» »

ZDA, volitve 2016 in politična ureditev

ZDA, volitve 2016 in politična ureditev

Temo vidijo: vsi
««
93 / 158
»»

jype ::

Full Clip> No na pomoč je priskočil nihče drug kot Donald Trump ki je doniral cel tovornjak hrane!

Nihče drug. Definitivno nihče drug. Donald Trump je edini, ki je prišel v Louisiano. Niti sami si niso pomagali, samo čakali so na Trumpa.

Full Clip> Zanima me kako bodo mediji to pozitivno zgodbo obrnili v negativno. Verjetno ne bo v redu ker gre samo za en tovornjak hrane in ne 2?

Ja, to je eden od problemov. Trump bi si lahko privoščil tudi deset tovornjakov hrane, pa zgradit novih 40.000 domov, pa zagotovit nujno finančno pomoč vsem prizadetim, ampak ker to ni v njegovem ekonomskem interesu, tega ne bo storil. Potrebuje le PR, zato je šel tja pred kamere pokazat svoj obraz.

Zgodovina sprememb…

Full Clip ::

dice7 je izjavil:

Razlog je predvsem nabiranje politicnih tock. Nas borci je tudi hodil sosedom pomagat travo kosit


To je zagotovo tudi res kar pa ne pomeni da ni pomagal ljudem! Na koncu je on bil tam in ljudjem pomagal s hrano medtem ko Hillary spi oziroma ga verjetno vleče kakšnemu donatorju.

Boš vsaj to priznal da je naredil nekaj pozitivnega ali boš tudi tu našel same negativne stvari?

jype ::

dice7> Nas borci je tudi hodil sosedom pomagat travo kosit

In ker je delovalo, zdaj to počne tudi Trump! Ziher mu je žena pokazala študijo o učinkih Pahorjevih proletarskih fint.

Full Clip> Boš vsaj to priznal da je naredil nekaj pozitivnega ali boš tudi tu našel same negativne stvari?

Ne, ne, mi nikoli ne priznamo, da kdorkoli od vaših naredi karkoli pozitivnega (razen tega, da je imel Hitler rad pse).

Vi ste boljši in redno pišete, kako je fino, da Hillary podpira dvig minimalne plače za vse tiste, ki se komaj prebijejo skozi mesec in kritično obsojate Trumpa, ko javno pove, da je minimalna plača postavljena previsoko.

Zgodovina sprememb…

Full Clip ::

Edit: kaki kreten je ta jype ;(( fant polepšal si mi dan :)

Fant sploh ne zna brati. Vsako stvar vzame izven konteksta in sploh ne ve o čem teče debata. Kaj pričakovati od nekoga ki javno podpira Hillary Clinton :)

mlamat ::

Smešno je, da takšni "levičarji" kot Jype, ki zagovarjajo nekonrolirano priseljevanje cenene delovne sile, hkrati pišejo o dvigu minimalne plače.

jype ::

Ja, ane, kako absurdno, da ima tudi "cenena delovna sila" tako visoko minimalno plačo.

Zgodovina sprememb…

Zagor_tenay ::

Ja, spominja na čisto vsak kult osebnosti do zdaj. Nikogar ne zanima, kaj govori, pomembno je, kaj predstavlja.


Zakaj nisi še nalepil fotografij Obame in njegovih mega zborovanj. Leta 2008 je na njegovih zborovanjih vladala prava hsiterija, ki je spominjala na kulturno revolucijo.

jype ::

Zagor_tenay> Zakaj nisi še nalepil fotografij Obame in njegovih mega zborovanj. Leta 2008 je na njegovih zborovanjih vladala prava hsiterija, ki je spominjala na kulturno revolucijo.

Ker Obama ni v ničemer podoben tem lolekom.

thed0g195 ::

mlamat je izjavil:

Smešno je, da takšni "levičarji" kot Jype, ki zagovarjajo nekonrolirano priseljevanje cenene delovne sile, hkrati pišejo o dvigu minimalne plače.

Seveda, ce pa nimajo pojma o kapitalizmu.

