» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
446 / 859
»»

l0g1t3ch ::

Jaz ne morem ukinit pravice veta.

Če me bodo pa kdaj vprašali o tem pa takoj podprem, ker je pač to glupost, da so nekatere države tako priviligirane.

Fritz ::

Pimoz je izjavil:


Oh, že četrtič. Enaka pravila za vse. Recimo zakaj ne ukinemo pravice veta v VS ZN? Dejansko že četrtič sprašujem v tej temi.
Potem pa recimo čisto iz mojega videnja sveta: če je v državi diktator in pobija svoje ljudi naj jih. Jaz nimam nič s tem, nočem imet nič s tem in se ob tem nič slabše ne počutim. Torej vse "akcije", "vojne" in "misije" na tujih ozemljih postanejo no-go.

Prvo zato, ker je takšna povojna ureditev sveta (po 2. sv. vojni) in boš stalne članice VS OZN težko prepričal, da se odrečejo temu privilegiju.

Kar se tiče diktatorjev, ki pobijajo lastno ljudstvo to že rešuje ti. koncept Responsibility to protect a kot vsi posegi v suverene države, zahteva odobritev VS OZN. Zadeva bi verjetno delovala in delno je delovala v primeru Libije, če bi Zahod na eni strani in Rusija ter Kitajska imeli podobna stališča. To pa ni mogoče, če ZDA že več let javno izražajo, da želijo spremeniti oblast v Rusiji in na Kitajskem.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

BlaY0 ::

Pimoz je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Odpreš/ustanoviš svoj Twittor in nahajpaš folk nanj. Pustiš objavljanje česarkoli.

Saj rusi to poskušajo...pa Kitajci recimo tudi...potem pa pljuvamo po njih :)

Komot rečeš da je boljši, večina pa odloči.

Kaj odloči? Hipokrit je dokazljivo dejstvo...To je tko kot da rečeš da bo večina izglasvala da drevesa ne obstajajo in jih pol kao ni?

Potem pa dokaži, kaj se sploh sekiraš. Če jaz ne odobravam kamenjanja žensk to ne pomeni da s tem avtomatično odobravam napad na družbeni sistem, ki to odobrava. Če rečem đabe se trudiš za spremembe prav tako ne pomeni da me zatečeno stanje ne moti.

Ne vem pravzaprav kaj bi rad? Na vsak način živel v družbi, ki te ne razume in ne mara? Zakaj?

Oh, že četrtič. Enaka pravila za vse....

Oh, neee, not gonna happen. Dve/več strani, dvoje/več različnih pravil. Kaj ti tukaj ni jasno? Eni pač kamenjajo ženske, drugi jejo z glifosati zastrupljeno hrano, tretji pa žrtvujejo svoje otroke nekemu božanstvu.

mackilla ::

Pimoz je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Odpreš/ustanoviš svoj Twittor in nahajpaš folk nanj. Pustiš objavljanje česarkoli.

Saj rusi to poskušajo...pa Kitajci recimo tudi...potem pa pljuvamo po njih :)

Komot rečeš da je boljši, večina pa odloči.

Kaj odloči? Hipokrit je dokazljivo dejstvo...To je tko kot da rečeš da bo večina izglasvala da drevesa ne obstajajo in jih pol kao ni?

Potem pa dokaži, kaj se sploh sekiraš. Če jaz ne odobravam kamenjanja žensk to ne pomeni da s tem avtomatično odobravam napad na družbeni sistem, ki to odobrava. Če rečem đabe se trudiš za spremembe prav tako ne pomeni da me zatečeno stanje ne moti.

Ne vem pravzaprav kaj bi rad? Na vsak način živel v družbi, ki te ne razume in ne mara? Zakaj?

Oh, že četrtič. Enaka pravila za vse. Recimo zakaj ne ukinemo pravice veta v VS ZN? Dejansko že četrtič sprašujem v tej temi.
Potem pa recimo čisto iz mojega videnja sveta: če je v državi diktator in pobija svoje ljudi naj jih. Jaz nimam nič s tem, nočem imet nič s tem in se ob tem nič slabše ne počutim. Torej vse "akcije", "vojne" in "misije" na tujih ozemljih postanejo no-go.
Druga stvar iz mojega videnja sveta ki me žuli: absolutna pravice svobode govora. Zaradi mene lahko hodiš okol z nazi zastavo in se dereš da boš pobil vse žide ali pa svojega soseda in j*** mamo vsakega ki pride mimo. Dokler lapaš v prazno pač lapaj. In enako pravilo velja za internet. Nočem nobenih moderiranih vsebin in cenzure kot jo imamo.
Če pripadaš tistim, ki jih besede užalijo si primeren za naravno selekcijo.

To kar imamo sedaj je pa rules for thee but not for me. Kako naj sploh vem kaj je prav v določenem trenutku in če bo veljalo še v naslednjem?

Kako bi pa to izgledalo? Lahko bi grozil,da boš ubil soseda brez posledic. Kako bi se počutili njegovi otroci? Verjetno sploh nebi upali iz hiše. V šoli bi grozil,da boš ubil učitelje in po bolnicah zdravnike in sestre? Zdravnik bi ti grozil da te bo ubil preden bi ti dal narkozo.

mtosev ::

Zadnji par dni dobro bombardirajo Ukranijo in civilne objekte. Fuj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BlaY0 ::

mtosev je izjavil:

Zadnji par dni dobro bombardirajo Ukranijo in civilne objekte. Fuj.

Iskandetjev nimajo več dosti, Toč še precej. Na srečo vsaka tretja zataji...

l0g1t3ch ::

kgtjera ::

Z. je kriminalc, ravno tako kot Putin. Vse jim bodo sfu..., zasluge pa gredo politiki na obeh straneh. Kako naiven in zaveden mora biti narod, da verjame v pravljice o herojih. Heroj bi bil, če bi odstopil v dobrobit ljudstva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kgtjera ()

BlaY0 ::

Pimoz je izjavil:

Voss je izjavil:

Pimoz je izjavil:

in?


Torej kje je ta zahod, ki ga omenjaš? Ok Američank, ki so itak nori na to sceno, pa drugi? Brazilijo ni ravno za uvrščat na zahod v smislu kot ga želiš.

Z zahodom sem mislil ameriko. Se opravičujem za nejasnost.

A lahko kakšen link do debunked arrest of st. Peterburg army band plz?

Pimoz ::

Prvo zato, ker je takšna povojna ureditev sveta (po 2. sv. vojni) in boš stalne članice VS OZN težko prepričal, da se odrečejo temu privilegiju.

