» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
142 / 374
»»

buttcrack ::

tomazic89 je izjavil:

Tomson je izjavil:

Sem še našel eno delujočo: Xiaomi Redmi 4X 3/32 Global za 94EUR, koda: GBNL024

Hvala lepa!
Naroceno - tocno 100,88 eur s priority EU shippingom.
Ce bos kaj po rudniku hodil, ti dam za kufe/pir!

Kok pa goldi hoče zanj z DHLom?

Zgodovina sprememb…

Ricky_82 ::

buttcrack je izjavil:

tomazic89 je izjavil:

Tomson je izjavil:

Sem še našel eno delujočo: Xiaomi Redmi 4X 3/32 Global za 94EUR, koda: GBNL024

Hvala lepa!
Naroceno - tocno 100,88 eur s priority EU shippingom.
Ce bos kaj po rudniku hodil, ti dam za kufe/pir!

Kok pa goldi hoče zanj z DHLom?

144€. Pa v 1. tednu ga dobiš.
11. 11. bo pa še -20%

jb_j ::

ali deluje da kupiš aparat za 100EUR, se dogovoriš s prodajalcem, da napiše ceno 21EUR.
in potem pošlješ carinski upravi printscreen predelane spletne strani (f12 in sprememba cene), da je navedena cena 21EUR?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

OvCa77 ::

jb_j je izjavil:

ali deluje da kupiš aparat za 100€, se dogovoriš s prodajalcem, da napiše ceno 21€.
in potem pošlješ printscreen predelane spletne strani, kjer je navedena cena 21€?

in svizec zavije v folijo od čokolade...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

jb_j ::

zakaj ne?

1. Carinska uprava ima samo podatek pošiljatelja (CENA)
2. Predelaš spletno stran, da je naveden popust -70% in jim jo pošlješ

Od carinske uprave še nikoli nisem potreboval izpiska iz bančnega računa.

Master_Yoda ::

Seveda, ker so butli in ne znajo pogledati koliko je povprecna cena dolocenega izdelka. In ker bodo upostevali spletno stran ki si jo sam naredil, oz bodo upostevali tvojo ceno, tudi ko bodo videli da je na live strani cena dosti visja.

Tomson ::

@jb_j

A ni bistveno lažje izbrat PriorityLineEU poštnino, ki stane 3€, pa gre potem paket najprej v UK, potem pa naprej v Slovenijo in se ni treba nič dogovarjat in kot se je že pri kopici paketov pri različnih uporabnikih izkazalo, ni nobenih dodatnih stroškov ... ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

lopov ::

Razmišljam o menjavi Note 4X za A1. Uporabljam ga v službene namene, dopadejo se mi nekatere funkcije in se bojim, da jih na A1 ni in jih bom pogrešal, recimo:

- FTP v raziskovalcu datotek
- skrivanje beležk in geslo za dostop
- skener in nove funkcije urejanja slik v galeriji na MIUI 9

Ker s stock androidom nimam izkušenj sprašujem po nadomestkih. Želel bi seveda, da je vse skupaj čimbolj integrirano v sistem :)

Tomson ::

Glede na to, da za praktično vsako zadevo, ki jo omenjaš, obstaja rešitev v obliki neke aplikacije, so verjetno skrbi odveč. Zakaj pa bi imel navedene funkcije rad integrirane v sam sistem, kakšen poseben razlog?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

facepalm ::

Zakaj bi pa sploh menjal?

dc10 ::

... sem naletel na spletno stran https://www.mishop.si/, ali kdo pozna to trgovino, je varno tukaj kaj kupiti??8-)

Tomson ::

Izgleda sicer ok, izkušenj pa sam nimam, sem pa že pred časom gledal, lastnika trgovine in podjetja sta dva kitajca, Fu Feng in Xu Xiaoxuan ... Prvi TRR račun odprt junija 2016, nato blokiran in zaprt eno leto kasneje, drugi TRR odprt aprila 2017, zaenkrat brez blokad ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

kody ::

Jutri narocim zeni mi note 3...pac 11.11 akcije...mnenje

SumTingWong ::

dc10 je izjavil:

... sem naletel na spletno stran https://www.mishop.si/, ali kdo pozna to trgovino, je varno tukaj kaj kupiti??8-)


Predrago glede na to, da ne ponujajo garancije za to ceno. Xiaomi Mi6 je nekje 380EUR preko Goldway in nekje 315 EUR preko Gearbest (v upanju, da ni dodatnega stroška).
Na tej strani je Xiaomi Mi6 460 EUR. Enako velja za druge modele.

