» »

Doping testi tudi za igralce računalniških iger

1
2
»

Superboyy ::

Thuban je izjavil:

ja, zaradi igranja igrice bom šel v dallas :)


Eurocup je bil samo online. In tisti ki so bli dost dobri, so šli zastonj na quakecon, pa še zaslužil so dobr.

Ful hud in obvladu u nulo, nimaš pa enga dosežka.

link_up ::

superboy, ne delaj norca iz sebe....igranje iger je poneumljanje, sport pa je izziv.
In and Out

Superboyy ::

link_up je izjavil:

superboy, ne delaj norca iz sebe....igranje iger je poneumljanje, sport pa je izziv.


Vem ja. Vsi športniki so ful pametni. Igralci špilov pa neumni. Empirično dokazano.

oemdzi ::

link_up je izjavil:

superboy, ne delaj norca iz sebe....igranje iger je poneumljanje, sport pa je izziv.

Ja res je, nogomet prozvaja same genije, sploh na tribunah.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

link_up ::

kar tolazite se ja....:)
In and Out

mihec87 ::

Polovica tu vas nima pojma o e-športu, enkrat ste mal z kolegi igral multi pa ste pametni ko ste se znesli nad papkom ko single na easy komi obrne, tist ko vas je pa ubil ma pa itq cheate ane....

e-šport zahteva treninge, tako umsko kot telesno pripravljenost nič drugače kot katerikoli šport....

Pa ne mi hodit ven z takimi da je streljačina tek skozi mapo in posiljevanje levega gumba-ker z takim dlje kot od spawna ne boš pršu..Oz pove koliko ste igrali igre na nivoju klanov(0) kje je šele kaj več..

Sicer pa ne vem kaj čakate eur-i čakajo na vas(easy money sam sediš 15min držiš lev gumb pa dobiš celoletno plačo)..?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Evolve ::

a boste svet rešil. bravo. res ste tepci

Zheegec ::

link_up je izjavil:

superboy, ne delaj norca iz sebe....igranje iger je poneumljanje, sport pa je izziv.

Zakaj pa je sport izziv?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

--Switch-- ::

Adderall je kemijsko prestrukturiran "methamphetamine" (crystal meth, breaking bad?) izredno malo spremenjen, ravno toliko da ga lahko zaščitijo pod legalno blagovno znamko, zato jih kljub temu da so metamfetamini prepovedani prodajajo povsem legalno. V Ameriki ga v že zelo zgodnjih letih dobijo otroci, ki imajo motnje koncentracije (ADD), po njihov standardih je to vsak drugi, zelo veliki porabniki so tudi študentje saj po eni tabletki ne rabiš spanja tudi po več dni, poveča se ti tudi zmožnost koncentracije oz. fokusa. Na recept jih dobiš zelo malo, te pa izjemno hitro zasvojijo zato jih praktično vsak, ki jih je kadarkoli dobil na recept, kupi še na "črnem" trgu, kjer tabletka stane tudi več kot 10$. Seveda jih pripadniki vojske dobijo zaradi post-traumatskega stresa celo kišto in to po 3x nižji ceni, prav tej broke "veterani" nato postanejo dilerji in jih po kampusih prodajajo študentom.
In tako se zaključi krog legalne prodaje prepovedanih drog, glede na hitrost amerikanizacije bo vsak čas na voljo tudi pri pri nas med tem se pa mi ukvarjamo z konopljo zastrupljenimi kolački in bežimo od legalizacije, nazdravje.

Zgodovina sprememb…

leiito ::

To, --Switch--, pač ne drži. Navedi prosim resen vir, ki potrjuje, da "praktično vsak, ki dobi Adderall (ali pa Ritalin) na recept kupuje še na črnem trgu. Pri nas Ritalin in Concerto dobivajo skoraj izključno otroci z ADHD in številnim zdravilo pomaga premagati ovire, ki jim sicer onemogočajo uspešno šolanje.

To je problem z drogami nasploh, preveč nevednosti in predsodkov, premalo znanja, zato pa vojna še vedno traja. Koliko ljudi pa ve, da je bil heroin prepovedan zato, ker zatira čredni nagon in da nobena od številnih študij ni ugotovila, da bi bil škodljiv sam po sebi?

dope1337 ::

@leiito

Hvala za dopolnilo.

