» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
374 / 859
»»

Fritz ::

fur80 je izjavil:


Samo oprosti ampak vi ste pa res omejeni, ne razumem in nikoli ne bom razumel, kaj ima Afganistan tu zraven! Bi morali biti ravnodušni glede tega kar se dogaja, ker je ZDA napadla Vietnam? Meni ni jasno kaj hočete s tem povedati in se niti ne bom več trudil razumet,..

Saj ne rabiš iti do Afganistana. Lahko vzameš za primer Jemen, kjer zdaj, v tem trenutku, vazalna država zahoda (Savdova Arabija) izvaja zločine kot po tekočem traku (bombardiranje civilistov, blokada in s tem povzročena lakota itn.). Obseg žrtev in trpljenja, predvsem otrok, je za nekaj magnitud večji od Ukrajine. Smo uvedli sankcije, Savdovo Arabijo izključili iz športnih tekmovanj, prepovedali njihove medije ali kaj podobnega? So naši mediji polni dogajanja v Jemnu? Podobno velja za Izrael, tukaj in zdaj, razdalja približno takšna kot do Ukrajine.

No, mi lahko razložiš čemu dvojna merila in različni pristopi medijev?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

111111111111 ::

TheBlueOne je izjavil:

Kar se tice Kitajske se vedno trdim, da bolj potrebuje nas kot mi njih. Lahko je kupovati na plecih ljudi, ki se zgarajo do smrti, problem bo, ce bo naprej rastel standard. Tajvan je na vsak nacin problematicen. Drug problem Kitajske je staranje prebivalstva, ki je menda se dosti hujse kot pri nas. Oni imajo vec ogromnih problemov kot ve povprecen zahodnjak. Ze sam Evergarande je skoraj spravil na kolena Kitajsko in morda celo svet.




S.Koreja je definitivno kitajska dekla. O tem ni vprasanja.

Indija je za moj okus 60:40 v prid zahoda.


TheBlueOne je izjavil:


Avstralija je del zahoda. Tu ni dvoma.

Po zadnjem letu, dveh, se je ozračje tam spodaj precej spremenilo. Avstralija je postala bolj policijska država, s Kitajsko jo vežejo precejšnje trgovske vez, tako da ne vem točno s kom bi potegnila.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

WizzardOfOZ ::

mn je izjavil:

> Jaz z rusijo ali ukrajino nimam nič. Obe strani v tej vojni jemljem za enako idiotske, ker imajo oboji dosti masla na glavi.

Moram napisat, tole je pa najslabša možna pozicija za zavzet. Torej, po tvoje lahko vsak dela kar hoče, ker itak nihče ni brez greha?

Sej tako ali tako "veliki" delajo kakor jim paše. Ali pa ti resno misliš, da ti na kaj vplivaš?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

MojaDežela ::

Fritz je izjavil:

fur80 je izjavil:


Samo oprosti ampak vi ste pa res omejeni, ne razumem in nikoli ne bom razumel, kaj ima Afganistan tu zraven! Bi morali biti ravnodušni glede tega kar se dogaja, ker je ZDA napadla Vietnam? Meni ni jasno kaj hočete s tem povedati in se niti ne bom več trudil razumet,..

Saj ne rabiš iti do Afganistana. Lahko vzameš za primer Jemen, kjer zdaj, v tem trenutku, vazalna država zahoda (Savdova Arabija) izvaja zločine kot po tekočem traku (bombardiranje civilistov, blokada in s tem povzročena lakota itn.). Obseg žrtev in trpljenja, predvsem otrok, je za nekaj magnitud večji od Ukrajine. Smo uvedli sankcije, Savdovo Arabijo izključili iz športnih tekmovanj, prepovedali njihove medije ali kaj podobnega? So naši mediji polni dogajanja v Jemnu? Podobno velja za Izrael, tukaj in zdaj, razdalja približno takšna kot do Ukrajine.

