» »

ZDA, volitve 2016 in politična ureditev

ZDA, volitve 2016 in politična ureditev

Temo vidijo: vsi
««
124 / 158
»»

Cervantes ::

Hillary je krvoločna!!
Za dol past.
Trumpo pa antropofil.
Za dol past, dvakrat.

vostok_1 ::


Moraš bit kar zahojen, da lahko rečeš, da so ženske samo privesek moških. Zakaj to praviš?


Res moraš bit zahojen da to rečeš. Zato pa tega ne govorim.

Te je strah, da bi ti vse punce speljal?


A ugrabitelji so tud postali eko/hipsterji al kako? Stari rabljeni kombiji ne ustrezajo več euro standardu najbrž.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Darkjaar ::

vostok_1 je izjavil:


Sicer pa to kar je trump 2005 naredu je še najmanjši problem.


Se strinjam. Veliko večji problem je recimo domnevno posilstvo 13 letnice.

SimplyMiha je izjavil:


Kar seveda ni res, patološki lažnivec, glede na to, da je Trump javno obžaloval svoje besede in se zanje opravičil.


Trump je tudi rekel: "100% of perverts go back to their ways. Sadly, there is no cure."

LovelyTruth ::

vostok_1 ::

Posilil 13 letnico? Je to spet nek SJW konstrukt ali so obtožbe podkrepljene s čim?
Namreč dejstvo je danes, da se vse obtožuje z posivljevalci, rasisti, nacisti...you name it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

pecorin ::

Če še kdo resnično verjame, da lahko Trump zmaga, naj stavi nanj kakšen dan po debati. Če se Clinton ravno mrtva ne zvrne na odru, bodo Trumpove kvote šle v nebo.

vostok_1 ::

Trump bo pušu, zagotovo, ampak lep dan bi bil, če bi obe njihovi letali neznano izginili v bermudskem trikotniku. Svet bi bil lepši.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> Svet bi bil lepši.

Sem vedu, da si ti tut fan od Sandersa!

vostok_1> Zato pa tega ne govorim.

Jaz nisem napisal ničesar od tistega, kar si mi ti pripisal v tej temi. Videti je, kot da me poskušaš diskreditirat, ker na čustvenem nivoju ne preneseš, da imam prav.

vostok_1> Posilil 13 letnico? Je to spet nek SJW konstrukt ali so obtožbe podkrepljene s čim?

Zanimivo, pri Trumpu te skrbi za resničnost navedb, pri Clintonovi pa niti ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mtosev ::

neuradno nekateri v GOPju pravijo, da je tekma za belo hišo izgubljena. vir CNN
hahaha
Trump is finished
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Svet bi bil lepši.

Sem vedu, da si ti tut fan od Sandersa!

vostok_1> Zato pa tega ne govorim.

Jaz nisem napisal ničesar od tistega, kar si mi ti pripisal v tej temi. Videti je, kot da me poskušaš diskreditirat, ker na čustvenem nivoju ne preneseš, da imam prav.

vostok_1> Posilil 13 letnico? Je to spet nek SJW konstrukt ali so obtožbe podkrepljene s čim?

Zanimivo, pri Trumpu te skrbi za resničnost navedb, pri Clintonovi pa niti ne.


Od kandidatov je Sanders bil še najbolj sprejemljiv, da.

Vsega ravno nisi napisal, dovolj pa si. Sicer osebni napadi so bolj tvoja metoda.

O clintonovi nisem niti zaprav začel debatirat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> dovolj pa si.

Nope.

vostok_1> Sicer osebni napadi so bolj tvoja metoda.

Aha, ti si zapisal, da jaz pravim, da je posilstvo, če pogledaš žensko, osebni napadi so pa moja metoda?

Pac-Man ::

Zagor_tenay je izjavil:

Zanimivo, da imaš ti podobna stališča kot farški mormoni iz Utaha


Ko ravno mormone na dan vlečeš

http://www.sltrib.com/home/4446222-155/...

The LDS Church-owned Deseret News published an editorial Saturday calling on Donald Trump to withdraw from the presidential race, a highly unusual move for a newspaper that doesn't endorse in partisan races.

...

The last time the Deseret News weighed in on a presidential race was 1936 when it endorsed Kansas Republican Gov. Alf Landon, who was defeated by President Franklin Roosevelt.

vostok_1 ::

@jype

A moram res citirat strani in strani, kako neutemeljeno kličeš ljudi naceljne in posiljevalce? Se mi res ne da, ker je tega preveč.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> A moram res citirat strani in strani, kako neutemeljeno kličeš ljudi naceljne in posiljevalce? Se mi res ne da, ker je tega preveč.

