» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
398 / 859
»»

Fritz ::

Pithlit je izjavil:

Fritz je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Res je. Koliko Kitajcev misliš je spodbujalo oz. podpiralo ZDA ob tem? Ploskalo in navijalo da bi srbi nastavili dupe?

Če hočeš, lahko v tej temi najdeš moj komentar, da se imajo Ukrajinci vso pravico braniti in jim tega nihče ne more vzeti.

Enako tudi drži, da se lahko braniš tako, da se kot vojska boriš z drugo vojsko izven naselij ali pa v naseljih, s tem, da poskrbiš za evakuacijo civilistov. Če tega ne narediš, prevzameš odgovornost za usodo civilistov.

Nisem tega vprašala (še manj pa trdila).

Trdim da je Rusija direktno napadla Slovenijo. In trdim da nekateri Slovenci (tudi v tej temi) Rusiji ploskajo in so torej izdajalci.

Vprašanje: se motim?

Motiš se. Sem ti že navedel razloge zakaj se motiš pri prvi trditvi. Posledično se motiš pri drugi trditvi.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zmajc ::

Rusi so v brezizhodnem položaju.

Upira se jim Beloruska vojska, kjer generali in oficirji, ki bo lahko karkoli naredili verižno odstopajo.

Rusija nima ne logistike, ne vojakov, da bi lahko nadzorovala Ukrajino, tudi v primeru da jim vojaška operacija uspe.

Vojaško vodstvo je popolnoma zgubilo komunikacije z četami na terenu.

Ruska ekonomija je v prostem padu in notranja trenja v državi so vedno večja.

Putin ne more pritisniti rdečega gumba in znukirat karkoli. Tu je cela veriga ljudi, obstajajo resni dvomi da bi do tega v praksi sploh lahko prišlo.

Obstajajo celo dvomi ali je njihovo atosmko orožje sploh izpravno, saj ve vsakih 10 let treba zamenjati gorivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Invictus ::

@Zmajc

A ti je to Biden povedal?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gazibo ::

lol kok sranja in nebuloz v enmu postu, moram po aspirin cimprej

Pithlit ::

Mimogrede: https://en.m.wikipedia.org/wiki/United_...

Kitajci so bili kar fajn glasni. V brez vezno vojno se seveda niso spustili, tko kot se ne bo Slovenija.

Je pa izdajstvo ki smo mu priča precej zavrženo dejanje.

Če drugega ne bi Slovenija morala od Rusije zahtevat javno opravičilo, v nasprotnem primeru pa izgnat vse ruske politike.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Unchancy ::

gazibo je izjavil:

lol kok sranja in nebuloz v enmu postu, moram po aspirin cimprej

Ob glavobolih, ki te še čakajo, si jih nabavi malo več. :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pithlit ::

Unchancy je izjavil:

gazibo je izjavil:

lol kok sranja in nebuloz v enmu postu, moram po aspirin cimprej

Ob glavobolih, ki te še čakajo, si jih nabavi malo več. :))

Svetujem Diverin.
Life is as complicated as we make it...

fur80 ::

Zmajc je izjavil:

Rusi so v brezizhodnem položaju.

Upira se jim Beloruska vojska, kjer generali in oficirji, ki bo lahko karkoli naredili verižno odstopajo.

Rusija nima ne logistike, ne vojakov, da bi lahko nadzorovala Ukrajino, tudi v primeru da jim vojaška operacija uspe.

Vojaško vodstvo je popolnoma zgubilo komunikacije z četami na terenu.

Ruska ekonomija je v prostem padu in notranja trenja v državi so vedno večja.

Putin ne more pritisniti rdečega gumba in znukirat karkoli. Tu je cela veriga ljudi, obstajajo resni dvomi da bi do tega v praksi sploh lahko prišlo.

Obstajajo celo dvomi ali je njihovo atosmko orožje sploh izpravno, saj ve vsakih 10 let treba zamenjati gorivo.


