» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
490 / 859
»»

Voss ::

Ko rusofili ignorirajo vprašanja, zakaj ne odidejo v Ruski raj se zavedam, da sem na pravi strani :D

TezkoDihanje ::

BlaY0 je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/jseldin/status/1504...
NEW: US assesses about 75% of #Russia's total military force is being applied to the war in #Ukraine, per a senior US defense official

Zdaj je treba samo še najt nekoga, da denacificira Rusijo in vrže Putlerja.



Res? Jaz še nisem videl tankovskih bataljonov T90 v Ukrajini?

Verjetno jih niti ne boš. T-90 je v bistvu T-72 platforma napimpana s ŠTORA-1. Naj bi jih imeli okrog 500 v operativnem stanju kar proti 8000 (možno da celo 10000) T-72 ne igra neke bistvene vloge. Za tak tip vojskovanja kot ga uprizarjajo trenutno je T-72 čez glavo, se jim po moje niti ne splača (še) T-90 vlačit tja, ker ne bi nič doprinesel. Druga stvar so T-80 (3000 njih), ki pa tudi ne vem kako bi jih uporabili, ti tanki rabijo konstanten support ki si ga Rusi v tem teatro ne morejo špogat. Skratka, kanone imajo vsi trije enake, pomankljivosti tudi, T-72 je pa najmanj škoda pa tudi za v bajte streljat je polna kapa.


Te cifre nimajo nobene veze z realnostjo.
Rusija je imela cca 170 BTGjev, kar pomeni operativno 1700 tankov (+ nekaj rezerva).
Glede na videno kako je oprema slabo vzdrževana, Rusija pred izletom v Ukrajino skoraj zagotovo ni imela več kot 2000 operativnih tankov.

Zgodovina sprememb…

VladarP ::

Unchancy je izjavil:

VladarP je izjavil:

Kar me izredno veseli je, da je veliko ukrajinskih moških z komplet družinami videno po ljubljanskih obvoznicah. Če pozabimo na to, da vsi vozijo po večini džipe jim je treba dat roko in čestitat, da so njihovi mali možgani samostojno dojeli, da proti ruski vojski se ne splača boriti in je bolje spizdit v Evropo :|

Kaj naj potem rečemo o tebi? Čestitamo. :))



Meni nič, bom pa moral pojasnit svojim otrokom zakaj letos ne bo morja(lakota, cene pogonskih goriv, stečaj mojih poslovnih partnerjev v EU zaradi EU sankcij Rusom) oziroma se bomo lahko namakali samo v Simonovem Zalivu :)) veseli me samo, da tut švabotov ne bo letos po cesti, ker bodo letos dopustovali z motornimi žagami v svojih hostah :))

l0g1t3ch ::

Letos bom užival na morju vsaj 2 mesca, ko ne bo tečnih Rusov. Juhej!

Unchancy ::

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

VladarP je izjavil:

Kar me izredno veseli je, da je veliko ukrajinskih moških z komplet družinami videno po ljubljanskih obvoznicah. Če pozabimo na to, da vsi vozijo po večini džipe jim je treba dat roko in čestitat, da so njihovi mali možgani samostojno dojeli, da proti ruski vojski se ne splača boriti in je bolje spizdit v Evropo :|

Kaj naj potem rečemo o tebi? Čestitamo. :))



Meni nič, bom pa moral pojasnit svojim otrokom zakaj letos ne bo morja(lakota, cene pogonskih goriv, stečaj mojih poslovnih partnerjev v EU zaradi EU sankcij Rusom) oziroma se bomo lahko namakali samo v Simonovem Zalivu :)) veseli me samo, da tut švabotov ne bo letos po cesti, ker bodo letos dopustovali z motornimi žagami v svojih hostah :))


Kako tebi nič? Tudi ti si v Evropi.:) A lakota da bo? Bejž no… Preseli familijo v Švico, saj veš da nisi pravi frajer, če nimaš dače v Švici?

l0g1t3ch je izjavil:

Letos bom užival na morju vsaj 2 mesca, ko ne bo tečnih Rusov. Juhej!

Pa res, znajo bit prav nadležni. Self entitled af.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

VladarP je izjavil:

Kar me izredno veseli je, da je veliko ukrajinskih moških z komplet družinami videno po ljubljanskih obvoznicah. Če pozabimo na to, da vsi vozijo po večini džipe jim je treba dat roko in čestitat, da so njihovi mali možgani samostojno dojeli, da proti ruski vojski se ne splača boriti in je bolje spizdit v Evropo :|

Kaj naj potem rečemo o tebi? Čestitamo. :))



Meni nič, bom pa moral pojasnit svojim otrokom zakaj letos ne bo morja(lakota, cene pogonskih goriv, stečaj mojih poslovnih partnerjev v EU zaradi EU sankcij Rusom) oziroma se bomo lahko namakali samo v Simonovem Zalivu :)) veseli me samo, da tut švabotov ne bo letos po cesti, ker bodo letos dopustovali z motornimi žagami v svojih hostah :))


Vsej tej bedi se lahko izogneš z eno potezo. Preseli se v Rusijo :)

LOL, ti pa si en prestrašen in zmanipuliran revše.

