» »

Westworld (Tv serija 2016- )

Westworld (Tv serija 2016- )

««
15 / 21
»»

oo7 ::

Saj tisto na koncu trailerja je Dolores ?

starboi ::

oo7 je izjavil:

Saj tisto na koncu trailerja je Dolores ?


Seveda ... ljubezenska zgodba med njo in Jesse Pinkmanom bo kar razburljiva v 3 sezoni WW-a.

oo7 ::

N a začetku prve sezone smo ugibali če je ta park sploh na zemlji. No zdaj lahko rečemo, da je ? :)

BigWhale ::

Lahko recemo samo to, da se tretja sezona dogaja na enem planetu. :>

oo7 ::

'Westworld' Season 3 to Pull Back on Too Many Mysteries: 'It's Less of a Guessing Game'

https://www.indiewire.com/2019/07/westw...


V tretji sezoni ne bo potrebno toliko razmišljat kot v prvih dveh.

Izi ::

oo7 je izjavil:

'It's Less of a Guessing Game'

V tretji sezoni ne bo potrebno toliko razmišljat kot v prvih dveh.

Guessing ni razmišljanje ampak uganjevanje. Nisem pikolovski, gre za pomembno razliko.
V Westworldu ni bilo prav veliko za razmišljati, je bilo pa mnogo za uganjevati oziroma ugibati. Razmišljanje ne pomaga, če nimaš na voljo dovolj podatkov, lahko samo ugibaš.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

'It's Less of a Guessing Game'

V tretji sezoni ne bo potrebno toliko razmišljat kot v prvih dveh.

Guessing ni razmišljanje ampak uganjevanje. Nisem pikolovski, gre za pomembno razliko.
V Westworldu ni bilo prav veliko za razmišljati, je bilo pa mnogo za uganjevati oziroma ugibati. Razmišljanje ne pomaga, če nimaš na voljo dovolj podatkov, lahko samo ugibaš.


Saj prav, da si popravil >:D

oo7 ::

Official SDCC Trailer | Westworld | Season 3 (2020) | HBO

oo7 ::

Westworld | Season 3 | Incite Anthem | HBO

oo7 ::

Westworld | Season 3 - Date Announce | 2020



15 marec 2020 :)

Ganon ::

Druga sezona je bila katastrofalna. Nisem prepričan, če bom še gledal.

tomazic89 ::

Ganon je izjavil:

Druga sezona je bila katastrofalna. Nisem prepričan, če bom še gledal.

+1.
Ne vem no, tolk enga skakanja po casu in prostoru, da me mine... Serije gledam za relax in ce ne gledam "na mah" se hitro izgubim. Skoda, ker prva sezona je bila odlicna.

oo7 ::

Tretja sezona vsaj po trailerjih zgleda kot ena nova TV serija.

FTad ::

tomazic89 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Druga sezona je bila katastrofalna. Nisem prepričan, če bom še gledal.

+1.
Ne vem no, tolk enga skakanja po casu in prostoru, da me mine... Serije gledam za relax in ce ne gledam "na mah" se hitro izgubim. Skoda, ker prva sezona je bila odlicna.


Timeline skakanje ni bil tak problem. Bolj je bil problem, ker so nekateri liki kar postali godlike (Mary Sue) in ni bilo vec zanimivo.

oo7 ::




Še dober mesec.

oo7 ::

Westworld | Official Season 3 Trailer | HBO

oo7 ::

In kakšen se vam zdi trailer za tretjo sezono ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Westworld III | Free Will Isn't Free

oo7 ::

Me zanima kako bo vse skupaj zgledalo, ker se ne bo več dogajalo v parku razen seveda če ni to še en park :P

oo7 ::

Westworld III | When Caleb Meets Dolores

oo7 ::

Westworld season 3 review: A small but slick upgrade
HBO brings back all the violence, nudity and complicated storylines you could wish for, now in a new Bond-meets-Blade Runner setting.

https://www.cnet.com/news/westworld-sea...

          ::

Kdaj že začne, 15. marca?

oo7 ::

          je izjavil:

Kdaj že začne, 15. marca?