Adderall overprescription: #1 #2

Če te zgornja 2 ne prepričata, še malo obširnejši na forbes.com.

Pa še se najde.

@Switch

Tvoje argumente sem doživel na lastni koži, ko sem med "Bar crawlingom" po Kenoshi naletel na pjeba, ki je dilal z Adderallom. Cena je bila glih 10$/kom. Naju je pa med pogovorom "zalotil" eden izmed uporabnikov le-tega "zdravila" - tako ga je poimenoval :D. Odzval se je zelo burno, češ da, ljudje kot sma mi2 z dilerjem mečema slabo luč na ljudi kot je on, ki dejansko "potrebujejo" to "magično zdravilo" za normalno delovanje. Nakar sem bruhnil v nekontroliran smeh :D Djeda je kr bled ratu, se začel kurčit, jz sm mu pa sam reku, da če se mu zdi podpiranje njegove lenobe pravično do ostalih študentov, ki ne goljufajo tako kot on - recept gor ali dol. Zaključni izpiti so se bližali (ni še blo konec ne), on pa okol popiva ter moralizira kok se ne more normalno učit, namesto da bi se učil. Potem se je samo obrnil in odšel nazaj za svojo mizo jezn k sam satan xD

Ne bom rekel, da obstajajo dejanski primerki, ki jim boosterji tipa Adderall pomagajo ter so ključni za vitalne življenske funkcije. Vendar je "uradna" zloraba zdravila prisotna na enakem nivoju kot neuradna. Dohtarji jih pišejo za vsako bedarijo, tako kot pri nam recimo Amoksiklav, ki naj bi bil all-in-one antibiotik za vsako bakterijsko vnetje.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

--Switch-- ::

@Leiito
No leiito podaj mi tvoje "vire" zakaj to ne drži.
Stvari govorim iz prve roke skoraj tri leta življenja čez lužo, življenje z ljudmi ki so to jemali, pogovori z ostalimi študenti in starejšimi, ponujanje tabletk po ulicah, reklame po radijih za otroke z motnjami koncentracije v stilu se vaš otrok dere obnaša irracionalno = potrebuje tabletko. Na recept jih dobiš, tudi kot študent z precej banalnim izgovorom, dobiš jih pa zelo malo navlečeš se precej hitro, večina študentov jih uporablja za izpite, ko enkrat pokuriš recept bonus ti ostane samo še lokalni diler.
Bom pa iz praktično vsak spremenil na 60-80% ljudi, da boš moja dejstva lažje sprejel.

Nevem pa o kakšni vojni govoriš, z drogami imam precej izkušenj, heroina nisem probal če je tako zdrav kot praviš si ga časti z ta veliko injekcijo in boš dobil svoj vir oz. študijo.

Zgodovina sprememb…

leiito ::

Ti članki se ukvarjajo z rastjo števila receptov za Adderall, zlorabo zdravila s strani študentov ipd., še vedno nobene potrditve, da otroci dokupujejo na črnem trgu. Vir prosim, da drži, ne morem jaz dajati virov, da nekaj ne obstaja, negativnih dejstev v logiki ni mogoče dokazati.

Drug aspekt člankov je, ali ne bi bilo bolje na drugačen, nekemičen način zdraviti motnje pozornosti. Temu vprašanju se lahko pridružim, ne poznam pa odgovora, vsaj ne v okviru obstoječih šolskih sistemov.

Če me sprašuješ po viru trditve, da je heroin sam po sebi neškodljiv:
http://www.theguardian.com/politics/200...

leiito ::

Pa tudi, če drži, kar praviš, da študenti zlahka dobijo recept, ko ga ne morejo več, grejo pa k dilerjem. Potem je problem v tem, da ne morejo brez recepta v lekarni kupiti zdravila, ki ga potrebujejo ali želijo, ne v zdravilu samem. S prohibicijo očitno ne dosežemo nič, zakaj potem vztrajati in s kakšno moralno pravico ljudem ukazujemo kaj smejo ali ne smejo početi s sabo?

Superboyy ::

leiito je izjavil:

S prohibicijo očitno ne dosežemo nič, zakaj potem vztrajati in s kakšno moralno pravico ljudem ukazujemo kaj smejo ali ne smejo početi s sabo?


Prohibicija nardi samo to, da so cene prepovedanih drog višje, kot so dejanski stroški s proizvodnjo.

