» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
381 / 859
»»

Voss ::

Rusofile izgnat iz Slovenije.

-vx- ::

Pithlit je izjavil:

Gama je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Aja civilistom noben nič noče. Kajne? Sploh ne Rusi, sami filantropi. Še nikogar niso zaprli ker jim telefona ni pokazal...

Ne da bi jst vedel da bi Ukrajinci ali Rusi maltretirali civiliste, imaš kakšen vir?

Dej si mal to temo poglej no. Preden stresaš budalaštine.

Citat? :P
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Unilseptij ::

Pac-Man je izjavil:

Vitez je izjavil:

Prozahodni debili z Zelenskim na čelu so zvlekli Ukrajino v nesmiselno vojno, ki je Ukrajina sama ne more dobiti

Ukrajina ni sama, poglej samo globalne sankcije in

Pac-Man je izjavil:

https://twitter.com/NatashaBertrand/sta...

The US and other NATO member countries have so far sent Ukraine 17,000 antitank missiles and 2,000 stinger anti-aircraft missiles, a senior US official told @jimsciutto.


https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

Around 20,000 people from 52 countries have already volunteered to fight in Ukraine, where they will serve in a newly created international legion, the Ukrainian Foreign Minister said.
In a television address on Sunday Dmytro Kuleba said: 'The whole world today is on Ukraine's side not only in words but in deeds.'

Mogoce so robo poslali, ampak je sigurno se ni nikjer blizu fronte. Prav tako prostovoljci tja ne morejo z direktnim letom v Kijev in bodo morda nared za kakrsenkoli boj cez 3 - 6 mesecev. Takrat bo ze vsega konec, upam samo, da ne v cisto dokoncnem smislu. Tudi ne vem, kaj je namen te "pomoci"... ali se resno pricakuje, da bo Ukrajina premagala Rusijo ali kaj. Ali pa je namen samo podaljsati vojno in s tem povecati obseg unicenja.

-vx- ::

Voss je izjavil:

Rusofile izgnat iz Slovenije.

Ne vem zakaj sploh rolas parole, a poznas kaksnega? Jaz poznam samo kretene, ki radi stresajo to besedo, ker so brez argumentov ;)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

PrimoZ_ ::

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Rusofile izgnat iz Slovenije.

Ne vem zakaj sploh rolas parole, a poznas kaksnega? Jaz poznam samo kretene, ki radi stresajo to besedo, ker so brez argumentov ;)


Ti in stremetski.

-vx- ::

Unilseptij je izjavil:

Mogoce so robo poslali, ampak je sigurno se ni nikjer blizu fronte. Prav tako prostovoljci tja ne morejo z direktnim letom v Kijev in bodo morda nared za kakrsenkoli boj cez 3 - 6 mesecev. Takrat bo ze vsega konec, upam samo, da ne v cisto dokoncnem smislu. Tudi ne vem, kaj je namen te "pomoci"... ali se resno pricakuje, da bo Ukrajina premagala Rusijo ali kaj. Ali pa je namen samo podaljsati vojno in s tem povecati obseg unicenja.


Po mojem slednje. Rusom zagotoviti dovolj tarc, da zbijejo na njih cimvec denarja, orozje bo treba nadomestiti, s tem pa bojo Rusijo se malo oslabili. Za Ukrajince se pa tako ali tako jebe vsem razen nekaj nasih "cry me a river" idiotov, ki navijajo zanje kot na fuzbal tekmi in jedo kokice na kavcu.

PrimoZ_ je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Rusofile izgnat iz Slovenije.

Ne vem zakaj sploh rolas parole, a poznas kaksnega? Jaz poznam samo kretene, ki radi stresajo to besedo, ker so brez argumentov ;)


Ti in stremetski.


Kot receno, kretenov, ki radi stresajo to besedo. Lepo, da se sam javis, dajmo, se ostali.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

darkolord ::

Gama je izjavil:

Putin ne želi celotne Ukrajine tudi ve da nima smisla.
Putin želi točno celotno Ukrajino. Nikoli ni skrival tega.