No, mi lahko razložiš čemu dvojna merila in različni pristopi medijev?


nekaj manjka v glavi nekterim, da ne ločijo vojno dveh sosednjih držav z vojno dveh držav med dvema celinama

111111111111 ::

fur80 je izjavil:

Samo oprosti ampak vi ste pa res omejeni, ne razumem in nikoli ne bom razumel, kaj ima Afganistan tu zraven! Bi morali biti ravnodušni glede tega kar se dogaja, ker je ZDA napadla Vietnam? Meni ni jasno kaj hočete s tem povedati in se niti ne bom več trudil razumet,.. torej, če te prav razumem, popravi me, če ni tako... se ljudje nimajo kaj vtikati v ta konflikt in ga obsojat, ker se niso vtikali tudi v vojno v Afganistanu?

Ne. Ljudje se morajo vtikat in obsojat ta konflikt, ampak sankcije so nenavadno usklajene in zelo stroge, pri drugih konfliktih v svetu pa je bila vojna upravičena, ker jo je začenjala prava stran?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Fritz ::

MojaDežela je izjavil:


nekaj manjka v glavi nekterim, da ne ločijo vojno dveh sosednjih držav z vojno dveh držav med dvema celinama

Ja, Arabci lepše umirajo, ne tako boleče kot Ukrajinci, anede. Zakaj bi se potem ukvarjali z njimi. Dvoličneži.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

voss_ ::

fur80 je izjavil:

torej, če te prav razumem, popravi me, če ni tako... se ljudje nimajo kaj vtikati v ta konflikt in ga obsojat, ker se niso vtikali tudi v vojno v Afganistanu?


Niti en "rusofil" ti ne bo nasprotoval da se vsedeš v avto in se greš na svoje stroške s svojim življenjem borit za Zelenskega.

Bomo pa te vsi popljuvali ker je popolnoma jasno da niste nič drugega kot NPCji ki ne znate ponavljati drugega kot kar je servirano na poptv. Svet je začel obstajati 12 dni nazaj, generali iz fotelja.

Si suženj medijev, TV rasa, bre možganov...

Jaz sam bojkotiram izrael, ker imam pravico. Ti nimaš pravice bojkotirat mojo pravico do plina in hrane! Ameriški sužnji plačajte s svojo krvjo in se ne pretvarjat da ste karkoli drugega.

Fritz ::

Zgodba o propagandi v treh slikah:


"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

WizzardOfOZ ::

l0g1t3ch je izjavil:

Normalni ljudje se postavimo na stran žrtve.
Psihopati pa žrtev še zbrcate, ker je ravno na tleh.


Preveč sebe opisuješ. Jaz se ne postavljam na nobeno stran.
Ali pa si ti tudi domišljaš, da s svojim idiotizmom na kaj vplivaš?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

mn ::

WizzardOfOZ je izjavil:

mn je izjavil:

> Jaz z rusijo ali ukrajino nimam nič. Obe strani v tej vojni jemljem za enako idiotske, ker imajo oboji dosti masla na glavi.

Moram napisat, tole je pa najslabša možna pozicija za zavzet. Torej, po tvoje lahko vsak dela kar hoče, ker itak nihče ni brez greha?

Sej tako ali tako "veliki" delajo kakor jim paše. Ali pa ti resno misliš, da ti na kaj vplivaš?


Itak da nič ne vplivam, še tisti glas na slovenskih volitvah ni nič vreden pri teh vprašanjih, ker Slovenija ni nek omembe vreden igralec v tem prostoru, kje šele moje osebno mnenje.

Ampak tukaj na forumu debatiramo, sveta spremeniti v resnici ne moremo.

fur80 ::

Fritz je izjavil:

fur80 je izjavil:


Samo oprosti ampak vi ste pa res omejeni, ne razumem in nikoli ne bom razumel, kaj ima Afganistan tu zraven! Bi morali biti ravnodušni glede tega kar se dogaja, ker je ZDA napadla Vietnam? Meni ni jasno kaj hočete s tem povedati in se niti ne bom več trudil razumet,..

