» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
731 / 859
»»

SmolWhale ::

Res ste otročji, vsakega ki dvomi v propagando označite za rusofila, pustite ljudem razmišljat, svet ni črno bel, kot ga vidite vi opranci. Jaz z Rusi nimam nič, niti nisem Srb, le dvoličnost zahoda in dogajanje ter vojne tekom mojega življenja so me malo reality checkale, da ne vrjamem nikomur. Za vas ovce pa nimam niti besed, slepo sledite vsemu kar vam je servirano. Ste idealen kanon futer prihodnosti, žalostno. Jaz se ne mislim borit ne za Moskvo ne za Jenkije, dol mi visi, če bi bilo po moje zravnam celoten svet, ker tole je shizofreno, milo rečeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

PrimoZ_ ::

SmolWhale je izjavil:

Res ste otročji, vsakega ki dvomi v propagando označite za rusofila, pustite ljudem razmišljat, svet ni črno bel, kot ga vidite vi opranci. Jaz z Rusi nimam nič, niti nisem Srb, le dvoličnost zahoda in dogajanje ter vojne tekom mojega življenja so me malo realitt checkale,da ne vrjamem nikomur. Za vas ovce paaa nimam niti besed, slepo sledite vsemu kar vam je servirano.


Rus crkuje, se svet raduje :D

SmolWhale je izjavil:

Res ste otročji, vsakega ki dvomi v propagando označite za rusofila, pustite ljudem razmišljat, svet ni črno bel, kot ga vidite vi opranci. Jaz z Rusi nimam nič, niti nisem Srb, le dvoličnost zahoda in dogajanje ter vojne tekom mojega življenja so me malo reality checkale, da ne vrjamem nikomur. Za vas ovce pa nimam niti besed, slepo sledite vsemu kar vam je servirano. Ste idealen kanon futer prihodnosti, žalostno


Rus crkuje, se -vx- huduje :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Voss ::

SmolWhale je izjavil:

Res ste otročji, vsakega ki dvomi v propagando označite za rusofila, pustite ljudem razmišljat, svet ni črno bel, kot ga vidite vi opranci. Jaz z Rusi nimam nič, niti nisem Srb, le dvoličnost zahoda in dogajanje ter vojne tekom mojega življenja so me malo reality checkale, da ne vrjamem nikomur. Za vas ovce pa nimam niti besed, slepo sledite vsemu kar vam je servirano. Ste idealen kanon futer prihodnosti, žalostno. Jaz se ne mislim borit ne za Moskvo ne za Jenkije, dol mi visi, če bi bilo po moje zravnam celoten svet, ker tole je shizofreni, milorečeno.


Ja itak, mi smo ovce vi rusofili ste pa vse od inženirjev, kemikov, biologov, vojaških strokovnjakov.

Fuj Ukrajina, fuj cepiva, povsod sama propaganda. Ovce beee bee

Spizdi v Rusijo pa boš srečen :D

SmolWhale ::

Primitivci pač. BTW sem provax, ker ločim znanost in propagando.

Bebci tromotorni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

Aston_11 ::

kixs je izjavil:

Dokler ima 95% Ukrajine elektriko, internet, televizijo, radio... nekaj smrdi.
Samo čudakom.

sir_mha ::

Ne razumete dobro razlike med vojaskim paktom in "civilno" zvezo drzav, kot je recimo EU. Vojaski pakt, kjer drzave jamcijo ena drugi varnost in absolutno vojasko pomoc, je nekaj, kar vedno zadeva tudi drzave izven pakta... in ja, siritev NATA na vzhod je bila v Rusiji dojeta kot agresija, in kaj si mi mislimo o tem, niti ni pomembno.

Eden bistvenih elementov pri siritvi vojaskega pakta je, ali so obstojece clanice varnejse zaradi vstopa nove clanice... pri Sloveniji je morda to drzalo, pri Ukrajini pa definitvno ne drzi, ker jaz ne mislim iti v vojno, ce Rusija nekoc napade Ukrajino in bo ta slucajno v NATU... jaz ne vidim nobene prednosti za nas v taki ureditvi... niti je ne vidim danes, ko prakticno Ukrajino ze tretiramo kot clanico pakta, le svojih vojakov neposredno se ne posiljamo tja, hkrati pa ogrozamo svoje vitalne strateske interese (energetika, hrana, blaginja, svoboda - ce hocete) iz neke solidarnosti, ki je neobvezna in nam nicesar ne prinasa v zameno. Dejstvo, da se NATO angazira pri vprasanjih, ki vojasko ne zadevajo njegovih clanic, je najboljsi dokaz, da v resnici sploh ni (vec) obrambna zveza ampak neka cudna tvorba, ki posega v civilno sfero odlocanja.... v tem konkretnem primeru organov EU in drzav clanic.