TezkoDihanje ::

Ukrajinci so s salvo raket iz MLRS Grad zažgali večjo patruljno ladjo



Vsak dan kakšna nova budalija ruske vojske. ;((


-vx- ::

darkolord je izjavil:

Gama je izjavil:

Putin ne želi celotne Ukrajine tudi ve da nima smisla.
Putin želi točno celotno Ukrajino. Nikoli ni skrival tega.


Neumnost, spet stresas bedarije, celotni zahodni del mu je nezanimiv, Kijev napada, ker ga pac more zaradi Z kretena, dejansko ga zanima samo obala (zaradi sredozemske flote), razlog za to pa je, da je celotni centralno-zahodni del Rusije vec ali manj pokrit z gorovji, ki upocasnujejo kakrsnokoli invazijo. Preostanek Ukrajine je pa ravnica in edina zanimiva za invazijo na Rusijo (kar je v svetu ICBM kretensko ampak pac tako uci doktrina vojevanja).
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

NuMaN ::

samo ...

Samael ::

tilen03 je izjavil:

Samael je izjavil:

No, saj ni tako črno belo. Običajno proces pridružitve traja leta, v nekaterih primerih desetletja. V tem času je en kup pogojev, zahtev, ki jih mora neka država kandidatka popraviti, spremeniti, uzakoniti.
Tu pa imaš neko večjo državo, ki te okupira in da kratko malo ultimat, da tebi pa to ni dovoljeno se iti.
Mislim, dajmo malce postaviti stvari v kontekst, a?

Točno tako, dajmo malo v kontekst! Če ti neka večja država grozi glede pridružitve v NATO, ti pa še vedno hočeš priti v njo, veš da bodo prišle težave. Mi se moramo zdaj odločiti, ali jih povabimo v našo ekipo ali pa jih pustimo na miru. To centristično polovično reševanje ne bo prineslo ničesar. Ukrajina sama ne more zmagati te vojne, škode pa so z vsakim dnem večje.

Ukrajina je bolj zanimiva natu kot eu imo, zaradi geografsko-vojaških razlogov. Ukrajine je sicer bogata v zemeljskem plinu, ki je trenutno še neizkoriščen, ampak verjetno ne zadosti močna, da bi se lahko EU odpovedala Rusiji v zameno za Ukrajino.

A si ti en malo dementen? Ne sprašujem zato, ker bi te želel užaliti ampak ker je tvoj nepovezan odgovor na citat povsem brez konteksta.
Prej si razlagal nekaj povsem tretjega, na kar sem repliciral, medtem ko temu kar si po metodi naključnih asociacij zdaj potegnil iz riti in napisal pod moj citat ni nihče ne ugovarjal ne pritrjeval in ni niti remotely povezano s tvojo predhodno trditvijo na katero sem repliciral.
Zelo težko je debatirati s človekom ki na napisano nima argumenta, te pa vseeno citira, odgovori pa nekaj povsem tretjega, brez konteksta. Ne vem, a zdaj je neko nenapisano pravilo, kako bi moral jaz ugovarjati temu, ti pritrditi, se vrteti s teboj v krogu ali...?
Samael != Samuel

gazibo ::

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Rusofile izgnat iz Slovenije.

Ne vem zakaj sploh rolas parole, a poznas kaksnega? Jaz poznam samo kretene, ki radi stresajo to besedo, ker so brez argumentov ;)



Itak 80% folka v slo naskrivaj podpirajo ruse in ociscenje vzhodne evrope neo nacistov. Dejstvo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

-vx- ::

gazibo je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Rusofile izgnat iz Slovenije.

Ne vem zakaj sploh rolas parole, a poznas kaksnega? Jaz poznam samo kretene, ki radi stresajo to besedo, ker so brez argumentov ;)



Itak 80& folka s slo naskrivaj podpirajo ruse in ociscenje vzhodne evrope neo nacistov. Dejstvo!