Zanimivo pa je, da navkljub vsej tej bedi še vedno pišeš tele neumnosti iz točno te EU. Na tvojem mestu, bi se že davno pobral v obljubljeni Ruski raj.
Saj veš na varno pred LGBT, pa muslimani in črnci.
Pa še surovine in energente boš imel v izobilju.

Res ne vem kaj čakaš. Če nimaš za vozonico, ti jo plačam jaz. Še v Srbijo na letališče te zapeljem.

Unchancy ::

Zanimivo pa je, da navkljub vsej tej bedi še vedno pišeš tele neumnosti iz točno te EU. Na tvojem mestu, bi se že davno pobral v obljubljeni Ruski raj.
Saj veš na varno pred LGBT, pa muslimani in črnci.
Pa še surovine in energente boš imel v izobilju.


Ampak res, seems like a place to be za Putin navijača. Čeprav - a Čečeni imajo vstop v Mockbo? :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

bbbbbb2015 ::

endelin je izjavil:

Medtem Putler objema svojo 20metrsko mizo


Večji problem je, kaj Biden pravi. Tala vojne zločince Putinu.
To (bi lahko efektivno) pomeni, da normalizacija odnosov med Rusijo in ZDA ne bo možna še dolgo časa ne. ZDA bo zdaj (zgleda) Rusijo stiskala še dolgo po tem, ko se bo Zelenski vse dogovoril.

Pffff. Če je to tako, bo to res problem.

VladarP ::

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

VladarP je izjavil:

Kar me izredno veseli je, da je veliko ukrajinskih moških z komplet družinami videno po ljubljanskih obvoznicah. Če pozabimo na to, da vsi vozijo po večini džipe jim je treba dat roko in čestitat, da so njihovi mali možgani samostojno dojeli, da proti ruski vojski se ne splača boriti in je bolje spizdit v Evropo :|

Kaj naj potem rečemo o tebi? Čestitamo. :))



Meni nič, bom pa moral pojasnit svojim otrokom zakaj letos ne bo morja(lakota, cene pogonskih goriv, stečaj mojih poslovnih partnerjev v EU zaradi EU sankcij Rusom) oziroma se bomo lahko namakali samo v Simonovem Zalivu :)) veseli me samo, da tut švabotov ne bo letos po cesti, ker bodo letos dopustovali z motornimi žagami v svojih hostah :))


Vsej tej bedi se lahko izogneš z eno potezo. Preseli se v Rusijo :)

LOL, ti pa si en prestrašen in zmanipuliran revše.

Zanimivo pa je, da navkljub vsej tej bedi še vedno pišeš tele neumnosti iz točno te EU. Na tvojem mestu, bi se že davno pobral v obljubljeni Ruski raj.
Saj veš na varno pred LGBT, pa muslimani in črnci.
Pa še surovine in energente boš imel v izobilju.

Res ne vem kaj čakaš. Če nimaš za vozonico, ti jo plačam jaz. Še v Srbijo na letališče te zapeljem.



Brez skrbi, ko bojo tukaj socialni in rasni nemiri bom jaz že v Nairobiju z družino. Samo vi zaplankanci mislite, da je EU svet ubistvu pa ratuje dežela tretjega sveta.

Pac-Man ::

Pac-Man je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Video iz notranjosti gledališča v Mariupolu pred bombnim napadom. Tole bo verjetno masaker, ker niso v zaklonišču temveč pritličju, max kleti.

https://twitter.com/GraniTweet/status/1...


OK, video je star, izpred šestih dni.



Ampak ga je dal Azov na net in kar se Rusov tiče zaklonišče postane vojaški cilj, vsi mrtvi pa nacisti.
Podobna zgodba kot v Siriji.


https://twitter.com/EuromaidanPress/sta...

The theater in Mariupol had "children" written in large print near the premises, MAXAR satellite imagery shows.
Today, Russian occupying troops dropped a heavy bomb on the building, which reportedly sheltered up to a thousand civilians
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

BlaY0 ::

TezkoDihanje je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

VladarP je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/jseldin/status/1504...
NEW: US assesses about 75% of #Russia's total military force is being applied to the war in #Ukraine, per a senior US defense official

Zdaj je treba samo še najt nekoga, da denacificira Rusijo in vrže Putlerja.



Res? Jaz še nisem videl tankovskih bataljonov T90 v Ukrajini?

Verjetno jih niti ne boš. T-90 je v bistvu T-72 platforma napimpana s ŠTORA-1. Naj bi jih imeli okrog 500 v operativnem stanju kar proti 8000 (možno da celo 10000) T-72 ne igra neke bistvene vloge. Za tak tip vojskovanja kot ga uprizarjajo trenutno je T-72 čez glavo, se jim po moje niti ne splača (še) T-90 vlačit tja, ker ne bi nič doprinesel. Druga stvar so T-80 (3000 njih), ki pa tudi ne vem kako bi jih uporabili, ti tanki rabijo konstanten support ki si ga Rusi v tem teatro ne morejo špogat. Skratka, kanone imajo vsi trije enake, pomankljivosti tudi, T-72 je pa najmanj škoda pa tudi za v bajte streljat je polna kapa.


