» »

xiaomi telefoni in ostale naprave

xiaomi telefoni in ostale naprave

««
24 / 374
»»

Killermode ::

..

Zgodovina sprememb…

knap ::

prihajajo nove igrače:

Xiaomi Redmi 4 and Mi Note 2 specs, prices and launch dates leak
http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_4_...

Xiaomi Redmi 4 leaks via GeekBench, runs on Snapdragon 625
http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_4_...

Xiaomi Redmi 4 spotted on Geekbench with Snapdragon 625 SoC, 3GB of RAM
http://www.phonearena.com/news/Xiaomi-R...

Xiaomi Redmi 4 Specs and Mi Note 2 Specs Release Date Leaked!
http://www.xiaomitoday.com/xiaomi-redmi...

Xiaomi Mi Note 2 Specifications

5.7´´ 1920×1080 IPS LCD Display
Qualcomm Snapdragon 821 Octacore Processor (Cortex A53)
4/6GB RAM, 64/128GB Storage
Front facing fingerprint Sensor
3600mAh Battery with Quick Charge
Metal CnC Body
2499 Yuan ($375USD) to 2699 Yuan ($405)


Xiaomi Redmi 4 Specifications

5´´ 1920×1080 IPS LCD Display
Qualcomm Snapdragon 625 Octacore Processor (Cortex A53)
3GB RAM, 32GB Storage
4100mAh Battery with Quick Charge
Metal CnC Body
699 Yuan ($105USD)


Xiaomi Redmi 4 Rumored Specs, Price exposed: 3GB RAM at 699 Yuan($106)
http://www.gizmochina.com/2016/08/09/xi...

neverjetno, redmi 4 za 105 usd, z full hd, sd 625, 3gb, 4100mah, noro ;)
imam občutek da bo ta igrača zelo popularna :)

kumer ::

odlična cena za redmi 4!

sicer bo na začetku spet velik dodatek preprodajalcev, ampak čez kak mesec (morda prej) bo verjetno na voljo za cca 120-130 usd + poštnina (cca 20 eur - top one), to je cca 130 eur

LP

gregor ::

če to vse drži potem lahko kar takoj spustijo ceno redmi 3s na cca 80 usd
pa redmi 3 pro lahko nehajo delat
kot že napisano, očitno več nimajo pregleda na vsemi njihovimi telefoni ;)

Kootra ::

Ok, jaz sem dobil svoj xiaomi redmi note 3 pro. Žal pa ni vse tako kot bi želel. Baterija gre veliko bolj hitro kot vsi pravijo(In to samo na wifi in po brskanju nastavitvah) nič iger igral. Brskam po facebooku in twitterju pa je telefon kr naenkrat hitro topel. To pomoje ni normalno.

http://shrani.najdi.si/?m/jL/1IaLCFTA/s...
http://shrani.najdi.si/?20/s3/4utHch4b/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kootra ()

renofkinja ::

je kdo narocil redmi 3s preko efoxa? je gor kitajski rom poln kitajskih pizadrij in brez play stora? je uporaben za nezahtevnega uporabnika?

nofaith ::

Redmi note 3 pro sploh ne obstaja?!
Obstaja Redmi note 3 in redmi 3 pro...
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Kootra ::

nofaith je izjavil:

Redmi note 3 pro sploh ne obstaja?!
Obstaja Redmi note 3 in redmi 3 pro...


http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_no...

"Also known as Xiaomi Redmi Note 3 Pro"

broken/link ::

obstaja redmi note 3 pro in celo redmi note 3 pro prime.
sam imam pro prime verzijo, official cm13 gor, pa imam cca 10stopinj manj kot ti (gibljejo se med 28 in 34, case_therm pa je na 69). s tem, da je telefon v mirovanju.

Kootra ::

Ja, pardon. Tudi jaz imam Prime verzijo z SD650. Bom še iskal malo rešitve in počakal na temperature drugih, drugače pa bom probal drugi OS gor dat.

PowerofPeopl ::

Kootra je izjavil:

Ja, pardon. Tudi jaz imam Prime verzijo z SD650. Bom še iskal malo rešitve in počakal na temperature drugih, drugače pa bom probal drugi OS gor dat.