šernk ::

sedaj bo pa še tu zmagoval tisti, ki bo imel denar si privoščit najboljši doping :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

--Switch-- ::

@leiito
Ali sem kje omenil da bi rad zadevo prepovedal in da je problem v zdravilu, sam sem mnenja da bi morala vsaka substanca biti dostopna, ker prepoved ustvarja preveč kontra učinkov. Govoril sem o dvoličnosti družbe in gospodarstva ki pod pretvezo zdravja prodaja drogo zaradi katere na drugi strani polni zapore.
Imaš pa ti zagotovo ADD, ker ti že osnovna interpretacija besedila povzroča težave. Ker nisem mislil da 8 letni otroci kupujejo to na črnem trgu, ampak da jih že v zgodnjih letih zasvojijo z tabletko na recept, ki ga kasneje ko odrastejo več ni. Prav tako te nisem spraševal po viru trditve da je heroin neškodljiv, ampak po viru trditve da ljudje ki so adderall jemali kot mladostniki le tega ne kupujejo kasneje na ulici ko odrastejo.
Glede heroina sem imel dovolj znancev oz. poznal prijatelje od prijateljev ki danes zaradi neškodljivosti heroina ležijo meter pod zemljo, ne bom debatiral o tem ali je razlog za to mešanje le tega z ostalimi smetmi, ker me pravzaprav debata z nekom ki mi kot glavni argument poda youtube video niti ne zanima...

Zgodovina sprememb…

Thuban ::

Superboyy je izjavil:

Thuban je izjavil:

ja, zaradi igranja igrice bom šel v dallas :)


Eurocup je bil samo online. In tisti ki so bli dost dobri, so šli zastonj na quakecon, pa še zaslužil so dobr.

Ful hud in obvladu u nulo, nimaš pa enga dosežka.


Geek competition ni zanimiv dosežek.
Če ne verjameš, pač napiši v tvoj CV da obvladaš Battlefiled multiplayer in da si ga igral 5 let profesionalno.

Igranje iger je super, nimam nič proti. Igrajte kolikor želite. Ampak kakorkoli obrnete, niste športniki.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

mihec87 ::

Thuban je izjavil:

Superboyy je izjavil:

Thuban je izjavil:

ja, zaradi igranja igrice bom šel v dallas :)


Eurocup je bil samo online. In tisti ki so bli dost dobri, so šli zastonj na quakecon, pa še zaslužil so dobr.

Ful hud in obvladu u nulo, nimaš pa enga dosežka.


Geek competition ni zanimiv dosežek.
Če ne verjameš, pač napiši v tvoj CV da obvladaš Battlefiled multiplayer in da si ga igral 5 let profesionalno.

Igranje iger je super, nimam nič proti. Igrajte kolikor želite. Ampak kakorkoli obrnete, niste športniki.

Pozabil si napisat da tako meniš ti...
Zame tudi letanje po igrišču sem pa tja in vsake toliko mal brcneš žogico ni neki zanimiv dosežek..
Odvisno za katero službo se gre, tako kot če napišeš da si 5 let igral nogomet v neki ligi ne pomaga nujno..

Po tvoje je verjetno edino pravo delo kramp pa lopata-programiranje itd.. pač ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

jacal ::

Če gremo h koreninam, v čase Iliade, so si tekmovalci pomagali s kombinacijami treh strategij, podkupovanjem bogov, podkupovanjem sodnikov in dopingom (razni napoji).

Podkupovanje bogov je bilo lahko zelo učinkovito, itak so se vmešavali v vse mogoče, bili so nečimrni in so za obljubljeni pozlačeni kip marsikaj postorili, a so bili hkrati nepredvidljivi in jih smrtniki niti približno niso mogli nadzirati. (Sodobnejši odzven tega pristopa je bilo opaziti pri Felipeju Massi, ki je dan pred dirko, na kateri bi lahko postal svetovni prvak, zagotavljal, da računa na božjo pomoč, brazilski gledalci pa so mu med tekmo pomagali z uroki, ki naj bi upočasnili Hamiltona. A bog se ni pustil zmesti.)

Hitronogi Ahil je bil v teku na en stadij nepremagljiv, a je imel po današnjih merilih kot neranljiv polbog, ki mu je Atena priskočila na pomoč, čim je šlo kaj narobe, nekam nepošteno prednost pred tekmeci.

