» »

Begunska kriza v Sloveniji 2016

Begunska kriza v Sloveniji 2016

««
41 / 103
»»

krneki0001 ::

Zato, ker je prodaja orožja odlična, če se kje streljajo. In če destabiliziraš celotno območje je še toliko bolj profitabilno, ker lahko orožje vsem vpletenim prodajaš.

_dice7 ::

Muslimani ste vsepovsod destabilizirni element, naj si bo v arabskih, evropskih, azijskih ali afriških državah. IQ ki ni sposoben vzdrževanja osnovne civilizacije, pač ne more dolgoročno preživeti v zahtevnem okolju, ker ko pač zmanjka vsega zastonj, se situacija obrne.

Dokler vas varuje vlada z marksističnimi zakoni bo še šlo. Ko jim bo zmanjkalo denarja, se boste ravno vi spravili nad njih in jih izbrisali iz obstoja. Kar je dobesedno vaš samomor. Brez vsega zastonj, pač ne morete obstajati.

Ne obstaja zgodovinski dokaz, ki bi lahko potrdil da so vaše vojaške strategije sposobne premagati avtohtone evropejce, še posebej ne v času instantnih komunikacij, ko že 5 minut po dogodku cel svet ve, kaj ste zakuhali.

Na dolgi rok vas ne čaka nič drugega kot popoln poraz. V vojnem smislu je en osebek z IQ130 vreden 1000 IQ70 bojevnikov.

Matako ::

_dice7 je izjavil:


Ne obstaja zgodovinski dokaz, ki bi lahko potrdil da so vaše vojaške strategije sposobne premagati avtohtone evropejce, še posebej ne v času instantnih komunikacij, ko že 5 minut po dogodku cel svet ve, kaj ste zakuhali.


Ja saj. Prebivalci današnje Slovenije so preživeli stoletja mohamedanskih vpadov v bistvu zahvaljujoč izključno... informacijski tehnologiji. Orožja in nekih posebnih (učinkovitih) utrdb niso imeli. Še danes se hribi imenujejo "grmada". Z nekaj malega organizacije in trikov se je dalo organizirati življenje naokrog mohamedanske nadloge celo preko golega preživetja (umik imovine, živine, sekundarne lokacije za dejavnosti).

Pameten z lahkoto ahmeda okrog prinese.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

krneki0001 ::

Matako je izjavil:

_dice7 je izjavil:


Ne obstaja zgodovinski dokaz, ki bi lahko potrdil da so vaše vojaške strategije sposobne premagati avtohtone evropejce, še posebej ne v času instantnih komunikacij, ko že 5 minut po dogodku cel svet ve, kaj ste zakuhali.


Ja saj. Prebivalci današnje Slovenije so preživeli stoletja mohamedanskih vpadov v bistvu zahvaljujoč izključno... informacijski tehnologiji. Orožja in nekih posebnih utrdb niso imeli. Še danes se hribi imenujejo "grmada". Z nekaj malega organizacije in trikov se je dalo organizirati življenje naokrog mohamedanske nadloge celo preko golega preživetja (umik imovine, živine, sekundarne lokacije za dejavnosti).

Pameten z lahkoto ahmeda okrog prinese.


Problem nastane, ko imaš veliko janičarjev tipa jype, luka mesec in še dodatnih debilov v vladi, ki podpirajo turške vpade in jih še vabijo sem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

Heavy ::

_dice7 je izjavil:






Ampak... ampak... treba je kaznovat tiste, ki hodijo naokoli pretepat nedolžne pakistance!
#TeamFelix

_dice7 ::

Utihnite islamofobi!! Jezni ste ker je islam iznašel zdravilo za raka!! Alahuaknabnar!!

Darkjaar ::



Kurdi in Turki so se znova udarili med seboj. Tokrat v Nemčiji.

morbo ::

Darkjaar je izjavil:

Kurdi in Turki so se znova udarili med seboj. Tokrat v Nemčiji.