Te cifre nimajo nobene veze z realnostjo.
Rusija je imela cca 170 BTGjev, kar pomeni operativno 1700 tankov (+ nekaj rezerva).
Glede na videno kako je oprema slabo vzdrževana, Rusija pred izletom v Ukrajino skoraj zagotovo ni imela več kot 2000 operativnih tankov.

O, ima, ima. Imajo precej železja, ki je primerno za ta teater. 2000 jih je namestila samo po Ukrajinski meji. Za ta teater niti ne nucaš vzdrževanja, niti gosenic ne nucaš v končni fazi, samo pripelješ, vkoplješ za eno bajto in rokaš dokler ne zmanjka municije. Če ti dostavijo novo OK, če ne pa peš nazaj.

Unchancy ::

bbbbbb2015 je izjavil:

endelin je izjavil:

Medtem Putler objema svojo 20metrsko mizo


Večji problem je, kaj Biden pravi. Tala vojne zločince Putinu.
To (bi lahko efektivno) pomeni, da normalizacija odnosov med Rusijo in ZDA ne bo možna še dolgo časa ne. ZDA bo zdaj (zgleda) Rusijo stiskala še dolgo po tem, ko se bo Zelenski vse dogovoril.

Pffff. Če je to tako, bo to res problem.

Tako kaže, ja. Kar je problem, ker so očitno Američani ocenili, da se je modelu zrolal in se nimajo kaj pogovarjat ali pa ker hočejo imeti zaostrene odnose za dlje časa (zaradi geopolitičnih interesov, predsedniške tekme proti Putinovemu bootlickerju, dajanja zgleda Kitajski…) in se jim ni v interesu pogovarjat. In pri tem ta konflikt ostaja v Evropi.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Voss ::

O tem sem že prej pisal. Nevem kako bi lahko katerikoli EU PM ali Biden po vsem tem stisnil roko Putinu? Določene sankcije bi se verjetno sprostile, vendar za kaj več bo potrebna sprememba režima v Moskvi.

bbbbbb2015 ::

Unchancy je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

endelin je izjavil:

Medtem Putler objema svojo 20metrsko mizo


Večji problem je, kaj Biden pravi. Tala vojne zločince Putinu.
To (bi lahko efektivno) pomeni, da normalizacija odnosov med Rusijo in ZDA ne bo možna še dolgo časa ne. ZDA bo zdaj (zgleda) Rusijo stiskala še dolgo po tem, ko se bo Zelenski vse dogovoril.

Pffff. Če je to tako, bo to res problem.

Tako kaže, ja. Kar je problem, ker so očitno Američani ocenili, da se je modelu zrolal in se nimajo kaj pogovarjat ali pa ker hočejo imeti zaostrene odnose za dlje časa (zaradi geopolitičnih interesov, predsedniške tekme proti Putinovemu bootlickerju, dajanja zgleda Kitajski…) in se jim ni v interesu pogovarjat. In pri tem ta konflikt ostaja v Evropi.


Tu bi morala Evropa odigrati močnejšo vlogo. Ni v redu, da imamo latenten konflikt na pragu EU. To se bo treba zglihati, čim se Zelenski zgliha. To nas je Putin zajebal.

Voss ::

Še večji butci pa so izpadli Srbi.

Beli_Zajcek ::

BlaY0 je izjavil:

Beli_Zajcek je izjavil:

Voss je izjavil:

Slovakia may provide Ukraine with S-300 anti-aircraft systems.

According to CNN, Slovakia has preliminarily agreed to supply Soviet S-300 systems if they are replaced with other systems immediately. The transfer isn't yet assured.


Pa kaj ste res tako glupi, da verjamete tej propagandi? To bi pomenilo napoved vojne Rusiji. Kar pa si ne upajo. Spet se bo rolala zgodba o donaciji orožja, dokler ne bo potihnilo brez kakršnekoli dobave orožja.

Ne, to ne bi bila napoved vojne, saj gre za obrambne sisteme. To isto bi storila Kitajska, če bi Ukrajina napadla Rusijo - filala bi jo dokler bi lahko, z vsem možnim.

Jasno, Slovaki bi takoj dali S-300, če bi jim Ameri v zameno dali nekaj drugega (zastonj seveda). Ampak to se ne bo zgodilo oziroma je malo verjetno. Če pa bi že bilo kaj na tem pa se definitivno ne bi takole pojavilo v medijih. Če bo kaj resnega prišlo v Ukraino, bodo mediji izvedeli šele ko bo operativno.


Pa kaj ste res tako zabiti? Zakaj je že propadla "dobava" migov iz Poljske? Kako se razlikuje "dobava" migov od "dobave" S-300? Se ne razlikuje. Na koncu so Ameri napolnili hlače (not in a good way), ko so jim Poljaki servirali idejo, da oni donirajo mige Amerom, Ameri pa Ukrajini in se je zadeva zaključila. Ista zgodba tukaj. Samo vi ste debili, da verjamete tem zgodbicam za lahko noč.

l0g1t3ch ::

VladarP je izjavil:


Brez skrbi, ko bojo tukaj socialni in rasni nemiri bom jaz že v Nairobiju z družino. Samo vi zaplankanci mislite, da je EU svet ubistvu pa ratuje dežela tretjega sveta.


