» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
407 / 859
»»

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

FilipF je izjavil:

MojaDežela je izjavil:

Pithlit je izjavil:

FilipF je izjavil:

voss_ je izjavil:

Pithlit je izjavil:

So šli papa.


Papa grejo sedaj miljoni davkoplačevalcev iz EU za ta #slavazelenski

Upam da se ukine bonuse zdravstvu sedaj ko ni več kovid krize.

Tri mesece že neuspešno kličem izbranega zdravnika. No saj telefon zvoni, pa nihče ne dvigne. Resno sem zaskrbljen za njegovo zdravje. Upam, da ni kej hujšega s sluhom. Jaz sem sicer dobro, me pa resno skrbi za izbranega zdravnika. Malo mi je v tolažbo, ker se izven delovnega časa oglaša odzivnik, ki pa na koncu pove, da v predalu ni več prostora za sporočila. Mogoče je pred tremi meseci omagal pod polnim predalom.

Par strani nazaj je bila še zdravnica. Ampak vseeno... zlo zanimivo kolk mate sam nekateri takšne specialne probleme. In vedno ravno ob najbolj prikladnih trenutkih.

Jaz pa ravno zadnjič kličem zdravnika in mi reče "čez 15 minut". Sem morala skoraj prosit če lahko pridem čez 2 uri.


---pa veš da si zdravnik dela zaloge za v klet ob morebitni.....oz se uri na playstation igrci : CALL OF DUTY - bo treba potrpet malo.

Res je bila je zdravnica in jutri bo tudi zdravnica. Danes je 8. marec pa ne smem bit šovinistična svinja.

Jaz sem bila pa že polna upanja... Sami metroseksualci. Pismu ga ni več enega ta pravega deca!


Putinu smo narocili da pride po tebe osebno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

korenje3 ::

dice7 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

dice7 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Evropa ga je najebala.

https://twitter.com/ASBMilitary/status/...

Dobra propaganda, z drugimi besedami ne bojo izvazali stvari, katere so itak pod sankcijami


seveda. akrapovič se lahko pripravi za zaprtje firme, ker ne bo titana. Verjetno bodo še nikelj blokiral, tako da bodo cene inoxa skočile za kakih 100%.
Verjetno bodo še aluminij nehal izvažat, tako da airbus se lahko pripravi za zaprtje firme. Pa pšenico bodo blokiral.
To so te sektorji, ki so ceneni in ne prinesejo veliko rusiji, imajo pa velik vpliv. za razliko od olja in plina.

Akrapovicu je tist pleh cenej dobit po morju s kitajske kot pa po cesti z rusije


Ne kapiraš. Glavni proizvajalec titana je rusija. Nekaj malega proizvede še japonska.
Ni tukaj da lahko kupiš od drugje. Preprosto ne moreš kupit.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

FilipF ::

korenje3 je izjavil:

dice7 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Evropa ga je najebala.

https://twitter.com/ASBMilitary/status/...

Dobra propaganda, z drugimi besedami ne bojo izvazali stvari, katere so itak pod sankcijami


seveda. akrapovič se lahko pripravi za zaprtje firme, ker ne bo titana. Verjetno bodo še nikelj blokiral, tako da bodo cene inoxa skočile za kakih 100%.
Verjetno bodo še aluminij nehal izvažat, tako da airbus se lahko pripravi za zaprtje firme. Pa pšenico bodo blokiral.
To so te sektorji, ki so ceneni in ne prinesejo veliko rusiji, imajo pa velik vpliv. za razliko od olja in plina.

Ne delat panike. Zapri oči in si ponavljaj, sankcije prijemljejo, svojega nimamo, tujega nočemo.

korenje3 ::

FilipF je izjavil:

korenje3 je izjavil:

dice7 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Evropa ga je najebala.

https://twitter.com/ASBMilitary/status/...

Dobra propaganda, z drugimi besedami ne bojo izvazali stvari, katere so itak pod sankcijami


seveda. akrapovič se lahko pripravi za zaprtje firme, ker ne bo titana. Verjetno bodo še nikelj blokiral, tako da bodo cene inoxa skočile za kakih 100%.
Verjetno bodo še aluminij nehal izvažat, tako da airbus se lahko pripravi za zaprtje firme. Pa pšenico bodo blokiral.
To so te sektorji, ki so ceneni in ne prinesejo veliko rusiji, imajo pa velik vpliv. za razliko od olja in plina.