Se ne strinjam, do sedaj vsi, ki sem jih videl ne podpirajo Rusov. Je pa res, da jim bebci, ki ne razumejo nicesar razen CNN parol in vidijo svet crno-bel, radi to podtikajo. Ampak to najvec pove o njih samih.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Pac-Man ::

Unilseptij je izjavil:

Mogoce so robo poslali, ampak je sigurno se ni nikjer blizu fronte. Prav tako prostovoljci tja ne morejo z direktnim letom v Kijev in bodo morda nared za kakrsenkoli boj cez 3 - 6 mesecev.


@1)

Pac-Man je izjavil:

Distribucija NLAW, video

https://twitter.com/JimmySecUK/status/1...

More British supplied NLAWs being distributed to Ukrainian territorial defence units.?????
These are easy to use, accurate - they have computer assisted guidance - and will reliably kill any armoured vehicle in the Russian arsenal.


@2)

https://twitter.com/rsiren2/status/1498...

I am now finally a part of the Ukrainian foreign legion. From Finnish reservist Lt. to UA recruit.
People from all over the world have come here to help to defend Ukraine. My bunkmates are Norwegian and American. There is still plenty of room for more!

https://twitter.com/raging545/status/15...

IMAGE (from behind) of a small team of retired South Korean UDT/SEAL special operations veterans that left to join the fight in #Ukraine. Volunteers joining Ukraine Foreign Legion are coming from almost all across the Globe.

https://twitter.com/visegrad24/status/1...

The French Foreign Legion has decided that it will allow its Ukrainian soldiers to return to Ukraine with their full combat gear.

https://twitter.com/Copernicus2013/stat...

Volunteers from Portugal and Brazil spotted in the Ukraine foreign legion

https://twitter.com/IVIich4eL/status/14...

First foreign fighters came to Ukraine
Soon, well experienced in close combat, counter-terrorism, NATO trained war veterans from US, UK, Germany will join them, as French Foreign Legion has allow its Ukrainian soldiers to return back home to fight the #RussianArmy

https://twitter.com/nolanwpeterson/stat...

Today I met Justin D, a 24-y/o American who served in the French Foreign Legion & who arrived in Ukraine a week ago to assist the country’s defense against a potential Russian offensive
“I want to see Kyiv and Ukraine keep their sovereignty and not be another puppet of Russia.”
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

mackilla ::

TezkoDihanje je izjavil:

Ukrajinci so s salvo raket iz MLRS Grad zažgali večjo patruljno ladjo



Vsak dan kakšna nova budalija ruske vojske. ;((



Kaj je to spodaj? Kao Stealth ladja by Russia ali ogabno pobarvana jahta kakšnega oligarhia brez kančka okusa?

-vx- ::

mackilla je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Ukrajinci so s salvo raket iz MLRS Grad zažgali večjo patruljno ladjo



Vsak dan kakšna nova budalija ruske vojske. ;((



Kaj je to spodaj? Kao Stealth ladja by Russia ali ogabno pobarvana jahta kakšnega oligarhia brez kančka okusa?


Verjetno prvo, vem pa ne. Prevec fake newsov iz obeh strani.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

mackilla ::

gazibo je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Rusofile izgnat iz Slovenije.

Ne vem zakaj sploh rolas parole, a poznas kaksnega? Jaz poznam samo kretene, ki radi stresajo to besedo, ker so brez argumentov ;)



Itak 80% folka v slo naskrivaj podpirajo ruse in ociscenje vzhodne evrope neo nacistov. Dejstvo!