Povojna ureditev ni več v stiku z modernim svetom. Ni na njih ta to odločijo ampak na UN GA. Kjer določene članice na to že nekaj časa opozarjajo. Tukaj je pač potrebno, da se združimo majhni.

Kar se tiče diktatorjev, ki pobijajo lastno ljudstvo to že rešuje ti. koncept Responsibility to protect a kot vsi posegi v suverene države, zahteva odobritev VS OZN. Zadeva bi verjetno delovala in delno je delovala v primeru Libije, če bi Zahod na eni strani in Rusija ter Kitajska imeli podobna stališča. To pa ni mogoče, če ZDA že več let javno izražajo, da želijo spremeniti oblast v Rusiji in na Kitajskem.

Zadeva ne deluje. To je edino kar je pomembno in je dokaz za potrebno spremembo.

Oh, neee, not gonna happen. Dve/več strani, dvoje/več različnih pravil. Kaj ti tukaj ni jasno? Eni pač kamenjajo ženske, drugi jejo z glifosati zastrupljeno hrano, tretji pa žrtvujejo svoje otroke nekemu božanstvu.

Vsak naj živi kot mu paše. Ne zahtevam enakosti po celem svetu. Ampak neka zaključena celota kot je recimo država si prihodnost kuje sama.

Kako bi pa to izgledalo? Lahko bi grozil,da boš ubil soseda brez posledic. Kako bi se počutili njegovi otroci? Verjetno sploh nebi upali iz hiše. V šoli bi grozil,da boš ubil učitelje in po bolnicah zdravnike in sestre? Zdravnik bi ti grozil da te bo ubil preden bi ti dal narkozo.

Imam očitno več zaupanja v ljudi kot ti. Drugače pa ja. Za otroke sem povedal par strani nazaj in še v kakšni drugi temi, da to meni ni argument in mi je vseeno. Argumentiraj na ta način komu, ki mu je mar.
PS: bil sem žrtev groženj soseda kot otrok. Še vedno zastopam to mnenje. Grow a set of balls.

TezkoDihanje ::

'Med ameriško invazijo na Irak in rusko na Ukrajino obstaja razlika - v Iraku je vladal diktator'

10. Ali obstaja razlika med ameriško invazijo na Irak in rusko na Ukrajino?
Obstaja. Invazija na Ukrajino je bila popolnoma neizzvana, medtem ko je imela invazija na Irak - vsaj v osnovni, začetni iniciativi - podlago, ki se je potem izkazala za neresnično. Govorilo se je, da proizvajajo orožje za množično uničevanje. Kasneje je čas ameriške trditve ovrgel. V resnici je v Iraku vladal diktator, v Ukrajini pa vlada demokratično izvoljena vlada, zato je tukaj bistvena razlika.

BlaY0 ::

BlaY0 je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Voss je izjavil:

Pimoz je izjavil:

in?


Torej kje je ta zahod, ki ga omenjaš? Ok Američank, ki so itak nori na to sceno, pa drugi? Brazilijo ni ravno za uvrščat na zahod v smislu kot ga želiš.

Z zahodom sem mislil ameriko. Se opravičujem za nejasnost.

A lahko kakšen link do debunked arrest of st. Peterburg army band plz?

OK, se opravičujem. Vse jasno.

Pimoz ::

BlaY0 je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Voss je izjavil:

Pimoz je izjavil:

in?


Torej kje je ta zahod, ki ga omenjaš? Ok Američank, ki so itak nori na to sceno, pa drugi? Brazilijo ni ravno za uvrščat na zahod v smislu kot ga želiš.

Z zahodom sem mislil ameriko. Se opravičujem za nejasnost.

A lahko kakšen link do debunked arrest of st. Peterburg army band plz?

https://www.maghrebnews.org/englishnews...
https://www.belfasttelegraph.co.uk/vide...

Nauči se googlat. Iz leta 2015 je to. Bil je skeč. Jasno bi ti bilo lahko že iz tega kako jih "aretirajo".

Fritz ::

TezkoDihanje je izjavil:

'Med ameriško invazijo na Irak in rusko na Ukrajino obstaja razlika - v Iraku je vladal diktator'

10. Ali obstaja razlika med ameriško invazijo na Irak in rusko na Ukrajino?
Obstaja. Invazija na Ukrajino je bila popolnoma neizzvana, medtem ko je imela invazija na Irak - vsaj v osnovni, začetni iniciativi - podlago, ki se je potem izkazala za neresnično. Govorilo se je, da proizvajajo orožje za množično uničevanje. Kasneje je čas ameriške trditve ovrgel. V resnici je v Iraku vladal diktator, v Ukrajini pa vlada demokratično izvoljena vlada, zato je tukaj bistvena razlika.

Saj rusi tudi pravijo, da želijo demilitarizirati Ukrajino pa da je tam biološko orožje. Izgovor je izgovor in eni in drugi bi potrebovali odobritev VS OZN, če bi šlo za mednarodnopravno sprejemljiv poseg. Ni razlike pa če se še tako trudiš.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

voss_ ::

A je bila tu tista bombardirana nosečnica in preostalih 200 genikologov?

BlaY0 ::

Pimoz je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Voss je izjavil:

Pimoz je izjavil:

in?


Torej kje je ta zahod, ki ga omenjaš? Ok Američank, ki so itak nori na to sceno, pa drugi? Brazilijo ni ravno za uvrščat na zahod v smislu kot ga želiš.

Z zahodom sem mislil ameriko. Se opravičujem za nejasnost.

A lahko kakšen link do debunked arrest of st. Peterburg army band plz?

https://www.maghrebnews.org/englishnews...
https://www.belfasttelegraph.co.uk/vide...

Nauči se googlat. Iz leta 2015 je to. Bil je skeč. Jasno bi ti bilo lahko že iz tega kako jih "aretirajo".

Ja sem pogledal. Ja takšne propagande je na obeh straneh dosti. Ukrainci se enkrat na 3 dni ponovijo, to sem opazil. Tukaj so me pa, priznam, nasamarili ;((

Kar se tiče pa same aretacije... Ko pride OMON se ne zanašaj preveč človečnost oz. človekove pravice.

mackilla ::

Pimoz je izjavil:

Prvo zato, ker je takšna povojna ureditev sveta (po 2. sv. vojni) in boš stalne članice VS OZN težko prepričal, da se odrečejo temu privilegiju.