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

@kody

Sam ga sedaj 2 tedna uporabljam, kaj naj rečem, top zadeva. Nimam niti ene večje pripombe. Gor sem dal EU rom in zadeva je super. Le zadnja stran (kermaika) je tako gladka, da mi je danes ponoči sam od sebe zdrsel iz omarice na tla, lol ... Oblika je všečna, ni pa neka hudo moderna brezroba, izdelava je vrhunska, delovanje je ultra hitro, občutek v roki je super, zaslon odličen, ni AMOLED je pa res dober LCD, baterija je pa nora. Še danes sem presenečen, do tri dni, pa je ponoči prižgan ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dimnik ::

lopov je izjavil:

Razmišljam o menjavi Note 4X za A1. Uporabljam ga v službene namene, dopadejo se mi nekatere funkcije in se bojim, da jih na A1 ni in jih bom pogrešal, recimo:

- FTP v raziskovalcu datotek
- skrivanje beležk in geslo za dostop
- skener in nove funkcije urejanja slik v galeriji na MIUI 9

Ker s stock androidom nimam izkušenj sprašujem po nadomestkih. Želel bi seveda, da je vse skupaj čimbolj integrirano v sistem :)


Vzameš mi5x, ki je enak mi a1, samo ima miui gor

ncc2000 ::

SumTingWong je izjavil:

dc10 je izjavil:

... sem naletel na spletno stran https://www.mishop.si/, ali kdo pozna to trgovino, je varno tukaj kaj kupiti??8-)


Predrago glede na to, da ne ponujajo garancije za to ceno. Xiaomi Mi6 je nekje 380EUR preko Goldway in nekje 315 EUR preko Gearbest (v upanju, da ni dodatnega stroška).
Na tej strani je Xiaomi Mi6 460 EUR. Enako velja za druge modele.


Ne drži...

Podpora strankam (pred/po nakupu) in 24-mesečna garancija v Sloveniji

dc10 ::

Saj zato me ravno zanima, ker ima garancijo 24 mesecev v SLO, je pa res letos aprila bila domena registrirana... Če potem ne bo suporta, ko bo potrebno kakšno reklamacijo rešit, je res bolje v tujini kupit.

Xiaomi Mi box je za 89 EUR brez dodatnih težav s carino itd... se mi zdi dokaj ugodno, če gre za resna lastnika spletne trgovine...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dc10 ()

Tomson ::

Mislim da sem danes opazil kodo za Xiaomi Mi Box za 51€ na GB. Tudi če pride do dodatnih stroškov kar v veliki večini pri PriorityLineEU ne pride, je to še vedno 25€ ceneje. .. Če kdo potrebuje lahko objavim ko pridem domov in preverim...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

next3steps ::

Brane22 je izjavil:

Pravoslavno novo leto, ki ga praznujejo vse dežele s šuriken fonti ene takrat.

Makes me kek

Gtonek1 ::

Tomson je izjavil:

Mislim da sem danes opazil kodo za Xiaomi Mi Box za 51EUR na GB. Tudi če pride do dodatnih stroškov kar v veliki večini pri PriorityLineEU ne pride, je to še vedno 25EUR ceneje. .. Če kdo potrebuje lahko objavim ko pridem domov in preverim...

Prosim,
kaj še moram izbrat(shipping mislim)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gtonek1 ()

Dimnik ::

Priorityline EU

Tomson ::

Jup, drži ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

MrStein ::

Tomson je izjavil:

Še danes sem presenečen, do tri dni, pa je ponoči prižgan ...

Uh, sem mislil, da je navada izklapljanja telefona čez noč šla iz mode pred vsaj 10 leti.
A to vas mnogo počne?
Saj ponoči itak ne bi smel kaj dosti porabiti, če nič ne dela. (teoretično seveda, praksa pa...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ivanuscha ::

Jaz nikoli ne ugašam telefona, uporabljam pa čez noč "flight mode".

