» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
48 / 103
»»

Matako ::

ZaphodBB je izjavil:

To je nacionalistična opcija.

Jupeti bodo prej stopili k profesorjem, kot pa branili svoje družine.


Eeeee, kaj pa vem. Ko se bodo _zares_ dodobra spoznali s profesorji (ali se bodo z njimi njihovi člani družine) ... bodo še veselo podajali kap. Šarcu!

Nič bati.. to je kot tista razlika med turistom in rasistom: dva meseca ali kako že gre. ;)

EDIT: ne pozabi, spat greš aktivist... marsikateri SJW je tudi tak zaradi strahu "obsojanja okolice". Enkrat ko te nevarnosti ne bo več...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ZbitaGrinta ::

sultan erdogan pravi da evropa bolj potrebuje turke kot turki evropo torej zakaj tako rinejo v eu?????

najboljša rešitev prekiniti dogovor in če turki začnejo pošiljati nazaj migrante v evropo se uvede sankcije proti turčiji glede gospodarstva in trgovine... in tako naprej potem pa bomo videli kdo koga potrebuje samo EU cucki in tista zmešana merklova raje klečijo pred sultanom kot bi se postavili zase
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Eeeee, kaj pa vem. Ko se bodo _zares_ dodobra spoznali s profesorji (ali se bodo z njimi njihovi člani družine) ... bodo še veselo podajali kap. Šarcu!

Podcenjuješ kapaciteto nekaterih ljudi za izogibanje dejstvom.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ZbitaGrinta ::

EU will not water down criteria for Turkish visa waiver: Juncker
http://www.reuters.com/article/us-europ...

če bo se eu držal tistega zgoraj napianega potem turki ne bodo dobili še kmalu vizuma ker pozabite da bo erdogan spoštoval človekove pravice sploh pa ne ve kaj je to demokracija in takrat lahko pričakujemo nov naval migrantov z turčije

če pa se eu ne bo držal tistega zgoraj napisanega in pustil turke kljub vsem nerešenim vprašanjem v eu potem pa bomo dobili miljone turkov v eu s tem da bodo migranti še vedno hodili v evropo z turčije v malem številu in preko sredozemskega morja v velikem števili


vseeno bolje 1 miljon sirijcev kot pa par miljonov turkov v eu


EU bi morali zdaj pritisnit na turke z sankcijami druge rešitve ni turki izsiljujejo eu zato ker erdogan je nasilnez eu politiki pa punčke čeprav eu drži vse adute v roki
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Se bo držal ja...

A ste pozabili kaj se je dogajalo jeseni?

Juncker je debil.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

AC_DC ::

Turki včeraj niso dovolili vstopa ard novinarju (razloga niso navedli), je odletel nazaj v Kairo.
http://www.sueddeutsche.de/medien/tuerk...
Volker Schwenck was planning a documentary about refugees on the Turkish-Syrian border. It was fixed and disclosed at the airport in Istanbul.


Temu se reče napenjanje mišic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Mufasa ::

Evropejci skregani z Rusi skregani z kebabi... z prvimi zarad prjatlov Amerikancev, z drugimi zarad prjatlov Amerikancev
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Matako ::

Mufasa je izjavil:

Evropejci skregani z Rusi skregani z kebabi... z prvimi zarad prjatlov Amerikancev, z drugimi zarad prjatlov Amerikancev


S kebabi so vsi skregani zaradi kebabov. Še sami med seboj so skregani zaradi sebe. Tako je vedno bilo in tako ostane.

Dokler bodo obstajali.

Razen nukic ne vidim, kaj bi lahko Jenksi tukaj pomagali.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

razerznak ::

Ce prav razumem so vse eu clanice enakopravne? Potem ena clanica da veto na ta vizum in odpade? Nizozemski premier dal nek video ven, kjer turkom da vedeti da nikoli ne bodo v eu
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

ZbitaGrinta ::

razerznak je izjavil:

Ce prav razumem so vse eu clanice enakopravne? Potem ena clanica da veto na ta vizum in odpade? Nizozemski premier dal nek video ven, kjer turkom da vedeti da nikoli ne bodo v eu


upamjmo da je res tako
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

krneki0001 ::

Ga bodo pa označili za nacista in ksenofoba, ga odstranili, ostali bodo pa tiho pa kimali in ga počasi dobivali odzadaj brez vazelina.

maco-maco ::

Še vodo so nam vzeli. Barabe islamokapitalistične.
Costello na kamelo: Arabci kupili polnilnico vod
Kaj?