Kakšna je poraba baterije? Screenaj kaj porablja baterijo, da vidimo.

Kootra ::

PowerofPeopl ::

Kootra je izjavil:

http://shrani.najdi.si/?2W/B4/2qh2A57o/...

http://shrani.najdi.si/?2L/EX/1u5Jp3yT/...


Koliko časa nazaj pa si polnil? oziroma koliko časa nazaj je bilo na 100% ?

Kootra ::

PowerofPeopl je izjavil:

Kootra je izjavil:

http://shrani.najdi.si/?2W/B4/2qh2A57o/...

http://shrani.najdi.si/?2L/EX/1u5Jp3yT/...


Koliko časa nazaj pa si polnil? oziroma koliko časa nazaj je bilo na 100% ?


Ufff...tak na pamet zdaj mi je težko reči. Zdaj bom nafilal do 100% pa spraznil do 70% pa bom štopal. v tem času pa bom na fb, twitter, ter brskanje po netu, pa da vidimo.

red_baron ::

Mogoče ti bo potem ko pade pod 70 bolj počasi padala baterija. Jaz imam redmi note 3g že dve leti in mi baterija še vedno ful drži. Najprej pada hitro, potem pa res počasi. S 3% sem šel enkrat h frizerju, pa sta oba otroka gledala risanke, ko so nas strigli pa je zdržala...

Kootra ::

ja, bi mogel enkrat med vikendom testirat ko ne rabim telefona, da bi predvajal en 1080p videoposnetek ko ima par ur dolžine, pa sprobat kako se obnese baterija.

BorutK-73 ::

knap je izjavil:

neverjetno, redmi 4 za 105 usd, z full hd, sd 625, 3gb, 4100mah, noro ;)
imam občutek da bo ta igrača zelo popularna :)

Če se bo tole uresničilo, lahko ostali proizvajalci zaprejo štacune, tudi apple;)

Zgodovina sprememb…

PowerofPeopl ::

Kootra je izjavil:

ja, bi mogel enkrat med vikendom testirat ko ne rabim telefona, da bi predvajal en 1080p videoposnetek ko ima par ur dolžine, pa sprobat kako se obnese baterija.


Lahko pa testiraš screen on time, ki je dokaj realen prikaz.

buttplugs ::

Snapdragon izbira nora imena za SoCe. :))

sumi666 ::

Mika me da bi kupil Xiaomi Mi Max a ga kdo ima pa kako je zadovljen z aparatom ... trenutno uporabljam LG G3 tko da a je sploh smiselno menjati za kak aparat Xiaomi v izboru je edino še Redmi Note 3 ... pa pogoj vsaj 5,5 ekran ali več , na manj ne gremn :)

nofaith ::

Jaz ga imam. Sem pa zadovoljen drugače. Slike dela super, ekran je itak skor večji od česarkoli drugega na trgu. Baterija je prav tako zelo velika. Dobivam po 4 ure screen on tima do 50% baterije (potem ponavadi polnem) z vedno prižganimi mobilnimi podatki wifijem in GPSom. Je prestal tudi že en droptest iz metra na asfalt, pa je preživel. Po treh tednih uporabe je kar pozitivna izkušnja. Edino malo spolzek je v kombinaciji z blagom, zato mi je tudi padel iz hlač na asfalt.

Zdajle je na 34% baterije po dveh dneh in 6 ur screen on tima :)
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nofaith ()

oemdzi ::

Ali se komu redmi 3 pro v endomondo sicer najde gps signal, vendar ne vlece crte koder si vozil?
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Killermode ::

oemdzi je izjavil:

Ali se komu redmi 3 pro v endomondo sicer najde gps signal, vendar ne vlece crte koder si vozil?

