» »

Samsung pokazal osemjedrni Galaxy A7

1 2
3
»

trnvpeti ::

PrihajaNodi je izjavil:



Potem pa vzami androida pa daj gor xx aplikacij, samo ne jokaj zakaj steka.

ja to je pa sranje
na zacetku
pol ko pa nekaj casa uporabljas, tocno ves kateri app bos dal gor
in tudi hitro ugotovis, ce zajebava ta app, in ga odstranis
po nekem casu imas pa cisto stanje

amacar ::

trnvpeti je izjavil:

amacar je izjavil:


Še nisem videl brickanega iphona, ker ga v 99% spraviš v DFU in naložiš nazaj uradno verzijo. V temah o jailbreaku ni enega, ki bi pisal, da ga je zafleshal itd, tako da toel si iz riti potegnil

seveda pazis na 700eur
pride nova verzija ven, jaila ni nekaj casa
ukvarjas se s telefonom, pazis, gledas,...


Sem sam odgovoril na tvoje bedarije. Pri JB sam priklopiš telefon, daš install jailbreak pa je gor. Nimaš kaj zajebat, ko sem sgs1 flashal sem moral iskati rom pa nastavljati csc (sem že pozabil), itd itd...

moja zdaj že 3 leta stara "jajca" delajo čisto spodobno z lollipop. Pa je komaj alpha rom. Pač, google je zajebal 5.0.0 in default ekripcijo. 5.0.2 je že bolš. Z encripcijo na off pa še toliko bolj.

Ja fajn za tebe, v večini primerov to žal ne drži. Spodobno delovanje je vsekakor relativna zadeva.

Glavno da vsakomur ustreza kar ima, vsakič je pa fajn pogledati dejstva (pri tem se komentarje fanboyev - leiito recimo, seveda preskoči)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

sisemen ::

trnvpeti je izjavil:

ma kaksen apple
ni aplikacij, nimajo neke svoje vizije, nimajo svojega cpuja,...


Aplikacije bo imel, ko bodo developerji na androidu in iosu ugotovili, da je travnik že pokošen in ni več kaj za jesti. Apple vizije tako ali tako nima, delaš pač nov telefon, in integriras kar je trenutno na trgu zanimivega, uporabnike pa prepariraš z raznimi buzzwordi. A imaš svoj CPU ali ne pa niti ni pomembno.

Dejansko se mi zdi edino podjetje z vizijo google / motorola (phoneblocks), ostali pač samo skupaj tlačijo kar pač pade mimo. In prepričan sem, da je na zadevo pripeto toliko patentov, da, v kolikor bodo seveda zadevo konkretno speljali, lahko iphone kar ukinejo... aja ne,... še vedno ga boste kupovali... no pač fanatična baza.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sisemen ()

PrihajaNodi ::

sisemen je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj bi prilagajal ce dela tekoce? Omejitve pa jasno da so, ne pa da si nek samsung spomne svoje bedarije in nafila telefon z blotwerom. Da touchwiz ne omenjam.


psst... ce ne maras bloatwara, ga pač treščiš dol.


Hocem da dela out of the box. Skupaj z dobro navigacijo.

trnvpeti ::

amacar je izjavil:



Sem sam odgovoril na tvoje bedarije. Pri JB sam priklopiš telefon, daš install jailbreak pa je gor. Nimaš kaj zajebat, ko sem sgs1 flashal sem moral iskati rom pa nastavljati csc (sem že pozabil), itd itd...

mogoce nisi razumel
ob dolocenih nadgradnjah ni takoj jail-a
nadgradenj je kr nekaj, in se moras (veliko)ukvarjat s telefonom
tudi jz nisem zajebal
a ker sem bil iphone uporabnik ne smem kaj cez apple povedat?
btw, uporabljam se marsikaj od appla
10+let

amacar ::

PrihajaNodi je izjavil:

sisemen je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj bi prilagajal ce dela tekoce? Omejitve pa jasno da so, ne pa da si nek samsung spomne svoje bedarije in nafila telefon z blotwerom. Da touchwiz ne omenjam.


psst... ce ne maras bloatwara, ga pač treščiš dol.


Hocem da dela out of the box. Skupaj z dobro navigacijo.


Potem bos pac vzel WP, ce za navigacijo ne nameravaš plačati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

trnvpeti ::

PrihajaNodi je izjavil:


Hocem da dela out of the box. Skupaj z dobro navigacijo.

ti si zelo enostaven uporabnik
pac izberi, kaj ti pase

PrihajaNodi ::

trnvpeti je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Hocem da dela out of the box. Skupaj z dobro navigacijo.

ti si zelo enostaven uporabnik
pac izberi, kaj ti pase


Zakaj? Igric se mi ne da igrat, no tetris, one drive je, kamera je na nivoju...edino opero pogresam, ostalega sranja pa ne potrebujem aka talking cat tom. + here drive je.