Povojna ureditev ni več v stiku z modernim svetom. Ni na njih ta to odločijo ampak na UN GA. Kjer določene članice na to že nekaj časa opozarjajo. Tukaj je pač potrebno, da se združimo majhni.

Kar se tiče diktatorjev, ki pobijajo lastno ljudstvo to že rešuje ti. koncept Responsibility to protect a kot vsi posegi v suverene države, zahteva odobritev VS OZN. Zadeva bi verjetno delovala in delno je delovala v primeru Libije, če bi Zahod na eni strani in Rusija ter Kitajska imeli podobna stališča. To pa ni mogoče, če ZDA že več let javno izražajo, da želijo spremeniti oblast v Rusiji in na Kitajskem.

Zadeva ne deluje. To je edino kar je pomembno in je dokaz za potrebno spremembo.

Oh, neee, not gonna happen. Dve/več strani, dvoje/več različnih pravil. Kaj ti tukaj ni jasno? Eni pač kamenjajo ženske, drugi jejo z glifosati zastrupljeno hrano, tretji pa žrtvujejo svoje otroke nekemu božanstvu.

Vsak naj živi kot mu paše. Ne zahtevam enakosti po celem svetu. Ampak neka zaključena celota kot je recimo država si prihodnost kuje sama.

Kako bi pa to izgledalo? Lahko bi grozil,da boš ubil soseda brez posledic. Kako bi se počutili njegovi otroci? Verjetno sploh nebi upali iz hiše. V šoli bi grozil,da boš ubil učitelje in po bolnicah zdravnike in sestre? Zdravnik bi ti grozil da te bo ubil preden bi ti dal narkozo.

Imam očitno več zaupanja v ljudi kot ti. Drugače pa ja. Za otroke sem povedal par strani nazaj in še v kakšni drugi temi, da to meni ni argument in mi je vseeno. Argumentiraj na ta način komu, ki mu je mar.
PS: bil sem žrtev groženj soseda kot otrok. Še vedno zastopam to mnenje. Grow a set of balls.

Poišči enako misleče,zberite denar in kupite kos Antarktike. Mislim,da tam nihče ne more uveljavljati zakonov. Tam si lahko ustvarite skupnost po svojih potrebah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

l0g1t3ch ::

Da se ne pozabi :)

l0g1t3ch je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Dimitri mi tule v Omanu pripoveduje, da situacija ni rožnata v st petersburgu, in da je vesel da ni doma.
Sankcije da so problem in da vzdušje je slabo. Vsak sumnicevo gleda vsakega, če bo kaj narobe reku.

Pa lep pozdrav iz Muscata.


Fascinantno kako naši rusofili ignoriranjo informacije od ljudi iz prve roke.

Limajo pa v temo propagandne slike domnevno povnih trgovin :D

Mi je žal za Ruse, da bodo najebal zaradi tega, sploh ker osebno poznaš ljudi.

Me je pa tale tema pripravila do maks privoščljivosti kar se tiče naših srbskih bratov, upam da bodo jedli korenine in travo.


Točno takole:
Devet evropskih poslancev s prvopodpisanim Klemnom Grošljem (Renew/LMŠ) na čelu Evropsko komisijo poziva, naj od srbskih oblasti znova zahteva, da se pridružijo skupnemu stališču EU glede Rusije. Če bo Srbija omenjeni poziv znova ignorirala, zahtevajo začasno zamrznitev pristopnih pogajanj in tudi finančne podpore EU za to državo.


Petokolonašev ne bomo podpirali. Naj jih Rusi.

gozdar1 ::

Rusofili, ki tako radi delajo primerjave med obnašanjem zahoda in rusije. Pozabljajo, da zahod po tujini ne ustanavlja sao krajin, kot to počnejo rusi že zadnjih 30 let.

Pimoz ::

BlaY0 je izjavil:

Pimoz je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Voss je izjavil:

Pimoz je izjavil:

in?


Torej kje je ta zahod, ki ga omenjaš? Ok Američank, ki so itak nori na to sceno, pa drugi? Brazilijo ni ravno za uvrščat na zahod v smislu kot ga želiš.

Z zahodom sem mislil ameriko. Se opravičujem za nejasnost.

A lahko kakšen link do debunked arrest of st. Peterburg army band plz?

https://www.maghrebnews.org/englishnews...
https://www.belfasttelegraph.co.uk/vide...

Nauči se googlat. Iz leta 2015 je to. Bil je skeč. Jasno bi ti bilo lahko že iz tega kako jih "aretirajo".

Ja sem pogledal. Ja takšne propagande je na obeh straneh dosti. Ukrainci se enkrat na 3 dni ponovijo, to sem opazil. Tukaj so me pa, priznam, nasamarili ;((

Kar se tiče pa same aretacije... Ko pride OMON se ne zanašaj preveč človečnost oz. človekove pravice.

No, don't worry...So tudi mene - oboji. Očitno se splača to izkoriščat, ker smo vsi dojemljivi.

Pri aretaciji sem mislil predvsem na band. Če pogledaš sami držijo roke na hrbtu brez vezic. To se v primeru, ko ne bi igrali, ne bi zgodilo. Če te nekdo nagne naprej daš roke avtomatično proti tlom. Ne pa da te on drži za eno na hrbu (pa sploh je ne zvije kot to tej tipi definitivno znajo) eno pa sam držiš zraven na hrbtu (zato da mu pomagaš?, če boš pa telebnim na faco pa pač jebiga?)

mackilla je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Prvo zato, ker je takšna povojna ureditev sveta (po 2. sv. vojni) in boš stalne članice VS OZN težko prepričal, da se odrečejo temu privilegiju.

Povojna ureditev ni več v stiku z modernim svetom. Ni na njih ta to odločijo ampak na UN GA. Kjer določene članice na to že nekaj časa opozarjajo. Tukaj je pač potrebno, da se združimo majhni.

Kar se tiče diktatorjev, ki pobijajo lastno ljudstvo to že rešuje ti. koncept Responsibility to protect a kot vsi posegi v suverene države, zahteva odobritev VS OZN. Zadeva bi verjetno delovala in delno je delovala v primeru Libije, če bi Zahod na eni strani in Rusija ter Kitajska imeli podobna stališča. To pa ni mogoče, če ZDA že več let javno izražajo, da želijo spremeniti oblast v Rusiji in na Kitajskem.

Zadeva ne deluje. To je edino kar je pomembno in je dokaz za potrebno spremembo.