V nastavitvah pod varčevanje baterije poglej če imaš nastavljeno, da ti xiaomi sam ugaša aplikacije v ozadju. Izklopi to meni je pomagalo.

gregor ::

Xiaomi Redmi Pro kot nov predstavnik Redmi serije

http://www.izberixiaomi.si/xiaomi-redmi...

ukrizaj ::

Nabavil sem Xiaomi Mi4 interational verzijo in imam probleme z aktivacijo sim kartice. Mi lahko kdo pomaga pri tej težavi?
LP
Uroš

gregor ::

malo čudno vprašanje, kako se izgovori xioami
- ksioami
- šjoami
- šaumi
...
:)

hvala

LP

Killermode ::

gregor je izjavil:

malo čudno vprašanje, kako se izgovori xioami
- ksioami
- šjoami
- šaumi
...
:)

hvala

LP

šaumi

broken/link ::

JurijTurnsek ::

knap je izjavil:



Xiaomi Redmi 4 Specifications

5´´ 1920×1080 IPS LCD Display
Qualcomm Snapdragon 625 Octacore Processor (Cortex A53)
3GB RAM, 32GB Storage
4100mAh Battery with Quick Charge
Metal CnC Body
699 Yuan ($105USD)



Ni vse zlato kar se sveti. Večja resolucija, slabši uptime v primerjavi s 3jko. Fingerprint scanner manjka, pa SD card, torej se obetajo dražje verzije (s in Pro). Še vedno samo 32GB, NFC bo tudi verjetno spuščen. Ni ravno velik update glede na 3jko, saj rabiš močnejši procesor za več pikslov. Boš pa baterijo prej izpraznil. Upam, da bo vsaj ceno 3jke potisnil že nižje, če je to sploh mogoče.
http://www.slatnaskejta.com

buttplugs ::

Ni vse zlato kar se sveti. Večja resolucija, slabši uptime v primerjavi s 3jko

Ne nujno. Novejša, bolj varčnejša tehnologija ...

roberto1 ::

Kaj točno je problem? Meni je zmeraj, ko sem vstavil sim v telefon napisalo, da kartica ni aktivirana (pritisni za aktivacijo) in sem to storil, ter je zadeva bila rešena). Si se vpisal v Miui račun (mislim da je tukaj neka povezava, da se zadeva aktivira). Načeloma bi sicer moral telefon delovat tudi brez tega.
Sam nikoli nisem imel težav onkraj enega pritiska na obvestilni plošči.

lp


ukrizaj je izjavil:

Nabavil sem Xiaomi Mi4 interational verzijo in imam probleme z aktivacijo sim kartice. Mi lahko kdo pomaga pri tej težavi?
LP
Uroš
Someday never comes!

roberto1 ::

Onkraj vsega je potrebno vseeno zadevo vzeti v kontekst 105 USD. V tej luči bo to daleč najboljši telefon na tržišču (mogoče celo v univerzumu:)), če seveda česa ne bodo drastično zaj...... Redmi 3 Pro je recimo čisti win.

Tudi če bo R4 130€, za ta denar pri nas dobiš sranje od sranja oz.kvečjemu telefone na "tipke":))

Vsi, ki kupujemo te znamke pa najsibo to Xiaomi, Meizu, Oneplus......to počnemo delno tudi iz razloga, ker nam pri nas za relativno velik denar prodajajo katastrofo od naprav. Če nek proizvajalec pokaže, da gre ceneje, se bodo morali tudi drugi zganit (kar je dobro).
Pred leti je isto potezo naredila Motorola s prvim Moto G, ki je bil za cca 150€ dejansko uporaben telefon. Do takrat so bile lower-midrange zadeve skoraj neuporabne. Samsung in co je naprave v istem razredu prodajal za 400€. Konkurenca je odlična zadeva, nihče pa seveda nikogar ne sili, da si kupi Kitajca.