Saj ne rabiš iti do Afganistana. Lahko vzameš za primer Jemen, kjer zdaj, v tem trenutku, vazalna država zahoda (Savdova Arabija) izvaja zločine kot po tekočem traku (bombardiranje civilistov, blokada in s tem povzročena lakota itn.). Obseg žrtev in trpljenja, predvsem otrok, je za nekaj magnitud večji od Ukrajine. Smo uvedli sankcije, Savdovo Arabijo izključili iz športnih tekmovanj, prepovedali njihove medije ali kaj podobnega? So naši mediji polni dogajanja v Jemnu? Podobno velja za Izrael, tukaj in zdaj, razdalja približno takšna kot do Ukrajine.

No, mi lahko razložiš čemu dvojna merila in različni pristopi medijev?


Pa zato si ti kriv, naredi si temo Jemen, pa piši pa riši tam noter kaj se dogaja, piši na RTV, piši predsedniku ZDA, idi protestirat, nobeden te ne brani!!!!! Naredi stranko in zahtevaj izhod iz NATA in EU!

Fritz ::

fur80 je izjavil:


Pa zato si ti kriv, naredi si temo Jemen, pa piši pa riši tam noter kaj se dogaja, piši na RTV, piši predsedniku ZDA, idi protestirat, nobeden te ne brani!!!!! Naredi stranko in zahtevaj izhod iz NATA in EU!

Seveda 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

voss_ ::

fur80 je izjavil:


Pa zato si ti kriv, naredi si temo Jemen, pa piši pa riši tam noter kaj se dogaja, piši na RTV, piši predsedniku ZDA, idi protestirat, nobeden te ne brani!!!!! Naredi stranko in zahtevaj izhod iz NATA in EU!


Build your own gas!

fur80 ::

voss_ je izjavil:

fur80 je izjavil:

torej, če te prav razumem, popravi me, če ni tako... se ljudje nimajo kaj vtikati v ta konflikt in ga obsojat, ker se niso vtikali tudi v vojno v Afganistanu?


Niti en "rusofil" ti ne bo nasprotoval da se vsedeš v avto in se greš na svoje stroške s svojim življenjem borit za Zelenskega.

Bomo pa te vsi popljuvali ker je popolnoma jasno da niste nič drugega kot NPCji ki ne znate ponavljati drugega kot kar je servirano na poptv. Svet je začel obstajati 12 dni nazaj, generali iz fotelja.

Si suženj medijev, TV rasa, bre možganov...

Jaz sam bojkotiram izrael, ker imam pravico. Ti nimaš pravice bojkotirat mojo pravico do plina in hrane! Ameriški sužnji plačajte s svojo krvjo in se ne pretvarjat da ste karkoli drugega.


Najdi mi eno boljšo opcijo kot pa bit ameriški suženj! Sem bi v Kijevi in videl bedo pod katero živijo in kako živijo, da si kot evropska država želijo na zahod jim je skoraj edina opcija, ali pa rečima, da si želijo biti kot mi, pa jim ne pustijo!

MojaDežela ::

l0g1t3ch je izjavil:

voss_ je izjavil:

mn je izjavil:

> Jaz z rusijo ali ukrajino nimam nič. Obe strani v tej vojni jemljem za enako idiotske, ker imajo oboji dosti masla na glavi.

Moram napisat, tole je pa najslabša možna pozicija za zavzet. Torej, po tvoje lahko vsak dela kar hoče, ker itak nihče ni brez greha?


Pojdi v Ukrajino in umri za Zelenskega. Ali pa v Palestino, ali pa Nigerijo...

Kje si bil zadnjih 20 let? Čisto tiho? Sedaj so te na TV napumpali vojna bad in si takoj pripravljen vse druge vreči v revščino.