Ti si zmeden. NATO se nič ne angažira sedaj, cela Evropa pomaga Ukrajini z orožjem, ker jo je napadla avtokratska Rusija. Izjemi sta pol-avtokratski Madžarska --članica nata-- in Srbija. Fakti ti mal nagajajo pro tvoji teoriji, ampak saj verjamem, da te to preveč ne moti.

l0g1t3ch ::

Rusofili, vsa ta vaša lapanja so popolnoma brezveze.

Očitno je Putin CIA agent da je tako zafukal lastno državo in EU. Druga manj romantična opcija je pa, da je dejasnko agresiven primitevc in ste vi zgolj zavedeni bebci, ki slepo verjamete raznim teorijam zarote.

PacificBlue ::

Ja antiruska propaganda je neverjetna.
Predvsem, ker je usmerjena proti navadnim ljudem, ki z vojno nimajo nič.


Primitivci imajo pa itak osebne težave..le zakaj bi pisali take otročje neumnosti..stopnja petra pana.

Aston_11 ::

SmolWhale je izjavil:

Voss je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

kow je izjavil:

Ce pride finska v NATO, je potrebno takoj namestiti jedrsko orozje cim blizje Sankt Petersburgu. Pol pa umaknemo, ce Rusi tudi iz Kaliningrada.


Ti vešda majo ICBM doseg čez celoten obseg zemlje? očitno ne da take bedarije streljaš...:))


Zakaj se potem Rusi tresete glede Ukrajine in bojazni, da bodo nuklearno orožje tam namontirali?


WTF? vam ni čist nič jasno, ne bom sploh odgovarjal, ker nima smisla

Nimaš kaj. Kot tudi na to, da imajo ruski fašisti jedrsko orožje v Evropi in pogojno delujoče jedrske elektrarne vsepovsod.

Pithlit ::

Invictus je izjavil:

Sicer vam še ni jasno, ampak to podporo pro-ZDA, anti-Rusija bomo žal občutili na svojih žepih, ker se bo podražilo praktično vse.

Da se je Evropa tako pustila sprovocirati ZDA in Ukrajini, da v lastno škodo sledi nekim lažnim principom, kaže samo na ne-inteligenco današnjih politikov in pro MSM ljubiteljev današnjih medijev...

Jebe se meni za Rusijo in še bolj za Ukrajino.

Iz Rusije je vsaj prišlo cel kup poceni osnovnih surovin, iz Ukrajine pa babe. Ukrajina ni po ničemur bolj znano kot po Ukrajinkah. Vse ostalo je nepomembno. Ja, prozvajhajo določene surovine, ki jih zdaj manjka. Ampak meni nič strateškega...

Ukrajina je gospodarsko nepomembna država, kjer je mafija tako močna, da se je še ruska mafija boji. Se spomnim debat z Iskratelovci, ki so bili v Ukrajini precej bolj posrani kot v Rusiji, plus vedno so imeli oboroženo spremstvo. S kalašnikovi.

Zdaj smo/ste se pa prodali nekemu komiku, slovenskega ste zaničevali, ta ukrajinski je pa zdaj konkurenca Pattonu... Ma dajte no, ima kdo od rusofobov še kaj svojih možgganov ?!?!?!?!?

Namen tega sranja je predsem uničiti gospodarsko uspešno EU, ki precej bazira na ruskih surovinah.

Zdaj pa Američani pospešeno lkupujejo ruski plin in nafto in jo po 5x dražjih cenah prodajajo EU.

Ampak rusofil je pripravljen vse to plačati iz lastnega žepa, ker je prebutast,m da bi videl osnovni problem.

Gonja ZDA proti EU poteka že kar nekaj let, zato je bil tudi uničen Irak, ki je hotel poslovati z nafto v EUR. Takrat je bila na Bližnjem vzhodu pobuda, praktično vse države, da z nafto poslujejo v EUR. ZDA so Irak stolkle, ostale države so se pa posrale... Čeprav vemo, da je bila tudi vojna v iraku sprožena z lažmi, tako kot zdaj v Ukrajini.

Tukaj je samo štos, da se je Putin pustil sprovicirati...

Resno stari, hook me up! Js bi tud bla tolk zadeta!

A se ne hvališ ti povsod da si poln keša? BTK za mal višje cene...
Life is as complicated as we make it...

Aston_11 ::

SmolWhale je izjavil:

Zatika se Azovcem v Mariupolu, hitro donirajte.

Azovcev že tri tedne ni več. Ste proruski fašisti tako povedali, Kremelj aproved, bo že res.

