» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
363 / 374
»»

Dimnik ::

Ajde ne palamudi z samsungi v xiaomi temi, kot da bi samsungi do 400e bili kaj boljši, pa še brez polnilcov, komedija.....
Pa da neboš pametoval naprej, imam s20+ sranje....bedak iz mi serije sem po norosti spet presedlal na samsung, naslednji v kratkem bo sigurno xiaomi.

NoFear85 ::

Redmi Note 11 Pro 5G ali Poco X4 Pro 5G, kaj bi izbrali? je se kaj primerljivega v cenovnem rangu? kaksna dobra ponudba?

Pinturicchio ::

Ne vem kaj vas res tile Xiaomi-ji bodejo v oči. Tudi jaz že 3 leto furam Redmi note 8 pro , baterija zdrži še včasih tudi dan pa pol, fotič še vedno odličen, prav tako sama hitrost aparata. Dejansko pa že moraš biti "poseben" da nasploh za bilokatero znamko daš 600 ojrov ali bognedaj še mogoče kakega jurja, saj že za 400 ojrov dobiš že čist spodoben aparat. Eden takih bo recimo note 12 pro, ki ga že imam nagledanega za naprej....

samovprasam ::

darkolord je izjavil:

Imaš mogoče vklopljen VoLTE?

Pojdi v Advanced nastavitve sporočil (messages app -> ikonca s človečkom -> message settings -> advanced) in preveri na dnu, če je SMSC pravilen (+38641001333)


MrStein je izjavil:

SMSC je potreben za pošiljanje, ne pa za sprejem sporočil.

Ne škodi pa če preveri.


SMSC je nastavljen.

še kakšna ideja? Res nevem kaj naj, velik trn v peti.

Ganon ::

Pinturicchio je izjavil:

Ne vem kaj vas res tile Xiaomi-ji bodejo v oči.


Prevelika konkurenca na večih področjih.

darck ::

----------------------Morison -----------------------kaj si pa živčen in kaj sploh delaš v tej temi,če nimaš Xiaomi telefona. Xiaomi je čisto spodoben telefon in čisto dober za vsakdanjo rabo seveda ni pa to telefon za šminkerje,da bi se z njim bahali in ga razkazovali.

RejZoR ::

Dimnik je izjavil:

Ajde ne palamudi z samsungi v xiaomi temi, kot da bi samsungi do 400e bili kaj boljši, pa še brez polnilcov, komedija.....
Pa da neboš pametoval naprej, imam s20+ sranje....bedak iz mi serije sem po norosti spet presedlal na samsung, naslednji v kratkem bo sigurno xiaomi.


No ja, sem bil leta na Xiaomijih in niso slabi za denar ampak kar se tiče software podpore so čista žalost. Rabijo 100 let da posodobijo Androida na novejšo verzijo, bugi v MIUI, če kaj najdeš ti noben ne bo pomagal, ker dobesedno nimajo podpore in najbolj tečno mi je bila konstantna borba z jebenim battery saverjem, ki je moril moje aplikacije čeprav je bil za omenjeno aplikacijo izklopljen. Dolgo sem govoril, da bom šel na Samsunga zarad boljšega softwara in sedaj sem po dolgih letih to končno storil. In stvar je na povsem drugem nivoju, sploh posodobitve. Ravno zadnjič je prišel update za S23 serijo in isti moment kot sem videl novico, je po ročnem preverjanju za posodobitev bila tud dejansko tam. Tako izkušnjo sem imel samo z iPhonom. Pri Xioamijih pa je vedno trajalo mesce od novice in nakoncu še nisi bil ziher kdaj bo če si kao v napačni regiji (po Xiaomijevih merilih napačnosti). Imam pa načeloma rad MIUI kadar dela in mi je sicer eden boljših launcherjev.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

darck ::

Meni je pa prav super ta battery saver na Xiaomi saj telefon avtomatsko po določenem času vse pozapre kar je bilo poprej prižgano ali ogledano in tako ohranja baterijo. Jaz ne rabim nobeno aplikacijo,da mi deluje v ozadju saj telefon imam za klicanje in SMS pa,ko rabim skočim še na splet.