Ste skrajno patetični, TV rasa. Sam kaj naredi in nehaj druge tlačit v drek.


preseli se v Rusijo.
Tam ti ne bo treba prenašati gnilega zahoda.


pa OZN je jasno označil z večino članic:
RUSIJA JE AGRESOR in klicaj!

WizzardOfOZ ::

Ali kdo to zanika?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

gozdar1 ::

Ko se primerja "vstavi polubno" se pozablja , da trenutno gledamo vojno v evropi. Tudi balkanska nas se nas je bolj dotikala, kot vojne na drugem koncu sveta, zato tudi več pozornosti v medijih in politiki. Podobno na to "našo" vojno gledajo na "drugem koncu sveta" = ni naša vojna.

Chalky ::

BREAKING: Russia's ruble plunges by 14% to new record low of 137 ruble per US Dollar

Rubelj pa danes spet v prostem padu. Rubelj je danes padel še dodatnih 14% in je zdaj 1 dollar vreden 137 rubljev. Za primerjavo, pred napadom je bil 1 dollar vreden 83 rubljev.

Pac-Man ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

A ti ves, da prilagajanje twitter algoritma na to, kar ti ocitno ugaja, negativno vpliva ne inteligenco in splošno razgledanost?

Imam svojo listo, algoritem nima ničesar zraven.




Prevod včerajšnjega zaslišanja protivojne protestnice v Moskvi. 51. je sklicevanje na člen ruske ustave proti samoinkriminaciji.

https://www.nplusonemag.com/online-only...

On March 6, the Russia newspaper Novaya Gazeta published an audio recording and transcript of the violent police interrogation of an anti-war protester, demanding that the case be immediately investigated and commented on by the Minister of Internal Affairs.
The transcript appears below in English.

...

AK: Umm, no, I want my summons to be sent by mail.
FO: Where to?
AK: Umm, where I’m registered.
FO: Okaaay, your place of study?
AK: The 51st.
(Sound of Aleksandra being struck.)
MO: You’ll have a little bruise now. Come on, get up, time to talk, right? Uh-huh. Yeah.
(The sound of another strike.)
AK: [uncensored swearing expressing extreme bewilderment at the sound of the force of the strike] [inaudible], to be honest.

...

AK: Is it normal to ask a young woman these kinds of questions?
FO: It’s normal.
Everyone: [inaudible]
MO: Look at your goddamn tits, like goddamn udders hanging out! Take a look at yourself, goddamn it. Fucking monkey!
FO: Place of study . . .

...

MO: You know what? What are you after here? Well we’ll get to it . . . We’re already here . . . Shit, everyone’s already been here, and laid here. What’s your goal? I’m telling you, I’m just, shit, I’m gonna add everything up exponentially. We don’t give a fuck. We’re gonna . . .
AK: Are you threatening me?
MO: Yes! I’m threatening you! I’m threatening you with physical violence!
AK: This is uncomfortable . . .


...

AK: The 51st . . . Listen, you know what’s uncomfortable? I don’t have a bra on . . . Just don’t look at me, please.
Men’s voice: Not like there’s anything there to look at, shit.
AK: Oh, well thanks.
(The sound of a strike.)
AK: OK, you hit me . . .
(The sound of another strike.)
AK: You hit me on the head, on my face with a bottle of water.
MO: And?
AK: Oh, shit. (Aleksandra exhales).
MO: I think she’s getting off on us beating her up.
Male Officer #2 [henceforth MO2]: Would you look at her . . .
MO: Yeah, this dipshit. Fucking loser. What, you think we’re gonna get in trouble for this? Putin told us to kill all of these dumbfucks. That’s it! Putin’s on our side! You’re the enemies of the Russian people, OK, fucking enemies of the state. I’m gonna fucking kill you, OK, and that’s it. Finished. And then they’ll give us a prize for it, too.

...

