» »

Captain Marvel (2019)

Captain Marvel (2019)

Temo vidijo: vsi

oo7 ::

opeter je izjavil:

Ne razumem popolnoma osnove ... Je ona živela v več različnih obdobjih potem pa so jo ukradli nezemljani in jo gensko spremenili?


Njen lik mi ni tako poznan. Če te zanima https://comicvine.gamespot.com/carol-da...

oo7 ::

Marvel Studios' Captain Marvel - "Big Game" TV Spot

oo7 ::

Upam, da ta film flopne v Box office >:D

Back in January, following the NCAA trailer, it was reported that Captain Marvel was projected to have a massive $160 million opening weekend with some estimates even offering $180 million.

However, the bad news for Kevin Feige and Captain Marvel is that those projections have now dropped upwards of $80 million

There is also a huge problem with Brie Larson who has been spinning Captain Marvel as a feminist movie, essentially isolating the audience, and she even recently came out against white males for some reason. :))

https://cosmicbook.news/captain-marvel-...

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Upam, da ta film flopne v Box office >:D

Back in January, following the NCAA trailer, it was reported that Captain Marvel was projected to have a massive $160 million opening weekend with some estimates even offering $180 million.

However, the bad news for Kevin Feige and Captain Marvel is that those projections have now dropped upwards of $80 million

There is also a huge problem with Brie Larson who has been spinning Captain Marvel as a feminist movie, essentially isolating the audience, and she even recently came out against white males for some reason. :))

https://cosmicbook.news/captain-marvel-...

Uh Marvel, pa tako pametno strategijo franšize so imeli do zdaj.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

FTad ::

oo7 je izjavil:

Upam, da ta film flopne v Box office >:D

Back in January, following the NCAA trailer, it was reported that Captain Marvel was projected to have a massive $160 million opening weekend with some estimates even offering $180 million.

However, the bad news for Kevin Feige and Captain Marvel is that those projections have now dropped upwards of $80 million

There is also a huge problem with Brie Larson who has been spinning Captain Marvel as a feminist movie, essentially isolating the audience, and she even recently came out against white males for some reason. :))

https://cosmicbook.news/captain-marvel-...


Nisem si mislil, da bi si Marvel kaj takega privoscil in v film vmesaval feminizem. Do sedaj so vedno dobro izbrali igralce in tudi sami filmi so bili vedno zabavni.

yayo ::

:)) tip je trčen, ne ga jemat preveč resno. Marvel filmi so industrija, za vsem stoji marketing stroj, številen in dobro plačan, s "strokovnjaki" vseh vrst in poklicev. Očitno bi radi prodali ženski publiki nekaj kar je tradicionalno bilo domena mozoljastih mulcev pa testirajo taktike in strategije. Saj je isto delal Stan Lee s stripi. Jaz ne bi glih jokal...

KAVINSKY ::

yayo je izjavil:

Očitno bi radi prodali ženski publiki nekaj kar je tradicionalno bilo domena mozoljastih mulcev pa testirajo taktike in strategije.


Verjetno je kakšen ideološki stunt igralke. Ne moreš biti tako prikurjen v glavi, da zahtevaš, da te intervjujajo azijci/temnopolti/bele ženske, hkrati pa:

> oba režiserja sta belca
> večina igralske zasedbe je bela
> vsi tekstopisci so belci
> vsi producenti so belci
> glasbo je skompoziral belec
> ...

JaZ nOčEm InTeRvJuJeV bElIh MoŠkIh!!!!1111!!!! Kaj potem taka reče režiserju? Ne bom posnela tega kadra, ker ne sprejemam ukazov od belih moških?

yayo ::

ne obstaja. Ko ti podpišeš, da boš igral v franšizi kjer je planirano, da bo leta in leta nosila težke milijone tega ni. To je vse pilotirano, Brie govori in dela to kar od nje zahteva marketinški team produkcijske hiše. Tu gre za strategijo, ne bit naivni.
Wakanda je prinesla milijončke in sedaj skušajo surfati liberalni val. Zadaj pa debeli gospodje manejo roke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Wakanda film je bil finančno uspešen film samo zaradi Amerike drugje po svetu pa ni nič posebnega. Redko je, da velik film zasluži več denarja v Ameriki kot pa po celem svetu.
Captain Marvel pa niti stripi niso tako popularni niti lik sam ni tako popularen potem pa se gredo še spravljat na določeno publiko res pameten marketing.

