» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
577 / 859
»»

korenje3 ::

cias je izjavil:

Jaz sem kar zadovoljen z Rublom zaenkrat. Ni bil slab nakup :)

Nisem pa se še odlocil za dolgoročno. Bomo videli kaj bo ko bo Evropa začela plačevati plin z njimi.


Evropa ima umetno nastavljeno nizko vrednost rublja, čeprav je realna višja. Preko borz se da ciklično kr fajn zaslužit bi reku. Zemanjaš eur v rub, rub v dolar, dolar v eur. in si praktično zaslužil.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

gazibo ::

Zmajc je izjavil:

VladarP je izjavil:

Zmajc je izjavil:

cias je izjavil:

Moja punca je ravno rekla jeb*š Zelenskega, Kim je pravi moški!



Ponavadi jo nabutam ko druge gleda, samo tokrat moram odkrito priznati da ne moram ugovarjati.


Prava Ruska mentaliteta, kaj še delaš sploh tu? Idi svojemu Carju Putinu v Rusijo rit lizat in za slavo ruskega naroda trpi v tisti nerazviti vukojebini.



Kaj imamo mi vec kot Rusija?


McDonalds, samo en primer. ;((




Undercover investigation finds fecal bacteria in ice at McDonald's, KFC, and Burger King



dobr tek

Pac-Man ::

Tankovska kupola izstreljena v orbito, video

https://twitter.com/JimmySecUK/status/1...
Footage from a Ukrainian military UAV apparently showing an ATGM strike on a Russian tank. 🔥🇺🇦
Russian tanks store their ammunition in a way that makes them susceptible to catastrophic detonation when their armour is penetrated - as seen below.


Sem mislil, da so tule pretiravali za umetniški efekt
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

l0g1t3ch ::

Niiiicee :)

VladarP ::

Izraelci so danes podprli Rusijo: v Netaniji je potekal shod, v Tel Avivu pa motoristični shod.


Vedo, judje kaj pomeni nacizem in da ga je treba se dokler je mali zatret.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

Gregor P ::

Pac-Man je izjavil:

Ta denacifikacija je tak bulšit, da sploh ne vem kje začet.
... samo da se razumemo, da sem seveda enakega mnenja. Sam sem govoril o nacijih na splošno - o teh, ki jih imamo povsod po Evropi, EU, ZDA, Rusiji, Sloveniji oz. kar celemu svetu.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

VladarP ::

Ruske zračno-vesoljske sile so uničile bazo goriva v Konstantinovki, nedaleč od Slavjanska

Na tem območju poteka operacija za osvoboditev zasedenih mest DPR.
Tudi v mestu se je zaradi goreče trave dvignila panika, ogenj se približuje stanovanjskim objektom na obrobju.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

l0g1t3ch ::

lepi tenki, lepo gore :))

VladarP ::

Su-34 z natančnimi zračnimi napadi uničije in preprečuje gosto kopičenje sil oboroženih sil Ukrajine

Videoposnetki na telegramu

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

Izraelci so danes podprli Rusijo: v Netaniji je potekal shod, v Tel Avivu pa motoristični shod.


Vedo, judje kaj pomeni nacizem in da ga je treba se dokler je mali zatret.


Židi ratujejo sami največji nacisti.

Mlatijo palestince, itak da podpirajo druge nasilneže, ki isto mlatijo sosede :))

VladarP ::

l0g1t3ch je izjavil:

lepi tenki, lepo gore :))



Res je nacistični tank T64 z odtrgano kupolo, malo nazaj pobrskaj :))

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

Izraelci so danes podprli Rusijo: v Netaniji je potekal shod, v Tel Avivu pa motoristični shod.


Vedo, judje kaj pomeni nacizem in da ga je treba se dokler je mali zatret.


Židi ratujejo sami največji nacisti.

Mlatijo palestince, itak da podpirajo druge nasilneže, ki isto mlatijo sosede :))


Ker tebe tako skrbi za Palestince ane

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

l0g1t3ch ::

Jaz uživam, ko Rusija drvi proti pirovi zmagi.

