» »

Tesla 3

Tesla 3

Temo vidijo: vsi
1
...
150 151
152
»

Machete ::

Za tvoj (virtualni) ego mislim, da se moraš ozreti na Kitajski trg. Tam še prodajajo 760, in pazi to ne samo Li ampak celo XXL, še daljše in še večje!
Asrock-Z87Pro4|i5-4670K@4,3|4x4GB|GTX-1080|850EVO-250GB|WD2TB|W10Pro
Galaxy S10

Utk ::

Machete je izjavil:

Tule je še vse kar je na izbiro dan danes.. (ps video je v Nemčiji cenzuriran)

To je bil dober masaker. Startup jih povozi. In za pol cene.

feryz ::

Ok, ker je tole eko bio tema in ker ogromno ljudi moti subvencioniranje fosilcev.
Nakup takega avta izgleda takole.
Greš v salon, posadijo te za mizo in ti dajo kavico. Lepa gospodična nato začne kucati v konfigurator. Ja, ja, ja, ne, ja... print.
Cena sitnica, 289 jurjev. Ok, vstaneš, se opotečeš in zmajuješ z glavo.
To vidi lepi gospodič, pristopi in vpraša, če poslujem s tujino. Rečem da ja, nakar mi pove, da popolnoma legalno lahko odprem firmo na Češkem in me bo prišel isti avto, po popustih, s stroški firme vred in s češkimi tablicami, 135 jurjev.
Tako pri nas subvencioniramo ICE avte.
Kasneje, seveda, lahko tudi dobiček firme pošlješ na Češko. Je mnogo bolj ugodno kot tukaj.

Lani, ko je prišel žlahtovec iz Amerike in rekel, da je dal za 760 120 jurjev dolarjev, mi ni bilo nič jasno. Zdaj pa mi je.

Utk ::

Kupuješ avto za četrt mio pa še nisi slišal za češko foro...zdaj moraš samo še najt nekoga, da ti verjame.

K0l1br1 ::

feryz je izjavil:

Kasneje, seveda, lahko tudi dobiček firme pošlješ na Češko. Je mnogo bolj ugodno kot tukaj.
Po mojem se splača zapeljati gor, če se ne da preko neta zrihtati.

Gavran ::

Otisla baba sa kolacima...

https://www.24ur.com/novice/slovenija/f...

A je pri Tesli tudi razlika v ceni?
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.
1
...
150 151
152
»