Vojaška akcija jim ne more uspet vse kar lahko je, da si bodo prlastili tisti del ozmelja,.. na tak način ko so pa to naredili jih bo pa drago, drago stalo.... Ukrajino držat v šahu vojaško in politično, pa ne morejo niti si tega ne morejo privošlit... USA še Afganistani ni mogla držat, kaj bo tej ena Rusija Ukrajino!

PrimoZ_ ::

gazibo je izjavil:

kow je izjavil:

gazibo je izjavil:

Zdej se je cel zahod usral ko je putin zagrozu z blokado exporta plina in gasa LOL


Nima jajc. Lahko grozi, ampak odlocila se bo EU. Verjetno bo postopoma zmanjsevala nakupe - to je moja domneva.


Zakaj potem US delegacija strasi v Venezueli in jih prakticno na kolenih prosi da so bffji ?
Ker rabjo venezuelce da nadomestijo ruski crude oil. Bomo vidl


No to da jih na kolenih prosijo je malo dramatiziranja. Sicer pa čisto pravilno da se v naprej dogovarja za druge vire. Raje vidim da gre moj denar venezueli kot pa putinu.
Me zanima ali bo Maduro še naprej podpiral Putina ali bo raje začel prodajat nafto za sladke $.

Sicer pa pred časom ko je bila nafta poceni je ugasnilo cel kup nahajališč iz skrilavcev in nafrnih peskov. Sedaj bo to spet profitabilno, ni tako poceni ampak vseeno.

gazibo ::

O lejga serb lover


Pri vas pro-ultra naci ukrajinskih loverjih mi se tramal ne pomaga

Fritz ::

Pithlit je izjavil:

Mimogrede: https://en.m.wikipedia.org/wiki/United_...

Kitajci so bili kar fajn glasni. V brez vezno vojno se seveda niso spustili, tko kot se ne bo Slovenija.

Je pa izdajstvo ki smo mu priča precej zavrženo dejanje.

Z Rusi nismo v vojni, zato ne nabijaj. Rusi so napadli Harkov in naš konzulat je bil postranska škoda. Slovenija na to uradno ni reagirala z napovedjo sovražnosti. Kar želiš doseči je seveda utišanje vseh, ki so kritični do ravnanja Zahoda in Ukrajine, ne samo tistih, ki se postavljajo na rusko stran. To je nekaj kar se v tej temi ciklično pojavlja in je razmišljanje, ki ne spada v demokracijo temveč v fašizem.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

fur80 ::

PrimoZ_ je izjavil:

gazibo je izjavil:

kow je izjavil:

gazibo je izjavil:

Zdej se je cel zahod usral ko je putin zagrozu z blokado exporta plina in gasa LOL


Nima jajc. Lahko grozi, ampak odlocila se bo EU. Verjetno bo postopoma zmanjsevala nakupe - to je moja domneva.


Zakaj potem US delegacija strasi v Venezueli in jih prakticno na kolenih prosi da so bffji ?
Ker rabjo venezuelce da nadomestijo ruski crude oil. Bomo vidl


No to da jih na kolenih prosijo je malo dramatiziranja. Sicer pa čisto pravilno da se v naprej dogovarja za druge vire. Raje vidim da gre moj denar venezueli kot pa putinu.
Me zanima ali bo Maduro še naprej podpiral Putina ali bo raje začel prodajat nafto za sladke $.

Sicer pa pred časom ko je bila nafta poceni je ugasnilo cel kup nahajališč iz skrilavcev in nafrnih peskov. Sedaj bo to spet profitabilno, ni tako poceni ampak vseeno.


In on nam o aspirinu!?!?!!? USA prosi? Kdaj je tej že USA prosila? JAO..... :D V kapitalizmu se pogaja, kupčka, podkopuje in ostalo, prosi pa ne, prosim, še skoraj nikoli ni dal kruha na mizo! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Pithlit ::

gazibo je izjavil:

O lejga serb lover


Pri vas pro-ultra naci ukrajinskih loverjih mi se tramal ne pomaga

Tramal ni za glavobol. Ni pa čudno da si zadet...
Life is as complicated as we make it...

gazibo ::

Zadet ob vasih nebulozah ni bas tezki presezek

Pride po defaultu ubistvu :))

Sem pa lahko koma zadet pa se bolj sposoben kot zeljonski vampit v drvarnici k se skriva :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

Unchancy ::

PrimoZ_ je izjavil:

gazibo je izjavil:

kow je izjavil:

gazibo je izjavil:

Zdej se je cel zahod usral ko je putin zagrozu z blokado exporta plina in gasa LOL


Nima jajc. Lahko grozi, ampak odlocila se bo EU. Verjetno bo postopoma zmanjsevala nakupe - to je moja domneva.


