» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
445 / 859
»»

-vx- ::

Na en majhen detajl bi opozoril, pri vseh, ki bi radi atomsko vojno z vzpodbujanjem agresivnosti proti Rusiji:

Kh-47M2 Kinzhal @ Wikipedia

Ne biti naivni, da zato, ker bojo na Ukrajino odvrgli vse odvecne zaloge (ki so samo strosek zaloge in demontaze), nimajo nic bolj zanimivega. Ker recimo tole zgoraj dostavi payload hitreje, kot so americani sposobni odreagirati (vsaj v okviru kaj je znanega), tudi, ce zanemarimo, da imajo podmorniske drone, ki zdajle krizarijo ob obalah ZDA.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

Pa smo spet pri hipersoničnih raketah :)) :)) :))

voss_ ::

BlaY0 je izjavil:


Kako da ne vemo? Imamo dostop do vsega, tako tega s prave, kot onega z neprave strani. Rusi so, kar se tega tiče močno prikrajšani.


Kaj so prikrajšani? BBC? CNN? Uf, kako bojo sploh vedli ko bojo ti mediji spet našli WMD v Iranu.

l0g1t3ch ::

Dimitri mi tule v Omanu pripoveduje, da situacija ni rožnata v st petersburgu, in da je vesel da ni doma.
Sankcije da so problem in da vzdušje je slabo. Vsak sumnicevo gleda vsakega, če bo kaj narobe reku.

Pa lep pozdrav iz Muscata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

voss_ ::

Koliko časa bo Zelenskij sedaj še fehtal da mu vojno financiramo drugi? Naj proda kakšno svojo vilo pa najame plačance, ne pa da bojo meni za 5 let dvignili dobo za upokojitev da bom lahko financiral njegovo bivanje na prestolu.

Naj odpre TRR pa mu borci za demokracijo, svobodo, resnico... nakazujte tja svoj višek. Jaz bi rad kaj bolj pametnega kupil kot pa trošil svoje življenje za tega faliranega klovna.

Voss ::

voss_ je izjavil:

Koliko časa bo Zelenskij sedaj še fehtal da mu vojno financiramo drugi? Naj proda kakšno svojo vilo pa najame plačance, ne pa da bojo meni za 5 let dvignili dobo za upokojitev da bom lahko financiral njegovo bivanje na prestolu.

Naj odpre TRR pa mu borci za demokracijo, svobodo, resnico... nakazujte tja svoj višek. Jaz bi rad kaj bolj pametnega kupil kot pa trošil svoje življenje za tega faliranega klovna.


Ja se pa vrni v Srbijo ali odidi v Rusijo, pa neboš imel teh stroškov ane?

Res je preprosto.

Fritz ::

BlaY0 je izjavil:


Dejstvo je da Rusija zelo slabo širi svojo "demokracijo". Ameri so malenkost uspešnejši v tem se mi zdi. Skrivanje Putina pot pretvezo svetovnega pravičnika enostavno ne pali. Praktično nihče mu ne verjame. Pa tudi če bi imel univerzalni prav (kar ne obstaja) mu zgleda nihče ne bi.

Rusija ni niti imela namena širiti karkoli, če bi se jih upoštevalo. Zahod ima samo boljšo propagando, drugače pa ni nič boljši oz. je v zadnjih desetletjih s svojim imperializmom pridelal na milijone žrtev. Ne pozabimo, da je Assange še vedno zaprt in preganjan ravno zaradi razkrivanja vojnih zločinov in imperializma ZDA. Wikileaks so še vedno čudežna zakladnica diplomatskih depeš, ki razkrivajo delovanje ZDA in zahoda.



Če potegnem črto praviš, da svet ni pravičen in si močnejši vzamejo kar si hočejo. Kaj potem mene briga kaj Rusi počnejo v Ukrajini, če me nič ne briga kaj ZDA počnejo v Iraku? Zakaj potem sankcije in vse stalo, če je svet tak kot je? Ali pa gre le za običajno licemerje, kjer naši lahko počnejo svinjarije in to podpiramo, če pa to počnejo drugi pa to sankcioniramo, se zgražamo, sovražimo itn.?

Voss je izjavil:


Ja se pa vrni v Srbijo ali odidi v Rusijo, pa neboš imel teh stroškov ane?

Res je preprosto.

A ti si že v Ukrajini? Kaj pa čakaš?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

BlaY0 ::

Voss ::

Zakaj bi šel jaz v Ukrajino? Jaz želim živeti v Sloveniji in EU. Tukaj sem se rodil. Tukaj želim umreti. Zagovarjam članstvo v NATO. Želim mir v Ukrajini in sem tudi doniral nekaj oblačil ter hrane.

