» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
74 / 103
»»

Wrop ::

V Franciji so se migrantje različnih kultur udeležili skupnega plesa. Spoznavanju plesa tujerodcev so se vživeto pridružili tudi možje v modrem. Kot vedno, tudi na vaških veselicah, se kdaj pa kdaj kaka glava zaleti v drugo, kakega soplesalca se pohodi, tudi tu ni bilo nič drugače. Bilo je precej veliko razbitih glav, rok ter modric. Na srečo so možje v modrem med plesom nosili čelade, tako, da so večinoma ostali celi. Nekdo je nesrečno padel na oster predmet, ki ga na zahodu poimenujemo nož in se poškodoval. Kot zanimivost, plesu je prisostvovalo 200 migrantov in 260 policistov.
Članek na novico

mackilla ::

Heavy je izjavil:

Tem doktorjem Nobelova nagrada ne uide :))

http://www.foreigndesknews.com/lisas-de...

If you love your husband get yourself circumcised because the germs under your prepuce can reach his mouth when he pleasures your clitoris and cause him oral cancer


Sploh nisem vedel v kašni nevarnosti živim;) Moram pokazati svoji punci link.

Wrop ::

Ampak si morata potem oba drug drugemu obrezat. A pazita, nekateri pred tabo so si začeli nabirati kožico že pri korenu.

mackilla ::

Bom rajši pustil pri miru vse skupaj. Radikalni muslimani si jih pa kar naj porežejo pri korenu , to bo rešilo prenekateri problem.

Matako ::

mackilla je izjavil:

Bom rajši pustil pri miru vse skupaj. Radikalni muslimani si jih pa kar naj porežejo pri korenu , to bo rešilo prenekateri problem.



Ma najbolje. Medtem raje preveri, če slediš ostalim multikulti pravilom:



Strica pravita, da si tvoja punca tega želi.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

arnecan1 ::

Matako je izjavil:

mackilla je izjavil:

Bom rajši pustil pri miru vse skupaj. Radikalni muslimani si jih pa kar naj porežejo pri korenu , to bo rešilo prenekateri problem.



Ma najbolje. Medtem raje preveri, če slediš ostalim multikulti pravilom:



Strica pravita, da si tvoja punca tega želi.

Zmagovalno je tak tole:"Allah honored wives by instating the punishment of beatings" Novinar:"How is that possible?" Odgovor:"The Prophet Muhammad said: Don`t beat her in face and do not make her ugly. See, how she is honored"8-O

Wrop ::

Tale stric pa ni od muh. Se pravi po njihovi tradiciji lahko moški žensko pretepe, če mu odreka. Samo ne po glavi, pa od prsi navzdol, z ne več kot 10 udarci. Aja pa še kosti ji ne smeš polomit. Po udarcih mora ostati lepa torej. Sliši se kot šeškanje pred seksom. Še hvaležne bi morale biti.
Ni čudno, da se na zahodu skoraj 50 % parov loči, ker ne upoštevajo najboljših stvari iz superiorne kulture.

morbo ::

50 shades of Muhhamad. Islam je 100 let pred nami.

Ampak žal v Pakistanu in Afganistanu, deželi polivanja žensk s kislino, tistega dela "do not make her ugly" še niso slišali.

Matako ::

morbo je izjavil:

50 shades of Muhhamad. Islam je 100 let pred nami.

Ampak žal v Pakistanu in Afganistanu, deželi polivanja žensk s kislino, tistega dela "do not make her ugly" še niso slišali.


Brušurice so rešitev. S slikicami.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

maco-maco ::

Kaj?

morbo ::

muuuh safe space

Wrop ::

Meh... Nobenega zanimivega govornika. Če bi bil zgornji stari modri mož predaval, bi se mogoče udeležil. Če bi bila še kaka mlajša govornica iz generacije Y ali Z, kot na primer Zakia Belkhiri, bi bilo še bolj zanimivo.
Lokacija mi tudi ne paše, raje bi v imel predavanje v novem centru kulture, znanosti in posvečenosti - ljubljanski mošeji.

maco-maco ::

Česa te je strah? Pridi, nič ti ne bomo storili. Ne bo ti treba brat Marxa, feministke ti ne bodo kazale krvavečih pičk, muslimani ne bodo opasani, samo debata bo, kot tu.

Aja, pri minaretu pa jaz tudi komaj čakam vselitvenega žura. Sarajevski čevapi, pivo, gospodične,..mmmm.
Kaj?

ZaphodBB ::

Jasno, samo za državne uradnike in brezposelne...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

maco-maco ::

Pridete lahko vsi, plačajo pa res samo nam. Pridejo pa tudi SyrianGirlpartisan, Jelena Aščić in za nas starejše še Mejra Festić. Se hecam, samo vseeno lahko pridete.
Kaj?