Odkar je začela Larsonca streljat tiste njene fore je film v predčasnih projekcijah izgubil 80 mio $. In vse kar pri Disniju šteje je $$$$$ ne pa kaj si ona misli ali hoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

yayo je izjavil:

Ko ti podpišeš, da boš igral v franšizi kjer je planirano, da bo leta in leta nosila težke milijone tega ni.



Kje to piše, da bo Captain Marvel sploh uspešen?

yayo ::

investitorji, ki so vanj natrosili 152 milijonov dolarjev verjetno upajo na max profit. Pardon, motim se, denar so dali za feminizem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

bambam20 ::

yayo je izjavil:

investitorji, ki so vanj natrosili 152 milijonov dolarjev verjetno upajo na max profit. Pardon, motim se, denar so dali za feminizem...



PLus še kakšnih 150 milijončkov za oglaševanje. No bomo videli.

KAVINSKY ::

yayo je izjavil:

Tu gre za strategijo, ne bit naivni.



Vprašanje. Mnogo franšiz je začelo izgubljati denar po zapljutju v politično korektne vode. Wakanda je posebna zgodba. Dejansko pokaže precej desničarsko/konzervativno deželo. Lahko povlečeš vzporednice z Trumpovo Ameriko. In množice so slavile... ker je bila igralska zasedba temnopolta.

Vsak investitor bi lahko to opazil in rekel, hočem še en popcorn superhero film. Naj imata notri stransko vlogo Iron Man in Thor, ker jih ima občinstvo rado. Brez politike, ampak z ogromno spešl efektov. In bi se prodajalo. Tako pa pljuvajo po belih moških. Intervjujali je ne bodo, gledali pa verjetno še manj.

yayo ::

Po moje gre za privabljanje novega tipa publike katerega tradicionalno niso še uspeli obrati. Kak marketing/business executive je uspel prepričati svet delničarjev, da so časi zreli in, da grafikoni kažejo kako bodo dvorane polne jeznih deklet, če bodo sledili njegovi marketinški strategiji. Morda gre za isto osebo, ki je sprogramirala Wakando in jo sedaj nosijo po rokah. Sicer je Marvel univerzum tako segmentiran, da lahko naredijo film za vsak tip populacije, saj pravim, da je to še dizajn stripov Stana Leeja. On je požegnal Črnega Panterja, ko je ocenil, da lako stripe proda afroameriški populaciji. Tudi na kitajce in fene Brucea Leeja je npr. ciljal, ko je v sedemdesetih izmislil Shang Chija in sinove Tigra. Superherojev v Marvelovem vesolju je na tone, eni se primejo drugi ne, pa jih spet čez desetletja reciklirajo...
Glede Brie Larson pa googlajte Outrage Marketing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Cruz ::

Glede na to, da je karakter totalno neznan in random overall, so naredili dober marketing. Mislim, da bo veliko žensk šlo v kino, dam stavit da bo @Hipatija šla. :) Saj hvala bogu, zakaj pa ne. Res pa je, da marketinška strategija cilja na domestic success(ki bo potem vplival na worldwide success zaradi twitter circlejerka, podobno kot Black Panther).

Jaz pravim, da bo slabše od Wonder Woman, v smislu box office-a. :) Wonder Woman nisem šel gledat v kino, to bom pa šel zaradi dogajanja v vesolju. Ne pričakujem, da bo film dober... pač Marvel. Za pogledat pa pozabit.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

FTad ::

Jah jaz si bom pogledal film, ker bi rad vedel, kako se bo potem povezal v drugi del filma Avengers: End game.

Tr0n ::

Itak. MCU filmi so fun in dosedaj sem se vse pogledal.

Can't wait. :D

Tr0n ::

Prej nasprotno. :)

Zadnji trije MCU filmi (Thor: Ragnarok, Spider-Man: Homecoming in Avengers: Infinity War) so bili vsi odlicni.

starboi ::

Tr0n je izjavil:

Prej nasprotno. :)

Zadnji trije MCU filmi (Thor: Ragnarok, Spider-Man: Homecoming in Avengers: Infinity War) so bili vsi odlicni.