JurijTurnsek je izjavil:

knap je izjavil:



Xiaomi Redmi 4 Specifications

5´´ 1920×1080 IPS LCD Display
Qualcomm Snapdragon 625 Octacore Processor (Cortex A53)
3GB RAM, 32GB Storage
4100mAh Battery with Quick Charge
Metal CnC Body
699 Yuan ($105USD)



Ni vse zlato kar se sveti. Večja resolucija, slabši uptime v primerjavi s 3jko. Fingerprint scanner manjka, pa SD card, torej se obetajo dražje verzije (s in Pro). Še vedno samo 32GB, NFC bo tudi verjetno spuščen. Ni ravno velik update glede na 3jko, saj rabiš močnejši procesor za več pikslov. Boš pa baterijo prej izpraznil. Upam, da bo vsaj ceno 3jke potisnil že nižje, če je to sploh mogoče.
Someday never comes!

ukrizaj ::

roberto1 je izjavil:

Kaj točno je problem? Meni je zmeraj, ko sem vstavil sim v telefon napisalo, da kartica ni aktivirana (pritisni za aktivacijo) in sem to storil, ter je zadeva bila rešena). Si se vpisal v Miui račun (mislim da je tukaj neka povezava, da se zadeva aktivira). Načeloma bi sicer moral telefon delovat tudi brez tega.
Sam nikoli nisem imel težav onkraj enega pritiska na obvestilni plošči.

lp


ukrizaj je izjavil:

Nabavil sem Xiaomi Mi4 interational verzijo in imam probleme z aktivacijo sim kartice. Mi lahko kdo pomaga pri tej težavi?
LP
Uroš


Ko vstavim sim kartico mi napiše activating sim card... Sending activation SMS... in potem ne glede na to koliko časa čakam se ne zgodi nič. Kot da ne more poslati aktivacijskega sms-a. Če to kartico vstavim v drug telefon deluje normalno in celo dobim na sms aktivacijsko kodo. ali lahko to aktivacijsko kodo kje vpišem ročno?
V Mi Account sem vpisan, mi je pa čudno ker mi pod Devices napiše Mi Phone Not activated.
Še ena stvar ki mi je čudna pa je to, da vpišem pin kodo sim kartice ampak klicat in pošiljati sms-ov pa ne morem.

roberto1 ::

lp

tukaj je nekaj napotkov!
Preveri prosim in poročaj. Mislim, da sem se jaz tudi prijavil v i.mi.com in potem ko mi je našlo device, je bil telefon aktiviran in je normalno deloval.

lp

ukrizaj je izjavil:

roberto1 je izjavil:

Kaj točno je problem? Meni je zmeraj, ko sem vstavil sim v telefon napisalo, da kartica ni aktivirana (pritisni za aktivacijo) in sem to storil, ter je zadeva bila rešena). Si se vpisal v Miui račun (mislim da je tukaj neka povezava, da se zadeva aktivira). Načeloma bi sicer moral telefon delovat tudi brez tega.
Sam nikoli nisem imel težav onkraj enega pritiska na obvestilni plošči.

lp


ukrizaj je izjavil:

Nabavil sem Xiaomi Mi4 interational verzijo in imam probleme z aktivacijo sim kartice. Mi lahko kdo pomaga pri tej težavi?
LP
Uroš


Ko vstavim sim kartico mi napiše activating sim card... Sending activation SMS... in potem ne glede na to koliko časa čakam se ne zgodi nič. Kot da ne more poslati aktivacijskega sms-a. Če to kartico vstavim v drug telefon deluje normalno in celo dobim na sms aktivacijsko kodo. ali lahko to aktivacijsko kodo kje vpišem ročno?
V Mi Account sem vpisan, mi je pa čudno ker mi pod Devices napiše Mi Phone Not activated.
Še ena stvar ki mi je čudna pa je to, da vpišem pin kodo sim kartice ampak klicat in pošiljati sms-ov pa ne morem.
Someday never comes!

peglezn ::

JurijTurnsek je izjavil:

knap je izjavil:



Xiaomi Redmi 4 Specifications

5´´ 1920×1080 IPS LCD Display
Qualcomm Snapdragon 625 Octacore Processor (Cortex A53)
3GB RAM, 32GB Storage
4100mAh Battery with Quick Charge
Metal CnC Body
699 Yuan ($105USD)



Ni vse zlato kar se sveti. Večja resolucija, slabši uptime v primerjavi s 3jko. Fingerprint scanner manjka, pa SD card, torej se obetajo dražje verzije (s in Pro). Še vedno samo 32GB, NFC bo tudi verjetno spuščen. Ni ravno velik update glede na 3jko, saj rabiš močnejši procesor za več pikslov. Boš pa baterijo prej izpraznil. Upam, da bo vsaj ceno 3jke potisnil že nižje, če je to sploh mogoče.