Oh, neee, not gonna happen. Dve/več strani, dvoje/več različnih pravil. Kaj ti tukaj ni jasno? Eni pač kamenjajo ženske, drugi jejo z glifosati zastrupljeno hrano, tretji pa žrtvujejo svoje otroke nekemu božanstvu.

Vsak naj živi kot mu paše. Ne zahtevam enakosti po celem svetu. Ampak neka zaključena celota kot je recimo država si prihodnost kuje sama.

Kako bi pa to izgledalo? Lahko bi grozil,da boš ubil soseda brez posledic. Kako bi se počutili njegovi otroci? Verjetno sploh nebi upali iz hiše. V šoli bi grozil,da boš ubil učitelje in po bolnicah zdravnike in sestre? Zdravnik bi ti grozil da te bo ubil preden bi ti dal narkozo.

Imam očitno več zaupanja v ljudi kot ti. Drugače pa ja. Za otroke sem povedal par strani nazaj in še v kakšni drugi temi, da to meni ni argument in mi je vseeno. Argumentiraj na ta način komu, ki mu je mar.
PS: bil sem žrtev groženj soseda kot otrok. Še vedno zastopam to mnenje. Grow a set of balls.

Poišči enako misleče,zberite denar in kupite kos Antarktike. Mislim,da tam nihče ne more uveljavljati zakonov. Tam si lahko ustvarite skupnost po svojih potrebah.

To z antarktiko ne drži.
Poleg tega vidimo, da v primeru ko si nekomu pesek v čevlju (imaš kar on nima, ne spostuješ pravil, ki si jih je zamislil ali katerikoli drug razlog (WMD?)), pride in te napade. Tako kot so Rusi sedaj Ukrajino ali pa vzemi primer, ki ti trenutno sede iz kakšnega zgodovinskega učbenika...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

bbbbbb2015 ::

TezkoDihanje je izjavil:

'Med ameriško invazijo na Irak in rusko na Ukrajino obstaja razlika - v Iraku je vladal diktator'

10. Ali obstaja razlika med ameriško invazijo na Irak in rusko na Ukrajino?
Obstaja. Invazija na Ukrajino je bila popolnoma neizzvana, medtem ko je imela invazija na Irak - vsaj v osnovni, začetni iniciativi - podlago, ki se je potem izkazala za neresnično. Govorilo se je, da proizvajajo orožje za množično uničevanje. Kasneje je čas ameriške trditve ovrgel. V resnici je v Iraku vladal diktator, v Ukrajini pa vlada demokratično izvoljena vlada, zato je tukaj bistvena razlika.


Invaziji na Irak sta bili dve. Povod in vzrok za prvo je bil napad Iraka na Kuvajt. Ideja unega kekc Huseina je bila takrat "konsolidirati" naftni trg, karkoli je to že pomenilo.

Potem so se Američani umaknili, upajoč da bo Husein padel sam od sebe. Pa ni. Predvsem je Husein prikazal poraz kot zmago (nenazadnje so Američani odšli). Povod za drugo invazijo pa je bil, po moje, da so se države tam v kotu (Bližnji vzhod) radikalizirale. Kuvajt je bil sicer trdno v ameriških rokah - ostalo pa boljkone - ne. Savdska Arabija je kazala empatije do Američanov. Ostali (Iran) pa kar je še ostalih držav so Američane prezirali.

Downfall Huseina je povzročil Husein sam.

BlaY0 ::

Fritz je izjavil:


Saj rusi tudi pravijo, da želijo demilitarizirati Ukrajino pa da je tam biološko orožje. Izgovor je izgovor in eni in drugi bi potrebovali odobritev VS OZN, če bi šlo za mednarodnopravno sprejemljiv poseg. Ni razlike pa če se še tako trudiš.

Ne, ni razlike. Ne štekam pa tvoje pozicije, da če se amerov ni oviralo, potem se tudi rusov ne sme. Jest pa pravim, da če se že amerov ne da, naj se pa vsaj ruse. Še enkrat bom primerjal s prometnimi prekrški... ker je en policaj nekomu enkrat skozi prste pogledal, to pomeni, da razpustimo policijo oziroma, da morajo biti vsi prekrškarji obravnavani pod istimi vatli in sicer tako, da se vsem pogleda skozi prste.

In ker vseh kriminalcev nismo polovili in pozaprli je torej bolje da tudi vse tiste, ki smo jih, enostavno izpustimo, da bodo pač isti vatli za vse ;((

voss_ ::

Noben ne bo komentiral mojega "gynpcologist of Mariupol" posta?

Pimoz ::

BlaY0 je izjavil:

Fritz je izjavil:


Saj rusi tudi pravijo, da želijo demilitarizirati Ukrajino pa da je tam biološko orožje. Izgovor je izgovor in eni in drugi bi potrebovali odobritev VS OZN, če bi šlo za mednarodnopravno sprejemljiv poseg. Ni razlike pa če se še tako trudiš.

Ne, ni razlike. Ne štekam pa tvoje pozicije, da če se amerov ni oviralo, potem se tudi rusov ne sme. Jest pa pravim, da če se že amerov ne da, naj se pa vsaj ruse. Še enkrat bom primerjal s prometnimi prekrški... ker je en policaj nekomu enkrat skozi prste pogledal, to pomeni, da razpustimo policijo oziroma, da morajo biti vsi prekrškarji obravnavani pod istimi vatli in sicer tako, da se vsem pogleda skozi prste.

In ker vseh kriminalcev nismo polovili in pozaprli je torej bolje da tudi vse tiste, ki smo jih, enostavno izpustimo, da bodo pač isti vatli za vse ;((

S tvojo logiko, če se amerov ne da naj se pa vsaj ruse je ogromno narobe. Ruse se bo, američani bodo pa šele potem dobili krila. Se pravi si z kenslanjem enega bulija dobil še močnejšega drugega. To je neizmerno slaba ideja. Zdi se določenim dobra samo zato, ker trenutno plujemo na isti ladji. Počakaj, da bomo imeli nekaj kar bodo američani hotli...

In ne...analogija je, da gremo sistematično tudi čez pretekle pregrehe in kaznujemo vse prekrškarje. In v prihodnosti nobenega ne spustimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

-vx- ::

AtaŠtumf je izjavil:

-vx- je izjavil:

Na en majhen detajl bi opozoril, pri vseh, ki bi radi atomsko vojno z vzpodbujanjem agresivnosti proti Rusiji:

Kh-47M2 Kinzhal @ Wikipedia

Ne biti naivni, da zato, ker bojo na Ukrajino odvrgli vse odvecne zaloge (ki so samo strosek zaloge in demontaze), nimajo nic bolj zanimivega. Ker recimo tole zgoraj dostavi payload hitreje, kot so americani sposobni odreagirati (vsaj v okviru kaj je znanega), tudi, ce zanemarimo, da imajo podmorniske drone, ki zdajle krizarijo ob obalah ZDA.