Tistim, ki kaj ni všeč in zagreto iz naslonjača zagovarjate genocid nad Ukrajinci ter ste proti sankcijami pa izvolite nazaj domov v Srbijo ali pa kar v Rusijo.

Pogrešal vas res ne bo nihče. Vi pa boste končno živeli v svojem raju. Ne vidim ene negativne strani ne za našo ne za vašo stran. :)

Fritz ::

Voss je izjavil:

Zakaj bi šel jaz v Ukrajino? Jaz želim živeti v Sloveniji in EU. Tukaj sem se rodil. Tukaj želim umreti. Zagovarjam članstvo v NATO. Želim mir v Ukrajini in sem tudi doniral nekaj oblačil ter hrane.

Tistim, ki kaj ni všeč in zagreto iz naslonjača zagovarjate genocid nad Ukrajinci ter ste proti sankcijami pa izvolite nazaj domov v Srbijo ali pa kar v Rusijo.

Pogrešal vas res ne bo nihče. Vi pa boste končno živeli v svojem raju. Ne vidim ene negativne strani ne za našo ne za vašo stran. :)

Podpiraš NATO, torej podpiraš genocid nad Libijci in Iračani. O ti umazan vojni hujskač, fuj in fej. Marš iz moje domovine, kjer ne zagovarjamo vojn in hudodelstev.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

IL_DIAVOLO ::

Jaz sem jih tudi, z molji vred. Sem mislil skurit, pa nisem imel pri sebi vžigalnika.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Voss ::

Fritz je izjavil:

Voss je izjavil:

Zakaj bi šel jaz v Ukrajino? Jaz želim živeti v Sloveniji in EU. Tukaj sem se rodil. Tukaj želim umreti. Zagovarjam članstvo v NATO. Želim mir v Ukrajini in sem tudi doniral nekaj oblačil ter hrane.

Tistim, ki kaj ni všeč in zagreto iz naslonjača zagovarjate genocid nad Ukrajinci ter ste proti sankcijami pa izvolite nazaj domov v Srbijo ali pa kar v Rusijo.

Pogrešal vas res ne bo nihče. Vi pa boste končno živeli v svojem raju. Ne vidim ene negativne strani ne za našo ne za vašo stran. :)

Podpiraš NATO, torej podpiraš genocid nad Libijci in Iračani. O ti umazan vojni hujskač, fuj in fej. Marš iz moje domovine, kjer ne zagovarjamo vojn in hudodelstev.


whataboutism

Se pa lepo izmikaš, moram priznati. Verjamem, da je bolje živeti v naši varni deželici, kot pa v tisti vukojebino od Rusije ali njihovih zaveznic.

MojaDežela ::

l0g1t3ch je izjavil:

Dimitri mi tule v Omanu pripoveduje, da situacija ni rožnata v st petersburgu, in da je vesel da ni doma.
Sankcije da so problem in da vzdušje je slabo. Vsak sumnicevo gleda vsakega, če bo kaj narobe reku.

Pa lep pozdrav iz Muscata.


ta ruskrežim-prikrivanje resnice v rusiji spominja na informbiro v SFRJ po 2s.v. če je kdo šinfal jugo partijo je šel na goli otok in ni jih bilo malo-to dela režim in to dela putin ki vrača ruse nazaj v 60leta

l0g1t3ch ::

l0g1t3ch je izjavil:

Dimitri mi tule v Omanu pripoveduje, da situacija ni rožnata v st petersburgu, in da je vesel da ni doma.
Sankcije da so problem in da vzdušje je slabo. Vsak sumnicevo gleda vsakega, če bo kaj narobe reku.

Pa lep pozdrav iz Muscata.


Fascinantno kako naši rusofili ignoriranjo informacije od ljudi iz prve roke.

Limajo pa v temo propagandne slike domnevno povnih trgovin :D

Mi je žal za Ruse, da bodo najebal zaradi tega, sploh ker osebno poznaš ljudi.

Me je pa tale tema pripravila do maks privoščljivosti kar se tiče naših srbskih bratov, upam da bodo jedli korenine in travo.

MojaDežela ::

l0g1t3ch je izjavil:

Dimitri mi tule v Omanu pripoveduje, da situacija ni rožnata v st petersburgu, in da je vesel da ni doma.
Sankcije da so problem in da vzdušje je slabo. Vsak sumnicevo gleda vsakega, če bo kaj narobe reku.