Ja, res, ker neutemeljeno tega ne počnem nikoli.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> A moram res citirat strani in strani, kako neutemeljeno kličeš ljudi naceljne in posiljevalce? Se mi res ne da, ker je tega preveč.

Ja, res, ker neutemeljeno tega ne počnem nikoli.


Mhm.

Se absolutno strinjam. Največji problem je to, kar počne zdaj: Spodbuja vas, da posiljujete.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Ja, saj to drži. Njegovih izjav ni mogoče interpretirat drugače, kot da je njegovo trdno osebno prepričanje, da je funkcija žensk na planetu, da mu ga dvignejo.

vostok_1 ::

Probably. In either case.
Ne rabi nas spodbujat, ker nisem/nismo posiljevalci in ne posiljujemo.

Čeprav sem prepričan, da po SJW standardih je vsak moški posiljevalec.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

LovelyTruth ::

jype je izjavil:

Ja, saj to drži. Njegovih izjav ni mogoče interpretirat drugače, kot da je njegovo trdno osebno prepričanje, da je funkcija žensk na planetu, da mu ga dvignejo.


nehajmo se delat da imajo drugo funkcijo!

SimplyMiha ::

Vso to sranje z otipavanjem muc in podobnim je samo metanje peska v oči, da ne bi slučajno videli tega:

WikiLeaks CONFIRMS Hillary Sold Weapons to ISIS... Then Drops Another BOMBSHELL!

Kaj bo zdaj sledilo? Posnetek, v katerem Trump izusti n-besedo? To bo šele povzročilo ogorčenje, ne pa to, da je Hillary lagala glede prodaje orožja ISIS.

Kako dolgo boste še ščitili to zločinko?

Zgodovina sprememb…

jype ::

vostok_1> Čeprav sem prepričan, da po SJW standardih je vsak moški posiljevalec.

Tvoj kolega pravi, da imam prav:

LovelyTruth> nehajmo se delat da imajo drugo funkcijo!

SimplyMiha> da ne bi slučajno videli tega:

Že od sedemdesetih let naprej vemo, da ZDA izdatno podpirajo islamiste, kadar je to v skladu z njihovimi interesi.

SimplyMiha> To bo šele povzročilo ogorčenje, ne pa to, da je Hillary lagala glede prodaje orožja ISIS.

Bomo videli. Mene bi veselilo, če bi Sanders zamenjal Clintonovo.

LovelyTruth ::

SimplyMiha je izjavil:

Vso to sranje z otipavanjem muc in podobnim je samo metanje peska v oči, da ne bi slučajno videli tega:

WikiLeaks CONFIRMS Hillary Sold Weapons to ISIS... Then Drops Another BOMBSHELL!

Kaj bo zdaj sledilo? Posnetek, v katerem Trump izusti n-besedo? To bo šele povzročilo ogorčenje, ne pa to, da je Hillary lagala glede prodaje orožja ISIS.

Kako dolgo boste še ščitili to zločinko?


Hillary mora zmagat ker je Trump bedak, Hillary ima sklepčnost in ni direktna, ona drži svoje neumosti za kamero, za wikileaks in state secrets..

Po njihovo je ;

Bedak manjše kot zločinec ki nas bo pognal v defcon 1 z Rusijo!

SimplyMiha ::

Vsekakor se strinjam, da bi kdorkoli bil boljša izbira od Trumpa ter Clintonove. Ker pa je ameriški volilni sistem tak, kot je, drugače žal ne gre in se je zato potrebno prerekati okrog teh dveh kandidatov, ne Jill Stein (zeleni), Gary Johnson (libertarci), Darrel Castle (konstitutionalci) niti Evan McMullin (neodvisni). Ko bi ti neumni debeli američani le spoznali, da obstajata več kot dve stranki in da je partijska zvestoba druga največja neumnost (za njihovim volilnim sistemom).

Ampak ne, vedno so samo sloni in osli. Zdaj pa je, kar je. Bolje bedak kot Satan v $12000 Armaniju in petah. Mogoče ne zanje, ampak za vse nas druge.

Zgodovina sprememb…

jype ::

SimplyMiha> Mogoče ne zanje, ampak za vse nas druge.

You're wrong.

LovelyTruth ::

SimplyMiha je izjavil:

Vsekakor se strinjam, da bi kdorkoli bil boljša izbira od Trumpa ter Clintonove. Ker pa je ameriški volilni sistem tak, kot je, drugače žal ne gre in se je zato potrebno prerekati okrog teh dveh kandidatov, ne Jill Stein (zeleni), Gary Johnson (libertarci), Darrel Castle (konstitutionalci) niti Evan McMullin (neodvisni). Ko bi ti neumni debeli američani le spoznali, da obstajata več kot dve stranki in da je partijska zvestoba druga največja neumnost (za njihovim volilnim sistemom).