Voss ::

PacificBlue je izjavil:

Ja antiruska propaganda je neverjetna.
Predvsem, ker je usmerjena proti navadnim ljudem, ki z vojno nimajo nič.


Primitivci imajo pa itak osebne težave..le zakaj bi pisali take otročje neumnosti..stopnja petra pana.


Trpijo zato, ker živijo v državi, ki je napadla suvereno Ukrajino pod pretvezo nekih bedastih izgovorov. Imajo možnost, da oblast zamenjajo :)

Posiljene ženske, mrtvi otroci tudi z vojno niso imeli nič. Pa so jih Rusi s ploskanjem -vx-a in korenčka klali ter posiljevali.

l0g1t3ch ::

SmolWhale je izjavil:

Primitivci pač. BTW sem provax, ker ločim znanost in propagando.

Bebci tromotorni.


-vx- zakaj si zamenjal nick :))

sir_mha ::

Se ne strinjam, bistvo si dobro zajel. Očitno je pa možakar s kakšnega FDV, kjer velja princip: zakaj povedati preprosto, če lahko kompliciram in napišem celo knjigo, da dobro zaslužim in mi dajo še doktorat?:)


Temu se reče avtogol. Zakaj bi sam kazal drugim, da se na neke zadeve pač ne spoznaš?

gozdar1 ::

Invictus je izjavil:

Sicer vam še ni jasno, ampak to podporo pro-ZDA, anti-Rusija bomo žal občutili na svojih žepih, ker se bo podražilo praktično vse.

Da se je Evropa tako pustila sprovocirati ZDA in Ukrajini, da v lastno škodo sledi nekim lažnim principom, kaže samo na ne-inteligenco današnjih politikov in pro MSM ljubiteljev današnjih medijev...

Jebe se meni za Rusijo in še bolj za Ukrajino.

Iz Rusije je vsaj prišlo cel kup poceni osnovnih surovin, iz Ukrajine pa babe. Ukrajina ni po ničemur bolj znano kot po Ukrajinkah. Vse ostalo je nepomembno. Ja, prozvajhajo določene surovine, ki jih zdaj manjka. Ampak meni nič strateškega...

Ukrajina je gospodarsko nepomembna država, kjer je mafija tako močna, da se je še ruska mafija boji. Se spomnim debat z Iskratelovci, ki so bili v Ukrajini precej bolj posrani kot v Rusiji, plus vedno so imeli oboroženo spremstvo. S kalašnikovi.

Zdaj smo/ste se pa prodali nekemu komiku, slovenskega ste zaničevali, ta ukrajinski je pa zdaj konkurenca Pattonu... Ma dajte no, ima kdo od rusofobov še kaj svojih možgganov ?!?!?!?!?

Namen tega sranja je predsem uničiti gospodarsko uspešno EU, ki precej bazira na ruskih surovinah.

Zdaj pa Američani pospešeno lkupujejo ruski plin in nafto in jo po 5x dražjih cenah prodajajo EU.

Ampak rusofil je pripravljen vse to plačati iz lastnega žepa, ker je prebutast,m da bi videl osnovni problem.

Gonja ZDA proti EU poteka že kar nekaj let, zato je bil tudi uničen Irak, ki je hotel poslovati z nafto v EUR. Takrat je bila na Bližnjem vzhodu pobuda, praktično vse države, da z nafto poslujejo v EUR. ZDA so Irak stolkle, ostale države so se pa posrale... Čeprav vemo, da je bila tudi vojna v iraku sprožena z lažmi, tako kot zdaj v Ukrajini.

Tukaj je samo štos, da se je Putin pustil sprovicirati...


Kaj bi po tvoje morali, prepustit vzhod evrope rusom, čeprav države tega ne želijo? Ta vojna je daleč od tega, da se gre samo za ukrajino, rusi se nikoli niso zares sprijaznili z novo vlogo regionalne sile in si še vedno želijo kontrolo nad vzhodom evrope.

Dajansko je ruska mafija precej močnejša od ukrajinska, celo tako močna da vlada državi.

Rusi se redo podtalno vojno proti eu že 10+ let, samo da je evropa to doslej tolerirala. Ukrajina je samo razblinila zadnje dvome o ruskih namerah.

Kaka vojna "posebna operacija" proti nacistom in narkomanom, praviš da ne drži?

Aston_11 ::

SmolWhale je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

No, ravno tako dobro vprasanje je potem, zakaj NATO sploh sili tja in kaj je pravzaprav interes obstojecih clanic NATA (tudi nas), da se ta mora siriti... razen, ce v resnici glavni cilj ni obramba obstojecih clanic ampak ekspanzija na nove teritorije in oslabitev drzav, ki so izven pakta. To pa ni vec obramba ampak bolj agresija.