Zgodovina sprememb…

sisemen ::

PrihajaNodi je izjavil:

sisemen je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj bi prilagajal ce dela tekoce? Omejitve pa jasno da so, ne pa da si nek samsung spomne svoje bedarije in nafila telefon z blotwerom. Da touchwiz ne omenjam.


psst... ce ne maras bloatwara, ga pač treščiš dol.


Hocem da dela out of the box. Skupaj z dobro navigacijo.


Hočem reči, da dela tako kot hočeš da dela. Za razliko od iPhona, ki dela tako kot Apple hoče da dela, tebe pa prepriča, da ti hočeš isto.

In navigacijo, vsak kitajski proizvajalec, se lahko spravi in gor vrze navigacijo, big deal, software pač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sisemen ()

amacar ::

trnvpeti je izjavil:

amacar je izjavil:



Sem sam odgovoril na tvoje bedarije. Pri JB sam priklopiš telefon, daš install jailbreak pa je gor. Nimaš kaj zajebat, ko sem sgs1 flashal sem moral iskati rom pa nastavljati csc (sem že pozabil), itd itd...

mogoce nisi razumel
ob dolocenih nadgradnjah ni takoj jail-a
nadgradenj je kr nekaj, in se moras (veliko)ukvarjat s telefonom
tudi jz nisem zajebal
a ker sem bil iphone uporabnik ne smem kaj cez apple povedat?
btw, uporabljam se marsikaj od appla
10+let


Ja se strinjam, da je recimo jailbreak za 8.1.1 in pride 8.1.2 moraš nadgraditi šele ko pride jailbreak za to verzijo ven. (še vedno hitreje kot dobiš uradno android nadgradnjo). Prav tako lahko poveš kar te moti, ker vse definitivno ni tipi topi, to je sam za fanboye.

Moj odgovor je bil le na "majhna napaka, pa gre telefon papa", kar pa ni res, ker recimo pri JB iOS 7 in iOS 8 na jabuk forumu nisem zasledil niti enega, da bi mu ga uspelo brickati, tudi po ostalih forumih nisem opazil tem s temi težavami.

trnvpeti ::

PrihajaNodi je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Hocem da dela out of the box. Skupaj z dobro navigacijo.

ti si zelo enostaven uporabnik
pac izberi, kaj ti pase


Zakaj? Igric se mi ne da igrat, no tetris, one drive je, kamera je na nivoju...edino opero pogresam, ostalega sranja pa ne potrebujem aka talking cat tom.

zate je wp
enostaven, nic ne rabis nastavljat, aplikacij nima kaj zajebat
vse imas v ms sistemu
das malo vec za telefon
idealno zate

amacar je izjavil:


jailbreak za 8.1.1 in pride 8.1.2 moraš nadgraditi šele ko pride jailbreak za to verzijo ven.

je to majhna napaka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

PrihajaNodi ::

Po pravici povedano mi je na MS ui top. Velik gumb za klicanje, ne pa da ga iscem ko rabim poklicat ker se mi toliko navlake nabere na "namizju".

hojnikb ::

kaj še čakaš, pograb lumio :)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

PrihajaNodi je izjavil:

Po pravici povedano mi je na MS ui top. Velik gumb za klicanje, ne pa da ga iscem ko rabim poklicat ker se mi toliko navlake nabere na "namizju".

pravi si nodi :)
10telefonskih, na ploscicah
in mislis, da je to hitro :)

PrihajaNodi ::

sisemen je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

sisemen je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj bi prilagajal ce dela tekoce? Omejitve pa jasno da so, ne pa da si nek samsung spomne svoje bedarije in nafila telefon z blotwerom. Da touchwiz ne omenjam.


psst... ce ne maras bloatwara, ga pač treščiš dol.


Hocem da dela out of the box. Skupaj z dobro navigacijo.


Hočem reči, da dela tako kot hočeš da dela. Za razliko od iPhona, ki dela tako kot Apple hoče da dela, tebe pa prepriča, da ti hočeš isto.

In navigacijo, vsak kitajski proizvajalec, se lahko spravi in gor vrze navigacijo, big deal, software pač.


Dela ze, ampak kako. Se nisi sprobal here drive+

trnvpeti je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Po pravici povedano mi je na MS ui top. Velik gumb za klicanje, ne pa da ga iscem ko rabim poklicat ker se mi toliko navlake nabere na "namizju".

pravi si nodi :)
10telefonskih, na ploscicah
in mislis, da je to hitro :)


Pa se odzivnost, ne pa da zatrokira ko sgs4

Zgodovina sprememb…

sisemen ::

PrihajaNodi je izjavil:

Dela ze, ampak kako. Se nisi sprobal here drive+

trnvpeti je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Po pravici povedano mi je na MS ui top. Velik gumb za klicanje, ne pa da ga iscem ko rabim poklicat ker se mi toliko navlake nabere na "namizju".

pravi si nodi :)
10telefonskih, na ploscicah
in mislis, da je to hitro :)