Ne delat panike. Zapri oči in si ponavljaj, sankcije prijemljejo, svojega nimamo, tujega nočemo.


Prijemljejo ja. Sam ne razumeš da Evropa sama sebe sankcionira. Svet je velik in rusi se ne sekirajo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

dice7 ::

korenje3 je izjavil:


Ne kapiraš. Glavni proizvajalec titana je rusija. Nekaj malega proizvede še japonska.
Ni tukaj da lahko kupiš od drugje. Preprosto ne moreš kupit.

Vasi podatki so napacni.

MojaDežela ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

FilipF je izjavil:

MojaDežela je izjavil:

Pithlit je izjavil:

FilipF je izjavil:

voss_ je izjavil:

Pithlit je izjavil:

So šli papa.


Papa grejo sedaj miljoni davkoplačevalcev iz EU za ta #slavazelenski

Upam da se ukine bonuse zdravstvu sedaj ko ni več kovid krize.

Tri mesece že neuspešno kličem izbranega zdravnika. No saj telefon zvoni, pa nihče ne dvigne. Resno sem zaskrbljen za njegovo zdravje. Upam, da ni kej hujšega s sluhom. Jaz sem sicer dobro, me pa resno skrbi za izbranega zdravnika. Malo mi je v tolažbo, ker se izven delovnega časa oglaša odzivnik, ki pa na koncu pove, da v predalu ni več prostora za sporočila. Mogoče je pred tremi meseci omagal pod polnim predalom.

Par strani nazaj je bila še zdravnica. Ampak vseeno... zlo zanimivo kolk mate sam nekateri takšne specialne probleme. In vedno ravno ob najbolj prikladnih trenutkih.

Jaz pa ravno zadnjič kličem zdravnika in mi reče "čez 15 minut". Sem morala skoraj prosit če lahko pridem čez 2 uri.


---pa veš da si zdravnik dela zaloge za v klet ob morebitni.....oz se uri na playstation igrci : CALL OF DUTY - bo treba potrpet malo.

Res je bila je zdravnica in jutri bo tudi zdravnica. Danes je 8. marec pa ne smem bit šovinistična svinja.

Jaz sem bila pa že polna upanja... Sami metroseksualci. Pismu ga ni več enega ta pravega deca!


Putinu smo narocili da pride po tebe osebno.


oziroma s stevardeso in na kavico! samo ne vem skatero znamko ker so vse prekinile z njimi.

Pithlit ::

korenje3 je izjavil:

Voss je izjavil:

PepsiCo Inc. is suspending the sale of its soft drinks and global beverage brands in #Russia, Bloomberg

Tudi Pepsi gre bye bye. Pa tudi Rolex.


Upam da Putin odredi, da se zapleni nepremičnine teh firm in da se jih zamenja s kitajskimi ekvivalenti.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Kitajski ekvivalent kokakoli bi ti? Pa Cucci, Wersače, Furari, MkDonaldson, Adadis? Majkemi svaka ti čast. A hkrati je problem ker Mercator prodaja sam poljsko nutelo, ker je zanič. Knede?
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

MojaDežela je izjavil:

Voss je izjavil:

PepsiCo Inc. is suspending the sale of its soft drinks and global beverage brands in #Russia, Bloomberg

Tudi Pepsi gre bye bye. Pa tudi Rolex.


Starbucks Corp objavil da od jutri prekinja vse poslovne aktivnosti v Rusiji in da se zapre okrog 130 kafičev

Vse je slo iz Rusije in ukrajine. Samo ne jemat njihovih zensk. Arabci gredo prvo sami v drugo drzavo, se organizirajo in privlecejo druzine. Ruskinjam in ukrajinkam dol visi za vse sam da do denarja pridejo oz bolsega standarda.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Voss ::

dice7 je izjavil:

korenje3 je izjavil:


Ne kapiraš. Glavni proizvajalec titana je rusija. Nekaj malega proizvede še japonska.
Ni tukaj da lahko kupiš od drugje. Preprosto ne moreš kupit.

Vasi podatki so napacni.


Nima se smisli s temi idioti prerekaš. Danes sem to dokončno dojel. Pa saj vidiš, kakšne kretenizme piše: "Svet je velik in rusi se ne sekirajo."