Zato da obkoli Rusijo
Res me mika razumeti prorusko fašistično razmišljanje, da je od 20 kkm meje, od tega pol morja, rusija obkoljena z Natom, pri tem meji vsaj na Kazahstan, Mongolijo, Kitajsko, S. Korejo, Kurilski otokov pa sicer še ni vrnila.

PacificBlue ::

Aston_11 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Zatika se Azovcem v Mariupolu, hitro donirajte.

Azovcev že tri tedne ni več. Ste proruski fašisti tako povedali, Kremelj aproved, bo že res.


Zahodni mediji so od teh fasistov že začeli povzemati informacije, da so rusi napadli z kemicnim orozjem. Nobene integritete!

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ja antiruska propaganda je neverjetna.
Predvsem, ker je usmerjena proti navadnim ljudem, ki z vojno nimajo nič.


Primitivci imajo pa itak osebne težave..le zakaj bi pisali take otročje neumnosti..stopnja petra pana.


Trpijo zato, ker živijo v državi, ki je napadla suvereno Ukrajino pod pretvezo nekih bedastih izgovorov. Imajo možnost, da oblast zamenjajo :)

Posiljene ženske, mrtvi otroci tudi z vojno niso imeli nič. Pa so jih Rusi s ploskanjem -vx-a in korenčka klali ter posiljevali.


Tudi madzari bi nas napadli, ce bi mi napdali in pobijali njihovo manjsino pri nas.

Kajne?

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

PacificBlue je izjavil:

Rusijo so pripravili do te mere, da je z vojaškim posredovanjem želela preprečiti ideje o širjenju Nata v Ukrajino.
Psihičnega bolnika spraviš na psihiatrijo, ne daš mu v roke noža, da šeta po soseski. Razen vi prorusi, vi s tem nimate problema.

l0g1t3ch ::

PacificBlue je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Zatika se Azovcem v Mariupolu, hitro donirajte.

Azovcev že tri tedne ni več. Ste proruski fašisti tako povedali, Kremelj aproved, bo že res.


Zahodni mediji so od teh fasistov že začeli povzemati informacije, da so rusi napadli z kemicnim orozjem. Nobene integritete!

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ja antiruska propaganda je neverjetna.
Predvsem, ker je usmerjena proti navadnim ljudem, ki z vojno nimajo nič.


Primitivci imajo pa itak osebne težave..le zakaj bi pisali take otročje neumnosti..stopnja petra pana.


Trpijo zato, ker živijo v državi, ki je napadla suvereno Ukrajino pod pretvezo nekih bedastih izgovorov. Imajo možnost, da oblast zamenjajo :)

Posiljene ženske, mrtvi otroci tudi z vojno niso imeli nič. Pa so jih Rusi s ploskanjem -vx-a in korenčka klali ter posiljevali.


Tudi madzari bi nas napadli, ce bi mi napdali in pobijali njihovo manjsino pri nas.

Kajne?


PacificBlue crkuje, svet se raduje :D

Pa nastavim rokico da te cepimo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

Voss ::

PacificBlue je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Zatika se Azovcem v Mariupolu, hitro donirajte.

Azovcev že tri tedne ni več. Ste proruski fašisti tako povedali, Kremelj aproved, bo že res.


Zahodni mediji so od teh fasistov že začeli povzemati informacije, da so rusi napadli z kemicnim orozjem. Nobene integritete!

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ja antiruska propaganda je neverjetna.
Predvsem, ker je usmerjena proti navadnim ljudem, ki z vojno nimajo nič.


Primitivci imajo pa itak osebne težave..le zakaj bi pisali take otročje neumnosti..stopnja petra pana.


Trpijo zato, ker živijo v državi, ki je napadla suvereno Ukrajino pod pretvezo nekih bedastih izgovorov. Imajo možnost, da oblast zamenjajo :)

Posiljene ženske, mrtvi otroci tudi z vojno niso imeli nič. Pa so jih Rusi s ploskanjem -vx-a in korenčka klali ter posiljevali.


Tudi madzari bi nas napadli, ce bi mi napdali in pobijali njihovo manjsino pri nas.

Kajne?


Putin je ruske seperatiste uril v Sankt Peterburgu, vodene s strani neonacističnih paravojaških skupin. Ti so potem napadali in zlorabljali Ukrajince v Donbas ter Lugansk regiji.

Aston_11 ::

PacificBlue je izjavil:

rusi napadli z kemicnim orozjem. N
Rusi lažejo, Kremenlj approved?

SmolWhale ::

l0g1t3ch je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Primitivci pač. BTW sem provax, ker ločim znanost in propagando.

