» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
468 / 859
»»

BlaY0 ::

voss_ je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Zakaj pro-russia stance tu ni ni sprejemljiv.

Russia | Why Ukraine Really Changes Everything


Pro rusija ne smeš biti ker to ni skladno z našimi demokratičnimi, neodvisnimi pro amerika stališči.

To je čisto vse kar rabiš vedet o tem konfliktu.

In glej ga zlomka, Stremecki je pro rusija. Kako je to mogoče, če si pa prepovedan in ne smeš obstajat?

PrihajaNodi je izjavil:

Skratka, Trump bad, Putin bad, Pfizer good, Blackrock good. Je najjači strokovnjak Gates že dal kak nasvet v zvezi z RU-UA? Kaj pa Greta? Mogoče Sean Penn?


Greto pa res mal pogresam

Spet si vse pomešal. Zadnje čase se ti to redno dogaja. Preveč stvari naenkrat? Brain overload?

PrihajaNodi je izjavil:

https://www.rtvslo.si/rtv365/arhiv/1748...

vidim da protestniki protestirajo brez mask, tudi policija ni nič več agresivna. Zanimivo. Lahko se protestiramo samo če narativa tako želi.

Zakaj ti non-stop na slo-techu protestiraš? Ker ti je fino... slo-tech je tvoj dom in kaj je lepšega kot protestirat lepo fino od doma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

BlaY0 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Sploh pa zakaj spuscamo samo njih ne pa sircev in afganistancev.

Saj jih, kdo ti spet laže da jih ne?

PrihajaNodi je izjavil:


Jaz bi dal prioriteto vstopa 3x ceplhenim ne glede na narodnost

Vem da bi, samo škoda ker ne moreš, saj si zaprt tu notri v slo-techu 24/7.

Sicer pa ti kar mirno protestiraj dalje tu notri. Tukaj si varen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Pac-Man ::

Koch še naprej posluje z Rusijo, nit

https://twitter.com/JuddLegum/status/15...

Following the Russian invasion of Ukraine, hundreds of corporations have suspended their operations in Russia.
One major exception: @KochIndustries, the conglomerate run by right-wing billionaire Charles Koch
Follow along for details and receipts.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

-vx- ::

Pac-Man je izjavil:

Koch še naprej posluje z Rusijo, nit

https://twitter.com/JuddLegum/status/15...

Following the Russian invasion of Ukraine, hundreds of corporations have suspended their operations in Russia.
One major exception: @KochIndustries, the conglomerate run by right-wing billionaire Charles Koch
Follow along for details and receipts.


Vsaj en pameten...
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

BlaY0 ::

-vx- je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Koch še naprej posluje z Rusijo, nit

https://twitter.com/JuddLegum/status/15...

Following the Russian invasion of Ukraine, hundreds of corporations have suspended their operations in Russia.
One major exception: @KochIndustries, the conglomerate run by right-wing billionaire Charles Koch
Follow along for details and receipts.


Vsaj en pameten...

Po vsej verjetnosti ga pri tem podpira naci Ukrajina. Baje del #BiggerPicture 2.1

voss_ ::

BlaY0 ::

voss_ je izjavil:


Millenians...

Imaš jih na eni in drugi strani. Kako pa misliš da Ukrajinska vojska pride do podatkov o položajih Rusov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

kow ::

voss_ je izjavil:



fake news. Nice try, kiddo.

Unilseptij ::

-vx- je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Koch še naprej posluje z Rusijo, nit

https://twitter.com/JuddLegum/status/15...

Following the Russian invasion of Ukraine, hundreds of corporations have suspended their operations in Russia.
One major exception: @KochIndustries, the conglomerate run by right-wing billionaire Charles Koch
Follow along for details and receipts.


Vsaj en pameten...

Tudi vlada ZDA se kar sodeluje z Rusijo, kadar nima druge izbire:
https://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnol...

PacificBlue ::

Pac-Man je izjavil:

Koch še naprej posluje z Rusijo, nit

https://twitter.com/JuddLegum/status/15...

