» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
405 / 859
»»

Fritz ::

PrimoZ_ je izjavil:


Kitajci nočejo rubljev, kaj pa zdaj...


Index ni lih zanesljiv. Ampak recimo, da to drži, bodo pa trgovali v yuanih, saj Rusija precej izvaža na Kitajsko in blagovna menjava se vsako leto povečuje.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Pac-Man ::

Fritz je izjavil:

Možakar si je prizadeval za mir in pravičnost.

Očitno neuspešno. s KGB kadri je na žalost treba na trdo, sicer pometajo s teboj.

You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Fritz ::

PrimoZ_ je izjavil:


Kitajci nočejo rubljev, kaj pa zdaj...


Index ni lih zanesljiv. Ampak recimo, da to drži, bodo pa trgovali v yuanih, saj Rusija precej izvaža na Kitajsko in blagovna menjava se vsako leto povečuje. Definitivno pa ne bodo trgovali v dolarjih.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

PrimoZ_ ::

xgeorgex je izjavil:

Ukrajina - nova svetovna vojaška velesila na Twiterju

V naslednjih dneh boste šokirani: ukrajinski vojaki na pragu Moskve, Putin storil samomor


Upam da te ne plačajo v rubljih...:))

kuall ::

trenutno v krizi podpiram bidna, čeprav je vzvišen levičarček. učite se od mene levaki, kako se stopi skupaj v krizi, ne pa meče polena pod noge, kot ste vi janši v pandemiji.

dexterboy ::

Fritz je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Mimogrede: https://en.m.wikipedia.org/wiki/United_...
Kitajci so bili kar fajn glasni. V brez vezno vojno se seveda niso spustili, tko kot se ne bo Slovenija. Je pa izdajstvo ki smo mu priča precej zavrženo dejanje.
Z Rusi nismo v vojni, zato ne nabijaj. Rusi so napadli Harkov in naš konzulat je bil postranska škoda. Slovenija na to uradno ni reagirala z napovedjo sovražnosti. Kar želiš doseči je seveda utišanje vseh, ki so kritični do ravnanja Zahoda in Ukrajine, ne samo tistih, ki se postavljajo na rusko stran. To je nekaj kar se v tej temi ciklično pojavlja in je razmišljanje, ki ne spada v demokracijo temveč v fašizem.

Hvala, ker si to napisal namesto mene. Ne vem zakaj, ampak me spominja na predhodni dve leti, kako so tolkli po nas, ki se nismo cepili in nismo hoteli nositi mask. Tu je igra ista, samo karte so drugačne. Preprosto, z enim stavkom;
ČE NISI ZA UKRAJINO, SI PROTI NAM!
Howgh.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Pac-Man ::

korenje3 je izjavil:

sej vidiš pa njegovega bestiča.

Glej, napisal si Navalni, ne prestavljaj gola. Lažeš.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Fritz ::

Pac-Man je izjavil:

Fritz je izjavil:

Možakar si je prizadeval za mir in pravičnost.

Očitno neuspešno. s KGB kadri je na žalost treba na trdo, sicer pometajo s teboj.

You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.

KGB kadri so zlizani s Johnsonom/konservativci (Lord Lebedev). Ni treba sedaj lagati, ko se je tvojo ljubo NATO operacijo Integrity Initiative ujelo pri vmešavanju v notranje zadeve VB. Demokracija pa to.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

korenje3 ::

Pac-Man je izjavil:

korenje3 je izjavil:

sej vidiš pa njegovega bestiča.

Glej, napisal si Navalni, ne prestavljaj gola. Lažeš.


tko kot po tvoje ko praviš da ima putin na tisoče rezidenc in jaht.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Chalky ::

Proposed US aid package to Ukraine increases to $12 billion.

The assistance would support Ukraine in dealing with humanitarian issues, such as buying food and supplies, and will allow the country to increase its military capabilities.