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

Ja, ane, kako absurdno, da ima tudi "cenena delovna sila" tako visoko minimalno plačo.

Absurdno je kako ste levičarji delavski razred vrgli pod avtobus.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Absurdno je kako ste levičarji delavski razred vrgli pod avtobus.

thed0g195> Seveda, ce pa nimajo pojma o kapitalizmu.

Seveda, zato so pa levičarji na oblasti v vseh kapitalističnih državah, in ljudi posiljujejo s socialno državo, ki zagotavlja univerzalno izobrazbo, zdravstvo in pokojnine.

Desničarji so pa na oblasti v diktaturah, ki zagotavljajo "slavo domovini", pa praktično ničesar drugega.

Zgodovina sprememb…

mlamat ::

Ti zame nisi noben levičar. Ti si samo third-way SJW. Gejevske pravice, splav, marihuana, ko pa brezposelni vpraša kje bo dobil varno zaposlitev, da bo vplačeval v zdravstvo in pokojnino, mogoče CELO najel kredit za stanovanje, pa mu reče... ustanovi svoj s.p. :))

jype ::

mlamat> ko pa brezposelni vpraša kje bo dobil varno zaposlitev, da bo vplačeval v zdravstvo in pokojnino, mogoče CELO najel kredit za stanovanje, pa mu reče... ustanovi svoj s.p. :))

Aha, kot levičar mu bi moral po tvoje seveda rečt "kar revolucijo začni" ?

Zgodovina sprememb…

mlamat ::

Ne, reči bi mu moral, da ga boš začitil pred nelojalno konkurenco iz tujine, ker je nenazadnje državljan in je dosedaj prispeval v isti proračun, s katerega si tudi ti črpal.

jype ::

mlamat> Ne, reči bi mu moral, da ga boš začitil pred nelojalno konkurenco iz tujine, ker je nenazadnje državljan in je dosedaj prispeval v isti proračun, s katerega si tudi ti črpal.

Pred nelojalno konkurenco iz tujine ga ščiti socialna država, ki sem jo pomagal zgradit. Zaščita ljudi z nepošteno diskriminacijo tujcev je v nasprotju s temeljnimi vrednotami evropske družbe (solidarnost, strpnost, spoštovanje človekovih pravic).

Zgodovina sprememb…

Full Clip ::

Spet kup nepotrebnih komentarjev ki nimajo nobene veze z volitvami v ZDA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Full Clip ()

mlamat ::

Pa še kako imajo veze. Gre za osrednjo temo volilne kampanje v ZDA.

Full Clip ::

mlamat je izjavil:

Pa še kako imajo veze. Gre za osrednjo temo volilne kampanje v ZDA.


Ne vem no... 80% komentarjev je usmerjenih na uporabnika jype-ta in nimajo nobene veze z volitvami. Ne vem kaj ti bereš. Sem presenečen da ga še niso odstranili iz teme glede na to da ga velikokrat prijavijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Full Clip ()

mlamat ::

jype je izjavil:

mlamat> Ne, reči bi mu moral, da ga boš začitil pred nelojalno konkurenco iz tujine, ker je nenazadnje državljan in je dosedaj prispeval v isti proračun, s katerega si tudi ti črpal.

Pred nelojalno konkurenco iz tujine ga ščiti socialna država, ki sem jo pomagal zgradit. Zaščita ljudi z nepošteno diskriminacijo tujcev je v nasprotju s temeljnimi vrednotami evropske družbe (solidarnost, strpnost, spoštovanje človekovih pravic).


Izbira države bivanja ni človekova pravica!

ZaphodBB ::

Pred nelojalno konkurenco iz tujine ga ščiti socialna država, ki sem jo pomagal zgradit. Zaščita ljudi z nepošteno diskriminacijo tujcev je v nasprotju s temeljnimi vrednotami evropske družbe (solidarnost, strpnost, spoštovanje človekovih pravic).

Oh, the grandstanding.

V resnici je socialna država predvsem mehanizem transferja sredstev od revnih in bogatih h priviligiranemu srednjemu razredu. Zato se pa taki umazanci kot si ti tako zelo borite zanjo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Full Clip ::

Louisiana Flood Victims to Trump: "We Knew You Would Be Here," "We Love You"; "We're Glad You Aren't Playing Golf"

http://www.realclearpolitics.com/video/...