Bebci tromotorni.


-vx- zakaj si zamenjal nick :))


Kakšen vx, jaz sem slavni jebač Ben Dover. Tvoje shizo blodnje pa zadrži zase drugič smrkavec neizobražen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

PacificBlue ::

Aston_11 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Rusijo so pripravili do te mere, da je z vojaškim posredovanjem želela preprečiti ideje o širjenju Nata v Ukrajino.
Psihičnega bolnika spraviš na psihiatrijo, ne daš mu v roke noža, da šeta po soseski. Razen vi prorusi, vi s tem nimate problema.


Potem pa financiraj psihiatrijo(nato) se naprej in se pocuti varnega!

l0g1t3ch ::

SmolWhale je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Primitivci pač. BTW sem provax, ker ločim znanost in propagando.

Bebci tromotorni.


-vx- zakaj si zamenjal nick :))


Kakšen vx, jaz sem slavni jebač Ben Dover. Tvoje shizo blodnje pa zadrži zase drugič smrkavec neizobražen.


Haha.
A te kripto še jezi ?

Aston_11 ::

SmolWhale je izjavil:

jaz sem slavni jebač Ben Dover.
Nekam nervozen si zadnje cajte.

PacificBlue ::

Aston_11 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

rusi napadli z kemicnim orozjem. N
Rusi lažejo, Kremenlj approved?

No facts, pravljice,pripovedke, basni..

l0g1t3ch ::

Russia - 2770, of which: destroyed: 1455, damaged: 39, abandoned: 234, captured: 1042


Tanks (479, of which destroyed: 239, damaged: 8, abandoned: 40, captured: 192)


Parada 9. maja bo letos bolj švoh. Opreme bo manjkalo.

Aston_11 ::

PacificBlue je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Rusijo so pripravili do te mere, da je z vojaškim posredovanjem želela preprečiti ideje o širjenju Nata v Ukrajino.
Psihičnega bolnika spraviš na psihiatrijo, ne daš mu v roke noža, da šeta po soseski. Razen vi prorusi, vi s tem nimate problema.


Potem pa financiraj psihiatrijo(nato) se naprej in se pocuti varnega!

Nope, so se odločili namesto na psihiatrijo postati sončnica v Ukrajini.
 Psihiatrija in gnojilo

Psihiatrija in gnojilo



l0g1t3ch je izjavil:

Russia - 2770, of which: destroyed: 1455, damaged: 39, abandoned: 234, captured: 1042


Tanks (479, of which destroyed: 239, damaged: 8, abandoned: 40, captured: 192)


Parada 9. maja bo letos bolj švoh. Opreme bo manjkalo.

500 ruskih tankov pade danes ali do konca tedna?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

PacificBlue ::

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Zatika se Azovcem v Mariupolu, hitro donirajte.

Azovcev že tri tedne ni več. Ste proruski fašisti tako povedali, Kremelj aproved, bo že res.


Zahodni mediji so od teh fasistov že začeli povzemati informacije, da so rusi napadli z kemicnim orozjem. Nobene integritete!

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ja antiruska propaganda je neverjetna.
Predvsem, ker je usmerjena proti navadnim ljudem, ki z vojno nimajo nič.


Primitivci imajo pa itak osebne težave..le zakaj bi pisali take otročje neumnosti..stopnja petra pana.


Trpijo zato, ker živijo v državi, ki je napadla suvereno Ukrajino pod pretvezo nekih bedastih izgovorov. Imajo možnost, da oblast zamenjajo :)

Posiljene ženske, mrtvi otroci tudi z vojno niso imeli nič. Pa so jih Rusi s ploskanjem -vx-a in korenčka klali ter posiljevali.


Tudi madzari bi nas napadli, ce bi mi napdali in pobijali njihovo manjsino pri nas.

Kajne?


Putin je ruske seperatiste uril v Sankt Peterburgu, vodene s strani neonacističnih paravojaških skupin. Ti so potem napadali in zlorabljali Ukrajince v Donbas ter Lugansk regiji.


Njet, preveri pa nauci se dejstev o Maidanu.

Voss ::

PacificBlue je izjavil:

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Zatika se Azovcem v Mariupolu, hitro donirajte.

Azovcev že tri tedne ni več. Ste proruski fašisti tako povedali, Kremelj aproved, bo že res.


Zahodni mediji so od teh fasistov že začeli povzemati informacije, da so rusi napadli z kemicnim orozjem. Nobene integritete!

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ja antiruska propaganda je neverjetna.
Predvsem, ker je usmerjena proti navadnim ljudem, ki z vojno nimajo nič.