Zakaj potem US delegacija strasi v Venezueli in jih prakticno na kolenih prosi da so bffji ?
Ker rabjo venezuelce da nadomestijo ruski crude oil. Bomo vidl


No to da jih na kolenih prosijo je malo dramatiziranja. Sicer pa čisto pravilno da se v naprej dogovarja za druge vire. Raje vidim da gre moj denar venezueli kot pa putinu.
Me zanima ali bo Maduro še naprej podpiral Putina ali bo raje začel prodajat nafto za sladke $.

Sicer pa pred časom ko je bila nafta poceni je ugasnilo cel kup nahajališč iz skrilavcev in nafrnih peskov. Sedaj bo to spet profitabilno, ni tako poceni ampak vseeno.

Kolikor vem, so Američani eni redkih, ki imajo opremo in znajo predelat venezuelsko surovo nafto, tako da se lahko Maduro zahvali bogu ali Vesolju ali sreči, da je prišlo do tega sranja. Če se zmenijo z ZDA, bo Venezuela lahko zadihala in ljudje tam bojo lažje živeli.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pithlit ::

Fritz je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Mimogrede: https://en.m.wikipedia.org/wiki/United_...

Kitajci so bili kar fajn glasni. V brez vezno vojno se seveda niso spustili, tko kot se ne bo Slovenija.

Je pa izdajstvo ki smo mu priča precej zavrženo dejanje.

Z Rusi nismo v vojni, zato ne nabijaj. Rusi so napadli Harkov in naš konzulat je bil postranska škoda. Slovenija na to uradno ni reagirala z napovedjo sovražnosti. Kar želiš doseči je seveda utišanje vseh, ki so kritični do ravnanja Zahoda in Ukrajine, ne samo tistih, ki se postavljajo na rusko stran. To je nekaj kar se v tej temi ciklično pojavlja in je razmišljanje, ki ne spada v demokracijo temveč v fašizem.

Fritzko, daj preberi moje vprašanje in mi odgovori. Nehaj okol mlatit.

So napadli in uničili suvereno slovensko ozemlje? Ja/ne

So Slovenci ki Ruse po tem dejanju še podpirajo izdajalci? Ja/ne
Life is as complicated as we make it...

gazibo ::

Ja tistih par mescov, pol pa noz v leđa venezueli s trani us of A. K zmer

fikus_ ::

GupeM je izjavil:

Večina "dialogov" te teme:

Primer 1:
A: Ukrajina je sama kriva. In Zahod. Putin je car.
B: Če je Putin tak car, se preseli tja.
A: Takoj ko se boš ti v Ukrajino.
B: Ne ti se daj, jaz sem prej rekel.
A: Ne kar ti se daj. Ukrajina je bližje. Pa ti jo zagovarjaš.
B: Fotr te je na drek zdrkal.
A: Ta drek si bil ti.
B: Mamici grem povedat.
A: Ne upaš, bom jst atija poklical.
...

Primer 2:
A: Ta Putin je fuknjen, ne moreš kar napasti sosednje suverene države.
B: Kaj pa Američani? A oni pa lahko?
A: Whataboutism.
B: Ne, ni whataboutism.
A: Ja pa je.
B: Ne pa ni.
A: Ja pa je.
B: Ne pa ni, kar vrašaj mamico.
A: Mi je očka povedal, da to je whataboutism.
B: A mamice pa ne upaš vprašat?
A: A tvojo? Hehehe. Mi bo še sendvič na koncu nardila. Hehehe.
...

Kaj je v tej temi res 99 % najstnikov, al so samo tako umsko zaostali?