Pa lep pozdrav iz Muscata.


ta ruskrežim-prikrivanje resnice v rusiji spominja na informbiro v SFRJ po 2s.v. če je kdo kritiziral jugo partijo je šel na goli otok in ni jih bilo malo-to dela režim in to dela putin ki vrača ruse nazaj v 60leta

Pac-Man ::

https://twitter.com/ulrichspeck/status/...

What would Russia be without nukes, without oil and gas? Quite possibly a prosperous, peaceful democracy.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

MojaDežela ::

voss_ je izjavil:

Koliko časa bo Zelenskij sedaj še fehtal da mu vojno financiramo drugi? Naj proda kakšno svojo vilo pa najame plačance, ne pa da bojo meni za 5 let dvignili dobo za upokojitev da bom lahko financiral njegovo bivanje na prestolu.

Naj odpre TRR pa mu borci za demokracijo, svobodo, resnico... nakazujte tja svoj višek. Jaz bi rad kaj bolj pametnega kupil kot pa trošil svoje življenje za tega faliranega klovna.


-zelensky je mala ribica - bolj fascinantno je kako ruskim miljarderjem!!!! le koliko jih je??? zamrzujejo lastnino in kapital na -100stopinjcelzija - pa pa

BlaY0 ::

voss_ je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Kako da ne vemo? Imamo dostop do vsega, tako tega s prave, kot onega z neprave strani. Rusi so, kar se tega tiče močno prikrajšani.


Kaj so prikrajšani? BBC? CNN? Uf, kako bojo sploh vedli ko bojo ti mediji spet našli WMD v Iranu.

Še sami svojim vojakom niso povedal kam jih pošiljajo. Sami svoje pobijajo, to jim je zgleda v krvi.

Pimoz ::

BlaY0 je izjavil:


To je bil skeč...100x povedano

yayo ::

Voss
glede na to, da pogosto omenjaš Srbijo. Po branju Reddita imam vtis je večina mladih, urbanih Srbijancev proti vojnni v Ukrajini. Mogoče je drugače s Srbi iz Bosne in Kosova.

l0g1t3ch ::

l0g1t3ch je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Dimitri mi tule v Omanu pripoveduje, da situacija ni rožnata v st petersburgu, in da je vesel da ni doma.
Sankcije da so problem in da vzdušje je slabo. Vsak sumnicevo gleda vsakega, če bo kaj narobe reku.

Pa lep pozdrav iz Muscata.


Fascinantno kako naši rusofili ignoriranjo informacije od ljudi iz prve roke.

Limajo pa v temo propagandne slike domnevno povnih trgovin :D

Mi je žal za Ruse, da bodo najebal zaradi tega, sploh ker osebno poznaš ljudi.

Me je pa tale tema pripravila do maks privoščljivosti kar se tiče naših srbskih bratov, upam da bodo jedli korenine in travo.


Točno takole:
Devet evropskih poslancev s prvopodpisanim Klemnom Grošljem (Renew/LMŠ) na čelu Evropsko komisijo poziva, naj od srbskih oblasti znova zahteva, da se pridružijo skupnemu stališču EU glede Rusije. Če bo Srbija omenjeni poziv znova ignorirala, zahtevajo začasno zamrznitev pristopnih pogajanj in tudi finančne podpore EU za to državo.


Petokolonašev ne bomo podpirali. Naj jih Rusi.

Voss ::

Pac-Man je izjavil:

https://twitter.com/ulrichspeck/status/...

What would Russia be without nukes, without oil and gas? Quite possibly a prosperous, peaceful democracy.


No s tem se pa ne strinjam. Američani in Kitajci bi si hitro razdelili vzhodni del.

BlaY0 ::

Fritz je izjavil:

Voss je izjavil:

Zakaj bi šel jaz v Ukrajino? Jaz želim živeti v Sloveniji in EU. Tukaj sem se rodil. Tukaj želim umreti. Zagovarjam članstvo v NATO. Želim mir v Ukrajini in sem tudi doniral nekaj oblačil ter hrane.

Tistim, ki kaj ni všeč in zagreto iz naslonjača zagovarjate genocid nad Ukrajinci ter ste proti sankcijami pa izvolite nazaj domov v Srbijo ali pa kar v Rusijo.

Pogrešal vas res ne bo nihče. Vi pa boste končno živeli v svojem raju. Ne vidim ene negativne strani ne za našo ne za vašo stran. :)

Podpiraš NATO, torej podpiraš genocid nad Libijci in Iračani. O ti umazan vojni hujskač, fuj in fej. Marš iz moje domovine, kjer ne zagovarjamo vojn in hudodelstev.

