» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
715 / 859
»»

DarkSite ::

Kaj se dogaja zahodno od Khersona. Ali so UA v Bilozerki ali ne?

dice7 ::

Ta poldi je se hujsi ko nasi politiki, vsak argument je druga svetovna vojna, nikakor mu ne rata prit v 21. stoletje

mackilla ::

dice7 je izjavil:

Ta poldi je se hujsi ko nasi politiki, vsak argument je druga svetovna vojna, nikakor mu ne rata prit v 21. stoletje

Ful rad daje zgodovinske primerjave ampak znanje mu pa šepa:D

PrimoZ_ ::

Ni glih bister. Pozna delčke od tu pa tam, potem pa jih zlaga tako, da pride ven njemu všečen rezultat.

Oz. mu jih zlagajo...

Sklonil sem glavo in dahnil: "Tudi jaz bi bil kot vi, prosim, poučite me!"

Ni dolgo razmišljal: "No, naj bo!"

Srce mi je poskočilo od veselja. Kakšna čast! Človek, ta krona stvarstva, bo učil mene, ubogo ovčko, jedilno žival, ki neprestano trepeta pred njim. Hitro sem pogledal naokoli in upal, da se ne bo še prikazala moja lastnica Mary in me odpeljala s seboj v šolo.

Dvignil je desni kazalec: "Odprite na telefonu kakšno novičarsko stran ... Katerokoli ..."

Pokazal sem mu Guardian.

"Aha," je rekel, "in kaj piše?"

"Da je Rusija napadla Ukrajino ..."

"Cccc," je odkimal, "to je propaganda. Temu vi, ovce, verjamete. A tu, na tem mestu, se začenja delo raziskovalca."

Dvignil je svoj telefon, nekaj vtipkal in ga obrnil proti meni: "In kaj tu piše?"

"Da je Ukrajina napadla Rusijo!"

"No, vidite! Resnica vam ne pade sama v naročje, potruditi se morate zanjo! Raziskovati morate!"

"Ampak, oprostite ... Saj to vašo stran poznam. Srbska stran, podaljšek ruske propagande!"

"KAJ? To ni propaganda, to je RESNICA!"

"Kako to mislite? Seveda obstaja zahodna propaganda, a obstaja tudi ruska in kitajska in ..."

"NE! Vi boste za vedno ostali OVCA! Ne prepoznate resnice niti, ko vam jo pokažem!"


Zelo dober opis miselnega procesa našega Poldi112...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Geho ::

Bojda so jim dons razfukal večino tistega 8km konvoja na vzhodu... LOL Orki so jih spet po buči dobil!

Poldi112 ::

tomlin je izjavil:

Nepregledno veliko je proputinovega in proruskega klobasanja tu v tej temi, kar je grozljivo.
Mnogo je osebkov, ki opravičujejo ruskega zločinca z "zgodovinskimi dokazi" o genocidih Hitlerja, Kennedy-ja (Vietnam) etc., češ mnoge zločine mora še svet obsoditi.
Moj odgovor: Mar naj zaradi grozodejstev iz zgodovine mirno pustimo kgb zločincu, da nadaljuje svoj krvavi ukrajinski mrtvaški ples?!

NE NE IN NE, krvavih zločinov iz zgodovine se ne da popraviti. Moremo in MORAMO pa ustaviti krvoločnega ruskega drakulo, da konča svoj krvavi zločinski ritual.


Simpatično.

In kako, razen s pogajanji, ga misliš ustaviti?

Ter zakaj ne pričneš z našimi zločinci, ki so po obsegih žrtev NEPRIMERNO hujši, in na katere, za razliko od režimov v tujih državah, dejansko lahko vplivaš (vsaj v teoriji - saj menda smo v demokraciji).

Ti bom jaz povedal zakaj - ker nam gospodarji določajo, o katerih zločinih se bomo pogovarjali, ter katere bomo obsojali in "preganjali" - tiste, ki bodo koristili gospodarju - ne ukrajincem, ne rusom, in ne nam - zgolj in samo gospodarju, na škodo vseh ostalih, ki bodo deležni recesije in porasta nacionalizma.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Geho ::

slava ukraini!
Matr majo lepe ženske... 8-O

Poldi112 ::

PrimoZ_ je izjavil:


Zelo dober opis miselnega procesa našega Poldi112...


Zaminivo, kako ponosen si na članek, ki nazorno opiše ovce, ne opaziš pa, da si ta ovca ti - jaz namreč veselo argumentiram svoja stališča ter citiram relevantne vire.

