» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
672 / 859
»»

link_up ::

cias je izjavil:

link_up je izjavil:

Rusi ocitno nocejo samo v 20. stoletje, zdaj prebijajo ze mejo z 19. stoletjem. Verjetno ciljajo na predindustrijsko dobo. Kmalu bodo se za Kitajcke praljudje.


Če ne bomo sankcionirali Ruskega plina bo v Evropi nov srednji vek!

Kdaj gremo na ulice zahtevat da se je treba držat ukrepov?


A zaradi plina? nimas nicesar na elektriko za gret? Sicer pa ja gotovo, Rusija nas sisa ze tisocletja...oni imajo plin! Cel svet tece na plin!
In and Out

fikus_ ::

Unchancy je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Unchancy je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Unchancy je izjavil:

fikus_ je izjavil:

Unchancy je izjavil:

fikus_ je izjavil:

endelin je izjavil:

cias je izjavil:

Hmmmm


Brez putlerja bi bili ti otroci sedaj na varnem


Nekateri pišemo, da brez pumpanja UA s strani usa (in z aktivno diplomacijo EU pri reševanju težav sproti) ne bi bilo vojne v UA. Pa takoj kričiš, da je vse Putin kriv.
Sedaj spet kričiš, da je Putin kriv, čeprav je posredno, tako kot usa in pumpanje UA.

Kaj imaš dvojna (trojna, četverna, . . .) merila?!

Ja ja, da so Jožico posilili, je kriva Zofka, ker jo je prepričala, da si obleče minico, nje?



Sem samo čakal, kdaj boš to proivlekel na plano. To ni tvoj argument, ampak kopiraš zadeve, ker drugače ne znaš!

Precej bolj “moj argument” kot tvoje nakladanje o “pumpanju Ukrajine s strani ZDA”. Poleg tega tudi drži - za razliko od tvojega sranja.
Ruski vojaki so v Ukrajini in ne obratno.


Ja, RU je napadla UA, nekaj nezaslišanega za 21 stoletje, še posebej, ker je tako blizu EU.
Tvoje dojemanje dogajanja v svetu je pa dokaj otroško. Če nekaj nočeš videti, slišati, si pokriješ oči in ušesa ter misliš da tega ni.


Torej v bistvu nimaš argumentov - razen morda whataboutističnih namigovanj?


Sem napisal že več argumentiranih postov, na katere nabijači nimate odgovora, razen etiketiranje in pošiljanja nekam!

A bejž no, a lulat tudi že sam greš? V tem konkretnem primeru nisi podal nobenih protiargumentov.


Se opravičujem, ker sem se zapletel v debato z Slo-Tech trolom.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Unchancy ::

Projiciraš.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

koyotee ::

Ufff v rusiji mora biti pa že precej hudo. Na konzerve so dali zaščite proti kraji. https://edition.cnn.com/2022/04/04/busi...

P.s. Slava Ukrajini!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

WizzardOfOZ ::

koyotee je izjavil:

Ufff v rusiji mora biti pa že precej hudo. Na konzerve so dali zaščite proti kraji. https://edition.cnn.com/2022/04/04/busi...

P.s. Slava Ukrajini!


Ja, za običajne ljudi je v plemenskih skupnostih rusije in ukrajine že skos težko, tisti na vrhu se pa zaradi tega niti ne sekirajo. Panama, ciper, ..., tam majo svoj denar, pa uživajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: priden2 ()

endelin ::

Na dan prihajajo grozovita pričevanja preživelih prebivalcev mesta Buča. Ukrajinske oborožene sile so odkrile sobo za mučenje znotraj otroške bolnišnice

;(( rusi so enota 731
Kakšni izmečki.

marjanmb ::

Rusofili - vabljeni na zadnje slovo / Vašega idola,



Tank gori/zraven pa še rus.

Slava Ukrajini

Sc0ut ::

Tank gori, rus tudi!