Ampak ne, vedno so samo sloni in osli. Zdaj pa je, kar je. Bolje bedak kot Satan v $12000 Armaniju in petah. Mogoče ne zanje, ampak za vse nas druge.



Če bi bili malo zlobni bi lahko rekli da so računali na to da bo Trump glavni proti kandidat in mu pustili da zmaga ostale, pričakovali malo boja, vendar jim ni zneslo, hoteli so zlobno osebo dati ob neumno in s tem omiliti to figuro Hillary ki v realnem svetu ni mogla dobiti simpatije.

To bo lahko od zdaj tudi načrt elite, vedno probaj najti nekoga ki v luči ljudi izpade smešen, da lahko prikriješ zlobo in institucionalen načrt za ropanje naravnih bogastev in nove vojne ki so plan te elite...

Hillary bo zelo verjetno zmagala, vendar samo zato ker so tisti ki so od zadaj vodili show zbiranja denarja kampanje dali denar za protikandidata Trumpu in ne tistemu ki bi njo resnično osmešil!


Pameten načrt, vemo da v realnem boju z Sandersom nebi mogla izpadt moralna in čista...

jype ::

LovelyTruth> ki v realnem svetu ni mogla dobiti simpatije.

V resnici je precej manj patološka kot Trump, ne glede na to kako jo obračaš.

jype ::

https://twitter.com/GissiSim/status/785...

Can't say I really like Chuck, but... By golly, he definitely stumped Rudy!

jype ::



Live, apparently.

Trump je pa neki kisu prsšu na odr.

Only 9:11pm and it looks like the election is just over.

This is just too embarrasing to watch.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

jype ::

jype> embarrasing

Can't even spell worth a damn.

jype ::

She said "reverse Citizens United, stick with Roe v. Wade, stick with Marriage Equality".

He said exactly the opposite.

Zagor_tenay ::

Trump o Siriji drugačnega mnenja kot Pence
Na vprašanje, kako se bosta spopadla z vojno v Siriji, je Trump (dokaj presenetljivo) jasno izrazil nestrinjanje s stališčem svojega podpredsedniškega kandidata Mika Pencea. Ta je mnenja, da bi lahko ZDA v Siriji napadle tudi vojaške točke režimskih sil sirskega predsednika Bašarja Al Asada, čemur Trump ostro nasprotuje. Kot je dejal, se sirske sile skupaj z Rusijo bojujejo proti t. i. Islamski državi, kar je po njegovem mnenju ključen boj v tem hipu.


Bravo Trump. Tako se govori. Ravno zaradi tega globalisti hočejo sesuti Trumpa, ker hoče voditi razsodno zunanjo politiko in imeti normalne odnose z Rusijo.

next3steps ::

Meni je zelo zanimivo tole vodenje čurimuri oddaje, ki jo prilepil Jure. Ko je Trump očital Clintonovi in Obami, da nočeta izvesti tihih napadov s strani specialnih enot, je Trumpu moderatorica oddaje nasprotovala, češ da to ni mogoče.

Ko je Hillary dejala, da želi uporabiti specialne enote, se je moderatorica klanjala.

Fuck this shit.

jype ::

3much5me> Fuck this shit.

Saj obstaja preprosta razlaga:

Hillary knows her shit. Trump is a clueless kid.

Master_Yoda ::

jype je izjavil:

3much5me> Fuck this shit.

Saj obstaja preprosta razlaga:

Hillary knows her shit. Trump is a clueless kid.



Nisem spremljal debate, ampak ce Trump rece X in mu moderatorka rece da to ni mogoce, nato pa Hillary rece X in se ji moderatorka klanja, kako je tvoja razlaga "Hillary knows her shit. Trump is a clueless kid." pravilna ?

P.S. Nisem Hillary or Trump supporter. Se mi Bernie zdi boljsi od teh dveh kekcev.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Gledal debato. Zgleda da bo trump resno popušil. Plus še malo vote rigginga iz strani demokratov in voila, obama with tits for the next 4 years.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

LovelyTruth ::

Ankete so zunaj!

vostok_1 ::

Hardly.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Jst ::

Ojoj, kar žalostno je bilo gledati Trumpa, saj je to menda prvič, da ni našel besed, ki bi jih spravil skupaj v vsaj na videz koherenten odgovor.