ZaphodBB ::

A to pomeni, da je referendumska pobuda proti privatizaciji islamofobna?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ZbitaGrinta ::

maco-maco je izjavil:

Še vodo so nam vzeli. Barabe islamokapitalistične.
Costello na kamelo: Arabci kupili polnilnico vod


to je pa naša politika prodat vse še vodo in gozodve kar je naravno bogastvo naj prodajo in to je to
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

krneki0001 ::

ZaphodBB je izjavil:

A to pomeni, da je referendumska pobuda proti privatizaciji islamofobna?


Seveda, kako si le upaš pomislit na kaj takega? :))

razerznak ::

maco-maco je izjavil:

Še vodo so nam vzeli. Barabe islamokapitalistične.
Costello na kamelo: Arabci kupili polnilnico vod


Ko bo vojna jo bomo itak nacionalizirali
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

MasterTade ::

remove kebab from Europe
Mors omnia aequat

Matako ::

Ok, slišal sem prerokbo, da bo kamela pila vodo iz Rena... samo da bo beštja pila našo Costello?? 8-O
/\/\.K.

krneki0001 ::

A ni pahor nekih kamel dobil pri gadafiju? So kamele že v sloveniji, al so jih prodali kakemu živalskemu vrtu ob renu?

Zdej je čas, da se poberemo iz EU in da zmanjšamo davke na minimalno, da privabimo ves denar od bogatih vlagateljev.

Zgodovina sprememb…

Mufasa ::

Ceu svet gre u kurac, pol še če iznajdemo nek pametn GAI nas bo zjebu z Rokos Baziliskom... we re fucked
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

MasterTade ::

@nebvedu une kamele je pomoje prevzela islamska skupnost :P
Mors omnia aequat

Matako ::

MasterTade je izjavil:

@nebvedu une kamele je pomoje prevzela islamska skupnost :P


Si bodo priredili pristno izkušnjo arabskih noči. ;)
/\/\.K.

matijadmin ::

Invictus je izjavil:

Zakaj vedno tipe?

Naj uvozijo pol vsaj ženske. Naši kmečki fantje rabijo malo osvežitve krvi ...


Naši kmečki fantje imajo šmarnico, pečko in mater. Čisto dovolj jim je!
Vrnite nam techno!

Telbanc ::

matijadmin je izjavil:

Invictus je izjavil:

Zakaj vedno tipe?

Naj uvozijo pol vsaj ženske. Naši kmečki fantje rabijo malo osvežitve krvi ...


Naši kmečki fantje imajo šmarnico, pečko in mater. Čisto dovolj jim je!


Ja, problem je, ker prihajajo v glavnem moški. Če bi prihajale same pupike, kaj so slike iz Sirije, ne bi blo velikih problemov.

Tko da naši fantje so že v redu, da pa je taka situacija je kriva komunistična vzgoja 70 letna. Ko krade elita milijone bivša rdeča, priznaš in

dobiš družbeno koristno delo, ko dobi mehanik iz Kranja 200 ojrov, na tehničnem, pokasira 3 leta in pol, da se zna ko je gazda u kuči. Sicer so

ugotovili, da so pretiravali in so mu kazen odložili na nedoločen čas....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Cervantes ::

Đizes, kakšne nebuloze.
Naslov teme je "begunska kriza".
Jaz krize - razen v glavah nekaterih - ne vidim nikjer.
Beguncev pa, razen na TV, tudi ne.
WTF?

razerznak ::

Cervantes je izjavil:

Đizes, kakšne nebuloze.
Naslov teme je "begunska kriza".
Jaz krize - razen v glavah nekaterih - ne vidim nikjer.
Beguncev pa, razen na TV, tudi ne.
WTF?


sem hotu jas pred to temo odpret "migrantska kriza v sloveniji 2016" pa so mi kar zbrisal blokiral temo
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Telbanc ::

Cervantes je izjavil:

Đizes, kakšne nebuloze.
Naslov teme je "begunska kriza".
Jaz krize - razen v glavah nekaterih - ne vidim nikjer.
Beguncev pa, razen na TV, tudi ne.
WTF?