Dobro napisano. Predlagal bi še, da v tej temi lahko komentirajo prijavljeni pred 01.01.2022.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Unchancy ::

Pithlit je izjavil:

Unchancy je izjavil:

gazibo je izjavil:

lol kok sranja in nebuloz v enmu postu, moram po aspirin cimprej

Ob glavobolih, ki te še čakajo, si jih nabavi malo več. :))

Svetujem Diverin.

:)) pa kakšno močno pomirjevalo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pithlit ::

Unchancy je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Unchancy je izjavil:

gazibo je izjavil:

lol kok sranja in nebuloz v enmu postu, moram po aspirin cimprej

Ob glavobolih, ki te še čakajo, si jih nabavi malo več. :))

Svetujem Diverin.

:)) pa kakšno močno pomirjevalo.

Po izkušnjah xanax s tramalom mešat nardi svet ful lepši.
Life is as complicated as we make it...

PrimoZ_ ::

gazibo je izjavil:

O lejga serb lover


Pri vas pro-ultra naci ukrajinskih loverjih mi se tramal ne pomaga


Jaz imam tako rad srbe, da sm ploskal ko vam je nato leta 95 dostavljal posebne pakete pomoči :)

gazibo ::

Mene ni blo tam, tko da ne bi vedu :))

Fritz ::

Zmajc je izjavil:


Obstajajo celo dvomi ali je njihovo atosmko orožje sploh izpravno, saj ve vsakih 10 let treba zamenjati gorivo.

Strateške jedrske sile ZDA so bistveno bolj zastarele in v bistveno slabšem stanju kot Ruske, saj so Rusi precej vlagali v modernizacijo svojih ICBM-ov. Meni tole deluje precej delujoče:
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Unchancy ::

Pithlit je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Unchancy je izjavil:

gazibo je izjavil:

lol kok sranja in nebuloz v enmu postu, moram po aspirin cimprej

Ob glavobolih, ki te še čakajo, si jih nabavi malo več. :))

Svetujem Diverin.

:)) pa kakšno močno pomirjevalo.

Po izkušnjah xanax s tramalom mešat nardi svet ful lepši.

Bom verjel na besedo.:)
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Aston_11 ::

Fritz je izjavil:

s tem, da poskrbiš za evakuacijo civilistov. Če tega ne narediš, prevzameš odgovornost za usodo civilistov.
Teoretično dobra rešitev. S tem, da rusi civile radirajo, takoj ko se poskusijo umakniti - tudi če se o tem zmenijo. Rusi so naciji.

Fritz ::

Pithlit je izjavil:

Fritz je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Mimogrede: https://en.m.wikipedia.org/wiki/United_...

Kitajci so bili kar fajn glasni. V brez vezno vojno se seveda niso spustili, tko kot se ne bo Slovenija.

Je pa izdajstvo ki smo mu priča precej zavrženo dejanje.

Z Rusi nismo v vojni, zato ne nabijaj. Rusi so napadli Harkov in naš konzulat je bil postranska škoda. Slovenija na to uradno ni reagirala z napovedjo sovražnosti. Kar želiš doseči je seveda utišanje vseh, ki so kritični do ravnanja Zahoda in Ukrajine, ne samo tistih, ki se postavljajo na rusko stran. To je nekaj kar se v tej temi ciklično pojavlja in je razmišljanje, ki ne spada v demokracijo temveč v fašizem.

Fritzko, daj preberi moje vprašanje in mi odgovori. Nehaj okol mlatit.

So napadli in uničili suvereno slovensko ozemlje? Ja/ne

So Slovenci ki Ruse po tem dejanju še podpirajo izdajalci? Ja/ne

Ne in ne.

Ministrstvo za zunanje zadeve (MZZ) je po včerajšnjem ruskem vojaškem napadu na ukrajinsko mesto Harkov, v katerem je bil uničen slovenski konzulat, danes na zagovor ponovno poklicalo veleposlanika Ruske federacije Timurja Ejvazova. Državni sekretar Gašper Dovžan pa mu je predal protestno noto z zahtevkom za opravičilo in povrnitev nastale škode.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

gazibo ::

Zenska jih strelja u prazno, pred ocmi celga slo-techa

Unchancy ::

gazibo je izjavil:

Ja tistih par mescov, pol pa noz v leđa venezueli s trani us of A. K zmer

Ja ne vem kaj se zdaj pritožuješ, skladno z Monrojevo doktrino, nekaj podobnega kot Putinovi zagovorniki zagovarjate v primeru Ukrajine.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

gozdar1 ::

MSM vam laže rusi imajo samo vaje.