Podpiram NATO, nisem podpiral nobenega genocida. Še najmanj pa podpiram pošiljanje vojske nekam in vračanje le te v nazaj v krstah. Če se to dogaja med sosednjima državama pa toliko manj.

l0g1t3ch ::

Fritz je izjavil:

Voss je izjavil:

Zakaj bi šel jaz v Ukrajino? Jaz želim živeti v Sloveniji in EU. Tukaj sem se rodil. Tukaj želim umreti. Zagovarjam članstvo v NATO. Želim mir v Ukrajini in sem tudi doniral nekaj oblačil ter hrane.

Tistim, ki kaj ni všeč in zagreto iz naslonjača zagovarjate genocid nad Ukrajinci ter ste proti sankcijami pa izvolite nazaj domov v Srbijo ali pa kar v Rusijo.

Pogrešal vas res ne bo nihče. Vi pa boste končno živeli v svojem raju. Ne vidim ene negativne strani ne za našo ne za vašo stran. :)

Podpiraš NATO, torej podpiraš genocid nad Libijci in Iračani. O ti umazan vojni hujskač, fuj in fej. Marš iz moje domovine, kjer ne zagovarjamo vojn in hudodelstev.


podpiraš Rusko agresijo v Ukrajini -> torej podpiraš Izraelsko agresijo v Palestini.

FUJ ti prasec grdi!

MojaDežela ::

yayo je izjavil:

Voss
glede na to, da pogosto omenjaš Srbijo. Po branju Reddita imam vtis je večina mladih, urbanih Srbijancev proti vojnni v Ukrajini. Mogoče je drugače s Srbi iz Bosne in Kosova.


-danes v Banja Luki BIH shod za podporo Rusom - organizator je srbska manjšina-vir:aljezirabalkan

BlaY0 ::

Pimoz je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


To je bil skeč...100x povedano

Kje lahko preberem kaj več?

Fritz ::

l0g1t3ch je izjavil:

Fritz je izjavil:

Voss je izjavil:

Zakaj bi šel jaz v Ukrajino? Jaz želim živeti v Sloveniji in EU. Tukaj sem se rodil. Tukaj želim umreti. Zagovarjam članstvo v NATO. Želim mir v Ukrajini in sem tudi doniral nekaj oblačil ter hrane.

Tistim, ki kaj ni všeč in zagreto iz naslonjača zagovarjate genocid nad Ukrajinci ter ste proti sankcijami pa izvolite nazaj domov v Srbijo ali pa kar v Rusijo.

Pogrešal vas res ne bo nihče. Vi pa boste končno živeli v svojem raju. Ne vidim ene negativne strani ne za našo ne za vašo stran. :)

Podpiraš NATO, torej podpiraš genocid nad Libijci in Iračani. O ti umazan vojni hujskač, fuj in fej. Marš iz moje domovine, kjer ne zagovarjamo vojn in hudodelstev.


podpiraš Rusko agresijo v Ukrajini -> torej podpiraš Izraelsko agresijo v Palestini.

FUJ ti prasec grdi!

Zakaj pa lažeš, jaz ne podpiram ruske agresije in sem večkrat jasno napisal, da gre za zločinsko agresijo. Pričakujem pa, da vse takšne agresije obravnavamo enako, sicer gre za dvoličnost in zavajanje.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

l0g1t3ch ::

yayo je izjavil:

Voss
glede na to, da pogosto omenjaš Srbijo. Po branju Reddita imam vtis je večina mladih, urbanih Srbijancev proti vojnni v Ukrajini. Mogoče je drugače s Srbi iz Bosne in Kosova.


Maldi izobraženi Srbi so 99% kul, tako kot kul večinoma vsi ljudje po svetu.

Problem so stari rdci, ki vlečejo neke zamere naprej in še niso preboleli ko jih je nato našeškal, potem pa sedaj vidijo nekega odrešitelja v rusiji. Pa to da rusija sedaj tepe manjšo sosedo jim daje neko kvazi zadoščenje.

Pa v penziji so oz. na sociali, potem je pa preveč prostega časa, ki ga zabijajo s pisanjem neumnosti.

-vx- ::

BlaY0 je izjavil:

Dejstvo je da Rusija zelo slabo širi svojo "demokracijo". Ameri so malenkost uspešnejši v tem se mi zdi.

Si nor? Definiraj amerisko uspesnost? Spremeniti drzave, ki so bile prej uspesne v kup rusevin z anarhijo? Wtf?
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

BlaY0 ::

Fritz je izjavil:


Zakaj pa lažeš, jaz ne podpiram ruske agresije in sem večkrat jasno napisal, da gre za zločinsko agresijo. Pričakujem pa, da vse takšne agresije obravnavamo enako, sicer gre za dvoličnost in zavajanje.

