» »

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

««
6 / 10
»»

oo7 ::

GTA 6 will raise the bar for the entire gaming industry, says Take-Two's boss

https://ukdaily.news/gta-6-will-raise-t...

xseki ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

oo7 ::

GTA 6 All Leaked Gameplay Footage (Grand Theft Auto VI)

wcpapir ::

Gta nujno potrebuje vec nacinov igranja, enega brez nasilja in orozja npr.

Pinturicchio ::

Torej so ženski liki začeli prevladovati v vseh igrah.

m0LN4r ::

LGBTQIA+ to je nov trend, igre, filmi serije, nima veze. Mora biti vsaj en zenski protagonist, crnec, azijec in gej scena. To je to.

wcpapir je izjavil:

Gta nujno potrebuje vec nacinov igranja, enega brez nasilja in orozja npr.

Hoces GTA ali Telebajske spilat?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

meho7 ::

Svasta ;((

Lahko bi naredili Vice City remake iz nule ampak ne. Raje se Gremo LGBTQ+*-$&=W"&/)"&/

oo7 ::

Dan Houser so ustanovitelj Rockstarja je zapustil Rockstar leta 2020. On je bil prisec zgodb za igre
Grand Theft Auto: London 1969 , Grand Theft Auto 2, Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto IV, Red Dead Redemption, Max Payne 3, Grand Theft Auto V in Red Dead Redemption 2.

Sedaj bo verjeto vse šlo po gobe.

oo7 ::

Not that there was much doubt, but I've confirmed with Rockstar sources that this weekend's massive Grand Theft Auto VI leak is indeed real. The footage is early and unfinished, of course. This is one of the biggest leaks in video game history and a nightmare for Rockstar Games

-- Jason Schreier September 18, 2022

oo7 ::

Ta leaker mora biti verjetno zaposlen pri Rockstarju :) podoben heroj kot pri Naughty dogu kateri je leakal woke TLOU 2.


Leaker has already access to the game’s source code. Not only that, but the leaker shared publicly 10K lines of code.

The leaker has claimed that they may leak the game’s WIP build in the future. This is obviously bad news for Rockstar and Take-Two

xseki ::

Torej bomo čakali še kakšno leto, dve, tri, štiri več, da izdajo šestko?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Ta leaker mora biti verjetno zaposlen pri Rockstarju :)

Hacker je bil.
Najprej je izmaknil vstopne podatke enemu zaposlenemu (Social Engineering), z njimi vstopil v Rockstarjeve strežnike in skopiral vse na čemur je delal ta zaposleni. Potem pa objavil na internetu vse kar je ukradel.
Govorice pravijo, da gre za istega hackerja, ki je prej napadel tudi Uberjeve strežnike.

BorutO ::

oo7 ::

GTA 6 ALL Leaked Gameplay Footage [Updated] (Grand Theft Auto VI)



Glede na imena v videu sta igrana lika Jason in Lucia.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

timek4 ::

Dajte se vi, ki tako veselo limate te leake, postavit v kožo developerjev v R*. Najprej so pod pritiskom, ker je to verjetno en izmed najbolj pričakovanih projektov, potem pa pride nek entitled kid, ki je jezen ker toliko traja, leaka tvoje stvari, ki na njih delaš zadnjih 5 let. In internet analizira, komentira, jemljejo iz konteksta (kot dva komentarja nad mano o ženskem characterju). In nato ti začnejo nabijat kako slabo izgleda, da je samo še en GTA resking. Zamislite si kako ti motivacija pade in kaj ta leak pomeni za samo kvaliteto in strast končnega produkta.

Izi ::

timek4 je izjavil:

...potem pa pride nek entitled kid, ki je jezen ker toliko traja,...

Tale hacker skoraj gotovo ni "kid" in tudi za igro mu verjetno dol visi. Tole je nek okoreli kriminalec ali pa kriminalna organizacija.

Bo pa tale vdor, ki je en največjih v igričarski zgodovini, katastrofalen udarec tako za Rockstar kot za vse ki čakajo na igro. V najslabšem primeru lahko pomeni celo konec za to igro.
"Leak" igranja je tukaj še najmanjši problem, kriminalec jim je ukradel izvorno kodo igre in sedaj izsiljuje Rockstar za velikanske denarje, drugače bo na internet poslal kar celotno igralno verzijo GTA 6, da ga bo lahko zastonj igral cel svet. V tem primeru bo moral Rockstar najverjetneje začeti na novo od začetka ali pa preklicati projekt.
Ne glede kako se bo vse skupaj končalo bo tole brez dvoma zamaknilo izid igre, ki je že tako ali tako precej oddaljen še za kakšno dodatno leto ali dve.

xseki ::

timek4 ::

Izi je izjavil:

timek4 je izjavil:

...potem pa pride nek entitled kid, ki je jezen ker toliko traja,...

Tale hacker skoraj gotovo ni "kid" in tudi za igro mu verjetno dol visi. Tole je nek okoreli kriminalec ali pa kriminalna organizacija.