Kar ni čisto res ... so dokaj povprečni , ampak za povprečnega gledalca, ki ne prepozna kvalitetnega filma , so definitivno odlični. Kar je pa velika razlika. Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: T-Back ()

Tr0n ::

starboi je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Prej nasprotno. :)

Zadnji trije MCU filmi (Thor: Ragnarok, Spider-Man: Homecoming in Avengers: Infinity War) so bili vsi odlicni.


Kar ni čisto res ... so dokaj povprečni , ampak za povprečnega gledalca, ki ne prepozna kvalitetnega filma , so definitivno odlični. Kar je pa velika razlika. Lp

Jaz sem movie buff (ce pogledas recimo temo Filmi za razmisljanje) in znam locit med resno filmsko mojstrovino in odlicnim akcijskim filmom. MCU so slednji. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

M-XXXX ::

starboi je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Prej nasprotno. :)

Zadnji trije MCU filmi (Thor: Ragnarok, Spider-Man: Homecoming in Avengers: Infinity War) so bili vsi odlicni.


Kar ni čisto res ... so dokaj povprečni , ampak za povprečnega gledalca, ki ne prepozna kvalitetnega filma , so definitivno odlični. Kar je pa velika razlika. Lp

Potem bi tako čez prst lahko rekel, da so bili... odlični?
Ko grem jaz gledat MCU filme točno vem kaj od njih pričakujem. 2h ne preveč zahtevnega filma, kateri me bo spravil v dobro voljo, vizualno odlično izgledal, imel nekaj humorja, dobre scene, vse kar si želim od filma v kinu. In točno to dobim!

vostok_1 ::

KAVINSKY je izjavil:

yayo je izjavil:

Očitno bi radi prodali ženski publiki nekaj kar je tradicionalno bilo domena mozoljastih mulcev pa testirajo taktike in strategije.


Verjetno je kakšen ideološki stunt igralke. Ne moreš biti tako prikurjen v glavi, da zahtevaš, da te intervjujajo azijci/temnopolti/bele ženske, hkrati pa:

> oba režiserja sta belca
> večina igralske zasedbe je bela
> vsi tekstopisci so belci
> vsi producenti so belci
> glasbo je skompoziral belec
> ...

JaZ nOčEm InTeRvJuJeV bElIh MoŠkIh!!!!1111!!!! Kaj potem taka reče režiserju? Ne bom posnela tega kadra, ker ne sprejemam ukazov od belih moških?


Če bi ti vedel koliko se motiš, bi se za glavo prijel.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

Mislim, da bo veliko žensk šlo v kino, dam stavit da bo @Hipatija šla. :)

Seveda bomo šle, še tiste, ki sicer nismo ravno navdušene nad tovrstnim filmskim žanrom. Cel marketing je bil usmerjen v to, še premiera bo za 8. marec. In čeprav se običajni osumljenci spet trudijo, da bi nam vse pokvarili, ker očitno ženske ne smejo imeti nič svojega, vseeno mislim, da jim ne bo uspelo, saj ne v takšni meri kot bi si želeli.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: MostWanted ()

gendale2018 ::

jaz bom šel v kino če ne drugo zato ker se bo avengers 4 navezoval nanj (edino če se čudežno par dni po izidu pojavi 1080p blueray rip se zna zgodit da ga ne bom gledal v kinu)... politika za njim me pa ne gane preveč
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

oo7 ::

Da ne bo na koncu taka bomba kot Ghostbusters :))

Brie Larson je slaba igralka in za vlogo Carol Denvers bi bilo vsaj 100 bolj primernih igralk.
MCU se je ustrelil v koleno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Da ne bo na koncu taka bomba kot Ghostbusters :))

Brie Larson je slaba igralka in za vlogo Carol Denvers bi bilo vsaj 100 bolj primernih igralk.
MCU se je ustrelil v koleno.


Zanimivo bo videt koliko milijonov je Disney vložil v reklamiranje.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Da ne bo na koncu taka bomba kot Ghostbusters :))

Brie Larson je slaba igralka in za vlogo Carol Denvers bi bilo vsaj 100 bolj primernih igralk.
MCU se je ustrelil v koleno.