Following the Russian invasion of Ukraine, hundreds of corporations have suspended their operations in Russia.
One major exception: @KochIndustries, the conglomerate run by right-wing billionaire Charles Koch
Follow along for details and receipts.


Pa francoski Renault tudi. Samo cepci ali pa tisti, ki radi scijejo proti vetru gredo prekinjati gospodarske stike z Rusijo.

PrihajaNodi ::

Kje smo fantje? Je vojne konec? Ne mi zdej obupat. Do 1000 strani pridemo pol pa nazaj maske in socialna distanca.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

AtaŠtumf ::

Pac-Man je izjavil:

Koch še naprej posluje z Rusijo, nit

https://twitter.com/JuddLegum/status/15...

Following the Russian invasion of Ukraine, hundreds of corporations have suspended their operations in Russia.
One major exception: @KochIndustries, the conglomerate run by right-wing billionaire Charles Koch
Follow along for details and receipts.


Tudi Pac-Man še vedno dobiva energijo iz Rusije.

In?

PrihajaNodi je izjavil:

Kje smo fantje? Je vojne konec? Ne mi zdej obupat. Do 1000 strani pridemo pol pa nazaj maske in socialna distanca.


Pa Nodi, kaj ti je?

Saj kako pa se lahko sploh borijo, če je pa Covid?

Verjetno zaradi tega izgleda Zelenski čedalje bolj rdeč v glavo, ker težko diha zaradi Covida.

Putlerjevi vojaki pa tudi čakajo v koloni, ker imajo izbruh Covida in jim Putler ni dovolj razkužil in nask dostavil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

BlaY0 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje smo fantje? Je vojne konec? Ne mi zdej obupat. Do 1000 strani pridemo pol pa nazaj maske in socialna distanca.

A, glej ga protestnika. Konc popoldanske malice?

AtaŠtumf je izjavil:


Putlerjevi vojaki pa tudi čakajo v koloni, ker imajo izbruh Covida in jim Putler ni dovolj razkužil in nask dostavil.

O, glej ga, Ata se je zbudu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

mackilla ::

BlaY0 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kje smo fantje? Je vojne konec? Ne mi zdej obupat. Do 1000 strani pridemo pol pa nazaj maske in socialna distanca.

A, glej ga protestnika. Konc popoldanske malice?

AtaŠtumf je izjavil:


Putlerjevi vojaki pa tudi čakajo v koloni, ker imajo izbruh Covida in jim Putler ni dovolj razkužil in nask dostavil.

O, glej ga, Ata se je zbudu.

Pomojem je že dolgo pokonci zdaj je samo preklopil:D

TezkoDihanje ::

mogoče je že bilo:

https://twitter.com/UAWeapons/status/15...
A Russian Su-25 jet managed to successfully land on an airfield after being hit with a Ukrainian MANPADS missile.
Guessing by the damage, the plane is likely to be decommissioned or at least will require serious repairing.

Sam še za v kanto.

kow ::

Me zanima, ce kdo steje stevilo dnevnih letov... Vsako letalo se pozna in ti zmanjsuje efektivno operativnost.

TezkoDihanje ::

kow je izjavil:

Me zanima, ce kdo steje stevilo dnevnih letov... Vsako letalo se pozna in ti zmanjsuje efektivno operativnost.


Ameriški AWACSi pravijo, da Rusi naredijo okoli 200 letov dnevno, Ukrajinci pa 5-10.

PrimoZ_ ::

l0g1t3ch ::

"Special"

:))

TezkoDihanje ::

kera bruka

https://twitter.com/JackDetsch/status/1...
NEW: Russia HAS NOT attained air superiority over Ukraine nearly 3 weeks after invading and despite more than 900 missile launches: senior U.S. defense official. But the air picture shifts "literally hour to hour," the official said.