Bi lah reku : Hvala bogu in naj tko ostane.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Karaya 52 ::

maco-maco je izjavil:

Še vodo so nam vzeli. Barabe islamokapitalistične.
Costello na kamelo: Arabci kupili polnilnico vod


Arabci velikokrat preko takšnih podjetij financirajo svoje islamistične enklave po Evropi. Zato bi js preventivno potegnil črto ko pride do dilanja z arabskim fašizmom. Ziher je ziher.

krneki0001 ::

Cervantes je izjavil:

Đizes, kakšne nebuloze.
Naslov teme je "begunska kriza".
Jaz krize - razen v glavah nekaterih - ne vidim nikjer.
Beguncev pa, razen na TV, tudi ne.
WTF?


Zdele pride 10 "beguncev" iz eritreje, potem pa vsak mesec okoli 40 komadov iz kjerkoli. Na naše stroške jih bodo z letali sem vozili.

Karaya 52 ::

Miro se je odločil Slovence počasi navajati na taharuše. Najprej 10... potem malo kazanja otrok po tv, potem novih 200 in 3000 in na koncu ne bomo več šteli. Če se bo Slovenija kdaj izrodila do te mere kot Švedska, pa bodo azilante šteli v isto "migrantsko" statistiko kot Švede, ki bežijo iz Stockholma na podeželje med lose, bobre in traktoriste.

Brane22 ::

Matako ::

Lisjak razloži kako stojijo stvari:
http://www.siol.net/siol-plus/kolumne/z...

Priseljevanje, ki nujno pomeni vdor dotlej nepoznanih kulturnih praks in oblik življenja v mojo neposredno bližino, grozi, da bo zrušilo prepoznavnost tega sveta.


Lisac ima prav: tukaj nekaj nabijamo proti taharušam... pa se jih sploh še nismo udeležili. No, kolikor jaz vem. Kar me spomni... kje je članica Faila? >:D
/\/\.K.

AndrejO ::

Naslov teme je "Begunska kriza v Sloveniji 2016"

Mufasa ::

neumn vprašanje kdo je sjw?
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

s1l3 ::

Uuu to pa vem, sem zadnjic zgooglal ker mi ni blo jasno kdo so tej strasni sjw. Social justice warriors.

http://www.urbandictionary.com/define.p...

Mufasa ::

najs
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Cervantes ::

Mufasa je izjavil:

neumn vprašanje kdo je sjw?

Aktivistke, jasno.8-)

Mufasa ::

Cervantes je izjavil:

Mufasa je izjavil:

neumn vprašanje kdo je sjw?

Aktivistke, jasno.8-)


jypka?
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

Matako ::

Še vedno povsem na temo, ker "begunska kriza v SLO" je del širše problematike. Toliko bolj, ker je Slovenija pogosto tranzitna dežela. Nima smisla omejevati prispevkov geografsko, pri tako mali deželici.

Poanta je ta: statistično gledano vse te selitve niso heci. Stalni argumenti so "ah pa kaj je X beguncov proti Y prebivalcev v Z". O rly?

Klinec - gre za pomembne dele pogosto boljših delov populacije (zdravniki in to). Ali preprosto kar velikih delov. Primer:
http://www.wnd.com/2016/04/u-s-imports-...