Ti, po drugi strani, ...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

fur80 ::

Poldi112 je izjavil:

tomlin je izjavil:

Nepregledno veliko je proputinovega in proruskega klobasanja tu v tej temi, kar je grozljivo.
Mnogo je osebkov, ki opravičujejo ruskega zločinca z "zgodovinskimi dokazi" o genocidih Hitlerja, Kennedy-ja (Vietnam) etc., češ mnoge zločine mora še svet obsoditi.
Moj odgovor: Mar naj zaradi grozodejstev iz zgodovine mirno pustimo kgb zločincu, da nadaljuje svoj krvavi ukrajinski mrtvaški ples?!

NE NE IN NE, krvavih zločinov iz zgodovine se ne da popraviti. Moremo in MORAMO pa ustaviti krvoločnega ruskega drakulo, da konča svoj krvavi zločinski ritual.


Simpatično.

In kako, razen s pogajanji, ga misliš ustaviti?

Ter zakaj ne pričneš z našimi zločinci, ki so po obsegih žrtev NEPRIMERNO hujši, in na katere, za razliko od režimov v tujih državah, dejansko lahko vplivaš (vsaj v teoriji - saj menda smo v demokraciji).

Ti bom jaz povedal zakaj - ker nam gospodarji določajo, o katerih zločinih se bomo pogovarjali, ter katere bomo obsojali in "preganjali" - tiste, ki bodo koristili gospodarju - ne ukrajincem, ne rusom, in ne nam - zgolj in samo gospodarju, na škodo vseh ostalih, ki bodo deležni recesije in porasta nacionalizma.


Ti še kar trdiš, da je zahod kriv, da Rusija napada in pobija po Ukrajini? Da Putin s tem rešuja svoje ljudi tam v ruski Aziji? Ter, da živi skromno in pošteno s svojo plačo 100 000€ na leto!

PrimoZ_ ::

Poldi112 je izjavil:

tomlin je izjavil:

Nepregledno veliko je proputinovega in proruskega klobasanja tu v tej temi, kar je grozljivo.
Mnogo je osebkov, ki opravičujejo ruskega zločinca z "zgodovinskimi dokazi" o genocidih Hitlerja, Kennedy-ja (Vietnam) etc., češ mnoge zločine mora še svet obsoditi.
Moj odgovor: Mar naj zaradi grozodejstev iz zgodovine mirno pustimo kgb zločincu, da nadaljuje svoj krvavi ukrajinski mrtvaški ples?!

NE NE IN NE, krvavih zločinov iz zgodovine se ne da popraviti. Moremo in MORAMO pa ustaviti krvoločnega ruskega drakulo, da konča svoj krvavi zločinski ritual.


Simpatično.

... Kup neumnega brblanja...



Rus crkuje, se svet raduje.

Poldi crkuje se svet raduje!

Poldi112 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Zelo dober opis miselnega procesa našega Poldi112...


Zaminivo, kako ponosen si na članek, ki nazorno opiše ovce, ne opaziš pa, da si ta ovca ti - jaz namreč veselo argumentiram svoja stališča ter citiram relevantne vire.

Ti, po drugi strani, ...


Ta del si spregledal...

"Cccc," je odkimal, "to je propaganda. Temu vi, ovce, verjamete. A tu, na tem mestu, se začenja delo raziskovalca."

Dvignil je svoj telefon, nekaj vtipkal in ga obrnil proti meni: "In kaj tu piše?"

"Da je Ukrajina napadla Rusijo!"

"No, vidite! Resnica vam ne pade sama v naročje, potruditi se morate zanjo! Raziskovati morate!"

"Ampak, oprostite ... Saj to vašo stran poznam. Srbska stran, podaljšek ruske propagande!"


To da prodajaš lažnive vire, pač ne šteje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

tomlin ::

BRAVO FINSKA!
60% Fincev je za NATO. Spomnimo, podoben procent smo imeli v Sloveniji.
"Mislim, da bo uradna vloga za pridružitev NATU enkrat v mesecu maju" v času junijskega vrha Nata v Madridu, je dejal Stubb.
Invazija Rusije je "spremenila nekaj v Evropi z načinom, ki ga je nemogoče vrniti v prejšnje stanje, ne da se več popraviti"
Kontta pa je pred kratkim napovedal, da zdaj meni, da je čas, da se pridružimo zavezništvu.
Finska je razglasila neodvisnost leta 1917 po 150 letih ruske oblasti.
Sovražnost med WWII s SZ se je končala z mirovnim sporazumom.
Finski voditelji so se dogovorili, da bodo med hladno vojno ostali nevtralni v zameno za jamstva iz Moskve, da ne bo nasilno vdrla v Finsko.

https://www.msn.com/en-xl/news/other/fi...
Finland gears up for historic NATO decision (msn.com)

Pac-Man ::

l. 1998 rojen intelektualec iz provinc. 15 minut.