No to je pa tudi nekaj.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Full Clip ()

jype ::

mlamat> Izbira države bivanja ni človekova pravica!

Saj si nihče ni izbral, da bo bival v Sudanu.

Enakopravnost, po drugi strani, pa je človekova pravica.

ZaphodBB> V resnici je socialna država predvsem mehanizem transferja sredstev od revnih in bogatih h priviligiranemu srednjemu razredu. Zato se pa taki umazanci kot si ti tako zelo borite zanjo.

Of course you'd say that! You're on welfare! You're biased!

Full Clip> No to je pa tudi nekaj.

Definitivno to je nekaj.

Poceni populizem, na primer.

Zgodovina sprememb…

Cervantes ::

Full Clip je izjavil:

mlamat je izjavil:

Pa še kako imajo veze. Gre za osrednjo temo volilne kampanje v ZDA.


Ne vem no... 80% komentarjev je usmerjenih na uporabnika jype-ta in nimajo nobene veze z volitvami. Ne vem kaj ti bereš. Sem presenečen da ga še niso odstranili iz teme glede na to da ga velikokrat prijavijo.

Točno tako.
Eni v rej temi sploh drugega ne delajo.

Full Clip ::

Cervantes je izjavil:

Full Clip je izjavil:

mlamat je izjavil:

Pa še kako imajo veze. Gre za osrednjo temo volilne kampanje v ZDA.


Ne vem no... 80% komentarjev je usmerjenih na uporabnika jype-ta in nimajo nobene veze z volitvami. Ne vem kaj ti bereš. Sem presenečen da ga še niso odstranili iz teme glede na to da ga velikokrat prijavijo.

Točno tako.
Eni v rej temi sploh drugega ne delajo.


Ja glej,

Jaz sem zato da se ga odstrani iz teme. Predvsem zaradi dveh razlogov. Prvi razlog je ta da žali vse uporabnike ki ne razmišljajo kot on (beri ti si fašist, ksenofob, rasist). Drugi razlog pa je ta, da si večina tule želi imeti normalne debate o volitvah kjer bi bil človek sposoben napisati vsaj 2 stavka.

Ne vem odločite se.

LovelyTruth ::

Full Clip je izjavil:

Cervantes je izjavil:

Full Clip je izjavil:

mlamat je izjavil:

Pa še kako imajo veze. Gre za osrednjo temo volilne kampanje v ZDA.


Ne vem no... 80% komentarjev je usmerjenih na uporabnika jype-ta in nimajo nobene veze z volitvami. Ne vem kaj ti bereš. Sem presenečen da ga še niso odstranili iz teme glede na to da ga velikokrat prijavijo.

Točno tako.
Eni v rej temi sploh drugega ne delajo.


Ja glej,

Jaz sem zato da se ga odstrani iz teme. Predvsem zaradi dveh razlogov. Prvi razlog je ta da žali vse uporabnike ki ne razmišljajo kot on (beri ti si fašist, ksenofob, rasist). Drugi razlog pa je ta, da si večina tule želi imeti normalne debate o volitvah kjer bi bil človek sposoben napisati vsaj 2 stavka.

Ne vem odločite se.



Odstranili so ljudi iz teme streljanje v Nemčiji samo zato ker niso žalili ampak so imeli anti islam retortiko ki so jo podali z metriko in resničnimi primeri!

Očitno se bojijo da bi kdo Slotech ovadil, medtem pa se vidi dvoličnost, ne bojijo se da bi kdo ovadil slotech ker če rečeš komurkoli nazi is pač že zmagal debato!

sigruno je pa tudi prisoten nepotizem, model je sigurno ali sodeloval na kakšnih projektih z njimi ali pa so frendi in mu pustijo veliko več kot drugim!

jype ::

Full Clip> (beri ti si fašist, ksenofob, rasist)

Oh, wow, skrajni desničarji hočejo uvest politično korektnost!