Clintonova je pa preračunljiva cold bitch, ki pa tudi ni nič vsebine to debato povedala, ampak je vsaj na videz koherentne odgovore imela.

Žalostno, žalostno.

Sicer pa, pri nekaterih vprašanjih se je prav videlo "bias" moderatorjev.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LovelyTruth ::

Nesta ::

Glede na ankete bo Trump zmagov ne pa pušnu :) Vsaj po 2 debati :)

DarwiN ::

Hah, LT, obtoženi posiljevalci si po tvojem torej ne zaslužijo zastopništva na sodišču? Guilty, until proven innocent, right?

Glede tega intervjuja s Hillary pa boš moral dodat link z dokazi.. Če je šlo za intervju, se menda ni izgubil, a ne? Sploh pa boš moral podat dokaze, ker si opran konzervativec, ki živiš v alternativnem vesolju in ti ne gre absolutno nič verjeti na besedo.

All,

Po kvotah sodeč je bil včeraj na debati draw, oziroma celo rahla zmaga za Trumpa? Go figure. Nismo še 100% iz nevarnih voda.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mtosev ::

nisem gledal debate. kdo je zmagal?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Jst ::

Noben. Izgubilo je pa Ameriško prebivalstvo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

vostok_1 ::

Jst je izjavil:

Noben. Izgubilo je pa Ameriško prebivalstvo.


Najbolj točna trditev.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Pac-Man ::

Master_Yoda je izjavil:

Nisem spremljal debate, ampak ce Trump rece X in mu moderatorka rece da to ni mogoce, nato pa Hillary rece X in se ji moderatorka klanja, kako je tvoja razlaga "Hillary knows her shit. Trump is a clueless kid." pravilna ?

P.S. Nisem Hillary or Trump supporter. Se mi Bernie zdi boljsi od teh dveh kekcev.


Hillary je omenjala specialne sile, Drumpf pa se je pritoževal za pomanjkanje tajnosti pri zs čez par tednov napovedani invaziji na Mosul, ki bo prav lepo konvencionalna operacija in jo bo v veliki meri vodil Irak.

LovelyTruth je izjavil:

Ankete so zunaj!


Juhu, pepeisti znate klikat. Na liziko.
Ni pa vam jasno, kaj to pomeni. Daj liziko nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

Pac-Man ::

LovelyTruth je izjavil:



Dajmo malo prezračit, smrdi po pepeizmu.

http://www.snopes.com/hillary-clinton-f...

http://www.politifact.com/truth-o-meter...

DarwiN ::

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

LovelyTruth ::

Dajmo malo prezračit


torej ona ni imela izbire? Kdo pa imaizbiro nad svojimi odločitvami?
Naslednjič bo rekla da ni imela izbire ko je šla v savdsko denar vzet..

WHAT'S TRUE: In 1975, young lawyer Hillary Rodham was appointed to represent a defendant charged with raping a 12-year-old girl. Clinton reluctantly took on the case, which ended with a plea bargain for the defendant, and later chuckled about some aspects of the case when discussing it years later.


Potem pa še eden ki jo brani

“She was vigorously advocating for her client. What she did was appropriate,” said Andrew Schepard, director of Hofstra Law School’s Center for Children, Families and the Law. “He was lucky to have her as a lawyer ... In terms of what’s good for the little girl? It would have been hell on the victim. But that wasn’t Hillary’s problem.”

Wow you really made your case stick, one hell of a person she is...

next3steps ::

Master_Yoda je izjavil:

jype je izjavil:

3much5me> Fuck this shit.

Saj obstaja preprosta razlaga:

Hillary knows her shit. Trump is a clueless kid.



Nisem spremljal debate, ampak ce Trump rece X in mu moderatorka rece da to ni mogoce, nato pa Hillary rece X in se ji moderatorka klanja, kako je tvoja razlaga "Hillary knows her shit. Trump is a clueless kid." pravilna ?

P.S. Nisem Hillary or Trump supporter. Se mi Bernie zdi boljsi od teh dveh kekcev.

Nisem ljubitelj Clintonove. Bolj mi je všeč Trump, zdi se mi tudi bolj iskren dobronameren, žal je pa tako, da se na koncu koncev moram strinjati z Juretom, Hillary knows her shit.

TL;DR

Jst je izjavil:

Noben. Izgubilo je pa Ameriško prebivalstvo.

http://explosm.net/rcg/yruogvhpl

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

V vsakem primeru dobijo, kar si zaslužijo.

jype ::



Best ever.



Trump killing Trump, 2016.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
««
124 / 158
»»