PrimoZ_ ::

Unchancy je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

gazibo je izjavil:

kow je izjavil:

gazibo je izjavil:

Zdej se je cel zahod usral ko je putin zagrozu z blokado exporta plina in gasa LOL


Nima jajc. Lahko grozi, ampak odlocila se bo EU. Verjetno bo postopoma zmanjsevala nakupe - to je moja domneva.


Zakaj potem US delegacija strasi v Venezueli in jih prakticno na kolenih prosi da so bffji ?
Ker rabjo venezuelce da nadomestijo ruski crude oil. Bomo vidl


No to da jih na kolenih prosijo je malo dramatiziranja. Sicer pa čisto pravilno da se v naprej dogovarja za druge vire. Raje vidim da gre moj denar venezueli kot pa putinu.
Me zanima ali bo Maduro še naprej podpiral Putina ali bo raje začel prodajat nafto za sladke $.

Sicer pa pred časom ko je bila nafta poceni je ugasnilo cel kup nahajališč iz skrilavcev in nafrnih peskov. Sedaj bo to spet profitabilno, ni tako poceni ampak vseeno.

Kolikor vem, so Američani eni redkih, ki imajo opremo in znajo predelat venezuelsko surovo nafto, tako da se lahko Maduro zahvali bogu ali Vesolju ali sreči, da je prišlo do tega sranja. Če se zmenijo z ZDA, bo Venezuela lahko zadihala in ljudje tam bojo lažje živeli.


Jap.
En članek od lani, kako se otepajo venezuelske nafte, ki je slabe kvalitete: https://oilprice.com/Energy/Crude-Oil/L...

Maduro ploska z ušesi, vsi njegovi grehi mu bodo vsaj začasno oproščeni. Odvisno kako dober se bo zdilal. Mi rabimo nafto, on jo pa rabi nekomu prodat.

Pithlit ::

Torej Rusi niso raketirali suverenega slovenskega ozemlja?

Daj se prosim odstrani iz te teme ker je tvoja strokovnost nekje na nivoju amebe ki predava o raketni znanosti...

Le zakaj se potem zahteva opravičilo in povrnitev škode če nam niso nič naredili? Te jebe bralno razumevanje?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Fritz ::

Aston_11 je izjavil:

Fritz je izjavil:

s tem, da poskrbiš za evakuacijo civilistov. Če tega ne narediš, prevzameš odgovornost za usodo civilistov.
Teoretično dobra rešitev. S tem, da rusi civile radirajo, takoj ko se poskusijo umakniti - tudi če se o tem zmenijo. Rusi so naciji.

Rusi imajo pripravljenih na stotine avtobusov in dobro utečeno prakso evakuacij civilistov v Siriji. Zakaj jim ne bi bil v interesu umik civilistov iz ukrajinskih mest? Ali misliš, da je povzročanje civilnih žrtev in negativen PR v interesu ruskih sil?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zmajc ::

Fritz je izjavil:

Zmajc je izjavil:


Obstajajo celo dvomi ali je njihovo atosmko orožje sploh izpravno, saj ve vsakih 10 let treba zamenjati gorivo.

Strateške jedrske sile ZDA so bistveno bolj zastarele in v bistveno slabšem stanju kot Ruske, saj so Rusi precej vlagali v modernizacijo svojih ICBM-ov. Meni tole deluje precej delujoče:


Vejo pa tudi, da tega z atomskim payloadom prvi ne bojo nikoli uporabili, še posebej ne, če se notranja trenja, ki nastajajo v Rusiji v prihajajočih mesecih še povečajo in se komandna struktura potrebna za tak napad podre.

Putin samo mlati okoli z mlahavim kurcom in upa da noben ne opazi da je impotenten.