Matej_K ::

Pazite z akcijami za 11.11. Telefon ki smo ga danes kupili preko GOldwaya je imel dve ceni.
1 kao akcija za 11.11, izbrana iz prve strani trgovine 15€ dražja kot telefon, ki je bil najden preko njihovega menija.

Malo potestirajte! Lansko leto je bilo isto.
... .. .

Tomson ::

Danes v 11.11 akciji na GB, če komu prav pride:

Xiaomi Redmi 4X s kodo: GBNL024 za 94€ ...
Xiaomi Redmi Note 4X s kodo: 1111NLSI009 za 120€ ... (20 kom.)
Xiaomi Redmi Note 5A za 84€ (FlashSale)
Xiaomi Mi6 s kodo: mi611GB za 322€ ...
Xiaomi Mi Box s kodo: GBMIBOX11 za 51€ ...
Xiaomi Mi Band 2 s kodo: 1111NLSI020 ali 1111NLSI023 ali 1111NLSI026 za 9€ ...
Xiaomi Mi Robot s kodo: XIAOMIVAC za 214 € ...
Xiaomi X3 Sonicare elektr.ščetka s kodo: XMSCSW za 36€ ...

Verjetno so kode časovno ali kosovno omejene, kolikor sem sam gledal, so zaenkrat še aktivne ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

WiseBear ::

Za punco kupujem telefon. Tomson, kaj bi ti raje vzel, Mi6 ali Mi Note 3? Cenovno sta tam tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WiseBear ()

tomy5 ::

WiseBear je izjavil:

Za punco kupujem telefon. Tomson, kaj bi ti raje vzel, Mi6 ali Mi Note 3? Cenovno sta tam tam.


Rajš naj se sama odloči, če ni ravno darilo.

Belcebub ::

Tomson je izjavil:

Mislim da sem danes opazil kodo za Xiaomi Mi Box za 51€ na GB. Tudi če pride do dodatnih stroškov kar v veliki večini pri PriorityLineEU ne pride, je to še vedno 25€ ceneje. .. Če kdo potrebuje lahko objavim ko pridem domov in preverim...


To sem si dal v košarico. Med načini pošiljanja imam samo te načine:
Katerega izbrati?

Če si srečen, in če srečo rad bi še delil z nekom, če si srečen, brž z dlanjo udari v dlan!

Tomson ::

@wisebear: meni osebno je Mi Note3 top. Ga trenutno uporabljam in lahko samo pohvalim. Mi6 pa je tudi odličen na vseh področjih, ima le malo slabšo kamero in pa manjši je (5.5" vs 5.15"), ima pa za las boljši procesor, malo hitrejši spomin. V praksi kolikor sem bral teste ni nobene razlike. Kaj je zdaj bolj pomembno pa je stvar posameznika. Oba sta vrhunska glede na ceno ... Je pa Note 3 po besedah Xiaomija večji Mi6 model, ala Mi6 Plus ...

@Belcebub: Unregistered Mail without tracking, če želiš največjo možnost, da se izogneš dodatnim stroškom ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

WiseBear ::

Hvala za odgovor. Naročil sem Mi Note 3.

Dimnik ::

Matej_K je izjavil:

Pazite z akcijami za 11.11. Telefon ki smo ga danes kupili preko GOldwaya je imel dve ceni.
1 kao akcija za 11.11, izbrana iz prve strani trgovine 15€ dražja kot telefon, ki je bil najden preko njihovega menija.

Malo potestirajte! Lansko leto je bilo isto.


Tole je vsako leto ista zgodba pri vseh, imajo cca že en teden po dva linka in različne cene

edi123 ::

Se ze ve kaj kdaj pride Note 5?

Tomson ::

Redmi Note 5? Nope, napovedan še ni, zaenkrat niti ni nekih neuradnih predvidenih datumov ... So le špekulacije glede specifikacij.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

facepalm ::

Tomson, imas mogoce se kaksno kodo za mi band? objavljene so zal ze potekle :)

Tomson ::

Kolikor sem nazadnje preveril je za Mi Band 2 aktivna le še 1111NLSI007 za 13€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mzupan20 ::

Včeraj sem na Thinydeal naročil dva xiaomi mi max 2 in še nekaj drobnjarij v vrednosti 417€. Sedaj pa me zanima, če sem dobro preračunal, da moram k tej vsoti dodati še 92€ DDV + 22€ + še kakšnih 10€ za storitve odpiranja paketa. Je to vse ali sem še na kaj pozabil? Ker to je še vedno sposobna cena, v primeru še kakšnih dajatev pa imam še čas stornirati naročilo.
Naj omenim še to, da bo pošiljka poslana s Kitajske, ker v evropski podružnici ni zaloge. Prosim poznavalce za hiter odgovor.