ZaphodBB ::

Veš zakaj ni konzervativcev na take dogodke?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

arnecan1 ::

maco-maco je izjavil:

Česa te je strah? Pridi, nič ti ne bomo storili. Ne bo ti treba brat Marxa, feministke ti ne bodo kazale krvavečih pičk, muslimani ne bodo opasani, samo debata bo, kot tu.

Aja, pri minaretu pa jaz tudi komaj čakam vselitvenega žura. Sarajevski čevapi, pivo, gospodične,..mmmm.

Absolutno. Prava svoboda govora bo in upoštevanje raznolikosti.

ZaphodBB ::

Absolutno. Prava svoboda govora bo in upoštevanje raznolikosti.

Lahko računaš, da boš na FDV slišal širok nabor različnih mnenj. Smo le trenutnega leta in na pravi strani zgodovine.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

mackilla ::

FDVja in mošeje se je bolje izogniti v širokem loku. Oboji širijo podobne blodnje. Pa brez zamere ,to je moje osebno mnenje čeprav je mogoče zmotno:)

razerznak ::

http://nova24tv.si/aktualno/strokovnjak...


ja no sej eni vemo že to od rojstva
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

ZaphodBB ::

razerznak je izjavil:

http://nova24tv.si/aktualno/strokovnjak...


ja no sej eni vemo že to od rojstva

Fucking nazi. Naj gre na FDV na posvet, mu bodo tam že povedali.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

maco-maco ::

Pa saj je SyrianGirlpartisan iz Alex Jones logov (pravzaprav edina gledljiva stvarca tam).
Če imajo muslimanke z rutami dovolj jajc, da pridejo na razne debate, boste pa tudi vi skupaj nekaj zbrali in se udeležili razgovora. Če ne boste zbrali dovolj mod, pa se ne pritožujte nad nepresentativno publiko/govorci, saj si boste sami krivi. Še enkrat, vabljeni!
Kaj?

ZbitaGrinta ::

Londonski župan je rasist http://www.reporter.si/svet/muslimanski...


Muslimanski župan: V upravi javnega prometa je preveč belcev
Novi londonski župan Sadiq Khan, musliman, napovedal odpuščanje belcev iz vodstva mestnega javnega prometa - Po njegovem mnenju očitno dobro poslovanje podjetja ni najbolj pomembno, važno je, da so zaposleni uravnoteženi po spolu, rasi in veri
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

maco-maco ::

Reporter? A ni Šurla en hud FDV-jevc? A ima kdo link na original novico? Bivši župan Boris, pa vas na žalost ne mara. Priseljenci iz EU-ja ste prevelika grožnja. Za njih ste smrdljivi balkanci.
Kaj?

ZbitaGrinta ::

maco-maco je izjavil:

Reporter? A ni Šurla en hud FDV-jevc? A ima kdo link na original novico? Bivši župan Boris, pa vas na žalost ne mara. Priseljenci iz EU-ja ste prevelika grožnja. Za njih ste smrdljivi balkanci.



evo levičar tukaj si preberi če ne verjameš reporterju

Sadiq Khan: There are too many white men on Transport for London http://www.politics.co.uk/news/2016/03/...
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

maco-maco ::

Sicer stara novica, ki jo je kolega iz levičarskega uredništva že komentiral (hvala za nadure). Kaj je dejansko rekel?
V Londonu sem bil že kar nekajkrat, vsakič pozitivne izkušnje. Poročam iz naslednjega izleta, če se je res tako spremenilo.
Šurla pa je še vedno iz FDV-ja, kjer producirajo debile, al kako že.
Boris pa je jasno naš idol.
Kaj?

Martin Krpan ::

maco-maco je izjavil:

Reporter? A ni Šurla en hud FDV-jevc? A ima kdo link na original novico? Bivši župan Boris, pa vas na žalost ne mara. Priseljenci iz EU-ja ste prevelika grožnja. Za njih ste smrdljivi balkanci.


In ?
Briga me kaj si misli en čefur angleški.
Nisem nič gor izgubil , oni pa tudi naj raje ne hodijo dol za več kot 14 dnevne počitnice.>:D

ZbitaGrinta ::

Migranti na Nizozemskem ustanovili stranko, ki zagovarja genocid nad kristjani http://nova24tv.si/svet/migranti-na-niz...

tičji strokovnjak se je sigurno že včlanil v ta klub namreč to so mokre sanje vsakega levičarja a ne maco-maco?
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Matako ::

ZaphodBB je izjavil:

Absolutno. Prava svoboda govora bo in upoštevanje raznolikosti.

Lahko računaš, da boš na FDV slišal širok nabor različnih mnenj. Smo le trenutnega leta in na pravi strani zgodovine.