PrimoZ_ ::

korenje3 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

korenje3 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Jaz sem za da se sankcije umakne takoj, ko se Rusija spametujeje.


no no.. kako že američani pravijo. "it's a price we all need to pay for democracy".


Jaz za razliko od tebe ne podpiram nepotrebne mizerije.


Ko američani plačujejo ring leaderjem za proteste po rusiji in belorusiji in ko so sponzoriral čečenski upor je bilo pa vse ok?

Mizerija bi bila, ko bi nato zavzel ukrajino. Ker jaz vem kaj bi sledilo. Izpodkopavanje suverenosti države rusije. Nekje bi sponzoriral mislimane, da se odcepijo, nekje tartare, nekje sibirijce... iz tega gnilega jajca od zda ne pričakovat rožic on lepe odnose. Imajo bogato zgodovino raznih sankcij, ker jim pač kr neki ni všeč. Samo predlani so kitajsko sankcioniral zaradi medijskih pritiskov o muslimanih v kitajski. Torej ZDA sankcionira države zaradi njihovih notranjih vedenj (ne nujno konfliktov - primer kitajska).


A to si ti povedal na RT?
Pa yt filmčki s teorijami zarot.

Naj uganem, cepljen tudi nisi?

dexterboy ::

Pithlit je izjavil:

Torej Rusi niso raketirali suverenega slovenskega ozemlja? Daj se prosim odstrani iz te teme ker je tvoja strokovnost nekje na nivoju amebe ki predava o raketni znanosti... Le zakaj se potem zahteva opravičilo in povrnitev škode če nam niso nič naredili? Te jebe bralno razumevanje?
Si ponudila možakarju Barbara rov? Ali pa karto za Kazahstan?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

FilipF ::

PrimoZ_ je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Rusija više nema čime plaćati, njihovu valutu Kina ne želi



Kitajci nočejo rubljev, kaj pa zdaj...

Mogoče hočejo juane, ki jih morajo dati za energente, surovine in hrano. Od 2019 trgujejo predvsem prek Kitajskega približka swifta v katerega prave demokracije nimajo vpogleda. Cilj Kitajcev je največ pridobiti zase in se ne zameriti nobenemu. Ne bodo pustili Rusov propasti, ker so potem oni na vrsti, da padejo.

ripmork ::

Thread za branje: Anketiranje rusov kaže na vedno večji upad podpore tej "mirovni operaciji".


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Fritz ::

kuall je izjavil:

trenutno v krizi podpiram bidna, čeprav je vzvišen levičarček. učite se od mene levaki, kako se stopi skupaj v krizi, ne pa meče polena pod noge, kot ste vi janši v pandemiji.

Demokrati in republikanci nimajo nobene, ampak res nobene veze s politično levico. Gre za dve desni stranki, eno neoliberalno in eno neokonservativno. Obe delujeta v interesu ameriških oligarhov.


"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Pimoz ::

ripmork je izjavil:

Thread za branje: Anketiranje rusov kaže na vedno večji upad podpore tej "mirovni operaciji".


Krena množica:
Therefore we decide to hold a series of 4 quick, ultra-short online polls. Each of them included 700 participants from Moscow, all of them Internet users; quota sampling by gender and age took place.

cleanac ::

WizzardOfOZ je izjavil:

voss_ je izjavil:

Parkiranje po Ukrajinsko





A ne vidiš, da ma kabel potegnjen iz stanovanja do sesalca? Domobv ga je odpeljal, da ga žena posesa.
Enim ni pomoči. Skoraj vsak kompleks večstanovanjskih objektov ima igrala. To kar namigujete rusofili, sploh nima nikakršne teže ampak iščete izgovore v Ukrajincih nad poboji Rusov, ker je Putin pač vaš idol.

Pa, da ne bo pomote. Tudi Ukrajinci imajo barabe v vrstah, ampak še daleč ne v takšni meri, kot to poskuša prikazati ruska propaganda.