ni nujno da je slabši uptime, lahko da je boljši (14nm vs 28nm), fingerprint scanner pa bi mogu bit, vsaj glede na leakane slike izpred parih dni. NFC pa tud prejšni model ni meu

ukrizaj ::

sem že gledal tole stran. Nekako mi je uspelo priti skozi točko 2 do točke 3. Naredil sem kot piše in nekako s pomočjo prestavljanja sim kartice v drug telefon vpisal kodo za aktivacijo ampak zadeva še vedno ne deluje. Na strani i.mi.com imam vpisano telefonsko številko in vse ostalo, vendar ko zaženem aplikacijo Mi Account na telefonu mi pod Mi Phone še vedno piše Not activated in klicev in sms-ov še vedno ne morem uporabljati.
Med obvestili pa mi piše "Can't activate SIM card. Couldn't receive activation SMS from server Find device"


roberto1 je izjavil:

lp

tukaj je nekaj napotkov!
Preveri prosim in poročaj. Mislim, da sem se jaz tudi prijavil v i.mi.com in potem ko mi je našlo device, je bil telefon aktiviran in je normalno deloval.

lp

ukrizaj je izjavil:

roberto1 je izjavil:

Kaj točno je problem? Meni je zmeraj, ko sem vstavil sim v telefon napisalo, da kartica ni aktivirana (pritisni za aktivacijo) in sem to storil, ter je zadeva bila rešena). Si se vpisal v Miui račun (mislim da je tukaj neka povezava, da se zadeva aktivira). Načeloma bi sicer moral telefon delovat tudi brez tega.
Sam nikoli nisem imel težav onkraj enega pritiska na obvestilni plošči.

lp


ukrizaj je izjavil:

Nabavil sem Xiaomi Mi4 interational verzijo in imam probleme z aktivacijo sim kartice. Mi lahko kdo pomaga pri tej težavi?
LP
Uroš


Ko vstavim sim kartico mi napiše activating sim card... Sending activation SMS... in potem ne glede na to koliko časa čakam se ne zgodi nič. Kot da ne more poslati aktivacijskega sms-a. Če to kartico vstavim v drug telefon deluje normalno in celo dobim na sms aktivacijsko kodo. ali lahko to aktivacijsko kodo kje vpišem ročno?
V Mi Account sem vpisan, mi je pa čudno ker mi pod Devices napiše Mi Phone Not activated.
Še ena stvar ki mi je čudna pa je to, da vpišem pin kodo sim kartice ampak klicat in pošiljati sms-ov pa ne morem.

roberto1 ::

To je full čudno. Težko še kaj drugega predlagam, ker nikoli nisem imel teh težav s xiaomijem in sim karticami. Si poiskušal izklopit "find my device". To in mi sporočila jaz izklopim že ob zagonu miui-ja, ker tega ne potrebujem. Mogoče zato nisem srečal tega problema.
Možno je, da so njihovi serverji down, ampak kolikor jaz razumem bi to bilo relevantno samo, če nisi popolnoma odstranil kakšnega drugega accounta iz te naprave. In bi sedaj hotel uporabljati ta račun z drugo simko. Potem se zna zbunit zaradi "find my device". Ampak, da ne bi mogel opravljati klicev in sms, pa dosedaj še nisem videl.
Si poizkušal naredit factory reset, odstranit račun in se še enkrat ponovno vpisat ter potem vstavit sim?


