» »

KKS > Triera > UPC > Telemach

KKS > Triera > UPC > Telemach

««
238 / 361
»»

Orias ::

mijav7 je izjavil:

Iz 50/50 na 80/80 + 2€, a pred pol leta so nam za +2€ ponujali 120/120. Banda.


Mi pa iste cene plačujemo 10x manj uploada, ko nimamo optike. Okoli 70 € za 120/120 ni nič napram 70€ za 120/6.

EdoK ::

seminal ::

Tolko je teh paketov, pa me zanima kje vidim kerega imam? Me zanima na kaj me bojo vrgli. A na položnici piše?
LP

EdoK ::

seminal ::

Sem kar poklical :D ni gužve zgleda, se mi je takoj ogalsila. Trojček Mix L imam(tudi nevem več kaj je vključeno se lahko še kje pogleda). In grem na gold 2 extra. Sem hoto pogledat kaj vključuje gold 2 extra pa ni nikjer še obljaveno. Zgubim kaj programov ali pridobim, pa kakšne HD? Net samo se je za enkrat povečal :) kar je tudi dobrodošlo.
Aja modem mam še stari arrissi 2.0 se mi zdi, a potegne do 80/4? Al bo še ki hodo modem menjavat?

plaz21 ::

Meni je pa malo čudno, ker imam paket trojček Gold Extra v dopisu, ki sem ga dobil pa piše da se bo moj nov internetni paket imenoval GOLD z int. hitrostjo do 20/2 Mbps. Kar očitno ne gre skupaj, saj je obstoječi paket 40/4 Mbps.
Skratka novega cenika vsaj enostavno ni najti in sam ga tudi ne bi če ne bi videl teme, ki je zdaj zaklenjena.

No, poklical na Telemach in so očitno pomotoma poslali dopis. Zame se nič ne spremeni.

misek ::

KuntaKinte ::

seminal je izjavil:

Sem kar poklical :D ni gužve zgleda, se mi je takoj ogalsila. Trojček Mix L imam(tudi nevem več kaj je vključeno se lahko še kje pogleda). In grem na gold 2 extra. Sem hoto pogledat kaj vključuje gold 2 extra pa ni nikjer še obljaveno. Zgubim kaj programov ali pridobim, pa kakšne HD? Net samo se je za enkrat povečal :) kar je tudi dobrodošlo.
Aja modem mam še stari arrissi 2.0 se mi zdi, a potegne do 80/4? Al bo še ki hodo modem menjavat?


meni na dopisu piše več kot 185 programov,31 hd programov,klub scena,klub scena axn,zamujeno 72 ur,2 sprejemnika in 80/4

harvey ::

da se bo moj nov internetni paket imenoval GOLD z int. hitrostjo do 20/2 Mbps. Kar očitno ne gre skupaj, saj je obstoječi paket 40/4 Mbps.


meni na dopisu piše več kot 185 programov,31 hd programov,klub scena,klub scena axn,zamujeno 72 ur,2 sprejemnika in 80/4



Skratka ena velika zmeda tole obveščanje na temo ukinjanja starih paketov, spreminjanja cen, prehodov med paketi...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Blazz ::

ker mi je mod zaprl temo zaradi trolov in offtopic-arjev pasteam še tu:

Dobim danes dopis od telemacha, ki gre takole:

Marca bomo spremenili cene določenih storitev in obogatili vaš paket...

nato cel kup bla bla bla trojne hitrosti etc etc... vse stare pakete pa bodo konsolidirali v manjše število paketov...

Nato piše da bodo tv vsebine ostale enake ali boljše in da bodo OBČUTNO zvišali internet hitrosti.

Do sedaj sem imel paket trojček Košarkar MIX XL z 100/4. in piše potem:

Vaš novi paket bo GOLD PREMIUM. TV vsebine ostanejo enake, Net pa bo sedaj 100/6 .... VAU si rečem, to mora bit neka pomota.