Ko bo tako zjebana, da bo vse na razprodaji :))

cias ::

Zmajc je izjavil:



Za take kot si ti je vsak, ki ne naseda Ruski propagandi MSMjevec, se boš moral malo izobraziti, da boš v življenju kaj več kot useful idiot (v najboljšem primeru).


To da nisem dovolj izobražen je definitivno tvo problem. Za razliko od vas celo brez diplome iz biologije lahko vem kaj je ženska.

Biden SCOTUS Nominee Says She 'Can't' Define the Word 'Woman' Because She's 'Not a Biologist'

Ostani pri poptv da boste lahko praznovali zmago ko bo Zelenskij ustregel vsem zahtevam Kremlina.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

l0g1t3ch ::

AHA aha, putin je vaš branik pred LGBT.

Revčki bogi :))

VladarP ::

?Drugi dan: v moskovski regiji je ruska FSB aretirala osumljenca vohunjenja za Ukrajino.

Rodom iz Harkova z dvojnim poljskim državljanstvom in neodvisen, se je leta 2019 vpisal na eno vodilnih ruskih univerz na študij politologije in ga je zaposlila SBU. Po navodilih svojih kustosov je zbiral podatke o ukrajinskih politologih in novinarjih, ki nasprotujejo kijevskim oblastem v Rusiji, vohuna so aretirali, ko je poskušal zbrati podatke o ruski vojski, vpleteni v specialno operacijo v Ukrajini. Svojo povezavo s SBU je potrdil kot agent s klicnim znakom "Kid". Poleg tega je spregovoril o študiju na Varšavski akademiji vojaške umetnosti, kjer je pod psevdonimom Lis sodeloval s poljsko obveščevalno agencijo.

Če bo dejstvo vohunjenja dokazano na sodišču, bi obtoženemu grozi do 50 let zapora.

l0g1t3ch ::

Ampak še vedno ne vem zakaj niste v Rusiji na varnem, ampak kar ostajate na tem dekadentenm zahodu. :))

VladarP ::

Rusija je v Ukrajino in Donbas te dni poslala več kot 40 konvojev s humanitarno pomočjo

Po podatkih ruskega ministrstva za izredne razmere je bilo na ta ozemlja že dostavljenih več kot 10000 ton humanitarne pomoči. Danes so živilske izdelke pripeljali v taborišče za vzdrževanje življenja v vasi Bezymyannoye v DPR.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

cias ::

Eni ste včeraj žalovali, drugi smo proslavljali.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

bbbbbb2015 ::

Pac-Man je izjavil:

Tankovska kupola izstreljena v orbito, video

https://twitter.com/JimmySecUK/status/1...
Footage from a Ukrainian military UAV apparently showing an ATGM strike on a Russian tank. 🔥🇺🇦
Russian tanks store their ammunition in a way that makes them susceptible to catastrophic detonation when their armour is penetrated - as seen below.


Sem mislil, da so tule pretiravali za umetniški efekt


Pretiravali so. Razlika med ruskimi in ameriškimi tanki je, da imajo ruski posadko 3 tankistov (komandir, strelec, voznik), medtem ko imajo ameriški posadko štirih (komandir, polnilec, strelec, voznik).

Američani imajo strelivo shranjeno v zadnjem delu kupole. Rusi pa imajo t.i. autoloader. Težava z autoloaderjem je, da imajo strelivo naloženo po obodu tanka, takole:


To strelivo sigurno ne eksplodira tako, kot je na sliki, ampak se tank "skuha", takole:


Tudi na bojnih ladjah se zadeto strelivo skuha, ne katastrofično eksplodira. Katastrofično eksplodira, če je zadet recimo kamion poln "Grad" raket, to je recimo 2-3 tone razstreliva.

Samael ::

cias je izjavil:

Eni ste včeraj žalovali, drugi smo proslavljali.