PrimoZ_ ::

kuall je izjavil:

trenutno v krizi podpiram bidna, čeprav je vzvišen levičarček. učite se od mene levaki, kako se stopi skupaj v krizi, ne pa meče polena pod noge, kot ste vi janši v pandemiji.


Potem se mi pa opraviči, ker si pred dnevi tule pisal da ziher podpiram Ruse. :))

Upam da si dojel sedaj da jih ne.

fur80 ::

korenje3 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

korenje3 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Jaz sem za da se sankcije umakne takoj, ko se Rusija spametujeje.


no no.. kako že američani pravijo. "it's a price we all need to pay for democracy".


Jaz za razliko od tebe ne podpiram nepotrebne mizerije.


Ko američani plačujejo ring leaderjem za proteste po rusiji in belorusiji in ko so sponzoriral čečenski upor je bilo pa vse ok?

Mizerija bi bila, ko bi nato zavzel ukrajino. Ker jaz vem kaj bi sledilo. Izpodkopavanje suverenosti države rusije. Nekje bi sponzoriral mislimane, da se odcepijo, nekje tartare, nekje sibirijce... iz tega gnilega jajca od zda ne pričakovat rožic on lepe odnose. Imajo bogato zgodovino raznih sankcij, ker jim pač kr neki ni všeč. Samo predlani so kitajsko sankcioniral zaradi medijskih pritiskov o muslimanih v kitajski. Torej ZDA sankcionira države zaradi njihovih notranjih vedenj (ne nujno konfliktov - primer kitajska).


Lahko se pa odcepiš in so v svojem ekonomskem sistemu, če ti USA sistem ni všeč. Poglej Severno Korejo kako lepo jim gre, vsi zadovoljni vsi srečni, sem zadnjič poslušal njihove govore na TV, komu lepše?! Pa poglej Južno Korejo z normalnim voditeljem, pa lepo sodelujejo, celo KPop so izvozili na zahod! Imam pa že raje USA kot policaja, kot pa kako Kitajsko ali Rusijo, kjer imajo voditelji neomejen rok trajanja in jih ponavadi začne proti koncu mest kot Putina sedaj, pred zaključkom življenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

PrimoZ_ ::

dexterboy je izjavil:

Fritz je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Mimogrede: https://en.m.wikipedia.org/wiki/United_...
Kitajci so bili kar fajn glasni. V brez vezno vojno se seveda niso spustili, tko kot se ne bo Slovenija. Je pa izdajstvo ki smo mu priča precej zavrženo dejanje.
Z Rusi nismo v vojni, zato ne nabijaj. Rusi so napadli Harkov in naš konzulat je bil postranska škoda. Slovenija na to uradno ni reagirala z napovedjo sovražnosti. Kar želiš doseči je seveda utišanje vseh, ki so kritični do ravnanja Zahoda in Ukrajine, ne samo tistih, ki se postavljajo na rusko stran. To je nekaj kar se v tej temi ciklično pojavlja in je razmišljanje, ki ne spada v demokracijo temveč v fašizem.

Hvala, ker si to napisal namesto mene. Ne vem zakaj, ampak me spominja na predhodni dve leti, kako so tolkli po nas, ki se nismo cepili in nismo hoteli nositi mask. Tu je igra ista, samo karte so drugačne. Preprosto, z enim stavkom;
ČE NISI ZA UKRAJINO, SI PROTI NAM!
Howgh.



Antivaxxer pa rusofil.
Tale presek je res fascinanten.

gazibo ::

Russian Invasion EXPOSES Ukraine's Neon*zi Problem




bolj gledam kako padajo bombe po neonacistih, bolj se sproscen pocutm in svobodnega 8-)

PrimoZ_ ::

FilipF je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Rusija više nema čime plaćati, njihovu valutu Kina ne želi



Kitajci nočejo rubljev, kaj pa zdaj...

