» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
726 / 859
»»

BorutO ::

Ja, se vidi da nimaš nobenega sočutja niti do živali ... ker se vidi da to mesarsko klanje oz. genocid rusov podpiraš kot ne vem kaj ... Zagotovo kar orgazem doživljaš, ko rusi bombardirajo vse pred seboj ...

SmolWhale ::

Dedinicijo genocida napiši prosim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

BorutO ::

Tako mimo grede ... pojdi ti raje spat, ker kolikor vidim po zgodovini, že cel dan serješ po tem forumu. Ne vem kako službo imaš, da lahko štrckaš med šihtom cel šiht po forumu ... razen če si brezposeln pametnjakovič?

endelin ::

Malo sprostitve

SmolWhale ::

Ja brezposeln sem pa punce nimam pa otroka tudi ne!!!!! Na bolniški sem drugače tako da dabes malo trollam uboge na umu kot si ti. Bogi psički pa putke no...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

BorutO ::

SmolWhale je izjavil:

Dedinicijo genocida napiši prosim.

Definicija? Rusi na veliko koljejo ukrajince ... hočejo jih "zradirati" ... za boljšo razlago kaj pomeni genocid, si preberi tu:
recimo prvi link iz googla: https://sl.encyclopedia-titanica.com/si...

SmolWhale ::

Hvala za te koristne informacije Borut.



ta je zate, všeč ti bo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

tomlin ::

Ena sama beseda je vredna tega komentarja: POŠAST!

SmolWhale je izjavil:

Hahahhahahahahhaha Borut hahahahhahahahaha đizs krajst... zdej sm se pa nasmejal kot že dolgo ne...

SmolWhale ::

Prva žrtev vojne je resnica mladički moji. Lahko noč :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: marjanmb ()

BorutO ::

In resnica je katera? Ruska propaganda ali zahodna? Sicer pa, tebi lahko putler odseka roke in noge, pa boš še vedno mu kušuval rit, verjetno kar iz sprednje strani ...

tomlin ::

Pojdi, in zaspi za večno, Slovenija takih "zveri" ne rabi!

SmolWhale je izjavil:

Prva žrtev vojne je resnica mladički moji. Lahko noč :)

PacificBlue ::

endelin je izjavil:

Malo sprostitve


;((

tomlin ::

Nepojmljivo je, kako se lahko "nekatere zveri" posmehujejo krvavim dogodkom v Ukrajini. To smo videli samo na posnetkih Hitlerja in Arkana!


PacificBlue je izjavil:

endelin je izjavil:

Malo sprostitve


;((


Za mladučad rojeno po 1990, da vidi, katera SFRJ zver je to!



%C5%BDeljko Ra%C5%BEnatovi%C4%87 @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

tomlin ::

Samo primerjajte izgovore zločinca Arkana z izgovori zločinskih ruskih oficira, ista laž, sve za otačbinu, strahota.

tomlin ::

v teh težkih hudih časih, se mi postavlja samo kardinalno vprašanje.
Koliko teh kao "beguncev" iz bIvše SFRJ smo Slovenci sprejeli, koliko izmed njih je tako ali drugače "arkanovsevscev", koliko "mladićevcev", koliko "miloševcev", mislim, da noben točno ne ve. Toda lahko sklepamo, da je te pete SFRJ kolone v SLO zelo veliko. skorajda glavno besedo imajo v vseh medijih, tudi tu na slotech ZELO MOČNO besedo. SLOVENCI RAZKRINKAJMO TO PETO KOLONO, DOKLER JE ŠE ČAS!

tomlin ::

IN POPRAVLJAM, SLOVENCI ONEMOGOČIMO TO RUSOFILSKO IN JUGOSLOVANOVILSKO PETO KOLONO DOKLER JE ČAS!!!

Scaramouche ::

tomlin je izjavil:

v teh težkih hudih časih, se mi postavlja samo kardinalno vprašanje.
Koliko teh kao "beguncev" iz bIvše SFRJ smo Slovenci sprejeli, koliko izmed njih je tako ali drugače "arkanovsevscev", koliko "mladićevcev", koliko "miloševcev", mislim, da noben točno ne ve. Toda lahko sklepamo, da je te pete SFRJ kolone v SLO zelo veliko. skorajda glavno besedo imajo v vseh medijih, tudi tu na slotech ZELO MOČNO besedo. SLOVENCI RAZKRINKAJMO TO PETO KOLONO, DOKLER JE ŠE ČAS!