Zanimivo bo videt koliko milijonov je Disney vložil v reklamiranje.



Budget je 152 mio potem pa se reklamiranje in najem kinodvoran po svetu se pravi tam okoli 300 mio je pozitivna nula odvisno pa ja koliko so oglasevali.



Ce bo film flopnil bo pod 600 ce bo Marvelovo povprecje tam okoli 800 mio ce bo presenecenje cez 1 mil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

D3m ::

A Red Sonje ni noben gledal ali pa Ladyhawk, Alien, Alien 2, Terminator, Terminator 2?

Same dobre ženske vloge.

Današnja mladina, tc tc tc tc.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

gendale2018 ::

Ja, samo tele so vse že prestare za Captain Marvel...

Drugače pa Red Sonja in Alens carska filma.
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Da ne bo na koncu taka bomba kot Ghostbusters :))

Brie Larson je slaba igralka in za vlogo Carol Denvers bi bilo vsaj 100 bolj primernih igralk.
MCU se je ustrelil v koleno.

No, ta da je Brie Larson slaba igralka je zelo bosa izjava. A si sploh gledal že kak njen film? Ostaja pa vprašanje, če ima dovolj karizme za lik tipa Captain Marvel. Za take like ne rabiš namreč bit Maryl Streep, rabiš pa neko naravno karizmo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

svecka ::

Mene že trailer ni prepričal..preprosto je nekaj manjkalo, pa sem se pred ogledom navduševal nad Captian Marvel (bral wiki, zgodovino,..).

Potem pa še pride anti-white male propaganda...ne hvala, me je čisto odvrnilo. Gillete 2 v bistvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Cruz ::

svecka je izjavil:

Potem pa še pride anti-white male propaganda...ne hvala, me je čisto odvrnilo. Gillete 2 v bistvu.

Pač sledijo trendom. Najboljša biznis odločitev. :) Mene pa boli k za PR stunte in jih ne jemljem resno. Sem ravno zadnjič kupil Gilette britvico.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

bambam20 ::

svecka je izjavil:

Mene že trailer ni prepričal..preprosto je nekaj manjkalo, pa sem se pred ogledom navduševal nad Captian Marvel (bral wiki, zgodovino,..).



Če si bral zgodovino, potem bi moral vedet, da je bil originalno moški, ki se je kasneje preimenoval v Shazama.

Sicer pa letos prihaja na filmska platna originalni Captain marvel Shazam!

svecka ::

bambam20 je izjavil:

svecka je izjavil:

Mene že trailer ni prepričal..preprosto je nekaj manjkalo, pa sem se pred ogledom navduševal nad Captian Marvel (bral wiki, zgodovino,..).



Če si bral zgodovino, potem bi moral vedet, da je bil originalno moški, ki se je kasneje preimenoval v Shazama.

Sicer pa letos prihaja na filmska platna originalni Captain marvel Shazam!


Mene ne moti Captain Marvel kot ženska...navsezadnje je bilo več vrst Captain Marvelov skozi zgodovino. Ampak preprosto me ni navdušilo, da bi ga pogledal v kinu. Pa sem do sedaj pogledal čisto vse filme od Marvel universe razen Black Panter.

Za Shazam (aka former Captain Marvel) pa so šli na tako komedijsko noto in mi je bil trailer všeč, to bom definitivno pogledal.
Men so filmi, da se sprostim, ne da gledal political correctness SJW propagando (Ghostbusters 2). Me vse mine.

Nikec3 ::

Pač sledijo trendom. Najboljša biznis odločitev. :)

Trendom je sledil tudi Disney s Star Warsom in se opekel...

Mene že trailer ni prepričal..preprosto je nekaj manjkalo, pa sem se pred ogledom navduševal nad Captian Marvel

To je še najboljši opis. V trailerju ni nobene "iskrice", ki bi me prepričala, pa naj tole še tako čudno zveni.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

FormerUser ::

Mene je pa ravno zadnji trailer, kjer je Brie prikazana kot totalna šefica, prepričal, da si bom šla film ogledat, prej se sploh nisem kaj veliko zanimala zanj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: MostWanted ()

FTad ::

Gre se predvsem za bojkot, ker je Brie na svojih promo tourih zacela vpletati svoje SJW bedarije, ter kako ne zeli imeti intervjujev z belimi moskimi ipd:

https://www.irishtimes.com/culture/film...

