» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
375 / 378
»»

matobeli ::

RN 12pro ima senzor. Če dela dobro ali ne je pa druga zadeva.

V-i-p ::

Zanimivo. Če ne bi prebral te teme, sploh vedel ne bi, da ima poleg A55 tudi moj A54 virtualni senzor bližine. V več kot letu dni mi še nihče ni omenil, da kaj pritiskam ali dol mečem. Pa ga ima oče tudi. Vsak dan nekaj novega ćlovek izve, ampak očitno pa dela :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

DePalmo ::

Če dela toliko boljš, če pa ne dela pa ne vidim razloga da se priporoča take telefone. Saj veste, glasuje se z denarnico, ne s pritoževanjem na forumih. Tisto zadnje proizvajalca ne zanima, ker je že dobil svoje.

rs1975 ::

Kaj vzeti do cca. 250 EUR za nezahtevnega uporabnika? Pa recimo, da je kamera dokaj dobra...

ZveeZ ::

rs1975 je izjavil:

Kaj vzeti do cca. 250 EUR za nezahtevnega uporabnika? Pa recimo, da je kamera dokaj dobra...

Verjetno nekaj iz redmi note serije. 13 pro ali kaj podobnega.
Ce rabljen ni ovira, imam Rn12pro 5g v predalu ze 2 meseca. 100€ pa roka;)

silak ::

Rad bi zemnjal moj stari Poco X3 NFC 64Gb za nekaj z več prostora.
Pogoj je NFC in da ni steklen zadaj.
Kaj je najboljši price/performance trenutno? Po možnosti Android 14. Hvala!

Oktan ::

silak je izjavil:

Rad bi zemnjal moj stari Poco X3 NFC 64Gb za nekaj z več prostora.
Pogoj je NFC in da ni steklen zadaj.
Kaj je najboljši price/performance trenutno? Po možnosti Android 14. Hvala!

Poco X6 Pro (8/256) za 243€
Tukaj imas kodo https://www.xiaomiplanets.com/poco-x6-f...

silak ::

Hvala Oktan, naročeno! :)

buttcrack ::

A že obstaja kakšna opcija za gpay na eu romu? Včasih ti je updater javil, zdej pa že neki časa nič :(

Master_Yoda ::

Mah, opusti sanje na gpay na custom ROMih. Je delalo nekaj casa, nato so si zmislili google play protect in si moral nek magisk modul naloziti da je delalo, sedaj pa vsaki teden nekaj spremenijo da je treba magisk modul updatati na random in to ugotovis ko ti gpay vec ne dela v trgovini.

Bi raje imel up-to-date custom ROM, ampak potem mi gpay ne dela ker ni secure, ampak vec kot 1 leto star ROM (ker novejsih vec ni za moj device) pa je secure ....
Dovie'andi se tovya sagain.

mancini ::

buttcrack je izjavil:

A že obstaja kakšna opcija za gpay na eu romu? Včasih ti je updater javil, zdej pa že neki časa nič :(

Gpay se z koncem junija poslavlja.
Google walets pa uporabljajo že nekatere naše banke

buttcrack ::

a pol novo vprašanje zastavim?

A že obstaja kakšna opcija za google wallet na eu romu? Včasih ti je updater javil, zdej pa že neki časa nič :(

javr ::

zadnjih nekaj tednov stalno hoče celotno Galerijo sinhronizirati na nek oblak, to žre baterijo in fila spomin, istočasno tudi SMS-i ne dohajajo več mojega počasnega 1-prstnega tipkanja... kaj se dogaja?





___

Yossarian ::

Xiaomi 13T - ko delam selfi, se morebiten napis na kakšni tabli zrcalno obrne. Na nekaterih telefonih obstaja možnost, da se celotna slika zrcalno obrne in je napis nato pravilen, na Xiaomiju pa te možnosti ne najdem. Za slike uporabljam kar prednaloženo Galerijo. Hilfe.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Nazz ::

V-i-p je izjavil:

Zanimivo. Če ne bi prebral te teme, sploh vedel ne bi, da ima poleg A55 tudi moj A54 virtualni senzor bližine. V več kot letu dni mi še nihče ni omenil, da kaj pritiskam ali dol mečem. Pa ga ima oče tudi. Vsak dan nekaj novega ćlovek izve, ampak očitno pa dela :).