Đabe to pričakuješ. Never gonna happen. Vsak zagovarja svoje ideale, enaki vatli so utopija. Je pa vseeno bolje če gledaš v prihodnost, ker v preteklosti se je to dogajalo od kar obstaja civilizacija.

Pimoz ::

BlaY0 je izjavil:

Fritz je izjavil:


Zakaj pa lažeš, jaz ne podpiram ruske agresije in sem večkrat jasno napisal, da gre za zločinsko agresijo. Pričakujem pa, da vse takšne agresije obravnavamo enako, sicer gre za dvoličnost in zavajanje.

Đabe to pričakuješ. Never gonna happen. Vsak zagovarja svoje ideale, enaki vatli so utopija. Je pa vseeno bolje če gledaš v prihodnost, ker v preteklosti se je to dogajalo od kar obstaja civilizacija.

Sam on je še vseeno boljši od tebe BlaYo...Vsaj ni hipokrit :)

Pimoz ::

Odpreš/ustanoviš svoj Twittor in nahajpaš folk nanj. Pustiš objavljanje česarkoli.

Saj rusi to poskušajo...pa Kitajci recimo tudi...potem pa pljuvamo po njih :)

Komot rečeš da je boljši, večina pa odloči.

Kaj odloči? Hipokrit je dokazljivo dejstvo...To je tko kot da rečeš da bo večina izglasvala da drevesa ne obstajajo in jih pol kao ni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pimoz ()

BlaY0 ::

Pimoz je izjavil:

Odpreš/ustanoviš svoj Twittor in nahajpaš folk nanj. Pustiš objavljanje česarkoli.

Saj rusi to poskušajo...pa Kitajci recimo tudi...potem pa pljuvamo po njih :)

Poskušanje je premalo. Saj vidiš da v končni fazi se mora tudi medij prilagoditi večini (TikTok)...

Fritz ::

BlaY0 je izjavil:

Fritz je izjavil:


Zakaj pa lažeš, jaz ne podpiram ruske agresije in sem večkrat jasno napisal, da gre za zločinsko agresijo. Pričakujem pa, da vse takšne agresije obravnavamo enako, sicer gre za dvoličnost in zavajanje.

Đabe to pričakuješ. Never gonna happen. Vsak zagovarja svoje ideale, enaki vatli so utopija. Je pa vseeno bolje če gledaš v prihodnost, ker v preteklosti se je to dogajalo od kar obstaja civilizacija.

Lej, mednarodno pravo in nek stabilen mednarodni sistem obstajata le, če se večina, predvsem pa najmočnejši igralci držijo nekih pravil. Ko so ZDA po koncu hladne vojne, ko se je svet postavil v neke nove okvirje, začele napadati suverene države brez odobritve VS OZN so povzročile enako ravnanje navzdol, ko to počnejo tudi druge države ali pa v VS OZN ščitijo svoje vazalne države na enak način kot ZDA. Rezultat tega je, da živimo v bistveno bolj nevarnem svetu, kot bi bil, če se to ne bi dogajalo. In prepričan sem, da ne bi nikoli prišli do vojne v Ukrajini, če se mednarodni pravni red že prej ne bi podiral na tak način.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

mackilla ::

Fritz je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Dejstvo je da Rusija zelo slabo širi svojo "demokracijo". Ameri so malenkost uspešnejši v tem se mi zdi. Skrivanje Putina pot pretvezo svetovnega pravičnika enostavno ne pali. Praktično nihče mu ne verjame. Pa tudi če bi imel univerzalni prav (kar ne obstaja) mu zgleda nihče ne bi.

Rusija ni niti imela namena širiti karkoli, če bi se jih upoštevalo. Zahod ima samo boljšo propagando, drugače pa ni nič boljši oz. je v zadnjih desetletjih s svojim imperializmom pridelal na milijone žrtev. Ne pozabimo, da je Assange še vedno zaprt in preganjan ravno zaradi razkrivanja vojnih zločinov in imperializma ZDA. Wikileaks so še vedno čudežna zakladnica diplomatskih depeš, ki razkrivajo delovanje ZDA in zahoda.



Če potegnem črto praviš, da svet ni pravičen in si močnejši vzamejo kar si hočejo. Kaj potem mene briga kaj Rusi počnejo v Ukrajini, če me nič ne briga kaj ZDA počnejo v Iraku? Zakaj potem sankcije in vse stalo, če je svet tak kot je? Ali pa gre le za običajno licemerje, kjer naši lahko počnejo svinjarije in to podpiramo, če pa to počnejo drugi pa to sankcioniramo, se zgražamo, sovražimo itn.?