Mogoče hočejo juane, ki jih morajo dati za energente, surovine in hrano. Od 2019 trgujejo predvsem prek Kitajskega približka swifta v katerega prave demokracije nimajo vpogleda. Cilj Kitajcev je največ pridobiti zase in se ne zameriti nobenemu. Ne bodo pustili Rusov propasti, ker so potem oni na vrsti, da padejo.


Ne namensko.
Ampak razne analize pravijo da kitajska ne more nadomestiti EU trga.
Vsaj ne v tako kratkem času kot bi Rusi sedajle rabili.

gazibo ::

only good naci is dead jukrejn naci

dexterboy ::

Pithlit je izjavil:

Fritz je izjavil:

Pithlit je izjavil:

So raketirali slovenski konzulat? Yay or nay? Kaj je konzulat upam da vsi vemo. Kam tako dejanje sodi, tudi. No, nekateri se delate glupe ko čošak u okrugloj kafani.
Zakaj pa pišeš v srbščini? 8-) Napadajo mesto Harkov. Konzulat je bil postranska škoda. Tako kot bi ti bilo postranska škoda, če bi tam stalo.
Nehaj se izogibat odgovoru. So raketirali naš konzulat ali ne? Moja mati je bila rojena v Nišu. Pišem pa zato ker pač drugega očitno ne razumete. Lahko tudi v grabljicah, če vam bo lažje.
Niš, a, pa što nisi to ranije rekla, čerko mila? Niš, onako, grad cigana, da nije tvoj tata... pokojni Šaban Bajramovič? Crni panter, kao što su ga zvali u vojsci i posle na golom Ostrvu ;) Vidi se po komentarima, da imaš nešto one crne, ciganske krvi ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

gazibo ::

cringe level 9000

Chalky ::

Ukraine aid package grows to $14 billion as Congress rushes legislation tied to Russia's invasion
https://www.washingtonpost.com/us-polic...

Tole bo šlo verjetno preko 20 milijard.

PrimoZ_ ::

ripmork je izjavil:

Thread za branje: Anketiranje rusov kaže na vedno večji upad podpore tej "mirovni operaciji".





Zanimivo kako je neka trda celica trdobučnežov. Sodeč po teh grafih.

fur80 ::

PrimoZ_ je izjavil:

ripmork je izjavil:

Thread za branje: Anketiranje rusov kaže na vedno večji upad podpore tej "mirovni operaciji".





Zanimivo kako je neka trda celica trdobučnežov. Sodeč po teh grafih.


Če so tam v Rusiji čisto sprani. Sem poslušal po VAL2020 intervju z eno begunko iz Ukrajine, ki ima sestro v Rusiji pa ji ta ni verjela kaj se dogaja in je svoji sestri rekla, da laže.

PrimoZ_ ::

gazibo je izjavil:

Russian Invasion Exposes Russia's Neon*zi Problem






Fixed there for you.

dexterboy ::

gazibo je izjavil:

Ceceni ze v sozitju z lokalno osvobojeno in hvalezno populacijo :)

Ali pa je to slika matere s tremi otroci, kjer se je sin odločil, da se pridruži vojski?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

gazibo ::

Fox Business Guest Tells Truth About Ukraine President

FilipF ::

PrimoZ_ je izjavil:

FilipF je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Rusija više nema čime plaćati, njihovu valutu Kina ne želi



Kitajci nočejo rubljev, kaj pa zdaj...

Mogoče hočejo juane, ki jih morajo dati za energente, surovine in hrano. Od 2019 trgujejo predvsem prek Kitajskega približka swifta v katerega prave demokracije nimajo vpogleda. Cilj Kitajcev je največ pridobiti zase in se ne zameriti nobenemu. Ne bodo pustili Rusov propasti, ker so potem oni na vrsti, da padejo.


Ne namensko.
Ampak razne analize pravijo da kitajska ne more nadomestiti EU trga.
Vsaj ne v tako kratkem času kot bi Rusi sedajle rabili.