Govori se, da je to isti človek (vsaj sam je tako napisal v thread na GTAF), ki je vdrl v Uber, par dni prej. Seveda špekulacije ampak glede na njegovo komunikacijo bi rekel, da je bodisi otrok ali pa zelo nedozorel 20 letnik.

meho7 ::

timek4 je izjavil:

Dajte se vi, ki tako veselo limate te leake, postavit v kožo developerjev v R*. Najprej so pod pritiskom, ker je to verjetno en izmed najbolj pričakovanih projektov, potem pa pride nek entitled kid, ki je jezen ker toliko traja, leaka tvoje stvari, ki na njih delaš zadnjih 5 let. In internet analizira, komentira, jemljejo iz konteksta (kot dva komentarja nad mano o ženskem characterju). In nato ti začnejo nabijat kako slabo izgleda, da je samo še en GTA resking. Zamislite si kako ti motivacija pade in kaj ta leak pomeni za samo kvaliteto in strast končnega produkta.

8 let so drkali Multiplayer content za GTA V, da so lahko se bolj ozemali ovcke zdaj naj bi se nam pa smilili? Pa kje zivis?

sekvap ::

Jap, opustili bodo igro in sedaj bomo zaradi nekega hekerja brez, oni pa bodo vrgli milijone iz razvoja in milijarde iz prodaje v koš ker je nekdo prezgodaj videl kako bo igra izgledala :))
Kje vi živite :))

Izi ::

sekvap je izjavil:

..ker je nekdo prezgodaj videl kako bo igra izgledala :))
Kje vi živite :))

Tisti leakani videi niso noben problem. Hacker jim je ukradel celotno izvorno kodo in Assete za GTA5 in GTA6 in najnovejšo preizkusno igralno verzijo GTA6. To pa je velik problem.
Če izvorna koda, asseti in preizkusna verzija prideta v javnost potem je logično da bodo morali GTA6 začeti delati povsem na novo z novo zgodo vred.

oo7 ::

Rockstar Addresses GTA 6 Leak in Official Statement

timek4 ::

meho7 je izjavil:

timek4 je izjavil:

Dajte se vi, ki tako veselo limate te leake, postavit v kožo developerjev v R*. Najprej so pod pritiskom, ker je to verjetno en izmed najbolj pričakovanih projektov, potem pa pride nek entitled kid, ki je jezen ker toliko traja, leaka tvoje stvari, ki na njih delaš zadnjih 5 let. In internet analizira, komentira, jemljejo iz konteksta (kot dva komentarja nad mano o ženskem characterju). In nato ti začnejo nabijat kako slabo izgleda, da je samo še en GTA resking. Zamislite si kako ti motivacija pade in kaj ta leak pomeni za samo kvaliteto in strast končnega produkta.

8 let so drkali Multiplayer content za GTA V, da so lahko se bolj ozemali ovcke zdaj naj bi se nam pa smilili? Pa kje zivis?


Tukaj se vidi da nimaš pojma kako development takega gejma izgleda. Developerji so tukaj najebali (dobivajo smrtne grožnje, iz nekega razloga), ki niso čisto nič krivi kako cikel razvoja poteka. Če se management odloči da bodo mleli še GTA V 10 let dokler nosi denar pač tako je.

cias ::

Jaz sem nekaj bral da je lekal en Indijec? Outsorcing za pest kurija pa te fore.

dronyx ::

Pinturicchio je izjavil:

Torej so ženski liki začeli prevladovati v vseh igrah.

Ko sem jaz igral Laro Croft - Tomb Raiderja sem se začel depilirat in lulat čepe. Po GTA VI bom šel verjetno na spremembo spola. :D

cias ::

dronyx je izjavil:

Pinturicchio je izjavil:

Torej so ženski liki začeli prevladovati v vseh igrah.

Ko sem jaz igral Laro Croft - Tomb Raiderja sem se začel depilirat in lulat čepe. Po GTA VI bom šel verjetno na spremembo spola. :D


Tako je, delajo igre ki stremijo k temu da ustrežejo trgu ne politični agendi. Kapitalizem pa to.

BorutO ::

dronyx je izjavil:

Pinturicchio je izjavil:

Torej so ženski liki začeli prevladovati v vseh igrah.

Ko sem jaz igral Laro Croft - Tomb Raiderja sem se začel depilirat in lulat čepe. Po GTA VI bom šel verjetno na spremembo spola. :D

Hm .. jaz v vseh igrah, kjer se le da, najraje igram samo ženske like. :P Bolje gledati babjo rit, kot pa dedjo ...

oo7 ::

Heker ni ukradel samo igralnih posnetkov igre GTA 6 ampak tudi njeno izvorno kodo

https://hop.si/2022/09/19/heker-ni-ukra...

oo7 ::

GTA 6 LEAKER HAS ALLEGEDLY BEEN FOUND AND ARRESTED IN UK, APPEARING IN COURT TODAY

https://www.gamewatcher.com/news/gta-6-...

XIIT ::

wcpapir je izjavil:

Gta nujno potrebuje vec nacinov igranja, enega brez nasilja in orozja npr.