Usmrtitev z dolgčasom? Tako krut ni niti Daeš!
/\/\.K.

maco-maco ::

So te drugi plačanci na tvojo žalost prehiteli (al se pa ponavljaš), tako da letos ne bo regresa.
Jebat ga, to je pač demokracija. Očitno ste se zajebal, ste mislilil, da boste domorodni fašisti večina.
Če ti bo kaj lažje, še enkrat preberi moje prispevke. Nikjer ne preferiram muslimanov. Na nekaterih področjih pa sem levičar, na kar sem ponosen.
Če želiš pa napredovati, pa me le še kaj vprašaj, da ti pomagam, da najdeš tisto pravo smer.
Kaj?

ZbitaGrinta ::

maco-maco je izjavil:

So te drugi plačanci na tvojo žalost prehiteli (al se pa ponavljaš), tako da letos ne bo regresa.
Jebat ga, to je pač demokracija. Očitno ste se zajebal, ste mislilil, da boste domorodni fašisti večina.
Če ti bo kaj lažje, še enkrat preberi moje prispevke. Nikjer ne preferiram muslimanov. Na nekaterih področjih pa sem levičar, na kar sem ponosen.
Če želiš pa napredovati, pa me le še kaj vprašaj, da ti pomagam, da najdeš tisto pravo smer.



si pa za hece to ti moram priznat nasvet od tebe je pa ravno tako kot bi se ustrelil v koleno :))
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

mackilla ::

maco-maco je izjavil:

Česa te je strah? Pridi, nič ti ne bomo storili. Ne bo ti treba brat Marxa, feministke ti ne bodo kazale krvavečih pičk, muslimani ne bodo opasani, samo debata bo, kot tu.

Aja, pri minaretu pa jaz tudi komaj čakam vselitvenega žura. Sarajevski čevapi, pivo, gospodične,..mmmm.


Kaj ti bi rad kupoval kupoval duše z lažnimi obljubami o muslimanskih gospodičnah? Kje smo že to videli? :)

boolsheat ::

maco-maco je izjavil:

Sicer stara novica, ki jo je kolega iz levičarskega uredništva že komentiral (hvala za nadure). Kaj je dejansko rekel?
V Londonu sem bil že kar nekajkrat, vsakič pozitivne izkušnje. Poročam iz naslednjega izleta, če se je res tako spremenilo.
Šurla pa je še vedno iz FDV-ja, kjer producirajo debile, al kako že.
Boris pa je jasno naš idol.


V katerem delu Londona si bil? Vzhodni London je tisti, ki je obarvan muslimanofašistično s šarija patrolami.



Ina ja, sem bil par dni tam, sem mislil, da sem v Pakistanu...

Wrop ::

maco-maco je izjavil:

Česa te je strah? Pridi, nič ti ne bomo storili. Ne bo ti treba brat Marxa, feministke ti ne bodo kazale krvavečih pičk, muslimani ne bodo opasani, samo debata bo, kot tu.


Strah? Kakšen strah? Ob takih govorcih bi svoj čas raje posvetil pametnejšim stvarem. Npr. branje in učenje verzov iz Korana. Tam bi se lahko naučil vse o protisovražnemu govoru.

_dice7 ::

Wrop je izjavil:

maco-maco je izjavil:

Česa te je strah? Pridi, nič ti ne bomo storili. Ne bo ti treba brat Marxa, feministke ti ne bodo kazale krvavečih pičk, muslimani ne bodo opasani, samo debata bo, kot tu.


Strah? Kakšen strah? Ob takih govorcih bi svoj čas raje posvetil pametnejšim stvarem. Npr. branje in učenje verzov iz Korana. Tam bi se lahko naučil vse o protisovražnemu govoru.



Theresa May says many Britons ‘BENEFIT GREATLY’ from Sharia Law



Wrop ::

Tale Theresa May je pa res pametna ženska. Boljše izjave v tem času ne bi mogla dati. Potrebno je podpreti odpiranje novih šeriatskih sodišč, da bodo tudi ženske imele kaj od tega šeriatskega prava. Kakega starega dedka iz prejšnjih videov se pa res ne bi smeli bati imeti za sodnika. Saj je sam rekel, da kaže spoštovanje do ženske tako, da jih ne tepe po obrazu.
Upam, da UK pusti tudi uvajanje uvajanje drugih religioznih sodišč. Ne smemo biti diskriminatorni. Multikulti is the right left way and UK left right way :)

razerznak ::

http://de.europenews.dk/Schwedische-Aue...