Se ti globoko opravičujem, ker sem te označil za fašista (vem, moral bi reči "transkonformistični ekstremist"), rasista (bom drugič uporabil besedno zvezo "apartheid humanist", ker je manj žaljiva) in ksenofoba (bolj primerno bi bilo, če bi napisal "usrana pičkico jedna").

Zgodovina sprememb…

Full Clip ::

@LovelyTruth

Imaš verjetno kar prav glede vez, ker kaj takega še nisem videl na nobenem forumu da nekdo ki žali skoraj v vsakem postu še vedno mirno lahko smeti po forum in to 93 strani deep. Da rasističnih komentarjev niti ne omenim.

Jaz rad preberem komentarje pa če tudi se ne strinjam z določenimi uporabniki ampak to kar počne uporabnik jype je že prav smešno.

Tudi to da recimo iz tvojega posta citira zgolj polovico stavka ali pa recimo še to ne. Pač citira tisto kar mu je všeč pa naj bodo to 3 besede iz tvojega obširnega komentarja. Take debate še nisem imel na nobenem forumu, da nekdo citira par besed in je to to. Me malo spominja na CNN ko citirajo Trumpa. Pač vzamejo pol stavka in obrnejo celotno zadevo za 180 stopinj.

Jasno da fant samo provocira, ker če bi mislil resno bi napisal več kot zgolj 1 stavek.

Če se še kdo strinja da bi bilo jype-ta dobro odstraniti naj pove. Pa bo morda kdo reagiral.

jype je izjavil:

Full Clip> (beri ti si fašist, ksenofob, rasist)

Oh, wow, skrajni desničarji hočejo uvest politično korektnost!

Se ti globoko opravičujem, ker sem te označil za fašista (vem, moral bi reči "transkonformistični ekstremist"), rasista (bom drugič uporabil besedno zvezo "apartheid humanist", ker je manj žaljiva) in ksenofoba (bolj primerno bi bilo, če bi napisal "usrana pičkico jedna").


Komentar sem moral prijaviti. Prvič v življenju da me je nekdo označil za desničarja oziroma fašista.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Full Clip ()

jype ::

Jaz nimam nič proti nacistom, nekateri moji najboljši kolegi so nacisti!

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

Ok, temu se je pa povsem skegljalo, zdaj si domišlja, da je kolega s fojbiranci!

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ne, samo ponavaljam abotne parole za fašisti, ksenofobi in rasisti, ki zaradi rasističnega populizma tako navdušeno podpirajo Trumpa.

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

Ne podpiramo Trumpa. Samo Hillary nočemo videti na čelu ZDA... za nobeno ceno.

jype ::

SimplyMiha> Ne podpiramo Trumpa. Samo Hillary nočemo videti na čelu ZDA... za nobeno ceno.

Res? Ne podpirate Trumpa, podpirate pa rasizem, segregacijo, izolacionizem in druge temelje nacistične politike?

Kul ste.

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::


Imaš verjetno kar prav glede vez, ker kaj takega še nisem videl na nobenem forumu da nekdo ki žali skoraj v vsakem postu še vedno mirno lahko smeti po forum in to 93 strani deep. Da rasističnih komentarjev niti ne omenim.

Jasno da fant samo provocira, ker če bi mislil resno bi napisal več kot zgolj 1 stavek.

Če se še kdo strinja da bi bilo jype-ta dobro odstraniti naj pove. Pa bo morda kdo reagiral.


Moderatorji slo-techa so izjemno raznoliki liki. Nekateri so SJW-ji, drugi so pragmatiki, tretji imajo drugačne ideologije. Kolikor je meni znano, na slo-tech velja pravilo "anything goes as long as you are not breaking the law", zaradi tega je tudi verjetno najboljši slovenski forum.

Kar dela jype so pa namrene provokacije - njegov namen je doseganje cenzure skozi - bodisi derailanje topicov, bodisi skozi ustvarjanje pritiska na admine - skozi eskalacijo do nivoja v katerem nekateri začnejo presegati meje legalnega.

Gre za čisto standardne SJW taktike.

Saj bo dobil svoje. Because Karma is a bitch.