Verjamem, da Kitajska ne more nadomestiti. Ker živim v EU me bolj zanima kako bomo mi v trenutku nadomestili izdelke iz kitajske, če jih jutri ne bo več?
Če prav razumem se bomo šli akcijo, tujega nočemo svojega nimamo?

Majkomilo ::

https://twitter.com/ASBMilitary/status/...

Primite se za denarnico, ker to nas bo drago stalo. Vse gre v smeri you will own nothing and be "happy".

dexterboy ::

Pimoz je izjavil:

Voss je izjavil:

Še Vojvodino je potrebno odcepiti iz Srbije. To je next step po Kosovu.
Ne pozabi Istro od Hrvaške...
Ne pozabimo, da je Istra bila včasih del VELIKE VOJVODINE KRANJSKE! Torej je potrebno Istro pripojiti nazaj Sloveniji. Hrvati so jo okupirali, torej jim moramo napovedati vojno!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

gazibo ::

European leaders wary of cutting off Russian oil and gas

https://www.dw.com/en/european-leaders-...



nc ne bo brez madr RAŠA!!!

PrimoZ_ ::

FilipF je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

FilipF je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Rusija više nema čime plaćati, njihovu valutu Kina ne želi



Kitajci nočejo rubljev, kaj pa zdaj...

Mogoče hočejo juane, ki jih morajo dati za energente, surovine in hrano. Od 2019 trgujejo predvsem prek Kitajskega približka swifta v katerega prave demokracije nimajo vpogleda. Cilj Kitajcev je največ pridobiti zase in se ne zameriti nobenemu. Ne bodo pustili Rusov propasti, ker so potem oni na vrsti, da padejo.


Ne namensko.
Ampak razne analize pravijo da kitajska ne more nadomestiti EU trga.
Vsaj ne v tako kratkem času kot bi Rusi sedajle rabili.

Verjamem, da Kitajska ne more nadomestiti. Ker živim v EU me bolj zanima kako bomo mi v trenutku nadomestili izdelke iz kitajske, če jih jutri ne bo več?
Če prav razumem se bomo šli akcijo, tujega nočemo svojega nimamo?


Kitajska mora nekomu prodat svoje zadeve, je zelo izvozno naravnana.
EU je pa 600 milijonski trg, ki je bistveno večji potrošnik kitajske robe kot Rusija in še velik del sveta zravn.

Tako da brez skrbi, ne bodo nam Kitajci v kratkem nehal prodajat zadev.

Majkomilo je izjavil:

https://twitter.com/ASBMilitary/status/...

Primite se za denarnico, ker to nas bo drago stalo. Vse gre v smeri you will own nothing and be "happy".


NWO in reptili te pozdravljajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

ripmork ::

fur80 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

ripmork je izjavil:

Thread za branje: Anketiranje rusov kaže na vedno večji upad podpore tej "mirovni operaciji".





Zanimivo kako je neka trda celica trdobučnežov. Sodeč po teh grafih.


Če so tam v Rusiji čisto sprani. Sem poslušal po VAL2020 intervju z eno begunko iz Ukrajine, ki ima sestro v Rusiji pa ji ta ni verjela kaj se dogaja in je svoji sestri rekla, da laže.

Jp... živijo v svojem informacijskem balončku (+ z ogradami v svojih glavah). Stopnjevanje (in trajanje) sankcij zna vseeno v eni točki naredit premik v glavah kritične mase. Ni nujno, da bo podpora teli vojni še naprej linearno počasi padala...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

tomlin ::

En lump, en psihotik, en provokator.

fur80 ::

PrimoZ_ je izjavil:

FilipF je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

FilipF je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Rusija više nema čime plaćati, njihovu valutu Kina ne želi



Kitajci nočejo rubljev, kaj pa zdaj...