Tomson ::

22% ddv + carinjenje (odvisno od vrste pošte - od 7EUR - 15EUR), carinska dajatev na pametne telefone je 0%, skupno torej 417EUR+92EUR+15EUR= 524EUR

Razen če ima Thinydeal tudi kakšno podobno opcijo kot Gearbest - PriorityLineEU, kjer večino stvari pride brez dodatnih stroškov, imaš tudi npr. Mi Max 2 za 197€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

tomazic89 ::

@mzupan20 jaz bi raje naredil, kot ti je svetoval @Tomson... ce narocis z Gearbest-a (PriorityLineEU) v najslabsem primeru prisparas 23EUR v najboljsem pa dobrih 120EUR.

mzupan20 ::

Hvala za hiter odgovor. Sem jim poslal vprašanje, če imajo možnost pošiljanja priority line EU, vendar moram na odgovor počakati do jutri, ko lahko tudi storniram naročilo. Če bo cena res samo 524€, potem naročila itak ne mislim stornirati.

tomazic89 je izjavil:

@mzupan20 jaz bi raje naredil, kot ti je svetoval @Tomson... ce narocis z Gearbest-a (PriorityLineEU) v najslabsem primeru prisparas 23EUR v najboljsem pa dobrih 120EUR.

Na Gearbest nimajo internationale verzije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mzupan20 ()

Raw ::

Kupujemo Xiaomi Redmi Note 4. Katera je priporočena verzija in kje bi jo naročili?
I am what I am and I do what I can

Tomson ::

Lahko izkoristiš še tole promo kodo, ki zaenkrat deluje: 1111NLSI009 za Redmi Note 4 in ceno 120€, izbereš PriorityLineEU in po vsej verjetnosti dobiš brez dodatnih stroškov, v najslabšem primeru si na cca. 150€, glede na izkušnje pa skoraj sigurno brez stroškov ...

Opcija je npr. Honorbuy, kjer je cena 150€ + 22€ poštnine, dobiš prej, je zaloga v EU, sigurno ni dodatnih stroškov ampak plačaš toliko več ...

Lahko pa kupiš v Slo, na MiShop za 190€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Dimnik ::

Preveri še goldway in mi global store...z dhl ni carine in dodatnih stroškov, rok dobave cca 10 dni

Raw ::

Hitri ste. Thanks za info, bomo čekiral.
I am what I am and I do what I can

kody ::

Če že kupuješ redmi note 4
kupi takega, ki ima Band 20...
honorbuy
https://www.honorbuy.com/1103-xiaomi-re...
in ta je na gearbest zelo drag
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...
+ tega da ne piše da podpira band 20...
oziroma ta ga
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

samo kdaj ti ga bodo poslali je pa druga zgodba...ker osebno imam z tem gearbest tako slabe izkušnje...vse je bilo rang 2 mesece...v tem času že izdajo nov telefon

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kody ()

kody ::

po mojem je ta najboljsa varianta
https://www.aliexpress.com/store/produc...

ga bos vsaj še letos dobil

rawlit ::

Pozdrav,

kje najceneje do tele ure:
https://www.gearbest.com/smart-watches/...
Včeraj zamudil ceno 42 € na Gearbest.

@Tomson, mogoče kaka koda za popust na GB?

Hvala.

Tomson ::

Povezava ne deluje. Predvidevam da govoriš o tejle Xiaomi Amazfit? Kolikor gledam še deluje koda: 1111GBNLSI017 za 44€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

rawlit ::

Tomson je izjavil:

Povezava ne deluje. Predvidevam da govoriš o tejle Xiaomi Amazfit? Kolikor gledam še deluje koda: 1111GBNLSI017 za 44€ ...


Tako je, hvala!
««
142 / 374
»»