No saj Nemci so uvozili milijon Arabcev, tako da se bodo lahko tolkli še Arbci in Kurdi. Pa islamisti vs sekularisti, suniti vs šiiti, perzijci vs arabci, palestinci vs Judi...

Bližnji vzhod je poln multikulturnega konflikta. Odprimo meje, vse v EU!!!

krneki0001 ::

Turke ven iz nemčije, pa bo hitro mir.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

_dice7 ::

krneki0001 je izjavil:

Turke ven iz nemčije, pa bo hitro mir.

Turki dobesedno lastnoročno omogočajo nemcem preživetje. Brez turkov ni kebaba in brez kebaba bojo vsi nemci sestradani do smrti. In v temu vidim rešitev problema z nacizmom v evropi. Turki ven, nemci izumrejo, turki nazaj, evropa postane raj na zemlji!

80% of Turkish Muslim Settlers in Germany Live off Welfare

AC_DC ::

Par let je bila debata o cenah kebaba v DE, strokovnjaki so izračunali da so cene vsaj 50% prenizke, da bi lahko poslovali s pozitivno nulo, kasneje se je izkazalo da na veliko kupovali in uporabljali staro meso :)).
http://www.bild.de/news/2006/gammel-fle...
http://www.focus.de/panorama/welt/gamme...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

krneki0001 ::

Kdo pa še je kebab in burek? To je meni odurna hrana.

_dice7 ::

krneki0001 je izjavil:

Kdo pa še je kebab in burek? To je meni odurna hrana.


Meni so s prašičjim mesom fenomenalni :D

Invictus ::

krneki0001 je izjavil:

Kdo pa še je kebab in burek? To je meni odurna hrana.

Nehal jesti kebab. Ker ima meso čuden okus. Ni več to tisto ... Tisto svinjarijo naj kar turistom prodajajo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Matako ::

Invictus je izjavil:


Nehal jesti kebab. Ker ima meso čuden okus.


Marsikateri kebabopek si ne more najti družice v teh islamofobnih časih... kaj mu je storiti, ko jajca so velika in urniki so dolgi?

Odgovor prepuščam bralcu.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Heavy ::

Jogurtno omako se spravi delat, jajca je treba porabit, da ne faše salmonele.
#TeamFelix

_dice7 ::

Matako je izjavil:

Invictus je izjavil:


Nehal jesti kebab. Ker ima meso čuden okus.


Marsikateri kebabopek si ne more najti družice v teh islamofobnih časih... kaj mu je storiti, ko jajca so velika in urniki so dolgi?

Odgovor prepuščam bralcu.


Missing girl's body 'put into kebab'

Darkjaar ::

"Death to the Armenian dogs" pravijo na Švedskem.

Zgleda, da bo te dneve določen kolesar zelo zaposlen, z metanjem teh nacistov v fojbe.

boolsheat ::

Italijani so korak pred časom:
https://www.rt.com/news/334015-verona-b...

AC_DC ::

Še več dela za kolesarja:
http://www.thelocal.de/20160411/refugee...
A Syrian refugee has confessed to setting fire to a hotel in Rhineland-Palatinate where he was staying and spraying swastikas on the walls to make it look like a political crime.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

AC_DC ::

Brez alah snakbar ne gre:
http://www.breitbart.com/london/2016/04...

zombie apocalypse ?


Jurišanje proti ograji na MK strani z grško zastavo v roko, recept za fail:



yestarday refugees thrown molotov cocktails against macedonian police and army
https://twitter.com/LepaDzundeva/status...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

morbo ::

No, bojne poslikave na faci že imajo, manjkajo samo še sulice ter ščiti, in lahko uprizorimo parodijo turških vpadov na Balkan.

Islamski zombiji naskakujejo električno mrežo. Give braaainsss... er, hočem rečt, Gib welfareee...

jype ::

Darkjaar> Zgleda, da bo te dneve določen kolesar zelo zaposlen, z metanjem teh nacistov v fojbe.

Sem že plug montiral.