Voss je izjavil:


Ja se pa vrni v Srbijo ali odidi v Rusijo, pa neboš imel teh stroškov ane?

Res je preprosto.

A ti si že v Ukrajini? Kaj pa čakaš?

Nam tukaj nič je manjka,ti skoz jamraš.

Pimoz ::

BlaY0 je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Odpreš/ustanoviš svoj Twittor in nahajpaš folk nanj. Pustiš objavljanje česarkoli.

Saj rusi to poskušajo...pa Kitajci recimo tudi...potem pa pljuvamo po njih :)

Poskušanje je premalo. Saj vidiš da v končni fazi se mora tudi medij prilagoditi večini (TikTok)...

Mislim, da si hotel reči prilagodit ameriškemu izsiljevanju?
Jaz čisto iz vidika prihodnosti privoščim rusom in vzhodnim narodom, da malo porežejo tole širjenje zahodne kulture. Popolnoma nič slabega ne bi bilo če bi tudi oni imeli nekaj pečata v zgodovini. Recimo tiktok ko si že omenil je bad thing ampak vsaj ni zahodni izum. Je pa definitivno narejen za zahodne budale :) huraj in bravo kitajcem.

MojaDežela ::

večina jih pravi zakaj noče Zelensky na pogajanje?
z diktatorskimi agresorji se ne!!!!!!!! pogaja.

voss_ ::

A je to tista bombardirana bolnišnica s tisto nosečnico in drugimi 2000 žrtvami v ozadju?

https://archive.ph/Ac7ur

13:29, 30 ??????? 2021 ?.

In Mariupol, the antenatal clinic no longer accepts patients The antenatal clinic in the Primorsky district is no longer accepting new patients. The corresponding order of the Health Department of the Mariupol City Council was signed. Doctors of the antenatal clinic will treat patients and bring women registered for pregnancy to delivery. But new patients are no longer welcome here.
According to Andrey Rempel, director of the health department, this year gynecology did not receive funding from the NSZU, and, accordingly, the 9th city hospital allocated money for its maintenance (on the base where the consultation is located - author's note) from the funds allocated to other departments. "It couldn't go on like this for a long time, so we made this decision," Rempel said. According to him, now the female population of the Primorsky district will serve the MTMO for the health of women and children. Employees will be provided with other jobs, medical staff is always in demand.
From its own sources, 0629 managed to find out that the junior staff was indeed offered a job - in the vaccination rooms. But it turned out to be more difficult for a gynecologist to find a place and you have to do it yourself. Several employees will retire. Note that the order says that residents of the Primorsky district will be able to be served not only in the MTMO, but in the Levoberezhny district. "It is very inconvenient for pregnant women to travel to the other end of the city, and mothers with small children have to travel very far," said Irina, a resident of the Primorsky district. It should be reminded that 22,000 women of the Primorsky district, as well as residents of adjacent villages, are served in the antenata


?

Voss ::

Pimoz je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Odpreš/ustanoviš svoj Twittor in nahajpaš folk nanj. Pustiš objavljanje česarkoli.

Saj rusi to poskušajo...pa Kitajci recimo tudi...potem pa pljuvamo po njih :)

Poskušanje je premalo. Saj vidiš da v končni fazi se mora tudi medij prilagoditi večini (TikTok)...

Mislim, da si hotel reči prilagodit ameriškemu izsiljevanju?
Jaz čisto iz vidika prihodnosti privoščim rusom in vzhodnim narodom, da malo porežejo tole širjenje zahodne kulture. Popolnoma nič slabega ne bi bilo če bi tudi oni imeli nekaj pečata v zgodovini. Recimo tiktok ko si že omenil je bad thing ampak vsaj ni zahodni izum. Je pa definitivno narejen za zahodne budale :) huraj in bravo kitajcem.


The United States of America has 131.0 million active TikTok users aged 18 and above. Indonesia has 92.1 million active TikTok users aged 18 and above. Brazil has 74.1 million active TikTok users aged 18 and above. The Russian Federation has 54.9 million active TikTok users aged 18 and above.

Pimoz ::

in?

Voss ::

Pimoz je izjavil:

in?


Torej kje je ta zahod, ki ga omenjaš? Ok Američank, ki so itak nori na to sceno, pa drugi? Brazilijo ni ravno za uvrščat na zahod v smislu kot ga želiš.

BlaY0 ::

Pimoz je izjavil:

Odpreš/ustanoviš svoj Twittor in nahajpaš folk nanj. Pustiš objavljanje česarkoli.