Source: trust me dude.

gazibo ::

Facts over feelings, srcy :)

darkolord ::

-vx- je izjavil:

celotni zahodni del mu je nezanimiv, Kijev napada, ker ga pac more zaradi Z kretena, dejansko ga zanima samo obala (zaradi sredozemske flote), razlog za to pa je, da je celotni centralno-zahodni del Rusije vec ali manj pokrit z gorovji, ki upocasnujejo kakrsnokoli invazijo. Preostanek Ukrajine je pa ravnica in edina zanimiva za invazijo na Rusijo (kar je v svetu ICBM kretensko ampak pac tako uci doktrina vojevanja).
Neumnost. Kdo bi hotel delat invazijo na Rusijo?

PrimoZ_ ::

-vx- je izjavil:

darkolord je izjavil:

Gama je izjavil:

Putin ne želi celotne Ukrajine tudi ve da nima smisla.
Putin želi točno celotno Ukrajino. Nikoli ni skrival tega.


Neumnost, spet stresas bedarije, celotni zahodni del mu je nezanimiv, Kijev napada, ker ga pac more zaradi Z kretena, dejansko ga zanima samo obala (zaradi sredozemske flote), razlog za to pa je, da je celotni centralno-zahodni del Rusije vec ali manj pokrit z gorovji, ki upocasnujejo kakrsnokoli invazijo. Preostanek Ukrajine je pa ravnica in edina zanimiva za invazijo na Rusijo (kar je v svetu ICBM kretensko ampak pac tako uci doktrina vojevanja).


No no.
Malo nazaj ste govorili da Putin sploh ne bo napadel.

Lažeš kradeš bolhe ješ...

Comandante ::

Russian fuel convoy ambushed and destroyed by Ukrainian troops near Pryluky east of Kyiv

Danes ne bodo tankali tankov, obleganje prelozeno za kak dan ali dva.

-vx- ::

PrimoZ_ je izjavil:

-vx- je izjavil:

darkolord je izjavil:

Gama je izjavil:

Putin ne želi celotne Ukrajine tudi ve da nima smisla.
Putin želi točno celotno Ukrajino. Nikoli ni skrival tega.


Neumnost, spet stresas bedarije, celotni zahodni del mu je nezanimiv, Kijev napada, ker ga pac more zaradi Z kretena, dejansko ga zanima samo obala (zaradi sredozemske flote), razlog za to pa je, da je celotni centralno-zahodni del Rusije vec ali manj pokrit z gorovji, ki upocasnujejo kakrsnokoli invazijo. Preostanek Ukrajine je pa ravnica in edina zanimiva za invazijo na Rusijo (kar je v svetu ICBM kretensko ampak pac tako uci doktrina vojevanja).


No no.
Malo nazaj ste govorili da Putin sploh ne bo napadel.


Citat zame ali:

PrimoZ_ je izjavil:

Lažeš kradeš bolhe ješ...
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

mackilla ::

gazibo je izjavil:

Facts over feelings, srcy :)

Itak. Poljaki,baltske države,Čehi,Finci itd. jih naravnost obožujejo.

IL_DIAVOLO ::

Samael je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Samael je izjavil:

No, saj ni tako črno belo. Običajno proces pridružitve traja leta, v nekaterih primerih desetletja. V tem času je en kup pogojev, zahtev, ki jih mora neka država kandidatka popraviti, spremeniti, uzakoniti.
Tu pa imaš neko večjo državo, ki te okupira in da kratko malo ultimat, da tebi pa to ni dovoljeno se iti.
Mislim, dajmo malce postaviti stvari v kontekst, a?

Točno tako, dajmo malo v kontekst! Če ti neka večja država grozi glede pridružitve v NATO, ti pa še vedno hočeš priti v njo, veš da bodo prišle težave. Mi se moramo zdaj odločiti, ali jih povabimo v našo ekipo ali pa jih pustimo na miru. To centristično polovično reševanje ne bo prineslo ničesar. Ukrajina sama ne more zmagati te vojne, škode pa so z vsakim dnem večje.

Ukrajina je bolj zanimiva natu kot eu imo, zaradi geografsko-vojaških razlogov. Ukrajine je sicer bogata v zemeljskem plinu, ki je trenutno še neizkoriščen, ampak verjetno ne zadosti močna, da bi se lahko EU odpovedala Rusiji v zameno za Ukrajino.