Colonel Porohnja Sergey, commander of the Russian 12th Engineering Brigade, has reportedly been killed in Ukraine.
https://vk.com/wall179188560_4007

Zgodovina sprememb…

Comandante ::

TezkoDihanje je izjavil:



Medalj pa toliko, da se lahko kosa s severnokorejskimi generali!

Ima kdo kak dober link do detajlov, na kak nacin umirajo ruske zivine? Bayraktarji, ostrostrelci? Zastrupitev s cajem?

BlaY0 ::

Comandante je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:



Medalj pa toliko, da se lahko kosa s severnokorejskimi generali!

Ima kdo kak dober link do detajlov, na kak nacin umirajo ruske zivine? Bayraktarji, ostrostrelci? Zastrupitev s cajem?

Ne, tega ni. Anatoliy Štirlic objavlja kao preverjene smrti ruskih oficirjev tako da objavi osmrtnico. Težko rečem če je zadeva pristna, jih je pa bilo do zdaj ene 80. Nisem še našel pravega sorsa.

fur80 ::

Comandante je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:



Medalj pa toliko, da se lahko kosa s severnokorejskimi generali!

Ima kdo kak dober link do detajlov, na kak nacin umirajo ruske zivine? Bayraktarji, ostrostrelci? Zastrupitev s cajem?


Nodi bi rekel Covid! :D

Maxlos ::

BlaY0 je izjavil:

voss_ je izjavil:

Medtem Rusi umirajo od lakote, prazne trgovine...









Medtem:

The Association of small and medium-sized businesses in Germany announced the threat of mass bankruptcy of enterprises due to high fuel prices.

Sanctions work!


Sej to ne zmanjka z danes na jutri. Zato so skladišča in zaloge. Če imaš pa proizvodnjo brez zalog, recimo Lada, imaš pa problem.

Kar smeši se.

Hej fantje, se moramo ponavljat...

Ali je že zmanjkalo orožja rusom, vem ste se drli o tej nesposobnosti....
Zakaj glede na tako opevane enolične zahodne medije Ukrajinskega uspehe, kolona ki pirha na kijev in se ni premaknila že kak teden ne gori in o njej poročajo vsak dan...
Kaj je s tem z no fly zono ? Ce je vse tako super, zakaj rabijo no Fly zono. Kaj nimajo air supiriority in vse pokrito s sami, in rusi padajo dnevno... Res pa da je zanje čase vreme še vedno slabo, ampak ja bore malo padajo..

Neumno vprašanje, se kaj kolone premikajo, ker ta obkoljena mesta, se lepo obkoljuje in ni problema z benzom ter hrano. Ok, imate prav, danes so celo pokaza sliko drona, ki je pomagal usmerjat artilerijo, ampak potem je vse zamrlo. Vsaj po mapi je skoraj, no se malo pa bo čez vikend obroč okoli Kijeva, začel konkretno stiskat Kijev. Cak al ze. Teh 100m


Neumno vprašanje : če ni bilo deklaracije vojne, je v Ukrajini res vojna ? Ker brez deklaracije Vojne je to konflikt, kot je to vedno definirano drugje po svetu.

Na zahodu smo malo bol prefinjeni kot tele :
Lithuania's parliament has imposed a stricter state of emergency in the NATO member state over Russia's invasion of Ukraine, limiting rights to free expression and peaceful assembly, voting records show.


Glede na to, da samo malo manjka da bodo rusi, tisti mali ljudje v Rusiji, bili lačni... A ni zanimivo, da je zahodni medij, sposoben dokazati tisoče zaprtih zaradi demonstracij proti vojni, ne more pa najti enega praznega ruskega supermarketa.

Pač kot sem rekel, enoumje dalje, zato ste nesposobni podati alt virov o Rusiji.