Lp




ukrizaj je izjavil:

sem že gledal tole stran. Nekako mi je uspelo priti skozi točko 2 do točke 3. Naredil sem kot piše in nekako s pomočjo prestavljanja sim kartice v drug telefon vpisal kodo za aktivacijo ampak zadeva še vedno ne deluje. Na strani i.mi.com imam vpisano telefonsko številko in vse ostalo, vendar ko zaženem aplikacijo Mi Account na telefonu mi pod Mi Phone še vedno piše Not activated in klicev in sms-ov še vedno ne morem uporabljati.
Med obvestili pa mi piše "Can't activate SIM card. Couldn't receive activation SMS from server Find device"


roberto1 je izjavil:

lp

tukaj je nekaj napotkov!
Preveri prosim in poročaj. Mislim, da sem se jaz tudi prijavil v i.mi.com in potem ko mi je našlo device, je bil telefon aktiviran in je normalno deloval.

lp

ukrizaj je izjavil:

roberto1 je izjavil:

Kaj točno je problem? Meni je zmeraj, ko sem vstavil sim v telefon napisalo, da kartica ni aktivirana (pritisni za aktivacijo) in sem to storil, ter je zadeva bila rešena). Si se vpisal v Miui račun (mislim da je tukaj neka povezava, da se zadeva aktivira). Načeloma bi sicer moral telefon delovat tudi brez tega.
Sam nikoli nisem imel težav onkraj enega pritiska na obvestilni plošči.

lp


ukrizaj je izjavil:

Nabavil sem Xiaomi Mi4 interational verzijo in imam probleme z aktivacijo sim kartice. Mi lahko kdo pomaga pri tej težavi?
LP
Uroš


Ko vstavim sim kartico mi napiše activating sim card... Sending activation SMS... in potem ne glede na to koliko časa čakam se ne zgodi nič. Kot da ne more poslati aktivacijskega sms-a. Če to kartico vstavim v drug telefon deluje normalno in celo dobim na sms aktivacijsko kodo. ali lahko to aktivacijsko kodo kje vpišem ročno?
V Mi Account sem vpisan, mi je pa čudno ker mi pod Devices napiše Mi Phone Not activated.
Še ena stvar ki mi je čudna pa je to, da vpišem pin kodo sim kartice ampak klicat in pošiljati sms-ov pa ne morem.
Someday never comes!

buttplugs ::

peglezn je izjavil:

JurijTurnsek je izjavil:

knap je izjavil:



Xiaomi Redmi 4 Specifications

5´´ 1920×1080 IPS LCD Display
Qualcomm Snapdragon 625 Octacore Processor (Cortex A53)
3GB RAM, 32GB Storage
4100mAh Battery with Quick Charge
Metal CnC Body
699 Yuan ($105USD)



Ni vse zlato kar se sveti. Večja resolucija, slabši uptime v primerjavi s 3jko. Fingerprint scanner manjka, pa SD card, torej se obetajo dražje verzije (s in Pro). Še vedno samo 32GB, NFC bo tudi verjetno spuščen. Ni ravno velik update glede na 3jko, saj rabiš močnejši procesor za več pikslov. Boš pa baterijo prej izpraznil. Upam, da bo vsaj ceno 3jke potisnil že nižje, če je to sploh mogoče.


ni nujno da je slabši uptime, lahko da je boljši (14nm vs 28nm), fingerprint scanner pa bi mogu bit, vsaj glede na leakane slike izpred parih dni. NFC pa tud prejšni model ni meu

Kje pri nas je NFC uporaben?

peglezn ::

urbana je en primer

klinker ::

Pa sej Simke ni potrebno aktivirat.
Moja ni nic aktivirala pa vse dela bp.

JurijTurnsek ::

NFC za hitri prenos login podatkov za wi-fi povezovanje z raznimi napravami (fotoaparati itd.).
http://www.slatnaskejta.com

sumi666 ::

Kaj mislite o Xiaomi Redmi Pro ki ima 10 jederni procesor ... Pride pa ven konec avgusta ...

gregor ::

verjetno še noben ne ve kako se bo obnesel mtk x20, x25 procesor
ni ravno veliko tel ki bi imeli vgrajen ta procesor

veliko več jih uporablja zmaje ki so dobro optimirani ipd...

poglej tudi to:

http://www.gizmochina.com/2016/08/11/xi...

