» »

Kdaj ADSL pri ostalih ISP-jih, poleg telekome?

Kdaj ADSL pri ostalih ISP-jih, poleg telekome?

lukaf101 ::

Kdo kaj ve o tem?

Dax ::

Glede na trenutno politiko telekoma je stanje tako:

Ko bo 90% potencialnih uporabnikov ADSL-ja že zvezanih na SiOL, ga bodo najbrž ponudili drugim, češ, ne nas obtoževat monopolizma.

PaJo ::

Ni res, namrec ostali ponudniki se cakjo na ponudbo telkoma in sicer mora ta priti do 1.4, se pravi se samo 14 dni bo treba potrpet, ker namrec vem da so ze nekateri drugi ponudniki pripravljeni na trzenje:D razen siola seveda:D

Aja zagotovo pa bo kmalu tudi nekaksen flatrate, ampak bo verjetno omejen ali z prenosom ali z casom(recimo 60 ur na mesec), saj stvari se namrec ze testirajo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Dalmatinc ::

a sm vedu; a sm vedu

Dalmatinc ::

heh
>:D

Tr0n ::

PaJo, kje si slisal to za mini flatrate?

Dalmatinc ::

NA SiOL-u
>:D

edmund ::

Ja no - 60 ur na ADSL? Malo več je kot sedaj - samo itaq sux - prej ko bo to v naši vasi (čeprav je COOL vas! ;) bom jaz mel že preko telefona (UMTS) ceneje net 8-O

Ja ne se smejat - ADSL nebo prej kot dve leti, pol pa bo na UMTS že ceneje ;)
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

PaJo ::

Ne za flat sem slisal od AMIS-a, namrec vso stvar ze testirajo:D in se mnogo drugih stvari, kater pac se ne zelijo izdati;(

edmund:kar se tice 60 ur na ADSL-u ne drzi, tistih 60 ur je bilop misleno za flatrate preko dialupa, se pravi placas fiksno cifro in mas do 60 ur for free, kar je pa vec pa placas pac impulze polek, se mi kar posteno zdi:D
ADSL pa bo enkrat ko bo, sicer pa itak prej ko v letu dni izven mest itak ni za pricakovat, pac hepani nasi Telkomovci;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Dalmatinc ::

pk pajo>:D

Uporabnik ::

telekom sploh ni ISP. |O

Jeronimo ::

ADSL se bo verjetno splaćal nabavit sele čez kakšno leto ali dve. Ko bodo stvari stabilne in tudi kaksen ponudnik več, ki bo znižal cene tej storitvi.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Dalmatinc ::

Tvoja modra misel je bull shit, zakaj; ker raje začnem plačevati za NET 8k kot pa zaj 15.

tko da grrrr>:D

luni ::

Jeronimo kaj mislis s tem "ko bodo stvarli stabilne"?

Glede cen pa: mogoce se bo res kdaj pocenilo, toda za tiste, ki smo na netu po 150-200 ur mesecno, se ADSL splaca ze zdaj. Vrzes 11k na mesec, lahko si gor nonstop, pa se hudi link mas. Nimas kaj cakat eno leto...
Artificial Intelligentia

Jeronimo ::

Ja, vi ki ste veliko gor, se vam bo verjetno bolj splačalo kot dial-up.
Jaz sem doma na netu mogoče 20 ur na mesec in ne več.
Glede stabilnosti pa menim, da bo prihajalo do raznih "posodobitev" sistema, kar bo botrovalo občasnim izpadom ali zmanjšanjem hitrosti prenosa.:\
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volja do Volje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
182413 (2413) CaqKa
»

SiOL ADSL test (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
548082 (6406) DC-
»

ADSL? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
816545 (4938) wind
»

Koliko ur mesečno surfate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
604573 (3996) Janus
»

ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
462482 (1825) Tr0n

Več podobnih tem