» »

OnePlus One - ghost touches problem

OnePlus One - ghost touches problem

zanko123 ::

Zdravo,

zdele je približno pol leta od kar se dobil 1+1. Pojavila se mi je težava ki so jo poimenovali ghost touches. Gre se za to da telefon si sam zbere moment (takrat ko ga najbol rabiš) in "tipka" po zaslonu oz. se touch izklopi ... Zanima me če je kdo mel to težavo in kako se le to odpravi? :)

spodaj sta videa ki prikazujeta ta problem :)


ZapTeam - Izdelovanje spletnih strani, oblikovanje www.zap-team.com

Zak0n ::

zanko123 je izjavil:

Zdravo,

zdele je približno pol leta od kar se dobil 1+1. Pojavila se mi je težava ki so jo poimenovali ghost touches. Gre se za to da telefon si sam zbere moment (takrat ko ga najbol rabiš) in "tipka" po zaslonu oz. se touch izklopi ... Zanima me če je kdo mel to težavo in kako se le to odpravi? :)

spodaj sta videa ki prikazujeta ta problem :)




Zdravo, sam sem imel enake težave. Lahko si prebereš mojo temo tu: https://forums.oneplus.net/threads/touc...
Vložil sm RMA in sedaj je na poti novi telefon. Bojim se, da bo z novim enako, zato razmišljam, da bi ga še kar zapakiranega prodal naprej.

Imaš se vedno te težave? Kaj si naredil glede tega?

Lep pozdrav

Sami ::

Kolega tudi čaka na RMA, klasična napaka, pravi da bo potem novega zapakiranega prodal. Njemu se to dogaja, če ga ima recimo v žepu (statika).
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

lovro535v2 ::

Baje naj bi oneplus vedel za touchscreen problem in da delajo na softwarju.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

exibo ::

vendar to že predolgo delajo

sajko ::

Men se je to do sedaj zgodilo 2x, ampak šele po nadgradnji na CM12.

boolsheat ::

Kitajc pač...

lovro535v2 ::

boolsheat je izjavil:

Kitajc pač...
če nimaš kaj pametnega napisat ti ni treba kr nekaj nakladati meni dela opo brez problemov.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Runnagain ::

Zaenkrat teh problemov nimam, ne na CM11S, ne na CM12S...a glede na zadnje informacije se napaka lahko pojavi kadarkoli.

t3hn0 ::

Meni se ta problem pojavlja že dolgo. Včasih pomaga če dam mobitel iz ovitka in ščistim steklo. Včasih je delo nemogoče, sploh je to neprijetno če telefona ne moreš odkleniti med vožnjo. Razmišljam o RMA, ali pa o tej metodi (čeprav One Plus trdi da ne pomaga).

A moraš pri RMA najprej poslati svoj telefon njim?
^.^

Runnagain ::

t3hn0 je izjavil:

Meni se ta problem pojavlja že dolgo. Včasih pomaga če dam mobitel iz ovitka in ščistim steklo. Včasih je delo nemogoče, sploh je to neprijetno če telefona ne moreš odkleniti med vožnjo. Razmišljam o RMA, ali pa o tej metodi (čeprav One Plus trdi da ne pomaga).

A moraš pri RMA najprej poslati svoj telefon njim?


V kolikor se mi bo pojavil omenjeni problem, bom telefon poslal nazaj. O lastnem popravljanju bi razmišljal samo, če telefon ne bi bil več v garanciji.

Po kratkem raziskovanju naj bi problem nastopil zaradi povišanih temperatur. Le-te stopijo lepilo, ki "drži skupaj" ozemljitev. Nekateri so priblem začasno rešili oz. vsaj preizkusili, če je to tudi pri njih, da so telefon dali za nekaj minut v hladilnik, da se je le-ta shladil. Potem je nekaj časa digitizer delal brez problemov.

kratos ::

Haha, na začetku je pa se spomnim folk telefone na sonce postavljal zanalašč, ker naj bi odpravil tist yellow band :))

Ga imam 50% časa v ovitku, ne pazim nič na njega, tudi v precej veliki vročini sem ga že imel pa mi zaenkrat še vedno dela brez problema. Če je to masoven problem potem se itak vidi da so šparali kjer so le lahko in potem je rezultat tak kot je, telefon je pa itak še vedno top :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje naj nabavim OnePlus 7 Pro? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5810601 (5397) Bolt
»

Strojne novosti na Google I/O 2019: Pixel 3a, Android Q, Nest Home Max

Oddelek: Novice / Android
3614180 (12108) mirancar
»

Samsung S2 se ne da ugasniti

Oddelek: Mobilne tehnologije
313388 (2609) Dimnik
»

Galaxy S3 rom

Oddelek: Mobilne tehnologije
222432 (1785) klinker
»

crknil mi je trdi disk v garanciji - kako najhitreje do novega?

Oddelek: Strojna oprema
131508 (997) gendale

Več podobnih tem