Samsung nima teh težav z virtualnim senzorjem.
Je pa Xiaomi toliko fer, da so vrnili kupnino pri vračilu telefona zaradi nemogočega klicanja (prekinitve pogovorov, prižiganje ekrana med klici, tapkanje po dialerju med klici, dajanje druge osebe na hold, etc.)

amacar ::

Yossarian je izjavil:

Xiaomi 13T - ko delam selfi, se morebiten napis na kakšni tabli zrcalno obrne. Na nekaterih telefonih obstaja možnost, da se celotna slika zrcalno obrne in je napis nato pravilen, na Xiaomiju pa te možnosti ne najdem. Za slike uporabljam kar prednaloženo Galerijo. Hilfe.

V nastavitvah kamere imas opcijo nastavljanja zrcalnosti sprednje kamere (vsaj na xiaomi 14 in mi pad 5 je ta opcija).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Qcube ::

Yossarian je izjavil:

Xiaomi 13T - ko delam selfi, se morebiten napis na kakšni tabli zrcalno obrne. Na nekaterih telefonih obstaja možnost, da se celotna slika zrcalno obrne in je napis nato pravilen, na Xiaomiju pa te možnosti ne najdem. Za slike uporabljam kar prednaloženo Galerijo. Hilfe.


Imaš možnost v nastavitvah vendar se samo shranjena slika obrne, tista v predogledu je vedno zrcalna.

Yossarian ::

Hma, lahko po gumbih? Nastavitve -> ....
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Yossarian ::

Našel. Odpreš kamero. Sredinska puščica zgoraj, nato klikneš Nastavitve (tisti šesterokotnik nad ostalimi nastavitvami), zarolaš dol in izklopiš "Zrcalna sprednja kamera" (da ni več moder gumb). Ko delaš selfi, se na ekranu vidi obrnjen slika, ko pa nato gledaš fotografijo, pa je OK.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Luka99 ::

Prodam poco f5 12gb ram star manj kot leto 250€

Vanadium ::

kako se pa obnese tale poco? Predvsem baterija? Meni je moj RN9s dokončno odpovedal pa si ogledujem malo kaj nabavit kot nadomestek. Predvsem mi je zakon da ma sidemounted fingerprint (nevem zakaj to izumira kot headphone jack :().

Luka99 ::

2 dni zmerne uporabe.

Vanadium ::

Super hvala.

Orias ::

Napočil je čas, da menjam telefon. Imel sem že pocota f1, f2 pro. Sedaj imam xiaomija 11T. Namen imam kupiti poco f6. Naročil bi prek AE. Link: https://sl.xiaomiplanet.sk/poco-f6-urad... (Xiaomi Plaza Store). Zanima me bolj mnenje o tej trgovini. Cena se mi zdi ugodna.

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

cordoba ::

Sem uporabnik huawei mate 20 pro, ki mi je res top telefon. Končno lahko rečem en nakup, ki je opravičil malo več denarja takrat. Ima še vedno super baterijo, nfc in meni must dobro baterijo in brezžično polnjenje. Želel sem veesno menjat telefon, tega bi dal punci, pa vidim, da ni nič pametnega za nek normalen denar? Rad bi dobro baterijo, brezžično polnjenje in soliden zaslon, pa da ne dam celo premoženje za telefon? Recimo do max 600 eur?

kanarin ::

"Nič pametnega za nek normalen denar" - kaj pa je narobe z recimo OnePlus 12 ?

Kalavala ::

Prevelik in zaobljen ekran...

edi45 ::

Xiaomi 13 ali 14. Super kompakten flagship

Ijus ::

oy.

kje bi lahko kupil originalno tipkovnico z etuijem in peresom za xiaomi pad 5 tablico?
lahko je slovenija. lahko je tujina. važno je da je original.
trgovina pa naj bo preverjena da ne bi dobil kakega ponaredka al kaj podobnega. torej ne iščem kompatibilne. iščem original. od xiaomijia.

gledal sem na xiaomi uradni strani za slovenijo pa nimajo tega več. oziroma če vtipkam xiaomi pad 5 ne dobim nobenega rezultata.
tudi na mednarodni strani ni tega za kupit.

v glavnem ne kak aliexpress, ebay, bolha pa to.
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Borut15 ::

Pozdravljeni.

Imam 2 vprašanji.

Če kupim redmi telefon na aliju, global version. Potem to samo vstavim SIM kartico in deluje, ima tudi slo jezik... itd.

Sedaj imam 9pro in mi je ok. Kaj sedaj kupiti, nekaj v tem rangu...?