Saj rusi to poskušajo...pa Kitajci recimo tudi...potem pa pljuvamo po njih :)

Komot rečeš da je boljši, večina pa odloči.

Kaj odloči? Hipokrit je dokazljivo dejstvo...To je tko kot da rečeš da bo večina izglasvala da drevesa ne obstajajo in jih pol kao ni?

Potem pa dokaži, kaj se sploh sekiraš. Če jaz ne odobravam kamenjanja žensk to ne pomeni da s tem avtomatično odobravam napad na družbeni sistem, ki to odobrava. Če rečem đabe se trudiš za spremembe prav tako ne pomeni da me zatečeno stanje ne moti.

Ne vem pravzaprav kaj bi rad? Na vsak način živel v družbi, ki te ne razume in ne mara? Zakaj?

krucymucy ::

Voss je izjavil:

Devet evropskih poslancev s prvopodpisanim Klemnom Grošljem (Renew/LMŠ) na čelu Evropsko komisijo poziva, naj od srbskih oblasti znova zahteva, da se pridružijo skupnemu stališču EU glede Rusije. Če bo Srbija omenjeni poziv znova ignorirala, zahtevajo začasno zamrznitev pristopnih pogajanj in tudi finančne podpore EU za to državo.

Na koncu sicer še dodajajo, da ima Srbija "vso pravico slediti Putinovemu modelu, če to želi, vendar mora jasno povedati svoje namene in se prenehati pretvarjati, da si resno prizadeva za članstvo v EU". "Srbija se lahko svobodno odloči, v katero smer želi iti, vendar ne more še naprej veljati za zaupanja vrednega sogovornika in ne more še naprej prejemati predpristopne finančne pomoči, dokler se ne odloči."


Končno se je pričel vršiti pritisk tudi na Srbe.

Edino prav. Vecina projektov se gradi z EU denarjem. Odlocijo naj se na kateri strani bodo.

mackilla ::

Voss je izjavil:

Pimoz je izjavil:

in?


Torej kje je ta zahod, ki ga omenjaš? Ok Američank, ki so itak nori na to sceno, pa drugi? Brazilijo ni ravno za uvrščat na zahod v smislu kot ga želiš.

Na kratko. Očitno so Rusi prav tako degenerirani kot Američani.

Pimoz ::

Voss je izjavil:

Pimoz je izjavil:

in?


Torej kje je ta zahod, ki ga omenjaš? Ok Američank, ki so itak nori na to sceno, pa drugi? Brazilijo ni ravno za uvrščat na zahod v smislu kot ga želiš.

Z zahodom sem mislil ameriko. Se opravičujem za nejasnost.

l0g1t3ch ::

Voss je izjavil:

Andrei Panov, the deputy head of Aeroflot, resigned from the company and left #Russia

In his Facebook, he wrote the following:
"Left Russia. Left Aeroflot. The old life is over."


Ruska ekipa... je kako naj rečem... kot Srbija, vsak dan manjša, ker folk odhaja dokler še lahko.

Tak raj imajo pod putinom, ampak jih je izobrazba in sodelovanje z zahodom očitno pokvarilo.

AtaŠtumf ::

-vx- je izjavil:

Na en majhen detajl bi opozoril, pri vseh, ki bi radi atomsko vojno z vzpodbujanjem agresivnosti proti Rusiji:

Kh-47M2 Kinzhal @ Wikipedia

Ne biti naivni, da zato, ker bojo na Ukrajino odvrgli vse odvecne zaloge (ki so samo strosek zaloge in demontaze), nimajo nic bolj zanimivega. Ker recimo tole zgoraj dostavi payload hitreje, kot so americani sposobni odreagirati (vsaj v okviru kaj je znanega), tudi, ce zanemarimo, da imajo podmorniske drone, ki zdajle krizarijo ob obalah ZDA.


Zakaj bi to rabil, če pa že star ukrajinski dron brez problem prevozi del EU in pade dol nad glavnim mestom članice EU in NATA šele, ko mu zmanjka goriva!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: -vx- ()

l0g1t3ch ::

voss_ je izjavil:

BlaY0 je izjavil:


Evo razlike med "našo" in rusko demokracijo... če ti v Rusiji ni všeč sistem lahko samo še ven spizdiš. Če ti pa pri "nas" ni všeč naš, pa lahko pač nergaš v nedogled in se ti nič ne bo zgodilo. Oboje za en drek ampak mi drek pri nas še vedno ne smrdi tako zelo.