My brother in Christ, GTA je kratica za Grand Theft Auto. Če se želiš voziti naokoli, brez nasilja in orožja, si nabavi Farming Simulator.

Grand Theft is a specific intent crime meaning that the person taking the property must have had the exact intent of depriving the victim of the property, or stealing.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

dolenc ::

Izi je izjavil:

sekvap je izjavil:

..ker je nekdo prezgodaj videl kako bo igra izgledala :))
Kje vi živite :))

Tisti leakani videi niso noben problem. Hacker jim je ukradel celotno izvorno kodo in Assete za GTA5 in GTA6 in najnovejšo preizkusno igralno verzijo GTA6. To pa je velik problem.
Če izvorna koda, asseti in preizkusna verzija prideta v javnost potem je logično da bodo morali GTA6 začeti delati povsem na novo z novo zgodo vred.


Nimaš kej delat ne s kodo ne z asseti, razen če bo kdo dokončal špil namesto njih :P

Gagatronix ::

> Če izvorna koda, asseti in preizkusna verzija prideta v javnost potem je logično da bodo morali GTA6 začeti delati povsem na novo z novo zgodo vred.

Aha, tako kot je Valve po tistem, ko jim je tisti svabski mulec spizdil konkreten del izvorne kode in assetov, sli delati Half-Life 2 na novo, kajne ? Daj malo vklopi mozgansko celico, no. :))

oo7 ::

A teenager who was arrested over leaked GTA 6 footage has been sent to a youth detention center. There are also some highly controversial rumors about the game's skyrocketing budget.

https://www.gamepressure.com/newsroom/h...



GTA 6 budget igre 2 miljardi $ ? :|

Horas ::

youth detention center hah in ka bojo tam mu bojo vtepli da ne sme hekat več
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

GTA 6 Will Be Announced in 2023, Insider 'Strongly' Believes

https://www.yahoo.com/entertainment/gta...

oo7 ::

Glede na zadnje govorice naj bi Grand theft auto 6 igra izšla Holiday 2024.

Skyman ::

Pa niti malo ni duha ne sluha o kakem trailerju...Ko bo to kaj izdano bomo vrjeli

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Pa niti malo ni duha ne sluha o kakem trailerju...Ko bo to kaj izdano bomo vrjeli


Ja pa tudi, ko bo prvi trailer ni nujno, da bo pisalo kdaj igra izide.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BorutO ::

Kolikokrat je Rockstar kakšno igro prestavil od prve uradne najave izida igre?

oo7 ::

Glede na govorice naj bi bila GTA 6 najdražja igra, do zdaj.


Pričakuje se, da bo razvoj GTA6 porabil 1-2 milijardi dolarjev, s čimer bo znatno presegel igre kot so Destiny (500 milijonov), Star Citizen (500 milijonov) ali Cyberpunk 2077 (približno 315 milijonov).

Lani je proračun v višini 2 milijard dolarjev omenil tudi heker, ki je bil odgovoren za uhajanje gradiva iz GTA 6.

njyngs ::

GTA6 bi znala bit prva igra, zarad katere sem kljub letom pripravljen kupit nov PC. In to, ko že kar nekaj časa več ne igram iger.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

undertacker ::

Morda kdo ve kdaj izide igra

oo7 ::

undertacker je izjavil:

Morda kdo ve kdaj izide igra



Datum izida še ni znan.
Čeprav se veliko piše in ugiba o letu 2024.

Gagatronix ::

undertacker je izjavil:

Morda kdo ve kdaj izide igra


Takrat ko izide, doh. Niti uradno se ni najavljena.

hipertija ::

Tudi jaz bi za ta namen kupil novo kišto :) vse ostale igračine sem opustil, ali pa je dovolj kišta takšna ko jo imam.
Prekle za kurnk

oo7 ::

Rockstar si lahko privošči proračun od 1-2 miljardi $ za GTA 6.

GTA 5 has made nearly $7.7 billion since its release in 2013.

libreus ::

njyngs je izjavil:

GTA6 bi znala bit prva igra, zarad katere sem kljub letom pripravljen kupit nov PC. In to, ko že kar nekaj časa več ne igram iger.

A approve this message. ;)

oo7 ::

Se zna zgoditi, da bo GTA 6 igra za PC izšla leto ali dve za konzolam enako kot GTA V.






PS3, Xbox 360 September 2013

PS4, Xbox One November 2014

Windows April 2015

PS5, Xbox Series X/S March 2022

Gagatronix ::

Ce ga dobim zastonj, tako kot sem GTA 5, potem kul. Kupovati ga ne mislim.

hipertija ::

oo7 je izjavil:

Se zna zgoditi, da bo GTA 6 igra za PC izšla leto ali dve za konzolam enako kot GTA V.






PS3, Xbox 360 September 2013

PS4, Xbox One November 2014

Windows April 2015

PS5, Xbox Series X/S March 2022


Skoraj zagotovo
Prekle za kurnk
««
6 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423935 (930) DejchSLO
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390444669 (11285) Kayzon
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820807 (2201) meho7

Grand Theft Auto 6

Oddelek: Igre
61918 (1607) ahac

Več podobnih tem