Fritz ::

Pithlit je izjavil:

Torej Rusi niso raketirali suverene ga slovenskega ozemlja?

Daj se prosim od stari iz te teme ker je tvoja strokovnost nekje na nivoju amebe ki predava o raketni znanosti...

Le zakaj se potem zahteva opravičilo in povrnitev škode če nam niso nič naredili? Te jebe bralno razumevanje?

Niso napadli Slovenije in nismo v vojni z Rusijo. Ne podtikaj, ker sem ti lepo napisal kam Pithlit taco moli in si to potrdilo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

PrimoZ_ ::

gazibo je izjavil:

Mene ni blo tam, tko da ne bi vedu :))


Aja se res, tvoj junaški oče je skupaj s tabo zbežal v Slovenijo. Sedaj pa si takle nehvaležnež, da grizeš roko, ki te je hranila in ploskaš putinu, ki ti serje v skledo.

Pamet res ni bila močna plat srbov. Vedno se postaljate na napačno stran zgodovine, nek mazohizem je očitno prisoten.

gazibo ::

Js sm rojem v Slo, UKC LJ btw :P
Ti bos ze vedu, mas rd srbe v ustih, ocitno po mami.

Unchancy ::

Fritz je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Fritz je izjavil:

s tem, da poskrbiš za evakuacijo civilistov. Če tega ne narediš, prevzameš odgovornost za usodo civilistov.
Teoretično dobra rešitev. S tem, da rusi civile radirajo, takoj ko se poskusijo umakniti - tudi če se o tem zmenijo. Rusi so naciji.

Rusi imajo pripravljenih na stotine avtobusov in dobro utečeno prakso evakuacij civilistov v Siriji. Zakaj jim ne bi bil v interesu umik civilistov iz ukrajinskih mest? Ali misliš, da je povzročanje civilnih žrtev in negativen PR v interesu ruskih sil?

Pa daj se nehaj zajebavat! Oni bi Ukrajince vozili v Rusijo. A ti je opeka padla na glavo ali kako lahko zagovarjaš to norost?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

PrimoZ_ ::

Fritz je izjavil:

Zmajc je izjavil:


Obstajajo celo dvomi ali je njihovo atosmko orožje sploh izpravno, saj ve vsakih 10 let treba zamenjati gorivo.

Strateške jedrske sile ZDA so bistveno bolj zastarele in v bistveno slabšem stanju kot Ruske, saj so Rusi precej vlagali v modernizacijo svojih ICBM-ov. Meni tole deluje precej delujoče:



Na YT posnetkih, tudi konvencionalne sile Rusije zgledajo zelo super.
V praksi pa viimo kako gre.

Ali pa tista parna brkača, ki naj bi bila letalonosilka, in slavna armata na paradi :))

Fritz ::

Zmajc je izjavil:


Vejo pa tudi, da tega z atomskim payloadom prvi ne bojo nikoli uporabili, še posebej ne, če se notranja trenja, ki nastajajo v Rusiji v prihajajočih mesecih še povečajo in se komandna struktura potrebna za tak napad podre.

Ne vem. Zdi se mi, da ni ravno najbolj pametno tvegati in videti ali bo ratalo, če je alternativa WW3 in armagedon.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Aston_11 ::

Fritz je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Fritz je izjavil:

s tem, da poskrbiš za evakuacijo civilistov. Če tega ne narediš, prevzameš odgovornost za usodo civilistov.
Teoretično dobra rešitev. S tem, da rusi civile radirajo, takoj ko se poskusijo umakniti - tudi če se o tem zmenijo. Rusi so naciji.

Rusi imajo pripravljenih na stotine avtobusov in dobro utečeno prakso evakuacij civilistov v Siriji. Zakaj jim ne bi bil v interesu umik civilistov iz ukrajinskih mest? Ali misliš, da je povzročanje civilnih žrtev in negativen PR v interesu ruskih sil?

Dejstva kažejo, da jim ni. Avtobusov nikjer. Civiliste shellajo.

Pithlit ::

Fritz je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Torej Rusi niso raketirali suverene ga slovenskega ozemlja?