Sploh ker je ravno ta skupina najvecja baza fanov, ki si ogledajo Marvelove filme. In ker normalen folk tega ne bo toleriral, bo bojkotiral. Predikcije za zasluzek uvodnega vikenda padajo, sedaj pa mora (definitivno na zahtevo sefov) delati damage control. Pa se to samo zato, ker ji je bilo tako naroceno in ne, ker se je sama resnicno zelela opraviciti:

https://boundingintocomics.com/2019/02/...

Zakaj ima folk toliko raje Wonder Woman oziroma Gal Godot? Ker je pametna in je bila na vseh promo intervjujih vedno pozitivna, nasmejana in ni vkljucevala nikakrsnih politicnih, SJW in podobnih bedarij.

A si predstavljas, kaj bi se zgodilo, da bi Robert Downey Jr. na svojem Iron Man ali Avengers promo touru rekel, da hoce biti intervjuvan samo od belih 25-letnic? To bi bil javni linc... Brie si pa drzne take pribijat.

Pravilno, da se film bojkotira in se s tem jasno pokaze, da v stripovske filme politika in SJW ne sodijo!

Wrop ::

So raje kar umaknili "Want to see" metriko. Padla je pod 30 %. Baje zaradi trolov. Bomo videli prodajne številke po enem tednu ali so bili samo troli ali je to že neke vrste mali bojkot.

oo7 ::

Wrop je izjavil:

So raje kar umaknili "Want to see" metriko. Padla je pod 30 %. Baje zaradi trolov. Bomo videli prodajne številke po enem tednu ali so bili samo troli ali je to že neke vrste mali bojkot.




Uporabniki RT so imeli na možnost dve izbiri want to see ali not interested in ker rezultat Dizniju ni bil všeč so to pač ukinili. Zdaj če nekdo noče videti filma je pa trol saj to funkcijo jim je RT ponujal sam.
Rotten tomatoes so zdaj dokončno dokazali, da so v lasti Diznija in so izgubili vso kredibilnost.

GRT ::

Včeraj sem malo gledal posnetek oskarjev. Ženska se ne zna obnašat. Tudi v faco ni primerna za to vlogo (rit nisem videl).
Kaj več o filmu in kakšna je v filmu pa je brez veze pametovat dokler si ga ne ogledamo.Spet smo vsi pametni na podlagi trailerja, filma si pa še nobeden ni ogledal. Tako da vsi tisti, ki si filma niste ogledali ali ga ne boste gledali nimate pravice kritizirat. Pika.

FormerUser ::

FTad je izjavil:

Gre se predvsem za bojkot, ker je Brie na svojih promo tourih zacela vpletati svoje SJW bedarije, ter kako ne zeli imeti intervjujev z belimi moskimi


Brie ni rekla, da ne želi delati intervjujev z belimi moškimi, ampak, da ne želi delati intervjujev SAMO z njimi, da si želi diverzitete in ima popolnoma prav, ker raziskave kažejo, da so beli moški v svojih ocenah in kritikah filmov z ženskimi junakinjami velikokrat pristranski.

FTad je izjavil:

Sploh ker je ravno ta skupina najvecja baza fanov, ki si ogledajo Marvelove filme. In ker normalen folk tega ne bo toleriral, bo bojkotiral.

To ni res, glavna ciljna skupina filmov s superjunakinjami so ženske, ki kupijo tudi največ kino vstopnic in ženske prav gotovo ne bodo bojkotirale Stotnice Marvel, še tiste, ki nam ta žanr ni najbolj ljub, si ga bomo šle ogledati. Je pa res, da želimo v času cyber vojn, in da si šovinistične troll brigarde močno prizadevajo, da bi uničile vse kar diši po feminizmu in promoviranju enakovrednosti, pa naj gre za Gillette oglase ali pa Hollywoodske filme, z različno stopnjo uspešnosti, pri Marvelu jim bo zelo verjetno spodletelo, vsaj tako kaže predprodaja vstopnic.

FTad je izjavil:

Zakaj ima folk toliko raje Wonder Woman oziroma Gal Godot? Ker je pametna in je bila na vseh promo intervjujih vedno pozitivna, nasmejana in ni vkljucevala nikakrsnih politicnih, SJW in podobnih bedarij.