Kličem na telesmeh in mi začne una vse to razlagat, in mi še omeni, da se mi bo paket podražil za 2 eur! seveda tega v dopisu ni navedenega...obenem mi še pove da bom v GOLD 2 premium, kar seveda v dopisu tudi ne piše. Nato ji rečem, kje je ta cena objavljena in reče na naši strani, rečem ja kje? in se matra en cajt pa po 5 min me končno pripelje do tega zakopanega cenika, kjer pa doživim nov šok.
link do cenika:
http://telemach.si/Binary/913/Migracije...

Trojček MIX XL Gold 2 Premium do 100/6 Mbps 64,00 EUR
Trojček KOŠARKAR MIX XL Gold 2 Premium do 100/6 Mbps 64,00 EUR
Trojček DTV XL+ 3.0 Gold 2 Premium do 100/6 Mbps 64,00 EUR
Trojček MIX XL Kabel Gold 2 Premium do 100/6 Mbps 62,72 EUR
Paket Digitalni Video trojček L+ Gold 2 Premium do 100/6 Mbps 62,72 EUR
Optika MIX XL Gold 2 Premium do 100/6 Mbps 61,44 EUR

vse te pakete v prvem stolpcu bodo migrirali na isti paket, a glej ga zlomka, cena za isti paket pa bo za uporabnike drugačna.... ko ji rečem kako je to mogoče, je ene 20 sekund tiho, nč jasn... reče se boste moral na reklamacijo obrnt in sva zaključila... sedaj čakam reklamacijo, da me pokliče... to bo še smeha....

BorutK-73 ::

1 marec bo kar pestro na Telemachovem help desku.>:D

Spc ::

Torej meni se naročnina poviša za 2,01EUR
Pridobim pa 80Mbit/s downloada, upload ostaja enak, in teh 80Mbit dodatnega downloada tak ne rabim, to je samo finta PR-a, da lahko potem rečejo ja pri nas pa je internet 200.


Stari: BIZ SMART XL do 120 Mbps / 10 Mbps
Novi: BIZ SMART XL2 do 200 Mbps / 10 Mbps

10mbit/s uploada se ni spremenilo že 10 let ...
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

EdoK ::

He, he mene bodo tudi, glede na dopis, downgrejdali. Šalabajzeri.

strom_15 ::

No jaz imam pri njih naročeno Gold Trojka Extra Optika in imam 120 / 120 Mbit/s. Internet dela skoz z konstantno hitrostjo (večkrat testiram) in na optiki dela vse kakor mora. Zame je to odličen paket (2Tv (razširjena shema)+ dodatni TV + tel + 120/120 mbits dosedaj 53 EUR, sedaj pa po 1.3.2016 55 EUR. Sem gledal ostale ponudnike in je ta zaenkrat naj ugodnejši kar omogoča, še posebej upload, ki je meni kar pomemben. LP

http://www.speedtest.net/my-result/5080...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strom_15 ()

Alexius Heristalski ::

Blazz je izjavil:

vse te pakete v prvem stolpcu bodo migrirali na isti paket, a glej ga zlomka, cena za isti paket pa bo za uporabnike drugačna.... ko ji rečem kako je to mogoče, je ene 20 sekund tiho, nč jasn... reče se boste moral na reklamacijo obrnt in sva zaključila... sedaj čakam reklamacijo, da me pokliče... to bo še smeha....

Bister si, če sprašuješ taka vprašanja osebo na help desku. Zagotovo so ji povedali, _zakaj_ taka cenovna politika. NOT.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Blazz ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Blazz je izjavil:

vse te pakete v prvem stolpcu bodo migrirali na isti paket, a glej ga zlomka, cena za isti paket pa bo za uporabnike drugačna.... ko ji rečem kako je to mogoče, je ene 20 sekund tiho, nč jasn... reče se boste moral na reklamacijo obrnt in sva zaključila... sedaj čakam reklamacijo, da me pokliče... to bo še smeha....