Kaj to pomeni, da so ti dovolili biti pokonci do 21:00h? :D
Samael != Samuel

VladarP ::

Putin je zgrožen zaradi izkrivljanja dejstev o drugi svetovni vojni s strani hollywoodskih in japonskih učbenikov

"Ruski pisatelji in knjige so na Zahodu prepovedani, pri nas pa si tega nemogoče predstavljati - pri nas ni prostora za etnično nestrpnost," je dodal predsednik Putin.



V satanisticnem zahodu se proti Rusom borijo tako, da prepovejo Cajkovskega, Tolstoja, Dostojevskega, Jesenjina... :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

endelin ::

Slava Ukrajini!

VladarP ::

Dobre novice so prišle iz ruskega mesta Harkov, ki ga trenutno okupirajo nacisti Stepana Bandere

Ruska vojska je traino odstranila še enega frotirja Bandera - Maksima Kokšarova.

Kokšarov je bil v preteklosti poveljnik voda nacističnega bataljona "Kharkov-1", načelnik policije v mestu Shchastya in je sprejel razpolaganje kot militant 54. nacistične ukrajinske brigade.

Novice v živo

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

Samael ::

VladarP je izjavil:

V satanisticnem zahodu ...

Hell yeah! 8-)

Samael != Samuel

VladarP ::

Turčija in Rusija se pogajata za povečanje obračunov v nacionalnih valutah predvsem v turističnem sektorju - Erdogan.

Turški predsednik je dejal, da se sankcijam proti Ruski federaciji ne bo pridružil, saj ne more dovoliti, da bi njegovi državljani zamrznili brez ruskega plina.

Recep Tayyip Erdogan je tudi opozoril, da je vprašanje prenosa S-400 v Ukrajino zaprto - protizračni kompleksi so last države in ne Nato pakta.

Novice v živo

sir_mha ::

VladarP je izjavil:

Izraelci so danes podprli Rusijo: v Netaniji je potekal shod, v Tel Avivu pa motoristični shod.


Vedo, judje kaj pomeni nacizem in da ga je treba se dokler je mali zatret.


Izraelci imajo deal z Rusi glede bojišč na Bližnjem Vzhodu. Tam so Rusi do sedaj še bili nek igralec, ki je imel neko težo. Hkrati pa imajo seveda nekateri oligarhi dvojno državljanstvo, Ruso in Izraelsko, tudi drugih Rusov z obema državljanstvoma je veliko.

Ti pomagam širit obzorja, ker si odvisen samo od ex-jugo virov :)

VladarP ::

sir_mha je izjavil:

VladarP je izjavil:

Izraelci so danes podprli Rusijo: v Netaniji je potekal shod, v Tel Avivu pa motoristični shod.


Vedo, judje kaj pomeni nacizem in da ga je treba se dokler je mali zatret.


Izraelci imajo deal z Rusi glede bojišč na Bližnjem Vzhodu. Tam so Rusi do sedaj še bili nek igralec, ki je imel neko težo. Hkrati pa imajo seveda nekateri oligarhi dvojno državljanstvo, Ruso in Izraelsko, tudi drugih Rusov z obema državljanstvoma je veliko.

Ti pomagam širit obzorja, ker si odvisen samo od ex-jugo virov :)


Ne ves ne kaj je Galicija, kdo so Sefardi, Hazari in Askenazi.. ves sam, kdo je Arbramovic in to ponavljas ko papagaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

cias ::

Vidim da "Vsi opazimo podražitve, a najhuše šele prihaja" tema sameva mi je vse jasno :))

#slavaukrajini

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

VladarP ::

Slavutich je obkrožen z rusko vojsko, kontrolne točke in položaji oboroženih sil Ukrajine se uničujejo
Uprava kijevske regije potrjuje, da je mesto Slavutič blizu Černobila "popolnoma izolirano" s strani ruskih čet.
Lokalne oblasti so prebivalstvu prepovedale gibanje po ulicah.
t.me/RVvoenkor



... V Mercator mesnici


5 raznjicev v curry marianadi 9e,zivele sankcije :))

Bom kr natocil se ta vikend 3-4 sode po 200 litrov dizla in kurilca in spravil na varno, ker bo cena po volitvah okoli 3 ali 4e po litru.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Zmajc ()

cias ::