S kom se ti boriš?
Spominjaš me na vse ksenofobe ki sem jih kot otrok srečeval v učiteljih ki jim je bilo dovoljeno spravljati se na nas otroke in nam govoriti da se poberemo od koder smo prišli,čeprav rojeni tukaj, z politiko Miloševića nismo imeli nič, še več nismo hoteli biti del velike Srbije...

90ih že zdavnaj ni več, še več to da srečujem take ki se sploh o politiki velike Srbije z menoj pogovarjajo ne obstajajo, so kvečjemu že samo pokojni generali ki so živeli blizu mene..

Otroci ki so danes 30-40 plus pa so del evropske miselnosti in imamo svoj um, gledamo Rusijo,Srbijo in Ameriko z previdnimi očmi, nočemo biti del pro NATO osvajanja ali nekega ruske agende!

Večina vidi bodočnost kot EU, samostojno državo s svojo vojsko in ne pro ameriški NATO ki provocira vojne kamorkoli gre!

Ti živiš v kleti, tako kot fašisti ali domobranci in se boriš z namišljenimi Srbi ki te napadajo..

Rabiš nekoga da stresaš svoj srd zaradi življenja, ki ne obstaja, v življenju pa nikoli imel nekoga ki je potomec Srbov ki tukaj živijo za prijatelja...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

tomlin ::

Ne kdorkoli zanika našo SLOVENSKO dobro voljo sprejeti begunca, da smo ga spejeli kot resničnega begunce pred SFRJ terorjem potem ni vreden slovenskega kruha.

endelin ::

Berem da ruski izmečki posiljujejo celo 80 letnice.

Nato bi moral pomagati Ukrajini v Mariupolu in tam okoli obrambno z letalskimi manevri. Putler ne bi nikoli sprožil jedrske bombe. No, tudi če da ukaz, ni odvisno od njega in ga drugi ne bi izvedli, saj s tem vejo, da umorijo tudi svoje družinske člane posredno.

Smrt Putlerju! To kar dela na jugo vzhodu ukrajine je dobesedno radiranje mest in ljudi. Vključno s prisilnimi deportacijami v Rusijo. Kako vemo da ljudi ne uplinjajo v Rusiji?

Humanost je umrla v Ukrajini. Vse zaradi putlerja in njegovega kroga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

endelin ::

Poglejte kaj je bilo v Buči.
Sedaj pa se to potencira na mesto, ki ga oblegajo 1 mesec in je imelo par 100k ljudi.;((

mackilla ::

Scaramouche je izjavil:

tomlin je izjavil:

v teh težkih hudih časih, se mi postavlja samo kardinalno vprašanje.
Koliko teh kao "beguncev" iz bIvše SFRJ smo Slovenci sprejeli, koliko izmed njih je tako ali drugače "arkanovsevscev", koliko "mladićevcev", koliko "miloševcev", mislim, da noben točno ne ve. Toda lahko sklepamo, da je te pete SFRJ kolone v SLO zelo veliko. skorajda glavno besedo imajo v vseh medijih, tudi tu na slotech ZELO MOČNO besedo. SLOVENCI RAZKRINKAJMO TO PETO KOLONO, DOKLER JE ŠE ČAS!


S kom se ti boriš?
Spominjaš me na vse ksenofobe ki sem jih kot otrok srečeval v učiteljih ki jim je bilo dovoljeno spravljati se na nas otroke in nam govoriti da se poberemo od koder smo prišli,čeprav rojeni tukaj, z politiko Miloševića nismo imeli nič, še več nismo hoteli biti del velike Srbije...

90ih že zdavnaj ni več, še več to da srečujem take ki se sploh o politiki velike Srbije z menoj pogovarjajo ne obstajajo, so kvečjemu že samo pokojni generali ki so živeli blizu mene..

Otroci ki so danes 30-40 plus pa so del evropske miselnosti in imamo svoj um, gledamo Rusijo,Srbijo in Ameriko z previdnimi očmi, nočemo biti del pro NATO osvajanja ali nekega ruske agende!

Večina vidi bodočnost kot EU, samostojno državo s svojo vojsko in ne pro ameriški NATO ki provocira vojne kamorkoli gre!

Ti živiš v kleti, tako kot fašisti ali domobranci in se boriš z namišljenimi Srbi ki te napadajo..

Rabiš nekoga da stresaš svoj srd zaradi življenja, ki ne obstaja, v življenju pa nikoli imel nekoga ki je potomec Srbov ki tukaj živijo za prijatelja...