PS: imate kakšne alternativne ruske vire, ker kot kaže govorite eno ter isto pa se po enem tednu se ni realiziralo ?
PS: ne me razumet napačno, ko primerjat primerjate temo srede Evrope ali korejskem polotoku in ne lepo puščavi.ž

Še za Pac-Man, ki rad objavlje vse kar samo da je... samo da se oglasi....
Putin's Superyacht Runs Aground In Ukraine

 Danes se obkoljene Ukrajinske sile rečejo da so v protiofenzivi

Danes se obkoljene Ukrajinske sile rečejo da so v protiofenzivi



PS, imate kaj ino, kaj je kitajska rekla amerilčanom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Maxlos ()

BlaY0 ::

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Sej to ne zmanjka z danes na jutri. Zato so skladišča in zaloge. Če imaš pa proizvodnjo brez zalog, recimo Lada, imaš pa problem.

Kar smeši se.

S čim? A sem kaj narobe povedal? Sem s čim užalil tvoj ponos? A bi moral zraven povedat da so v Stuttgartu pri Mercu par tekočih trakov ustavili?

BlaY0 je izjavil:

Comandante je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:



Medalj pa toliko, da se lahko kosa s severnokorejskimi generali!

Ima kdo kak dober link do detajlov, na kak nacin umirajo ruske zivine? Bayraktarji, ostrostrelci? Zastrupitev s cajem?

Ne, tega ni. Anatoliy Štirlic objavlja kao preverjene smrti ruskih oficirjev tako da objavi osmrtnico. Težko rečem če je zadeva pristna, jih je pa bilo do zdaj ene 80. Nisem še našel pravega sorsa.

Takole nekako izgleda osmrtnica (ponavadi je zraven še slika):

...kot rečeno sorsa še nisem našel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Maxlos ::

BlaY0 je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Sej to ne zmanjka z danes na jutri. Zato so skladišča in zaloge. Če imaš pa proizvodnjo brez zalog, recimo Lada, imaš pa problem.

Kar smeši se.

S čim? A sem kaj narobe povedal? Sem s čim užalil tvoj ponos? A bi moral zraven povedat da so v Stuttgartu pri Mercu par tekočih trakov ustavili?

Kakšen ponos ? Kaj ima to veze. Splošno razgledana oseba more imeti dostop do virov iz obeh strani. Ampak ja verjamemo tudi da Rusija na kolenih prosi Kitajsko za vojaško pomoč.:D Kaj šele ostale smešnice.

PrimoZ_ ::

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Sej to ne zmanjka z danes na jutri. Zato so skladišča in zaloge. Če imaš pa proizvodnjo brez zalog, recimo Lada, imaš pa problem.

Kar smeši se.

S čim? A sem kaj narobe povedal? Sem s čim užalil tvoj ponos? A bi moral zraven povedat da so v Stuttgartu pri Mercu par tekočih trakov ustavili?

Kakšen ponos ? Kaj ima to veze. Splošno razgledana oseba more imeti dostop do virov iz obeh strani. Ampak ja verjamemo tudi da Rusija na kolenih prosi Kitajsko za vojaško pomoč.:D Kaj šele ostale smešnice.


A so že minil trije dnevi? Neki še nisi v kijevu :))

Čas je relativen :)

Maxlos ::

PrimoZ_ je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Sej to ne zmanjka z danes na jutri. Zato so skladišča in zaloge. Če imaš pa proizvodnjo brez zalog, recimo Lada, imaš pa problem.

Kar smeši se.

S čim? A sem kaj narobe povedal? Sem s čim užalil tvoj ponos? A bi moral zraven povedat da so v Stuttgartu pri Mercu par tekočih trakov ustavili?

Kakšen ponos ? Kaj ima to veze. Splošno razgledana oseba more imeti dostop do virov iz obeh strani. Ampak ja verjamemo tudi da Rusija na kolenih prosi Kitajsko za vojaško pomoč.:D Kaj šele ostale smešnice.


A so že minil trije dnevi? Neki še nisi v kijevu :))

Čas je relativen :)

No vidiš, ko nimaš sposobnosti argumentirati, se greš pa žaljenje.
Ali kot si v neki temi pisal, da si proti vsem tem, pa so te vprašali, kaj si pisal glede Apartheida, si pa postal tiha miška.
Le zakaj.
Verjetno iz istega razloga, kot verjeti trditvi Američanov da Rusi na kolenih prosijo Kitajce za vojaško pomoč.