To je čisto en drug svet dojemanja ampak se ni za sekirat.

endelin ::

Rusi bodo sedaj spet lahko uživali brez zlobno-zahodnih dobrin:P

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

Rusi bodo sedaj spet lahko uživali brez zlobno-zahodnih dobrin:P

Mi bomo mel pa par-nepar bone za bencin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dice7 ::

Svet je velik in EU se ne sekira. Je gospodarsko premocna, da bi jo neka rusija, ki je na rangu tretjega sveta zmajala s temeljev. Alternativ za rusijo je ogromno

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Putinu smo narocili da pride po tebe osebno.

V primerjavi z vami (vsemi skupaj) je Putin dec in pol. Čaj mu skuham, majkemi.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

dice7 je izjavil:

Svet je velik in EU se ne sekira. Je gospodarsko premocna, da bi jo neka rusija, ki je na rangu tretjega sveta zmajala s temeljev. Alternativ za rusijo je ogromno

Sam da kovid pride nazaj pa bo premirje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

endelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Rusi bodo sedaj spet lahko uživali brez zlobno-zahodnih dobrin:P

Mi bomo mel pa par-nepar bone za bencin

Porabim 50 litrov bencina mesečno. :P ti odstopim svoj dan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

MojaDežela ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Putinu smo narocili da pride po tebe osebno.

V primerjavi z vami (vsemi skupaj) je Putin dec in pol. Čaj mu skuham, majkemi.

--- not pa sipaš plutonij, a ne?

Voss ::

endelin je izjavil:

Rusi bodo sedaj spet lahko uživali brez zlobno-zahodnih dobrin:P


Predstavljaj si. Nekdo te futra 20 let s fantastičnim zajtrkom, kosilom in večerjo, kar naenkrat čez noč pa ti gospodar vrže pasje brikete.

To se sedaj dogaja Rusom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Putinu smo narocili da pride po tebe osebno.

V primerjavi z vami (vsemi skupaj) je Putin dec in pol. Čaj mu skuham, majkemi.

Ja sej, take ste. Brez oklevanje greste spat z okupatorjem
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

dice7 je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

MojaDežela je izjavil:

McDonald's prekinil poslovanje v Rusiji - zdaj lahko samo še dobijo čevapčiče iz Srbije - pa še to bo misija nemogoče!

So že kolone.

https://twitter.com/XSovietNews/status/...

Hahah zahod je resnicno zmagal


Če veš da so plačali Pepsi z vojaškimi ladjami...

PrihajaNodi ::

endelin je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

endelin je izjavil:

Rusi bodo sedaj spet lahko uživali brez zlobno-zahodnih dobrin:P

Mi bomo mel pa par-nepar bone za bencin

Porabim 50 litrov bencina mesečno. :P


Js pa vedno tankam za 20 eur tko da je skoz isto
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

dice7 je izjavil:

Svet je velik in EU se ne sekira. Je gospodarsko premocna, da bi jo neka rusija, ki je na rangu tretjega sveta zmajala s temeljev. Alternativ za rusijo je ogromno

Sam da kovid pride nazaj pa bo premirje

No pa bo bencinski problem rešen. Itak boš lepo v tvoji klet(k)i. Kaj se sploh sekiraš glede cen?
Life is as complicated as we make it...

endelin ::

Voss je izjavil:

endelin je izjavil:

Rusi bodo sedaj spet lahko uživali brez zlobno-zahodnih dobrin:P


Predstavljaj si. Nekdo te futra 20 let s fantastičnim zajtrkom, kosilom in večerjo, kar naenkrat čez noč pa ti gospodar vrže pasje brikete.

To se sedaj dogaja Rusom.

Oz boršč v tem primeru:P

korenje3 ::

Voss je izjavil:

dice7 je izjavil:

korenje3 je izjavil:


Ne kapiraš. Glavni proizvajalec titana je rusija. Nekaj malega proizvede še japonska.
Ni tukaj da lahko kupiš od drugje. Preprosto ne moreš kupit.

Vasi podatki so napacni.


Nima se smisli s temi idioti prerekaš. Danes sem to dokončno dojel. Pa saj vidiš, kakšne kretenizme piše: "Svet je velik in rusi se ne sekirajo."

To je čisto en drug svet dojemanja ampak se ni za sekirat.


Ti vsak dan neki dojameš. A ti uhaja iz spomina?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

MojaDežela ::

Pithlit je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Voss je izjavil:

PepsiCo Inc. is suspending the sale of its soft drinks and global beverage brands in #Russia, Bloomberg

Tudi Pepsi gre bye bye. Pa tudi Rolex.