AK: But I already told you everything.
MO: Fine. [Suggestively] Hey, Lyosh.
MO2: Yeah?
AK: Ow, my hair, it hurts!
MO: [singing] It huuurts, it huuurts.
(Unclear sounds.)
MO: She hasn’t washed for a week! They’re all like that! Look at all of them

...

FO: You’re all fucked in the head! All of you are fucked up.
AK: A man is beating me in front of you and I’m the one who’s fucked up?
FO: Yeah! Yeah!
AK: Got it.
MO: Alright, we need to put the ruler down right here [inaudible].
MO2: That’s right, the fingers [inaudible].
FO: You fucking live in this country, fucking it up, shit.
AK: You’re talking about electrocuting me right now?
MO2: Uh-huh, that’s right, we’ll need to hit 220 volts.

...

MO: That’s it, you don’t have a phone anymore. [inaudible]
(The sound of an object hitting a hard surface.)

MO: It got a little air there. Just like a soccer ball! You won’t need that anymore! It’s broken now. You decided not to . . .
AK: Are you going to write up a seizure warrant?
MO: Why would I need a seizure warrant?
AK: You just broke my screen . . .
MO: It just happened that way, it was an accident.
AK: It fell by accident?
MO: [inaudible] came in and it slipped. I have three of my own witnesses [inaudible].

...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

l0g1t3ch ::

voss_ je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:


I'm not a racist, but...


Saj ti si rasist. Umiranje rjavih te ne moti, sedaj ko so pa blond in modrooki se ti pa trže.


Podtikanje in wahtaboutizem.

Boljšega nimaš, mentalni revež.

voss_ ::

Vse bo 20% dražje ker bomo morali plačati Kitajske posrednike, samo to je majhna cena za naše vrednote.

#slavaukrajini

Chalky ::

BREAKING: Russia approves list of countries who've taken 'unfriendly actions' against it, including:

- Australia
- Canada
- EU
- Iceland
- Japan
- Monaco
- Montenegro
- New Zealand
- Norway
- Taiwan
- San Marino
- Singapore
- S Korea
- Switzerland
- Ukraine
- UK
- US

voss_ ::

l0g1t3ch je izjavil:

wahtaboutizem.



Zelenskij vabe v svoje brigade. Pojdi umret za svobodo in ne nabijaj meni cen s svojim "altruizmom".

sbawe64 ::

Ni embarga za jedrsko gorivo
https://insiderpaper.com/slovakia-allow...

Odvisnost EU od urana iz Rusije večja kot pričakovano (20%), ter 40% iz Kazahstana.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2022_Ka...
Csto prišel pomagati.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Chalky ::

Tale vojna se konča konec tedna če bo rubelj nadaljeval po trenutni trajekciji. Ne vem kdaj bi se Rusiji podrlo gospodarstvo, je pa Rubelj zaenkrat na 140 na pram dolarju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chalky ()

Pac-Man ::

Več fotk na povezavi, samo so pač grabljice.

https://twitter.com/christogrozev/statu...

"The Russian army is the last bastion against the satanic new world order".
Literal quote from the official Russian Officer's Handbook. Captured by Ukrainian GUR, document appears authentic.
It seems that texts from this honor handbook were circulating in Russian soldier forums already at the latest 5-6 years ago.
The only question is if it is now an official government-issued handbook, or a "military NGO" kind of a book.
https://soldatru.ru/art/art/art59.php
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Fritz ::

Nemški novinar spremlja razmere na vzhodu Ukrajine že več let:


l0g1t3ch je izjavil:

voss_ je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:


I'm not a racist, but...


Saj ti si rasist. Umiranje rjavih te ne moti, sedaj ko so pa blond in modrooki se ti pa trže.


Podtikanje in wahtaboutizem.

Boljšega nimaš, mentalni revež.