The Russia I grew up in doesn't exist anymore
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

l0g1t3ch ::

Pif, Pif, Pif, Kh.
KH. KH. KH.
Rus crkuje na bojišču.
Javelin!



Crk, crk, crk
Poldi crkuje na podstrešju.
Veselimo se in radujmo se!

tomlin ::

Kako ustaviti Putina, bebavo vprašanje, odg. obstaja 1000 načinov. Upajmo pa, da bodo svojega krvoloka ustavili sami Rusi, lahko tudi po romunskem principu.
In ponovno klobasanje "zakaj ne pričneš z našimi zločinci?". Kaj naj začnem, tisto kar govorimo že trideset let, da zgodovinsko obsodimo davno mrtve zločince Broza, Kidriča, Kardelja, Mačka etc., seveda to smo že obsodili, samo tu je druga tema, ki je tukaj in zdaj v Evropi, najpomembnejše vprašanje: Kako ustaviti ŽIVEČEGA VOJNEGA ZLOČINCA ZDAJ!!!

Poldi112 je izjavil:

tomlin je izjavil:

Nepregledno veliko je proputinovega in proruskega klobasanja tu v tej temi, kar je grozljivo.
Mnogo je osebkov, ki opravičujejo ruskega zločinca z "zgodovinskimi dokazi" o genocidih Hitlerja, Kennedy-ja (Vietnam) etc., češ mnoge zločine mora še svet obsoditi.
Moj odgovor: Mar naj zaradi grozodejstev iz zgodovine mirno pustimo kgb zločincu, da nadaljuje svoj krvavi ukrajinski mrtvaški ples?!

NE NE IN NE, krvavih zločinov iz zgodovine se ne da popraviti. Moremo in MORAMO pa ustaviti krvoločnega ruskega drakulo, da konča svoj krvavi zločinski ritual.


Simpatično.

In kako, razen s pogajanji, ga misliš ustaviti?

Ter zakaj ne pričneš z našimi zločinci, ki so po obsegih žrtev NEPRIMERNO hujši, in na katere, za razliko od režimov v tujih državah, dejansko lahko vplivaš (vsaj v teoriji - saj menda smo v demokraciji).

Ti bom jaz povedal zakaj - ker nam gospodarji določajo, o katerih zločinih se bomo pogovarjali, ter katere bomo obsojali in "preganjali" - tiste, ki bodo koristili gospodarju - ne ukrajincem, ne rusom, in ne nam - zgolj in samo gospodarju, na škodo vseh ostalih, ki bodo deležni recesije in porasta nacionalizma.

Akira_ ::



Malo šale :)

PrimoZ_ ::

Letošnje parade itak ne bo, ker jim bo zmanjkal vse krame :D

Stikalo ::

scythe je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

video parade

https://twitter.com/noclador/status/151...

A Tochka-U missile hits Kramatorsk train station
🇷🇺 russia: We did it!

52 civilians die.
🇷🇺 russia: We didn't do it! We don't have Tochka-U missiles since 2019.

9 May 2021 in Krasnodar: the russian 47th Missile Brigade parades its Tochka-U missiles.


Rusija pa že ne ubija civiliste, oni so pošteni! :)) :))


Čakaj, hočeš reči da se je rus sedaj tukaj debelo zlagal?



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stikalo ()

PrimoZ_ ::

Russia - 2745, of which: destroyed: 1443, damaged: 39, abandoned: 234, captured: 1029

Tanks (467, of which destroyed: 231, damaged: 8, abandoned: 40, captured: 188)


Uničena ruska krama.
Švoh bo tale parada letos 9.maja.

Sploh majo pa samo še 29 dni, da zmagajo tole posebno vojaško operacijo.
:))

Slabo jim kaže...