Ganon ::

darck je izjavil:

----------------------Morison -----------------------kaj si pa živčen in kaj sploh delaš v tej temi,če nimaš Xiaomi telefona.


Ne ukvarjaj se z njim, ni vredno. Deluje na primitivnem nivoju.

darck je izjavil:

Xiaomi je čisto spodoben telefon in čisto dober za vsakdanjo rabo seveda ni pa to telefon za šminkerje,da bi se z njim bahali in ga razkazovali.


Xiaomi ne izdeluje samo enega telefona, pokriti so vsi segmenti. Od tistih, za nezahtevno rabo, do "šminkerjev".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

RejZoR ::

darck je izjavil:

Meni je pa prav super ta battery saver na Xiaomi saj telefon avtomatsko po določenem času vse pozapre kar je bilo poprej prižgano ali ogledano in tako ohranja baterijo. Jaz ne rabim nobeno aplikacijo,da mi deluje v ozadju saj telefon imam za klicanje in SMS pa,ko rabim skočim še na splet.


Ja, res super, ko ti veselo killa in omejuje komunikacijske aplikacije čeprav si izklopil battery saver in dal ključavnico na aplikacijo. Totalna bedarija.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Kebo ::

Punci je xiaomijev battery saver izklopil alarm na googlovi budilki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

darck ::

Meni na original Xiaomi budilki se alarm ni še nikoli izklopil in ni mi potrebe za dodatne aplikacije z alarmi ali bilo kaj drugega. Meni telefon služi ali celo drugače povedano telefon imam za klicarjenje,pisanje SMS in gledanje po spletu za kaj drugega pa ni potrebe.

anketar ::

Kebo je izjavil:

Punci je xiaomijev battery saver izklopil alarm na googlovi budilki.


to more bit zommer generacija, normaln folk uporab native aplikacijo proizvajalca

Kebo ::

Zakaj, xiaomijeve aplikacije so nagravžno grde pa še reklame imajo notri.

Ganon ::

Kebo je izjavil:

Zakaj, xiaomijeve aplikacije so nagravžno grde pa še reklame imajo notri.


Dvomim, da si kdaj videl budilko na xiaomiju. Nekaj najbolj minimalističnega. In kje vidiš reklame?

anketar je izjavil:

Kebo je izjavil:

Punci je xiaomijev battery saver izklopil alarm na googlovi budilki.


to more bit zommer generacija, normaln folk uporab native aplikacijo proizvajalca


Res še nisem slišal, da bi kdorkoli uporabljal dodatno aplikacijo za budilko, na kateremkoli telefonu.

Dimnik ::

Ej morison, maš prav, sem bedak šel iz xiaomi mi serije(če veš kaj to je) na samsung s sranje

Kebo je izjavil:

Zakaj, xiaomijeve aplikacije so nagravžno grde pa še reklame imajo notri.


A to kar iz glave pišeš, pri hiši imamo še tri xiaomije, noben ne prikazuje nobenih reklam, aplikacije so grde? Kaj misliš ikone ali kako je aplikacija grda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

mailer ::

Če imate xiaomija z android one sistemom je to čista zmaga za cca 250€.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

broken/link ::

mailer je izjavil:

Če imate xiaomija z android one sistemom je to čista zmaga za cca 250€.

v teoriji je temu res tako. v praksi malo manj. če hočeš xiaomija, ga vzemi z miui-jem.

49106 ::

Poceni robe se načeloma ne kupuje zato, ker ima denar za boljšo, ampak predvsem zato, ker je budget tesen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Kebo ::

Imam Xiaomije že 7 let ampak priznam ne vem kako zgleda njihova budilka. Prva stvar ko sem naredil, ko sem kupil Poco X3 je priklopil na PC in zbrisal ene 60 aplikacij. Poleg vsega bloatwara, ki se ga ne da izbrisat je bilo gor še en kup deaktiviranih kitajskih appov, ki sploh ne delajo na našem tržišču. Od takrat sem namestil gor googlove appe in tistih 5 xiaomijevih, ki se jih ne sme zbrisat pospravil nekam, da jih ne rabim gledat. Google že 15 let zaposluje najboljše Ux inžinirje in xiaomijev skin čez ta dizajn res ne zgleda. Font je grd, ikone so kvadratne, notri pa krog od originalne ikone, itd.