ISW pise da putler sedaj ze teoretike vlece v vojno:

Russian efforts to generate reserves and replace officer casualties continue to face serious challenges. The Ukrainian General Staff stated that the Russian military is deploying students and educators at higher military educational institutions directly to Ukraine to replace mounting officer casualties.[4] The deployment of untrained officers--and more crucially educational staff--to the war in Ukraine will impede the Russian military's ability to develop its next generation of officers for years to come. The General Staff additionally reported on April 4 that the Kremlin began "hidden mobilization" measures to send approximately 60,000 personnel to Ukraine.[5] The General Staff stated the Kremlin is prioritizing reservists of all ranks who already have combat experience, particularly in Krasnodar Krai, Perm Oblast, the Dagestan Republic, Ingushetia, and Kalmykia.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Notnow ::

Pac-Man je izjavil:

Notnow je izjavil:

brez bencina,hrane,pa še bankrot majo doma že 3 tedne..
in še vedno lahko delajo genocide po ukrajini? :)
bol solzivec se ti ne zdi?

Za genocide ne potrebuješ nič od tega. Samo dovolj napsihirano populacijo.

Rwandan genocide @ Wikipedia


A nisi zavohal sarkazma? ampak razumem,glede na to da je tebi to šiht,ti verjetno ni do šale :)

Pac-Man je izjavil:

cias je izjavil:

Jaz ne vem zakaj eni zarotniki tu trdijo da ni nacijev v Ukranini?



Dvignjeni prsti...Akhmat Sila!!!

Tawhid @ Wikipedia


Krščani lahko isto delajo veš...bog je velik itd...kje pa je? gor gor ;)k

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Notnow ()

shmandi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

shmandi je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

mackilla je izjavil:

koliko evrov je naprintala Evropska unija?:D


Leta 2021 samo samo 1.8 triliona evrov.

Malo preveri svoje številke... Svetovni BDP je 20 krat manj od 1,8 triljona


Prevedi to: 1.85 trillion

Svetovni je 94 trilionov

Trilijon v Ameriki in triljon v Sloveniji ni isto...
Imena velikih %C5%A1tevil @ Wikipedia

fur80 ::

Zaseda v Donetsk oblast!

https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...

Rusi pa krampajo od vsepovsod:

https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...

Avstralija pošilja to:

https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...

V glavnem tolklo se bo še na polno naprej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Scaramouche ::

S tanki in helikopterji je konec, ta vojna bo spremenila tudi vojaško doktrino EU in Amerike, v Ameriki so prejšnje leto iz mornarice dali ven tanke..



Kje je un retard Primož da nam da en neponovljiv izrek...

l0g1t3ch ::

Lahko ti tudi jaz :)

Tank gori, Rus beži!


fur80 je izjavil:

Zaseda v Donetsk oblast!

https://twitter.com/TheDeadDistrict/sta...


Veri naaajs. Grejt sakses :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

PrimoZ_ ::

Scaramouche je izjavil:

S tanki in helikopterji je konec, ta vojna bo spremenila tudi vojaško doktrino EU in Amerike, v Ameriki so prejšnje leto iz mornarice dali ven tanke..



Kje je un retard Primož da nam da en neponovljiv izrek...



Tank gori, Rus cvrči :D

bbbbbb2015 ::

Scaramouche je izjavil:

S tanki in helikopterji je konec, ta vojna bo spremenila tudi vojaško doktrino EU in Amerike, v Ameriki so prejšnje leto iz mornarice dali ven tanke..



Kje je un retard Primož da nam da en neponovljiv izrek...


S tanki (verjetno) ni konec. To na sliki je verjetno Skif:
Skif (ATGM) @ Wikipedia

ki ima navigacijo (usmerjanje) preko laserskega žarka. Tanki T90 imajo senzorje (Štora sistem), ter lahko določijo, od kod kaže laser. Ter ustrelijo nazaj.
Zdaj taktika z laserskim usmerjanjem (kakor tudi z merjenjem razdalje) je da se pokaže poleg tanka, ter se *ZADNJI HIP* pokaže na tank. Da tank obrne kupolo, traja 4+ sekund, pod pogojem, da ima v cevi granato.

Tu se gre samo z to, da tanki nimajo zračne podpore, izvidnice in zaščitnice. Že samo ti trije klasični elemwenti vojskovanja bi po moje zmanjšali izgube za 90%. Analitiki pa ugotavljajo, da Štora ni obvarovala T90 tankov, da v večini ni bila vklopljena, oz. pri JAVELINU obstaja opcija streljanja, da izmero do cilja narediš tako, da meriš poleg tanka, izmeriš, potem nameriš na tank (to Štora ne zazna), ter ustreliš.

