» »

Nujno (v roku treh dni) potrebujem potrdilo psihiatra, kje ga dobiti?

Nujno (v roku treh dni) potrebujem potrdilo psihiatra, kje ga dobiti?

Bernardo ::

Lep pozdrav vsem.

Nujno potrebujem potrdilo psihiatra, da imam OCD (obsesivno-kompulzivno motnjo) in da je ta kriva za določen dogodek, s katerim sem si nepopisno zakompliciral življenje. Potrdilo moram priložiti dokumentaciji, ki jo bo obravnavala komisija. Ta zaseda v ponedeljek, kar pomeni, da potrdilo potrebujem do petka, na voljo imam torej tri dni.

Mi lahko prosim priporočite psihiatra, ki ponavadi brez težav napiše takšna potrdila? Sicer sem nujen primer, lahko pa tudi samoplačniško, po možnosti okolica Lj.

Lepo prosim za pomoč.
  • odklenil: Primoz ()

Aston_11 ::

Bernardo je izjavil:

Lep pozdrav vsem.

Nujno potrebujem potrdilo psihiatra, da imam OCD (obsesivno-kompulzivno motnjo) in da je ta kriva za določen dogodek, s katerim sem si nepopisno zakompliciral življenje. Potrdilo moram priložiti dokumentaciji, ki jo bo obravnavala komisija. Ta zaseda v ponedeljek, kar pomeni, da potrdilo potrebujem do petka, na voljo imam torej tri dni.

Mi lahko prosim priporočite psihiatra, ki ponavadi brez težav napiše takšna potrdila? Sicer sem nujen primer, lahko pa tudi samoplačniško, po možnosti okolica Lj.

Lepo prosim za pomoč.

Brez težav ti napiše, če jo res imaš, torej po ustreznem pregledu. V Lj. imaš npr. na Viču, Mestni log, napsroti študentskih domov, pokliči in se zmeni.

Bernardo ::

Za pregled sem že naročen pri psihiatrinji (ki je sicer prepričana, da ga imam), a datum je določen prepozno, potrdilo moram pridobiti ta teden. Potrebujem torej nekoga, ki bo ali pregled lahko opravil takoj ali pa napisal potrdilo brez pregleda.

jype ::

Greš na urgentno psihiatrično pomoč na Polikliniko, ki dela vsak dan in si takoj na vrsti. Pri vhodu je napisano, kje točno se nahaja.

Bernardo ::

Hvala, ampak bolj kot to, da sem takoj na vrsti, je pomembno to, da zagotovo dobim potrdilo. Morda kak privatnik? Razen, če ga na urgentni tudi dobiš brez težav?

mailer ::

Napiš kaj si naredu, da bomo vedl kašn maček je v žaklju... >:D
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Roadkill ::

Neko konkretno psihološko motnjo je zaznati že iz tvojih postov, tako da zagotovo dobiš kako diagnozo.
Ü

Bernardo ::

mailer je izjavil:

Napiš kaj si naredu, da bomo vedl kašn maček je v žaklju... >:D


Uničil sem si življenje in prihodnost, kako konkretno, pa javno raje ne bi. :(

medus ::

pejt samoplačniškoo pa boš takoj na vrsti

MoRp ::

offt: Torej pobeg v samostan ni uspel? Sedaj pa potrebuješ potrdilo, da lahko greš opravljati izpit, ki si ga padel že 7x?

ont: KARKOLI se je že zgodilo, ni uničilo tvojega življenja! Verjamem pa, da ga je zapeljalo na pot katere nisi pričakoval oz se je nadejal. Samo brez panike in trezno razmisliti kako naprej. V bodoče pa - Žanjemo kar sejemo in Life is like a box of chocolate you never know what you gonna get.

PS: Če si kdaj bil pri psihiatrih veš, da ne gre iz danes na jutri. Pri samoplačniških je zadeva še bolj zapletena - pred prvim obiskom moraš napisati življenjepis, odgovoriti na nekaj 10 vprašanj..., vse to poslati v ordinacijo in ko zadevo pregledajo in si ustvarijo neko osnovno sliko, začneš ena na ena. Pa ne pozabi na denarnico - 75€/uro za kvalitetnega psihiatra v Lj.

facepalm ::

ce si ze narocen pri "svojem" psihiatru, bi ga lahko poklical in prosil ce te sprejme ta teden (mu obrazlozis situacijo, kakor si nam). po potrebi, mu namigni, da bi prisel tudi predplacnisko.

po mojem, je to najhitrejsa opcija do potrdila.

Pithlit ::

Nobena komisija se ne sestane tolk hitro. Še posebej ne brez da bi te obvestili v doglednem času. Kaj si do zdaj delal? Tiščal glavo v pesek?
Life is as complicated as we make it...

noraguta ::

Ne nucaš potrdila sam psihiatra. Lajf se bo pa zrihtu. Najpreh se dejmo umirit pa ne mislt , da je ena blodnja jeba za vse življenje. Ampak za svoja dejanja si pa vseeno odgovoren.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Matev ::

ti samo reci: "da si danes malo čudna" pa ti bodo verjeli
nič bati

St235 ::

Boljše vprašanje, ki se mi tukaj pojavlja je; Posledicam katerega tragičnega dogodka (ki ti uniči celo življenje) se izogneš s tem, da imaš obsesivno-kompulzivno motnjo?

Ni ravno, da bi se lahko na podlagi tega zgovarjal na neprištevnost.

Bre sudija, pa morao sam da ga nabijem na nož 53 puta. Svi su imali crvenu košulju, a on, majke mi, bijelu.

MIHAc27 ::

Jaz sem tudi mnenja, da če ni noben umrl ni konec sveta. Če je nastala neka večja škoda... hja bo treba oddelat škodo, če se pač da.
Če se pa ne da... baje je Tajska lepa v tem času :D

MoRp ::

Bernardo je izjavil:

Lep pozdrav vsem.

Nujno potrebujem potrdilo psihiatra, da imam OCD (obsesivno-kompulzivno motnjo) in da je ta kriva za določen dogodek, s katerim sem si nepopisno zakompliciral življenje. Potrdilo moram priložiti dokumentaciji, ki jo bo obravnavala komisija. Ta zaseda v ponedeljek, kar pomeni, da potrdilo potrebujem do petka, na voljo imam torej tri dni.

Mi lahko prosim priporočite psihiatra, ki ponavadi brez težav napiše takšna potrdila? Sicer sem nujen primer, lahko pa tudi samoplačniško, po možnosti okolica Lj.

Lepo prosim za pomoč.


Poba kaj se dogaja s tabo? Si rešil zadevo?

Šimpanz ::

Ne more odgovoriti, ker na zaprtem oddelku ne pustijo dostopa do interneta.?

Matev ::

še šimpanz lahko. a da pa v bolnici ne bi mogel?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

4 ure na bolniški, 4 ure dela, določila?

Oddelek: Loža
4615006 (13198) val46
»

Zdravstvena kartoteka

Oddelek: Loža
418165 (7141) St235
»

Ali se mi meša? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9514690 (11339) RejZoR
»

Izogibanje vojaškemu roku z opravljanjem pripravništva ???

Oddelek: Loža
371768 (1056) Leo

Več podobnih tem