Delaš se boljšega kot ostala srbska diaspora tu gor (Cias,Gazebo...) ampak imaš isto težavo kot oni. Tvoj problem je v resnici,da si besen,ker sta ZDA in NATO bombardirala Srbijo. Upam,da ti je jasno,da če NATO ne bi obstajal in bi namesto njega bila združena evropska vojska bi pač Srbijo bombardirala združena evropska vojska. Pravzaprav sem prepričan,da bi jo bombardirala še prej kot NATO,verjetno že leta 1991.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

Scaramouche ::

ampak imaš isto težavo kot oni. Tvoj problem je v resnici,da si besen,ker sta ZDA in NATO bombardirala Srbijo. Upam,da ti je jasno,da če NATO ne bi obstajal in bi namesto njega bila združena evropska vojska bi pač Srbijo bombardirala združena evropska vojska. Pravzaprav sem prepričan,da bi jo bombardirala še prej kot NATO,verjetno že leta 1991.


To da nekdo lahko kar vse obsodi da so del Miloševića, to da nič njemu ne rečeš, pomeni da podpiraš njegovo ksenofobijo in mene obtožiš nečesa kar nikoli tukaj nisem rekel!
Citiraj me da sem podpiral Miloševića,da mislim da se ga ni rabilo uničiti?
Nimaš! Seveda, ker si isti kot ostali, vse daješ v isti kalup! To kar nebi dovolil da bi tebi nekdo, če bi živel v tujini in bi te tujci dajali v predal kamor ne spadaš!

tomlin ::

Pa klobasanje vseh teh jugoslovenarjev je neverjetno. Ša bolj naveretno pa je, da sem skoraj edini v Sloveniji,ki se borim, borim zoper zločince in kriminalna prepričanja ter ideje Miloševića, Karađića, Mladića etc.
Nisem noben nacionalist, toda dokler se ne bomo Slovenci otresli jugonajezde ne bomo SVOBODNI!

Scaramouche ::


Nisem noben nacionalist, toda dokler se ne bomo Slovenci otresli jugonajezde ne bomo SVOBODNI!


Kako boš to rešil, bi poslal vse ki so na Ić ven, izven Slovenije?

tomlin ::

Scaramouche je izjavil:


Nisem noben nacionalist, toda dokler se ne bomo Slovenci otresli jugonajezde ne bomo SVOBODNI!


Kako boš to rešil, bi poslal vse ki so na Ić ven, izven Slovenije?

NE NE!

mackilla ::

Scaramouche je izjavil:

ampak imaš isto težavo kot oni. Tvoj problem je v resnici,da si besen,ker sta ZDA in NATO bombardirala Srbijo. Upam,da ti je jasno,da če NATO ne bi obstajal in bi namesto njega bila združena evropska vojska bi pač Srbijo bombardirala združena evropska vojska. Pravzaprav sem prepričan,da bi jo bombardirala še prej kot NATO,verjetno že leta 1991.


To da nekdo lahko kar vse obsodi da so del Miloševića, to da nič njemu ne rečeš, pomeni da podpiraš njegovo ksenofobijo in mene obtožiš nečesa kar nikoli tukaj nisem rekel!
Citiraj me da sem podpiral Miloševića,da mislim da se ga ni rabilo uničiti?
Nimaš! Seveda, ker si isti kot ostali, vse daješ v isti kalup! To kar nebi dovolil da bi tebi nekdo, če bi živel v tujini in bi te tujci dajali v predal kamor ne spadaš!

Nikjer nisem napisal,da podpiraš Miloševičevo politiko. Povej mi samo ali si je Srbija zaslužila,da jo bombardirajo ali ne?

Scaramouche je izjavil:

ampak imaš isto težavo kot oni. Tvoj problem je v resnici,da si besen,ker sta ZDA in NATO bombardirala Srbijo. Upam,da ti je jasno,da če NATO ne bi obstajal in bi namesto njega bila združena evropska vojska bi pač Srbijo bombardirala združena evropska vojska. Pravzaprav sem prepričan,da bi jo bombardirala še prej kot NATO,verjetno že leta 1991.


To da nekdo lahko kar vse obsodi da so del Miloševića, to da nič njemu ne rečeš, pomeni da podpiraš njegovo ksenofobijo in mene obtožiš nečesa kar nikoli tukaj nisem rekel!
Citiraj me da sem podpiral Miloševića,da mislim da se ga ni rabilo uničiti?
Nimaš! Seveda, ker si isti kot ostali, vse daješ v isti kalup! To kar nebi dovolil da bi tebi nekdo, če bi živel v tujini in bi te tujci dajali v predal kamor ne spadaš!