Primitivci imajo pa itak osebne težave..le zakaj bi pisali take otročje neumnosti..stopnja petra pana.


Trpijo zato, ker živijo v državi, ki je napadla suvereno Ukrajino pod pretvezo nekih bedastih izgovorov. Imajo možnost, da oblast zamenjajo :)

Posiljene ženske, mrtvi otroci tudi z vojno niso imeli nič. Pa so jih Rusi s ploskanjem -vx-a in korenčka klali ter posiljevali.


Tudi madzari bi nas napadli, ce bi mi napdali in pobijali njihovo manjsino pri nas.

Kajne?


Putin je ruske seperatiste uril v Sankt Peterburgu, vodene s strani neonacističnih paravojaških skupin. Ti so potem napadali in zlorabljali Ukrajince v Donbas ter Lugansk regiji.


Njet, preveri pa nauci se dejstev o Maidanu.


Enako bom rekel jaz tebi. Kar sem napisal so dejstva. Ruski neonacisti so celo 14 letne otroke urili za boj na V. Ukrajine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

l0g1t3ch ::

Ena dobra novica za vse normalne ljudi!

Glede na to kako besno popadljivi so zadnje dni naši ruski boti, mora rusom slabo it. Bolj ko je situacija v kurcu za Ruse, bolj postanejo boti dejasvni in agresivni.


Tako, da jaz sem samo vesel ko vidim tole dones :) Malo jih že stiska zanka bankrota okli vratu ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

PacificBlue ::

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Zatika se Azovcem v Mariupolu, hitro donirajte.

Azovcev že tri tedne ni več. Ste proruski fašisti tako povedali, Kremelj aproved, bo že res.


Zahodni mediji so od teh fasistov že začeli povzemati informacije, da so rusi napadli z kemicnim orozjem. Nobene integritete!

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ja antiruska propaganda je neverjetna.
Predvsem, ker je usmerjena proti navadnim ljudem, ki z vojno nimajo nič.


Primitivci imajo pa itak osebne težave..le zakaj bi pisali take otročje neumnosti..stopnja petra pana.


Trpijo zato, ker živijo v državi, ki je napadla suvereno Ukrajino pod pretvezo nekih bedastih izgovorov. Imajo možnost, da oblast zamenjajo :)

Posiljene ženske, mrtvi otroci tudi z vojno niso imeli nič. Pa so jih Rusi s ploskanjem -vx-a in korenčka klali ter posiljevali.


Tudi madzari bi nas napadli, ce bi mi napdali in pobijali njihovo manjsino pri nas.

Kajne?


Putin je ruske seperatiste uril v Sankt Peterburgu, vodene s strani neonacističnih paravojaških skupin. Ti so potem napadali in zlorabljali Ukrajince v Donbas ter Lugansk regiji.


Njet, preveri pa nauci se dejstev o Maidanu.


Enako bom rekel jaz tebi. Kar sem napisal so dejstva. Ruski neonacisti so celo 14 letne otroke urili za boj na V. Ukrajine.


To so počeli in počnejo Azovci. To kar ni uspelo ameriskim nacistom z napadom na Kapitelj je uspelo ukrajinskim fasistom.

PrimoZ_ ::

l0g1t3ch je izjavil:

Ena dobra novica za vse normalne ljudi!

Glede na to kako besno popadljivi so zadnje dni naši ruski boti, mora rusom slabo it. Bolj ko je situacija v kurcu za Ruse, bolj postanejo boti dejasvni in agresivni.


Tako, da jaz sem samo vesel ko vidim tole dones :) Malo jih že stiska zanka bankrota okli vratu ;)


Jp, včekrat opažena korelacija.

Rus crkuje, se ruski bot hudje! :))

Aston_11 ::

PacificBlue je izjavil:

ZTo so počeli in počnejo Azovci. To kar ni uspelo ameriskim nacistom z napadom na Kapitelj je uspelo ukrajinskim fasistom.

Misliš ruskim fašistom z napadom na Ukrajino, ko so v mesecu dni uspeli vse svoje moderne brigade zreducirati na odpad in mimogre poklati še brezbroja civilov. To ste prorusi ponosni.

Voss ::

PacificBlue je izjavil:

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Zatika se Azovcem v Mariupolu, hitro donirajte.

Azovcev že tri tedne ni več. Ste proruski fašisti tako povedali, Kremelj aproved, bo že res.


Zahodni mediji so od teh fasistov že začeli povzemati informacije, da so rusi napadli z kemicnim orozjem. Nobene integritete!

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ja antiruska propaganda je neverjetna.
Predvsem, ker je usmerjena proti navadnim ljudem, ki z vojno nimajo nič.