P.S.
Rus crkuje, se svet raduje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Poldi112 ::

tomlin je izjavil:

Kako ustaviti Putina, bebavo vprašanje, odg. obstaja 1000 načinov. Upajmo pa, da bodo svojega krvoloka ustavili sami Rusi, lahko tudi po romunskem principu.
In ponovno klobasanje "zakaj ne pričneš z našimi zločinci?". Kaj naj začnem, tisto kar govorimo že trideset let, da zgodovinsko obsodimo davno mrtve zločince Broza, Kidriča, Kardelja, Mačka etc., seveda to smo že obsodili, samo tu je druga tema, ki je tukaj in zdaj v Evropi, najpomembnejše vprašanje: Kako ustaviti ŽIVEČEGA VOJNEGA ZLOČINCA ZDAJ!!!


Daleč največji vojni zločinci so američani. Še kar okupirajo Sirijo, Irak in cel kup sveta. Na njih lahko demokratično vplivamo, da prenehajo širiti teror po svetu.

Če hočeš spremembo na bolje, bodi proti NATO. Stopnjevanje agresije z tako ekonomsko, kot glede osebnih svoboščin, ŠKODILO tako nam, kot ukrajincem, kot rusom. Čemu torej z glavo skozi zid - kaj imamo mi od Wall Street profitov?

1000 načinov? Jih lahko našteješ ene par?

Kako so zgodovinsko gledano sankcije pomagale zrušiti vladarja? Jo prebivalci S. Koreje danes na boljšem zaradi neprestanih sankcij? So Iračani, ko smo jih stradali v miljonih (v tem tisočletju...) zrušili Sadama?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

PrimoZ_ ::

Poldi112 je izjavil:

tomlin je izjavil:

Kako ustaviti Putina, bebavo vprašanje, odg. obstaja 1000 načinov. Upajmo pa, da bodo svojega krvoloka ustavili sami Rusi, lahko tudi po romunskem principu.
In ponovno klobasanje "zakaj ne pričneš z našimi zločinci?". Kaj naj začnem, tisto kar govorimo že trideset let, da zgodovinsko obsodimo davno mrtve zločince Broza, Kidriča, Kardelja, Mačka etc., seveda to smo že obsodili, samo tu je druga tema, ki je tukaj in zdaj v Evropi, najpomembnejše vprašanje: Kako ustaviti ŽIVEČEGA VOJNEGA ZLOČINCA ZDAJ!!!


Daleč največji vojni zločinci so američani. Še kar okupirajo Sirijo, Irak in cel kup sveta. Na njih lahko demokratično vplivamo, da prenehajo širiti teror po svetu.

Če hočeš spremembo na bolje, bodi proti NATO. Stopnjevanje agresije z tako ekonomsko, kot glede osebnih svoboščin, ŠKODILO tako nam, kot ukrajincem, kot rusom. Čemu torej z glavo skozi zid - kaj imamo mi od Wall Street profitov?

1000 načinov? Jih lahko našteješ ene par?

Kako so zgodovinsko gledano sankcije pomagale zrušiti vladarja? Jo prebivalci S. Koreje danes na boljšem zaradi neprestanih sankcij? So Iračani, ko smo jih stradali v miljonih (v tem tisočletju...) zrušili Sadama?


Poldi crkuje, se svet raduje!!!

We can see 3 different stages of what he wants:
- Stage 1: he issues his ultimatum. Pay in rubles simply means pay in rubles or you don't get gas. No one agreed to this.
- stage 2: Putin sees no one accepts his ultimatum. Pay in rubles now means you don't have to pay in rubles, you just have to help Putin with a setup that lets him pretend you paid in rubles. Putin now just wants enough to sell it as a victory back home and no longer actually wants payment in rubles. A few countries agreed to this.
- stage 3: most countries also didn't accept what Putin wanted in stage 2. Putin still wants the gas money, so he didn't stop delivery. All he wants now is not to lose face. So he just lets everyone pay in their own currency like before. The only difference is that from now on he will never publicly discuss the fact that his gas is not being paid for in rubles.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

lynxslo5 ::

tomlin je izjavil:

BRAVO FINSKA!
60% Fincev je za NATO. Spomnimo, podoben procent smo imeli v Sloveniji.


Bo pa paradoks, da bo Finska in mogoče celo Švedska vstopila v NATO, Slovenija pa izstopila. Levica od Goloba baje zahteva, da se pri nas v primeru nove leve vlade izvede referendum o izstopu iz NATA. In glede na veliko število rusofilov v naši državi, nisem prepričan, da Levici ne bi uspelo, da naplahta ljudi.

PrimoZ_ ::

Pac-Man ::

Pac-Man je izjavil:

l. 1998 rojen intelektualec iz provinc. 15 minut.

