» »

Električen Skiro

Električen Skiro

urostech ::

Pozdravljeni!

Želim si električen skiro. Starše sem že uspešno prepričal, zdaj pa že zbiram denar za nakup! Nisem se še odločil, ali bom kupil novega ali rabljenega. Za stvar sem pripravljen dat max. 250e! Zanima me če kdo pozna kakšen nov primer za to ceno, dovolj močen in, da ima sedež! Vesel bi bil tudi če se najde nekdo, ki prodaja rabljenega!

Hvala za nasvete,

Uroš

stjan ::

Koliko si težak, kako velik?

Nečaku sem nekaj let nazaj kupil motorni skiro, ko je imel 40 kg ga je še vlekel v manjši breg, potem pa več ne, in sedaj leži v garaži.

Da ne boš razočaran pred nakupom zadevo preveri.
Preden kupiš ga preskusi, pelji se v breg, da vidiš če vleče, itd.
Pri rabljenem preverite če so akumulatorji še ok, itd.

lp

sandmat ::

urostech je izjavil:

Pozdravljeni!

Želim si električen skiro. Starše sem že uspešno prepričal, zdaj pa že zbiram denar za nakup! Nisem se še odločil, ali bom kupil novega ali rabljenega. Za stvar sem pripravljen dat max. 250e! Zanima me če kdo pozna kakšen nov primer za to ceno, dovolj močen in, da ima sedež! Vesel bi bil tudi če se najde nekdo, ki prodaja rabljenega!

Hvala za nasvete,

Uroš


kupi rabljenega Forza 36V (600 ali 800W varianta - imam oba, pa je 600 malo boljša za vozit ker je pri tako majhni gumah 35km/h preveč) za 100€ na bolhi brez svinčenih baterij in investiraj v LiFe 10Ah paket (cca 250€).

urostech ::

Hojla!
Malo sem se pogledal, pa se mi zdijo FORCA modeli malo predragi, rabljene pa ne najdem!Prosim ce mi posljes link! Zelo mi je pa usec tudi tale na linku, nevem pa ce je 800w dovolj, da bi me pognal nekjde do 30-35 km/h. Imam pa 50kg.

Link: http://www.motostar.si/component/spider...

sandmat ::

tole je forca (isti kitajski thing). Z 800W in nafilanimi gumami + LiFe baterijami greš komot 35kmh z mojimi 90 kg :)

koyotee ::

Zakaj pa ne raje li-po baterije?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

urostech ::

Torej nabavim to stvar na linku in glede na to, da jih imam le 50kg, bo slo nekje do 40km/h... To je super! Samo te baterije, ki jih dobim v kompletu nevem kako so dobre. Sicer ne mislim it s tem okoli sveta bi bil pa zadovoljen ce zdrzijo kakih 10km? Hvala!

sandmat ::

koyotee je izjavil:

Zakaj pa ne raje li-po baterije?

tudi, te sem imel prej :) po 5 letih še delujejo

krneki0001 ::

Jaz ti prodam električni skiro za 20 evrov. Nima akumulatorjev, imaš pa motor, kable in ostalo periferijo gor. In ima sedež.

sandmat ::

Daš kakšno sliko gor?

krneki0001 ::

Popoldne, ko bom šel v garažo nekaj iskat, bom še to poslikal in ti jih prilepim.

urostech ::

Kako mocen pa je? Ce ima vsaj 800w motor kupim! Koliko pa stanejo akumulatorji?

stjan ::

Koliko si sploh star?

Mogoče bi bil kak APN 6 bolj zanimiv?
ali pa avtomatik, je močnejši in se lahko dlje pelješ z njim.

krneki0001 ::

urostech, Mislim da je motor 24V in 350W samo.

urostech ::

"nebivedu", 350w je malce premalo.. Prosim te, da usaj posljes kasno sliko, ce se neda sem pa na moj mail (urko.jovanovic@gmail.com).

"stjan" imam 13 let torej tomosa APN-a lahko furam, ce ma blokado na 25 km/h, sepravi prepocasi+ nemislim porablat za bencin!

Vseeno hvala za predlog!

krneki0001 ::

Bom poslikal, samo da dobim malo časa. Sem "varuška".

urostech ::

Lahko že danes?

urostech ::

krneki0001 je izjavil:

Popoldne, ko bom šel v garažo nekaj iskat, bom še to poslikal in ti jih prilepim.

Cim prej prosim!

krneki0001 ::

Pozabil. sorry, preveč dela.

urostech ::

Ze cel teden raziskujem o tem... Sem pa prebral velikooo tudi o mopedih. Najbolj me zanima Piaggio ciao.. Prednost mopeda pred tem skirijem je to da ima večje gume(ga lahko furam po makadamu, skiro se fila 6 ur, moped pa samo natankam in picim.. Imam izpit in to tko da mi ne s tem tezit.. Hvala za nasvete!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824785 (4614) sds
»

Kaj namesto kolesa

Oddelek: Na cesti
262866 (1985) Tr0n
»

Električni skuter

Oddelek: Na cesti
2721884 (11860) titles
»

Iščem kul skiro

Oddelek: Loža
4113217 (5311) boogie_xlr

Več podobnih tem