če pa multikulti superiorne rase ( doktorje in inženirje) poveča gospodarstvo itd

kaj a potem tale ministrica laže al kako?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Wrop ::

Seveda laže, saj je naci belka. Open borders in to takoj! Vsak lahko gre kamor hoče. Meje imajo naciji samo v glavi. Če ne more absorbirati 190.000 beguncev na leto, potem to sploh ni nobena država in naj se kar samoukinejo. Potem pa naj zmaga boljši.

matijadmin ::

Ta tema je leglo neumnih in nestrpnih ljudi, zato se bom kar poslovil od vseh vas.
Vrnite nam techno!

ZaphodBB ::

matijadmin je izjavil:

Ta tema je leglo neumnih in nestrpnih ljudi, zato se bom kar poslovil od vseh vas.

Pravilno, si le na pravi strani zgodovine!

p.s.: Vsi vemo, da boš prišel poškilit in da boš jutri že poskušal spet izganjati neumnost.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

morbo ::

matijadmin je izjavil:

Ta tema je leglo neumnih in nestrpnih ljudi, zato se bom kar poslovil od vseh vas.

Saj lahko podaš kakšno ne-neumno iztočnico za pametno debato. Recimo kako zaposlit 100-tisoče ne-zaposljivih ljudi, brez da parazitiraš državno blagajno? Kako zaposlit migrante ki so zaradi nizke izobrazbe, pomanjkljivih kvalifikacij, ne-znanja jezika, kulturnih posebnosti... nekonkurenčni na trgu dela? Ob že obstoječi brezposelnosti.

Wrop ::

Samo res. V tej temi človeku res opazno padejo kognitivne funkcije. Odgrni okno, malo se posonči, nadoknadi manjko vitamina D, da se ti bodo kognitivne funkcije izboljšale.

Wrop ::

Pa se je na glas povedal prvi najbolj racionalen predlog v Nemčji v tem letu.
Islam v šole kot obvezen predmet.

V Nemčiji hočejo ukiniti Islam in narediti Islam po nemško. Sem vedel, da so prikritni nacelnji in islamofobi vsepovsod. Spet hoče nazi kultura spreminjati drugo kulturo.

morbo ::

S tem naj bi po mnenju škofa "imunizirali" učence pred radikalnimi muslimanskimi kleriki, ki novačijo mlade muslimane. Za poučevanje islama bi bile odgovorne islamske organizacije.

Ja, kaj pa če so radikalni kleriki prisotni v teh islamskih organizacijah? Kdo sploh določa kaj je "radikalen islam" in kaj ne? "Strokovnjaki", ki so se šolali v Egiptu, Saudovi Arabiji, Katarju..??? Domači izvedenci? Lobistične firme?

Problem je tudi da so že obstoječi muslimani dovzetni za radikalizacijo pozneje v življenju. Vpliv države bi se poznal do 15 - 18 leta, potem pa bi učenje Islama prevzele privat mošeje in Internet. Obvezno poučevanje islama v javnih šolah bi v štartu ustvarilo več muslimanov, kar bi ustvarilo več dovzetnih za radikalen islam.

ZbitaGrinta ::



mene res zanima kakšen pogledimajo na to levičarji sploh kar reče v videu 1:23-1:37

za tičjega strkovnjaka sem prepričan da si to želi kaj pa ostali levilarji kako so vam všeč te besedE?
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

ZbitaGrinta ::

Ljubljanski mufti o razlogih za gradnjo džamije



hmmmmmmmm
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Wrop ::

morbo je izjavil:


Problem je tudi da so že obstoječi muslimani dovzetni za radikalizacijo pozneje v življenju. Vpliv države bi se poznal do 15 - 18 leta, potem pa bi učenje Islama prevzele privat mošeje in Internet. Obvezno poučevanje islama v javnih šolah bi v štartu ustvarilo več muslimanov, kar bi ustvarilo več dovzetnih za radikalen islam.


Muslimani dobo po šolanju imeli možnost obiskovati islamske teološke fakultete.
Samo Katarci se morajo malo izprsiti.
Drugače pa je dobro, da bo čimveč muslimanov. Veš, da so pod naciji ženske preveč zatirane. Po islamskem nauku, je zapovedano, da se lahko žensko tepe samo od prsi navzdol. To je za celo glavo in vrat manj, kot to počnejo na zahodu.

Zoran7 ::

ZbitaGrinta je izjavil:



mene res zanima kakťen pogledimajo na to leviĨarji sploh kar reĨe v videu 1:23-1:37

za tiĨjega strkovnjaka sem prepriĨan da si to Şeli kaj pa ostali levilarji kako so vam vťeĨ te besedE?


Ta tip, ki govori na1:30, zdaj reze glave za Isis in je naslednik Jihadi Johna.

http://www.dailymail.co.uk/news/article...

Cervantes ::

Tudi jaz sem danes odrezal eno glavo.
Zeljnato.

ZaphodBB ::

Ti si sarmofilski kupusofob.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype
««
74 / 103
»»