Jaz nisem šla gledati WW, tudi Gal Gadot mi ni všeč, verjamem pa, da je všeč moškemu delu populacije, ravno zato ker je lepa, nasmejana in "pametno" tiho, tako kot bi "prava" ženska morala biti, kajne, scenska kulisa brez lastnega mnenja.

FTad je izjavil:

A si predstavljas, kaj bi se zgodilo, da bi Robert Downey Jr. na svojem Iron Man ali Avengers promo touru rekel, da hoce biti intervjuvan samo od belih 25-letnic? To bi bil javni linc... Brie si pa drzne take pribijat.

Popolnoma zgrešena analogija.

FTad je izjavil:

Pravilno, da se film bojkotira in se s tem jasno pokaze, da v stripovske filme politika in SJW ne sodijo!

Filmu napovedujem uspeh, kar bo Marvelu dalo signal, da lahko še naprej vlaga v močne, drzne in feministično obarvane ženske like, vam pa preostane le užaljeno točenje solza, vedro se vam že nastavila, morda ne bo dovolj, morda bo ptrebna cela cisterna.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: MostWanted ()

Nikec3 ::

Jaz bom bojkotiral tako, da ne grem na premiero in tudi ne grem gledat 3D verzije. Gledal pa vseeno bom. ;)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

FormerUser ::

A se kaj posebno zanimivega dogaja na premierah Marvelovih filmov?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: MostWanted ()

FTad ::

FormerUser je izjavil:

FTad je izjavil:

Gre se predvsem za bojkot, ker je Brie na svojih promo tourih zacela vpletati svoje SJW bedarije, ter kako ne zeli imeti intervjujev z belimi moskimi


Brie ni rekla, da ne Ĺželi delati intervjujev z belimi moĹĄkimi, ampak, da ne Ĺželi delati intervjujev SAMO z njimi, da si Ĺželi diverzitete in ima popolnoma prav, ker raziskave kaĹžejo, da so beli moski v svojih ocenah in kritikah filmov z Ĺženskimi junakinjami velikokrat pristranski.


Bullshit, ravno to je rekla, in se je morala kasneje zagovarjati oz delati damage control, ker je bil prevelik backlash normalnega folka.

FormerUser je izjavil:

FTad je izjavil:

Sploh ker je ravno ta skupina najvecja baza fanov, ki si ogledajo Marvelove filme. In ker normalen folk tega ne bo toleriral, bo bojkotiral.

To ni res, glavna ciljna skupina filmov s superjunakinjami so Ĺženske, ki kupijo tudi najveÄ kino vstopnic in Ĺženske prav gotovo ne bodo bojkotirale Stotnice Marvel, ĹĄe tiste, ki nam ta Ĺžanr ni najbolj ljub, si ga bomo ĹĄle ogledati. Je pa res, da Ĺželimo v Äasu cyber vojn, in da si ĹĄovinistiÄne troll brigarde moÄno prizadevajo, da bi uniÄile vse kar diĹĄi po feminizmu in promoviranju enakovrednosti, pa naj gre za Gillette oglase ali pa Hollywoodske filme, z razliÄno stopnjo uspeĹĄnosti, pri Marvelu jim bo zelo verjetno spodletelo, vsaj tako kaĹže predprodaja vstopnic.


tu je spet ta bullshit o tem, kako smo normalni ljudje kao proti feminizmu. Stripovske filme hodimo gledat za sprostitev, ne pa da se vkljucujejo SJW bedarije.

FormerUser je izjavil:

FTad je izjavil:

Zakaj ima folk toliko raje Wonder Woman oziroma Gal Godot? Ker je pametna in je bila na vseh promo intervjujih vedno pozitivna, nasmejana in ni vkljucevala nikakrsnih politicnih, SJW in podobnih bedarij.

Jaz nisem ĹĄla gledati WW, tudi Gal Gadot mi ni vĹĄeÄ, verjamem pa, da je vĹĄeÄ moĹĄkemu delu populacije, ravno zato ker je lepa, nasmejana in "pametno" tiho, tako kot bi "prava" Ĺženska morala biti, kajne, scenska kulisa brez lastnega mnenja.