:)

strawman ::

Daj še iz gazibo kaj napiši, na ta username kar malo pozabljaš.

cias ::

VladarP ::

cias je izjavil:

:)




A ni to ozadje iz katerega se zeleni nacist javljal?

gazibo ::

LOL supak zmajc se neki trud na silo

siromak

:)

cias ::

fur80 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:



Sprejeta ni, je pa bolj pogosta!* Vodka parti, pa vi Rusi več ne veste kaj je ženska in kaj moški! V arabskem sveti, je tudi prepovedana homuseksualnost, pa si upam trditi, da jih je več kot na zahodu! :D Zakaj, pa boš mogle malo raziskat! :D


*According to experts.


Niti ne! :D Pač pa po opažanju. Pod svojim hotelom je vsako noč ležalo 30-40 pijancev na vodki, kaj so delali me niti ne briga, zjutraj so bili pokakani in polulani, to sem navohal! V arabskem svetu, pa če veš, da je ženska manj vredna od psa, potem ti je vse jasno! :D Pa tudi, če nisi poročen, se ne smeš držat z žesko za roko, tako da se držijo fantje, ki jih hormoni delajo na polno!

cias je izjavil:



In ti predvidevaš, da so to Rublji? :D haha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

cias ::

VladarP je izjavil:

cias je izjavil:

:)




A ni to ozadje iz katerega se zeleni nacist javljal?


Saj je en cel skeč kjer se novinarka javlja iz tega ozadja in potem sredi poročanja preklopijo ozadje. Je blo nekje na Telegramu.

Ne vem zakaj se norčujejo iz Zelenskega ki je edin svetovni voditelj ki ga ni strah biti sredi vojnega področja.

fur80 ::

VladarP je izjavil:

Slavutich je obkrožen z rusko vojsko, kontrolne točke in položaji oboroženih sil Ukrajine se uničujejo
Uprava kijevske regije potrjuje, da je mesto Slavutič blizu Černobila "popolnoma izolirano" s strani ruskih čet.
Lokalne oblasti so prebivalstvu prepovedale gibanje po ulicah.
t.me/RVvoenkor



... V Mercator mesnici


5 raznjicev v curry marianadi 9e,zivele sankcije :))

Bom kr natocil se ta vikend 3-4 sode po 200 litrov dizla in kurilca in spravil na varno, ker bo cena po volitvah okoli 3 ali 4e po litru.


Ne se tak veseli za Ruse, ker kot petokolonaš za Putina nisi vreden nič! Bil bi, če greš sedaj z ženo domov in kupita rublje za toliko kolikor imeš €, ter se pridružiš četici Z!

cias ::

fur80 je izjavil:


In ti predvidevaš, da so to Rublji? :D haha


Za nepismene jasno da so rublji.

Zmajc ::

Meanwhile in Ukraine, real foreign fighters:

https://www.youtube.com/shorts/-IglexvJ...

Aston_11 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


In ti predvidevaš, da so to Rublji? :D haha


Za nepismene jasno da so rublji.

Saj niso idioti. Rubelj je sekret papir.

fur80 ::

Aston_11 je izjavil:

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


In ti predvidevaš, da so to Rublji? :D haha


Za nepismene jasno da so rublji.

Saj niso idioti. Rubelj je sekret papir.


Če ta človek sploh ne razume, da se bodo prve posledice sankcij za Rusijo pokazale šele aprila, potem pa pride domino efekt! In spet zakaj mu ne bom pisal in iskal, ker je preveč trd v glavo, da bi razumel! :D Kaj mu naj reče človek, da naj počaka malo! :D haha

ripmork ::

VladarP je izjavil:

Zmajc je izjavil:

cias je izjavil:

Moja punca je ravno rekla jeb*š Zelenskega, Kim je pravi moški!



Ponavadi jo nabutam ko druge gleda, samo tokrat moram odkrito priznati da ne moram ugovarjati.