Hvala.

Kodrnusa ::

Borut15 je izjavil:

Pozdravljeni.

Imam 2 vprašanji.

Če kupim redmi telefon na aliju, global version. Potem to samo vstavim SIM kartico in deluje, ima tudi slo jezik... itd.

Sedaj imam 9pro in mi je ok. Kaj sedaj kupiti, nekaj v tem rangu...?

Hvala.

Da

Borut15 ::

Ok. Kateri Tel. Pa je neka enakovredna nadgradnja Redmi 9 pro? Kaj je zdaj že zunaj, 13-ka?

ZveeZ ::

Borut15 je izjavil:

Ok. Kateri Tel. Pa je neka enakovredna nadgradnja Redmi 9 pro? Kaj je zdaj že zunaj, 13-ka?

Verjetno bo bolje da poves budget, ker v entry level rangu imas veliko konkurence.
Mora biti obvezno xiaomi?

matobeli ::

Konkurenca je, sam Redmi note 13 pro (5G) je zelo lepo zaokrožen glede zmogljivosti, cene, fotkiča, funkcij in je konkurenci kar težko.

Sem ravno iskal nekaj drugega kot xiaomi pa se je izkazalo da je v tem segmentu RN3P 8/128 najbolj optimalen.

Buggy ::

Meni 5 let zvesti Mi 9T iz 2019 ze malce pesa na bateriji. Polnit moram ze vsak dan, sicer brez tezav s samim delovanjem razen da Android 10 pri dolocenih aplikacijah nima vec podpore FFS!!!!
Razmisljam o Xiaomi 14, ceprav Xiaomi 15 prihaja baje konec leta. Poco F6 Pro je glede podpore 5 let tud kewl, bi pa vzel nekaj spet za 5 let z dobro kamero in charging moznostmi. Pocakat X15 ali vzet X14 al it budget F6 POCO? Mnenja?

Borut15 ::

ZveeZ je izjavil:

Borut15 je izjavil:

Ok. Kateri Tel. Pa je neka enakovredna nadgradnja Redmi 9 pro? Kaj je zdaj že zunaj, 13-ka?

Verjetno bo bolje da poves budget, ker v entry level rangu imas veliko konkurence.
Mora biti obvezno xiaomi?


Tam do ene 180€... Na Aliju seveda. Mora pa bit Xiaomi.

c0ck4m0u53 ::

Če lahko malo dvigneš budget, dobiš za dobrih 200€ POCO X6 (rebrandan Redmi note 13 pro z malo slabšo kamero). Če te moti prednaložen DiaperOS imaš možnost custom romov, gcam, root...

https://sl.xiaomiplanet.sk/poco-x6-urad...

https://t.me/garnet_updates
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

Borut15 ::

Saj tudi 13 (ne pro) je dobr telefon ane?

matobeli ::

Je ja, za ta denar ima dobro baterijo in kamero in ni neka random kitajska šara, deloval bo povsem solidno.

Dobiš pa v naslednjih 100eur praktično za 100eur boljših komponent, medtem ko bo za preskok v višji razred treba dodat še stotaka ali dva zgolj za "premium" naziv.

Ijus ::

Anney je izjavil:

https://sl.geekbuying.com/item/Xiaomi-K...


Anney pa ostali sorrcy nisem pol sel nic kupovat.
Razlog da sem sel to sprasevat je bil moj popizditis in zivce izgubitis nad obstojeco tipkovnico ki jo imam. Kupil sem jo pri gizzmo.si.

No kaj je bil problem? To, da je nisem in nisem znal povezat s tablico. Navodila sem pa izgubil. Racun pa ne vem kje je podobno receno je izgubljen - da bi pogledal ker model in firma je od ovitka s tipkovnico. Da bi sel pogledat na gizzmo.si stran se pa nisem spomnil. Pac debil. Pa pomojem tudi ce bi sel torej ce bi se spomnil ne bi nic ixvedel eker mislim da je totalno cist neka no name genericna plastic fantastic. ... No, v glavnem... Klikam vse zivo... nic. Pol mi je le usaltal, ker me ze orenk daje EMSO, da moram klikat po tipki "C" ocitno z neko kombinacijo ostalih tipk. Na tipki "C" je narisan znak za verigo ala povezava. No to... s kero ostalo tipko. Fak pas mater ponorel sem. Me je ze prjelo da bi jo fuknil v smeti pa razbil. Jao ej. Cel joke je pa v tem da ta veriga ni obarvana z modro barvo kot so ostale Fn tipke. Ja pa picka materina pa vse skupi no. To kurcevo Fn tipko sem moral stisnit s tipko "C" pa je slo. Ja boh pomagi. Za popizdit in nad tipkovnico in nad samim seboj. Shitka jebena bozja. Zivc mi je ze odtrgal. Haha. Jao ej.