Nikjer nisem napisal, da podpiraš Miloševičevo politiko. Povej mi ali si je Srbija zaslužila, da jo bombardirajo ali ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

Scaramouche ::

Nikjer nisem napisal,da podpiraš Miloševičevo politiko. Povej mi samo ali si je Srbija zaslužila,da jo bombardirajo ali ne?


Delaš se boljšega kot ostala srbska diaspora tu gor (Cias,Gazebo...) ampak imaš isto težavo kot oni. Tvoj problem je v resnici,da si besen,ker sta ZDA in NATO bombardirala Srbijo.


Glede bombardiranja sem odgovoril pa ne bereš! ALi pa nočeš, ker si v naprej še vedno prepričan!

mackilla ::

Scaramouche je izjavil:

Nikjer nisem napisal,da podpiraš Miloševičevo politiko. Povej mi samo ali si je Srbija zaslužila,da jo bombardirajo ali ne?


Delaš se boljšega kot ostala srbska diaspora tu gor (Cias,Gazebo...) ampak imaš isto težavo kot oni. Tvoj problem je v resnici,da si besen,ker sta ZDA in NATO bombardirala Srbijo.


Glede bombardiranja sem odgovoril pa ne bereš! ALi pa nočeš, ker si v naprej še vedno prepričan!

Se opravičujem. Potem pa nisi kot ostali. Verjetno si redki Slovenec srbskih korenin,ki podpira bombardiranje Srbije. Vsaj jaz ga še nisem spoznal pa jih poznam kar nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

PacificBlue ::

tomlin je izjavil:

Pa klobasanje vseh teh jugoslovenarjev je neverjetno. Ša bolj naveretno pa je, da sem skoraj edini v Sloveniji,ki se borim, borim zoper zločince in kriminalna prepričanja ter ideje Miloševića, Karađića, Mladića etc.
Nisem noben nacionalist, toda dokler se ne bomo Slovenci otresli jugonajezde ne bomo SVOBODNI!


Spomni se na svojega puklastega vzornika, kako prodaja slovenske nacionalne interese hrvatom, pa potem razmisljaj o svoji pokoncni drzi in jugo mentaliteti. Malo bi te bilo treba izobrazit, fante!

Darkjaar ::

Bloomberg: Russian Railways Ruled in Default Over Missed Bond Payment

Niso vrnili 250 milijonov frankov, ki so zapadli 14. marca.

Poldi112 ::

In kaj točno je bilo pozitivnega v bombardiranju Yugoslavije? Pač strateška poteza imperija razbiti komunistično državo. Slovenija in Hrvaška v NATO, vojaška baza na Kosovu...

Za take zločine - agresija na suvereno državo - smo nacije streljali. Američanom pa ploskamo. Uspehi zahodne propagande.
Kosovo seveda tudi ni bila kraja zemlje - je bila svobodna volja ljudi, ki so se s pomočjo zahoda otresli tiranije, za razliko od Krima, ki so ga rusi nasilno okupirali?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

torentino ::

Kosovo so vam šiptarji zavzeli s kurci, medtem ko ste se srbi kurčili z orožjem in prizadevanjem za popolno podreditev drugih jugoslovanskih narodov.Če bi se bolj brigali za svoje dečve, tega problema ne bi imeli.

sir_mha ::

Poldi112 je izjavil:

In kaj točno je bilo pozitivnega v bombardiranju Yugoslavije? Pač strateška poteza imperija razbiti komunistično državo. Slovenija in Hrvaška v NATO, vojaška baza na Kosovu...

Za take zločine - agresija na suvereno državo - smo nacije streljali. Američanom pa ploskamo. Uspehi zahodne propagande.
Kosovo seveda tudi ni bila kraja zemlje - je bila svobodna volja ljudi, ki so se s pomočjo zahoda otresli tiranije, za razliko od Krima, ki so ga rusi nasilno okupirali?


Kakp si ti že mislil potem uredit problem etničnega čiščenja?

sparklyslo ::

Poldi112 je izjavil:

In kaj točno je bilo pozitivnega v bombardiranju Yugoslavije? Pač strateška poteza imperija razbiti komunistično državo. Slovenija in Hrvaška v NATO, vojaška baza na Kosovu...