Prava Ruska mentaliteta, kaj še delaš sploh tu? Idi svojemu Carju Putinu v Rusijo rit lizat in za slavo ruskega naroda trpi v tisti nerazviti vukojebini.



Kaj imamo mi vec kot Rusija?


Recmo to, da je svoboda govora in ne greš za 15 let v arest, če napačno poimenuješ "vojno situacijo"?
Al pa to, da te ne morejo zapret v Gulag, ker si kot politični aktivist privlekel koruptivno sranje na plano?
Da pri nas opozicijskih voditeljev ne zastrupljajo?
Mogoče nekajkrat višji BDP?
Da mamo še vedno demokratične volitve, ne pa enega 70-letnega avtokrata z dosmrtnim mandatom, ker je zaobšel pravila?

... bi se našlo še marsikaj, poleg Mcdonaldsa.
Ampak kar se mene tiče lahko rusofili komot odšlepate v to sanjsko Rusijo.

cias ::

fur80 je izjavil:


Ne se tak veseli za Ruse, ker kot petokolonaš za Putina nisi vreden nič!


Zakaj bi kdorkoli sploh karkoli delal za Putina? Jaz sedaj večam svoj dobiček na račun vas histeričnih pripadnikov TV rase, skrbim zase, ne pa da živim samo za to da lahko po internetu signaliziram kako sem moralen ker čisto v vsem sledim Ameriškim zahtevam.

Saj bojo dali elenskega v kakšen Marvel film da boste srečni ko bo štruca kruha 5e. Dejansko ne vem koliko je kruh ker ga ne jem, morda je 5e že od zmeraj. #notmyproblem

VladarP ::

Močni udarci v Kijevu: "gobe" zaradi eksplozij nad mestom

Poročali so o raketah.

t.me/RVvoenkor

Zmajc ::

cias je izjavil:

#notmyproblem

Saj zato pa si tak kreten, ker te ne zanima nič kar ni "tvoj problem". Ko bo tvoj problem bo prepozno.

cias ::

fur80 je izjavil:



Če ta človek sploh ne razume, da se bodo prve posledice sankcij za Rusijo pokazale šele aprila, potem pa pride domino efekt! In spet zakaj mu ne bom pisal in iskal, ker je preveč trd v glavo, da bi razumel! :D Kaj mu naj reče človek, da naj počaka malo! :D haha


Razumem, še Biden je povedal da bo pomankanje. Zato pa ne ploskam poptv poročanju ampak optimiziram dobiček. Saj sem že napisal da začnite malo več hodit v tisto temo o podražitvah.

fur80 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:



Če ta človek sploh ne razume, da se bodo prve posledice sankcij za Rusijo pokazale šele aprila, potem pa pride domino efekt! In spet zakaj mu ne bom pisal in iskal, ker je preveč trd v glavo, da bi razumel! :D Kaj mu naj reče človek, da naj počaka malo! :D haha


Razumem, še Biden je povedal da bo pomankanje. Zato pa ne ploskam poptv poročanju ampak optimiziram dobiček. Saj sem že napisal da začnite malo več hodit v tisto temo o podražitvah.


Se pravi ne bo posledic nič? Torej ti meni razloži, zakaj pa Rusi niso prej dali sankcij že zahodu, ker njim tako ne bo nič in bi se lahko že prej pogovorili o Ukrajini! Torej zakaj nas ni država z BDP-jem na ravni Španije že prej sankcionirala in zakaj nam ne odklopijo plina, ker tako ali tako imajo druge kupce!? Torej zahod (NATO) se širi in Rusi bi dali sankcije zahodu in basta! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

VladarP ::

Letos bojo drva na ceni, bo se jevsa in smrekovna dobra za v pec, pod Krimom kmetje ze delajo goloseke :| bojo še blokarji platane podrl, se ga bomo zakajal z drvmi namestoz cistim ruskim plinom se ekološko greli

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

mackilla ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


In ti predvidevaš, da so to Rublji? :D haha


Za nepismene jasno da so rublji.

Imaš kak vir?
««
577 / 859
»»