AC_DC> yestarday refugees thrown molotov cocktails against macedonian police and army

Zdaj, ko so ograje postavljene, je invazija neizbežna. Za škodo ste seveda odgovorni ksenofobi desničarji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

ZaphodBB ::

Zdaj, ko so ograje postavljene, je invazija neizbežna. Za škodo ste seveda odgovorni ksenofobi desničarji.

Še dobro, da imamo tam na drugi strani xenoljubne AntiFaje, ki pomagajo z razelektrenjem situacije.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ZbitaGrinta ::

jype ::

ZaphodBB> Še dobro, da imamo tam na drugi strani xenoljubne AntiFaje, ki pomagajo z razelektrenjem situacije.

Naša naloga je nevtralizirat nacizem. Policisti, ki v teh dneh kršijo človekove pravice, se bodo kmalu zagovarjali pred sodiščem. Kakšna bo tvoja usoda, še ne vem, a sem prepričan, da boš kot kolaborant nacizma po revoluciji precej trpel.

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Naša naloga je nevtralizirat nacizem. Policisti, ki v teh dneh kršijo človekove pravice, se bodo kmalu zagovarjali pred sodiščem. Kakšna bo tvoja usoda, še ne vem, a sem prepričan, da boš kot kolaborant nacizma po revoluciji precej trpel.

Oh seveda, v to ne dvomim. Noben totalitarni režim ne mara kritikov.

Verjetno se lahko nadejam, da bodo trpeli tudi moji otroci in vnuki. Kajneda? To bi bilo čisto po reglcih.

No, veš kaj mi bo v tolažbo? Da boš trpel tudi ti.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ZbitaGrinta ::

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Ja, vem, saj to je v resnici edini razlog, da si nacist - ker lahko samo tako potešiš svoje sadistične fantazije.

Ne bom te jaz obljubim. Tvoji tovariši te bodo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Jarno ::

jype je izjavil:

Policisti, ki v teh dneh kršijo človekove pravice, se bodo kmalu zagovarjali pred sodiščem.

Daj no, bodi mal realista. Policistom so zaukazali varovati mejo oz. pregrado in so izpolnili povelje.
Eno je wishful thinking, drugo pa realnost.
Če bi posplošili tvoje razmišljanje: če na varovani meji ustvariš pogoje za nasilno prečkanje, potem lahko to ustvariš kjerkoli in nobeden te ne sme ustaviti, ker bo končal na sodišču.
Če ne maraš avtoritete to še ne pomeni, da se ji bomo kot družba odrekli.:)

morbo ::

ZaphodBB je izjavil:

Ja, vem, saj to je v resnici edini razlog, da si nacist - ker lahko samo tako potešiš svoje sadistične fantazije.

Ne bom te jaz obljubim. Tvoji tovariši te bodo.

Nailed it! Levičarski radikalci prej ali slej vedno začnejo žreti lastne.

Najprej se postreli tiste ki se ne strinjajo, potem tiste ki se ne strinjajo dovolj, potem tiste ki so bili priča streljanju prejšnjih... itd. Lepote marksizma.

ZbitaGrinta ::

jype je izjavil:



Policisti, ki v teh dneh kršijo človekove pravice, se bodo kmalu zagovarjali pred sodiščem.


policist se bodo res zagovarjali na sodišču ampak ne zaradi bedarij ki jih ti pišeš ampak zaradi ilegalnega prevazanja migrantov čez slovenijo

ZaphodBB ::

Najprej se postreli tiste ki se ne strinjajo, potem tiste ki se ne strinjajo dovolj, potem tiste ki so bili priča streljanju prejšnjih... itd. Lepote marksizma.

Ne - v resnici se najprej postreli tiste, ki so zraven, pa se dvomi vanje oz. predstavljajo tveganje novemu režimu.

Kritiki pridejo kasneje na vrsto, če sploh. Ker kritiki so koristni za funkcijo notranjega sovražnika.

Uporabni idioti so pa vedno prvi pred zidom.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Ne bom te jaz obljubim. Tvoji tovariši te bodo.

Motiš se.

Jarno> Daj no, bodi mal realista. Policistom so zaukazali varovati mejo oz. pregrado in so izpolnili povelje.