Putin has broken international law and should be tried as a war criminal

The same applies to Bush & Blair and to other Western leaders

And in relation to Yemen & Israel/Palestine and more

WE CANNOT PICK & CHOOSE when we support international law
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

gozdar1 ::

voss_ ::

Fritz je izjavil:



WE CANNOT PICK & CHOOSE when we support international law


Ti ne imeti res! Mož v škatla s slika mi povedati kdo zloben!

Pac-Man ::

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

endelin ::

Ali veste da lahko greste v Rusiji v zapor če vojno/invazijo ne poomenujete specialna vojaška operacija?

Chalky ::

Ali morda kdo ve če je tista zgodba resnična, da naj bi Rusija popolnoma izklopila internet 11 marca?

MojaDežela ::

111111111111 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Samo oprosti ampak vi ste pa res omejeni, ne razumem in nikoli ne bom razumel, kaj ima Afganistan tu zraven! Bi morali biti ravnodušni glede tega kar se dogaja, ker je ZDA napadla Vietnam? Meni ni jasno kaj hočete s tem povedati in se niti ne bom več trudil razumet,.. torej, če te prav razumem, popravi me, če ni tako... se ljudje nimajo kaj vtikati v ta konflikt in ga obsojat, ker se niso vtikali tudi v vojno v Afganistanu?

Ne. Ljudje se morajo vtikat in obsojat ta konflikt, ampak sankcije so nenavadno usklajene in zelo stroge, pri drugih konfliktih v svetu pa je bila vojna upravičena, ker jo je začenjala prava stran?


kera in po kašnih merilih pa je vojna upravičena in pravična?

TheBlueOne ::

Fritz je izjavil:


Putin has broken international law and should be tried as a war criminal

The same applies to Bush & Blair and to other Western leaders

And in relation to Yemen & Israel/Palestine and more

WE CANNOT PICK & CHOOSE when we support international law


Kdo to pravi? Ker trenutno proti Putinu vidim, da zadeve gredo konkretno naprej. Za Busha in Blaira tezko kar tako reces kaj bi moralo biti. Kjer je vsaj meni jasno, da Putin ne bo obtozil samega sebe, to je "nasa" obveza. Bush tudi verjetno ne bo sam sebe?

Me pa zanima kdo bi moral obtoziti Buscha, Blaira itn. in zakaj jih niso. Ce je kdo imel podlage in tega ni naredil je enako slab kot so oni sami.

Jaz sem vesel, da gredo postopki proti Putinu naprej. In nikakor ne bi preklical tega, ker nihce ni imel jajc spozit postopke proti komu drugemu.

l0g1t3ch ::

voss_ je izjavil:

fur80 je izjavil:

torej, če te prav razumem, popravi me, če ni tako... se ljudje nimajo kaj vtikati v ta konflikt in ga obsojat, ker se niso vtikali tudi v vojno v Afganistanu?


Niti en "rusofil" ti ne bo nasprotoval da se vsedeš v avto in se greš na svoje stroške s svojim življenjem borit za Zelenskega.

Bomo pa te vsi popljuvali ker je popolnoma jasno da niste nič drugega kot NPCji ki ne znate ponavljati drugega kot kar je servirano na poptv. Svet je začel obstajati 12 dni nazaj, generali iz fotelja.

Si suženj medijev, TV rasa, bre možganov...

Jaz sam bojkotiram izrael, ker imam pravico. Ti nimaš pravice bojkotirat mojo pravico do plina in hrane! Ameriški sužnji plačajte s svojo krvjo in se ne pretvarjat da ste karkoli drugega.


Vsedi se v avto in preseli se v rusijo. Deželo resnice in svobode :)

Pac-Man ::

https://twitter.com/Samfr/status/150059...

Over 800 verfied vehicle/artillery losses for Russia now. That can be taken as a the minimum baseline. Ukrainians are claiming about twice as much.
To put that in perspective just the photographically *verified* tank losses for Russia are now not far off the total number of tanks the British army have.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

l0g1t3ch ::

WizzardOfOZ je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Normalni ljudje se postavimo na stran žrtve.
Psihopati pa žrtev še zbrcate, ker je ravno na tleh.