Bister si, če sprašuješ taka vprašanja osebo na help desku. Zagotovo so ji povedali, _zakaj_ taka cenovna politika. NOT.


po tvoji logiki bi bilo bolje, da je ne vprašam... ohh ta bistroumje... drugače pa je bila to oseba, ki je zadolžena za naročanje paketov.. verjetno pozna, kaj ponujajo in prodajajo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Orias ::

EdoK je izjavil:

Malo za primerjavo (in jok):
https://www.upc.sk/internet-televizia-t...
https://www.upc.cz/kombinace-sluzeb/int...
https://promocje.upc.pl/pakiety/
https://www.upc.hu/csomagok/internet-tv...
http://www.upc.at/produktpakete/fernseh...


Me zanima kak komentar na tako ponudbo od koga, ki je zaposlen na Telemachu :D :D.

EdoK ::

Če gledam modre pakete, še nismo na tako slabem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EdoK ()

dexterboy ::

No, da še jaz dodam mojo žalost; danes gledam dopis pri položnici in piše, da bo naš novi paket GOLD in bo imel hitrost DO KAR 20/2 Mbps. Kličem TAKOJ na Telemach in obupam po 30 minutah. Nobenega povratnega klica ni bilo... Skrbi me pa naslednje:
Pred leti sem vzel paket JACKPOT. Zraven 3 Conaxi in kartice (vključeno gratis) ter en paket po želji, izbral sem HD paket. Hitrost je bila (oz. je še vedno 10/1,5 Mbps. Sedaj pa funny part; na tistem PDF-ju ni nikjer našega paketa 8-O
Sedaj mi preostane, da ali kličem kot hijena, dokler nekoga ne dobim, da se osebno zglasim v eni od poslovalnic ali pa počakam prvi marec. In se potlej jokam...
Odločil sem se, da, če mi podražijo paket, zamenjam ponudnika. Pa hotel sem punco priključit iz simobila k njim, ko se spomladi izteče pogodba, ampak se bojim, da iz te moke ne bo kruha.
Pa ne vem, kaj toliko bu....rajo s temo downloadi, naj raje že enkrat upload povečajo...

Ali je Telemach postala še ena od firm, kjer je dobiček na prvem mestu, fse ostalo pa pride kasneje na vrsto?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

Aha, pozabil dodati še to; na Moj Telemach si imel na stari web pagini (pred nakupom Tušmobila) položnice v pdf formatu in se nisi sekiral, ali je sploh prišla ali pa ni prišla na dom. Sedaj tega NI, samo znesek in mesec.
Pa pogledal severne sosede, ponujajo 55 HD programov. Da o uploudu ne govorim...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

andy2k13 ::

dexterboy je izjavil:

No, da še jaz dodam mojo žalost; danes gledam dopis pri položnici in piše, da bo naš novi paket GOLD in bo imel hitrost DO KAR 20/2 Mbps. Kličem TAKOJ na Telemach in obupam po 30 minutah. Nobenega povratnega klica ni bilo... Skrbi me pa naslednje:
Pred leti sem vzel paket JACKPOT. Zraven 3 Conaxi in kartice (vključeno gratis) ter en paket po želji, izbral sem HD paket. Hitrost je bila (oz. je še vedno 10/1,5 Mbps. Sedaj pa funny part; na tistem PDF-ju ni nikjer našega paketa 8-O
Sedaj mi preostane, da ali kličem kot hijena, dokler nekoga ne dobim, da se osebno zglasim v eni od poslovalnic ali pa počakam prvi marec. In se potlej jokam...
Odločil sem se, da, če mi podražijo paket, zamenjam ponudnika. Pa hotel sem punco priključit iz simobila k njim, ko se spomladi izteče pogodba, ampak se bojim, da iz te moke ne bo kruha.
Pa ne vem, kaj toliko bu....rajo s temo downloadi, naj raje že enkrat upload povečajo...