Evo, čist kul izbira. Podpiram da se izseliš.
Tudi JAR je bila še OK, kakih 12 let nazaj, potem je pa hitro šlo navzdol.

Oman mi je kar fleten, pa tudi Maroko je čist kul. Če rabiš kake alternative :)

Ampak še vedno pa zanimivo, da ne boš šel v Rusijo. Po tvojih postih tu bi ti morala biti prv izbira. Le kako to da ne ?

BorutO ::

To, da rusi namerno bombardirajo stavbe, v katerih so civilisti, namerno bombardirajo civiliste, ki so na kupu, in da namerno streljajo na njih, na koncu niti ne gredo pogledat če so jih zadeli in če rabijo pomoč, vse to vodi v genocid.

Naj hitler rajši objavi koliko njegovih državljanov je že od časa ruskega genocida nad ukrajino zapustilo rusijo.

bbbbbb2015 ::

Voss je izjavil:

O tem sem že prej pisal. Nevem kako bi lahko katerikoli EU PM ali Biden po vsem tem stisnil roko Putinu? Določene sankcije bi se verjetno sprostile, vendar za kaj več bo potrebna sprememba režima v Moskvi.


Temu se reče politika. Pač treba se je pogovarjati, zdaj odkrito lagati (samo, vadimo, nikogar ne napadamo) ni lepo. Vedno pa je praktično, da politik za hrbtom skriva dolg-zelo dolg nož.

Jaz ne bi imel ambicij spremembe režima. V svetu se je "sprememba režima" obrnila - ne v nasprotje -ampak v farso. Irak, Libija, Afganistan.

Unchancy ::

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:


Brez skrbi, ko bojo tukaj socialni in rasni nemiri bom jaz že v Nairobiju z družino. Samo vi zaplankanci mislite, da je EU svet ubistvu pa ratuje dežela tretjega sveta.


Evo, čist kul izbira. Podpiram da se izseliš.
Tudi JAR je bila še OK, kakih 12 let nazaj, potem je pa hitro šlo navzdol.

Oman mi je kar fleten, pa tudi Maroko je čist kul. Če rabiš kake alternative :)

Ampak še vedno pa zanimivo, da ne boš šel v Rusijo. Po tvojih postih tu bi ti morala biti prv izbira. Le kako to da ne ?

Yeah dude, ves ta aluminij, plin, nafta, žito, vse to razkošje v supermarketih (imajo celo pomaranče, majkemi, sm vidu fotke!), on pa izbere…Nairobi…? DF?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

VladarP ::

Voss je izjavil:

Še večji butci pa so izpadli Srbi.



330 dolarjev fiksna cena plina, medtem ko bo v evropi desetkratnik? Ta vojna je kontroliran spopad in dogovor med Ameriko in Rusijo, da oslabijo pozicije EU. EU drvi v kameno dobo, podjetje Silgan v Zalogu pri Ljubljani je ogromen potrošnik ruskega plina in ruskega železa, koliko časa mu damo preden ustavi proizvodnjo zaradi dragih energentov in surovin? Komu to koristi?

BlaY0 ::

Beli_Zajcek je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Beli_Zajcek je izjavil:

Voss je izjavil:

Slovakia may provide Ukraine with S-300 anti-aircraft systems.

According to CNN, Slovakia has preliminarily agreed to supply Soviet S-300 systems if they are replaced with other systems immediately. The transfer isn't yet assured.


Pa kaj ste res tako glupi, da verjamete tej propagandi? To bi pomenilo napoved vojne Rusiji. Kar pa si ne upajo. Spet se bo rolala zgodba o donaciji orožja, dokler ne bo potihnilo brez kakršnekoli dobave orožja.

Ne, to ne bi bila napoved vojne, saj gre za obrambne sisteme. To isto bi storila Kitajska, če bi Ukrajina napadla Rusijo - filala bi jo dokler bi lahko, z vsem možnim.

Jasno, Slovaki bi takoj dali S-300, če bi jim Ameri v zameno dali nekaj drugega (zastonj seveda). Ampak to se ne bo zgodilo oziroma je malo verjetno. Če pa bi že bilo kaj na tem pa se definitivno ne bi takole pojavilo v medijih. Če bo kaj resnega prišlo v Ukraino, bodo mediji izvedeli šele ko bo operativno.


Pa kaj ste res tako zabiti? Zakaj je že propadla "dobava" migov iz Poljske? Kako se razlikuje "dobava" migov od "dobave" S-300? Se ne razlikuje. Na koncu so Ameri napolnili hlače (not in a good way), ko so jim Poljaki servirali idejo, da oni donirajo mige Amerom, Ameri pa Ukrajini in se je zadeva zaključila. Ista zgodba tukaj. Samo vi ste debili, da verjamete tem zgodbicam za lahko noč.