Ja.

oo7 ::

Westworld Season 3 | Welcome to Westworld: Evan Rachel Wood & Aaron Paul - Analysis Featurette | HBO

Ganon ::

oo7 je izjavil:

Westworld season 3 review: A small but slick upgrade
HBO brings back all the violence, nudity and complicated storylines you could wish for, now in a new Bond-meets-Blade Runner setting.

https://www.cnet.com/news/westworld-sea...


Sliši se dobro in upam, da so se kaj naučili iz porazne druge sezone. Če se bo nadaljevalo v enakem stilu, je ne povoham več.

vilicarist ::

kje se da pogledat te dele pred premiero?
bmw = brings me women

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

scipascapa ::

vilicarist je izjavil:

kje se da pogledat te dele pred premiero?


pardon za "zbris" - misliš, da so kje deli?

oo7 ::

Escape from Westworld - Behind the Scenes of Season 3 | HBO

BigWhale ::

scipascapa je izjavil:

vilicarist je izjavil:

kje se da pogledat te dele pred premiero?


pardon za "zbris" - misliš, da so kje deli?


Na HBO so vsi na voljo, mar ne?

mirzad ::

BigWhale je izjavil:

scipascapa je izjavil:

vilicarist je izjavil:

kje se da pogledat te dele pred premiero?


pardon za "zbris" - misliš, da so kje deli?


Na HBO so vsi na voljo, mar ne?

na hbo ni teh novih delov 3. sezone?

J.McLane ::

Bodo, glede na spored v ponedljek ob 3h ponoči, oz. v pon zvečer ob 8h. Na HBO GO verjetno tudi v pon zjutraj.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

oo7 ::

Je že kdo pogledal prvo epizodo tretje sezone ?

starboi ::

Da ne bi slučajno kdo spoilal prvih 24ur po izidu prvega dela nove sezone.

mirzad ::

J.McLane je izjavil:

Bodo, glede na spored v ponedljek ob 3h ponoči, oz. v pon zvečer ob 8h. Na HBO GO verjetno tudi v pon zjutraj.

Ja, ampak prvih par delov so že pokazali določenimi ljudem, lahko bi kdo leakal to na net..

oo7 ::

starboi je izjavil:

Da ne bi slučajno kdo spoilal prvih 24ur po izidu prvega dela nove sezone.


Saj smo se že v večih temah zmenili GOT, TWD..., da se lahko piše o epizodi takoj, kot je ta zunaj. Tisti, ki še ni pogledal epizode bi moral paziti, da ne bere teme predčasno :)

Ni pa nič narobe če se spredaj napiše spoiler :)

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

starboi je izjavil:

Da ne bi slučajno kdo spoilal prvih 24ur po izidu prvega dela nove sezone.


Saj smo se že v večih temah zmenili GOT, TWD..., da se lahko piše o epizodi takoj, kot je ta zunaj.


Ne, tega se nismo nikjer zmenili. Spoilerji bodo brisani vsaj kak dan.

Luk as ::

Ali je za ogled od tretje sezone naprej, pogoj pogledat prve dve?

drvo ::

Luk as je izjavil:

Ali je za ogled od tretje sezone naprej, pogoj pogledat prve dve?


Da.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

starboi je izjavil:

Da ne bi slučajno kdo spoilal prvih 24ur po izidu prvega dela nove sezone.


Saj smo se že v večih temah zmenili GOT, TWD..., da se lahko piše o epizodi takoj, kot je ta zunaj.


Ne, tega se nismo nikjer zmenili. Spoilerji bodo brisani vsaj kak dan.




Ja pa smo se in to že večkrat. Ti se mogoče nisi, ker nisi skoraj nič sodeloval v tej temi ali temi GOT ali TWD...
Zakaj boš brisal spoilerje v temi, ki je namenjena tej TV seriji ? Tisti, ki ni pogledal epizode naj se ogiba te teme toliko časa dokler ne pogleda epizode zakaj bi morali zdaj drugi čakati dtuge, da bodo ti pogledali novo epizodo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

2dark ::

oo7 je izjavil:




Ja pa smo se in to že večkrat. Ti se mogoče nisi, ker nisi skoraj nič sodeloval v tej temi ali temi GOT ali TWD...
Zakaj boš brisal spoilerje v temi, ki je namenjena tej TV seriji ? Tisti, ki ni pogledal epizode naj se ogiba te teme toliko časa dokler ne pogleda epizode zakaj bi morali zdaj drugi čakati dtuge, da bodo ti pogledali novo epizodo ?



