» »

Pošiljanje emailov skozi mailgun

Pošiljanje emailov skozi mailgun

zacetnik11 ::

Pozdravljeni

Izdeluj aplikcijo in želim pošiljat emaile iz aplikacije.
Našel sem mailgun providerja, ali ima kdo izkušnje z njemu? Mogoče kakšen drug predlog, kako pošiljat email iz App.
Program je napisan v PHPju, framework Laravel 5.2

Hvala za odgovore.

111111111111 ::

Glede na tvojo slovnico samo predvidevam kaj pravzaprav hočeš.

Če imaš laravel, potem rabiš še mail strežnik in predvidoma lastno domeno, da boš lahko pošiljal maile iz kakšnega obrazca.

Kaj je mailgun se mi pa sanja ne.

zacetnik11 ::

Pozdravljen
Hvala za pomoč in odgovor. Se opravičujem, v kolikor sem napisal nerazumljivo.
Mailgun je "Transactional Email API Service for Developers by Rackspace", sem pomislil če ga mogoče kdo uporablja za pošiljanje emailov iz aplikacije.
Sedaj sem za Laravel uporabljal googlove nastavitve za smtp, samo bi rad da maili prihajo iz moje domene.
Domeno že imam registrirano, vendar nisem našel kako nastavim da bo pošiljalo emaile preko mojega ponudnika hostinga.

Hvala za pomoč.

ales85 ::

Če imaš domeno prav nastavljeno (urejeni DNS zapisi in konfiguracija pri ponudniku gostovanja), potem moraš dobiti SMTP nastavitve za prijavo/pošiljanje.

Če želiš to uporabiti za direktno pošiljanje elektronske pošte ob dogodkih pri brskanju po spletni strani, je res boljše uporabiti kakšen API servis kot je Mailgun ali pa narediš svojega, enostavnega ter nato preko na primer cron-a pregledaš katera sporočila so za poslati in jih pošlješ ter temu primerno označiš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna aplikacija - dostavljivost mailov

Oddelek: Izdelava spletišč
7809 (554) FX6300B
»

Dodajanje TXT, CNAME in MX vrednosti k obstoječim vrednostim?

Oddelek: Omrežja in internet
8991 (756) pirx
»

Funkcija mail() v PHP

Oddelek: Izdelava spletišč
173046 (2670) 4kik4
»

Siol mail, T-2 internet

Oddelek: Omrežja in internet
4818029 (16377) barakus
»

Ali je telnet anonimen?

Oddelek: Omrežja in internet
61572 (1244) hruske

Več podobnih tem