Se ena bedarija iz tvoje glave. Ne gre se tukaj za pametno tiho. Ce je Gal zaposlena kot igralka v WW filmu je njena naloga (verjetno zapisano v pogodbi), da ucinkovito in dobro promovira film. Da bi sla drek mesat z raznimi SJW bedarijami bi bilo v nasprotju z nalogo, ki jo ima v pogodbi.

FormerUser je izjavil:

FTad je izjavil:

A si predstavljas, kaj bi se zgodilo, da bi Robert Downey Jr. na svojem Iron Man ali Avengers promo touru rekel, da hoce biti intervjuvan samo od belih 25-letnic? To bi bil javni linc... Brie si pa drzne take pribijat.

Popolnoma zgresena analogija.


Ni res, Brie misli, da lahko take govori, ker je zenska in bomo kao kar vse tolerirali.

Exibit A: 12:30 she envisions assaulting men. Only men.



FormerUser je izjavil:

FTad je izjavil:

Pravilno, da se film bojkotira in se s tem jasno pokaze, da v stripovske filme politika in SJW ne sodijo!

Filmu napovedujem uspeh, kar bo Marvelu dalo signal, da lahko se naprej vlaga v mocne, drzne in feministicno obarvane Ĺženske like, vam pa preostane le užaljeno tozenje solza, vedro se vam že nastavila, morda ne bo dovolj, morda bo ptrebna cela cisterna.


Hja, glede na to, da so na Rotten Tomatoes na ukaz Disneya umaknili "Wanting to see the movie" stevec, govori ravno nasprotje.

ahac ::

Hja, glede na to, da so na Rotten Tomatoes na ukaz Disneya umaknili "Wanting to see the movie" stevec, govori ravno nasprotje.

Kdo pravi, da je na ukaz Disneya?

Tako "glasovanje" je čisto brezveze. Jaz se čudim, da niso tega ostranil že veliko prej.
Itak so vsi filmi imel 90+ "want to see" (že to je brezveze), ta pa 30%, s tem, da je bilo glasov 10x več kot pri drugih filmih in jih je menda veliko prišlo iz istih IPjev.
Boti, ki so masovno glasoval proti filmu, v nobenem primeru ne bi šli v kino... ;)

ps. Je tudi možno, da so odstranitev "want to see" planirali že dalj časa in mogoče samo pohiteli zaradi spama pri tem filmu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Mato989 ::

In kaj je narobe če folk stisne da ne bo šel gledat? Je strah druge da če jih dosti ne bo šlo gledat tudi oni ne bodo šli? V osnovi s tem ni nič narobe, jaz če sem nek film želel it gledat sem ga šel pa če bi 100% ljudi stisnilo na RT da ne bo šlo gledat...

Je pa smešno vsaj tole, da so to odstranili po tem ko so napadli film na podlagi zganjanja feminizma in napada na bele moške s strani glavne igralke... če bi bilo obratno in bi to izjavil tip čudežno še to ne bi bilo umaknjeno tole glasovanje.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

KAVINSKY ::

Saj obratno se je menda dogajalo. Kupovanje "glasov" iz raznih azijskih državic. Tako za "want to see", kot za reviewe - ogromno 5 zvezdic, a brez nobenega komentarja.

Mato989 ::

KAVINSKY je izjavil:

Saj obratno se je menda dogajalo. Kupovanje "glasov" iz raznih azijskih državic. Tako za "want to see", kot za reviewe - ogromno 5 zvezdic, a brez nobenega komentarja.


obratno sem mislil v smislu da bi en beli moški izjavil kaj podobnega v nasprotni obliki in bi potem ful ljudi nabilo da niso zainteresirani potem RT ne bi umaknil glasovalnja čudežno še zdaj ampak kasneje =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Nikec3 ::

FormerUser je izjavil:

A se kaj posebno zanimivega dogaja na premierah Marvelovih filmov?

1. Prej kot greš, prej ga vidiš
2. Manj šans je, da ti kdo kaj spoila.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

FormerUser ::

Samo to? Sem mislila, da imajo morda kakšen spremljevalni program, delijo kakšne nagrade....

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: MostWanted ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spider-Man (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5216179 (13102) oo7
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112415 (10752) opeter

Več podobnih tem