» »

Izkušnje z vidaXL spletno trgovino

Izkušnje z vidaXL spletno trgovino

Iskraman ::

Ima kdo izkušnje s trgovino vidaXL (vidaxl.si)? Vidim da so prisotni v več državah, moti me malo, ker je celotna slovenska verzija strani zelo slabo prevedena.

Hvala

Iskraman ::

Noben? Očitno bom preskočil =)

destroyer2k ::

Jaz sem imel z njimi dobre izkušnje, od tega je pa kakšno leto nazaj ko sem naročil pri njih.

...:TOMI:... ::

Jaz sem tudi imel dobre izkusnje, vendar z nemsko vezijo. Dostava v Nemcijo.
Tomi

jannbalazic ::

jaz sem ze narocil pri njih, ampak iz originalne trgovine z dostavo v avstrijo. Najbolj zanimivo je, da trgovina posilja v vec drzav, le v slovenijo ne. sem poslal mail, pa sem dobil odgovor, da dostava v slo ni mogoča....
tudi v slovenski spletni trgovini imajo navedeno oziroma kopirano od originalnega podjetja: "VidaXL trenutno ponuja cenovno nakupovalne izkušnje potrošnikov v Avstraliji, Avstriji, Belgiji, Franciji, Nemčiji, Italiji, na Poljskem, v Španiji, na Švedskem, v Švici, Veliki Britaniji in na Nizozemskom"
lol, slovenije ni vmes :))) sem jim pisal mail in komaj po 3 mailih dobil odgovor, da baje artikli v slo pridejo direktno od glavnega podjetja.
hehehe, glavno podjetje pa pravi da v slo ne posiljajo... me zanima od kod sploh pridejo izdelki (ce seveda sploh pridejo...)
artikli so pa taki kot jih za tak denar lahko pricakujes.

TomaĹž0 ::

Moje ime je Tomaž pongrac in imam zelo slabe izkusnje z spletno trgovino Vidaxl. Prosil bi vse naj ne kupujejo pri njih ker je to škart roba toraj kitajska vredna vsaj deset krat majn kot je njena cena... prosim ne kupujte sem globoko razocaran nad foteljami ki sem jih kupil...

koyotee ::

TomaĹž0 je izjavil:

Moje ime je Tomaž pongrac in imam zelo slabe izkusnje z spletno trgovino Vidaxl. Prosil bi vse naj ne kupujejo pri njih ker je to škart roba toraj kitajska vredna vsaj deset krat majn kot je njena cena... prosim ne kupujte sem globoko razocaran nad foteljami ki sem jih kupil...


Pozabu si povedat, da si spletni troll :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Vzdevek ::

Sem kupil nekaj stvari za fotografijo. Vzel sem tiste "cheap" softboxe... stvar je res na meji uporabnega, sploh stojala in kovina. Sicer pa kaj bi kdo pričakoval za tako malo. Stvar sicer služi svojemu namenu. Paket je prišel hitro, slišal sem, da imajo eni dosti za povedat glede vračil. Na srečo je pri meni vse prišlo celo, pa je bilo cca. 5 žarnic.
Je pa dosti odvisno od dostavne službe, ker šparajo na packing materialu ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vzdevek ()

Fikus12 ::

Moje izkušnje z VidaXL so zelo slabe. Obveščam vse potencialne in bodoče kupce, da se tej spletni trgovini izognejo na daleč, ker prodajajo samo škart robo.
Moj primer je z nabavo vrtnega rastlinjaka. Na začetku, ko je bil postavljen, je že prvi veter iz ležišč pometal skoraj vse polikarbonatne plošče. Po prvi reklamaciji, pritožbi nad kvaliteto rastlinjalka, so mi ponudili 20€ mizerne odškodnine, ki pri investiciji rastlinjaka ne pomeni nič. Moral sem poklicati strokovnjaka, da je dodatno ojačal strukturo (dodatni strošek).
Po dveh letih uporabe je popolnoma razpadla še streha rastlinjaka (polikarbonatne plošče). Po ponovni reklamaciji, ki sem jo opremil s slikami, sem dobil sporočilo, da nisem upravičen do povrnitev stroškov. Po pičlih dveh letih sem moral rastlinjak porušiti zaradi nekvalitete.
Še enkrat opozarjam vse potencialne kupce, bolje da denar vržete stran, kot pa kupite pri VidaXL.

feryz ::

A si se tudi ti nategnil? Pri meni že drugi stoji. Vida govno je zdržalo, po vsakokratnem pobiranju plošč ob rahlem vetriču, nazadnje sem jih pritrdil s kakimi 100 vijaki, do zime.
Potem je zapadlo nanj kakih 10 cm snega in ga dokončno demoliralo.

Zdaj imam poljaka, lahko skačeš po njem. In za tretjino manj denarja.

Ampak če oba skupaj seštejem, bi lahko lušt žrl še 10 let po moji smrti. Ni pa tistega filinga kot trgati svoj paradajz.

PacificBlue ::

Poznam eno familijo, ki je tudi kupila ta rastlinjak. Problem je bil tudi, ker živijo na odprtem sredi doline in zelo rado piha. So prvič iskali pa pobirali tiste plošče več kot 50 m vstran od hiše.
So se tudi odločili, da letos postavijo bolj kvalitetnega. Domači paradajz je pa le.