Prve športne panoge so nastale iz vojaških veščin, šport je bil trening za vojno, vojna pa za šport. Tekmovali so v dirkanju (tek, četverovprege), streljanju (kopje, disk, lokostrelstvo) in pretepanju (rokoborba, boks). Drži pa, da sta se Ahil in Ajaks pomerila tudi v nekakšni namizni igri ("šah") in sta se v početje tako zatopila, da nista opazila, da se je okrog njiju razvnela bitka. In ju je morala Atena reševati pred Trojanci, ne prvič ne zadnjič.

Mnogo pozneje, na olimpijskih igrah leta 67, je v dirki četverovpreg zmagal ljubljeni cesar Neron. Podkupil je vse sodnike, celo igre so prestavili, da so mu pasale v urnik, in njegov voz je vleklo deset konj. Zmagal je, kljub temu da je med dirko padel z vozila.

--Switch-- ::

@Leiito mea culpa
Sam imam tudi rahli attention defficit disorder zato sem spregledal članek nad videom, problem so smeti/primesi se strinjam. Legalizirajmo vse in bo najboljše, boljše kot tako lahko droge z računom kupiš samo v lekarni.

matijadmin ::

AlienRR je izjavil:

Kam spadajo enery drinki? Velike doze kofeina in podobno.

Zakaj za boga igranje iger spada pod šport? Valda je tekmovanje in je napeto, samo zakaj _šport_?! Makes no sense.


Višje koncentracije kofeina so prepovedane v športu.
Vrnite nam techno!

matijadmin ::

Ob skrbi za preprečevanje deficience vitaminov iz skupine B, so ženšen, kofein in teanin (ne tanin) v zmernih do visokih odmerkih precej blizu amfetaminu brez številnih stranskih učinkov. Če kdo ne verjame, lahko poizkusi. Kombinacija je precej posrečena v sinergiji, pa tudi izničevanju stranskih učinkov zlasti kofeina in ženšena zaradi teanina.
Vrnite nam techno!

Zgodovina sprememb…

Cheetah ::

Superboyy je izjavil:

Odvisno kaj bo na listi prepovedanih substanc. THC recimo se mi ne zdi performance enhancing drug.

Medtem ko so recimo amfetamini pomoje kr uporabni za kšn starcraft in quake.

točno, aderall je zelo pogosto uporabljen

hamez66 ::

Vsekakor bi zaposlil nekoga, ki je bil profesionalni igralec LOL, ali pa tudi katere koli druge igre. Da se ne bi našlo dela za kandidata, ki je med miljoni igralci prilezel med 0.1% ali višje najboljših, je neumnost.

Občasno igranje igric in "obvladanje", kjer smo najboljši na vasi, ima s profesionalnim igranjem igric toliko veze, kot metanje žoge na koš enkrat na teden z NBA igralci. Tisti najboljši trenirajo tudi po 16 ur na dan, vsaj po njihovih besedah. Veliko manj pa verjetno res ne.

pviran3 ::

Bodo preverili, če so tudi računalniki nedovoljeno naviti? :D

oemdzi ::

Bi morali bolj programski del preveriti.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

dope1337 ::

leiito je izjavil:

Ti članki se ukvarjajo z rastjo števila receptov za Adderall, zlorabo zdravila s strani študentov ipd., še vedno nobene potrditve, da otroci dokupujejo na črnem trgu. Vir prosim, da drži, ne morem jaz dajati virov, da nekaj ne obstaja, negativnih dejstev v logiki ni mogoče dokazati.


Zgleda da sem narobe razumel tvoje vprašanje v prvo, zato so bili priložene napačne povezave.

Nikakor ne bom trdil da otroci kupujejo Adderall na črnem trgu, niti se ne bom trudil iskati "strokovnih člankov" podprtih s trdo statistiko na to tematiko. Ker tudi sam močno dvomim, da obstajajo (farmacevtske družbe pa to - jz bi vsekakor zaščitil svoj prihodek, če bi bil na njihovem mestu). Predvsem logično je, da vkolikor bi se dokazalo da le-ta črni trg obstaja, bi se zaostrili pogoji izdaje receptov za njih.