Zakaj bi to rabil, če pa že star ukrajinski dron brez problem prevozi del EU in pade dol nad glavnim mestom članice EU in NATA šele, ko mu zmanjka goriva!


(sorry za delete, falil sem quote knof)

Imas prav. Dejansko je bil tole cisti fail, Aviano bi lahko v zrak vrgli pa nihce ne bi niti opazil. 40 minut se je vozil na Madzarsko.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

mackilla ::

voss_ je izjavil:

Noben ne bo komentiral mojega "gynpcologist of Mariupol" posta?

Po mojem nihče več ne bere kaj objaviš. Zakaj ne pa sam dobro veš.

sir_mha ::

bbbbbb2015 je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

'Med ameriško invazijo na Irak in rusko na Ukrajino obstaja razlika - v Iraku je vladal diktator'

10. Ali obstaja razlika med ameriško invazijo na Irak in rusko na Ukrajino?
Obstaja. Invazija na Ukrajino je bila popolnoma neizzvana, medtem ko je imela invazija na Irak - vsaj v osnovni, začetni iniciativi - podlago, ki se je potem izkazala za neresnično. Govorilo se je, da proizvajajo orožje za množično uničevanje. Kasneje je čas ameriške trditve ovrgel. V resnici je v Iraku vladal diktator, v Ukrajini pa vlada demokratično izvoljena vlada, zato je tukaj bistvena razlika.


Invaziji na Irak sta bili dve. Povod in vzrok za prvo je bil napad Iraka na Kuvajt. Ideja unega kekc Huseina je bila takrat "konsolidirati" naftni trg, karkoli je to že pomenilo.

Potem so se Američani umaknili, upajoč da bo Husein padel sam od sebe. Pa ni. Predvsem je Husein prikazal poraz kot zmago (nenazadnje so Američani odšli). Povod za drugo invazijo pa je bil, po moje, da so se države tam v kotu (Bližnji vzhod) radikalizirale. Kuvajt je bil sicer trdno v ameriških rokah - ostalo pa boljkone - ne. Savdska Arabija je kazala empatije do Američanov. Ostali (Iran) pa kar je še ostalih držav so Američane prezirali.

Downfall Huseina je povzročil Husein sam.


Ata Bush je ocenil, oz. so mu prišepnili svetovalci, da bi bilo preveč tvegajoče za stabilnost širše regije, če bi se losal Sadama. Ocenil so, da nihče ni sposoben držat ljkjudi v Iraku na kupu in potem še vsaj za silo vseeno nudit nekaj k večji predvidljivosti širše regije. Bila so seveda tudi nasprotna mnenja, ampak niso uspela prodreti. To jim je uspelo pri Bushu mlajšem. Nekateri pravijo, da je on imel mal kompleksov proti fotru in je sforsiral neke stvari, ki jih kdo drug verjetno ne bi.

-vx- ::

mackilla je izjavil:

voss_ je izjavil:

Noben ne bo komentiral mojega "gynpcologist of Mariupol" posta?

Po mojem nihče več ne bere kaj objaviš. Zakaj ne pa sam dobro veš.

Ker ste preneumni, da bi razumeli vse kar ni na prvo zogo?
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Fritz ::

BlaY0 je izjavil:

Fritz je izjavil:


Saj rusi tudi pravijo, da želijo demilitarizirati Ukrajino pa da je tam biološko orožje. Izgovor je izgovor in eni in drugi bi potrebovali odobritev VS OZN, če bi šlo za mednarodnopravno sprejemljiv poseg. Ni razlike pa če se še tako trudiš.

Ne, ni razlike. Ne štekam pa tvoje pozicije, da če se amerov ni oviralo, potem se tudi rusov ne sme. Jest pa pravim, da če se že amerov ne da, naj se pa vsaj ruse. Še enkrat bom primerjal s prometnimi prekrški... ker je en policaj nekomu enkrat skozi prste pogledal, to pomeni, da razpustimo policijo oziroma, da morajo biti vsi prekrškarji obravnavani pod istimi vatli in sicer tako, da se vsem pogleda skozi prste.

Lej, to ni prometni prekršek kjer te morda dobijo ali pa te ne. To je nekaj kar se počne na očeh vsega sveta in če zadeve obravnavaš različno gre za čisto licemerje.

Drugo dejstvo pa je to, da tako ZDA kot Rusija premoreta kopico jedrskega orožja. Zato z ZDA pač ne greš na nož in enako velja za Rusijo. Še par dni nazaj so klicali k no-fly zone in podobnem kar bi pomenilo neposreden spopad Zahoda z Rusijo. In potem imaš konvencionalni spopad, jedrski spopad s taktičnim orožjem in splošni jedrski spopad nakar je game over. Kar se tiče gospodarske vojne pa bo ta škodovala vsem. Morda pa to nekomu ugaja, ker se bo s tem skrilo dejstvo, da smo zadnjih deset let na Zahodu tiskali denar kot, da ne bo jutrišnjega dne.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

mackilla ::

-vx- je izjavil:

mackilla je izjavil:

voss_ je izjavil:

Noben ne bo komentiral mojega "gynpcologist of Mariupol" posta?

Po mojem nihče več ne bere kaj objaviš. Zakaj ne pa sam dobro veš.

Ker ste preneumni, da bi razumeli vse kar ni na prvo zogo?

Zato,ker se je večina,kar je objavi izkazalo za laž po eni minuti brskanja.

BlaY0 ::

Pimoz je izjavil:


Pri aretaciji sem mislil predvsem na band. Če pogledaš sami držijo roke na hrbtu brez vezic. To se v primeru, ko ne bi igrali, ne bi zgodilo. Če te nekdo nagne naprej daš roke avtomatično proti tlom. Ne pa da te on drži za eno na hrbu (pa sploh je ne zvije kot to tej tipi definitivno znajo) eno pa sam držiš zraven na hrbtu (zato da mu pomagaš?, če boš pa telebnim na faco pa pač jebiga?)

Ja, imaš prav. I stand corrected.

-vx- ::

Fritz je izjavil:

Kar se tiče gospodarske vojne pa bo ta škodovala vsem.