Kje si ti videl kakšnega Miga??? To so bile babje čenče. V Ramsteinu ni nobenega. Kje torej so? Poleg tega sem napisal da bi z veseljem dali, če bi od Amerov zastonj dobili primerljive. Zastonj seveda ni nič, še najmanj pa od Amerov. Tako da ne se preveč razburjat. Mater ste modeli, takoj zapnete za napačen vogal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

bbbbbb2015 ::

BorutO je izjavil:

To, da rusi namerno bombardirajo stavbe, v katerih so civilisti, namerno bombardirajo civiliste, ki so na kupu, in da namerno streljajo na njih, na koncu niti ne gredo pogledat če so jih zadeli in če rabijo pomoč, vse to vodi v genocid.

Naj hitler rajši objavi koliko njegovih državljanov je že od časa ruskega genocida nad ukrajino zapustilo rusijo.


Ne bodi tako občutljiv. Ukrajinci izkoriščajo visoke stavbe, da streljajo s protitankovskimi izstrelki na Ruse. Rusi pa jim vračajo.

Tudi civile vsi izkoriščajo za živi zid. Ukrajinci v Mariupolu, Donbasovci pa v Donetsku.

Življenje ni vedno fer. V vojni pa sploh ne.

Pac-Man ::

https://twitter.com/OzKaterji/status/15...

I hope Ukrainians learn the lessons Syrians had to against Russia fast. Never reveal the locations of shelters for women and children, field clinics or breadlines. Russia will target them first.
Don’t reveal the locations to the UN. Russia will access them, and target them first. They will not spare your children, they will target them first.
Syrians have lived through 8 years of this already.


https://twitter.com/mhmck/status/150420...

Russians dropped the bomb on the theatre, not Putin himself.
On social media, Russians celebrate their deliberate mass murder of women, children and the elderly – "exterminating filth" is what they say.
This war of Russian fascism against Western civilization *is* WWIII.


https://twitter.com/maxfras/status/1503...

Nothing to see here, just the former Russian Deputy PM & head of RU space agency, in response to J Kaczyński's visit to Kyiv, invites him to come Smolensk, the site of his twin brother's tragic death in 2010 (and slaughter of 22,000 Polish officers by the USSR in 1940 nearby)
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Voss ::

VladarP je izjavil:

Voss je izjavil:

Še večji butci pa so izpadli Srbi.



330 dolarjev fiksna cena plina, medtem ko bo v evropi desetkratnik? Ta vojna je kontroliran spopad in dogovor med Ameriko in Rusijo, da oslabijo pozicije EU. EU drvi v kameno dobo, podjetje Silgan v Zalogu pri Ljubljani je ogromen potrošnik ruskega plina in ruskega železa, koliko časa mu damo preden ustavi proizvodnjo zaradi dragih energentov in surovin? Komu to koristi?


Opa stremetski, sem zadel živček v tvoji Srbski dušici?

Me zanima, kako se boste slinili v EU, ko bo vojna končana, vaše izdajstvo pa se ne bo kar tako pozabilo. Dokaz več, da Srbija v EU nima kaj početi.

Unchancy ::

Pa kaj ste res tako zabiti? Zakaj je že propadla "dobava" migov iz Poljske? Kako se razlikuje "dobava" migov od "dobave" S-300? Se ne razlikuje. Na koncu so Ameri napolnili hlače (not in a good way), ko so jim Poljaki servirali idejo, da oni donirajo mige Amerom, Ameri pa Ukrajini in se je zadeva zaključila. Ista zgodba tukaj. Samo vi ste debili, da verjamete tem zgodbicam za lahko noč.


Letala bi verjetno priletela iz na primer poljskega letališča v Ukrajino. Medtem ko bi rakete pripeljali s transportnim tovornjakom kot pripeljejo javeline. Ob predpostavki, da bi jim pripeljali samo izstrelke, ki bi jih potem dali v obstoječe lansirne sisteme.
Bi rekel, da je razlika.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

VladarP ::

l0g1t3ch je izjavil:

VladarP je izjavil:


Brez skrbi, ko bojo tukaj socialni in rasni nemiri bom jaz že v Nairobiju z družino. Samo vi zaplankanci mislite, da je EU svet ubistvu pa ratuje dežela tretjega sveta.


Evo, čist kul izbira. Podpiram da se izseliš.
Tudi JAR je bila še OK, kakih 12 let nazaj, potem je pa hitro šlo navzdol.

Oman mi je kar fleten, pa tudi Maroko je čist kul. Če rabiš kake alternative :)

Ampak še vedno pa zanimivo, da ne boš šel v Rusijo. Po tvojih postih tu bi ti morala biti prv izbira. Le kako to da ne ?



Kenija zaradi dobrih bilateralnih odnosov z Rusijo in ker naše podjetje že dolga leta posluje tam in smo tam že domači, v Skt. Petersburgu je pa moj drugi sin rojen leta 2017. Nekateri od nas poslujemo z celim svetom in nam EU sankcije samo škodijo. Lp

tomlin ::

Kdo te pošilja, kdo te plačuje?!