Ne gre pa zanikati, da (predvsem z ZDA) obstaja zelo močan trg z zdravili na recept. Legitimnosti mojih izjav se ne bom trudil dokazovati, vem pa kaj sem videl na lastne oči in mi je bilo rečeno od ljudi na ulicah/kampusih/celo delovnih mestih, ki so uporabniki tako predpisanih, kot tudi nepredpisanih tablet. Saj veste ... bil sem tujec, ki je bil tam le začasno ... nevem zakaj bi si izmišljevali takšne stvari no.

Se pa povsem strinjam, da je treba legalizirato vso drogo. Vsi vemo kaj s tem navadni ljudje pridobimo (imho veliko - regulacija, kvaliteta, povrnitev profita družbi, itd.) ter kaj izgubimo (imho nič). Še najlepši primerek je Portugalska, ki se je približala legalizaciji z dekriminalizacijo vseh vrst drog že pred 15 leti. Učinki te legislacije so po prebranem le pozitivni (spet ... imho - naj si vsak interpretira po svoje).
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Tr0n ::

Ravno danes se pricne The International, Dota 2 tekmovanje s teami iz vsega sveta za 17.5 milijona dolarjev. Gledanost je lani presegla 20 milijona gledalcev, letos pa jih zna bit se vec.



eSport je prihodnost fantje in dekleta. Se bo treba sprijaznit. :) Ce je to pravi sport ali ne, je pa zgolj semantika. Vseekakor postaja bolj popularen, kot marsikateri "klasicen" sport in zahteva ogromno talenta in treninga, da postanes dober.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

BigWhale ::

Thuban je izjavil:

ne razumeš kompleksnosti šaha in enostavnosti streljačin, da daješ takšne primerjave.

Igrati šah je umetnost, kjer moraš predvidevati vse možne nadaljne poteze in pretehtati kaj se lahko zgodi. To ni enako šprintanju čez karto in posiljevanju levega klika na miški.

no, sicer pa je irelevantno, važno da uživate. Mene moti samo primerjava igranja online igric (namerna raba pomanjševalnice) s konkretnimi športi.


In na svetu obstaja samo ena igra in samo en tip iger? To so streljacine in Call of Duty, al kaj? So igre, ki so precej bolj kompleksne in zapletene in moznosti za pozitiven izid, v prid igralca, niso odvisne samo od hitrih refleksov in dobrega pinga. :)

Zakaj pa namerna raba pomanjsevalnice? A se ti zdi, da je to potrebno, da stvar v tvojih oceh zgleda manj resna? Nihce ne primerja igranja racunalniskih iger s 'konkretnimi sporti'. Sploh zato, ker se precej bolj pogosto uporablja izraz esport, kot vam je ze nekdo zgoraj povedal.

Thuban je izjavil:

Takrat smo igranje igric smatrali kot igranje igric, ne kot senzacionalističen uspeh vreden doping testa.
V najboljšem primeru si dobil kakšno majico dogodka ali pa kak kos hardwarea.


In? Casi se spreminjajo. Vcasih je bil 'lan party' nekaj kar so nardili mulci v soseseki ali pa malo sirsi soseski in za sponzorstvo nafehtali lokalne racunalniske trgovine. Dandanes pa organizirajo tekmovanja na globalni ravni sponzorji so pa vsi veliki igralci v industriji. In ce gre za globalno in medijsko dobro pokrito tekmovanje, kaj potem?

V knjigi rekordov je seznam se precej bolj bizarnih tekmovanj v katerih se pomerjajo ljudje.

vorantz ::

Vecina tle se mi zdi kot starine ki castijo sveti kramp in lopato kot edino resno obliko dela
Tisti ki delamo v pisarnah za mnogo boljsi denar pa smo lenobe

Jebes to
Times are changing get used to it

Drugace pa iz druge strani...kako pa bi vi poimenovali sportne dejavnosti ki to po vase niso?