Mogoče hočejo juane, ki jih morajo dati za energente, surovine in hrano. Od 2019 trgujejo predvsem prek Kitajskega približka swifta v katerega prave demokracije nimajo vpogleda. Cilj Kitajcev je največ pridobiti zase in se ne zameriti nobenemu. Ne bodo pustili Rusov propasti, ker so potem oni na vrsti, da padejo.


Ne namensko.
Ampak razne analize pravijo da kitajska ne more nadomestiti EU trga.
Vsaj ne v tako kratkem času kot bi Rusi sedajle rabili.

Verjamem, da Kitajska ne more nadomestiti. Ker živim v EU me bolj zanima kako bomo mi v trenutku nadomestili izdelke iz kitajske, če jih jutri ne bo več?
Če prav razumem se bomo šli akcijo, tujega nočemo svojega nimamo?


Kitajska mora nekomu prodat svoje zadeve, je zelo izvozno naravnana.
EU je pa 600 milijonski trg, ki je bistveno večji potrošnik kitajske robe kot Rusija in še velik del sveta zravn.

Tako da brez skrbi, ne bodo nam Kitajci v kratkem nehal prodajat zadev.


Spomnite se reka, kaj si Kitajski otroci želijo za Božič,.... ;) V onih velikih mestih na Kitajskem, tam ja živi na miljone ljudi v stolpnicah in pred tovarnami, ljudje so zapustili podeželja in šli v mesta. Da se ono tam zaustavi, si jaz ne znam predstavljat, kako bodo nahranili ljudi v mestih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

PrimoZ_ ::

tomlin je izjavil:

En lump, en psihotik, en provokator.


Ojej sam mal sm poklilal in takoj izmišljen kovid...
Prov noro...

Pac-Man ::

gazibo je izjavil:

bolj gledam kako padajo bombe po neonacistih, bolj se sproscen pocutm in svobodnega 8-)

Jebena banderajugend, prav zaslužijo si.

https://twitter.com/trtworld/status/150...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

FilipF ::

dexterboy je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Voss je izjavil:

Še Vojvodino je potrebno odcepiti iz Srbije. To je next step po Kosovu.
Ne pozabi Istro od Hrvaške...
Ne pozabimo, da je Istra bila včasih del VELIKE VOJVODINE KRANJSKE! Torej je potrebno Istro pripojiti nazaj Sloveniji. Hrvati so jo okupirali, torej jim moramo napovedati vojno!

Dan po koncu sovražnosti z JLA 91 sem se peljal v uniformi in z orožjem iz Ilirske Bistrice proti Hrvaški. Pred Klano so me ustavili Hrvaški mejni policisti, tam so imeli postavljen kontejner. Malo smo poklepetali, potem sem se vrnil. Na Sečovljah pa je bil kontejner HR mejne policije nad kamnolomom. Kako so se HR mejni policisti preselili na druge lokacije ne vem, tudi nobene vojne se zaradi tega na srečo ne spomnim.

MojaDežela ::

UKRAJINCI IPAK DOBIVAJU AVIONE!
Preokret u Poljskoj: 'Spremni smo odmah besplatno predati sve naše MIG-ove 29 Amerikancima'
--- analitiki pravijo: Ukrajina gre v protinapad! - da se šele zdaj gre zares!!

Pac-Man ::

https://twitter.com/NataliaAntonova/sta...

Looking at request for supplies to refugees, noticed a line about pregnancy tests.
“Yes, we have multiple women raped by Russian soldiers here — so we’re stocking up.”
We will never forgive. Never, never, never.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

MojaDežela ::

FilipF je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Pimoz je izjavil:

Voss je izjavil:

Še Vojvodino je potrebno odcepiti iz Srbije. To je next step po Kosovu.
Ne pozabi Istro od Hrvaške...
Ne pozabimo, da je Istra bila včasih del VELIKE VOJVODINE KRANJSKE! Torej je potrebno Istro pripojiti nazaj Sloveniji. Hrvati so jo okupirali, torej jim moramo napovedati vojno!