Ne, samo ponavaljam abotne parole za fašisti, ksenofobi in rasisti, ki zaradi rasističnega populizma tako navdušeno podpirajo Trumpa

Yet you fail to see you own bigotry.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

jype ::

ZaphodBB> Gre za čisto standardne SJW taktike.

Goebbels je bil SJW, praviš.

ZaphodŠŠ.

ZaphodBB> Yet you fail to see you own bigotry.

Nestrpen si do nestrpnežev, nestrpnež en!

Če ta neumnost niti na tebi ne deluje, potem tudi na meni ne bo (nestrpnež en).

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Goebbels je bil SJW, praviš.

Trenutek naključne lucidnosti?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

LovelyTruth ::

ZaphodBB je izjavil:


Imaš verjetno kar prav glede vez, ker kaj takega še nisem videl na nobenem forumu da nekdo ki žali skoraj v vsakem postu še vedno mirno lahko smeti po forum in to 93 strani deep. Da rasističnih komentarjev niti ne omenim.

Jasno da fant samo provocira, ker če bi mislil resno bi napisal več kot zgolj 1 stavek.

Če se še kdo strinja da bi bilo jype-ta dobro odstraniti naj pove. Pa bo morda kdo reagiral.


Moderatorji slo-techa so izjemno raznoliki liki. Nekateri so SJW-ji, drugi so pragmatiki, tretji imajo drugačne ideologije. Kolikor je meni znano, na slo-tech velja pravilo "anything goes as long as you are not breaking the law", zaradi tega je tudi verjetno najboljši slovenski forum.

Kar dela jype so pa namrene provokacije - njegov namen je doseganje cenzure skozi - bodisi derailanje topicov, bodisi skozi ustvarjanje pritiska na admine - skozi eskalacijo do nivoja v katerem nekateri začnejo presegati meje legalnega.

Gre za čisto standardne SJW taktike.

Saj bo dobil svoje. Because Karma is a bitch.

Ne, samo ponavaljam abotne parole za fašisti, ksenofobi in rasisti, ki zaradi rasističnega populizma tako navdušeno podpirajo Trumpa

Yet you fail to see you own bigotry.



Milsim da je njegov namen tudi zaklep teme, tako se o določenih temah potem sploh ne moreš pogovarjat, admin stopi not in reče konec, predaleč ste šli!
Uporablja monžino, ko pa pogledaš procent komentarjev je samo ena oseba v večini!

Ve se kdo!

Njegova retorika je pa vedno ista!

ZaphodBB ::

Če ta neumnost niti na tebi ne deluje, potem tudi na meni ne bo (nestrpnež en).

En revček si.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Trenutek naključne lucidnosti?

Definitivno. Po novem so rasisti, ksenofobi in fašisti v resnici SJWji.

Kaj smo torej tisti, ki človekove pravice postavljamo na prvo mesto? Dadaisti?

LovelyTruth> Njegova retorika je pa vedno ista!

Seveda je, saj niste še ničesar novega povedali, da bi vam lahko tisto vrgli nazaj v obraz.

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

SimplyMiha> Ne podpiramo Trumpa. Samo Hillary nočemo videti na čelu ZDA... za nobeno ceno.

Res? Ne podpirate Trumpa, podpirate pa rasizem, segregacijo, izolacionizem in druge temelje nacistične politike?

Kul ste.

Ne vidim nobenega rasizma ne segregacije niti izolacionizma. V ZDA je namreč še vedno dobrodošla LEGALNA imigracija.

To, da spodbujaš in podpiraš nelegalno imigracijo, pa je vsem že jasno.

ZaphodBB ::

Kaj smo torej tisti, ki človekove pravice postavljamo na prvo mesto? Dadaisti?

Ti si čisto navaden fašist.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

SimplyMiha> Ne vidim nobenega rasizma ne segregacije niti izolacionizma. V ZDA je namreč še vedno dobrodošla LEGALNA imigracija.

Mhm, ljudi, ki že desetletje živijo in delajo v ZDA in imajo tam družine, se bo pa deportiralo, ker vam je vseeno za človekove pravice.