Preveč sebe opisuješ. Jaz se ne postavljam na nobeno stran.
Ali pa si ti tudi domišljaš, da s svojim idiotizmom na kaj vplivaš?


Ogledalo ti nastavljam. Pa ti očitno ni všeč lastna podoba v njem.

voss_ je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

wahtaboutizem.



Zelenskij vabe v svoje brigade. Pojdi umret za svobodo in ne nabijaj meni cen s svojim "altruizmom".


Rusi t vabijo da se preseliš k njimi. V deželo svobode .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

fur80 ::

Pac-Man je izjavil:

Vrhunska ruska armija

https://twitter.com/SovietSergey/status...


Si videl kake posnetke?

Ukrajinska vojska: U noći smo upali na aerodrom, uništili smo 30 ruskih helikoptera

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ukr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

MojaDežela ::

Pac-Man je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

A ti ves, da prilagajanje twitter algoritma na to, kar ti ocitno ugaja, negativno vpliva ne inteligenco in splošno razgledanost?

Imam svojo listo, algoritem nima ničesar zraven.




Prevod včerajšnjega zaslišanja protivojne protestnice v Moskvi. 51. je sklicevanje na člen ruske ustave proti samoinkriminaciji.

https://www.nplusonemag.com/online-only...

On March 6, the Russia newspaper Novaya Gazeta published an audio recording and transcript of the violent police interrogation of an anti-war protester, demanding that the case be immediately investigated and commented on by the Minister of Internal Affairs.
The transcript appears below in English.

...

AK: Umm, no, I want my summons to be sent by mail.
FO: Where to?
AK: Umm, where I’m registered.
FO: Okaaay, your place of study?
AK: The 51st.
(Sound of Aleksandra being struck.)
MO: You’ll have a little bruise now. Come on, get up, time to talk, right? Uh-huh. Yeah.
(The sound of another strike.)
AK: [uncensored swearing expressing extreme bewilderment at the sound of the force of the strike] [inaudible], to be honest.

...

AK: Is it normal to ask a young woman these kinds of questions?
FO: It’s normal.
Everyone: [inaudible]
MO: Look at your goddamn tits, like goddamn udders hanging out! Take a look at yourself, goddamn it. Fucking monkey!
FO: Place of study . . .

...

MO: You know what? What are you after here? Well we’ll get to it . . . We’re already here . . . Shit, everyone’s already been here, and laid here. What’s your goal? I’m telling you, I’m just, shit, I’m gonna add everything up exponentially. We don’t give a fuck. We’re gonna . . .
AK: Are you threatening me?
MO: Yes! I’m threatening you! I’m threatening you with physical violence!
AK: This is uncomfortable . . .


...

AK: The 51st . . . Listen, you know what’s uncomfortable? I don’t have a bra on . . . Just don’t look at me, please.
Men’s voice: Not like there’s anything there to look at, shit.
AK: Oh, well thanks.
(The sound of a strike.)
AK: OK, you hit me . . .
(The sound of another strike.)
AK: You hit me on the head, on my face with a bottle of water.
MO: And?
AK: Oh, shit. (Aleksandra exhales).
MO: I think she’s getting off on us beating her up.
Male Officer #2 [henceforth MO2]: Would you look at her . . .
MO: Yeah, this dipshit. Fucking loser. What, you think we’re gonna get in trouble for this? Putin told us to kill all of these dumbfucks. That’s it! Putin’s on our side! You’re the enemies of the Russian people, OK, fucking enemies of the state. I’m gonna fucking kill you, OK, and that’s it. Finished. And then they’ll give us a prize for it, too.

...

AK: But I already told you everything.
MO: Fine. [Suggestively] Hey, Lyosh.
MO2: Yeah?
AK: Ow, my hair, it hurts!
MO: [singing] It huuurts, it huuurts.
(Unclear sounds.)
MO: She hasn’t washed for a week! They’re all like that! Look at all of them

...