TezkoDihanje ::

Maxlos je izjavil:

No vidiš, ko nimaš sposobnosti argumentirati, se greš pa žaljenje.
Ali kot si v neki temi pisal, da si proti vsem tem, pa so te vprašali, kaj si pisal glede Apartheida, si pa postal tiha miška.
Le zakaj.
Verjetno iz istega razloga, kot verjeti trditvi Američanov da Rusi na kolenih prosijo Kitajce za vojaško pomoč.


A captive Russian conscript says that their country treats them like cannon fodder


Saj zdaj pridejo Sirijci, pa oni iz Afrike... bojda so ti udarna sila Ruske kopenske vojske.

Maxlos ::

TezkoDihanje je izjavil:

Maxlos je izjavil:

No vidiš, ko nimaš sposobnosti argumentirati, se greš pa žaljenje.
Ali kot si v neki temi pisal, da si proti vsem tem, pa so te vprašali, kaj si pisal glede Apartheida, si pa postal tiha miška.
Le zakaj.
Verjetno iz istega razloga, kot verjeti trditvi Američanov da Rusi na kolenih prosijo Kitajce za vojaško pomoč.


A captive Russian conscript says that their country treats them like cannon fodder


Saj zdaj pridejo Sirijci, pa oni iz Afrike... bojda so ti udarna sila Ruske kopenske vojske.

Da sej Ukrajinci v obroču, po poročanju Ukrajinskih medijev trdijo da so v protiofenzivi. Vsaj Tehnični.

PrimoZ_ ::

Maxlos je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Sej to ne zmanjka z danes na jutri. Zato so skladišča in zaloge. Če imaš pa proizvodnjo brez zalog, recimo Lada, imaš pa problem.

Kar smeši se.

S čim? A sem kaj narobe povedal? Sem s čim užalil tvoj ponos? A bi moral zraven povedat da so v Stuttgartu pri Mercu par tekočih trakov ustavili?

Kakšen ponos ? Kaj ima to veze. Splošno razgledana oseba more imeti dostop do virov iz obeh strani. Ampak ja verjamemo tudi da Rusija na kolenih prosi Kitajsko za vojaško pomoč.:D Kaj šele ostale smešnice.


A so že minil trije dnevi? Neki še nisi v kijevu :))

Čas je relativen :)

No vidiš, ko nimaš sposobnosti argumentirati, se greš pa žaljenje.
Ali kot si v neki temi pisal, da si proti vsem tem, pa so te vprašali, kaj si pisal glede Apartheida, si pa postal tiha miška.
Le zakaj.
Verjetno iz istega razloga, kot verjeti trditvi Američanov da Rusi na kolenih prosijo Kitajce za vojaško pomoč.


Nisem jaz navijal kako bodo v treh dneh zmagal. Ti in tebi podobni ste, zdej bodo pa trije tedni mimo zmage pa še kar nikjer ni. Če bo tole kdaj kaka zmaga bo Pirova zmaga.

Pa težko sledim vsem vašim razcepljenim osebnostim :))

Maxlos ::

PrimoZ_ je izjavil:

Maxlos je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Sej to ne zmanjka z danes na jutri. Zato so skladišča in zaloge. Če imaš pa proizvodnjo brez zalog, recimo Lada, imaš pa problem.

Kar smeši se.

S čim? A sem kaj narobe povedal? Sem s čim užalil tvoj ponos? A bi moral zraven povedat da so v Stuttgartu pri Mercu par tekočih trakov ustavili?

Kakšen ponos ? Kaj ima to veze. Splošno razgledana oseba more imeti dostop do virov iz obeh strani. Ampak ja verjamemo tudi da Rusija na kolenih prosi Kitajsko za vojaško pomoč.:D Kaj šele ostale smešnice.