Dan po koncu sovražnosti z JLA 91 sem se peljal v uniformi in z orožjem iz Ilirske Bistrice proti Hrvaški. Pred Klano so me ustavili Hrvaški mejni policisti, tam so imeli postavljen kontejner. Malo smo poklepetali, potem sem se vrnil. Na Sečovljah pa je bil kontejner HR mejne policije nad kamnolomom. Kako so se HR mejni policisti preselili na druge lokacije ne vem, tudi nobene vojne se zaradi tega na srečo ne spomnim.

---hja bi bilo potrebno takrat iti branit Savudrijo, takrat je bila priložnost---drugače pa v sečovljah ni bilo čutiti vojne le švercanje....

xgeorgex ::

Pubeci, zares bo šlo ko Putin prestavi iz prve v drugo prestavo.

Aja, šeste prestave nočmo videt

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xgeorgex ()

Unchancy ::

@korenje

nekje tartare


Hahaha, opletaš s pojmi, ki jih ne znaš napisati…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

MojaDežela ::

xgeorgex je izjavil:

Pubeci, zares bo šlo ko Putin prestavi iz prve v drugo prestavo.

Aja, šeste prestave nočmo videt

---fora je v tem da ni važno v kateri brzini je zdaj, važno je, da čez čas bo šel rikverc!!!!

Unchancy ::

Voss je izjavil:

The mayor of Przemyśl, a town on the Ukrainian-Polish border shows a T-shirt Matteo Salvini wore in the past with Putin's face and the words "The Russian Army".

He refused to go with the Italian to the border, saying he has "No respect" for Salvini.


https://twitter.com/visegrad24/status/1...

KRALJ!

Pravilno! Lepo je pokazal temu fašistu, kje mu je mesto.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

FilipF ::

fur80 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

FilipF je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

FilipF je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Rusija više nema čime plaćati, njihovu valutu Kina ne želi



Kitajci nočejo rubljev, kaj pa zdaj...

Mogoče hočejo juane, ki jih morajo dati za energente, surovine in hrano. Od 2019 trgujejo predvsem prek Kitajskega približka swifta v katerega prave demokracije nimajo vpogleda. Cilj Kitajcev je največ pridobiti zase in se ne zameriti nobenemu. Ne bodo pustili Rusov propasti, ker so potem oni na vrsti, da padejo.


Ne namensko.
Ampak razne analize pravijo da kitajska ne more nadomestiti EU trga.
Vsaj ne v tako kratkem času kot bi Rusi sedajle rabili.

Verjamem, da Kitajska ne more nadomestiti. Ker živim v EU me bolj zanima kako bomo mi v trenutku nadomestili izdelke iz kitajske, če jih jutri ne bo več?
Če prav razumem se bomo šli akcijo, tujega nočemo svojega nimamo?


Kitajska mora nekomu prodat svoje zadeve, je zelo izvozno naravnana.
EU je pa 600 milijonski trg, ki je bistveno večji potrošnik kitajske robe kot Rusija in še velik del sveta zravn.

Tako da brez skrbi, ne bodo nam Kitajci v kratkem nehal prodajat zadev.


Spomnite se reka, kaj si Kitajski otroci želijo za Božič,.... ;) V onih velikih mestih na Kitajskem, tam ja živi na miljone ljudi v stolpnicah in pred tovarnami, ljudje so zapustili podeželja in šli v mesta. Da se ono tam zaustavi, si jaz ne znam predstavljat, kako bodo nahranili ljudi v mestih.

Mislim, da jih bodo nahranili, ker imajo pri njih drugačno demokracijo.
Sem pa prepričan, da boš v EU trgovinah lahko kaj kupil samo na Kitajski Božič.
Žal je večina izdelkov v EU izdelanih na Kitajskem, kar ni tam izdelano ima pa komponente, ki so tam izdelane.
««
405 / 859
»»