Primitivci imajo pa itak osebne težave..le zakaj bi pisali take otročje neumnosti..stopnja petra pana.


Trpijo zato, ker živijo v državi, ki je napadla suvereno Ukrajino pod pretvezo nekih bedastih izgovorov. Imajo možnost, da oblast zamenjajo :)

Posiljene ženske, mrtvi otroci tudi z vojno niso imeli nič. Pa so jih Rusi s ploskanjem -vx-a in korenčka klali ter posiljevali.


Tudi madzari bi nas napadli, ce bi mi napdali in pobijali njihovo manjsino pri nas.

Kajne?


Putin je ruske seperatiste uril v Sankt Peterburgu, vodene s strani neonacističnih paravojaških skupin. Ti so potem napadali in zlorabljali Ukrajince v Donbas ter Lugansk regiji.


Njet, preveri pa nauci se dejstev o Maidanu.


Enako bom rekel jaz tebi. Kar sem napisal so dejstva. Ruski neonacisti so celo 14 letne otroke urili za boj na V. Ukrajine.


To so počeli in počnejo Azovci. To kar ni uspelo ameriskim nacistom z napadom na Kapitelj je uspelo ukrajinskim fasistom.


Tudi Azovci so imeli v skupini neonaciste, drži. Jaz nisem toliko opran, da nebi vedel, da imata obe strani ogromna masla. Ti po drugi pa si zaslepljen s Kremeljsko propagando.

Dejstvo je zgolj eno. Rusija je napadla suvereno državo in je agresor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

sir_mha ::

Invictus je izjavil:

Sicer vam še ni jasno, ampak to podporo pro-ZDA, anti-Rusija bomo žal občutili na svojih žepih, ker se bo podražilo praktično vse.


Še Srbi so moral podpreti izgon Rusije iz Sveta za človekove pravice, da ne bi imeli ekonomskih posledic, ti bi pa zdaj tukaj želel, da Slovenija paktira z Rusi?

Aston_11 ::

Srbi so po svojih besedah počepnili kot kokoš. Tako kot znajo, če so večji in višji okrog njih. Run Forrest Run. RunRusRun!

sir_mha ::


Tudi madzari bi nas napadli, ce bi mi napdali in pobijali njihovo manjsino pri nas.

Kajne?


O čem ti to govoriš? Mogoče o zravnani Čečeniji, ki so jo Rusi poteptal s TANKI, TOPOVI in LETALI?

SmolWhale ::

sir_mha je izjavil:


Tudi madzari bi nas napadli, ce bi mi napdali in pobijali njihovo manjsino pri nas.

Kajne?


O čem ti to govoriš? Mogoče o zravnani Čečeniji, ki so jo Rusi poteptal s TANKI, TOPOVI in LETALI?


in obnovili tudi, zdaj je tam mir. Mission accomplished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SmolWhale ()

PacificBlue ::

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

Zatika se Azovcem v Mariupolu, hitro donirajte.

Azovcev že tri tedne ni več. Ste proruski fašisti tako povedali, Kremelj aproved, bo že res.


Zahodni mediji so od teh fasistov že začeli povzemati informacije, da so rusi napadli z kemicnim orozjem. Nobene integritete!

Voss je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Ja antiruska propaganda je neverjetna.
Predvsem, ker je usmerjena proti navadnim ljudem, ki z vojno nimajo nič.


Primitivci imajo pa itak osebne težave..le zakaj bi pisali take otročje neumnosti..stopnja petra pana.


Trpijo zato, ker živijo v državi, ki je napadla suvereno Ukrajino pod pretvezo nekih bedastih izgovorov. Imajo možnost, da oblast zamenjajo :)

Posiljene ženske, mrtvi otroci tudi z vojno niso imeli nič. Pa so jih Rusi s ploskanjem -vx-a in korenčka klali ter posiljevali.


Tudi madzari bi nas napadli, ce bi mi napdali in pobijali njihovo manjsino pri nas.

Kajne?


Putin je ruske seperatiste uril v Sankt Peterburgu, vodene s strani neonacističnih paravojaških skupin. Ti so potem napadali in zlorabljali Ukrajince v Donbas ter Lugansk regiji.


Njet, preveri pa nauci se dejstev o Maidanu.


Enako bom rekel jaz tebi. Kar sem napisal so dejstva. Ruski neonacisti so celo 14 letne otroke urili za boj na V. Ukrajine.


To so počeli in počnejo Azovci. To kar ni uspelo ameriskim nacistom z napadom na Kapitelj je uspelo ukrajinskim fasistom.


Tudi Azovci so imeli v skupini neonaciste, drži. Jaz nisem toliko opran, da nebi vedel, da imata obe strani ogromna masla. Ti po drugi pa si zaslepljen s Kremeljsko propagando.