A so že minil trije dnevi? Neki še nisi v kijevu :))

Čas je relativen :)

No vidiš, ko nimaš sposobnosti argumentirati, se greš pa žaljenje.
Ali kot si v neki temi pisal, da si proti vsem tem, pa so te vprašali, kaj si pisal glede Apartheida, si pa postal tiha miška.
Le zakaj.
Verjetno iz istega razloga, kot verjeti trditvi Američanov da Rusi na kolenih prosijo Kitajce za vojaško pomoč.


Nisem jaz navijal kako bodo v treh dneh zmagal. Ti in tebi podobni ste, zdej bodo pa trije tedni mimo zmage pa še kar nikjer ni. Če bo tole kdaj kaka zmaga bo Pirova zmaga.

Pa težko sledim vsem vašim razcepljenim osebnostim :))

Citiraj,
kje sem to kar ti trdiš izjavil.

BlaY0 ::

En source:

/https://saratov24.tv/news/balakovets-dm...

...bodo naši srbi prevedli.

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Sej to ne zmanjka z danes na jutri. Zato so skladišča in zaloge. Če imaš pa proizvodnjo brez zalog, recimo Lada, imaš pa problem.

Kar smeši se.

S čim? A sem kaj narobe povedal? Sem s čim užalil tvoj ponos? A bi moral zraven povedat da so v Stuttgartu pri Mercu par tekočih trakov ustavili?

Kakšen ponos ? Kaj ima to veze. Splošno razgledana oseba more imeti dostop do virov iz obeh strani. Ampak ja verjamemo tudi da Rusija na kolenih prosi Kitajsko za vojaško pomoč.:D Kaj šele ostale smešnice.

Čakaj?? Kaj zdaj spinaš. Ti si objavil slike polnih polic iz neke štacune (baje ruske), jaz sem napisal da je to jasno, saj ne more kar naenkraz izginit vse s polic in hkrati tudi skladišč. Nakar si ti odvrnil "Kar smeši se.". S čim točno se torej naj smešim? Mislim, lahko normalno odgovoriš, ali pa naprej spinaš v svojem slogu, ker je očitno nekaj zmotilo tvojo koncentracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

mackilla ::

BlaY0 je izjavil:

En source:

/https://saratov24.tv/news/balakovets-dm...

...bodo naši srbi prevedli.

A veš zakaj imajo Rusi na ovratniku podobno oznako kot so jo imeli Nemci med drugo svetovno vojno?

BlaY0 ::

mackilla je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

En source:

/https://saratov24.tv/news/balakovets-dm...

...bodo naši srbi prevedli.

A veš zakaj imajo Rusi na ovratniku podobno oznako kot so jo imeli Nemci med drugo svetovno vojno?

Pojma nimam in me v bistvu ne zanima.

Maxlos ::

BlaY0 je izjavil:

En source:

/https://saratov24.tv/news/balakovets-dm...

...bodo naši srbi prevedli.

Verjetno nisi bil niti sposoben prebrati prve strani, ki so jo linka. Ti namignem, imaš celo translate on the fly s chrom brskalnikom, no ni niti edini s to možnostjo. Ampak ja blamiraj se dalje, bodi bolj užaljen, da boš resneje izpadel.

BlaY0 ::

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

En source:

/https://saratov24.tv/news/balakovets-dm...

...bodo naši srbi prevedli.

Verjetno nisi bil niti sposoben prebrati prve strani, ki so jo linka. Ti namignem, imaš celo translate on the fly s chrom brskalnikom, no ni niti edini s to možnostjo. Ampak ja blamiraj se dalje, bodi bolj užaljen, da boš resneje izpadel.

A ti je spet koncentracija padla. Daj kakšen kit-kat v usta no.

Maxlos ::

BlaY0 je izjavil:

mackilla je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

En source:

/https://saratov24.tv/news/balakovets-dm...

...bodo naši srbi prevedli.

A veš zakaj imajo Rusi na ovratniku podobno oznako kot so jo imeli Nemci med drugo svetovno vojno?