The Russia I grew up in doesn't exist anymore



Dva komentarja, od Gruzijca/ke in Ukrajinca



ekesa

Roman,
The Russia you’re talking about that once was finished for me in 2008. I’m half Georgian and the invasion of Georgia was a pivotal point for my family. We realized and had the foresight that it will only get worse. We left. Moved around. Then in 2018 I went to live with my dad in ukraine - with my dad who worked in Russia for 30 years in echo of Moscow [verjetno radio Echo Moskva] and worked hard and honest and paid his taxes. Now the invasion happened.
My dad now is declared a foreign agent in Russia, lost his home, pension, everything. He is 70, he should be enjoying his life and instead sits in western ukraine thinking about how all he worked for went down the drain. Then I sit here bitter and sad. When I worked with an organization that tried to explain to western leaders the direction Russia was heading in, we were ignored and treated like paranoid loonies. I But now, second time in my 22 year old life, the same fucking president destroys and crushes completely everything. Kills my friends, neighbors, and so on. Bucha is 10 minutes away from what was my home - I can’t explain what the fuck kind of emotions it feels to see your neighbors killed like this. It’s so violating that my home was broken into and shit stolen. My uncle and older brother can’t even leave Russia - tied due to work and family members, and both ethnic minorities and against the war, meaning they’re even a bigger target. What’s worse is their fucking friends and other family members all support the war.
Unfortunately this is just where Putin was heading and whether due to our ignorance or something else we didn’t stop him. We all thought that “he will go away” or “he is just bluffing” and now all of us collectively eat shit.
Now that you’re in Georgia I hope you enjoy your time. My mother’s land is welcoming but you WILL get fat from the food. I recommend you visit Keto and Kote (restaurant) on Zandukeli street. Go there when the sun sets. You’ll like it.




Віктор Оланчук

Roman, I am here in Ukraine fighting. Today has been relatively quiet but we are sure this battle will get very intense. We will fight to the very end, but your videos help me to know that not every Russian is our enemy. I hope you are well and we can all live in peace and freedom. It’s strange, we are about the same age and I am now a soldier and you are far from home because an old man wants to be a tzar, which hurts all of us. What a crazy time to live and die. тримайтеся, брати українці. слава україні!
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Geho ::

tomlin ::

Za vstop v EU je glasovalo 89,61 % slovenskih volivcev, za vstop v zvezo NATO pa 66,05 % slovenskih volivcev.
Ergo, če si proti NATU je tvoja stvar. Naša 66,05% slovenska volja pa je, da smo bili in smo še vedno za NATO, kot našo edino možno alternativo. Pazi, ruska meja je daleč samo cca. 1000 km!

Poldi112 je izjavil:

tomlin je izjavil:

Kako ustaviti Putina, bebavo vprašanje, odg. obstaja 1000 načinov. Upajmo pa, da bodo svojega krvoloka ustavili sami Rusi, lahko tudi po romunskem principu.
In ponovno klobasanje "zakaj ne pričneš z našimi zločinci?". Kaj naj začnem, tisto kar govorimo že trideset let, da zgodovinsko obsodimo davno mrtve zločince Broza, Kidriča, Kardelja, Mačka etc., seveda to smo že obsodili, samo tu je druga tema, ki je tukaj in zdaj v Evropi, najpomembnejše vprašanje: Kako ustaviti ŽIVEČEGA VOJNEGA ZLOČINCA ZDAJ!!!


Daleč največji vojni zločinci so američani. Še kar okupirajo Sirijo, Irak in cel kup sveta. Na njih lahko demokratično vplivamo, da prenehajo širiti teror po svetu.

Če hočeš spremembo na bolje, bodi proti NATO. Stopnjevanje agresije z tako ekonomsko, kot glede osebnih svoboščin, ŠKODILO tako nam, kot ukrajincem, kot rusom. Čemu torej z glavo skozi zid - kaj imamo mi od Wall Street profitov?

1000 načinov? Jih lahko našteješ ene par?

Kako so zgodovinsko gledano sankcije pomagale zrušiti vladarja? Jo prebivalci S. Koreje danes na boljšem zaradi neprestanih sankcij? So Iračani, ko smo jih stradali v miljonih (v tem tisočletju...) zrušili Sadama?

Scaramouche ::

fur80 je izjavil:


Pa iz katere luknje si pa ti preleto? Pa skrajno desnico imaš po celi Evropi in nacionalizem.