Dejstvo je zgolj eno. Rusija je napadla suvereno državo in je agresor.


Nisem zaslepljen z prorusko propagando, ne glede kaj trolčki tukaj se mučijo.

Za njih mi je malo mar, mi je pa fascinantno kam lahk seže naivnost.

Konflikt je bil že zdavnaj v zibko dan, in nekateri so že dolgo vedeli, kaj se bo zgodilo. Ukrepal ni pa nihce. Tudi iz strani Eu.
Ne mislit, da se poteze politicne vlecejo iz danes na jutri. Please, ne bit tko naivni!!

sir_mha ::

SmolWhale je izjavil:

sir_mha je izjavil:


O čem ti to govoriš? Mogoče o zravnani Čečeniji, ki so jo Rusi poteptal s TANKI, TOPOVI in LETALI?


in obnovili tudi, zdaj je tam mir. Mission accomplished.


Izjava leta. Hands down. Ti si faca.

PrimoZ_ ::

Tank gor, rus beži.
Jim država crkuje, svet se raduje.

mackilla ::

sir_mha je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

sir_mha je izjavil:


O čem ti to govoriš? Mogoče o zravnani Čečeniji, ki so jo Rusi poteptal s TANKI, TOPOVI in LETALI?


in obnovili tudi, zdaj je tam mir. Mission accomplished.


Izjava leta. Hands down. Ti si faca.

Žensko posiliš,plačaš odškodnino pa je mir. Mission accomplished.

ripmork ::

"Good guy bully"

TezkoDihanje ::



https://twitter.com/Biz_Ukraine_Mag/sta...
Another senior Russian officer has been killed in Ukraine. Colonel Vyacheslav Savinov was deputy chief of staff of the Russian Missile Troops and Artillery. Russia's catatrophic losses in Ukraine now reportedly include 32 colonels and 7 generals

PrimoZ_ ::

snif, snif jih bankrot ovohava...

SmolWhale ::

sir_mha je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

sir_mha je izjavil:


O čem ti to govoriš? Mogoče o zravnani Čečeniji, ki so jo Rusi poteptal s TANKI, TOPOVI in LETALI?


in obnovili tudi, zdaj je tam mir. Mission accomplished.


Izjava leta. Hands down. Ti si faca.


Ja Rusi obnovijo Američani pa spizdijo kot pičkice.

LP Taliban

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

sir_mha ::

mackilla je izjavil:

sir_mha je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

sir_mha je izjavil:


O čem ti to govoriš? Mogoče o zravnani Čečeniji, ki so jo Rusi poteptal s TANKI, TOPOVI in LETALI?


in obnovili tudi, zdaj je tam mir. Mission accomplished.


Izjava leta. Hands down. Ti si faca.

Žensko posiliš,plačaš odškodnino pa je mir. Mission accomplished.


To je res vrhunec cinizma. Sploh če upoštevamo, da je Putin najprej podrl še en blok v Rusiji, da je upravičil napad.

Unilseptij ::

Ce kaj sledite, je bil prejsnji teden menda dosezen dogovor med ruskimi in ukrajinskimi pogajalci, da Ukrajine ne bo v NATU in da bo nevtralna. Potem je Putin oznanil, da se umika iz Kijeva in okolice. Odprto ostaja se vprasanje Krima in Donbasa, kjer Ukrajina razumljivo ne popusca, zato (predvidevam) je Putin sile usmeril v ti dve regiji.... ki jih zal ne bo vec izpustil. Kdaj bo zdaj dosezen koncni dogovor ne vem, ampak po mojem je Putin bistveno ze dosegel. Drzava, ki ima pol ozemlja okupiranega, tudi ne more resno racunati na vstop v NATO (tako nori niso niti NATO-vi jastrebi), tako da je ta problem za dolocen cas resen. Kdaj bo konflikta zares konec, je tezko napovedati, ampak kot stvari stojijo danes, si tezko predstavljam, da bo Ukrajina nekako "zmagala".

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

SmolWhale je izjavil:

sir_mha je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

sir_mha je izjavil:


O čem ti to govoriš? Mogoče o zravnani Čečeniji, ki so jo Rusi poteptal s TANKI, TOPOVI in LETALI?


in obnovili tudi, zdaj je tam mir. Mission accomplished.


Izjava leta. Hands down. Ti si faca.


Ja Rusi obnovijo Američani pa spizdijo kot pičkice.

Rusi uničujejo, ne gradijo. Lažejo tudi. Tako da svoje blodnje po snifanju nesi kam drugam.
Še za čevlje nimajo, kaj šele za beton in železo.
««
731 / 859
»»