Za take zločine - agresija na suvereno državo - smo nacije streljali. Američanom pa ploskamo. Uspehi zahodne propagande.
Kosovo seveda tudi ni bila kraja zemlje - je bila svobodna volja ljudi, ki so se s pomočjo zahoda otresli tiranije, za razliko od Krima, ki so ga rusi nasilno okupirali?


Če si je pa kdo kdaj resnično zaslužil bombardiranje je bila to Srbija!
Genocid v Bosni, Hrvaški jim ni bil dovolj. Niso bili kaznovani, zato so jih po nekaj letih zasrbeli prsti še na Kosovu.
To je bila prava in draga učna lekcija, kako se ne vede v Evropi.

WizzardOfOZ ::

sparklyslo je izjavil:

Genocid v Bosni, Hrvaški jim ni bil dovolj. Niso bili kaznovani, zato so jih po nekaj letih zasrbeli prsti še na Kosovu.


Kosovo se je začelo že v jugoslaviji. Leta 1979 in 1980. Veliko pred vojno na hravaškem in bosni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Cepimose ::

Srbov nočemo v eu, odločno proti na referendumu!

Poldi112 ::

sparklyslo je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

In kaj točno je bilo pozitivnega v bombardiranju Yugoslavije? Pač strateška poteza imperija razbiti komunistično državo. Slovenija in Hrvaška v NATO, vojaška baza na Kosovu...

Za take zločine - agresija na suvereno državo - smo nacije streljali. Američanom pa ploskamo. Uspehi zahodne propagande.
Kosovo seveda tudi ni bila kraja zemlje - je bila svobodna volja ljudi, ki so se s pomočjo zahoda otresli tiranije, za razliko od Krima, ki so ga rusi nasilno okupirali?


Če si je pa kdo kdaj resnično zaslužil bombardiranje je bila to Srbija!
Genocid v Bosni, Hrvaški jim ni bil dovolj. Niso bili kaznovani, zato so jih po nekaj letih zasrbeli prsti še na Kosovu.
To je bila prava in draga učna lekcija, kako se ne vede v Evropi.


Simpatično. Američani izvedejo genocid nad indijanci, zavzamejo pol sveta, nukajo japonce, zažigajo vietnamce, bombardirajo in stradajo Afganistan, ...

Srbi zahodu ne pridejo do gležnjev. Zgolj objektivno dejstvo.

Kdaj bomo mi zbombardirali američane za vse to nasilje, ki ga pozvročajo? Oziroma navijali za kitajce, da to storijo za nas?
Zahodna kolonialna mentaliteta - bombardirati svet v poslušnost - pardon, svobodo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

PacificBlue ::

Kdo se je pizdil, ko so američani z orange agentom zastrupili pol vietnama ?

Hipokriti.

l0g1t3ch ::

Russia - 2770, of which: destroyed: 1456, damaged: 39, abandoned: 234, captured: 1041


Tanks (476, of which destroyed: 236, damaged: 8, abandoned: 40, captured: 192)



Pif, Pif, Pif, Kh.
KH. KH. KH.
Rus crkuje na bojišču.
Javelin.

yayo ::

Oooo, novo trolanje na sporedu za danes. :))

kow ::

Poldi112 je izjavil:


Simpatično. Američani izvedejo genocid nad indijanci, zavzamejo pol sveta, nukajo japonce, zažigajo vietnamce, bombardirajo in stradajo Afganistan, ...
Srbi zahodu ne pridejo do gležnjev. Zgolj objektivno dejstvo.


Pozabil si omeniti vse genocide in etnicna ciscenja srbskih gospodarjev Rusov. Rabis seznam? Mimogrede, kdo je sprozil korejsko vojno? Kdo je posredoval, ko so jo ZN prakticno koncali? Hvala za info!

l0g1t3ch ::

Poldi112 je izjavil:

In kaj točno je bilo pozitivnega v bombardiranju Yugoslavije? Pač strateška poteza imperija razbiti komunistično državo. Slovenija in Hrvaška v NATO, vojaška baza na Kosovu...

Za take zločine - agresija na suvereno državo - smo nacije streljali. Američanom pa ploskamo. Uspehi zahodne propagande.
Kosovo seveda tudi ni bila kraja zemlje - je bila svobodna volja ljudi, ki so se s pomočjo zahoda otresli tiranije, za razliko od Krima, ki so ga rusi nasilno okupirali?