Ciklamen ::

LOL od nekaterih komentarjev mi je kr slabo ratalo :D Vorantz ima prav, vsi vidijo kot eno obliko dela kramp in lopato, vse ostalo je pa nabijanje lenobe :D

Poglejte profiče v večini popularnih iger - LoLu, Doti, CS:GOju, COD-u itd., pa mi povejte kak % debelih, zavaljenih gamerjev je profičev :)

Vsaj v LoLu vem, da večina igralcev redno obiskuje telovadnico. Trenirajo po 8 ur dnevno (scrimi) + še par ur soloQ (match-anje z random igralci). Potrebno je veliko znanja o igri, raznorazne kombinacije compov, analiziranje nasprotnika, pa še druge zadeve. Tudi med samo tekmo potrebuješ igralca ki je mentalno močan, da kliče kaj je treba storit (ubit zmaja, epic monster, podret stolp, itd). Nevem zakaj nekateri mislite, da je večina pro gamerjev debelih zavaljencev, ki samo klikajo po miški, ne razmišljajo zraven, pa so (relativno dobro) plačani. Zakaj potem vsi tega ne delamo? Ker je verjetno zelo preprosto bit dober :)

Glede Adderala pa je že nekaj časa znano, da se uporablja v tem krogu iger, predvsem v Counter Strike-u, kjer rabiš res ostre reflekse, in ker je včasih težko držat fokus 100% skozi celi match, je jasno da bodo tudi oni posegali po "nedovoljenih" stvareh :)
- End of the Post ->

Tr0n ::

Ciklamen je izjavil:

Vsaj v LoLu vem, da večina igralcev redno obiskuje telovadnico. Trenirajo po 8 ur dnevno (scrimi) + še par ur soloQ (match-anje z random igralci).

Seveda. Fizicna in mentalna pripravljenost gresta z roko v roki. Sploh MOBA igre, ki so dolge po 30 in vec minut, so tako mentalno kot fizicno obremenilne. Ce zelis odigrat vec takih iger na dan, bit pri vseh 100% zbran, moras bit tudi fizicno dobro pripravljen.

Zato pa nekateri jemljejo razna pozivila in zato ta novica. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ahac ::

Thuban je izjavil:

Takrat smo igranje igric smatrali kot igranje igric, ne kot senzacionalističen uspeh vreden doping testa.
V najboljšem primeru si dobil kakšno majico dogodka ali pa kak kos hardwarea.


A ni to točno tako kot pri "pravih" športih?
Če npr. igraš košarko in greš s prijatelji na kakšno lokalno tekmovanje tudi ne rabiš dopinga in... v najboljšem primeru dobiš majco dogodka.
Mogoče si celo najboljši na vasi in misliš, da imaš košarko naštudirano "u nulo"... ampak v bistvu si še vedno amater, ki nima pojma kako izgleda košarka za tiste, ki so med najboljšimi igralci na svetu.

No... pri igrah je enako. Če si sam amatersko igral CoD, še ne pomeni, da si bil kje blizu skilla in znanja, ki ga imajo pro gamerji.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

JaKaZc ::

Če nimaš globinskega vida ti tudi adderall ne pomaga ;)

matijadmin ::

Tr0n je izjavil:

Ciklamen je izjavil:

Vsaj v LoLu vem, da večina igralcev redno obiskuje telovadnico. Trenirajo po 8 ur dnevno (scrimi) + še par ur soloQ (match-anje z random igralci).

Seveda. Fizicna in mentalna pripravljenost gresta z roko v roki. Sploh MOBA igre, ki so dolge po 30 in vec minut, so tako mentalno kot fizicno obremenilne. Ce zelis odigrat vec takih iger na dan, bit pri vseh 100% zbran, moras bit tudi fizicno dobro pripravljen.

Zato pa nekateri jemljejo razna pozivila in zato ta novica. :)


Natanko tako.

Mularija je pri tem nekoliko privilegirana, mlad organizem, hitrejša regeneracija, pa to. Sicer je znano, da telesna aktivnost/pripravljenost izboljšuje kognitivne funkcije. Tako so 'resna' kondicijska priprava, zdrava prehrana in sploh zdrav življenjski slog ob taki 'karieri' še kako na mestu. Z nootropki bi vsekakor eksperimentiral, mnogi so gotovo pri WADI že prepovedani (ti seveda odpadejo).
Vrnite nam techno!

dope1337 ::

Sej kje slučajno omenilo, kako bodo izvajali doping teste na igralcih, ki ne tekmujejo na "on site" tekmovanjih? Se pravi, da igrajo od oddaljene lokacije?

Ne me narobe razumet, vem da so vsa "velika" tekmovanja on site. In so tudi nagrade tam toliko večje. Vendar so nagrade pri ostalih tudi kar zajetne (skladi, ki se štejejo v več tisočakih dolarjev).