A si ti en malo dementen? Ne sprašujem zato, ker bi te želel užaliti ampak ker je tvoj nepovezan odgovor na citat povsem brez konteksta.
Prej si razlagal nekaj povsem tretjega, na kar sem repliciral, medtem ko temu kar si po metodi naključnih asociacij zdaj potegnil iz riti in napisal pod moj citat ni nihče ne ugovarjal ne pritrjeval in ni niti remotely povezano s tvojo predhodno trditvijo na katero sem repliciral.
Zelo težko je debatirati s človekom ki na napisano nima argumenta, te pa vseeno citira, odgovori pa nekaj povsem tretjega, brez konteksta. Ne vem, a zdaj je neko nenapisano pravilo, kako bi moral jaz ugovarjati temu, ti pritrditi, se vrteti s teboj v krogu ali...?


Veckrat si ze dokazal da slabo povezujes citirane objave.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

korenje3 ::

kako smo slo-tech :)

malo propagande iz zahoda.
https://twitter.com/araken78/status/150...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

gazibo ::

Tisti ki majo kej soli v glavi vejo kolko je uram drugi so rajsi npc

-vx- ::

korenje3 je izjavil:

malo propagande iz zahoda.
https://twitter.com/araken78/status/150...


Mislis iz Ukrajine? Te so naflancali ze toliko lazi, da se mi njihovega sranja sploh ne da vec gledati.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

PrimoZ_ ::

Comandante je izjavil:

Russian fuel convoy ambushed and destroyed by Ukrainian troops near Pryluky east of Kyiv

Danes ne bodo tankali tankov, obleganje prelozeno za kak dan ali dva.


LOOL optimisti, pošljejo konvoj goriva brez spremstva za obrambo.

-vx- ::

gazibo je izjavil:

Tisti ki majo kej soli v glavi vejo kolko je uram drugi so rajsi npc



Tocno tole. Se enkrat, celotno stalo je zakuhala ZDA, mi pa smo tako neumni, da to podpiramo.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

PrimoZ_ ::

korenje3 je izjavil:

kako smo slo-tech :)

malo propagande iz zahoda.
https://twitter.com/araken78/status/150...


Kdaj se seliš v Rusijo kjer ti ne bo treba gledat propagande gnilega zahoda. Kjer bo svoboda in popolna sreča.

TezkoDihanje ::

153 rubljev/USD

mackilla ::

-vx- je izjavil:

korenje3 je izjavil:

malo propagande iz zahoda.
https://twitter.com/araken78/status/150...


Mislis iz Ukrajine? Te so naflancali ze toliko lazi, da se mi njihovega sranja sploh ne da vec gledati.

Pol pa praviš,da nisi rusofil. Rusi so nasrali že toliko laži,da gre normalnemu na kozlanje ti pa še kar goltaš. Bodi ded pa priznaj,da si rusofil,saj ti ne bo padla krona z glave.

-vx- ::

TezkoDihanje je izjavil:

153 rubljev/USD

Ja, cilj ZDA je se slabse razmerje. Zato, da bojo lahko potem prisli s svojimi korporacijami in pokupili, kar se pokupit da, za drobiz. Ukrajino bojo ze zdaj dobili za drobiz.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

IL_DIAVOLO ::

mackilla je izjavil:

-vx- je izjavil:

korenje3 je izjavil:

malo propagande iz zahoda.
https://twitter.com/araken78/status/150...


Mislis iz Ukrajine? Te so naflancali ze toliko lazi, da se mi njihovega sranja sploh ne da vec gledati.

Pol pa praviš,da nisi rusofil. Rusi so nasrali že toliko laži,da gre normalnemu na kozlanje ti pa še kar goltaš. Bodi ded pa priznaj,da si rusofil,saj ti ne bo padla krona z glave.


Aja? Povej eno, bo dovolj.