Pri "nas" ljudje konstantno plačujejo za svoj svobodni govor. Samo za teoretika zarot te označijo pa leti bančni račun. Ali pa beli supremacist in hop, nič več na letala, zaplenijo ti lastnino...

Samo pri neodvisnih medijih tega ne veste. Red ice, Mark Collet, Laura Towler, TRS, Nick Fuentes, Andrew Anglin... Pa Gab, Odysee... v nedogled lahko naštevam, samo boste itak vsi rekli da njih se upravičeno zatira, ker demokracija pa to.

BlaY0 je izjavil:

Vprašajo se samo kateri idiot bi kaj takega (bombardiral bolnico) lahko namerno storil.


Na poptvju ti ne bojo pokazali, na Telegramu pa lahko najdeš odgovor.


Tvoje mnenje nima neke vrednosti, samo zato ker je drugačno.

BlaY0 ::

Fritz je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Fritz je izjavil:


Zakaj pa lažeš, jaz ne podpiram ruske agresije in sem večkrat jasno napisal, da gre za zločinsko agresijo. Pričakujem pa, da vse takšne agresije obravnavamo enako, sicer gre za dvoličnost in zavajanje.

Đabe to pričakuješ. Never gonna happen. Vsak zagovarja svoje ideale, enaki vatli so utopija. Je pa vseeno bolje če gledaš v prihodnost, ker v preteklosti se je to dogajalo od kar obstaja civilizacija.

Lej, mednarodno pravo in nek stabilen mednarodni sistem obstajata le, če se večina, predvsem pa najmočnejši igralci držijo nekih pravil. Ko so ZDA po koncu hladne vojne, ko se je svet postavil v neke nove okvirje, začele napadati suverene države brez odobritve VS OZN so povzročile enako ravnanje navzdol, ko to počnejo tudi druge države ali pa v VS OZN ščitijo svoje vazalne države na enak način kot ZDA. Rezultat tega je, da živimo v bistveno bolj nevarnem svetu, kot bi bil, če se to ne bi dogajalo. In prepričan sem, da ne bi nikoli prišli do vojne v Ukrajini, če se mednarodni pravni red že prej ne bi podiral na tak način.

No shit sherlock? Če ne bi bilo vojne, bi živeli v precej bolj varnem okolju. Trenutno je ravnovesje porušeno in to je realno stanje, ne utopija. Vojne krojijo svetovni red že praktično od kar obstaja človek in zdaj hočeš ti mene prepričat, da je to primat demokracije? Neumnost.

Pimoz ::

BlaY0 je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Odpreš/ustanoviš svoj Twittor in nahajpaš folk nanj. Pustiš objavljanje česarkoli.

Saj rusi to poskušajo...pa Kitajci recimo tudi...potem pa pljuvamo po njih :)

Komot rečeš da je boljši, večina pa odloči.

Kaj odloči? Hipokrit je dokazljivo dejstvo...To je tko kot da rečeš da bo večina izglasvala da drevesa ne obstajajo in jih pol kao ni?

Potem pa dokaži, kaj se sploh sekiraš. Če jaz ne odobravam kamenjanja žensk to ne pomeni da s tem avtomatično odobravam napad na družbeni sistem, ki to odobrava. Če rečem đabe se trudiš za spremembe prav tako ne pomeni da me zatečeno stanje ne moti.

Ne vem pravzaprav kaj bi rad? Na vsak način živel v družbi, ki te ne razume in ne mara? Zakaj?

Oh, že četrtič. Enaka pravila za vse. Recimo zakaj ne ukinemo pravice veta v VS ZN? Dejansko že četrtič sprašujem v tej temi.
Potem pa recimo čisto iz mojega videnja sveta: če je v državi diktator in pobija svoje ljudi naj jih. Jaz nimam nič s tem, nočem imet nič s tem in se ob tem nič slabše ne počutim. Torej vse "akcije", "vojne" in "misije" na tujih ozemljih postanejo no-go.
Druga stvar iz mojega videnja sveta ki me žuli: absolutna pravice svobode govora. Zaradi mene lahko hodiš okol z nazi zastavo in se dereš da boš pobil vse žide ali pa svojega soseda in j*** mamo vsakega ki pride mimo. Dokler lapaš v prazno pač lapaj. In enako pravilo velja za internet. Nočem nobenih moderiranih vsebin in cenzure kot jo imamo.
Če pripadaš tistim, ki jih besede užalijo si primeren za naravno selekcijo.

To kar imamo sedaj je pa rules for thee but not for me. Kako naj sploh vem kaj je prav v določenem trenutku in če bo veljalo še v naslednjem?
««
445 / 859
»»