FO: You’re all fucked in the head! All of you are fucked up.
AK: A man is beating me in front of you and I’m the one who’s fucked up?
FO: Yeah! Yeah!
AK: Got it.
MO: Alright, we need to put the ruler down right here [inaudible].
MO2: That’s right, the fingers [inaudible].
FO: You fucking live in this country, fucking it up, shit.
AK: You’re talking about electrocuting me right now?
MO2: Uh-huh, that’s right, we’ll need to hit 220 volts.

...

MO: That’s it, you don’t have a phone anymore. [inaudible]
(The sound of an object hitting a hard surface.)

MO: It got a little air there. Just like a soccer ball! You won’t need that anymore! It’s broken now. You decided not to . . .
AK: Are you going to write up a seizure warrant?
MO: Why would I need a seizure warrant?
AK: You just broke my screen . . .
MO: It just happened that way, it was an accident.
AK: It fell by accident?
MO: [inaudible] came in and it slipped. I have three of my own witnesses [inaudible].

...


tega še v severni koreji ni.
torej v Kremlju nastaja oz. že je: neki novi svetovni red!
ko vidiš Prutina s stevardesami na kavici si mislim da snema nov film: catch me if you can 2!

gazibo ::

Fritz je izjavil:

Zgodba o propagandi v treh slikah:





:)):D

ne morejo ukrajinici iz svoje SS fantazije pa da si bog.

fur80 ::

gazibo je izjavil:

Fritz je izjavil:

Zgodba o propagandi v treh slikah:





:)):D

ne morejo ukrajinici iz svoje SS fantazije pa da si bog.



Ukrajinci, dva človeka ti imenuješ Ukrajinci? Pa če ti povem, da sem videl sliko na kateri so izraelski naciji z svastiko? :D

Comandante ::

Pac-Man je izjavil:

Zgleda so že začeli z uporabo civilnih vozil, Severodonetsk

https://twitter.com/poppoppopkt/status/...

Vsaj toliko fer so Rusi, da narisejo tarce v obliki Z na svoja vozila.

Pa kaj se gredo, to kripo prestreli 9mm iz pistole ali pa jagrska sibrovka. Res jim je popolnoma vseeno za zivljenja nabornikov.

endelin ::

Kako kaj putinov frend boss of wagnerja z SS tetovažami?

gozdar1 ::

endelin je izjavil:

Kako kaj putinov frend boss of wagnerja z SS tetovažami?


Izvaja denacifikacijo.

gazibo ::

Western countries training far-right extremists in Ukraine - report
https://www.jpost.com/diaspora/western-...

l0g1t3ch ::

gazibo je izjavil:

Western countries training far-right extremists in Ukraine - report
https://www.jpost.com/diaspora/western-...


To je fejk. Teli isto lažejo glede palestincev.

TheBlueOne ::

gazibo je izjavil:





V Sloveniji imas placane od JJ. Najdes jih pod "Društvo za promocijo tradicionalnih vrednot". Pa se mi Slovenija naceloma ne zdi nacisticna.

Ce vam to opravici, da Rusi Ukrajino sesujejo do tal, potem vam je verjetno samoumevno ce na hitro zravnajo s tlemi Slovenijo.

gozdar1 ::

gazibo je izjavil:

Western countries training far-right extremists in Ukraine - report
https://www.jpost.com/diaspora/western-...


Why are German neo-Nazis training in Russia

gazibo ::

l0g1t3ch je izjavil:

gazibo je izjavil:

Western countries training far-right extremists in Ukraine - report
https://www.jpost.com/diaspora/western-...


To je fejk. Teli isto lažejo glede palestincev.


a res ? nism vedu

https://therealnews.com/the-us-is-armin...

voss_ ::



EDIT: Z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: voss_ ()
««
374 / 859
»»