Upam da Putin odredi, da se zapleni nepremičnine teh firm in da se jih zamenja s kitajskimi ekvivalenti.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Kitajski ekvivalent kokakoli bi ti? Pa Cucci, Wersače, Furari, MkDonaldson, Adadis? Majkemi svaka ti čast. A hkrati je problem ker Mercator prodaja sam poljsko nutelo, ker je zanič. Knede?

---bo dobra za begunce - v razrušeni ukrajini je en čas ne bo.

FilipF ::

korenje3 je izjavil:

dice7 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

dice7 je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Evropa ga je najebala.

https://twitter.com/ASBMilitary/status/...

Dobra propaganda, z drugimi besedami ne bojo izvazali stvari, katere so itak pod sankcijami


seveda. akrapovič se lahko pripravi za zaprtje firme, ker ne bo titana. Verjetno bodo še nikelj blokiral, tako da bodo cene inoxa skočile za kakih 100%.
Verjetno bodo še aluminij nehal izvažat, tako da airbus se lahko pripravi za zaprtje firme. Pa pšenico bodo blokiral.
To so te sektorji, ki so ceneni in ne prinesejo veliko rusiji, imajo pa velik vpliv. za razliko od olja in plina.

Akrapovicu je tist pleh cenej dobit po morju s kitajske kot pa po cesti z rusije


Ne kapiraš. Glavni proizvajalec titana je rusija. Nekaj malega proizvede še japonska.
Ni tukaj da lahko kupiš od drugje. Preprosto ne moreš kupit.

Ima Boing take zaloge, da ne rabijo kupovat še par let. Vsaj tako pravijo.

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Putinu smo narocili da pride po tebe osebno.

V primerjavi z vami (vsemi skupaj) je Putin dec in pol. Čaj mu skuham, majkemi.

Ja sej, take ste. Brez oklevanje greste spat z okupatorjem

Kaj od "čaj mu skuham, majkemi" te je zmedlo?
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

dice7 je izjavil:

Svet je velik in EU se ne sekira. Je gospodarsko premocna, da bi jo neka rusija, ki je na rangu tretjega sveta zmajala s temeljev. Alternativ za rusijo je ogromno

Sam da kovid pride nazaj pa bo premirje

No pa bo bencinski problem rešen. Itak boš lepo v tvoji klet(k)i. Kaj se sploh sekiraš glede cen?


Analiziram dogajanje. Sekiram se ne. Tudi v vojno ne grem za nikogar.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

MojaDežela ::

korenje3 je izjavil:

Voss je izjavil:

dice7 je izjavil:

korenje3 je izjavil:


Ne kapiraš. Glavni proizvajalec titana je rusija. Nekaj malega proizvede še japonska.
Ni tukaj da lahko kupiš od drugje. Preprosto ne moreš kupit.

Vasi podatki so napacni.


Nima se smisli s temi idioti prerekaš. Danes sem to dokončno dojel. Pa saj vidiš, kakšne kretenizme piše: "Svet je velik in rusi se ne sekirajo."

To je čisto en drug svet dojemanja ampak se ni za sekirat.


Ti vsak dan neki dojameš. A ti uhaja iz spomina?


---pa rusi so itak za drug svet-planet!

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tudi v vojno ne grem za nikogar.

To že vemo ja, da si strahopetec. Že iz drugih tem.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Putinu smo narocili da pride po tebe osebno.

V primerjavi z vami (vsemi skupaj) je Putin dec in pol. Čaj mu skuham, majkemi.

Ja sej, take ste. Brez oklevanje greste spat z okupatorjem

Kaj od "čaj mu skuham, majkemi" te je zmedlo?

Caj, piskot, vecerja…kje je meja? Zato pa spostujem arabke kinnosijo burke in so predane Alahu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Boljse strahopetec, kot pod zemljo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boljse strahopetec, kot pod zemljo.

Putlerjev moto. 1000km od fronte

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrimoZ_ ::

Kvajeto je izjavil:

Problem je v tem, ker Putin se ne bo odmaknil.


Kaj to pomeni?
In zakaj bi bil to problem če vojske ne more oskrbovati.

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tudi v vojno ne grem za nikogar.

To že vemo ja, da si strahopetec. Že iz drugih tem.