ZaphodBB> Ti si čisto navaden fašist.

Of course you'd say that, you're a nazi, you're biased!

SimplyMiha> To, da spodbujaš in podpiraš nelegalno imigracijo, pa je vsem že jasno.

Nelegalno imigracijo spodbujate vsi, ki otežujete legalno imigracijo.

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

Mhm, ljudi, ki že desetletje živijo in delajo v ZDA in imajo tam družine, se bo pa deportiralo, ker vam je vseeno za človekove pravice.

Desetletja časa so imeli, pa se še kar niso registrirali? Mhm. Pumpanje črne ekonomije, račun pa dobijo davkoplačevalci.

Glede človekovih pravic pa samo to: s podpiranjem ilegalne imigracije se kršijo človekove pravice vseh državljanov obeh držav.

jype je izjavil:

Nelegalno imigracijo spodbujate vsi, ki otežujete legalno imigracijo.

Za razliko od tebe si ne domišljam, da imam kakršenkoli vpliv na politiko oziroma gospodarstvo druge države.

LovelyTruth ::

SimplyMiha je izjavil:

jype je izjavil:

Mhm, ljudi, ki že desetletje živijo in delajo v ZDA in imajo tam družine, se bo pa deportiralo, ker vam je vseeno za človekove pravice.

Desetletja časa so imeli, pa se še kar niso registrirali? Mhm. Pumpanje črne ekonomije, račun pa dobijo davkoplačevalci.

Glede človekovih pravic pa samo to: s podpiranjem ilegalne imigracije se kršijo človekove pravice vseh državljanov obeh držav.

jype je izjavil:

Nelegalno imigracijo spodbujate vsi, ki otežujete legalno imigracijo.

Za razliko od tebe si ne domišljam, da imam kakršenkoli vpliv na politiko oziroma gospodarstvo druge države.


u nasty...

samo ne pričakuje resnega odgovora, čeprav si ga ownal, raje ga pusti, tako vsak troll zboli, on dobi energijo če se prepira!

Full Clip ::

Težko verjamem kaj se zdajle dogaja na twiterju. Prvi trending je #whereistrump

in ko klikneš na hashtag je prva novica tole:

http://www.nydailynews.com/news/politic...

Čeprav moram priznati, da je kar nekaj pozitivnih komentarjev.

https://twitter.com/ThePatriot143/statu...

https://twitter.com/PizzaPartyBen/statu...

whereistrump NOT on vacation!
https://twitter.com/GigiTracyXO/status/...

Ponovno so mediji obrnili pozitivno zgodbo v negativno. Sem mislil da jim pa tokrat nebo ratalo. Me malo spominja na tisto zgodbo takrat ko je zbral 6M za veterane in je bila potem glavna zgodba ta, da se je "usral" udeležbe v debati. Skratka mediji ponovno manipulirajo z ljudmi. Nič novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Full Clip ()

jype ::

SimplyMiha> Za razliko od tebe si ne domišljam, da imam kakršenkoli vpliv na politiko oziroma gospodarstvo druge države.

Za razliko od tebe jaz vem, da zagovarjanje totalitarnih stališč v javni debati povzroča vzpon ekstremizma.

SimplyMiha> Glede človekovih pravic pa samo to: s podpiranjem ilegalne imigracije se kršijo človekove pravice vseh državljanov obeh držav.

Ja, ampak "podpiranje ilegalne imigracije" si mi ti nalepil kar tako, ker nimaš boljših argumentov. Jaz v resnici ne podpiram ilegalne imigracije, čeprav si nekateri od vas morda to domišljate.

SimplyMiha> Desetletja časa so imeli, pa se še kar niso registrirali? Mhm.

Trenutna zakonodaja ZDA omogoča registracijo in legalizacijo izključno priseljencem, ki so v državo (ilegalno ali z začasno vizo) vstopili pred prvim januarjem 1986, vse ostale pa deportirajo. Zdaj veš, čemu se še niso "registrirali".

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Za razliko od tebe jaz vem, da zagovarjanje totalitarnih stališč v javni debati povzroča vzpon ekstremizma.