No v glavnem pol sem to zrihtal in sedaj lepo uspesno pisem in risem in tipkam in vriskam in juhuhujam in ni da ni.

Mars u p***o mater da ti j***m!
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Buggy ::

ej @ljus...tnx za tale iskren in socen zapis, sem se nasmejal ker sem tocno sam sebe ze nasel v podobnih situacijah, ko zelim kaksen starejsi gadget usposobit :))

Ijus ::

haha

kaj naj rečem? še kdaj? haha

lol jao ej
Corpse & Mrhovina & Jožica, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

MrStein ::

To ni nič.
Sem včeraj hotel TWS slušalke povezati na tablico, pa mi je med poskušanjem poklicalo dve številki na telefonu. :P

Sem po navodilih tapnil enkrat kratko in enkrat dolgo (na desnem ušesu, sicer v navodilih ni omenjalo strani, ampak na slikici je bilo desno uho), da bi se povezal z drugo napravo, in čez sekundo že kliče. Ena random številka iz imenika, na srečo nedosegljiva (ali ni dvignil, oglasil se je neki avtomatski odzivnik). Drugi pa je bil en bližnji sorodnik.

Telefon je bil nekje na drugem koncu sobe, tako na nisem mogel takoj prekiniti.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Buggy ::

Sem včeraj hotel TWS slušalke povezati na tablico, pa mi je med poskušanjem poklicalo dve številki na telefonu. :P


lahko si se tak strucko na razlicnih podrocjih a se v zivljenju vedno najdejo situacije ki te presenetijo do te mere, da za trenutek podvomis vase. Vsem se to kdaj zgodi, je pa lepo brati da nisem sam v tem ;)

Pa ce se vrnemo na temo. Zdejle browsam mal in vidim da ima Telekom Xiaomi 14 po isti ceni kot bi jo dobil s kitajske (Kajkupiti), seveda ce vzames na vezavo. Pri Telekomu sem kot novi narocnik od maja torej to pomeni, da lahko za 690EUR vzameme telefon X14 pri njih in je to vkljuceno v obstojeco vezavo, ki pa jo imam baje samo na fiksnih storitvah (Neo C). Tri mobilce Naj C baje nimam vezave - nisem pa kupil nobene naprave se pri njih. Kje me bojo okol prinesli, da se sam ne vem? Tip na heldesku je nekaj razlagal da mi morajo odobrit neko boniteto WTF je to?

Kdo zna malo bolj razjasniti zadeve? A to lahko kupim/vezem na fiksni paket Neo C al ga moram linkat na enega od mobilnih NEO C. Od kdaj se pol steje vezava...od kar kupim napravo + 2 leti ali gre v bundle in pripada sklenitvi?

tole



https://www.telekom.si/e-trgovina/telef...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

damirj79 ::

Vezava telefona je za dve leti od kar kupiš napravo. Cena je drugače OK, jaz sem kak mesec nazaj dal 150€ več, ampak nimam Naj C paketa.

Buggy ::

kewl...pol bom sel pa kar v poslovalnico pa bomo uredili face-to-face, mi je nekaj na helpdesku razlagal, da lahko uredim tudi na daljavo, sam boljse cloveka gledat v oci, ko te nategujejo...je bolj pristno >:D

edi45 ::

Buggy je izjavil:

kewl...pol bom sel pa kar v poslovalnico pa bomo uredili face-to-face, mi je nekaj na helpdesku razlagal, da lahko uredim tudi na daljavo, sam boljse cloveka gledat v oci, ko te nategujejo...je bolj pristno >:D


Vrhunski telefon! Sem sam imel Xiaomi 13 in sem bil zelo zadovoljen. Najboljši android telefon. Mi ni žal da sem se odločil za Xiaomi 13 in ne za S23 ultra takrat. Če se še vrnem kdaj na android, bo definitivno Xiaomi flagship. Javi kako ti bo8-)

Ganon ::

Še ni znanega datuma za mi band 9 v Evropi? Jo je že kdo naročil iz tujine? Iz kje?
««
375 / 378
»»