VladarP je izjavil:

Pregled operacije ruske vojske i narodnih milicija u Ukrajini 16. 03. navečer (VIDEO-FOTO)
Počevši od noći 16. ožujka, Oružane snage Ukrajine i nacionalističke formacije povezane s njima nastavili su granatirati gradove i mjesta Luganske i Donjecke Narodne Republike. Istodobno je u niz slučajeva kijevska vojska koristila je topništvo velikog kalibra, kao i komplekse Točka-U i višestruke raketne sustave Smerč.

https://alterminfo.blogspot.com/2022/03...

Pac-Man ::

Beli_Zajcek je izjavil:

Pa kaj ste res tako zabiti? Zakaj je že propadla "dobava" migov iz Poljske? Kako se razlikuje "dobava" migov od "dobave" S-300? Se ne razlikuje.


Se razlikuje.

Mige mora nekdo preletet iz nata v Ukr. Od kod, kam, kdo, cela drama. S300 pa lahko pripelješ do meje, tam Ukrajincem daš ključe in čao miško.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

VladarP ::

Voss je izjavil:

VladarP je izjavil:

Voss je izjavil:

Še večji butci pa so izpadli Srbi.



330 dolarjev fiksna cena plina, medtem ko bo v evropi desetkratnik? Ta vojna je kontroliran spopad in dogovor med Ameriko in Rusijo, da oslabijo pozicije EU. EU drvi v kameno dobo, podjetje Silgan v Zalogu pri Ljubljani je ogromen potrošnik ruskega plina in ruskega železa, koliko časa mu damo preden ustavi proizvodnjo zaradi dragih energentov in surovin? Komu to koristi?


Opa stremetski, sem zadel živček v tvoji Srbski dušici?

Me zanima, kako se boste slinili v EU, ko bo vojna končana, vaše izdajstvo pa se ne bo kar tako pozabilo. Dokaz več, da Srbija v EU nima kaj početi.


Jaz Srbom že skozi odsvetujem članstvo v EU in Nato paktu. Na vzhodu se rojeva življenje in tam je trg, ki ima ogromen potencial za razvoj in trgovino. Tako kot je rekel en modrec, Evropa je prebeljen grob.

Voss ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Voss je izjavil:

O tem sem že prej pisal. Nevem kako bi lahko katerikoli EU PM ali Biden po vsem tem stisnil roko Putinu? Določene sankcije bi se verjetno sprostile, vendar za kaj več bo potrebna sprememba režima v Moskvi.


Temu se reče politika. Pač treba se je pogovarjati, zdaj odkrito lagati (samo, vadimo, nikogar ne napadamo) ni lepo. Vedno pa je praktično, da politik za hrbtom skriva dolg-zelo dolg nož.

Jaz ne bi imel ambicij spremembe režima. V svetu se je "sprememba režima" obrnila - ne v nasprotje -ampak v farso. Irak, Libija, Afganistan.


Saj se ne gre zato, da bi imeli ambicije za spremembo režima. Svet od napada na Ukrajino pač enostavno drugače gleda na Rusijo. Ruski narod od napada na Ukrajino drugače gleda na Putina in verjetno celo najbližji zavezniki v Kremlju od napada na Ukrajino drugače gledajo na Putina.

Rusija se je prvič znašla v položaju, ko jo ljudje dojemajo kot šibko. Prej so bili vedno močan neustrašen medved, ki lahko zlomi vsakogar (metafora pač), danes tega strahu ni več. Danes so videti kot nesposobni agresorji z jedrskim orožjem.

Chalky ::

Ukrainian air defenses destroy 10 Russian aircraft. Today, Ukraine's Air Defenses destroyed three Su-30SM fighters, one SU-34 fighter-bomber, two helicopters, one unknown aircraft, and one UAV. The Ground Forces additionally shot down one fighter, one bomber, and a helicopter.

https://twitter.com/KyivIndependent/sta...

Kar precej črn dan za ruske sile danes.

VladarP ::

Pac-Man je izjavil:

Beli_Zajcek je izjavil:

Pa kaj ste res tako zabiti? Zakaj je že propadla "dobava" migov iz Poljske? Kako se razlikuje "dobava" migov od "dobave" S-300? Se ne razlikuje.


Se razlikuje.

Mige mora nekdo preletet iz nata v Ukr. Od kod, kam, kdo, cela drama. S300 pa lahko pripelješ do meje, tam Ukrajincem daš ključe in čao miško.



In na katero letališče bi ti mige spravil? So vse piste že uničene oziroma pod rusko kontrolo. Ne sanjajte to ni videoigrica.

Unchancy ::

VladarP je izjavil:

Voss je izjavil:

VladarP je izjavil:

Voss je izjavil:

Še večji butci pa so izpadli Srbi.



330 dolarjev fiksna cena plina, medtem ko bo v evropi desetkratnik? Ta vojna je kontroliran spopad in dogovor med Ameriko in Rusijo, da oslabijo pozicije EU. EU drvi v kameno dobo, podjetje Silgan v Zalogu pri Ljubljani je ogromen potrošnik ruskega plina in ruskega železa, koliko časa mu damo preden ustavi proizvodnjo zaradi dragih energentov in surovin? Komu to koristi?