darck ::

Meni pri telefonu je najbolj pomembno da ne zmrzuje,zašteka itd..... briga mene kako zgledajo ikone in podobne zadeve. Ko rabim telefon uporabljati mora delovati ne pa kot poprej ko sem na Samsungu znoru,ko sem ga rabil in je bil mrtev totalno zaštekal,da sem moral baterijo ven vzeti in ne predstavljam se sedaj,ko ne moreš baterijo ven vzeti kako jajca resetirati. Nikakor se ni dalo priti v telefon,da se naredi kak ponovni zagon,hard reset ali podobno enostavno edini način baterijo ven vzeti in to je edina PAMETNA stvar bila takrat na tem telefonu. Imel sem leto starega Sony Xperia X3 kateri mi je v omari stal 2 meseca a sem se spomnil,da ga bi šel prodati in kaj se zgodi telefon je seveda bil prazen in ko sem ga dal napolniti in prižgal je prvo mi ponudilo posodobitev in seveda jaz jo kliknem in telefon se posodobi in nikoli več ne prižge nazaj KAPUT-CRKNIL. Ga pošljem na servis ker je bil še pod garancijo in kaj oni rečejo CRKNILA osnovna plošča in dobim čisto novega nazaj katerega takoj prodam. Kakšno sranje sem že imel glede teh telefonov še pred vsemi temi sem imel takrat tako opevanega Samsung Wave kateri je imel njihov naloženi sistem in se je takrat govorilo,da bo Samsung v bodoče ta svoj sistem a vse skupaj en drek. Telefon me je tako razpizdil,da sem žebelj zabil preko zaslona čez okvir in vrgel jajca v smeti. Stari telefon kot je bil SonyEricsson to je vsaj delovalo pa trenutni Xiaomi mi tudi deluje še dobro kar sem presenečen in ja morda zaradi tega ker je Pro verzija drugače pa baje menda Iphone tudi deluje tak kot treba vsaj sodelavec mi sam pove,da je to nekaj drugega kakor android telefonija in nikoli ne gre več na androida.

KTr1sk ::

mailer je izjavil:

Če imate xiaomija z android one sistemom je to čista zmaga za cca 250EUR.

Nekateri modeli Xiaomi so imeli v originali čisti android, ampak meni je zanimivo to sam preizkušat in nameščat nove custoim rom-e, je treba imeti kar živce in voljo, da najdeš najbolj primeren custom android :)
Skoraj dnevno prihajajo nove verzije, jaz jih spremljam na telegramu za Note 10 pro
https://t.me/RedmiNote10ProChannel
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

KTr1sk ::

Xiaomi's $43,000 Camera-Phone
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

MrStein ::

darck : kako jajca resetirati

Večina telefonov ima kombinacijo tipk za Hard reset.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

darck ::

MrStein je izjavil:

darck : kako jajca resetirati

Večina telefonov ima kombinacijo tipk za Hard reset.


Nekako je kar pri večina tako kot je tukaj spodaj prikazano.


Klamzi ::

Včeraj berem o blokiranju aplikacij in o budilki na Xiaomijih, si mislim svoje, danes zjutraj pa mi kot nalašč zamudi budilka na Mi Mix 2s.
Drugič v slabih štirih letih. Prvič sploh ni zvonila, danes pa z zamudo 5min... Vse ostale dni pa v nulo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klamzi ()

Dimnik ::

49106 je izjavil:

Poceni robe se načeloma ne kupuje zato, ker ima denar za boljšo, ampak predvsem zato, ker je budget tesen.


Ma nemoj, to spet nekaj na pamet, a?

Bolt ::

Dimnik je izjavil:

49106 je izjavil:

Poceni robe se načeloma ne kupuje zato, ker ima denar za boljšo, ampak predvsem zato, ker je budget tesen.


Ma nemoj, to spet nekaj na pamet, a?

