» »

V 1 slo-tech temi dobim popup "authentication required" od sugarholic.co.uk

V 1 slo-tech temi dobim popup "authentication required" od sugarholic.co.uk

Rias Gremory ::

Živjo,

pred par minutami sem šel gledat teme zadnjih 24h in obiskal Bratu zatežli v OŠ ker si je naroču Laško-Malt, število prikazanih sporočil na stran imam po svoje naštiman in imam zato 19 strani. Ko obiščem zadnje 3 strani (17, 18, 19) dobim tale sumljiv popup
 sumljiv popup

sumljiv popup



Kaj hudiča se dogaja? Najprej sem zapaničaru in kar direkt izklopu kabel za internet.

Firefox konzola v 3 vrsticah pravi:
The connection to wss://push.slo-tech.com/ws/?id=forum was interrupted while the page was loading.
Loading mixed (insecure) display content "http://sugarholic.co.uk/wp-content/uploads/2013/01/SugarIn330mlOfCocaCola-272x300.jpg" on a secure page[Learn More]
GET http://sugarholic.co.uk/wp-content/uploads/2013/01/SugarIn330mlOfCocaCola-272x300.jpg


Ko sem tole že skoraj napisal se mi je še tukaj začelo to okno pojavljati. WTF?!

EDIT: st koda za izpis iz konzole
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

jonystar ::

Men se to pojavi v tisti temi, ki so jo linkal in tut v tej, ki si jo zdj ti naredu.

toplakd ::

Meni se popup odpre samo v zgoraj linkani temi na straneh 7 in 8 (nastavljenih 50 odgovorov)

Rias Gremory ::

Našel problematičen prispevek:
https://slo-tech.com/forum/t569014/p404...
Na koncu je napisal "zato ker je v kozarcu coca-cole sledeča količina sladkorja:" in potem je slika, ki je ni.
No verjetno ni nič resnega ampak še vedno me zanima čemu popup za avtentikacijo?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Apple ::

Že sam obisk spletnega naslova sugarholic.co.uk zahteva username in passwd:

Unauthorized

This server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn't understand how to supply the credentials required.

Additionally, a 401 Unauthorized error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.4.16 (Unix) OpenSSL/1.0.1e-fips mod_bwlimited/1.4 mod_fcgid/2.3.9 Server at sugarholic.co.uk Port 80
LP, Apple

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Apple ()

Rias Gremory ::

Hvala Primož.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

bauci ::

To se dogaja tudi meni. Ali lahko nekdo od Slo-tech odgovori kako je to sploh mogoče?

Apple ::

ST zeli prikazat sliko z linka in pride do tega.
LP, Apple

bauci ::

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars nova serija filmov (David Benioff and D.B. Weiss)

Oddelek: Sedem umetnosti
375384 (3159) Kurzweil
»

Oglasi - dobra ponudba

Oddelek: Loža
426786 (4728) GTX970
»

superge new balance

Oddelek: Šport
51971 (1767) f0gripper

Razlika med dvema grafičnama

Oddelek: Kaj kupiti
18868 (799) Kolarks

Več podobnih tem