Ja, in? Pomagali so kršiti temelje pravne ureditve, pri tem so jih pa snemale kamere. Odgovorni so.

morbo> Nailed it! Levičarski radikalci prej ali slej vedno začnejo žreti lastne.

Ti in tvoji tovariši ste zgolj tako desno, da si domišljate, da smo zagovorniki pravne države in človekovih pravic "levičarski radikalci". Nismo. Vi ste evropski neonacisti.

morbo> Najprej se postreli tiste ki se ne strinjajo, potem tiste ki se ne strinjajo dovolj, potem tiste ki so bili priča streljanju prejšnjih... itd. Lepote marksizma.

Všeč mi je tvoja strahovita neizobraženost.

Zbita-Grinta> policist se bodo res zagovarjali na sodišču ampak ne zaradi bedarij ki jih ti pišeš ampak zaradi ilegalnega prevazanja migrantov čez slovenijo

Ti si pa tudi nepismen.

ZaphodBB> Uporabni idioti so pa vedno prvi pred zidom.

Vsekakor, ampak to se dogaja na vaši strani ideološke meje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: AC_DC ()

morbo ::

jype je izjavil:

Všeč mi je tvoja strahovita neizobraženost.

Hej, še vsakič ste levičarski radikalci izvedli klavnico. Z dobrimi nameni, morda, ampak to je slaba tolažba.

ZbitaGrinta ::

na norveškem je miogrant posilil enega levičerksega aktivsta temu je bilo pa potem žal da so ga deportirali

torej mene zanima

jype če bi tebe eden migrant posilil ali bi bil tudi proti da ga deportirajo ali bi ga celo sprejel v svoj dom ?

Matako ::

Ja saj. Dilema aktivista: ali pustiti, da te migrant posili in sprejeti ga na dom... ali pa ravno obratno? - Da ga najprej sprejmeš na dom in te potem posili.

Ah ti ahmedi, navihani.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ZbitaGrinta ::

no sem pričakoval odgovor od jypeta zdaj se je paustrašil tega resnega uprašanja

Matako ::

Primer te aktivistične dileme v akciji:

http://www.thedailybeast.com/articles/2...

Yay islam!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Matako ::

ZbitaGrinta je izjavil:

no sem pričakoval odgovor od jypeta zdaj se je paustrašil tega resnega uprašanja


Sonce je šlo dol... je moral na večerno molitev. Alallalalal
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Martin Krpan ::

jype je izjavil:

Zbita-Grinta> torej če še niste kaj še čakate?????

Nimam svojega stanovanja v Sloveniji. Če bi ga mel, bi ga pa šenkal najbližjemu brezdomcu, ne glede na poreklo.


Jim stanovanja lahko najameš/kupiš in to desetine in stotine !
Saj si se nekaj hvalil , da imeš miljone in da ti sploh ni potrebno več delati !
Samo krščajnarski šupki ste isti kot vaša RKC "Poslušaj kaj govorim in ne glej kaj delam" !;(
Ti bi bil dober far ko samo gobec zapreš pa imaš "cajg" pospravljen !>:D

Martin Krpan ::

Matako je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Uapm da jih dobijo in zaprejo za par let zaradi spodbujanja nasilja na meji:
Grška policija je medtem sprožila iskalno akcijo za tujimi aktivisti, ki naj bi spodbudili migrante k današnjemu pohodu na mejo. Po poročanju nemške tiskovne agencije dpa so jim namreč razdelili letake z vabilom "na pohod proti Makedoniji, v nedeljo ob 9. uri zjutraj".



Poleg tega so jih nategnili s famoznim anti-fa receptom proti solzilcu: zobno pasto. Sicer je prišlo očitno do nesporazuma in so si jo namazali po celi faci čeprav recept veli samo pod očmi in nosom. Stvar je Mythbusters material: fluor v pasti naj bi "nevtraliziral kemikalije v solzilcu (katere?)". Right. Tudi če pozabimo količine ni jasno kako za vraga bi se plin mešal s premazom na faci v nek učinkovit katalizacijski efekt. Precej več bi naredili, če bi podarjeno pasto prihranili za umivanje čekanov. Bleščeč nasmeh namreč odpre marsikatera vrata.. pa tudi zadah na taharušah bi bil prijetnejši. . :))

http://images.24ur.com/media/images/600...

