» »

Katero matično?

Katero matično?

Luka Percic ::

Nekaj časa nisem bil na tekočem. Zato ne vem kaj je novega. Nekako sem razmišljal da bi vzel eno matično z KT-133A (ali pa KT133E če je že na tržišču). Katero? Kje?Sem pripravljen tudi še malo počakat, če kmalu pride kakšen ¨fejst¨ izdelek. Kdor mi odgoviri mu je zagotovljeno dolgo življenje!:\

Huey P ::

Ni mi treba odgovorit, ker man že zagotovljeno dolgo življenje!!
..::DOOM III: The Legacy::..

ChiefThunder ::

Epox 8KTA3, MSI Turbo al pa Abit KT7A. MSI se splača vzet še z raidom... drgač pa KT7A za 42k ni slaba izbira.

EnergY ::

Vzemi raje kako plato z chipsetom KT266 (podpora DDR SDRAM) - hitrejše!

3LeR. ::

kt7a z ali brez raida je dobra odlocitev sam zdele bojo ze tko kmal nove zunaj tko de bi blo pametno mal pocakat

Luka Percic ::

Nekako sem se odloču za čipovje KT133E (0.18m različica KT133A).Pokomentirajte če je odločitev pravilna. Me pa zanima če kdo ve kdaj približno bo prišla ta plošča v slovenijo.By the way; Huey v zvezdah ti je napovedana temna prihodnost! >:D

VASkO ::

nove bodo zunaj kmalu (v mescu dni mogoce, pri nas seveda), to je res! samo je pa gor isti cipset, razlika med kt7E in kt7A je le, da ima kt7E northbridge (ki je popolnoma enak zdajsnjemu), ki je izdelan v 0.18 mikrona. Mislim, da se ne splaca cakat, ker bo ta stvar uporabna pomoje le za ekstremne overclockerje, ce pa bos cakal pa te bo cas povozil. Razvoj je za moje pojme prehiter ali pa vsaj prevec dobickonosno orientiran.

luni ::

VASKo ni finta v overclockabilnosti, ampak v tem, da bodo plate cenejse, ker bo cipovje cenejse...
Artificial Intelligentia

VASkO ::

pomoje bodo tudi bolj navirabilne (prek FSBja mislim), ker se bo s northbridge manj grel. Fajn bi blo, ne?

Pretorijanec ::

Za kok cenejse pa bo? K jz tut kupujm novo plato in me zanima. Kva pa mislte na ASUS A7A266?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet prosim

Oddelek: Kaj kupiti
91223 (1098) frudi
»

Duron 900 + ABIT KT7E

Oddelek: Pomoč in nasveti
5872 (770) Matri[X]
»

Abit KT7E/A

Oddelek: Kaj kupiti
81008 (896) element
»

ABIT KT7A vs. KT7E

Oddelek: Strojna oprema
71439 (1281) VASkO
»

AMD Tbird 1.33ghz pa DDR Ram ? Kera plata ?

Oddelek: Kaj kupiti
271605 (1375) evoice

Več podobnih tem