Ko ste na levi prvič imeli slike nacistov z ruske strani so bili vsi Rusi nacisti, ko zdaj prihaja z Ukrajinske, pridejo ven izgovori...
Jaz nočem eno ali drugo stran podpirati,sploh pa da se gredo še kaki Slovenci borit v te bataljone SS, vem da bi kaki janšisti to radi!
Če bi videli še kakega Slovenca na eni ali pa drugi strani bi jebali ježa, ki bi to vedno ostalo na netu!
Hočem da se delamo nevidne!

PrimoZ_ ::

tomlin ::

Čestitke Boris Johnson
Prihaja dan po tem, ko je gospod Johnson napovedal 100 milijonov funtov vredno orožje za Ukrajino po "grozljivem bombardiranju" beguncev na železniški postaji.
https://www.msn.com/en-xl/europe/top-st...

PrimoZ_ ::


Crk, crk, crk
Poldi crkuje na podstrešju.
Veselimo se in radujmo se!


.

lynxslo5 ::

tomlin je izjavil:

Za vstop v EU je glasovalo 89,61 % slovenskih volivcev, za vstop v zvezo NATO pa 66,05 % slovenskih volivcev.
Ergo, če si proti NATU je tvoja stvar. Naša 66,05% slovenska volja pa je, da smo bili in smo še vedno za NATO, kot našo edino možno alternativo. Pazi, ruska meja je daleč samo cca. 1000 km!


Moraš vzeti v obzir, da sta takrat levo opcijo pri nas vodila zmerna politika Janez Drnovšek LDS in Borut Pahor SD. Stranka Levica pa sploh še ni obstajala. Tudi mediji takrat pri nas niso bili tako protizahodno usmerjeni. Danes pa levo opcijo vodijo Mesec, Fajonova in Golob. Takšna konstalacija na levi opciji bi nas danes zlahka popeljala ven iz Nata.

ripmork ::

Demografija velike RusijeTM; že lep čas mladi in izobraženi bežijo iz Putlerjevega kriminalnega režima, po dogajanju letos se bo trend verjetno le še stopnjeval. Da ne omenjamo številne mladine, ki je končala kot tiranov kanon futer.
Rusija bo v nekaj letih "wannabe USSR" vukojebina polna obubožanega starejšega prebivalstva, ki si je zapravila status hude velesile in domala ves ugled po svetu. Ko bo narod z zaostankom dojel, kakšno škodo jim je Vladimirovič naredil, bodo podirali njegove spomenike.

scythe ::

So mogoče dobili Ukrajinci močnejše orožje ali so pa tole bili Rusi?

https://www.mumblit.com/thread/26341
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

l0g1t3ch ::

ripmork je izjavil:

Demografija velike RusijeTM; že lep čas mladi in izobraženi bežijo iz Putlerjevega kriminalnega režima, po dogajanju letos se bo trend verjetno le še stopnjeval. Da ne omenjamo številne mladine, ki je končala kot tiranov kanon futer.
Rusija bo v nekaj letih "wannabe USSR" vukojebina polna obubožanega starejšega prebivalstva, ki si je zapravila status hude velesile in domala ves ugled po svetu. Ko bo narod z zaostankom dojel, kakšno škodo jim je Vladimirovič naredil, bodo podirali njegove spomenike.



Firma kjer delam je zaprla pisarno v Rusiji.
Vsem tam zaposlenim je ponudila "relocation package".


Rusija bo po tejle avanturi samo še prazna lupina.

Scaramouche ::

PrimoZ_ je izjavil:


Crk, crk, crk
Poldi crkuje na podstrešju.
Veselimo se in radujmo se!


.


Veš kaj je žalostno debil,da noben ne bo zmagal tukaj,razen Ameri! Tvoje navijane je na ravni 10 letnega otroka!
V EU se bo zaradi tega sklepale pogodbe, denar bo v večini šel Ameriki!

Ukrajina ne more dolgoročno zmagati, Rusi bodo požgali pol države, so debili tukaj ni drugega rečt!

Zelensky ki se bori z upanjem da bo pač zmagal, ker bo cel svet dobil na svojo stran zdaj ve da to ne bo!
Rusija bo zgubila ker ne bo več mogla trgovati, počasi se bo sesuvala sama vase.

Edino kar bo ostalo je pepel in navijanje bolanih rusofilov in nato debilnih podpornikov!

Mi ki to gledamo nepristransko vidimo dve osebi ki iščeta potrditev svojega ega tako močno da sta pripravljena uničiti svoje države da na koncu vladata!

