» »

720p mid range telefoni v 2015?

720p mid range telefoni v 2015?

jeklo ::

Potrebujem nov telefon, saj je moj trenutni v okvari. Zelo mi je všeč sony m2 aqua imam pa odpor do nakupa, saj berem vse več novic, da bodo mid range telefoni v letu 2015 720p. Za kar bi bil pripravljen počakati z nakupom (najraje kakšen sony m3). Zunaj je že htc desire 620 z 5" 720p, 1.2 ghz quad core in gb spomina...za 250 eur. Nekaj takšnega bo tudi prihajajoči samsung SM-E700H z 5,5" 720p, 1.5 ghz quad ter gb spomina. Moj up je da bi sony izdal kakšen m3 z 5" 720p zaslonom, kar bi tudi nabavil. Kaj vi pravite, je prav, da počakam, bodo zunaj mid rangi za 200-300EUR ali naj kar nabavim aquo? Ni mi problem počakati, še pol leta ali pa leto z backup telefonom, ker bi me res žrlo, da kupim aquo, čez pol leta pa pride m3 ali kaj podobnega (lahko tudi kak htc) z 720p.

krucymucy ::

Moto G 1280x720, 1,2GHz quad core, 1GB rama ... pod 200EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

hojnikb ::

kaj pa moto g 2 generacija ?
tudi 5" 720p
#brezpodpisa

jeklo ::

Tudi moto g 2 je 720 p ja. Tudi opcija, pa se ga da dobiti v sloveniji? Najraje pa bi imel sonyja.

hojnikb ::

tko btw, za midrange denar dobiš topend kitajca z 1080p, octacore procom..
#brezpodpisa

jeklo ::

Kitajc ni opcija ker nimam kreditne

hojnikb ::

sj nerabiš. Imaš paypal topup
#brezpodpisa

shadeX ::

Pa tko čist mimogrede ker tolk zagovarjate te kitajce. Sej so kul. So fency, specifikacije so hude, so poceni. Ampak a dejansko si kdo od tukaj lasti kakega kitajca že več kot 2 leti in z njim nikoli ni imel nobenih problemov? Ajde da vidmo odgovore s prve rokce :)

hojnikb je izjavil:

sj nerabiš. Imaš paypal topup


Kreditna je danes najmanjši problem, sploh če imaš denar. Človek ti je hotel gor napisati da kitajcev ne je*e :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

jeklo ::

shadeX je izjavil:

Pa tko čist mimogrede ker tolk zagovarjate te kitajce. Sej so kul. So fency, specifikacije so hude, so poceni. Ampak a dejansko si kdo od tukaj lasti kakega kitajca že več kot 2 leti in z njim nikoli ni imel nobenih problemov? Ajde da vidmo odgovore s prve rokce :)

hojnikb je izjavil:

sj nerabiš. Imaš paypal topup


Kreditna je danes najmanjši problem, sploh če imaš denar. Človek ti je hotel gor napisati da kitajcev ne je*e :)

Saj to je problem. Jaz kupujem telefon za 4-5 let, me tudi ne interesira, da bi imel vedno vse tazadnje in najboljše ta hip. Rad kupim dobro in da imam mir. Trenutno imam samsung telefon in me je začel je*** že po letu in pol tako da me folk več ne sliši med pogovorom in crknil mi je wifi. Zato se tudi samsunga ne dotaknem več.

shadeX ::

Jaz sem si svojega HTC Desire Bravo lastil od 2010 do 2014. Zadnje leto je za vse aplikacije in njegove specifikacije postal že bogi. Sicer pa kar se tiče delovanja nisem z njim nikoli imel problemov. Sedaj imam HTC One že več kot pol leta in je kar huda zadevica. Zadovoljen. Kar se tiče samsungov prste stran. Moja mama Ace-a in ima skoz probleme (šteka, sklaplja,..). Punca je imela Galaxy mini (enko) takrat. Z njim ni imela pretiranih problemov ampak so bile specifikacije slabe in je že net slabo delal. Sedaj ima galaxy s3 mini in se ji je začel sklapljat, štekat (čeprav ima gor samo messaging aplikacijo).

Ostanejo ti HTC, LG, Sony,.. (čeprav kakšni telefoni od teh znamk tudi znajo bit skropucala. Npr od HTC-ja One X je bil skropucalo, slabši od kitajca. Alpa recimo veliko problemov je delal tudi Sony Go..).

IL_DIAVOLO ::

Moto g, verzija po izbiri, obe imata svoje prednosti in slabosti.

blackbfm ::

lg g2..precej podcenjen tel imo.. bi moral dobit za ~300e, kakšna moto g jajca niti približno ni primerljiva

jeklo ::

Malo gledam tale moto g 2, v mobisvetu ga imajo za 220eur. Kako je pa kaj z garancijo v sloveniji, se lahko kam pošlje popravt?
Pa garancija je samo 1 leto. A tole dejansko zdrži več kot 2 leti? Drugače je pa kar všečen, kolikor sem videl reviewe na youtubu.