Ali je Telemach postala še ena od firm, kjer je dobiček na prvem mestu, fse ostalo pa pride kasneje na vrsto?


Torej bo tvoj nov paket GOLD s hitrostjo 20/2 in ceno 30,50 EUR. Vse ostalo ostane, kot je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andy2k13 ()

Titan-2 ::

Jaz mam paket gold trojka ekstra interneta je 120/4 plačam sedaj 50,50eura.Potanovem ceniku bom plačal 52eura interneta bo pa 20/2.Novi paket se bo pa imenoval Gold.Taka je bila danes obrazložitev zraven položnice.

EdoK ::

Ta komunikacijska katastrofa nam je lahko smešna, v bistvu pa je resna (v resni državi seveda). Ob vsaki spremembi cenika ali pogojev lahko odstopiš od pogodbe. Odločitev lahko temelji samo na podatku, kaj sprememba prinaša. Tako kot je sedaj, dvomim da bomo 1.3. vedeli na čem smo.

misek ::

DexterBoy, za komunikacijo uporabi spletni klepet. Se mi še ni zgodilo, da se mi ne bi oglasili po nekaj minutah.

Titan-2, a se ti ne zdi logično, da je tista obrazložitev poleg položnice napaka v tvojem primeru? No, saj v mojem primeru tudi. So se pač malce šalabajzarsko lotili te menjave.

dejanslo ::

Jaz sem tudi dobil po pošti, da bo odslej 20/2 Gold, čeprav na tem PDFju pravijo, da bo silver 16/1 ostal silver 16/1. Nič jasno.

To, da bodo računali različnim uporabnikom različne cene za enako storitev, je pa tak beyond me. Razumem, ko gre za akcije, nove naročnike in to, samo to je pa druga zgodba, mar ne?
There`s More Than One Way To Do It

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejanslo ()

markk1 ::

Mi lahko prosim kdo potrdi zadevo: In sicer, sedaj imamo doma košarkar mix L z dvema Conaxoma po novem bo to gold 2 Extra in vse skupaj ostane enako poviša se hitrost cena 1,5€ dražja. Vprašal sem kako je z časovnim zapmikom in povedo, da je že vključeno v paketu. Če pa želiš spremeniti conax v sprejenik, ki omogoča časovni zamik bi naj bilo plačljivo 26€ za menjavo opreme, saj mora priti tehnik na lokaciji in nastaviti ne vem kaj. .... Včasih se je zadeva uredila samo z obiskom poslovalnice in zamenjala oprema priključil in "delalo" sedaj pa hmmm kr neki stroški, v glavnem birokracija od telemacha.
Je kdo od telemahovcev tukaj?

lp

strom_15 ::

Tudi sam sem že menjal opremo v poslovalnici. Uradno je cena 5 € za menjavo, vendar meni niso računali nič. Je pa res če pride monter menjati je cena 26 €. In v paket Gold 2 extra je zamujeno 72 ur že vključeno. Aja pa nisem zaposlen na Telemachu, vendar ti le povem kako je iz prve roke ko sem sam menjal opremo. LP

SmeskoSnezak ::

misek je izjavil:

http://telemach.si/Binary/913/Migracije...

Clovek bozji kolko paketov, to se ja zgubis not. Naj skenslajo se pol tolko paketov. TeleSmeh ... adijo. Cenik bi moral biti najvec dve strani dolg.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

EdoK ::

Sem bil v Telemachovi poslovalnici in fantje mi niso znali razložiti kaj bo s paketom Gold trojka po 1.3. Gledam pdf migracij pa mi je še manj jasno. Zakaj imajo novi paketi različne cene? Na tem linku http://telemach.si/oec/paketi/gold-troj... sem zasledil prvo spremembo. 2 HD programa in par SD več in to je to? Kje za vraga dobiti verodostojno informacijo? What a mess...

misek ::

Zakaj niso raje to spremembo planirali na 1.4. Potem bi človek še razumel to kolobocijo :)

Orias ::

Do takrati si bodo že kaj poštudirali :)

Dilbert ::

Joj pa še ti mobile friendly page-i. Na teh fensi pejdžih ne najdeš več ničesar razen kopice ljudi, ki so srečni in se smehljajo vsak po svoje.