Verjamem, da ti je to težko sprejet, samo tako pač je, sprijazni se s tem.
S tem, da si imel en telefon še ne pomeni, da si spil vso pamet tega sveta.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Dimnik ::

O lej ga, tebe smo čakali, da poveš nekaj pametnega....ampak, kot večino časa, zaman....

ales74 ::

zanima me če vi redno updejtate miui ali ne?

amacar ::

Ja, zakaj ne bi? Sem že nekaj časa na zadnjem MIUI 14 (tako na xiaomi 12 kot mi11).

anika87 ::

Zdravo,
prosim, če ima kdo telefon Xiaomi redmi note 11, če mi napiše izkušnje.
Hči ima sedaj redmi note 9, pa ji kar dosti šteka. Verjetno ima dosti smeti za počistit, čeprav sva že večkrat počistili in prestavljali podatke, pa še vedno šteka. Igra recimo igro Toca life world, pa se ji komaj prestavi kaj. Zato me zanima ali bo 11-ka deloval boljše? Logično bi mi bilo, da bi deloval boljše, ker ima več RAM-a. Tudi dosti snema posnetke in jih ureja.
Ali se splača kupit ta telefon, je dober?
Hvala.

shadowfax ::

Hej, tudi jaz bi rabil pomoč, ker sem v dilemi. Čakal sem izid 13-ke, kjer me je cena na rit vrgla in ne dam 1k za telefon. Zdaj razmišljam, da vzamem 12-ko (predvsem mi je všeč zarad majhnosti) me pa zanima primerjava s 13lite, cenovno sta tam tam. Konfiguracijsko se mi zdi 12 boljša izbira. Vesel bom kakšnega mnenja?

ZveeZ ::

anika87 je izjavil:

Zdravo,
prosim, če ima kdo telefon Xiaomi redmi note 11, če mi napiše izkušnje.
Hči ima sedaj redmi note 9, pa ji kar dosti šteka. Verjetno ima dosti smeti za počistit, čeprav sva že večkrat počistili in prestavljali podatke, pa še vedno šteka. Igra recimo igro Toca life world, pa se ji komaj prestavi kaj. Zato me zanima ali bo 11-ka deloval boljše? Logično bi mi bilo, da bi deloval boljše, ker ima več RAM-a. Tudi dosti snema posnetke in jih ureja.
Ali se splača kupit ta telefon, je dober?
Hvala.

Bos morala bolje definirati "11ko", ker ima redmi note 11 serija veliko variant/modelov. Lahko pa poves cenovni okvir, da vidimo, ce se da dobiti kaksen bolj primeren telefon od rn11.

anika87 ::

ZveeZ je izjavil:

anika87 je izjavil:

Zdravo,
prosim, če ima kdo telefon Xiaomi redmi note 11, če mi napiše izkušnje.
Hči ima sedaj redmi note 9, pa ji kar dosti šteka. Verjetno ima dosti smeti za počistit, čeprav sva že večkrat počistili in prestavljali podatke, pa še vedno šteka. Igra recimo igro Toca life world, pa se ji komaj prestavi kaj. Zato me zanima ali bo 11-ka deloval boljše? Logično bi mi bilo, da bi deloval boljše, ker ima več RAM-a. Tudi dosti snema posnetke in jih ureja.
Ali se splača kupit ta telefon, je dober?
Hvala.

Bos morala bolje definirati "11ko", ker ima redmi note 11 serija veliko variant/modelov. Lahko pa poves cenovni okvir, da vidimo, ce se da dobiti kaksen bolj primeren telefon od rn11.


Živjo,
sem čisto natančno definirala :) in sicer 11 - enajst. Brez pro, brez S, brez lite, brez česarkoli. Samo 11. In hčerkin prejšnji telefon je samo 9 :) oba sem natančno definirala.
Kaj pravite? A se ga ne splača kupiti? Imam priložnost, ker je en sodelavec dobil za darilo in prodaja čisto novega, pa ga lahko dobim dosti ceneje, ker trenutno res ne morem dat veliko za telefon... ker nakup ni nujen, se mi pa zdi škoda zamudit priložnost, če se splača...

darck ::

Verjetno je potem ker zadostna razlika,če je telefon PRO model saj jaz s svojim Redmi Note 8 Pro nimam sploh nobenih težav že več kakor 3 leta.

anika87 ::

darck je izjavil:

Verjetno je potem ker zadostna razlika,če je telefon PRO model saj jaz s svojim Redmi Note 8 Pro nimam sploh nobenih težav že več kakor 3 leta.