Proti Javelinu bi pomagal samo aktivni ščit, radarji 360 stopinj in reakcija s kontra-eksplozivom.

Jaz mislim, da s tanki še ni konec, samo tanki rabijo aktivno zaščito.

kow ::

Kar jih samo se podraza, da ne omenimo se zahtevnejsega treninga posadke oz. cele enote. Prihodnost so droni, to je ocitno.

Scaramouche ::

Jaz mislim, da s tanki še ni konec, samo tanki rabijo aktivno zaščito.


To sem tudi sam pomislil,samo se moraš vprašati kaj več stane, prenos tanka na drug kontinent, problem počasne vožnje,mine, rabiš prenosne mostove ko ti jih uničijo...

Pametna municipija in rakete so vse cenejše in uporabljati artilerijo in ciljati z desetimi granatami na 20-40km brez vednosti da zadeneš je neumno!

Droni so cenejši na ceno koliko stvari lahko uničijo, poleg tega so hitri, pridejo na bojišče takoj in takoj spizdijo da se nafilajo z novimi bombami in raketami,tank ne more!

Dron nima ljudi, uporablja se kot letalo in izvidnica, tank ne more!

Videl sem aktivno zaščito tankov,samo ne vem kako deluje v zasedah ko so na primer zelo blizu!

Slovenija kot mala država bi z pametnim proračunom drona ki bi bil lahko VSTOL prišli daleč v obrambi!

Te nakupi oklepnikov so zgrešeni in res kriminalno podcenjujejo pamet navadnih ljudi, kaj šele tistih ki študirajo bojišča...

Zgodovina sprememb…

Pac-Man ::

En komentar z MMC, nekateri določenih stvari enostavno ne morejo sprocesirat. Mentalno ne gre skozi, blokada.
IMHO je podobno tudi z nekaterimi Mariupolčani. Ne morejo dojet, da jih Rusi granatirajo.

Pokopavanje trupel je osnovna človekova potreba in dolžnost. Neverjetno se mi zdi, zakaj trupel niso umaknili domačini in jih pokopali. Dva tedna gledati trupla na cesti je zagotovo preveč in za domačine in za ruske vojake. Potem pa so tu še izpuščeni psi, mačke, vrane in druge živali, zato je trupla potrebno umakniti že iz higienskega vidika. Na posnetku vozijo in močno zavijajo okoli trupel, kar predstavlja tudi nevšečnost in oviro, če izvzamemo spoštovanje do pokojnika. Vsak še tako nerazumen poveljnik bi ukazal ta trupla umakniti in pokopati. Že iz same logike je ta trditev o dvotedenskem ležanju trupel na cesti povsem nerazumna.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

fur80 ::

IL_DIAVOLO ::

endelin je izjavil:


Putlerka


Skoda ker ni bila tako stroga z ekonomski migranti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Scaramouche ::

Tukaj se bodo lahko formirale nove geostrateške politike, ki zaradi pritiska zahoda znotraj Evrope prinesejodo razkolov!
Rusija snubi Srbijo in Madžarsko..

mojsterleo ::

Scaramouche je izjavil:

Slovenija kot mala država bi z pametnim proračunom drona ki bi bil lahko VSTOL prišli daleč v obrambi!

Te nakupi oklepnikov so zgrešeni in res kriminalno podcenjujejo pamet navadnih ljudi, kaj šele tistih ki študirajo bojišča...
Slovenija bi rabila predvsem drone za enkratno uporabo (samomorilske drone). Manjšega lahko nosi vojak samostojno in lahko uniči lahka vozila, strojnične postojanke, večji pa lahko uniči tanke in druga oklepna vozila. Izstrelijo se kot iz havbice, imajo soliden domet in kamero. Tud cena je dokaj poceni okrog 20.000$ za kos.

Scaramouche ::

mojsterleo je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Slovenija kot mala država bi z pametnim proračunom drona ki bi bil lahko VSTOL prišli daleč v obrambi!