Opa stremetski, sem zadel živček v tvoji Srbski dušici?

Me zanima, kako se boste slinili v EU, ko bo vojna končana, vaše izdajstvo pa se ne bo kar tako pozabilo. Dokaz več, da Srbija v EU nima kaj početi.


Jaz Srbom že skozi odsvetujem članstvo v EU in Nato paktu. Na vzhodu se rojeva življenje in tam je trg, ki ima ogromen potencial za razvoj in trgovino. Tako kot je rekel en modrec, Evropa je prebeljen grob.

Pa še kar si tu?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

BlaY0 ::

VladarP je izjavil:


In na katero letališče bi ti mige spravil? So vse piste že uničene oziroma pod rusko kontrolo. Ne sanjajte to ni videoigrica.

??? Od kod ti ta podatek? Vir prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Unchancy ::

VladarP je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Beli_Zajcek je izjavil:

Pa kaj ste res tako zabiti? Zakaj je že propadla "dobava" migov iz Poljske? Kako se razlikuje "dobava" migov od "dobave" S-300? Se ne razlikuje.


Se razlikuje.

Mige mora nekdo preletet iz nata v Ukr. Od kod, kam, kdo, cela drama. S300 pa lahko pripelješ do meje, tam Ukrajincem daš ključe in čao miško.



In na katero letališče bi ti mige spravil? So vse piste že uničene oziroma pod rusko kontrolo. Ne sanjajte to ni videoigrica.

Mig 29 lahko vzleta in pristaja na travi. Temu služijo “škrge” na zgornji sprednji strani kril.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

VladarP ::

Unchancy je izjavil:

VladarP je izjavil:

Voss je izjavil:

VladarP je izjavil:

Voss je izjavil:

Še večji butci pa so izpadli Srbi.



330 dolarjev fiksna cena plina, medtem ko bo v evropi desetkratnik? Ta vojna je kontroliran spopad in dogovor med Ameriko in Rusijo, da oslabijo pozicije EU. EU drvi v kameno dobo, podjetje Silgan v Zalogu pri Ljubljani je ogromen potrošnik ruskega plina in ruskega železa, koliko časa mu damo preden ustavi proizvodnjo zaradi dragih energentov in surovin? Komu to koristi?


Opa stremetski, sem zadel živček v tvoji Srbski dušici?

Me zanima, kako se boste slinili v EU, ko bo vojna končana, vaše izdajstvo pa se ne bo kar tako pozabilo. Dokaz več, da Srbija v EU nima kaj početi.


Jaz Srbom že skozi odsvetujem članstvo v EU in Nato paktu. Na vzhodu se rojeva življenje in tam je trg, ki ima ogromen potencial za razvoj in trgovino. Tako kot je rekel en modrec, Evropa je prebeljen grob.

Pa še kar si tu?


Do sobote potem pa letim poslovno v Dubaj, če te zanima. Če imaš izrecno željo lahko v aviončku na Brniku spijeva kavo, da vidim ta fris :))

Chalky ::

Škoda ker ne najdem nekih realnih podatkov koliko vojaškega orodja so Američani izgubili v Iraku, in Afganistau, v 20 letih, da bi lahko primerjali s tem kar so izgubili Rusi v prvih 3 tednih vojne. Mislim da je vse skupaj kar precej blizu kljub temu da je vojna v Iraku trajal precej dlje. Seveda Američani niti približno niso izgubili toliko bojnih letal in helikopterjev kot so jih Rusi v treh tednih, zanimivo bi bilo primerjati predvsem razne tanke, oklepnike, humveeje itd.

Unchancy ::

Do sobote potem pa letim poslovno v Dubaj, če te zanima.


Čaki, ampak tam so ... M U S L I M A N I ...!!! Te ni nič strah?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

VladarP ::

Unchancy je izjavil:

VladarP je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Beli_Zajcek je izjavil:

Pa kaj ste res tako zabiti? Zakaj je že propadla "dobava" migov iz Poljske? Kako se razlikuje "dobava" migov od "dobave" S-300? Se ne razlikuje.


Se razlikuje.

Mige mora nekdo preletet iz nata v Ukr. Od kod, kam, kdo, cela drama. S300 pa lahko pripelješ do meje, tam Ukrajincem daš ključe in čao miško.



In na katero letališče bi ti mige spravil? So vse piste že uničene oziroma pod rusko kontrolo. Ne sanjajte to ni videoigrica.

Mig 29 lahko vzleta in pristaja na travi. Temu služijo “škrge” na zgornji sprednji strani kril.



Na travi so lahko samo une makete, ki so jih Srbi leta 1999 uporabljali, da je NATO streljal Tomahawke v prazno :)):))

Unchancy ::

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

VladarP je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Beli_Zajcek je izjavil:

Pa kaj ste res tako zabiti? Zakaj je že propadla "dobava" migov iz Poljske? Kako se razlikuje "dobava" migov od "dobave" S-300? Se ne razlikuje.


Se razlikuje.

Mige mora nekdo preletet iz nata v Ukr. Od kod, kam, kdo, cela drama. S300 pa lahko pripelješ do meje, tam Ukrajincem daš ključe in čao miško.