Zato ker rad izvaja diktaturo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Luk as ::

drvo je izjavil:

Luk as je izjavil:

Ali je za ogled od tretje sezone naprej, pogoj pogledat prve dve?


Da.

Kot sem nekje zasledil bodo v tretji začeli z povsem novo zgodbo.
Trailer treje mi je dober prva mi pa sploh ni potegnila.

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Ja pa smo se in to že večkrat. Ti se mogoče nisi, ker nisi skoraj nič sodeloval v tej temi ali temi GOT ali TWD...
Zakaj boš brisal spoilerje v temi, ki je namenjena tej TV seriji ? Tisti, ki ni pogledal epizode naj se ogiba te teme toliko časa dokler ne pogleda epizode zakaj bi morali zdaj drugi čakati dtuge, da bodo ti pogledali novo epizodo ?


Zato ker marsikdo ne mara spoilerjev, meni osebno je vseeno, ker mi nek spoiler ne pokvari uzitka gledanja. Do zdaj v vseh temah, ki sem jih moderiral, nisem dovolil spoilerjev vsaj kak dan ne in dokler ne dobimo sistema za skrivanje vsebin, ki bi lahko bile spoiler, bo tko ostalo.

Cruz ::

Saj se lahko tekst skrije v barvi, smo večkrat na tak način pisali spoilerje že isti dan. Verjetno bo to najboljše. :)

Recimo primer.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

garamond ::

@BigWhale Ali moderiraš tudi temo o The Expanse? Nočem prebrati spoilerjev - iz knjig - posledično ne spremljam več teme (slabe izkušnje iz GOT teme z identično situacijo).

Mene sicer ne motijo spoilerji aktualne epizode. Sem dejansko že odprl tole temo, potem pa sem se spomnil, da moram prej pogledati najnovejšo epizodo.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

barakus ::

Prva epizoda dolgcas, nehal gledat nekje na polovici. Morda dokoncam en drug dan. Mislim, da se je zgodba obrnila v smer (zunanji svet), ki mi ni zanimiva.

BigWhale ::

Cruz je izjavil:

Saj se lahko tekst skrije v barvi, smo večkrat na tak način pisali spoilerje že isti dan. Verjetno bo to najboljše. :)

Recimo primer.


S taksnim skrivanjem nimam problemov. Ampak precej ljudem se ne da poceti tega ali pa ne vedo kako to narediti.

barakus je izjavil:

Prva epizoda dolgcas, nehal gledat nekje na polovici. Morda dokoncam en drug dan. Mislim, da se je zgodba obrnila v smer (zunanji svet), ki mi ni zanimiva.


Meni je bila epizoda sicer vsec, zacne s predstavitvijo likov in mal nakaze smer za kaj se bodo borili, in predstavi svet v katerega so postavljeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

LeQuack ::

Ja men je bila všeč. Je pa vsekakor prehod v nek drug tip serije, ki je bolj futurističen sci-fi, prve dve sezoni pa smo imeli western sci-fi.
Quack !

oo7 ::

Bolj počasen začetek a zanimiv nov svet v prihodnosti.

barakus je izjavil:

Prva epizoda dolgcas, nehal gledat nekje na polovici. Morda dokoncam en drug dan. Mislim, da se je zgodba obrnila v smer (zunanji svet), ki mi ni zanimiva.


Saj kot kaže se bo dogajalo tudi v parku. Lahko je pa vse skupaj simulacija

FoxKnox ::

Prvi del tretje sezone obeta obilico futuristične akcije v " zunanjem svetu " in očitno tudi nadaljevanje
Zabaviščnega parka v nekem drugem timelinu-WW2.
Drugače se pa lepo kaže poanta 3. Sezone, to je boj malega človeka proti Eliti bogatih.

LeQuack ::

*Malega robota.
Quack !
««
15 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vikings (TV Series 2013 - ) (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
692211680 (3372) oo7

Več podobnih tem