Nobeden ni PRO.
Kupila bi 11-ko, doma imamo 9-ko.

svecka ::

anika87 je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

anika87 je izjavil:

Zdravo,
prosim, če ima kdo telefon Xiaomi redmi note 11, če mi napiše izkušnje.
Hči ima sedaj redmi note 9, pa ji kar dosti šteka. Verjetno ima dosti smeti za počistit, čeprav sva že večkrat počistili in prestavljali podatke, pa še vedno šteka. Igra recimo igro Toca life world, pa se ji komaj prestavi kaj. Zato me zanima ali bo 11-ka deloval boljše? Logično bi mi bilo, da bi deloval boljše, ker ima več RAM-a. Tudi dosti snema posnetke in jih ureja.
Ali se splača kupit ta telefon, je dober?
Hvala.

Bos morala bolje definirati "11ko", ker ima redmi note 11 serija veliko variant/modelov. Lahko pa poves cenovni okvir, da vidimo, ce se da dobiti kaksen bolj primeren telefon od rn11.


Živjo,
sem čisto natančno definirala :) in sicer 11 - enajst. Brez pro, brez S, brez lite, brez česarkoli. Samo 11. In hčerkin prejšnji telefon je samo 9 :) oba sem natančno definirala.
Kaj pravite? A se ga ne splača kupiti? Imam priložnost, ker je en sodelavec dobil za darilo in prodaja čisto novega, pa ga lahko dobim dosti ceneje, ker trenutno res ne morem dat veliko za telefon... ker nakup ni nujen, se mi pa zdi škoda zamudit priložnost, če se splača...



Telefon ima moja. Klasičen low budget telefon. Kamera slike podnevi ok, ponoči zanič. Baterija super. Slika ekrana super. Za igrice bi moral bit ok. Kaj bo čez 2 leti je tko tko, ker eni delajo super še 5 let od uporabe, eni pa crknejo že po enem letu. To ti noben ne zagotavlja. Če ga dobiš ceneje kot je bil v akciji na netu je super (mislim da 190 €). Drugače pa google je tvoj prijatelj in pač napiši "redmi note 11 video review" in si poglej.

ZveeZ ::

anika87 je izjavil:



Nobeden ni PRO.
Kupila bi 11-ko, doma imamo 9-ko.

V tem primeru, se ne splaca, ker je 11ka le cca 10% hitrejsa.
SoC celo uporablja starejsa jedra kakor rn9 (cortex a73/53 vs a75/55).
Hard reset 9ke bo verjetno prinesel podobno pohitritev kakor nakup 11ke.

No, ce dobis 11ko za kolegialno ceno 100€ (160€ so nove), se morda splaca ze zaradi ekrana in sveze baterije.
Drugace je serija rn11 vecinoma za obvozit. So telefoni v seriji rn10 superiorni.

darck ::

Jaz sem menda res srečko in sem trofil glih dober model ali kaj saj moj telefon je že več kakor 3 leta star in zaenkrat boljši kakor vsi pri hiši.

Veron ::

Ima še kdo težave s Xiaomi telefonom na Wifi Mesh opremi (konkretno TP-Link Deco)?
Telefon ne "preklaplja" med različnimi access pointi, drži dokler ne izgubi omrežja in šele nato prestavi na močnejšega.

Ostale naprave (ipad, iphone) delujejo brez težav (preklapljanje).
Xiaomi mi 9 lite in 11T pa imata to težavo.

Kawhi ::

Xiaomi Redmi Note 10 Pro na M5 preklaplja ok.

anika87 ::

No, ce dobis 11ko za kolegialno ceno 100€ (160€ so nove), se morda splaca ze zaradi ekrana in sveze baterije.
Drugace je serija rn11 vecinoma za obvozit. So telefoni v seriji rn10 superiorni.



