» »

php/javascript pomoč

php/javascript pomoč

Anrex ::

Torej zanima me kako bi naredil da bi se stran osveževala in s tem tudi njena vsebina(php) vsako minuto brez da bi moral imeti odprto stran ?

AndrejS ::

brez da bi moral imeti odprto stran ???

Kaj to misliš ?

hellboy123 ::

Poguglaj: Job scheduler in / ali Cron

Zgodovina sprememb…

Anrex ::

Kolikor sem na hitro pregledal je za to potreben popolni dostop do serverja, jaz žal tega nimam. Mogoče obstaja kakšna druga možnost ?

black ice ::

Najprej razloži kaj sploh hočeš.

sumoborac ::

Obstaja. Google: Web cron job
Prid sm al pa tm ostan...

Anrex ::

Želim da se mi vsako minuto refresh-sa datoteka core.php katera se nahaja na strežniku brez da bi moral imeti to stran odprto v brskalniku torej da bi refresh delal tudi ko nimaš strani odprte v brskalniku. Težave so da mora stran oziroma datoteka (core.php) biti na tem serverju kjer nimam dostop do konzole.

hellboy123 ::

Načeloma ima vsak hosting neko nadzorno ploščo, kot recimo cPanel ali Plesk. Pri obeh se dajo zrihtat Cron Job-i brez popolnega dostopa do serverja.

Netrunner ::

Anrex je izjavil:

Želim da se mi vsako minuto refresh-sa datoteka core.php katera se nahaja na strežniku brez da bi moral imeti to stran odprto v brskalniku torej da bi refresh delal tudi ko nimaš strani odprte v brskalniku. Težave so da mora stran oziroma datoteka (core.php) biti na tem serverju kjer nimam dostop do konzole.


ČE bi razložil kaj ta php datoteka dela bi ti lahko bolje pomagali. Drugače pa kot je bilo že omenjejo je cron job ena možnost, druga pa ja te da uporabiš kaki online servis ki ti samodejno odpira stran na določen interval.

Anrex ::

Je druge rešitve ni bilo kot da uporabim cron job in s tem sem na enostavni način rešil problem, toda sem si komajda zagotovil dostop. Hvala vsem za odgovore!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

no cron job webhost

Oddelek: Izdelava spletišč
14871 (539) frke
»

Tp-link in DD-WRT

Oddelek: Omrežja in internet
192509 (1524) drakulas
»

php seje javascript timer

Oddelek: Programiranje
101705 (1454) Netrunner
»

prošnja za izgradnjo programa!

Oddelek: Programiranje
121780 (919) vorantz
»

CRON job v php-ju

Oddelek: Programiranje
101253 (1116) MasterBlaster

Več podobnih tem