LP

roberto1 ::

Mislim, da je na Top One že na zalogi. 10-jedrni proc je treba vzeti v kontekst. Helio X20 je sicer relativno hitra stvar, ni pa toliko energy efficient, tudi Mali grafika ima slabosti v primerjavi z Adreno.
Glede na to, da te 3/32gb verzija stane 270EUR z DHL trenutno, bi močno premislil. Flagship Mi5 s 5.15" in Snapdragon 820 te stane 305EUR, po drugi strani pa dobiš 5.5" Redmi Note 3 Pro s Snapdragon 650 (3/32) za 195EUR.
Ne me narobe razumet, niso Mediatek proci zanič, ampak Snapdragoni so preverjeni in stabilni ter optimizirani(dobro, 810 je imel svoje težave).
Imel sem recimo Meizu M3 Mini s p10. Super zadeva za budžet telefon, solidni performance, odlična baterija (pač v razredu 120EUR se nimaš kaj pritoževat). Ampak za 270EUR pa se že splača malce premislit.

lp

sumi666 je izjavil:

Kaj mislite o Xiaomi Redmi Pro ki ima 10 jederni procesor ... Pride pa ven konec avgusta ...
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

broken/link ::

tudi na XDA-ju je kar lepa razlika v številu custom romov glede na znamko procesorja.
xiaomi redmi note 3 je perfekten primer: snappy različica (torej pro/prime) ima cm13 in 1001 izpeljanko), mediatek pa ... well... lahko si sami pogledate: http://forum.xda-developers.com/redmi-n...

zato v primerih, ko se odločate med mediatekom in snapdragonom - poglejte še mal na XDA.

kumer ::

Xiaomi Redmi 3S Review
http://www.phonearena.com/reviews/Xiaom...

Xiaomi Redmi 3S review: The best ?120 you'll spend today - Xiaomi's new Redmi 3S is an unbeatable budget Android
http://www.pcadvisor.co.uk/review/budge...

sumi666 ::

Eto naročil Xiaomi Mi MAX 64 gb na TOPONE pošiljanje z DHL ... napisal sem naj bo zaprta pošilka ... a bo to vredu pa da bo čim lažji postopek namestitve miui 8 operacijskega sistema .... Lp

veqlargh ::

sumi666: samo vprašaj se, a boš nalagal custom rome al ne. Če ja, potem, kot so napisal, raje nekaj s snapznajem. Če ne (ker miui je proper rom, vsaj po mojih izkušnjah, hitro sem se ga navadil, res fajn mi je bil) pa nima veze. Jaz čakam na kak dobr review kamer. Samo to me zanima :D

kumer ::

sumi666 je izjavil:

Eto naročil Xiaomi Mi MAX 64 gb na TOPONE pošiljanje z DHL ... napisal sem naj bo zaprta pošilka ... a bo to vredu pa da bo čim lažji postopek namestitve miui 8 operacijskega sistema .... Lp


to je vredu, sedaj pa še na miui forumu zaprosi za odklep bootloaderja, če se prav spomnim ga ima mi max zaklenjenega

http://en.miui.com/forum-64-1.html

LP

buttplugs ::

gregor je izjavil:

verjetno še noben ne ve kako se bo obnesel mtk x20, x25 procesor
ni ravno veliko tel ki bi imeli vgrajen ta procesor

veliko več jih uporablja zmaje ki so dobro optimirani ipd...

poglej tudi to:

http://www.gizmochina.com/2016/08/11/xi...

LP

Pravkar gledam tole listo in vidim, da so na njej bolj ali manj vse bolj poznane firme.
Televizijski gigant LeEco - USB Type-C, šele na začetku ustvarjanja svojega ekosistema, minus je verjetno priključek USB, za katerega potrebujemo posebne slušalke (gre tudi z adapterjem), slaba podpora za custom rome, njihove streaming storitve verjetno brezpredmetne za kitajsko negovoreče

Qihoo 360, firma varnostnih specialistov, ki je pred nedavnim začela z mobilniki. Firma raste kot gobe po dežju.Telefon ima zelo zanimivo ceno.
-začenja s svojim ekosistemom, ni podpore za custom rome (v angleščini), odklep bootloaderja zna biti "zanimiv"

ZUK, subbrand Lenova.
««
24 / 374
»»