A res? 160? Kje pa? zanima me, da se bom lahko lažje potem zmenila za ceno. Ker jaz sicer kupujem telefon od sodelavca, ki ga je dobil za darilo, ampak je nov, še neodpakiran, vendar ga ima že 5 mesecev doma.
Za kakšno ceno bi se lahko zmenila?

gre za za Redmi note 11 Twilight blue 4 GB RAM, 126 GB ROM.

Koliko je normalna cena, da ne bo nobeden nobenega ogoljufal?

ZveeZ ::

Na amazonu je tak model 175EUR.
Imas pa neprimerljivo boljsega rn10pro za 199EUR.

Realno je zapakiran vreden kakih 30-40EUR manj od novega, odvisno koliko cenis tistih par mesecev garancije.
Jaz vec kot 120EUR pa za tak telefon ne bi dajal.

Kot prvo se moras zavedat, da ta telefon ni "100EUR" boljsi od rn9.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

darck ::

Verjetno je Pro verzija boljša v vseh pogledih od osnovnih in vedno je bolje njih vzeti čeprav so malo dražji. Hvala bogu da sem jaz vzel Pro verzijo in v bodoče bi sigurno isto naredil.

ZveeZ ::

darck je izjavil:

Verjetno je Pro verzija boljša v vseh pogledih od osnovnih in vedno je bolje njih vzeti čeprav so malo dražji. Hvala bogu da sem jaz vzel Pro verzijo in v bodoče bi sigurno isto naredil.

Ampak pri rn11 in rn12 seriji, "pro" pomeni tudi ceno okoli 400€ :)))

darck ::

ZveeZ je izjavil:

darck je izjavil:

Verjetno je Pro verzija boljša v vseh pogledih od osnovnih in vedno je bolje njih vzeti čeprav so malo dražji. Hvala bogu da sem jaz vzel Pro verzijo in v bodoče bi sigurno isto naredil.

Ampak pri rn11 in rn12 seriji, "pro" pomeni tudi ceno okoli 400€ :)))


Saj zato verjetno Pro verzije delujejo brez problemov in logično da so dražje. Točno ne vem koliko je bila takrat razlika med 8 in 8Pro ampak jaz sem ga hotel in vzel na obroke. Šel sem skleniti naročnino pri Telemachu in plačeval po 16 EUR na mesec dve leti za telefon kar znese 384 EUR. Ni mi bilo žal dajati toliko za telefon a vse drugo od Telemacha je pa itak totalno sranje bilo in naročnine sploh nisem uporabljal se pravi SIM kartico sem imel doma v omari spravljeno. Za drugič vem,da telefon kupim na obroke edino preko master kartice pa še ceneje ga dobim.

darck ::

Sedaj točno pišem iz Xiaomi RN8 Pro in imam odprtih 58 zavihkov v brskalniku Chrome,Facebook,YouTube,Autodoc, AliExpress,Banggood in telefon dela brez kakih zatikanj. Pa pri igranju iger je še ta dobra zadeva TURBO način

ZveeZ ::

darck je izjavil:

Sedaj točno pišem iz Xiaomi RN8 Pro in imam odprtih 58 zavihkov v brskalniku Chrome,Facebook,YouTube,Autodoc, AliExpress,Banggood in telefon dela brez kakih zatikanj. Pa pri igranju iger je še ta dobra zadeva TURBO način

Rn8pro je bila zverina (tako imam v spominu). Retail cena je bila okoli 250EUR iirc.
Danes je minilo 2 leti odkar sem narocil rn10pro. Namen je bil, da bi ga prodal po enem letu, pa je se vedno v uporabi. Se danes ne vem, ce se dobi kak boljsi allarounder za 200EUR.
Rn11pro+5g pa me je pustil hladnega. Je lep, dela hitro, ima super hitro polnjenje in dobre zvocnike... vseeno pa je sel v prodajo po enem mesecu.

Edit: 8.3. bo 2 leti, slab spomin:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

rok1846 ::

Je mogoče kdo zasledil kje kdaj izide redmi note 12 pro v Sloveniji? Gledal sem neke lanske novice o izidu redmi note 11 in je izšel ravno lani proti koncu februarja začetek marca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rok1846 ()
««
363 / 374
»»