Te nakupi oklepnikov so zgrešeni in res kriminalno podcenjujejo pamet navadnih ljudi, kaj šele tistih ki študirajo bojišča...
Slovenija bi rabila predvsem drone za enkratno uporabo (samomorilske drone). Manjšega lahko nosi vojak samostojno in lahko uniči lahka vozila, strojnične postojanke, večji pa lahko uniči tanke in druga oklepna vozila. Izstrelijo se kot iz havbice, imajo soliden domet in kamero. Tud cena je dokaj poceni okrog 20.000$ za kos.


Pri tej ceni bi jih pipstrel lahko izdelal, optiko pa Fotona, pa še prodajamo jih lahko in povrnemo del stroškov!
Saj tudi večje bi lahko...

Pac-Man ::

Scaramouche je izjavil:

To sem tudi sam pomislil,samo se moraš vprašati kaj več stane, prenos tanka na drug kontinent, problem počasne vožnje,mine, rabiš prenosne mostove ko ti jih uničijo...

Pametna municipija in rakete so vse cenejše in uporabljati artilerijo in ciljati z desetimi granatami na 20-40km brez vednosti da zadeneš je neumno!

Droni so cenejši na ceno koliko stvari lahko uničijo, poleg tega so hitri, pridejo na bojišče takoj in takoj spizdijo da se nafilajo z novimi bombami in raketami,tank ne more!


Nekaj je napad, drugo pa obramba. Ukrajinci se zaenkrat zelo uspešno branijo in sočasno demilitarizirajo Rusijo, če mislijo spet osvobodit zasedena ozemlja bo treba pa v napad.
In zato rabiš tanke, letalstvo...

Samo jih je potrebno taktično bolje aplicirat, kar kažejo Rusi v Ukrajini je skoraj na nivoju aloha snackbar.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

koyotee ::

Droni so sedanjost, prihodnost so pa roboti. Ampak ne za ruse, oni bojo ponovno izumili ostržka.

Kako lepo so jih pojebali na posnetku 8-)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Scaramouche ::



Nekaj je napad, drugo pa obramba. Ukrajinci se zaenkrat zelo uspešno branijo in sočasno demilitarizirajo Rusijo, če mislijo spet osvobodit zasedena ozemlja bo treba pa v napad.
In zato rabiš tanke, letalstvo...

Samo jih je potrebno taktično bolje aplicirat, kar kažejo Rusi v Ukrajini je skoraj na nivoju aloha snackbar.


Droni niso še vedno dobra ofenzivna orožja sploh ko govorimo napadi nad par sto km...

Samo če bi me nekdo vprašal kaj bi bilo bolje za malo državo ko ima limitiran proračun, bi rekel javelin,nlaw priključeni na dron ali pa kot ročno topništvo...Sploh pa razvoj ko bodo te stvari za 10 let neverjetno bolj razvite, domet, natančnost, samostojnost sploh!

kow ::

Rabis drone razlicnih velikosti, tipov itd. Ne govorimo o DJI dronih.

Scaramouche ::

kow je izjavil:

Rabis drone razlicnih velikosti, tipov itd. Ne govorimo o DJI dronih.

Nikoli nismo o Mavic tip dronih govoril! Kje si to izsledil?

PrimoZ_ ::

Škoda da pipistrel ni šel v izdelavo vojaških dronov.

Električni dron, ki leti neslišno, nizko in odmetava granate na sovraga. Sploh ne bi vedel kaj ga je zadelo :D

BlaY0 ::

Scaramouche je izjavil:


Videl sem aktivno zaščito tankov,samo ne vem kako deluje v zasedah ko so na primer zelo blizu!

Ne deluje, ti lahko iz prve roke povem, ker sem služil v protioklepnem divizjonu. Tank je učinkovit samo v frontalnem hitrem linijskem prodiranju pa še to max 100km na dan in ob predpostavki da se nobenega žepa ne pusti, da se lahko naprej zagotavlja nemotena oskrba. Kakorhitro se kolona tankov ustavi, je edina možnost da preživi ta, da se vkoplje, še posebej če ni zračne podpore.

Če koga zanima kaj o protioklepnem boju lahko vpraša.

redtech ::

US so mislili, da bo Erdo dostavil S400 v Ukrajino..., res so kratke pameti. Erdo zabija noz v hrbet kadar je to le mogoče, vse za Otomanski imperij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

Pac-Man ::

cias je izjavil:

Masovna aretacija civilov s strani ukr vojske.
Verjetno jih rabijo za žive ščite

https://t.me/hotptakes/909


Zgleda mafija

https://twitter.com/poppoppopkt/status/...

