» »

Namestitev Office 2013

Namestitev Office 2013

Map ::

Prvič sem Office 2013 namestil normalno, vse je delovalo kot mora, vmes sem ga izbrisal, sedaj pa ga ne morem več namestiti. Dobim sporočilo "Microsoft Office Professional Plus 2013 encountered an error during setup" in nato še "Microsoft Setup Bootstraper ne deluje več". Sem že googlal in poizkusil marsikaj, niti ne vem več kaj vse. Je imel še kdo ta problem in ga je rešil?

GTX970 ::

Map ::

Ne pomaga.

Don Vincenzo ::

crniangeo ::

map , jaz sem probu z eno "prepovedano stvarjo" in sicer enim activatorjem oz ms toolkitom, ki ponudi opcijo uninstall office. ta zadeva popuca še tako velik shit z diska :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

solatko ::

To se zgodi, ko tečejo na mašini z KMS aktivirani Office programi. Moral bi počistit register, tako pa si odstranil program z Windows odstranitvijo pograma in register je ostal napolnjen s podatki. Če kupiš original, bo šla namestitev b.p., ali pa zamudno čiščenje registra.
Delo krepa človeka

Map ::

Kako pa sedaj počistim register?

crniangeo ::

cc cleaner?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Map ::

Pobrisal s CCleanerjem ampak ni nič boljše.

solatko ::

Pobrisat moraš še v app mapah uporabnika, vse kar je v zvezi z Office, predvsem pa mapo Temp počisti vsega kar je not. Te faili so skriti in moraš omogočit pogled na skrite mape.
Delo krepa človeka

Map ::

Pobrisal mapo Temp in vse v AppData, kar me je spominjalo na Office. Še vedno ne gre.

spenstar ::

poglej setup.log od Office na tvojem uporabniskem imenu temp direktorija. Tam se mora videti kje pade instalacija.
SPENSTAR--builder

Han ::

Še enkrat preberi kar je napisal crniangeo...

Map ::

Kaj bolj točno naj iščem v setup.log, ker vrstic je ogromno?

Tudi z MS Toolkitom ne gre, mi niti ne ponudi za izbrat kateri Office bi izbrisal. Mi pa na začetku napiše, da Task Manager ne deluje, sem pa nekje prebral, da so tudi zaradi tega imeli težave z namestitvijo. Sem ga probal zagnati, pa javi da ni mogoče.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Word 2013 ne odpre dokumenta - pomoč

Oddelek: Programska oprema
71039 (811) Gogo

Čarovnik za aktiviranje Microsoft Office 2013

Oddelek: Programska oprema
122777 (2421) stan
»

Težave pri namestitvi Office 2016

Oddelek: Programska oprema
357619 (7140) dunda
»

Office 2013

Oddelek: Programska oprema
256270 (3439) MisoBer
»

MS Office 4 free

Oddelek: Programska oprema
296110 (5441) 111111111111

Več podobnih tem