P.S. Sem pa vesel, da je tema zašla nazaj na tire :D

P.S. #2 ... Ali se bodo doping testih izvedli že pri igralcih na Internationalu?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

oemdzi ::

dope1337 je izjavil:

Sej kje slučajno omenilo, kako bodo izvajali doping teste na igralcih, ki ne tekmujejo na "on site" tekmovanjih? Se pravi, da igrajo od oddaljene lokacije?

Ne me narobe razumet, vem da so vsa "velika" tekmovanja on site. In so tudi nagrade tam toliko večje. Vendar so nagrade pri ostalih tudi kar zajetne (skladi, ki se štejejo v več tisočakih dolarjev).

P.S. Sem pa vesel, da je tema zašla nazaj na tire :D

P.S. #2 ... Ali se bodo doping testih izvedli že pri igralcih na Internationalu?

Tam je pa doping zadnji problem, ampak so v ospredju programski pripomočki:D
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

dope1337 ::

oemdzi je izjavil:


Tam je pa doping zadnji problem, ampak so v ospredju programski pripomočki:D


Osebno sem Dota2 fanboy in si ne predstavljam kako ti lahko pomaga programski pripomiček :D Mogoče kej za vodit live statistiko (ki ti posledično omogoči boljše odločanje), revealanje celotne mape, kak autoclicker za lasthitanje/denyjanje ... Kej več se pa ne spomnem :D

Pa še ... dvomim, da bi kakšen pro reskiral kej takšnega. Bi pomoje prej posegel po dopingu :D
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

MasterTade ::

Ne vem kako lahko ALKOHOL izboljša igro katerega koli špila...Hahahah smo na CoD u imeli enga modela k je pred wari vedno kšnga zvil pa na cajte ni vedu v ker ekip je :D

oemdzi ::

MasterTade je izjavil:

Ne vem kako lahko ALKOHOL izboljša igro katerega koli špila...Hahahah smo na CoD u imeli enga modela k je pred wari vedno kšnga zvil pa na cajte ni vedu v ker ekip je :D

V Krmelju na LAN-u pa modela, ki je mrtvo pijan kot spectator, še vedno naprej igral :)) No ni zdržal dolgo, so ga kaj kmalu odnesli gor na blazine, da je oddremal, no ekipa ni bila najbolj zadovoljna :P
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

[D]emon ::

Koni se zmer scat pelje vse tele dripce :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zheegec ::

dope1337 je izjavil:

oemdzi je izjavil:


Tam je pa doping zadnji problem, ampak so v ospredju programski pripomočki:D


Osebno sem Dota2 fanboy in si ne predstavljam kako ti lahko pomaga programski pripomiček :D Mogoče kej za vodit live statistiko (ki ti posledično omogoči boljše odločanje), revealanje celotne mape, kak autoclicker za lasthitanje/denyjanje ... Kej več se pa ne spomnem :D

Pa še ... dvomim, da bi kakšen pro reskiral kej takšnega. Bi pomoje prej posegel po dopingu :D

V Starcraftu je zelo popularen maphack, na offline tournamentih se kar dogaja, da kdo heka.
Obstajajo tudi razni micro boti (ki določene stvari počnejo namesto tebe, če nisi dovolj hiter), ampak to se pa zelo hitro opazi.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Roadkill ::

JaKaZc je izjavil:

Če nimaš globinskega vida ti tudi adderall ne pomaga ;)


Pojma minaš! Samo zato, ker si trikrat zmagal na quakeconu še ne pomeni, da več veš kot kak povprečni slo-techovec. :D
Ü

Kenpachi ::

Res je, Quakecon je za noobe.

Zgornja Scavnica Tour is the stuff.
Zaraki Kenpachi.

Superboyy ::

JaKaZc je izjavil:

Če nimaš globinskega vida ti tudi adderall ne pomaga ;)


Informacija iz prve roke!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najstarejši igričarski goljuf Todd Rogers razkrinkan

Oddelek: Novice / Igre
349864 (4952) 49106
»

Doping testi na turnirjih v računalniških igrah so realnost

Oddelek: Novice / Igre
4116587 (13034) brunoland
»

Doping testi tudi za igralce računalniških iger (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
9530557 (23368) Superboyy
»

Armstrong - končno ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8214751 (12168) thramos

Več podobnih tem