Ja, drzi. Strah je dober in te obvaruje pred smrtijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pimoz ::

dice7 je izjavil:

Svet je velik in EU se ne sekira. Je gospodarsko premocna, da bi jo neka rusija, ki je na rangu tretjega sveta zmajala s temeljev. Alternativ za rusijo je ogromno

Alternativam je ravnokar zrasla cena :) Če ti kuzla v rit skače boš pač plačal, sploh pa kje si bil do sedaj?

dice7 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boljse strahopetec, kot pod zemljo.

Kar naenkrat je kul biti ovca

MojaDežela ::

MIHA LAMPRET v Odmevih: Ukrajinci nikol ne bod več pod Rusi živeli, ker nikol niso pozabili da je STALIN izstradal Ukrajince 1932-33 (genocid)

BorutO ::

Rusofili že kaj švicate zdaj, ko s so poljaki dali 28 komadov migov ukrajincem, da malo dvignejo pritisk Hitlerju? :) Mi bo prav v veselje, ko bodo razstrelili enega rusa, ki je pred tem razstrelil kakšno civilno stavbo ali civilista ... ali pa je tik pred tem, da razstreli nekaj oz. nekoga.

Pa da vidimo te ruse, kako so sposobni.

PrihajaNodi ::

dice7 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boljse strahopetec, kot pod zemljo.

Kar naenkrat je kul biti ovca


Ovca? Od inekcij smo prisli na puske in vojne. Um, ne hvala.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

dice7 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boljse strahopetec, kot pod zemljo.

Kar naenkrat je kul biti ovca


Ovce bi sle na fronto.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Voss ::

dice7 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boljse strahopetec, kot pod zemljo.

Kar naenkrat je kul biti ovca


Točno to.

IL_DIAVOLO ::

BorutO je izjavil:

Rusofili že kaj švicate zdaj, ko s so poljaki dali 28 komadov migov ukrajincem, da malo dvignejo pritisk Hitlerju? :) Mi bo prav v veselje, ko bodo razstrelili enega rusa, ki je pred tem razstrelil kakšno civilno stavbo ali civilista ... ali pa je tik pred tem, da razstreli nekaj oz. nekoga.

Pa da vidimo te ruse, kako so sposobni.


Pa saj ves da nas boli đoko za oboje kajne?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Pimoz ::

BorutO je izjavil:

Rusofili že kaj švicate zdaj, ko s so poljaki dali 28 komadov migov ukrajincem, da malo dvignejo pritisk Hitlerju? :) Mi bo prav v veselje, ko bodo razstrelili enega rusa, ki je pred tem razstrelil kakšno civilno stavbo ali civilista ... ali pa je tik pred tem, da razstreli nekaj oz. nekoga.

Pa da vidimo te ruse, kako so sposobni.

Bomo vidl zdj mogoce prave dogfights ali pa S400. 28 ni cifra...

Voss ::

PrihajaNodi je izjavil:

dice7 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boljse strahopetec, kot pod zemljo.

Kar naenkrat je kul biti ovca


Ovca? Od inekcij smo prisli na puske in vojne. Um, ne hvala.


Sej je samo en špikc no... Tud zaboli ne, obljubim.

PrihajaNodi ::

BorutO je izjavil:

Rusofili že kaj švicate zdaj, ko s so poljaki dali 28 komadov migov ukrajincem, da malo dvignejo pritisk Hitlerju? :) Mi bo prav v veselje, ko bodo razstrelili enega rusa, ki je pred tem razstrelil kakšno civilno stavbo ali civilista ... ali pa je tik pred tem, da razstreli nekaj oz. nekoga.

Pa da vidimo te ruse, kako so sposobni.

Ti pa ne bit piz**. Tud Rusi so lacni. Samo prvi voznik je vedel kam grejo, konvoj je sledil, ukrajinci so jim table zmetal proc in zdj cela vojska hara in strada. Niti ne vejo kje so.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FilipF ::

dice7 je izjavil:

Svet je velik in EU se ne sekira. Je gospodarsko premocna, da bi jo neka rusija, ki je na rangu tretjega sveta zmajala s temeljev. Alternativ za rusijo je ogromno

So rekli Američani, ko so hoteli proglasiti Madura za svetilnik demokracije, če jim da nafto in plin.

PrimoZ_ ::

FilipF je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Evropa ga je najebala.

https://twitter.com/ASBMilitary/status/...