Ne ne bo. Skodovala bo EU in Rusiji. ZDA bo pa iz nje profitirala, poglej njihove borzne indekse odkar se je vojna zacela. Tocno, kot planirano, ko so sli Ukrajince vzpodbujati naj Ruse drkajo v glavo in povzrocili vojno.

In za njihovo provociranje vojne, zdaj placujemo Europejci. Bedaki, v EU pa to zagovarjajo v imenu neke pravice za sedmimi gorami in sedmimi vodami...
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

TezkoDihanje ::

https://twitter.com/OlenaHalushka/statu...
russian POW says that 600 russian marines refused to get off the ship near Odesa to invade Ukraine. He also informed separately that russian military has so-called "shooting squads" - echelons that follow the main army forces and kill those who want to flee

To so se Rusi dejansko prve dni vojne peljali proti Odesi, potem pa obrnli. 8-O

-vx- ::

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/OlenaHalushka/statu...
russian POW says that 600 russian marines refused to get off the ship near Odesa to invade Ukraine. He also informed separately that russian military has so-called "shooting squads" - echelons that follow the main army forces and kill those who want to flee

To so se Rusi dejansko prve dni vojne peljali proti Odesi, potem pa obrnli. 8-O


Ma ja, spet Ukrajinci lazejo, pac danes verjame Rusom ali Ukrajincem samo se bedak. Odesso bojo lepo odrezali od ostale Ukrajine preko kopnega, potem bo stisnjena med vojasko ladjevje in konvencionalno vojsko na drugi strani. Danes se invazije po morju ne gres, razen, ce je nujno potrebno. In v tem primeru ni.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Invictus ::

TezkoDihanje je izjavil:


Obstaja. Invazija na Ukrajino je bila popolnoma neizzvana, medtem ko je imela invazija na Irak - vsaj v osnovni, začetni iniciativi - podlago, ki se je potem izkazala za neresnično. Govorilo se je, da proizvajajo orožje za množično uničevanje. Kasneje je čas ameriške trditve ovrgel. V resnici je v Iraku vladal diktator, v Ukrajini pa vlada demokratično izvoljena vlada, zato je tukaj bistvena razlika.

To, da deželi vlada diktator, ne upravičuje pol milijona mrtvih otrok, ki jih je pobil okupator...

Razlike med okupacijo ni. Tako eni kot drugi so napadli mednarodno priznano državo brez vojne napovedi.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zobnik ::

Da se folk slika za FB kako se gre borit, in temu naj ostali ploskamo, ker gre sočloveka ubijat, te je res za bruhat

gozdar1 ::

-vx- je izjavil:

Fritz je izjavil:

Kar se tiče gospodarske vojne pa bo ta škodovala vsem.


Ne ne bo. Skodovala bo EU in Rusiji. ZDA bo pa iz nje profitirala, poglej njihove borzne indekse odkar se je vojna zacela. Tocno, kot planirano, ko so sli Ukrajince vzpodbujati naj Ruse drkajo v glavo in povzrocili vojno.

In za njihovo provociranje vojne, zdaj placujemo Europejci. Bedaki, v EU pa to zagovarjajo v imenu neke pravice za sedmimi gorami in sedmimi vodami...


Evo rusija je bila izzvana, kriva ukrajina...za vsem stojijo zda in židje.
Ruska propagandna mantra je tako prozorna, da je ne sprevidi samo nekdo z iq sobne temperature.

Okrivit zda in ukrajince.
Ustvarjat razdor med zda in eu ter znotraj same eu.
Povdarjat kako sankcije škodijo eu...spet kriva amerika ne rusija.

l0g1t3ch ::

Da se ne pozabi :)

l0g1t3ch je izjavil:

Dimitri mi tule v Omanu pripoveduje, da situacija ni rožnata v st petersburgu, in da je vesel da ni doma.
Sankcije da so problem in da vzdušje je slabo. Vsak sumnicevo gleda vsakega, če bo kaj narobe reku.

Pa lep pozdrav iz Muscata.


Fascinantno kako naši rusofili ignoriranjo informacije od ljudi iz prve roke.

Limajo pa v temo propagandne slike domnevno povnih trgovin :D

Mi je žal za Ruse, da bodo najebal zaradi tega, sploh ker osebno poznaš ljudi.


Me je pa tale tema pripravila do maks privoščljivosti kar se tiče naših srbskih bratov, upam da bodo jedli korenine in travo.
Petokolonašev ne bomo podpirali. Naj jih Rusi.

Točno takole:
Devet evropskih poslancev s prvopodpisanim Klemnom Grošljem (Renew/LMŠ) na čelu Evropsko komisijo poziva, naj od srbskih oblasti znova zahteva, da se pridružijo skupnemu stališču EU glede Rusije. Če bo Srbija omenjeni poziv znova ignorirala, zahtevajo začasno zamrznitev pristopnih pogajanj in tudi finančne podpore EU za to državo.

-vx- ::

TezkoDihanje je izjavil:

Obstaja. Invazija na Ukrajino je bila popolnoma neizzvana, medtem ko je imela invazija na Irak - vsaj v osnovni, začetni iniciativi - podlago, ki se je potem izkazala za neresnično. Govorilo se je, da proizvajajo orožje za množično uničevanje. Kasneje je čas ameriške trditve ovrgel. V resnici je v Iraku vladal diktator, v Ukrajini pa vlada demokratično izvoljena vlada, zato je tukaj bistvena razlika.


A si lahko se bolj zabit? ZDA je izzvala napad na Ukrajino, ze 2008 so po vrhu nata v Bukaresti, Rusi jasno povedali, da smatrajo sprejem Ukrajine v nato kot vojno dejanje, pa so vseeno nadaljevali. Pa kaj je narobe z vami? Dajte malo berite se kaj drugega kot da buljite v CNN.

Beri adolescent, pa ti bo kaj vec jasno: https://www.newyorker.com/news/q-and-a/...
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

l0g1t3ch ::

-vx- je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Obstaja. Invazija na Ukrajino je bila popolnoma neizzvana, medtem ko je imela invazija na Irak - vsaj v osnovni, začetni iniciativi - podlago, ki se je potem izkazala za neresnično. Govorilo se je, da proizvajajo orožje za množično uničevanje. Kasneje je čas ameriške trditve ovrgel. V resnici je v Iraku vladal diktator, v Ukrajini pa vlada demokratično izvoljena vlada, zato je tukaj bistvena razlika.