Mogoče ve kdo v kaj se migrira super babi paket in koliko bo stal? Na tel. se ne javljajo.

CoreySteel ::

Tudi meni bodo obogatili paket... z downgradeom :D
Upajmo, da vse ostane enako...

(gold trojka 40/2 na Gold 20/2 po prispelem dopisu)
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

Epialt ::

Jaz sem pa full vesel te spremembe, lahko predčasno prekinem pogodbo. /oh yeaa

...:TOMI:... ::

SmeskoSnezak je izjavil:

misek je izjavil:

http://telemach.si/Binary/913/Migracije...

Clovek bozji kolko paketov, to se ja zgubis not. Naj skenslajo se pol tolko paketov. TeleSmeh ... adijo. Cenik bi moral biti najvec dve strani dolg.


Telekomunikacije so panoga, kjer so mojstri za komliciranje. Prav vsi operaterji imajo tako zmešnjavo. Telekomov cenik je dolg 200 strani.

Edit: premalo strani sem rekel, tudi 250 strani samo za fiksne storitve.
http://www.telekom.si/pomoc-in-podpora/...
Tomi

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

evo, zvedel mojo kolobocijo. včeraj, ko sem šel v francoza, sem se ustavil na telemachovem štandu. začudo nobene vrste in polomljene glave :)
no, prijazno povprašam fanta, po naglasu je bil iz štajerske, kaj bo z mojim paketom, pa je gledal in priznal, da ne ve odgovora :) pomagala je njegov kolega, ki mi je povedal sledeče;
paket JACKPOT gre na GOLD paket, internet je 20/2, vse tri kartice obdržim, prav tako HD paket, naročnina pa se POVEČA na 53 ojrov.
tako, da boste vedeli, da jackpot ni vedno prava pot med zvezde :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

gensi ::

Ali ni bilo nekoč s strani Telemacha oglaševano - dvojne hitrosti za vedno!
(Mislim, da je šlo za paket GOLD EXTRA.)

Sicer je na Telemach-u očitno res zmeda - moj oče sploh nima naročenega Telemachovega interneta, pa je z računom dobil obvestilo, da bodo njegov paket spremenili v paket GOLD s hitrostjo 20/2. :)

andy2k13 ::

dexterboy je izjavil:

evo, zvedel mojo kolobocijo. včeraj, ko sem šel v francoza, sem se ustavil na telemachovem štandu. začudo nobene vrste in polomljene glave :)
no, prijazno povprašam fanta, po naglasu je bil iz štajerske, kaj bo z mojim paketom, pa je gledal in priznal, da ne ve odgovora :) pomagala je njegov kolega, ki mi je povedal sledeče;
paket JACKPOT gre na GOLD paket, internet je 20/2, vse tri kartice obdržim, prav tako HD paket, naročnina pa se POVEČA na 53 ojrov.
tako, da boste vedeli, da jackpot ni vedno prava pot med zvezde :)


To enostavno ni smiselno. Kaj tocno je vkljuceval tvoj JACKPOT paket? Katero programsko shemo in hitrost interneta?

53 EUR za 20/2 je naravnost smesno. Potem raje presaltaj na TROJKO GOLD EXTRA.

KuntaKinte ::

jackpot paket se ne splača že kakšna 3 leta,sploh če si vzel hd namesto hbo,mislim da je bil 8/1,3 kartice in ali hbo,hd ali še nekaj po izbiri

plaz21 ::

To kaj ste dobili v dopisu ni nujno da drži. Meni je pisalo da gre paket na 20/2, trenutno imam Gold Extra 40/4, ampak ostanem kjer sem. Vsaj tako so mi zatrdili na številki na katero sem klical.
Kaj več bomo pa tako ali tako vedeli marca ko se paketi spremenijo. Če ne bom šel pa na Gold Trojka Extra. Trenutno plačujem 49,5€.