Pa se odzivnost, ne pa da zatrokira ko sgs4


Dela odlično. Greš na xda-developers, poiščeš kateri telefon ima najboljši support (običajno samsungi), ga kupiš in daš gor svoj rom, ki ga pred tem poljubno obdelaš (je zip fajl, kar skrajno popreprosti vse modifikacije, vključno z dodajanjem navigacije, če bi mi bilo to tako pomembno). In to je to. Enako delam s PCom. Ne vidim zakaj bi moral biti pa telefon izjema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sisemen ()

amacar ::

Ker vsakemu romu nekaj manjka ali pa ni dodelan, ter ker se 95% folka ne da ukvarjati s tem ali ne znajo.

trnvpeti ::

amacar je izjavil:

Ker vsakemu romu nekaj manjka ali pa ni dodelan, ter ker se 95% folka ne da ukvarjati s tem ali ne znajo.

isto velja za a jail

sisemen ::

amacar je izjavil:

Ker vsakemu romu nekaj manjka ali pa ni dodelan, ter ker se 95% folka ne da ukvarjati s tem ali ne znajo.


Si probal vse?

trnvpeti je izjavil:

amacar je izjavil:

Ker vsakemu romu nekaj manjka ali pa ni dodelan, ter ker se 95% folka ne da ukvarjati s tem ali ne znajo.

isto velja za a jail


Jail sploh ni primerljiv, android je tako trivialen za modificirat, da ni nobenega razloga, da ga ne bi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sisemen ()

PrihajaNodi ::

amacar je izjavil:

Ker vsakemu romu nekaj manjka ali pa ni dodelan, ter ker se 95% folka ne da ukvarjati s tem ali ne znajo.


This. In pa strah ali garancija bo ali ne...

sisemen je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dela ze, ampak kako. Se nisi sprobal here drive+

trnvpeti je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Po pravici povedano mi je na MS ui top. Velik gumb za klicanje, ne pa da ga iscem ko rabim poklicat ker se mi toliko navlake nabere na "namizju".

pravi si nodi :)
10telefonskih, na ploscicah
in mislis, da je to hitro :)


Pa se odzivnost, ne pa da zatrokira ko sgs4


Dela odlično. Greš na xda-developers, poiščeš kateri telefon ima najboljši support (običajno samsungi), ga kupiš in daš gor svoj rom, ki ga pred tem poljubno obdelaš (je zip fajl, kar skrajno popreprosti vse modifikacije, vključno z dodajanjem navigacije, če bi mi bilo to tako pomembno). In to je to. Enako delam s PCom. Ne vidim zakaj bi moral biti pa telefon izjema.


Potem vzames 1+ 1 s cyanogenom.

Zgodovina sprememb…

sisemen ::

PrihajaNodi je izjavil:

amacar je izjavil:

Ker vsakemu romu nekaj manjka ali pa ni dodelan, ter ker se 95% folka ne da ukvarjati s tem ali ne znajo.


This. In pa strah ali garancija bo ali ne...


Neumnost. Garancije ne morejo zaradi tega preklicat, vsaj v Evropi ne.

PrihajaNodi je izjavil:

Potem vzames 1+ 1 s cyanogenom.


Saj lahko tudi cynogena gor daš, samo osebno ga ne maram. Prevec popacan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sisemen ()

Nummy ::

hojnikb je izjavil:

> Imel note-a in je bil to najslabši telefon v mojem življenju... ne hvala and never again.

ah, tvojo mnenje vzet resno ob vseh tvojih izpadih...


Glej kdo se oglaša... ROFLMAO...

FlyingBee ::

sisemen je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

testirajo od SOC, zaslonov, do LTE povezave, tako da NE, ne pusti teste


Zanimivo, a tem stranem dejansko še verjameš? Naj ti razložim kako zadeva deluje, podjetje X vrže neki "testing" strani določeno količino denarja in oni priredijo test. Kjer testirajo tako, da favorizirajo podjetje. Vse te review strani so samo zamaskirane advertising strani, saj ne rečem, vsi začnejo resno, potem pa pride lopata denarja in na koncu postane zadeva ad site.

ne, napaka, potem bi iphone vedno zmagal ... dejte mal bit bolj resni, tukaj kar o korupciji vseh reviw strani govort je mal bolno
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

radmannsdorf ::

Samsungu želim čimveč kupcev v letu 2015. Ovc za striženje denarja je na tem svetu dovolj :)

opeter ::

Jaz pa za (nov) telefon več kot 30 EUR nisem pripravljen odšteti.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo telefoni z luknjo za selfije v zaslonu

Oddelek: Novice / Android
299559 (5410) looser
»

Samsung Galaxy Note 9 stane tisočaka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
16834463 (26237) Stingray
»

MWC: Samsung Galaxy S6 in S6 Edge (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14445114 (37546) nekikr
»

Družina Galaxy A bo ugodna

Oddelek: Novice / Android
125804 (4320) GTX970
»

Samsung pripravlja serijo Galaxy A

Oddelek: Novice / Android
64015 (2877) zmaugy

Več podobnih tem