» »

Potrebujem novo grafično

Potrebujem novo grafično

HyperGL ::

Zadnje čase sem spet padel v eno igro (World of tanks) ampak na žalost moj računalnik ne zmore glih tekočega izrisovanja niti pri nižjih resolucijah (cilj bi bil fullHD zaradi monitorja). Kot sem malo spremljal dogajanje, procesor šiba pri okoli 75% obremenjenosti, torej je problem grafika.

Sistem je tak: AMD FUSION E350 pure white (Sapphire), torej 1.6GHz procesor, 4gb rama, 128GB SSD, Radeon HD6310 (APU).

Možnost imam dodati grafično kartico, saj je pciex vodilo prazno, kaj bi mi vi svetovali? Gledal sem Geforce GTS 450, bi bila ok? Kakšna bolj primerna rešitev za tak sistemček?

Naj pojasnim, da ne želim imeti vse na high, dovolj bi mi bilo na low, važno da slika dela tekoče, po možnosti na fullHD. O prodaji zadeve ne razmišljam, o nabavi novega tudi ne, iščem rabljeno grafično kartico, najraje low profile varijanto.

TNX

M

Riff ::

ja za tale špil bi bla kakšna rablena gts450 dovolj rezen če ni tukaj problem še tvoj procesor nima nevem kako hude frekvence 2x1,6Ghz , lahko pa tud kakšn geforce 8800gt, 9800gt ali kakšen radeon HD 4870/90 ali geforce gts 250, če gledamo priporočene sistemske zahteve:

https://www.google.si/search?q=World+of...

particle ::

Probi dobit kakšno rabljeno gtx750. Če jo dobiš za okoli 80€ je boljši nakup kot pa če daš 40-50€ za 5 let stare zadeve.

kitl76 ::

Jaz sem novo GTX 750 2 GB prodal za 50 EUR :(

HyperGL ::

Še eno vprašanje se je pojavilo... Kakšne so kaj zahteve po napajanju pri teh dveh? GTS450 in GTX750? Slednja je kar enkrat hitrejša v povprečju od GTS450, je tudi poraba višja?

Namreč potihem upam, da ne bo potrebno še ohišja/napajanja menjat.

hojnikb ::

zamenji sistem, na tole je bv karkoli devat...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: HyperGL ()

hojnikb ::

samo za obcutek, procesor je nekje na 1/3 zmogljivosti 8 let starega core2duo.


resno, ne zapravljaj dnarja samo za grafiko, ker bos razocaran. karkoli mocnejsega das zdaj gor, bo proc svical na 100%, grafika bo spala, gameplay pa nebo smooth.

kr poglej si benche, spil se na dost bolsem hardwareu dela slabo
#brezpodpisa

Napajalc ::

Že c2d kar konkretno odvzema FPS napram i3 3 genracija.
011011100111010101100010

BorutK-73 ::

WoT ima tudi problem ker uporablja samo eno jedro v processorju. Tudi če menjaš grafično, ne bo veliko bolje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boljša grafična kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
211871 (1544) D3m
»

Grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
15772 (571) Excalibrus
»

Katero grafično kartico kupiti??

Oddelek: Strojna oprema
4310705 (10259) klemen91
»

Grafa nakup"

Oddelek: Kaj kupiti
251048 (790) Aleš pt

Več podobnih tem