Daj se prosim od stari iz te teme ker je tvoja strokovnost nekje na nivoju amebe ki predava o raketni znanosti...

Le zakaj se potem zahteva opravičilo in povrnitev škode če nam niso nič naredili? Te jebe bralno razumevanje?

Niso napadli Slovenije in nismo v vojni z Rusijo. Ne podtikaj, ker sem ti lepo napisal kam Pithlit taco moli in si to potrdilo.

So raketirali slovenski konzulat? Yay or nay?

Kaj je konzulat upam da vsi vemo. Kam tako dejanje sodi, tudi. No, nekateri se delate glupe ko čošak u okrugloj kafani.
Life is as complicated as we make it...

gozdar1 ::

Kaj pa najbolj očitno, rusi se umaknejo iz ukrajine?

PrimoZ_ ::

gazibo je izjavil:

Js sm rojem v Slo, UKC LJ btw :P
Ti bos ze vedu, mas rd srbe v ustih, ocitno po mami.


Očitno te je mel še v jajcih, ko je bežal iz srbije. Nič hudega.

gazibo ::

Ce je s zmer tam dol, slabo sklepaš

Pithlit ::

gozdar1 je izjavil:

Kaj pa najbolj očitno, rusi se umaknejo iz ukrajine?

E vidiš, to nekateri poudarjamo že kar nekaj časa. Pa nas drugi pošiljajo v Ukrajino na Ruse streljat.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Fritz ::

Pithlit je izjavil:


So raketirali slovenski konzulat? Yay or nay?

Kaj je konzulat upam da vsi vemo. Kam tako dejanje sodi, tudi. No, nekateri se delate glupe ko čošak u okrugloj kafani.

Zakaj pa pišeš v srbščini? 8-)

Napadajo mesto Harkov. Konzulat je bil postranska škoda. Tako kot bi ti bilo postranska škoda, če bi tam stalo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zmajc ::

Še en video Ruske vojske, kako v Ukrajini uničujejo "vojaške cilje". Pokol dveh upokojencev z znakom invalid na šipi.

https://twitter.com/christogrozev/statu...

Prava peacekeeping operacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

fur80 ::

Fritz je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Fritz je izjavil:

s tem, da poskrbiš za evakuacijo civilistov. Če tega ne narediš, prevzameš odgovornost za usodo civilistov.
Teoretično dobra rešitev. S tem, da rusi civile radirajo, takoj ko se poskusijo umakniti - tudi če se o tem zmenijo. Rusi so naciji.

Rusi imajo pripravljenih na stotine avtobusov in dobro utečeno prakso evakuacij civilistov v Siriji. Zakaj jim ne bi bil v interesu umik civilistov iz ukrajinskih mest? Ali misliš, da je povzročanje civilnih žrtev in negativen PR v interesu ruskih sil?


To se zajebaš verjetno? Ti veš kaj je PR v Rusiji? :D Za ostalo jih ne briga! ;)

gozdar1 ::

Pithlit je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Kaj pa najbolj očitno, rusi se umaknejo iz ukrajine?

E vidiš, to nekateri poudarjamo že kar nekaj časa. Pa nas drugi pošiljajo v Ukrajino na Ruse streljat.


Hja predlagam, da pokličeš v kremelj pa jim prijazno razložiš. Ker druga varjanta je streljanje.

Pithlit ::

Fritz je izjavil:

Pithlit je izjavil:


So raketirali slovenski konzulat? Yay or nay?

Kaj je konzulat upam da vsi vemo. Kam tako dejanje sodi, tudi. No, nekateri se delate glupe ko čošak u okrugloj kafani.

Zakaj pa pišeš v srbščini? 8-)

Napadajo mesto Harkov. Konzulat je bil postranska škoda. Tako kot bi ti bilo postranska škoda, če bi tam stalo.

Nehaj se izogibat odgovoru. So raketirali naš konzulat ali ne?

Moja mati je bila rojena v Nišu. Pišem pa zato ker pač drugega očitno ne razumete. Lahko tudi v grabljicah, če vam bo lažje.
Life is as complicated as we make it...
««
398 / 859
»»