In Dnipro, crime bosses attacked servicemen in a crowd and beat them. The next day they were found by the SBU
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Scaramouche ::

BlaY0 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Videl sem aktivno zaščito tankov,samo ne vem kako deluje v zasedah ko so na primer zelo blizu!

Ne deluje, ti lahko iz prve roke povem, ker sem služil v protioklepnem divizjonu. Tank je učinkovit samo v frontalnem hitrem linijskem prodiranju pa še to max 100km na dan in ob predpostavki da se nobenega žepa ne pusti, da se lahko naprej zagotavlja nemotena oskrba. Kakorhitro se kolona tankov ustavi, je edina možnost da preživi ta, da se vkoplje, še posebej če ni zračne podpore.

Če koga zanima kaj o protioklepnem boju lahko vpraša.



Samo niste imeli to!

Comandante ::

kow je izjavil:

Rabis drone razlicnih velikosti, tipov itd. Ne govorimo o DJI dronih.

DJI droni tudi imajo svoje mesto, sploh proti tehnicno primitivnemu nasprotniku kot je Rusistan. Kolikor sem gledql so jih enote s pridom uporabljale za izvidniske naloge znotraj par km.

BlaY0 ::

redtech je izjavil:

US so mislili, da bo Erdo dostavil S400 v Ukrajino..., res so kratke pameti. Erdo zabija noz v hrbet kadar je to le mogoče, vse za Otomanski imperij.

Nihče ni nič mislil. To je bil blef. Valda ne bo druga armadada na ozemlju Evrope dala raketnih sistemov, ki jih je praktično komaj kupila/usposobila in so namenjeni njeni obrambi.

cirecire ::

Moja stara mama je bila med drugo svetovno vojno v koncentracijskem taborišču v Nemčiji. Taborišče so ovobodili ameriški vojaki od koncu vojne. Ameriški vojaki so taboriščnikom takoj dali hrano in jim pomagali kakor so lahko. Moja stara mama je takrat prvič v življenju videla pomarančo, ki ji jo je dal ameriški vojak. Nekaj kilometrov stran so pa drugo taborišče zasedli ruski vojaki rdeče armade. In prva stvar, ki so jo ruski vojaki naredili je, da so iz nemške ambulante pokradli špirit in so ga pili, ker niso imeli vodke. Nato pa so pijani posilili taboriščnice različnih narodnosti.

BlaY0 ::

Scaramouche je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Videl sem aktivno zaščito tankov,samo ne vem kako deluje v zasedah ko so na primer zelo blizu!

Ne deluje, ti lahko iz prve roke povem, ker sem služil v protioklepnem divizjonu. Tank je učinkovit samo v frontalnem hitrem linijskem prodiranju pa še to max 100km na dan in ob predpostavki da se nobenega žepa ne pusti, da se lahko naprej zagotavlja nemotena oskrba. Kakorhitro se kolona tankov ustavi, je edina možnost da preživi ta, da se vkoplje, še posebej če ni zračne podpore.

Če koga zanima kaj o protioklepnem boju lahko vpraša.



Samo niste imeli to!


Ne pomaga, ko iz treh različnih koncev priletijo rakete v isto tarčo.

redtech ::

Scaramouche je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Videl sem aktivno zaščito tankov,samo ne vem kako deluje v zasedah ko so na primer zelo blizu!

Ne deluje, ti lahko iz prve roke povem, ker sem služil v protioklepnem divizjonu. Tank je učinkovit samo v frontalnem hitrem linijskem prodiranju pa še to max 100km na dan in ob predpostavki da se nobenega žepa ne pusti, da se lahko naprej zagotavlja nemotena oskrba. Kakorhitro se kolona tankov ustavi, je edina možnost da preživi ta, da se vkoplje, še posebej če ni zračne podpore.

Če koga zanima kaj o protioklepnem boju lahko vpraša.



Samo niste imeli to!



OK, kaj se naredi v naslednjem koraku, če tankov ne moreš okopat (kje bos bager dobil). Ali je bolj smiseln umik tankov ali jih žrtvuješ, da se na ozemlju zadaj konsolidiras?