Zelensky je retard ki bi se lahko takoj predal in nebi imel veliko škode, tako ga bo Putin kaznoval, samo da dokaže da je dec!
Pirova zmaga Putina, velik poraz Ukrajine ki bo uničena in če po nekem čudežu podpišejo premirje, bo razkosana in prodana tujim ameriškim firmam!

tomlin ::

Ne, po vsej Ukrainski žaloigri z ruskimi klavci v glavni vlogi scenarij izstopa Slovenije iz NATO zavezništva niti v računalniški simulaciji ni mogoč.
Kaj pa Levica in golobi blebetajo je pihanje v veter. Ker gre levici in golobom krepko za nohte rjovejo pred parlamentom na ves glas v petkih, pa jih noben ne "šljivi"


lynxslo5 je izjavil:

tomlin je izjavil:

BRAVO FINSKA!
60% Fincev je za NATO. Spomnimo, podoben procent smo imeli v Sloveniji.


Bo pa paradoks, da bo Finska in mogoče celo Švedska vstopila v NATO, Slovenija pa izstopila. Levica od Goloba baje zahteva, da se pri nas v primeru nove leve vlade izvede referendum o izstopu iz NATA. In glede na veliko število rusofilov v naši državi, nisem prepričan, da Levici ne bi uspelo, da naplahta ljudi.

PrimoZ_ ::

Scaramouche je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Crk, crk, crk
Poldi crkuje na podstrešju.
Veselimo se in radujmo se!


.


Veš kaj je žalostno debil,da noben ne bo zmagal tukaj,razen Ameri! Tvoje navijane je na ravni 10 letnega otroka!
V EU se bo zaradi tega sklepale pogodbe, denar bo v večini šel Ameriki!

Ukrajina ne more dolgoročno zmagati, Rusi bodo požgali pol države, so debili tukaj ni drugega rečt!

Zelensky ki se bori z upanjem da bo pač zmagal, ker bo cel svet dobil na svojo stran zdaj ve da to ne bo!
Rusija bo zgubila ker ne bo več mogla trgovati, počasi se bo sesuvala sama vase.

Edino kar bo ostalo je pepel in navijanje bolanih rusofilov in nato debilnih podpornikov!

Mi ki to gledamo nepristransko vidimo dve osebi ki iščeta potrditev svojega ega tako močno da sta pripravljena uničiti svoje države da na koncu vladata!

Zelensky je retard ki bi se lahko takoj predal in nebi imel veliko škode, tako ga bo Putin kaznoval, samo da dokaže da je dec!
Pirova zmaga Putina, velik poraz Ukrajine ki bo uničena in če po nekem čudežu podpišejo premirje, bo razkosana in prodana tujim ameriškim firmam!


Putin je CIA agent?

Truga ::

Scaramouche je izjavil:

Edino kar bo ostalo je pepel in navijanje bolanih rusofilov in nato debilnih podpornikov!
this guy gets it

Scaramouche ::

Putin je CIA agent?


Samo deset letni, neizobražen um, bi to videl v mojem tekstu!

PrimoZ_ ::

Scaramouche je izjavil:

Putin je CIA agent?


Samo deset letni, neizobražen um, bi to videl v mojem tekstu!


A guci guci...

ripmork ::

Scaramouche je izjavil:

Mi ki to gledamo nepristransko vidimo dve osebi ki iščeta potrditev svojega ega tako močno da sta pripravljena uničiti svoje države da na koncu vladata!


A če bi "nepristransko" zagledal pretep, kjer se žrtev upira starejšemu Bulliju, bi tudi isto dejal? Kva se tepeta, kaj se nista mogla zmenit?
Agresor je tisti, ki mora spucat s svojim egom, ne pa žrtev, ki je nadlegovana in prisiljena ščitit svoje ozemlje!

Vemo, katera stran v tej vojni (pardon: "specialni operaciji") se konstantno spreneveda in lansira laži. Vemo, kdo je agresor.

Stikalo ::

ripmork je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Mi ki to gledamo nepristransko vidimo dve osebi ki iščeta potrditev svojega ega tako močno da sta pripravljena uničiti svoje države da na koncu vladata!


A če bi "nepristransko" zagledal pretep, kjer se žrtev upira starejšemu Bulliju, bi tudi isto dejal? Kva se tepeta, kaj se nista mogla zmenit?
Agresor je tisti, ki mora spucat s svojim egom, ne pa žrtev, ki je nadlegovana in prisiljena ščitit svoje ozemlje!