Pojma nimam in me v bistvu ne zanima.

No vidiš, še celo pisno si potrdil, da ne bereš druge strani. Tako da kar dalje enoumje.
NE skrbi se oglasim čez kakka dva dneva, če je kaj novega ?

TezkoDihanje ::

Maxlos je izjavil:

Da sej Ukrajinci v obroču, po poročanju Ukrajinskih medijev trdijo da so v protiofenzivi. Vsaj Tehnični.


Ukrajinci so v tvoji glavi v obroču. Ko greš s klinom okoli nekega mesta in ga kao obkoliš, so tvoje enote levo in desno pod udarom. Da ti zasedeš utrjeno mesto rabiš 6x več pehote kot je branilcev. Zaradi tega se pa matrajo s tistim Mariupolom dol zraven Ruske meje. Pa Mariupol z 460 tisoč ljudi je 11. mesto po velikosti v Ukrajini. Kje so še ostala večja mesta globoko v Ukrajini? V bližnji preteklosti imamo primere, ko so mesta pod obkolitvijo funkcionirala še leta. Pomlad in poletje prihajata, precej lažje bo živet kot pozimi. Rusom se bodo šele začele poznat posledice sankcij.

BlaY0 ::

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

mackilla je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

En source:

/https://saratov24.tv/news/balakovets-dm...

...bodo naši srbi prevedli.

A veš zakaj imajo Rusi na ovratniku podobno oznako kot so jo imeli Nemci med drugo svetovno vojno?

Pojma nimam in me v bistvu ne zanima.

No vidiš, še celo pisno si potrdil, da ne bereš druge strani. Tako da kar dalje enoumje.
NE skrbi se oglasim čez kakka dva dneva, če je kaj novega ?

Model, s tabo je res nekaj narobe. Kot prvo dal sem ti Ruski sors, drugič znam švasana slova, tretjič razumem rusko. Kam si ti zdaj zablodil?

Lonsarg ::

Kar se vojasko tice je naj-naj bolj optimisticen scenarij nekako zavzeti se par mest in tudi Kijev v kakem mesecu ali dveh z obkolitvijo in iztradanjem. Pac tisto osnovno zavzetje, ne da bi bile vse ulice njihove.

In kaj bodo po tem, postavli marionetno vlado in imeli stalnih 50k vojakov nastaljenih v Kijevu da vzdrzujejo oblast? Ne vem ne izzide se mi stratesko gledano. Alternative da ga zgolj zavzamejo in takoj oddidejo tudi ne vidim kako bi jim spilalo, nastavljena vlada bi takoj padla.

A. Smith ::

Sarajevo je primer mesta, ki je bilo dolgo obkoljeno. Skoraj 4 leta.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Maxlos ::

BlaY0 je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

mackilla je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

En source:

/https://saratov24.tv/news/balakovets-dm...

...bodo naši srbi prevedli.

A veš zakaj imajo Rusi na ovratniku podobno oznako kot so jo imeli Nemci med drugo svetovno vojno?

Pojma nimam in me v bistvu ne zanima.

No vidiš, še celo pisno si potrdil, da ne bereš druge strani. Tako da kar dalje enoumje.
NE skrbi se oglasim čez kakka dva dneva, če je kaj novega ?

Model, s tabo je res nekaj narobe. Kot prvo dal sem ti Ruski sors, drugič znam švasana slova, tretjič razumem rusko. Kam si ti zdaj zablodil?

Na vprašanje o alt virih z ruske strani, si odgovoril z……. nekim linkom,
NAKAR si napisal sledeče.


Pojma nimam in me v bistvu ne zanima.

In potem nadaljuješ s tableot. Verjeno imaš težave z besednim zakladom, ker napisanega ne razumeš, kaj šele dojameš pomena...

BlaY0 ::

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

mackilla je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

En source:

/https://saratov24.tv/news/balakovets-dm...

...bodo naši srbi prevedli.

A veš zakaj imajo Rusi na ovratniku podobno oznako kot so jo imeli Nemci med drugo svetovno vojno?

