , ter tudi ko pingam IP od strani ni nobenega odziva. Ima mogoče kdo kakšno idejo kaj še lahko preverim?

Daniel ::

Rtvslo.si ne odziva na PING. 94.104.67.4 pa se odziva normalno. Kaj pravi

tracert rtvslo.si

?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

ledd ::

Daniel je izjavil:

Rtvslo.si ne odziva na PING. 94.104.67.4 pa se odziva normalno. Kaj pravi

tracert rtvslo.si

?


pri tracert rtvslo.si mi pride do 6 točke od tam naprej pa se ustavi, izgubi povezava napiše (request timed out).

XS!D3 ::

Jaz nisem opazil težav, ne obiskujem pa pogosto tega portala. Vsaj trenutno deluje BP.

Kar se pinga in tracea tiče pa server pač ne odgovarja na ICMP echo requeste oz. s TTL excedded.
Lahko pa narediš tcptraceroute do rtvslo.si na portu 80 ali 443, kjer dejansko posluša:
 2  dsl2-234.mb2.volja.net (213.172.234.2)  1.496 ms  1.160 ms  1.273 ms
 3  185.66.148.89.ipv4.telemach.net (185.66.148.89)  1.316 ms  1.069 ms  1.210 ms
 4  185.66.148.89.ipv4.telemach.net (185.66.148.89)  1.125 ms  0.897 ms  1.005 ms
 5  six2.rtvslo.si (91.220.194.26)  0.699 ms  1.096 ms  0.755 ms
 6  mmcfg.rtvslo.si (94.103.64.5)  0.708 ms  0.657 ms  0.698 ms
 7  www.rtvslo.si (94.103.67.4) [open]  0.947 ms  0.847 ms  0.876 ms

ETI3n ::

Zgleda da bom prešaltal na telemachovo optiko, ker mi ponujajo odličen paket po dobri ceni, ampak tu nastane problem.Seveda, ta problem je telekom, namreč decembra 2017 sem se vezal na 2 leti (Top Trio C), and pravtako koristil ugodnost (nižjo naročnino), ter koliko bi znašali penali? Sam da se jih losam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ETI3n ()

MrStein ::

Kake ugodnosti točno si dobil/koristil?
Koliko v ceniku piše za prekinitev pogodbe? (Ali v pogodbi sami)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

starfotr ::

Vprašaj telekom, ane.

ETI3n ::

MrStein je izjavil:

Kake ugodnosti točno si dobil/koristil?
Koliko v ceniku piše za prekinitev pogodbe? (Ali v pogodbi sami)

Jih bom jutri obiskal, pa da vidmo na čem sem, vseeno hvala vsem za odg :)

ledd ::

Danes gledam skozi sportklub SK kanale in manjka kanal "SK HD" Na napravi D3 je na kanalu 174 (te številke sploh ni več v shemi). Mogoče še komu manjka ta kanal v shemi ali so ga kar ukinili?

yoco ::

ledd je izjavil:

Danes gledam skozi sportklub SK kanale in manjka kanal "SK HD" Na napravi D3 je na kanalu 174 (te številke sploh ni več v shemi). Mogoče še komu manjka ta kanal v shemi ali so ga kar ukinili?

jaz ga tudi nimam več oz. mi vedno napiše da "storitev ni na voljo".

webmaher ::

nekaj je narobe tudi pri meni nič...a ga bodo skenslal :))

mit3k ::

Evo ravnokar sem spremenil paket na internet only, 100/10 za 30 eur, tako da je možno. :D

M.B. ::

Kolko pa maš hitrost? Ker meni se je avtomatsko nadgradila iz 70/2 na 100/3 realno je pa 50/2.6.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

mit3k ::

70/10 mi je ravno izmeril speedtest, prek wifi.

Blazz ::

vprašanje za poznavalce. Ali bo Gigaset C430A deloval na telemachovi stacinarni telefonski ?

andy2k13 ::

Blazz je izjavil:

vprašanje za poznavalce. Ali bo Gigaset C430A deloval na telemachovi stacinarni telefonski ?


Moral bi.

Blazz ::

andy2k13 je izjavil:

Blazz je izjavil:

vprašanje za poznavalce. Ali bo Gigaset C430A deloval na telemachovi stacinarni telefonski ?


Moral bi.


ker C430A piše na gigasetovi strani da je analogni in ni isdn/voip... ne zastopim lih te stacionarne telefonije več....

andy2k13 ::

Blazz je izjavil:

andy2k13 je izjavil:

Blazz je izjavil:

vprašanje za poznavalce. Ali bo Gigaset C430A deloval na telemachovi stacinarni telefonski ?


Moral bi.


ker C430A piše na gigasetovi strani da je analogni in ni isdn/voip... ne zastopim lih te stacionarne telefonije več....


Analogne naprave bi morale delat bp. Iz modema gre vn standard pstn signal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andy2k13 ()

BorutK-73 ::

Meni dela bp analagni panasonic komplet dveh telefonov.

HappyPills ::

Bo delalo

Blazz ::

hvala guys, lihkar naročam telefone :) , sm raje prej tu preveril, preden se zakoljem :)

duh1 ::

Telemach skensla "svoj" SK HD? Zadeva rahlo smrdi. :P
««
310 / 361
»»