A si lahko se bolj zabit? ZDA je izzvala napad na Ukrajino, ze 2008 so po vrhu nata v Bukaresti, Rusi jasno povedali, da smatrajo sprejem Ukrajine v nato kot vojno dejanje, pa so vseeno nadaljevali. Pa kaj je narobe z vami? Dajte malo berite se kaj drugega kot da buljite v CNN.


Bla bla bla...

l0g1t3ch je izjavil:

Da se ne pozabi :)

l0g1t3ch je izjavil:

Dimitri mi tule v Omanu pripoveduje, da situacija ni rožnata v st petersburgu, in da je vesel da ni doma.
Sankcije da so problem in da vzdušje je slabo. Vsak sumnicevo gleda vsakega, če bo kaj narobe reku.

Pa lep pozdrav iz Muscata.


Fascinantno kako naši rusofili ignoriranjo informacije od ljudi iz prve roke.

Limajo pa v temo propagandne slike domnevno povnih trgovin :D

Mi je žal za Ruse, da bodo najebal zaradi tega, sploh ker osebno poznaš ljudi.


Me je pa tale tema pripravila do maks privoščljivosti kar se tiče naših srbskih bratov, upam da bodo jedli korenine in travo.
Petokolonašev ne bomo podpirali. Naj jih Rusi.

Točno takole:
Devet evropskih poslancev s prvopodpisanim Klemnom Grošljem (Renew/LMŠ) na čelu Evropsko komisijo poziva, naj od srbskih oblasti znova zahteva, da se pridružijo skupnemu stališču EU glede Rusije. Če bo Srbija omenjeni poziv znova ignorirala, zahtevajo začasno zamrznitev pristopnih pogajanj in tudi finančne podpore EU za to državo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

-vx- ::

-vx- je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Obstaja. Invazija na Ukrajino je bila popolnoma neizzvana, medtem ko je imela invazija na Irak - vsaj v osnovni, začetni iniciativi - podlago, ki se je potem izkazala za neresnično. Govorilo se je, da proizvajajo orožje za množično uničevanje. Kasneje je čas ameriške trditve ovrgel. V resnici je v Iraku vladal diktator, v Ukrajini pa vlada demokratično izvoljena vlada, zato je tukaj bistvena razlika.


A si lahko se bolj zabit? ZDA je izzvala napad na Ukrajino, ze 2008 so po vrhu nata v Bukaresti, Rusi jasno povedali, da smatrajo sprejem Ukrajine v nato kot vojno dejanje, pa so vseeno nadaljevali. Pa kaj je narobe z vami? Dajte malo berite se kaj drugega kot da buljite v CNN.

Beri adolescent, pa ti bo kaj vec jasno: https://www.newyorker.com/news/q-and-a/...


Pa se potrditev, da ne bo samo iz enega vira: https://www.dw.com/en/russia-talks-toug...

"We will do all we can to prevent Ukraine's and Georgia's accession into NATO and to avoid an inevitable serious exacerbation of our relations with both the alliance and our neighbors," Lavrov told reporters.


Celotna vojna je nalasc sprovocirana s strani ZDA. Pac Z je ali podkupljen s strani ZDA ali pa neskoncno lahkoveren in zabit.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

voss_ ::

mackilla je izjavil:

voss_ je izjavil:

Noben ne bo komentiral mojega "gynpcologist of Mariupol" posta?

Po mojem nihče več ne bere kaj objaviš. Zakaj ne pa sam dobro veš.


A je JJ že prepovedal dejstva?

Ghost of Kiev.... Debonk
Heroji Kačjega otoka.... Debonk
Genikolog Mariupola.... Debonk
Aretirani glasbeniki.... Debonk

Čakam zgodbe kako Rusi zaplinjajo lastno ljudstvo.

BlaY0 ::

Pimoz je izjavil:


S tvojo logiko, če se amerov ne da naj se pa vsaj ruse je ogromno narobe. Ruse se bo, američani bodo pa šele potem dobili krila. Se pravi si z kenslanjem enega bulija dobil še močnejšega drugega. To je neizmerno slaba ideja.

Se pač ne morem strinjat s tem. Razen če imaš stekleno kroglo, ne moreš z gotovostjo trdit kaj bi bilo, če bi na svetu ostala samo ena velesila. To se v zgodovini človeške civilizacije še ni zgodilo in torej ne vemo. Niti ne vem zakaj bi te moralo biti tega strah? Dejstvo je, da so v preteklosti ljudje vedno želeli oziroma bežali ali pa se selili na bolje in to da jaz ne pomnim, kdaj bi se zgodil eksodus kakšne nacije v Rusijo, me navdaja s prepričanjem, da Rusija ni prava pot oziroma je definitivno slabša izbira.

Sicer so se pa v enačbi pojavili tudi Kitajci, ki so tradicionalno na Ruski strani ampak v zadnjem času itak samo v poziciji nasprotovanja Američanom, kaj več jih pa na njih ne veže več.

gozdar1 ::

-vx- je izjavil:

-vx- je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Obstaja. Invazija na Ukrajino je bila popolnoma neizzvana, medtem ko je imela invazija na Irak - vsaj v osnovni, začetni iniciativi - podlago, ki se je potem izkazala za neresnično. Govorilo se je, da proizvajajo orožje za množično uničevanje. Kasneje je čas ameriške trditve ovrgel. V resnici je v Iraku vladal diktator, v Ukrajini pa vlada demokratično izvoljena vlada, zato je tukaj bistvena razlika.


A si lahko se bolj zabit? ZDA je izzvala napad na Ukrajino, ze 2008 so po vrhu nata v Bukaresti, Rusi jasno povedali, da smatrajo sprejem Ukrajine v nato kot vojno dejanje, pa so vseeno nadaljevali. Pa kaj je narobe z vami? Dajte malo berite se kaj drugega kot da buljite v CNN.

Beri adolescent, pa ti bo kaj vec jasno: https://www.newyorker.com/news/q-and-a/...


Pa se potrditev, da ne bo samo iz enega vira: https://www.dw.com/en/russia-talks-toug...

"We will do all we can to prevent Ukraine's and Georgia's accession into NATO and to avoid an inevitable serious exacerbation of our relations with both the alliance and our neighbors," Lavrov told reporters.


Celotna vojna je nalasc sprovocirana s strani ZDA. Pac Z je ali podkupljen s strani ZDA ali pa neskoncno lahkoveren in zabit.


Cela evropa bi se morala podrediti ruskim željam. V naspretnem primeru so vsi bodisi podkupljeni ali pa zabiti.
Izpade da je lukašenko poleg kremlja edini, ki ni zabit na srečo še vedno obstaja linija prek srbije da pametni del evrope prebegne v tiste konce.

voss_ je izjavil:

mackilla je izjavil:

voss_ je izjavil:

Noben ne bo komentiral mojega "gynpcologist of Mariupol" posta?