Spc ::

Danes so mi lepo brez vprašanja izklopli Ethernet port na modemu preko config file-a v modemu.
 

andy2k13 ::

plaz21 je izjavil:

To kaj ste dobili v dopisu ni nujno da drži. Meni je pisalo da gre paket na 20/2, trenutno imam Gold Extra 40/4, ampak ostanem kjer sem. Vsaj tako so mi zatrdili na številki na katero sem klical.
Kaj več bomo pa tako ali tako vedeli marca ko se paketi spremenijo. Če ne bom šel pa na Gold Trojka Extra. Trenutno plačujem 49,5€.


Vsi na GOLD EXTRA, ki imajo trenutno hitrost 40/4 dobijo 80/4. Cena bo pa 51 EUR.

dejanslo ::

plaz21 je izjavil:

To kaj ste dobili v dopisu ni nujno da drži. /.../


Tudi jaz sem dobil občutek, da je spet na delu šalabajzerstvo in bo nekaj takega. Ne bi pa bilo slabo 20/2 namesto 16/1 :)
There`s More Than One Way To Do It

EdoK ::

Nisem zasledil, da se bo spremenila tudi mobilna telefonija. Sodeč po tej strani: http://telemach.si/oec/ bi rekel da se nekaj pripravlja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EdoK ()

dexterboy ::

Aha, še nekaj zasledil, pa ne vem, od kdaj so to zopet uvedli, predvidevam, da je z zagonom telefonije to ratalo zopet ažurno;
njihova podpora na 080 22 88 je operativna 24/7!
Torej lahko ob dveh zjutraj... :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

harvey ::

Nujno obvestilo
15. februar 2016
Telemach obvešča uporabnike, da bodo v noči s ponedeljka, 15.2.2016 na torek, 16.2.2016, med 22:00 in 06:00 uro potekala dela na sistemih, zato so v vmesnem času možne kratkotrajne motnje v delovanju storitev. Uporabnikom se zahvaljujemo za razumevanje. Telemach

Da ne bo danes ponoči kdo presenečen, da mu kaj šteka:)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Spc ::

Da ne bodo presenečeni na telemachu ko bom zamenjal ponudnika in šel vstran od telemach-a ...
In potem se bo še par stvari zgodilo ...

:)
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Pesimist ::

Spc je izjavil:

Da ne bodo presenečeni na telemachu ko bom zamenjal ponudnika in šel vstran od telemach-a ...
In potem se bo še par stvari zgodilo ...

:)



Mislim da bodo šampanc odprli ce se to zgodi. Sej ves tecnih uporabnikov si doben ne zeli.

 hat

hat

BorutK-73 ::

BorutK-73 je izjavil:

Migracije starih paketov v novee pakete
http://telemach.si/Binary/913/Migracije...

Za mene super. Iz 8/1 bo šlo na 40/2 (upam) s tem da cena ostane ista.
Trojček DTV M 3.0 Gold 2 do 40/2 Mbps 45,00 EUR

Je bilo preveč dobro da bi bilo res.:'(
Sem šel danes na Telemach da si spremenim telefonski paket in se pozanimam kateri paket bom imel po 1 marcu in mi pove da bo vse ostalo isto plus podražilo bi se mi za 3EUR!! Spremenil paket na silver (16/1:'() vzel še razširjen TV paket(imel isto tudi prej) in me pride sedaj 7EUR ceneje (45EUR)

ps
Prej sem imel končni račun 52EUR z vsemi karticami in TV paketom.

Zgodovina sprememb…

Kekec ::

Hmm tudi link na te "migracije" ni več na voljo.
««
238 / 361
»»