Pac-Man ::

redtech je izjavil:

US so mislili, da bo Erdo dostavil S400 v Ukrajino..., res so kratke pameti. Erdo zabija noz v hrbet kadar je to le mogoče, vse za Otomanski imperij.


Turčija je v tej vojni svoje naredila. Čakamo Nemčijo, Francijo.

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Scaramouche ::


OK, kaj se naredi v naslednjem koraku, če tankov ne moreš okopat (kje bos bager dobil). Ali je bolj smiseln umik tankov ali jih žrtvuješ, da se na ozemlju zadaj konsolidiras?


Moja pozicija je da tanki niso efektivni več, poglej zgornje poste in da pri zelo hitrih projektilih, sploh z zasede iz bližine ni pomoči!

endelin ::

Switchbladei aka the boršč makerji prihajajo v UA;)

redtech ::

Scaramouche je izjavil:


OK, kaj se naredi v naslednjem koraku, če tankov ne moreš okopat (kje bos bager dobil). Ali je bolj smiseln umik tankov ali jih žrtvuješ, da se na ozemlju zadaj konsolidiras?


Moja pozicija je da tanki niso efektivni več, poglej zgornje poste in da pri zelo hitrih projektilih, sploh z zasede iz bližine ni pomoči!


Samo z nečim moraš naprej, peš ne moreš? Kakšen je potem perfect rush?

BlaY0 ::

redtech je izjavil:


OK, kaj se naredi v naslednjem koraku, če tankov ne moreš okopat (kje bos bager dobil). Ali je bolj smiseln umik tankov ali jih žrtvuješ, da se na ozemlju zadaj konsolidiras?

Spizdit čim prej ker si "sitting duck". Drugač pa vsak tankovski eskadron ima vsaj enega "bagra". To so tisti tanki, ki imajo spredja "čeljusti" in zadaj "šaflo".

Scaramouche ::


Samo z nečim moraš naprej, peš ne moreš? Kakšen je potem perfect rush?

Misliš kako pehoto naprej peljati?

Jaz bi rekel da večji protipehotni oklepniki oboroženi z pametno municijo in raketami!
Seveda pa večji helikopterji!

BlaY0 ::

redtech je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


OK, kaj se naredi v naslednjem koraku, če tankov ne moreš okopat (kje bos bager dobil). Ali je bolj smiseln umik tankov ali jih žrtvuješ, da se na ozemlju zadaj konsolidiras?


Moja pozicija je da tanki niso efektivni več, poglej zgornje poste in da pri zelo hitrih projektilih, sploh z zasede iz bližine ni pomoči!


Samo z nečim moraš naprej, peš ne moreš? Kakšen je potem perfect rush?

Razni 6 in 8 kolesniki so verjetno boljša izbira ker so hitrejši in okretnejši. Poleg tega 30mm avtomatski top ni od muh. V mestu nimaš kaj s tankom delat razen podirat bajte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Scaramouche ::

To je bodočnost pehote! To je realna podpora

redtech ::

Grozna zadevca, mi tukaj si lahko domišljamo, kako je na terenu. Teli, ki morajo vodit bataljone morajo biti hudičevo pametni, da vedo kakšno taktiko ubrati v določeni situaciji, da je skrajno stresno, te pa napaka hitro izbriše iz zemlje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

BlaY0 ::

A kdo spremlja sejo VS ZN, ki se je začela ob štirih?

IL_DIAVOLO ::

I'm not going to post it, but there is a video on Telegram that appears to show Ukrainian soldiers executing a wounded Russian soldier (there are multiple bodies) near Dmytrivka, Kyiv Oblast where several Russian vehicles were destroyed a few days ago. The video appears genuine.


#fakenews

:P
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kow ::

PrimoZ_ je izjavil:

Škoda da pipistrel ni šel v izdelavo vojaških dronov.

Električni dron, ki leti neslišno, nizko in odmetava granate na sovraga. Sploh ne bi vedel kaj ga je zadelo :D


Levica v Sloveniji noce vojske, ker ta kosta. Na zalost niso toliko posteni, da bi se javno opredelili PROTI vojski. Potem dobimo vojsko brez operativne sposobnosti, ki jo se Pahor oceni (politicno) z oceno 2.
««
672 / 859
»»