Po mojem nihče več ne bere kaj objaviš. Zakaj ne pa sam dobro veš.


A je JJ že prepovedal dejstva?

Ghost of Kiev.... Debonk
Heroji Kačjega otoka.... Debonk
Genikolog Mariupola.... Debonk
Aretirani glasbeniki.... Debonk

Čakam zgodbe kako Rusi zaplinjajo lastno ljudstvo.


Rusija ne bo na padla ukrajine ..... master debonk
Putin mojster šahist.....:D
Ruska vojska je v 3 dneh v parizu.... no ja to so tako verjeli samo rusofili

Ameriške rakete v ukrajini ogrožajo rusijo.....debonk
nato baze v ukrajini...debonk
bioliško orožje...debonk
kemično orožje .... debonk
ukrajina je v natu.... spet verjamejo samo rusofili
Ukarjina je polna nacijev....debonk

Rusi so precj štorasi pa kar sami padajo skozi okna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

voss_ ::

gozdar1 je izjavil:


Cela evropa bi se morala podrediti ruskim željam.


Argumenti MSM hlapcev so itak samo da moramo na kolenih pred Ameri cuzati... za večno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: gozdar1 ()

-vx- ::

gozdar1 je izjavil:


Cela evropa bi se morala podrediti ruskim željam. V naspretnem primeru so vsi bodisi podkupljeni ali pa zabiti.
Izpade da je lukašenko poleg kremlja edini, ki ni zabit na srečo še vedno obstaja linija prek srbije da pametni del evrope prebegne v tiste konce.


Se ena cista neumnost in scaremongering. Rusi niso imeli nobenih zelj, samo hoteli so, da se jih pusti pri miru (koliko vojn so sproducirali ZDA v zadnjih 20 letih in koliko Rusija?). Ampak ne, Ruski cevap je ameriskim pizdam prevec vsec, prevec je za nakrasti v tako veliki drzavi. In zato se zaganjajo v njih, seveda ne direktno, ker nimajo nic od radioaktivne amerike, zato v drek rinejo druge.

Tokrat: EU in Ukrajino.

Pa vam za referenco za naslednjic povem se za eno sranje, ki ga ZDA kuje: Modija (Indija), podpirajo in kurijo proti Kitajski. Samo zapomnite si, ker vam bom tole se citiral.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

l0g1t3ch ::

-vx- je izjavil:

-vx- je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Obstaja. Invazija na Ukrajino je bila popolnoma neizzvana, medtem ko je imela invazija na Irak - vsaj v osnovni, začetni iniciativi - podlago, ki se je potem izkazala za neresnično. Govorilo se je, da proizvajajo orožje za množično uničevanje. Kasneje je čas ameriške trditve ovrgel. V resnici je v Iraku vladal diktator, v Ukrajini pa vlada demokratično izvoljena vlada, zato je tukaj bistvena razlika.


A si lahko se bolj zabit? ZDA je izzvala napad na Ukrajino, ze 2008 so po vrhu nata v Bukaresti, Rusi jasno povedali, da smatrajo sprejem Ukrajine v nato kot vojno dejanje, pa so vseeno nadaljevali. Pa kaj je narobe z vami? Dajte malo berite se kaj drugega kot da buljite v CNN.

Beri adolescent, pa ti bo kaj vec jasno: https://www.newyorker.com/news/q-and-a/...


Pa se potrditev, da ne bo samo iz enega vira: https://www.dw.com/en/russia-talks-toug...

"We will do all we can to prevent Ukraine's and Georgia's accession into NATO and to avoid an inevitable serious exacerbation of our relations with both the alliance and our neighbors," Lavrov told reporters.


Celotna vojna je nalasc sprovocirana s strani ZDA. Pac Z je ali podkupljen s strani ZDA ali pa neskoncno lahkoveren in zabit.


Ni res.

Reptili so mi povedali, da je to zmota in so zadaj ubistvu židi, ki nadzirajo tudi njih.

BlaY0 ::

voss_ je izjavil:

mackilla je izjavil:

voss_ je izjavil:

Noben ne bo komentiral mojega "gynpcologist of Mariupol" posta?

Po mojem nihče več ne bere kaj objaviš. Zakaj ne pa sam dobro veš.


A je JJ že prepovedal dejstva?

Ghost of Kiev.... Debonk
Heroji Kačjega otoka.... Debonk
Genikolog Mariupola.... Debonk
Aretirani glasbeniki.... Debonk

Čakam zgodbe kako Rusi zaplinjajo lastno ljudstvo.

No, jaz ti pa ne bom našteval ruskih debunkov, ker bi preveč znucal tipkovnico.
Drugače pa tudi sam čakam več informacij o kurjenju mrtvih ruskih vojakov v Belorusiji.

gozdar1 ::

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Cela evropa bi se morala podrediti ruskim željam. V naspretnem primeru so vsi bodisi podkupljeni ali pa zabiti.
Izpade da je lukašenko poleg kremlja edini, ki ni zabit na srečo še vedno obstaja linija prek srbije da pametni del evrope prebegne v tiste konce.


Se ena cista neumnost in scaremongering. Rusi niso imeli nobenih zelj, samo hoteli so, da se jih pusti pri miru (koliko vojn so sproducirali ZDA v zadnjih 20 letih in koliko Rusija?). Ampak ne, Ruski cevap je ameriskim pizdam prevec vsec, prevec je za nakrasti v tako veliki drzavi. In zato se zaganjajo v njih, seveda ne direktno, ker nimajo nic od radioaktivne amerike, zato v drek rinejo druge.

Tokrat: EU in Ukrajino.


Kdaj jih je kdo napadel?
Mislim, da je bila tu že objavljena številka...kjer rusi vodijo.
Še več ruske propagande, rusije ni nihče napadal in je tudi ne namerava. Poizkusi ponovno.

-vx- ::

BlaY0 je izjavil:


No, jaz ti pa ne bom našteval ruskih debunkov, ker bi preveč znucal tipkovnico.
Drugače pa tudi sam čakam več informacij o kurjenju mrtvih ruskih vojakov v Belorusiji.


Ne rabis. Ukrajina in Rusija lazeta. OBE! Samo nekateri ste tako neumni, da mislite, da je pa to samo stvar Rusije. Idioti.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.
««
446 / 859
»»