Po mojem je to slabše kot kolonializem, ker takrat smo se mi jebali namesto njih po tistih vročih vukojebinah pa še kakšno cesto, železnico ali bolnišnico so lokalci ubodli na ta račun.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Mufasa ::

Ve kdo kakšni so pjančkovi (Junckerjevi) pogoji erćiju za VisaFree dojčland?
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

morbo ::

Ni zgrešena vsebina, ampak naslov. Pravilen naslov teme se glasi: Invazija moških prosilcev za socialno podporo.

Matako ::

Ahmedi so jo spet zagodli naceljnom: pred priljubljenimi YT filmčki jim vrtijo "reklame" o tem kako so profesorji fajn in v redu.

http://qz.com/666871/german-viewers-of-...

Promo videi so nastavljeni, da se jih ne da normalno preskočiti. Pa saj tudi sicer jih vsi gledajo do konca, ker mislijo, da je eden od tistih zabavnih alo-akbar filmčkov z eksplozijo na koncu.

Samo ni. Je nateg.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

_dice7 ::

Employers' Network Finds Just 2,000 Internships For One Million Migrants

Čaki malo, ali niso pravili da bojo Ackhmedi delali za penzione nemcev? A ni Merkhlova rekla da ji manjka delovne sile?

Res sem zmeden, če mi ne bi po tv povedali da jih nujno rabimo, bi si še mislil da gre za invazijo in so nas belce zasužnjili. Ampak ker vem da smo samo belci zlobni in ljudje z višjo koncentracijo melanina v koži niso sposobni slabih dejanj sem pripravljen dati 90% jypetove plače za pomoč kulturnim bogatilcem.

Jarno ::

EU must militarize chaotic immigration, identify states behind Middle East crisis' - Zizek to RT.
Europe's refugee policy is disastrous and chaotic, prominent philosopher Slavoj Žižek told RT, adding that the EU must control migrant flows and get to the root of the Middle East crisis by recognizing its key "components": Turkey, Saudi Arabia, and Israel...

ZaphodBB ::

Hitro jype! Obsodi Žižka, da hoče pobit vse muslimane.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Darkjaar ::

_dice7 ::

Concern About Immigration Doubles, Now Most Important Issue To Voters

An annual attitudes survey conducted by a Swedish university has shown interest in migration has exploded in the past twelve months, making it the single greatest concern for voting age citizens.

Presneti neo nazi švedi. Ali jim res ni vredno, za večno dati vse zastonj bogatilcem kulture? Ali jim ni vredno par posilstev na otrok dan, par umorov, par napadov... v zameno za slasten kebab? Sramota za švede, sramota.

Jarno ::

Norway minister ridiculed online after floating in the Mediterranean to see what it's like to be a refugee.
Moj predlog: torch da house, immigrate to žermany on foot, live on social support etc. Get the full package.:)

_dice7 ::

Jarno je izjavil:

Norway minister ridiculed online after floating in the Mediterranean to see what it's like to be a refugee.
Moj predlog: torch da house, immigrate to žermany on foot, live on social support etc. Get the full package.:)


Te ljudi je treba začeti zapirati v raznorazne ustanove.

arnecan1 ::

Jarno je izjavil:

EU must militarize chaotic immigration, identify states behind Middle East crisis' - Zizek to RT.
Europe's refugee policy is disastrous and chaotic, prominent philosopher Slavoj Žižek told RT, adding that the EU must control migrant flows and get to the root of the Middle East crisis by recognizing its key "components": Turkey, Saudi Arabia, and Israel...

Evo še članek Žižka v slovenščini. http://www.rtvslo.si/svet/zizek-evropa-...

Ja nič, celo leva pop ikona po imenu Slavoj Žižek se je ustrašil, da se svoboda in demokracija z takšnim načinom preseljevanja narodov približujeta koncu. Samo zmešanci tipa anarhistov kot Hanžek bodo vztrajali do konca, da naj Slovenija prejme 200.000 ekonomskih migrantov.

No, sedaj smo si praktično vsi normalni ljudje nalili čistega vina. Beguncev je v najboljšem primeru 20%, pa še od teh jih je velik del takih, ki bi lahko branili svojo domovino pred islamisti, ne pa da tukaj iščejo blondinke in ferrarije.
««
48 / 103
»»