Pojma nimam in me v bistvu ne zanima.

No vidiš, še celo pisno si potrdil, da ne bereš druge strani. Tako da kar dalje enoumje.
NE skrbi se oglasim čez kakka dva dneva, če je kaj novega ?

Model, s tabo je res nekaj narobe. Kot prvo dal sem ti Ruski sors, drugič znam švasana slova, tretjič razumem rusko. Kam si ti zdaj zablodil?

Na vprašanje o alt virih z ruske strani, si odgovoril z……. nekim linkom,
NAKAR si napisal sledeče.


Pojma nimam in me v bistvu ne zanima.

In potem nadaljuješ s tableot. Verjeno imaš težave z besednim zakladom, ker napisanega ne razumeš, kaj šele dojameš pomena...

Daj še enkrat preveri komu sem odgovoril in na kaj. Pa kit-kat v usta.

TezkoDihanje ::

Lonsarg je izjavil:

Kar se vojasko tice je naj-naj bolj optimisticen scenarij nekako zavzeti se par mest in tudi Kijev v kakem mesecu ali dveh z obkolitvijo in iztradanjem. Pac tisto osnovno zavzetje, ne da bi bile vse ulice njihove.


Kakšno osnovno zavzetje? WTF imaš ti eno meglo v glavi? Saj niti jebenega Irpina ne morejo zasest, ki je predmestje Kieva. Tam se klofajo non stop že vsaj 10 dni. Rusi so izgubili že 1/4 vse tehnike. Novih enot praktično ni, ker imajo 3/4 tankovskih enot v Ukrajini. Vsak napredek jih stane brdo opreme in ljudstva. Upor se pa samo krepi. V zavzetih mestih dol na jugu morajo imeti nonstop veliko pešadije, da vzdržujejo red. Rusi imajo enostavno premalo ljudi, da bi zasedali tako velika področja dalj časa.

kow ::

A. Smith je izjavil:

Sarajevo je primer mesta, ki je bilo dolgo obkoljeno. Skoraj 4 leta.


Oblegano vs obkoljeno?

PrihajaNodi ::

Kje smo? Smo postelje našli za bolnike? A ne, imamo 200.000 kapacitet za ukrajinske begunce.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: -vx- ()

BlaY0 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kje smo? Smo postelje našli za bolnike? A ne, imamo 200.000 kapacitet za ukrajinske begunce.

O protestnik.

Maxlos ::

BlaY0 je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Maxlos je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

mackilla je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

En source:

/https://saratov24.tv/news/balakovets-dm...

...bodo naši srbi prevedli.

A veš zakaj imajo Rusi na ovratniku podobno oznako kot so jo imeli Nemci med drugo svetovno vojno?

Pojma nimam in me v bistvu ne zanima.

No vidiš, še celo pisno si potrdil, da ne bereš druge strani. Tako da kar dalje enoumje.
NE skrbi se oglasim čez kakka dva dneva, če je kaj novega ?

Model, s tabo je res nekaj narobe. Kot prvo dal sem ti Ruski sors, drugič znam švasana slova, tretjič razumem rusko. Kam si ti zdaj zablodil?

Na vprašanje o alt virih z ruske strani, si odgovoril z……. nekim linkom,
NAKAR si napisal sledeče.


Pojma nimam in me v bistvu ne zanima.

In potem nadaljuješ s tableot. Verjeno imaš težave z besednim zakladom, ker napisanega ne razumeš, kaj šele dojameš pomena...

Daj še enkrat preveri komu sem odgovoril in na kaj. Pa kit-kat v usta.

Da odgovarjal si na SS čine. Glede na to da si, hočeš biti bolj izobražen, tvoj ponujen odgovor, jasno kaže, da si prilimal prvi zadetek ki si ga našel v google iskalniku.
Kar vrtaj, vrtaj, vrtaj v lastno pluvanje nedojemanja kaj pišeš.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: -vx- ()
««
468 / 859
»»