Jaz se ne spomnim.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

-vx- ::

mackilla je izjavil:

-vx- je izjavil:

korenje3 je izjavil:

malo propagande iz zahoda.
https://twitter.com/araken78/status/150...


Mislis iz Ukrajine? Te so naflancali ze toliko lazi, da se mi njihovega sranja sploh ne da vec gledati.

Pol pa praviš,da nisi rusofil. Rusi so nasrali že toliko laži,da gre normalnemu na kozlanje ti pa še kar goltaš. Bodi ded pa priznaj,da si rusofil,saj ti ne bo padla krona z glave.


Crno-beli idiot. To, da kritiziram A, ne pomeni, da podpiram B. Pomeni samo, da kritiziram A. A in B zato, ker si preneumen, da bi dojel, da A in B ne vsebujeta popolnoma nobene povezave. Mogoce bos dojel zdaj. Ceprav dvomim, snezinke ste preneumne za logiko, zato pa goltate parole.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

PrimoZ_ ::

-vx- je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

153 rubljev/USD

Ja, cilj ZDA je se slabse razmerje. Zato, da bojo lahko potem prisli s svojimi korporacijami in pokupili, kar se pokupit da, za drobiz. Ukrajino bojo ze zdaj dobili za drobiz.



Z kripto dobički bom pokupil ene par velikih ruskih firm. Še malo pade rubelj pa pokupim ene 3 ali 4 firme iz liste top 20.

mackilla ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

mackilla je izjavil:

-vx- je izjavil:

korenje3 je izjavil:

malo propagande iz zahoda.
https://twitter.com/araken78/status/150...


Mislis iz Ukrajine? Te so naflancali ze toliko lazi, da se mi njihovega sranja sploh ne da vec gledati.

Pol pa praviš,da nisi rusofil. Rusi so nasrali že toliko laži,da gre normalnemu na kozlanje ti pa še kar goltaš. Bodi ded pa priznaj,da si rusofil,saj ti ne bo padla krona z glave.


Aja? Povej eno, bo dovolj.

Jaz se ne spomnim.

Vse,kar izjavi zahodna propaganda je laž,kar pa ruska je pa čisto zlato. A se motim?

-vx- ::

PrimoZ_ je izjavil:

-vx- je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

153 rubljev/USD

Ja, cilj ZDA je se slabse razmerje. Zato, da bojo lahko potem prisli s svojimi korporacijami in pokupili, kar se pokupit da, za drobiz. Ukrajino bojo ze zdaj dobili za drobiz.


Z kripto dobički bom pokupil ene par velikih ruskih firm. Še malo pade rubelj pa pokupim ene 3 ali 4 firme iz liste top 20.


Ja, zato pa navijas za vojno in sankcije. Iz lastnih, do neba smrdecih interesov. Za ljudi se ti gladko jebe, ceprav se skrivas za "clovekoljubljem". Izmecek clovestva.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

PrimoZ_ ::

mackilla je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

mackilla je izjavil:

-vx- je izjavil:

korenje3 je izjavil:

malo propagande iz zahoda.
https://twitter.com/araken78/status/150...


Mislis iz Ukrajine? Te so naflancali ze toliko lazi, da se mi njihovega sranja sploh ne da vec gledati.

Pol pa praviš,da nisi rusofil. Rusi so nasrali že toliko laži,da gre normalnemu na kozlanje ti pa še kar goltaš. Bodi ded pa priznaj,da si rusofil,saj ti ne bo padla krona z glave.


Aja? Povej eno, bo dovolj.

Jaz se ne spomnim.

Vse,kar izjavi zahodna propaganda je laž,kar pa ruska je pa čisto zlato. A se motim?


So say we all.

kow ::

Putin ne upa odpreti borze.

https://www.reuters.com/business/moscow...

PrimoZ_ ::

-vx- je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

-vx- je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

153 rubljev/USD

Ja, cilj ZDA je se slabse razmerje. Zato, da bojo lahko potem prisli s svojimi korporacijami in pokupili, kar se pokupit da, za drobiz. Ukrajino bojo ze zdaj dobili za drobiz.