A ti misliš da bi Srbe bombardiral če Miloševič ne bi klal najprej po bosni in hrvaški, potem pa še po kosovu ?

Ne bit naiven no.

Poldi112 ::

kow je izjavil:

Poldi112 je izjavil:


Simpatično. Američani izvedejo genocid nad indijanci, zavzamejo pol sveta, nukajo japonce, zažigajo vietnamce, bombardirajo in stradajo Afganistan, ...
Srbi zahodu ne pridejo do gležnjev. Zgolj objektivno dejstvo.


Pozabil si omeniti vse genocide in etnicna ciscenja srbskih gospodarjev Rusov. Rabis seznam? Mimogrede, kdo je sprozil korejsko vojno? Kdo je posredoval, ko so jo ZN prakticno koncali? Hvala za info!


To, da rusi kršijo človekove pravice v ničemer ne spremeni dejstva, da so človekove pravice izgolj in samo izgovor - krma za ovce, če želiš.

Korejsko vojno je sprožil sever z namenom osvoboditi Korejo okupatorja. Žal jim ni uspelo, zato je po totalni zrušitvi (zgolj en v vrsti zločinov proti človeštvu) ter desetletjih brutalnih sankcij še danes vukojebina.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Cepimose ::

Poldi rabiš štrik?

Poldi112 ::

Rabim argumente.

Naciji še niste slišali, da je pero močnejše od meča? Ter ali ni ideja v svobodi govora, da se slabe ideje preganja z dobrimi?

Razumem pa seveda tudi, da "viri", ki vas emocionalno pumpajo, nimajo odvovorov na ta vprašanja, tako da vam drugega kot cepetanje z nožicami ne preostane.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Cepimose ::

Poldi112 je izjavil:

Rabim argumente.

Naciji še niste slišali, da je pero močnejše od meča? Ter ali ni ideja v svobodi govora, da se slabe ideje preganja z dobrimi?

Razumem pa seveda tudi, da "viri", ki vas emocionalno pumpajo, nimajo odvovorov na ta vprašanja, tako da vam drugega kot cepetanje z nožicami ne preostane.


Dej spizdi s tvojim nakladanjem, vsi te imamo poln kurac. Spakiraj kufre in kupi enosmerno za rusijo, ali srbijo, ali venezuelo, na kitajskem te bojo itak dali psom za hrano.

kow ::

Svet je zaradi ameriskih baz, pod amerisko okupacijo. Severna koreja pa je bila samostojna. Si ti res premislil?

sparklyslo ::

Poldi112 je izjavil:

Rabim argumente.

Naciji še niste slišali, da je pero močnejše od meča? Ter ali ni ideja v svobodi govora, da se slabe ideje preganja z dobrimi?

Razumem pa seveda tudi, da "viri", ki vas emocionalno pumpajo, nimajo odvovorov na ta vprašanja, tako da vam drugega kot cepetanje z nožicami ne preostane.


To bi povedal prej Srbom, preden so izvedli etnično čiščenje.
Zdaj pa greš s peresom lahko tudi do Putlerja in mu ga vtakneš nekam po izbiri.
Ukrajinci se žal ne morejo branti s peresom, lahko pa jim ti pokažeš, kako s peresom ustaviti na glavo leteče termobarične rakete.

Poldi112 ::

kow je izjavil:

Svet je zaradi ameriskih baz, pod amerisko okupacijo. Severna koreja pa je bila samostojna. Si ti res premislil?


Mar ni? S. Koreja, kljub vsej bedi, je bolj suverena, kot Nemci, ki delajo kot veli gospodar. Zaradi tega so seveda tudi brutalno kaznovani.

Podobno Iran, Kitajska, Rusija, ... vsak, ki ne malikuje zlate ketne.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

sir_mha ::


Simpatično. Američani izvedejo genocid nad indijanci, zavzamejo pol sveta, nukajo japonce, zažigajo vietnamce, bombardirajo in stradajo Afganistan, ...

Srbi zahodu ne pridejo do gležnjev. Zgolj objektivno dejstvo.

Kdaj bomo mi zbombardirali američane za vse to nasilje, ki ga pozvročajo? Oziroma navijali za kitajce, da to storijo za nas?


Zamenjaš temo, ko zmanjka odgovorov, zato ti je tudi vse tako kristalno jasno. Torej bi Srbom morali prepustiti, da rešijo kosovski problem na stari tradiconalni način, tako kot so druge države to delala pred sto in še leti?
««
726 / 859
»»