In na katero letališče bi ti mige spravil? So vse piste že uničene oziroma pod rusko kontrolo. Ne sanjajte to ni videoigrica.

Mig 29 lahko vzleta in pristaja na travi. Temu služijo “škrge” na zgornji sprednji strani kril.



Na travi so lahko samo une makete, ki so jih Srbi leta 1999 uporabljali, da je NATO streljal Tomahawke v prazno :)):))


https://www.quora.com/How-is-the-Mikoya...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

VladarP ::

Unchancy je izjavil:

Do sobote potem pa letim poslovno v Dubaj, če te zanima.


Čaki, ampak tam so ... M U S L I M A N I ...!!! Te ni nič strah?


Pojdi v Dubaj, da vidiš svet sinko. Tam ni vere je samo keš.

BlaY0 ::

VladarP je izjavil:


Na travi so lahko samo une makete, ki so jih Srbi leta 1999 uporabljali, da je NATO streljal Tomahawke v prazno :)):))

Mr. Trololo. Da niso mogoče metali tomahawkov v prazno?

Unchancy ::

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Do sobote potem pa letim poslovno v Dubaj, če te zanima.


Čaki, ampak tam so ... M U S L I M A N I ...!!! Te ni nič strah?


Pojdi v Dubaj, da vidiš svet sinko. Tam ni vere je samo keš.

Ampak…ampak…ampak… a ne bojo zdaj tam imeli vsi Javeline iz Ukrajine…? >:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Voss ::

Denazifikacija po Rusko

The last hospital in Mariupol, by @AP All others were bombed out by Russia. People doctors can't save are lined up in the basement, including infants. It's the most heart wrenching footage of this war.

https://twitter.com/christogrozev/statu...

Opozorilo: niso prijetni prizori razen za ruso-srbske sadiste na tem forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

VladarP ::

Unchancy je izjavil:

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Do sobote potem pa letim poslovno v Dubaj, če te zanima.


Čaki, ampak tam so ... M U S L I M A N I ...!!! Te ni nič strah?


Pojdi v Dubaj, da vidiš svet sinko. Tam ni vere je samo keš.

Ampak…ampak…ampak… a ne bojo zdaj tam imeli vsi Javeline iz Ukrajine…? >:D



Mišljeni so selfisti v Evropi. To je muslimanska sekta, ki so jo ustvarili cionisti za teroristične akcije. Si zamešal lončke

Chalky ::

NATO asks to spend at least 2% of GDP on Defense in the face of the "great military reinforcement" due to the Russian threat

NATO Secretary General Jens Stoltenberg on Tuesday called on the members of the military alliance to increase military spending in the face of the threat posed by Russia and reach at least the 2% of GDP threshold, which NATO has been asking for years .

Meanwhile, Spain has indicated that it will follow the line of the commitment made with NATO to reach defense spending of 2% of GDP, although it has not clarified how many years it will take.

https://www.royalsblue.com/nato-asks-to...

Tile Španci si res dovolijo preveč. Oni bi morali biti prvi ki bi povečali proračun na 3% da nadomestijo še za nazaj vsa leta. Tako kot je storila nemčija ki bo letos investirala 100 milijard in potem vsaj 2% od naslednjega leta naprej. 2% je res minimalno in sploh ne vem kaj še čakajo, podobno Kanada. V bistvu bi 3% moral biti minimum ne pa 2%. Prvotni dogovor je bil da bodo vse članice do leta 2024 izpolnjevale 2% za obrambo, Španija bo verjetno vse skupaj dosegla tam okoli leta 2030. Nedopustno.

BlaY0 ::

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Do sobote potem pa letim poslovno v Dubaj, če te zanima.


Čaki, ampak tam so ... M U S L I M A N I ...!!! Te ni nič strah?


Pojdi v Dubaj, da vidiš svet sinko. Tam ni vere je samo keš.

Ampak…ampak…ampak… a ne bojo zdaj tam imeli vsi Javeline iz Ukrajine…? >:D



Mišljeni so selfisti v Evropi. To je muslimanska sekta, ki so jo ustvarili cionisti za teroristične akcije. Si zamešal lončke

OK, daj pojdi zdaj spat, da si odpočiješ od nas idiotov. Jutri imaš let. Srečno.

Voss ::

On še letališča v živo ni videl, kaj šele Dubaj.

Unchancy ::

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

VladarP je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Do sobote potem pa letim poslovno v Dubaj, če te zanima.


Čaki, ampak tam so ... M U S L I M A N I ...!!! Te ni nič strah?


Pojdi v Dubaj, da vidiš svet sinko. Tam ni vere je samo keš.

Ampak…ampak…ampak… a ne bojo zdaj tam imeli vsi Javeline iz Ukrajine…? >:D



Mišljeni so selfisti v Evropi. To je muslimanska sekta, ki so jo ustvarili cionisti za teroristične akcije. Si zamešal lončke

Aaa-haaa… Reptilijanski overlordi in Rotschildi stuff pa to, štekam. No, pa srečno hodi. :)
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.
««
490 / 859
»»