Z kripto dobički bom pokupil ene par velikih ruskih firm. Še malo pade rubelj pa pokupim ene 3 ali 4 firme iz liste top 20.


Ja, zato pa navijas za vojno in sankcije. Iz lastnih, do neba smrdecih interesov. Za ljudi se ti gladko jebe, ceprav se skrivas za "clovekoljubljem". Izmecek clovestva.


NWO, reptilijanci in kripto!

-vx- ::

mackilla je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

mackilla je izjavil:

-vx- je izjavil:

korenje3 je izjavil:

malo propagande iz zahoda.
https://twitter.com/araken78/status/150...


Mislis iz Ukrajine? Te so naflancali ze toliko lazi, da se mi njihovega sranja sploh ne da vec gledati.

Pol pa praviš,da nisi rusofil. Rusi so nasrali že toliko laži,da gre normalnemu na kozlanje ti pa še kar goltaš. Bodi ded pa priznaj,da si rusofil,saj ti ne bo padla krona z glave.


Aja? Povej eno, bo dovolj.

Jaz se ne spomnim.

Vse,kar izjavi zahodna propaganda je laž,kar pa ruska je pa čisto zlato. A se motim?


Motis se. Oboje je laz. Samo kreteni, ki mislijo, da je svet bipolaren tega ne razumejo. In tudi zdaj ne bos. Zate bo na veke vekov ostalo, da je tisto, kar se tebi zdi primerno zlato, ostalo pa laz.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

Vx dejmo hop hop v Rusijo, kaj še čakaš?

Rusi bi še naprej normalno živeli, če na oblasti nebi imeli diktatorja in vojnega zločinca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

tomlin ::

Pac-Man ::

korenje3 je izjavil:

kako smo slo-tech :)

malo propagande iz zahoda.
https://twitter.com/araken78/status/150...


Sumim, da je z vzhoda.

https://www.politifact.com/factchecks/2...

The people under the tarps aren’t crisis actors from Ukraine trying to fool people into thinking they are dead.
They were part of a protest against climate change that was held in Vienna, Austria, on Feb. 4.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

-vx- ::

Voss je izjavil:

Vx dejmo hop hop v Rusijo, kaj še čakaš?

Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Maxlos ::

TezkoDihanje je izjavil:

153 rubljev/USD

A kruh v Rusiji kupujejo v Rubljih, ker sem prepričan da Evropa odkupuje v $, ker evre si ne moremo privoščit, so se dogovorili tako z amerikanci.

gazibo ::

tomlin je izjavil:

SLAVA UKRAJINI!

https://lyricstranslate.com/en/%D0%B3%D...



The song is originally polish, but since it gained popularity in ukraine as well and since it mentions the love for ukraine from poland, it is now a part of both our cultures. Niech żyje Polska i Ukraina. Слава украïни

:)):D:))

Maxlos ::

Pac-Man je izjavil:

korenje3 je izjavil:

kako smo slo-tech :)

malo propagande iz zahoda.
https://twitter.com/araken78/status/150...


Sumim, da je z vzhoda.

https://www.politifact.com/factchecks/2...

The people under the tarps aren’t crisis actors from Ukraine trying to fool people into thinking they are dead.
They were part of a protest against climate change that was held in Vienna, Austria, on Feb. 4.

Ej, a jim je že zmanjkalo municije.
Verjetno zato vsak dan, odpirajo koridorje, pa se potem blamirajo tako da sami sebi praznijo municijo.
Ma kdo kaj več informacij, tud unih alt virov ?
Hvala.

Ps : Aja pa sem slišal da odpirajo humanitarne koridorje za več mest, verjetno so brez municije, pa ne mislijo praznih busov iz Belorusije in nazaj peljati.

Voss ::

Kdaj bodo tik tak plovila nad Kijevom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()
««
381 / 859
»»