IL_DIAVOLO ::

blackbfm je izjavil:

lg g2..precej podcenjen tel imo.. bi moral dobit za ~300e, kakšna moto g jajca niti približno ni primerljiva


150 evrov in 300 evrov pa je zelo primerljivo.

blackbfm ::

Saj je rekel da ima budget do 300..Zna bit da bo lg se kaj extra znizan v kratkem ker gre ta model pocasi ven.. Moto g je bil zanimiv takrat ko je bil izdan, danes dobis pa stare flagshipe za nekaj 10e vec ki pometejo z moto g.

hojnikb ::

če gledaš tujino je med tema dvema še vedno 110€ razkoraka. Torej more bit g2 konkretno znižan, da bo stal tolk k motog
#brezpodpisa

IL_DIAVOLO ::

In kateri telefoni pometejo z moto g-jem?

Prosim, najdi mi fon s stock androidom in baterijo na nivoju slednjega, ki je nadpovprecno dobra.

blackbfm ::

če gledaš tujino je med tema dvema še vedno 110€ razkoraka


Kar je smesno malo za low-mid vs flagship tel


Prosim, najdi mi fon s stock androidom in baterijo na nivoju slednjega, ki je nadpovprecno dobra.


Nikjer ne pise da op zeli stock android. Poleg tega to ni garancija da bo tel deloval lepo, si lahko preberes nexus5 temo o burleskah z najbolj STOCK androidom na trgu.

Kar se bat tice 3000 mah (lg g2) vs ubogih 2000mah motorola :p

hojnikb ::

> Kar se bat tice 3000 mah (lg g2) vs ubogih 2000mah motorola :p

ima pa zato motorola tolk bol varčn procesor. Ni vse v mAh
#brezpodpisa

blackbfm ::

Ni vse v mah, ampak vseeno dvomim da motorola zdrži dlje. Kar se tiče zmogljivosti je pa smiselno kupovat za leto dve vnaprej, ne za nazaj. Meni se zdi snapdragon 800 nek minimum danes.

IL_DIAVOLO ::

Meni pa je must stock android, za katerega ne rabis pozresnega procesorja.

Sicer pa kaj razlagat fan boyu

blackbfm ::

Haha kdo je fanboy, tebi se nekaj sanja da samo stock deluje vredu. Sicer ps rabis zmogljiv proc in ram ce ne drugega za odzivnost brskalnika, kar je pa nekak ena izmed osnovnih zadev na smartphonu.

hojnikb ::

Ne,rabiš optimiziran software, ki zna dodobra izkoristit underlying hardware. Zato snappy 800 pač ni nuja, razn če je v igri touchwiz+100 kosov bloatware-a
#brezpodpisa

bobby ::

sorry,.. vse kar so našteli,.. nisem bral,.. Nexus 5,..
zadnji odgovor,..
to ti je flagship za 350eur,.. na bolhi za 270eur,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

blackbfm ::

Nexus5 je poslabsan g2 za isto ceno -.-


Zato snappy 800 pač ni nuja, razn če je v igri touchwiz+100 kosov bloatware-


Kr je nuja. Se 800ki kdaj pa kdaj zmanjka sape, ampak na splosno je lepo odziven.

IL_DIAVOLO ::

Si se hujsi ko pogrizena jabka.

hojnikb ::

> Kr je nuja. Se 800ki kdaj pa kdaj zmanjka sape, ampak na splosno je lepo odziven.

zanimivo, da pa meni na precej slabšem SoCu (T3) še nikol ni zmanjkal sape.
#brezpodpisa

blackbfm ::

Pac nisi zahteven uporabnik :)

hojnikb ::

Sicer nwm kaj je definicija zahtevnega _mobilnega_ uporabnika, ampak ja. Maš prav. Na telefonu ne brskam po flashu nasmetenih straneh, pravtako ne igram igric in podobnega sranja. Rom je pa original z odstranjenim bloatware-om.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Egidij88 ::

2nd Moto G, Nexus 5, Lumia 830.

jeklo ::

jeklo je izjavil:

Malo gledam tale moto g 2, v mobisvetu ga imajo za 220eur. Kako je pa kaj z garancijo v sloveniji, se lahko kam pošlje popravt?
Pa garancija je samo 1 leto. A tole dejansko zdrži več kot 2 leti? Drugače je pa kar všečen, kolikor sem videl reviewe na youtubu.

O garanciji še vedno vse tiho. Se ga da popraviti v sloveniji ali je potrebno poslati v tujino?

facepalm ::

ce ze sony in ce ti ni tezko odstet 20eur preko budgeta, dobis za 320eur novo xperio z1.
res je, da je na trgu ze vec kot eno leto, je pa sigurno boljsa od midrange telefonov, kateri pridejo letos ven.

bobby ::

jeklo je izjavil:

jeklo je izjavil:

Malo gledam tale moto g 2, v mobisvetu ga imajo za 220eur. Kako je pa kaj z garancijo v sloveniji, se lahko kam pošlje popravt?
Pa garancija je samo 1 leto. A tole dejansko zdrži več kot 2 leti? Drugače je pa kar všečen, kolikor sem videl reviewe na youtubu.

O garanciji še vedno vse tiho. Se ga da popraviti v sloveniji ali je potrebno poslati v tujino?


Ne,.. motorola nima pooblaščenega servisa v Slo,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto G (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
651158011 (48557) c00L3r
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235765 (32523) Ghost7
»

Pametni telefon za okoli 200 EUR

Oddelek: Mobilne tehnologije
326575 (4790) polde66
»

Prenovljeno in novo iz Motorole: Moto X, Moto G, Moto 360, Moto Hint

Oddelek: Novice / Android
3615041 (12014) bluefish
»

Kateri pametni telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
3611152 (9349) lovro535

Več podobnih tem