Kaj takega lahko verjame samo fašist.

Ja, ampak "podpiranje ilegalne imigracije" si mi ti nalepil kar tako, ker nimaš boljših argumentov.

Nope, to podporo pogosto in glasno izražaš.

Trenutna zakonodaja ZDA omogoča registracijo in legalizacijo izključno priseljencem, ki so v državo (ilegalno ali z začasno vizo) vstopili pred prvim januarjem 1986, vse ostale pa deportirajo. Zdaj veš, čemu se še niso "registrirali".

Torej vedo, da se jim bo to zgodilo? Torej, se tudi na nevednost ne morejo izgovarjati. Ne da te to ščiti pred zakonom. Kajne?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Kaj takega lahko verjame samo fašist.

Če bi bilo to res, potem Evropa v prejšnjem stoletju ne bi doživela dveh vojn z več deset milijonov žrtvami.

ZaphodBB> Nope, to podporo pogosto in glasno izražaš.

Če bi to bilo res, bi me citiral, s kontekstom vred. Ker ni, ti ostane zgolj prozorna laž in upanje, da jo bo kdo nekritično pogoltnil.

ZaphodBB> Torej vedo, da se jim bo to zgodilo? Torej, se tudi na nevednost ne morejo izgovarjati. Ne da te to ščiti pred zakonom. Kajne?

Tako je. Kršene so jim človekove pravice, a ker imajo srečo, da živijo v svobodni državi, jim nobeno sodišče za človekove pravice ne more pomagat - lahko jim pa pomaga ustava Združenih držav Amerike, ter njihovo vrhovno sodišče, če le ne bo prostega mesta v njem zasedel podoben verski skrajnež, kot je bil tisti, ki ga je zasedal nazadnje.

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Če bi bilo to res, potem Evropa v prejšnjem stoletju ne bi doživela dveh vojn z več deset milijonov žrtvami.

Me ne preseneča, da fašist ne ve kaj dosti o zgodovini.

Tako je. Kršene so jim človekove pravice, a ker imajo srečo, da živijo v svobodni državi, jim nobeno sodišče za človekove pravice ne more pomagat - lahko jim pa pomaga ustava Združenih držav Amerike, ter njihovo vrhovno sodišče, če le ne bo prostega mesta v njem zasedel podoben verski skrajnež, kot ga je zadnji zapustil za seboj.

Ja, antifaji se radi derete, da je kaznovanje kriminalcev kršitev človekovih pravic. Morjenje nedolžnih dojenčkov je človekova pravica. Nekaznovanje izprijenih in zakrknjenih kriminalcev pa prav tako. Only in marxistlalaland.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Me ne preseneča, da fašist ne ve kaj dosti o zgodovini.

Ti kar razloži vzpon fašizma v Evropi brez populističnega sranja, ki ga tudi sam izvajaš.

ZaphodBB> Ja, antifaji se radi derete, da je kaznovanje kriminalcev kršitev človekovih pravic. Morjenje nedolžnih dojenčkov je človekova pravica. Nekaznovanje izprijenih in zakrknjenih kriminalcev pa prav tako. Only in marxistlalaland.

Moraš bit pa močno shizofren, da si lahko predstavljaš, da je kriminalec nekdo, ki v iskanju možnosti preživetja zapusti svojo domovino.

Pa še malo bolj, da si lahko predstavljaš, kako ženska doji še nerojene zarodke.

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::


Ti kar razloži vzpon fašizma v Evropi brez populističnega sranja, ki ga tudi sam izvajaš.

Forget it, priložnost za resen diskurz si zapravil, ko si prvič sprevrgel moj v dobri veri podan argument.

Moraš bit pa močno shizofren, da si lahko predstavljaš, da je kriminalec nekdo, ki v iskanju možnosti preživetja zapusti svojo domovino.

Pa še malo bolj, da si lahko predstavljaš, kako ženska doji še nerojene zarodke.

Shizofren je tisti, ki v imenu boja proti prividom na takole nemaren način trga izjave svojih sogovornikov iz konteksta.

Patetičen, nasilen revček si.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype
««
93 / 158
»»