Ni problema, bodo dali Američani, saj podarjajo povsod vse, bomo pa še mi malo dobili.


Je problem.
Ampak je še večji za ruse.

Skozi svojo nogo streljajo na druge.

PrihajaNodi ::

Voss je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

dice7 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Boljse strahopetec, kot pod zemljo.

Kar naenkrat je kul biti ovca


Ovca? Od inekcij smo prisli na puske in vojne. Um, ne hvala.


Sej je samo en metk no... Tud zaboli ne, obljubim.

Fixed
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dice7 ::

Pimoz je izjavil:

dice7 je izjavil:

Svet je velik in EU se ne sekira. Je gospodarsko premocna, da bi jo neka rusija, ki je na rangu tretjega sveta zmajala s temeljev. Alternativ za rusijo je ogromno

Alternativam je ravnokar zrasla cena :) Če ti kuzla v rit skače boš pač plačal, sploh pa kje si bil do sedaj?

Nemci ze naprej razmisljajo, denar za tisti ruski plinovod se bo preusmeril proti bliznjemu vzhodu, edino slovenec je celo zivljenje obupano na isti tocki. Se dobro da nas EU naprej tisci

Chalky ::

Voss je izjavil:

Chalky je izjavil:

Koliko podjetij je že zapustili Rusijo? Po zadnjih podatkih med 50-60. Brezposelnost bo šla v nebo.


Jap. Potem pa še vidiš kolone v McDonaldsu... to je vse zasvojenost. Mladina je ostala brez tik toka, ne morejo več do svojih priljubljenih znamk (oblačila, tehnologija, ličila,...) pa starejši do avtomobilov itd. itd.

Takole čez noč puf in si v Severni Koreji. Zaradi enega človeka, ki bo vse to še vedno lahko dobil. Me res zanima, koliko časa bodo Rusi želeli živeti v tem svojem novem bednem svetu. Zaradi enega blazneža, ki mu je zapasala Sovjetska Zveza.


Starejši bodo še nekako preživeli, za mlade v Rusiji bo pa to ogromen problem. Nekje sem prebral da naj bi Rusija 11 Marca ukinila celoten internet. Glede nato da so praktično že vse ukinili to niti nebi bilo tako čudno. Kaj bodo pa mladi v Rusiji nato porekli bomo pa videli, lahko da bo šlo za velik upor. Rusi vendarle niso Severna Koreja in ljudje ne želijo živeti v takšnih pogojih, sploh pa ne v 2022.

Berem komentarje po tujih forumih in vsi pravijo kako bomo najbolj trpeli mi v Evropi. Dejstva pa je da bodo te sankcije precej bolj škodile Rusiji kot nam. Seveda bomo mi tudi občutili gospodarske posledice, vendar niti približno ne v takšnem obsegu kot v Rusiji. Pa vsi ki pravijo da so v Rusiji vajeni takšnih sankcij ne vedo kaj govorijo. Takšnih sankcij Rusija še nikoli ni bila deležna, dobesedno so jim vse zaplenili. Danes sem bral da so v Senatu predlagali celo to da bi zasegli ruske rezerve zlata, ki so zdaj vezane na Rubelj! Rusija je v hudih težavah, najhujše pa šele prihaja ker skoraj še nič ni prijelo. Rubelj je izgubil skoraj 60% svoje vrednosti kar pomeni da se je Rusko gospodarstvo skoraj prepolovilo.

Pa še to, v Evropi se bomo bistveno hitreje pobrali saj imamo precej močnejšo gospodarstvo in dovolj ljudi da lahko precej hitreje nadomestimo vse kar nam trenutno primanjkuje. Sploh če v Evropi sprejmejo kakšen "Marshalov plan" kot sem bral da je ena izmed opcij. Kot izreden dogodek, kjer bi celotna Evropa stopila skupaj in začela graditi naftovode in plinovode. Je pa še ena opcija in sicer da se enostavno fokusiramo na prihodnost in da se osredotočimo na obnovljive vire, ki bodo v prihodnosti nadomestili (ne popolno) nafto. Rusija in njene zaloge bodo čez čas postale irelevantne, in ker je Zahod zdaj položil embargo na razno čipovje in ostalo tehniko bo to Ruse na dolgi rok pokopalo, če seveda ne sklenejo nekega ogromnega dogovora s Kitajsko kjer se bodo de-facto podredili Kitajski partiji in dravo praktično prodali.
««
407 / 859
»»