Horas ::

jaz sem decembra nabavil neelektrično tekalno stezo, plačal s qr kodo ki sem jo dobil po mejlu, izdelek dobil v3 dneh iz poljske.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

njyngs ::

In potem? Še stoji v škatli al si jo že uporabil in se je uničila? Fantje delijo izkušnje s kvaliteto artiklov, ti pa si podal izkušnje z dostavn službo :)

wcpapir ::

Fikus12 je izjavil:

Moje izkušnje z VidaXL so zelo slabe. Obveščam vse potencialne in bodoče kupce, da se tej spletni trgovini izognejo na daleč, ker prodajajo samo škart robo.
Moj primer je z nabavo vrtnega rastlinjaka. Na začetku, ko je bil postavljen, je že prvi veter iz ležišč pometal skoraj vse polikarbonatne plošče. Po prvi reklamaciji, pritožbi nad kvaliteto rastlinjalka, so mi ponudili 20€ mizerne odškodnine, ki pri investiciji rastlinjaka ne pomeni nič. Moral sem poklicati strokovnjaka, da je dodatno ojačal strukturo (dodatni strošek).
Po dveh letih uporabe je popolnoma razpadla še streha rastlinjaka (polikarbonatne plošče). Po ponovni reklamaciji, ki sem jo opremil s slikami, sem dobil sporočilo, da nisem upravičen do povrnitev stroškov. Po pičlih dveh letih sem moral rastlinjak porušiti zaradi nekvalitete.
Še enkrat opozarjam vse potencialne kupce, bolje da denar vržete stran, kot pa kupite pri VidaXL.


Pri VidaXL si moraš vse kar vidiš na spletni strani in na slikah, predstavljati v najbolj "cheap" luči, kar bi lahko prišlo potem domov...tako neboš nikoli razočaran.

mertseger ::

Vedno dobil kar sem naročil, je pa enkrat malo trajalo.

Likalnik ::

tudi sam sem naročil pri njih sef za ključe....eno leto je že zunaj montiran na steno in zadeva deluje tako kot prvi dan....zaenkrat ni pripomb.

verjamem pa, da je odvisno od vsakega izdelka posebej...tisti vaš rastlinjak je bil očitno ena škart roba, tudi če bi šel v Dipo ali kaj podobnega po rastlinjak se zna zgoditi, da bi ga ob prvem vetru pobiral po celi ulici....ni nujno, da je vse kar prodajajo na VidaXL drek.

je pa ta smola, da je to spletni nakup in ne vidiš izdelka v živo...če bi videl, ta rastlinjak postavljen v kakšnem salonu....ga najverjetneje ne bi kupil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

PromeuZ ::

Odsvetujem. Pri naročanju kopalniške omare na Mimovrste sem spregledal, da jih pošilja zunanji partner (Shumee). Zadeva je prišla direktno od VidaXL še v njihovi original embalaži - kvaliteta izdelave je porazna (precej površinskih poškodb), manjkajoči deli...
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

kriptobog ::

Vzel tam jedilno mizo, ker mi je bilo vsec podnozje. Podnozje je kul, ker je jekleno, kot je bilo opisano na strani, zgornja plosca je pa za v kanto. Je lepo mizar naredil novo in se cudil, kako sem lahko kupil jekleno podnozje s kovinsko konstrukcijo za take male pare :))

Tidule ::

ja, pač cheap roba. Nabavil pri njih leseno vrtno mizo. In po kar nekay DIY popravkih sedaj služi svojem namenu. Je bila pa z razlogom daleč najcenejša. Drug primer (kupljeno skupaj) pa je bila zakonska postelja, ki sta jo otroka 4 in 2 leti zlomila v prvi noči. Si nočem niti predstavljat, kaj bi bilo če bi jo z ženo uporabila :) Aluminijast okvir na katerem stoji jogi je bil tako slab, da preproto ni zdržal 30 kg obremenitve. Zadevo je bilo enostavno popravit in price performance na koncu ni slab, ampak izdelki so pač crap.

Masayoshi ::

Da sploh ne govorimo o tem, da izdelka če ti ni všeč (znajo zelo lepo fotkat, da misliš da je zadeva na nivoju, pa niti približno ni), nikakor ne moreš vrniti v "zagarantiranih" 14 dni. Najprej ne odgovarjajo, pol nekaj napol odgovorijo, ti dajo napačen kontakt, nato ti dajo podatke, da bo nekdo prevzel , nato pa sploh ne odgovarjajo več. Če bi bilo za več denarja bi jih prijavil, tako pa se mi res ne da. Samo v opozorilo.

Scorpy84 ::

Kupil pri njih mover za kamp prikolo. Po fb kamp strokovnjakih, da to ne bo slo nikamor, je za ta denar, preseglo vsa pricakovanja in me ni pustilo na cedilu, ne glede na teren.

Horas ::

njyngs je izjavil:

In potem? Še stoji v škatli al si jo že uporabil in se je uničila? Fantje delijo izkušnje s kvaliteto artiklov, ti pa si podal izkušnje z dostavn službo :)


uporbljam, tu sem vedel da je bolj za hojo ne tek, tako da se ne pritožujem. jaz sem prej naredil nslogo in poguglal o izdelku in izvedel marsikaj. tako, pa vi kar na uč kupite.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje na spletu kupiti pohištvo?

Oddelek: Loža
156994 (3080) c3p0
»

Pleksi steklo ali lexan

Oddelek: Loža
91377 (1097) IL_DIAVOLO
»

Katero sobno kolo

Oddelek: Šport
225996 (5345) Bye
»

rastlinjak - kaj in kje kupit?

Oddelek: Loža
1513606 (12934) kumer
»

Izdelava rastlinjaka

Oddelek: Loža
2116387 (15454) Doman

Več podobnih tem