» »

nakup kitajske tablice?

nakup kitajske tablice?

1
2
»

yayo ::

Naj spomnem, da imajo nekateri kitajski trgovci skladišča v Evropi ampak v prostrocarinskih conah, tako, da, ja, dobiš iz Evrope ampak fašeš tudi dajatve od carinske pošte.

Pithlit ::

Ni to gaming tablica. Sam to. Se pač pozna da ni najmlajša. Sam za tak denar, pa za mulca, bo itak kul.

http://www.ebay.de/itm/CHUWI-Vi8-Plus-8...

*edit* govorim za vi7... sem šla mal review-e gledat pa je splošni konsenz da je vi8 občutno boljša. Tko da kr...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Dimnik ::

Tnx

Morenov ::

Pithlit je izjavil:

Ti.

V bistvu te nisem.

Pithlit je izjavil:

Sem. Plačala sem vse stroške ki jih je od mene hotela carinska pošta. Ker sem izdelek pač rabila. Od prodajalca sem zaradi zavajanja brezpogojno zahtevala povrnitev teh stroškov. Brez nekega jebanja.

Potem si imela srečo, ker je prodajalec takoj popustil. V mojem primeru ni bilo tako in sem moral odpret dispute in mu večkrat pisat, ker se je sprenevedal. Na koncu je vendarle plačal ddv, ampak ni to to. Pač ko potegneš črto, raje plačaš več kot, da imaš take nevšečnosti.

Pithlit ::

Morenov je izjavil:

V mojem primeru ni bilo tako in sem moral odpret dispute in mu večkrat pisat, ker se je sprenevedal.

"lagal si in mi povzročil dodatne stroške. Vrni keš (pa dobiš pozitiven feedback) al pa fasaš negativni feedback pa ebay-u te prijavim (in na koncu tko al tko dobim keš)."

Ne vem zakaj je treba večkrat pisat.

In ja, ti si me vprašal takoj ko si pojamral da ne dobiš ene tablice v EU. Sem ti dala link pa si še kar jamral... in na koncu si drzneš krivdo še name prevračat.
Life is as complicated as we make it...

Morenov ::

Pithlit je izjavil:

Morenov je izjavil:

V mojem primeru ni bilo tako in sem moral odpret dispute in mu večkrat pisat, ker se je sprenevedal.

"lagal si in mi povzročil dodatne stroške. Vrni keš (pa dobiš pozitiven feedback) al pa fasaš negativni feedback pa ebay-u te prijavim (in na koncu tko al tko dobim keš)."

Ne vem zakaj je treba večkrat pisat.

In ja, ti si me vprašal takoj ko si pojamral da ne dobiš ene tablice v EU. Sem ti dala link pa si še kar jamral... in na koncu si drzneš krivdo še name prevračat.

To zna vsak napisat in prodajalec dobro ve, da te je hotel prinest okoli, zato pa se ne zmeni za take maile. če je pa v tvojem primeru takoj popustil, to še ne pomeni, da je vedno tako.

Jaz sem vprašal na forumu, kar ne pomeni, da sem vprašal tebe in če smo že točni sem spraševal o EU trgovinah kot je npr. GeekBuying in ne o eBayu, ki je bila seveda prva tržnica kamor sem šel pogledal ponudbo Chuwijev.

Pithlit ::

Morenov je izjavil:

To zna vsak napisat in prodajalec dobro ve, da te je hotel prinest okoli, zato pa se ne zmeni za take maile.

Tak prodajalec na ebay-u ne bo preživel. Še manj bo preživel brez _enega_ komentarja v tej smeri.

Morenov je izjavil:

Jaz sem vprašal na forumu, kar ne pomeni, da sem vprašal tebe

Ko na forumu postaviš vprašanje sprašuješ čisto vse ki na forumu sodelujejo. Če je odprt, pa tudi vse ki imajo 2 minuti časa za registracijo in odgovor.

Morenov je izjavil:

in če smo že točni sem spraševal o EU trgovinah kot je npr. GeekBuying in ne o eBayu, ki je bila seveda prva tržnica kamor sem šel pogledal ponudbo Chuwijev.

Če smo natančni je GeekBuying kar lepo kitajski (tko kot, recimo, antelife, efox, coolicool...) in popolnoma nič drugačen od vsake druge kitajske trgovine (pa čeprav je ta prisotna le na ebay-u) ki si lahko privošči 'skladišče' v EU.

Če smo natančni:

Morenov je izjavil:

Evropska v smislu, da ima zalogo v Evropi

Moj link v vsakem primeru ustreza kriterijem. Sam ti rabiš in iščeš neke glupe izgovore... pa name se nekaj spravljaš čeprav ti nočem nič slabega... celo link ki si ga iskal sem ti dala! Če nočeš kupit pač ne kupi, meni je popolnoma vseeno. Bodi pa vsaj tolk deca da se ne spravljaš na tiste ki ti pomagajo.
Life is as complicated as we make it...

Morenov ::

Pithlit je izjavil:

Pa namesto jamranja po forumih bi jo lahko že naročil... Tko pa... se raje po forumih preprekaš pa izgovore iščeš.


Na forumih kot je tale so tri vrste uporabnikov. Tisti, ki nekaj vprašajo. Tisti, ki odgovorijo na vprašanje. In nazadnje so tisti, ki skušajo svojo navidezno superiornost ali svoje vsakodnevne frustracije in nezadovoljstva izraziti s posti, ki niso produktivni in ki pripeljejo do nekih kreganj in nepotrebnih razpravljanj ter nenazadnje spama iz vseh strani.

Tablico sem naročil iz EU za 250€ (brez tipkovnice), tako da hvala vsem, ki ste sodelovali v tej debati. Lp.

Mare2 ::

Pithlit je izjavil:



In ja, ti si me vprašal takoj ko si pojamral da ne dobiš ene tablice v EU. Sem ti dala link pa si še kar jamral... in na koncu si drzneš krivdo še name prevračat.


Pithlit, če imaš s čim misliti, pomisli na to, da uporabljaš napačne izraze: jokcat, jamrat itd.

Če nekdo v forumu Slo-tech postavi kako vprašanje, ga označiš s temi izrazi. Če ne znaš brez tega, se lahko se spraviš na svoje otroke, če jih imaš. Sicer utihni.

Nekateri se res ne znate pogovarjat.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Pithlit ::

Mare2 je izjavil:

Če nekdo v forumu Slo-tech postavi kako vprašanje, ga označiš s temi izrazi.

A res?

Kako sem odgovorila ko je vprašal za pomoč?
Life is as complicated as we make it...

Morenov ::

In seveda mi je kitajc javu, da je prišlo do neke napake v sistemu in da je nimajo na zalogi v Italiji, pač pa samo v ShenZhenu. O tem smo govorili nekaj dni nazaj, kitajc laže kot pes teče. Še dobro, da je še nisem plačal. Edino zadoščenje pri vsem tem je, da mu bom zabil en lep kričeč negativen feedback. Tisti deal za 323€ je najbrž podoben nateg. Edino en francoz, ki ga prodaja je registriran kot francoska firma in ne kitajska, ampak traja pošiljanje 5 tednov, torej ga najbrž dobiš direkt iz kitajske oz. dobiš kar obvestilo carine.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4187 188 189 190 )

Oddelek: Loža
94501557117 (1874) hotig
»

Kaj namesto netbooka?

Oddelek: Kaj kupiti
121768 (1513) SaXsIm
»

bi šlo to skozi - tablica iz kitajske

Oddelek: Kaj kupiti
62889 (2253) matobeli

Več podobnih tem