Včasih se mi zdi, da aktivisti v resnici igrajo dvojno igro in prav grdo zlorabljajo ahmede kot nekakšne norčke. :))


Kaj misliš , je jurček dvojni al je trojni ?
Ker kolikor škode je on naredil tem "beguncem" ... je niso niti največji "nacisti":D

Martin Krpan ::

morbo je izjavil:

_dice7 je izjavil:

...furryphobic...

Woman says she is a cat trapped in the wrong body ??

V katero smer levica pelje družbo, s tem toleriranjem zablod in umskih bolezni.

_dice7 je izjavil:

Black History Professor Imagines A World Without Whiteness

Saj si ni potrebno predstavljat. Le pogledaš uspeh črncev v Afriki, ki so cvetoče države pod belim managmentom uspeli spremeniti v propadle luknje, kjer je vsak državljan deležen izobilja kolere in ničel na denarju.


Zopet zavistna nacistična propaganda !
Toliko miljarderjev kot jih je v Afriki jih ni niti v USA.

http://www.newsweek.rs/biznis/51093-rek...

mzakelj ::

No jajpić a si že najdu vazelin da boš sprejel kakega afganistanca ? Pa kozje kože ne pozab oblečt :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

Martin Krpan ::

morbo je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Ja, vem, saj to je v resnici edini razlog, da si nacist - ker lahko samo tako potešiš svoje sadistične fantazije.

Ne bom te jaz obljubim. Tvoji tovariši te bodo.

Nailed it! Levičarski radikalci prej ali slej vedno začnejo žreti lastne.

Najprej se postreli tiste ki se ne strinjajo, potem tiste ki se ne strinjajo dovolj, potem tiste ki so bili priča streljanju prejšnjih... itd. Lepote marksizma.


Jup , jurček mi bo šel zelo v slast. Z Chiantijem !

ZaphodBB ::


Kaj misliš , je jurček dvojni al je trojni ?
Ker kolikor škode je on naredil tem "beguncem" ... je niso niti največji "nacisti":D

Neverjetno ne? No sej blond je, plave oči ima. Zabit tudi ni toliko kot se dela...

Preganja izključno svobodomiselne. I think you are on to something.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

AC_DC ::

Bolgari znajo z Ahmedi, no pasaran:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/naor...
Komentar zna koga zaboleti :)):
pametniji su ti bugarski seljaci nego većina EU birokrata a o pederoliberalima da i ne govorim



http://www.bbc.com/news/world-europe-36...
Last week Bulgaria's border police gave an award to a volunteer "border patrol" which detained 23 refugees near the Turkish border, the Balkan Insight news website reported.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

morbo ::

AC_DC je izjavil:

Bolgari znajo z Ahmedi, no pasaran:

Bulgarian civilian patrol catch illegal immigrants/rapefugees.

Turki, obratno! :P

Cervantes ::

Kaj tle eni zabavate Jurčka.
Ki ma pa očitno preveč cajta.
In to lahko traja, dokler se Jurčku zljubi.
Do penzije. Takrat cajta zmanjka.

Cervantes ::

BTW,zanimivo.
Turki so tudi muslimanijaki, pa v Nemciji niso nikoli zganjali nobenih taharuš.
Ko sem leta nazaj hodil po tistih krajih in sem prišel iz Turčije v Sirijo, sem imel obcutek, no, kot da sem prišel nazaj v Evropo.
Damask je bil takrat, no, skoraj kot Pariz.
Če odštejem mesno tržnico. Toliko muh na kupu nisem videl na prej, ne kasneje, nikoli.
Predvsem je bil pa red. Assad starejši.
Kar sem imel priložnost spoznati Sircev, so bili kar OK.
««
41 / 103
»»