» »

Subnetting - pomoč

Subnetting - pomoč

He-Man ::

Pozdravljeni,

že kar nekaj tutorialov na temo subnettinga sem pogledal a imam še vedno občasne probleme pri reševanju problemov na tej strani: http://www.subnettingquestions.com/

Ve kdo za kakšno res dobro in "počasno" razlago, lepo po vrsti? Subnetting je ena od stvari ki mi res povzroča preglavice. Če poznate kaj dobrega vas prosim za povezave.

Hvala!

He-Man ::

Verjetno ne obstaja noben super-tutorial, kaj? :)

pegasus ::

Razmišljaj binarno.

He-Man ::

Se trudim. :)

jonystar ::

Jest sem za osvežitev znanja se prijavu na free trial(mislm, da velja 10 dni) na strani https://www.safaribooksonline.com/(nedaš nobenih podatkov o kredinti kartici ali da bi mogu karkoli dajat podatke o načinu plačila).Na tej strani maš pa tečaj Networking and IP Addressing Fundamentals LiveLessons (Video Training), kjer majstr zlo simple razloži vse osnove, kako računat subnete, kako izračunat v katerem subnetu je dan IP naslov,...

c3p0 ::

CBT nuggets CCNA video tečaj, Jeremy Cioara.

flbroker ::

Subnetting je najlazji del CCNA. Se jaz sem to pokapiral v pol ure pa sploh ne delam v IT. Pomembno je da ti zna nekdo to razlozit in po mojem mnenju boljsega od Chris Bryant-a ni! Poglej njegov course na Udemy.

He-Man ::

Hvala za vse napotke, bom pogledal. Ko sem se učil skozi program za CompTia A+ (pa nekaj tudi Network+) sem vse razumel razen subnettinga, to mi res ne gre.

matjazd ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

brezplačen/plačljiv tečaj programiranja

Oddelek: Šola
275358 (2601) dunker
»

Kako izboljsati koncentracijo in spomin

Oddelek: Loža
325690 (4552) techuser
»

Udemy free koda za 52 HQ developer tečajev

Oddelek: Programiranje
82946 (2302) matjazd
»

Inženir informatike in zaposljivost z določenim znanjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6616809 (13798) Invictus
»

Pomoč pri PODOMREŽJIH

Oddelek: Omrežja in internet
71227 (1025) Janac

Več podobnih tem