» »

Hlajenje herculesovega radeona 9500 pro

Hlajenje herculesovega radeona 9500 pro

urosh ::

Ker je original hlajenje za te vroče poletne dni preslabo, si nameravam izboljšati hlajenje grafične. Original že ima hlajene rame in vse ostalo, vendar nisem zadovoljem z hlajenjem procesorja. Zato bi prosil za nasvet, kaj dati gor? Voda odpade. Kateri od (recimo ena možnost) Thermaltakovih Orbov (Chrystal, Blue, Orange) je najboljši in (po možnosti) bakren, ker sem jih gledal na njihovi strani, pa nikjer ne piše material iz česa so. Če mi lahko toraj pri tem pomagate oz. če imate kake boljše ideje za to, bi prosil za njih.

Lp
  • premaknil: Predator ()

msmiha ::

Najboljši od teh hladilnikov je Chrystal ORB, ki se mi zdi da je sestavljen iz neke zlitine bakra + ne vem česa... Jaz bi pa na tvojem mestu samo malo pobrusil originalni hladilnik da bi bil raven in bi po mojem boljše hladil. Bomo vidli kaj bojo rekli drugi;)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

kihc ::

Pozdravljen,
Jaz imam Crystal Orba in sicer na gf4 mx440:'(, kot hladilnik se mi zdi zelo uredu, vendar ne vem kakšne zahteve imaš glede glasnosti. Sam sem ga na začetku malo postrani gledal, vendar sem se sedaj navadil. Zate sicer navem (če ga imaš v sobi in ponoči rač. prižgan, boš skoraj verjetno potreboval kakšen regulator).
Kot hladilnik se mi zdi zelo dober, narejen pa je iz zlitine niklja in še nekaj (msmiha pravi baker - najboljverjetno).

c3R4R ::

Kot hladilnik se mi zdi zelo dober, narejen pa je iz zlitine niklja in še nekaj (msmiha pravi baker - najboljverjetno).
Bakra v crystal orb pomoje ni niti sledu... Crystal orb je prelahek, da bi bil vsaj delno narejen iz bakra;(, žal..
Kar se tiče glasnosti je kar glasen, ker obratuje pr 6200 RPM, sam jst mam zravn en FAN MATE1, da ga mal bremzam:D... Pr 4000 RPM je še vedno učinkovit hladilnik poleg tega pa še tih..
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

sharp ::

Bakra v crystal orb pomoje ni niti sledu... Crystal orb je prelahek, da bi bil vsaj delno narejen iz bakra, žal..


Dej nehi s takim bedarijam,crystal orb je kr lepo narejen iz bakra in ne vem kaj si mel takrat v rokah,da blebetaš da je prelahek za baker.

kihc ::

Sem pogladal na škatlico - nič ne piše, se pa strinjam da je kar težak, vendar ne upam 100% zagotoviti da je baker.
Čisto možno da to težo doda nikelj.

boštjan ::

podobna tema je že tukaj;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako hladiti R9700

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231310 (1095) MrX
»

Retail rešitev za hlajenje NB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251470 (1101) c3R4R
»

Tt Gf4 highest performance cooler???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141203 (1056) frenk
»

Kyro2 in CrystalOrb?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71056 (940) msmiha
»

Test : TT Dragon ORB 3

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
51659 (1659) Mitja 34

Več podobnih tem