Vemo, katera stran v tej vojni (pardon: "specialni operaciji") se konstantno spreneveda in lansira laži. Vemo, kdo je agresor.


eni še zmer hočejo izcimit iz tega češ da je ukrajina napadla rusijo haha. Bebci. Upam da čimprej ukrajina zmelje te trapaste ruse in da se rusom sesede tista gnila politika.

PrimoZ_ ::

Rus crkuje se svet raduje!

.


.

Scaramouche ::

Vemo, kdo je agresor.

To je res, kdo je pa to preko vzvodov v vojno spravil, o tej državi se ne govori!

Še Američani to vidijo!


Seveda se boš ponavljal kot vsi retardi tukaj, s tem da ima Ukrajina pravico izbrati kogarkoli hoče...

Medtem pa bi to pravico vzeli Kubi če bi spet hotela ruske baze ali take kot so v EU,ameriške, polne letal z taktičnimi nuklearnimi bombami..

Dvojni standard, zdaj pa hitro obtožit vsakega ki kritizira Ameriko, da je rusofil, čeprav sem že ne vem koliko krat obtožil Putina zločinov!

Stikalo ::

Mene najbolj skrbi, ker bodo rusi pobili civiliste, skurili vsa mesta pod njihovo okupacupacijo. Pomojem jih na veliko pobijajo. Da greš mimo rusa pa da nimaš v roki kalašnika imaš velik problem.

Motion ::

Scaramouche je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Crk, crk, crk
Poldi crkuje na podstrešju.
Veselimo se in radujmo se!


.


Veš kaj je žalostno debil,da noben ne bo zmagal tukaj,razen Ameri! Tvoje navijane je na ravni 10 letnega otroka!
V EU se bo zaradi tega sklepale pogodbe, denar bo v večini šel Ameriki!

Ukrajina ne more dolgoročno zmagati, Rusi bodo požgali pol države, so debili tukaj ni drugega rečt!

Zelensky ki se bori z upanjem da bo pač zmagal, ker bo cel svet dobil na svojo stran zdaj ve da to ne bo!
Rusija bo zgubila ker ne bo več mogla trgovati, počasi se bo sesuvala sama vase.

Edino kar bo ostalo je pepel in navijanje bolanih rusofilov in nato debilnih podpornikov!

Mi ki to gledamo nepristransko vidimo dve osebi ki iščeta potrditev svojega ega tako močno da sta pripravljena uničiti svoje države da na koncu vladata!

Zelensky je retard ki bi se lahko takoj predal in nebi imel veliko škode, tako ga bo Putin kaznoval, samo da dokaže da je dec!
Pirova zmaga Putina, velik poraz Ukrajine ki bo uničena in če po nekem čudežu podpišejo premirje, bo razkosana in prodana tujim ameriškim firmam!

Špartanci bi se tudi lahko predali pa se jih danes noben nebi spomnil, tako pa so postali nesmrtne legende za vedno....
Tudi če ukrajini uspe to vojno nekako izgubit (pa ne verjamem da jo lahko) je postal tip postal legenda.
Pač ne ne razumeš kaj pomeni se borit za svojo indentitero svojo državo.
Taki kot si ti prvi spizdijo ko SHTF.....

PrimoZ_ ::

Američani so vsega krivi.

Sveta preproščina. Blagor ubogim na duhu.

Scaramouche ::

Taki kot si ti prvi spizdijo ko SHTF....

Na drugi stran pa keyboard warrior kot si ti

Stikalo ::

Scaramouche je izjavil:

Taki kot si ti prvi spizdijo ko SHTF....

Na drugi stran pa keyboard warrior kot si ti



ne limaj gor svojih slik.

Stikalo je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Taki kot si ti prvi spizdijo ko SHTF....

Na drugi stran pa keyboard warrior kot si ti




ne limaj gor svojih slik, ne zgledaš dobro

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stikalo ()

Pac-Man ::

Plesalo se bo na putinovem grobu

https://twitter.com/vorobyov/status/151...
What a story.
Ghanaian meme star @nanaotafrija donated $250 thousand to the best Ukrainian defence charity.
His "Coffin Dance" viral video was auctioned as an NFT token and he donated part of proceeds to the awesome folks from @BackAndAlive.
Ghana, love from Ukraine!




The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

Lonsarg ::

Ne vem če se vsi zavedajo ne desettisoče rešenih življenj in še mnogo manj uničenja, ker so Kijev uspeli ubraniti. Vprašanje če bi brez pomoči to Ukrajinci sami izpeljali.

S tem ko se je prisililo Ruse da se fokusirajo na vzhod se je tudi vojna najbrž skrajšala kot celota.
««
715 / 859
»»