» »

Nardil smo cover komada in ga malo delim med ljudi

Nardil smo cover komada in ga malo delim med ljudi

Eney ::

SeMiNeSanja ::

Cool. Like it!

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Všeč sta mi vokal (namerno videa nisem gledal, da se ne bi preveč pustil "vizualno" vplivati :)) in izvedba....

Imate kaj svojega tudi?

LP

Jože

SimplyMiha ::

Pevka je res za spočit, me pa skrbi njen mestoma mrtev pogled... 8-O

c3p0 ::

Če snemaš solo kitare, snemaj dejansko igranje, ne nekaj čisto druga. Drugače pa OK!

Kurzweil ::

Sicer sam ne prenašam priredb v nobeni obliki, ker so slednje tipičen pokazatelj, ki kaže na pomankanje kreativnosti saj to počne vsak drugi band pri nas. Če pa je band še na samem začetku pa stvar nekako razumem recimo. Tudi sam sem prvič samo poslušal, da lahko objektivno ocenim stvar, ker poznam nič koliko skupin, ki igrajo odlično a ko jih gledaš ti postane slabo. Kakorkoli odigrano je zelo solidno, vokal je vredu, kako pevka zgleda še manj pa kakšen pogleda ima nima NOBENE veze z glasbo. Jaz bi rekel nadaljujte imate potencial, ampak samo s kvalitetno avtorsko glasbo. Vidim, pa da gre za družinski band, kar mi je všeč in isto sem nekoč imel sam še s dvema bratoma. Mislim da tistih 24 "lajkov" in noben "dislajk" pove dosti o tem, da ste tole boljše skupaj spravili, ko je večina današnje radijske glasbe v Sloveniji.

Se pa tudi sam pridružujem mnenju, da ko gre za solo na kitari, bobnih ali kateremu koli drugem inštrumentu ali vokalu naj bo fokus tam. Pravtako mi sicer ni všeč ta studio ambient, kjer se člani banda afnajo, mežikajo v kamero, še posebej ne pri takšnem komadu.

In general, če bi moral dati oceno do 10, da dobiš nek realen feedback bi rekel recimo 8/10

vostok_1 ::

super honest mode/


1. Je dobr spravljeno skup za praktično homemade video
2. Komad, ki ste ga izbrali je precej zlajan, osladen in boring as hell
3. Inštrumentalije...nč kaj posebej omembe vrednega
4. Pevka ima potencial ja

/super honest mode

Osnove načeloma so tu. Sam dejte mal na originalnosti delat. Takih coverjev je iskren povedano, malo morje na youtubu. Otherwise, thumbs up.

inferno666 ::

Meni je pa všeč izvedba, kar nadaljujte v tej smeri in se ne ozirajte na hatereje :).

m0LN4r ::

Odločit se morte al bote še en cover band izmed ostalih 10000000000 ali pa kaj originalnega.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

vostok_1 ::

m0LN4r je izjavil:

Odločit se morte al bote še en cover band izmed ostalih 10000000000 ali pa kaj originalnega.


This.